WODA BYDGOSKA - 650M

Wydarzenie/ Event:
Organizator/ Organizer:
Aktywna Bydgoszcz
Data/ Date:
2017-08-15
Miejsce/ Place:
Bydgoszcz
Dystans/ Distance:
0.65 km
Zgłoszonych/ Registered:
251
Wystartowało/ Started:
214
Nie ukończyło/ Not finished:
2
Ukończyło/ Finished:
212
Na trasie/ On track:
2

Klasyfikacja/ Classiffication: Wszyscy

Wyniki nieoficjalne !!!
Wyniki uproszczone/ Simple results : PDF | PDF2 | CSV
 
Klasyfikacje w punktach pomiarowych/ Classification for time points: 0.5km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii/ Classification by category: Wszyscy | K-Open | M-Open | 1 Fala | 2 Fala | 3 Fala | 4 Fala | 5 Fala | K16 | M16 | K20 | M20 | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50 | K60 | M60

Msc/ RnkZawodnik/ NameNumer/ BibKlub/ TeamMiejscowość/ CityKraj/ CountryKategoria/ CategoryMkat/ CatRnkPiankaCzas startu/Start time0.5kmCzas
netto
0.65km
Czas
brutto
0.65km
Różn/ GapTempo
min/km
Tempo
km/h
         
1WINIATOWSKI Patryk 426MUKS 15 BYDGOSZCZBYDGOSZCZM16100:00:0000:04:0400:08:19.5000:08:19.50 12:474.7
2GUS Julia 260MUKS 15 BYDGOSZCZBYDGOSZCZK16100:00:0000:04:1500:08:22.9000:08:22.90+00:00:0312:524.7
3ŻYMAŃCZYK Mateusz 440KATOWICEM20100:00:0000:04:0700:08:30.9500:08:30.95+00:00:1113:044.6
4TYLICKI Mateusz 408MUKS 15 BYDGOSZCZBYDGOSZCZM16200:00:0000:04:1400:08:36.5000:08:36.50+00:00:1713:134.5
5MIKOŁAJCZAK Błażej 330MUKS 15 BYDGOSZCZBYDGOSZCZM16300:00:0000:08:43.7000:08:43.70+00:00:2413:244.5
6GRABOWICZ Łukasz 253BYDGOSZCZM202tak00:00:0000:04:1200:08:49.6000:08:49.60+00:00:3013:334.4
7DUDEK Aleksandra 236MUKS 15 BYDGOSZCZBYDGOSZCZK16200:00:0000:04:2000:08:55.0000:08:55.00+00:00:3513:434.4
8KOSIEDOWSKI Wojtek 288BRACTWO PŁYWACKIE BGKPOZNAŃM30100:00:0000:04:2600:09:04.0500:09:04.05+00:00:4413:564.3
9WOLSKA Karolina 429MUKS 15 BYDGOSZCZBYDGOSZCZK16300:00:0000:04:3700:09:17.6500:09:17.65+00:00:5814:164.2
10HOLAK Marta 267BYDGOSZCZK164tak00:00:0000:04:4000:09:20.7000:09:20.70+00:01:0114:214.2
11WORONIECKA Weronika 430BYDGOSZCZK16500:00:0000:04:3100:09:27.4500:09:27.45+00:01:0714:324.1
12TUROWIEC Adam 407UAM TRIATHLON POZNAŃ | APPETITEFORSPORTS.COMBYDOSZCZM401tak00:00:0000:04:4100:09:43.1000:09:43.10+00:01:2314:564
13KASTRAU Tomasz 276BYDGOSZCZM302tak00:00:0000:04:4300:09:45.9000:09:45.90+00:01:2615:004
14KRZEWIŃSKI Patryk 297BYDGOSZCZM20300:00:0000:04:3600:09:53.7000:09:53.70+00:01:3415:123.9
15BAJERSKI Jakub 192BAJERSWIMBYDGOSZCZM20400:00:0000:09:55.0000:09:55.00+00:01:3515:153.9
16KWIATKOWSKI Filip 305BYDGOSZCZM164tak00:00:0000:04:5300:10:06.7000:10:06.70+00:01:4715:323.9
17OLEKSY Hubert 339BYDGOSZCZM16500:00:0000:04:4600:10:08.1000:10:08.10+00:01:4815:353.8
18GWIZDAL Michał 261TECHNIKA ZWYCIĘSTWABYDGOSZCZM303wetsuit00:00:0000:04:4800:10:13.3500:10:13.35+00:01:5315:433.8
19WDOWIAK Kamil 415KLINIKA TRIATHLONU BYDGOSZCZNIEMCZM205tak00:00:0000:05:0000:10:13.5500:10:13.55+00:01:5415:433.8
20WALCZAK Robert 410PARKRUNPOZNAŃM304tak00:00:0000:04:5600:10:14.5500:10:14.55+00:01:5515:443.8
21BLUGE Angelika 205EXTREME TEAM OBORNIKIDĄBRÓWKA LEŚNAK16600:00:0000:05:1400:10:22.1500:10:22.15+00:02:0215:563.8
22TUCZYNSKI Maciej 406BYDGOSZCZM305tak00:00:0000:05:0700:10:32.5500:10:32.55+00:02:1316:123.7
23TADZIK Wojtek 395TECHNIKA ZWYCIĘSTWABYDGOSZCZM206tak00:00:0000:05:0900:10:36.6000:10:36.60+00:02:1716:183.7
24MAGDZIARZ Jakub 319KANCELARIA - HMMBYDGOSZCZM306tak00:00:0000:05:1900:10:42.0000:10:42.00+00:02:2216:273.6
25PIEKARSKI Paweł 349BYDGOSZCZM20700:00:0000:05:2000:10:51.2000:10:51.20+00:02:3116:413.6
26GOŚCINIAK Michał 2523GRAVITYBYDGOSZCZM30700:00:0000:10:55.7500:10:55.75+00:02:3616:473.6
27BENDE Csaba 198AMATEURHÓDMEZŐVÁSÁRHELYM208no wetsuit00:00:0000:05:1600:11:00.6500:11:00.65+00:02:4116:553.5
28WACHOWSKI Arkadiusz 409BIAŁE BŁOTAM20900:00:0000:05:2900:11:08.4000:11:08.40+00:02:4817:073.5
29WOŹNIAK-JODKO Magdalena 433AMS TRIATHLONBYDGOSZCZK301tak00:00:0000:05:3200:11:10.3500:11:10.35+00:02:5017:103.5
30BARAŃCZYK Andrzej 194BYDGOSZCZM501tak00:00:0000:05:3400:11:23.3000:11:23.30+00:03:0317:303.4
31MAZUR Bartłomiej 329BYDGOSZCZM201000:00:0000:05:1700:11:23.5500:11:23.55+00:03:0417:303.4
32KAŁEK Artur 273KLINIKA TRIATHLONU BYDGOSZCZBYDGOSZCZM402tak00:00:0000:05:3400:11:28.2000:11:28.20+00:03:0817:383.4
33KUCIŃSKI Artur 301DOBRCZM403tak00:00:0000:05:3900:11:34.4000:11:34.40+00:03:1417:473.4
34GRZELAK Jakub 258AMS TRIATHLONBYDGOSZCZM201100:00:0000:05:4700:11:36.5000:11:36.50+00:03:1717:503.4
35WASILEWSKI Darek 413RUN4FUNBYDGOSZCZM308tak00:00:0000:05:4400:11:36.6000:11:36.60+00:03:1717:503.4
36BANACH Marcin 1933GRAVITYBYDGOSZCZM309tak00:00:0000:06:0000:11:41.9000:11:41.90+00:03:2217:583.3
37CZAPIEWSKA Tina 222BYDGOSZCZK20100:00:0000:05:4700:11:42.5000:11:42.50+00:03:2318:003.3
38PIEKARSKI Marek 350RESTAURACJA KING FU BYDGOSZCZBYDGOSZCZM404tak00:00:0000:05:5900:11:43.1500:11:43.15+00:03:2318:013.3
39STEJUK Aleksandra 377BYDGOSZCZK302tak00:00:0000:05:5000:11:44.4500:11:44.45+00:03:2418:033.3
40GOLOMBEK Piotr 251NIEZRZESZONYGRUDZIADZM502tak00:00:0000:05:3900:11:45.1000:11:45.10+00:03:2518:043.3
41JANIK Jarosław 268GORZÓWM50300:00:0000:05:5300:11:45.4000:11:45.40+00:03:2518:043.3
42CIĘŻKI Bartosz 219BYDGOSZCZM201200:00:0000:05:4700:11:45.4500:11:45.45+00:03:2518:043.3
43CYWIŃSKI Piotr 221BYDGOSZCZM301000:00:0000:05:5100:11:46.9000:11:46.90+00:03:2718:063.3
44CUPA Wojciech 220BYDGOSZCZM405tak00:00:0000:05:5400:11:52.6000:11:52.60+00:03:3318:153.3
45PREKOP Magdalena 352BYDGOSZCZK501tak00:00:0000:05:4800:11:54.0000:11:54.00+00:03:3418:183.3
46FALENDER Mateusz 242KRZEWINAM40600:00:0000:05:5600:11:54.1500:11:54.15+00:03:3418:183.3
47BUCZEK Robert 209BYDGOSZCZM3011tak00:00:0000:05:4200:11:54.6000:11:54.60+00:03:3518:183.3
48BARTCZAK Mateusz 196KLUB SPORTOWY REKINY OSIELSKONIEMCZM16600:00:0000:05:5500:11:59.4500:11:59.45+00:03:3918:263.3
49STACHOWSKI Michał 375UKS KRZYWOUSTY NAKŁONAKŁO NAD NOTECIĄM2013tak00:00:0000:05:5200:12:03.9000:12:03.90+00:03:4418:323.2
50BISTRON Alan 203NIEZRZESZONYPŁOŃSKM201400:00:0000:05:4900:12:05.8500:12:05.85+00:03:4618:353.2
51PRZYGODA Michał 354UKS KRZYWOUSTY NAKŁONAKŁO NAD NOTECIĄM16700:00:0000:05:5700:12:05.9000:12:05.90+00:03:4618:353.2
52WEDEL Maciej 416BYDGOSZCZM201500:00:0000:05:5900:12:12.1500:12:12.15+00:03:5218:463.2
53ŁUGOWSKI Tomasz 312REKINY OSIELSKOOSIELSKOM3012tak00:00:0000:12:12.5000:12:12.50+00:03:5318:463.2
54RAK Agata 356GDAŃSKK303tak00:00:0000:06:1500:12:17.8500:12:17.85+00:03:5818:533.2
55TRZECIAKOWSKI Bartosz 404BYDGOSZCZM3013tak00:00:0000:06:1800:12:18.1500:12:18.15+00:03:5818:553.2
56KWIATKOWSKI Daniel 303KLINIKA TRIATHLONU BYDGOSZCZBYDGOSZCZM2016tak00:00:0000:06:0400:12:20.2000:12:20.20+00:04:0018:583.2
57ZAJĄC Anita 436DREAM TRI TEAMGDAŃSKK304tak00:00:0000:06:1200:12:23.1500:12:23.15+00:04:0319:033.1
58SZULIST Kazimierz 389CTSBYDGOSZCZM3014tak00:00:0000:06:0900:12:23.4500:12:23.45+00:04:0319:033.1
59RONKIEWICZ Dorota 359SPORT FACTORYBYDGOSZCZK401tak00:00:0000:06:1600:12:24.4500:12:24.45+00:04:0419:043.1
60TUBAJA Albert 405KABEL TEAM BYDGOSZCZBYDGOSZCZM407tak00:00:0000:05:5200:12:27.4500:12:27.45+00:04:0719:093.1
61ŁUKOMSKI Piotr 314SZWEDEROWOBYDGOSZCZM301500:00:0000:06:1300:12:27.9500:12:27.95+00:04:0819:093.1
62GRZELCZAK Jakub 259BYDGOSZCZM301600:00:0000:12:28.1000:12:28.10+00:04:0819:103.1
63OSTROMĘCKI Waldemar 342BYDGOSZCZM408tak00:00:0000:06:1200:12:31.3500:12:31.35+00:04:1119:153.1
64DUSZKA Łukasz 237BYDGOSZCZM3017tak00:00:0000:05:5900:12:31.8500:12:31.85+00:04:1219:153.1
65CHOJNOWSKI Tomasz 217TORUŃSKI KLUB TRIATHLONOWYTORUŃM3018tak00:00:0000:06:1400:12:34.2000:12:34.20+00:04:1419:203.1
66NOWICKI Adam 337BYDGOSZCZM409tak00:00:0000:06:1900:12:34.4000:12:34.40+00:04:1419:203.1
67ŁOŚ Dariusz 311ZAMOŚĆM504tak00:00:0000:12:36.0000:12:36.00+00:04:1619:233.1
68DOBER Damian 230REKINY OSIELSKOOSIELSKOM401000:00:0000:06:0500:12:40.6500:12:40.65+00:04:2119:293.1
69RADECKI Michał 355KAIZEN SWIMMINGBYDGOSZCZM201700:00:0000:12:42.6500:12:42.65+00:04:2319:323.1
70GOŁEMBIEWSKI Marek 502MUKS PIĘTNASKA BYDGOSZCZ / B4SPORTBYDGOSZCZM401100:00:0000:12:44.1000:12:44.10+00:04:2419:353.1
71LEWANDOWSKI Karol Dawid 308TORUŃSKI KLUB TRIATHLONOWYTORUNM3019tak00:00:0000:06:1900:12:44.9000:12:44.90+00:04:2519:353.1
72KUBIAK Sławomir 299BYDGOSZCZM4012tak00:00:0000:06:3400:12:51.6500:12:51.65+00:04:3219:463
73JUREK Krzysztof 271NIEMCZM50500:00:0000:06:3000:12:54.6500:12:54.65+00:04:3519:503
74TAFELSKI Marcin 396ATHLETICOMEDNIWYM401300:00:0000:12:58.5000:12:58.50+00:04:3919:563
75PRZYBYLSKI Adrian 353-BYDGOSZCZM302000:00:0000:06:3300:12:59.3000:12:59.30+00:04:3919:583
76PAKURA Piotr 347DREAM TRI TEAMGDAŃSKM3021tak00:00:0000:06:1900:13:01.0000:13:01.00+00:04:4120:013
77GRAJEWSKI Mateusz 254RUN4FUNŚWIECIEM3022tak00:00:0000:13:01.8000:13:01.80+00:04:4220:013
78KĄKOLEWSKA Monika 277JANIKOWOK20200:00:0000:06:3700:13:02.6500:13:02.65+00:04:4320:033
79BUTOWT Krzysztof 213BYDGOSZCZM2018tak00:00:0000:06:2700:13:02.8000:13:02.80+00:04:4320:033
80ZAROSA Kamila 438BYDGOSZCZK305wetsuit00:00:0000:06:3400:13:03.6000:13:03.60+00:04:4420:043
81WÓJTOWICZ Marcin 434CZARNOWOM3023tak00:00:0000:06:3000:13:06.0000:13:06.00+00:04:4620:093
82HERMANN Łukasz 266WIELKOPOLSKI KLUB PŁYWANIA ZIMOWEGO MINUSSZAMOTUŁYM401400:00:0000:06:3300:13:06.2500:13:06.25+00:04:4620:093
83GZYL Mikolaj 262JANUSZE TRIATHLONU 'EXODUS' TEAMBYDGOSZCZM3024tak00:00:0000:06:3100:13:08.0000:13:08.00+00:04:4820:123
84WEGNER Marcin 418NAKŁO NAD NOTECIĄM3025tak00:00:0000:06:3700:13:08.1500:13:08.15+00:04:4820:123
85FRIESKE Tomasz 243FRISTOMBYDGOSZCZM4015tak00:00:0000:06:2500:13:09.3000:13:09.30+00:04:4920:133
86NOWAK Marek 336NOWY JASINECM401600:00:0000:06:2400:13:12.7500:13:12.75+00:04:5320:183
87BARTNIK Mieczysław 197BYDGOSZCZM50600:00:0000:06:2900:13:13.8500:13:13.85+00:04:5420:203
88ANTCZAK Anna 191BYDGOSZCZK306tak00:00:0000:06:5100:13:17.4500:13:17.45+00:04:5720:262.9
89KRZESZEWSKI Tomasz 296D1BLOGMUROWANIECM4017tak00:00:0000:06:4300:13:19.6500:13:19.65+00:05:0020:292.9
90WENDA Dawid 419SZKOŁA JAZY TOMASBYDGOSZCZM2019tak00:00:0000:06:3800:13:21.5500:13:21.55+00:05:0220:322.9
91MATUSZEWSKA Agnieszka 327BYDGOSZCZK30700:00:0000:06:4600:13:24.8000:13:24.80+00:05:0520:362.9
92STRYCZYŃSKI Marek 379KLINIKA TRIATHLONU BYDGOSZCZBYDGOSZCZM3026tak00:00:0000:06:4700:13:27.6500:13:27.65+00:05:0820:412.9
93KLONOWSKI Mariusz 283PRIMIGENIUSŁOCHOWOM302700:00:0000:06:4500:13:29.4000:13:29.40+00:05:0920:442.9
94WOŹNIAK Aureliusz 431AMS TRIATHLONBYDGOSZCZM4018tak00:00:0000:06:5400:13:31.4500:13:31.45+00:05:1120:472.9
95ŁYSAK Sebastian 315BYDGOSZCZM401900:00:0000:06:2400:13:31.8000:13:31.80+00:05:1220:472.9
96KLIMKOWSKI Mateusz 280BYDGOSZCZM2020tak00:00:0000:06:4100:13:31.8000:13:31.80+00:05:1220:472.9
97RUTKOWSKI Tomasz 362BYDGOSZCZM4020tak00:00:0000:06:4300:13:34.4000:13:34.40+00:05:1420:522.9
98MIKUŁA Grzegorz 332SIARKA TARNOBRZEGBYDGOSZCZM402100:00:0000:06:4900:13:36.4000:13:36.40+00:05:1620:552.9
99WOŹNIAK Wojciech 432-PABIANICEM402200:00:0000:06:4400:13:37.6500:13:37.65+00:05:1820:562.9
100KWIATKOWSKA Karolina 302BYDGOSZCZK20300:00:0000:06:5600:13:41.8000:13:41.80+00:05:2221:032.9
101DONARSKI Janusz 232BYDGOSZCZM50700:00:0000:06:4900:13:42.6500:13:42.65+00:05:2321:042.8
102CIEŚLIK Rafał 218BYDGOSZCZM302800:00:0000:06:5700:13:50.9000:13:50.90+00:05:3121:162.8
103PAKURA Karolina 346DREAM TRI TEAMGDAŃSKK402tak00:00:0000:06:4900:13:51.3500:13:51.35+00:05:3121:182.8
104CZARNECKI Sławomir 225BYDGOSZCZM402300:00:0000:07:1200:13:51.8500:13:51.85+00:05:3221:182.8
105KRUSIK Aleksandra 294ALBATROSYBYDGOSZCZK20400:00:0000:06:5400:13:53.2500:13:53.25+00:05:3321:212.8
106GRYCZKA Grzegorz 256KERAMZYTOWY PŁYWAKPOZNAŃM2021tak00:00:0000:06:5700:13:55.2000:13:55.20+00:05:3521:242.8
107BIELICKI Waldemar 200BYDGOSZCZM302900:00:0000:07:0600:13:56.2000:13:56.20+00:05:3621:262.8
108HANCZEWSKA Sonia 263BYDGOSZCZK205tak00:00:0000:13:57.2000:13:57.20+00:05:3721:272.8
109CHMIELEWSKI Włodzimierz 216BYDGOSZCZM60100:00:0000:06:5900:13:57.9000:13:57.90+00:05:3821:272.8
110KORDAŃSKA Kinga 286KU AZS UTP BYDGOSZCZCIECHOCINEKK20600:00:0000:07:1500:14:00.4000:14:00.40+00:05:4021:322.8
111MAJSON Kamila 321BYDGOSZCZK20700:00:0000:07:1100:14:08.3500:14:08.35+00:05:4821:442.8
112FABROWSKI Dawid 239BYDGOSZCZM3030tak00:00:0000:07:0900:14:09.3500:14:09.35+00:05:4921:462.8
113WASILEWSKA Martyna 411AMSBYDGOSZCZK308tak00:00:0000:07:1800:14:09.6000:14:09.60+00:05:5021:462.8
114WASILEWSKA-MICHALAK Agata 412AMSBYDGOSZCZK309tak00:00:0000:07:1700:14:09.8500:14:09.85+00:05:5021:462.8
115RZYMSKI Wojciech 367TORUŃM3031tak00:00:0000:07:0600:14:12.5000:14:12.50+00:05:5321:502.7
116TAUER Marek 397BYDGOSZCZM2022tak00:00:0000:07:0200:14:13.6000:14:13.60+00:05:5421:522.7
117SZYMAŃSKI Paweł 392BYDGOSZCZM303200:00:0000:06:5900:14:14.7500:14:14.75+00:05:5521:532.7
118NAGOW Michał 334RUN BYDGOSZCZBYDGOSZCZM4024tak00:00:0000:07:0500:14:18.5000:14:18.50+00:05:5922:002.7
119MACIEJEWSKA Kamila 317ŚLIMAKI BARCINBARCINK301000:00:0000:07:0500:14:25.7000:14:25.70+00:06:0622:102.7
120MACIEJEWSKI Grzegorz 318BYDGOSZCZM50800:00:0000:07:0400:14:27.1500:14:27.15+00:06:0722:132.7
121KRUCZKOWSKI Piotr 293FUJI KRYSPORT TEAMBYDGOSZCZM509tak00:00:0000:07:1400:14:28.3000:14:28.30+00:06:0822:152.7
122DRZEWIECKI Rafał 235RUN4FUN WWW.BYTPAK.PLNIEMCZM4025tak00:00:0000:07:0100:14:28.6500:14:28.65+00:06:0922:152.7
123KOWALSKA Aleksandra 291BYDGOSZCZK40300:00:0000:07:1200:14:32.2500:14:32.25+00:06:1222:212.7
124GODZIK Kamil 250DYNAMO SKARPABYDGOSZCZM402600:00:0000:07:1900:14:32.9500:14:32.95+00:06:1322:212.7
125ZAJDLEWICZ Tomasz 437FRISTOMPRZYŁĘKIM4027tak00:00:0000:07:0600:14:34.5500:14:34.55+00:06:1522:242.7
126SOKOŁOWSKI Tomasz 373BYDGOSZCZM303300:00:0000:07:2100:14:35.0000:14:35.00+00:06:1522:262.7
127KLISZEWSKI Damian 282BYDGOSZCZM4028tak00:00:0000:07:2200:14:35.2000:14:35.20+00:06:1522:262.7
128DONARSKI Maciej 231BYDGOSZCZM202300:00:0000:07:3300:14:41.7000:14:41.70+00:06:2222:352.7
129ROLEWICZ Michał 358KLINIKA TRIATHLONU BYDGOSZCZBYDGOSZCZM2024tak00:00:0000:07:0100:14:42.7500:14:42.75+00:06:2322:362.7
130MAZANY Marek 328BYDGOSZCZM501000:00:0000:07:1500:14:44.7500:14:44.75+00:06:2522:402.6
131NALEŻYTY Piotr 335KLINIKA TRIATHLONUBYDGOSZCZM3034tak00:00:0000:07:2400:14:47.0500:14:47.05+00:06:2722:442.6
132GACKOWSKI Krzysztof 244BYDGOSZCZM4029tak00:00:0000:07:0700:14:52.2500:14:52.25+00:06:3222:522.6
133DRWĘCKI Daniel 234BYDGOSZCZM303500:00:0000:07:2800:14:52.9000:14:52.90+00:06:3322:522.6
134WEDEL Agnieszka 417BYDGOSZCZK301100:00:0000:07:2800:14:58.8500:14:58.85+00:06:3923:012.6
135SUDOŁ Jacek 383IPA BYDGOSZCZBYDGOSZCZM3036tak00:00:0000:07:2300:15:02.8000:15:02.80+00:06:4323:072.6
136WIECZOREK Łukasz 423RUN4FUN WWW.BYTPAK.PLBYDGOSZCZM3037tak00:00:0000:07:2300:15:05.1000:15:05.10+00:06:4523:122.6
137DREWS Mateusz 233BYDGOSZCZM2025tak00:00:0000:07:4300:15:12.0000:15:12.00+00:06:5223:232.6
138TOMALAK Tomasz 401BYDGOSZCZM403000:00:0000:07:4500:15:12.4000:15:12.40+00:06:5223:232.6
139WRÓBLEWSKI Kewin 435BYDGOSZCZM16800:00:0000:07:2700:15:15.5500:15:15.55+00:06:5623:272.6
140TOMASZEK Sebastian 402KLINIKA TRIATHLONUBYDGOSZCZM3038tak00:00:0000:07:4200:15:18.6000:15:18.60+00:06:5923:322.5
141GRZEGOREK GROTA Ewa 257SOLEC KUJAWSKIK3012tak00:00:0000:07:4600:15:20.3500:15:20.35+00:07:0023:352.5
142OSOWSKI Michał 341FLORIAN CHOJNICECHOJNICEM202600:00:0000:07:3900:15:20.4000:15:20.40+00:07:0023:352.5
143KWIATKOWSKI Jacek 304JANUSZ TRIATHLONUŚWIECIEM303900:00:0000:07:3600:15:22.6000:15:22.60+00:07:0323:382.5
144MACIEJEWSKA Natalia 316BYDGOSZCZK20800:00:0000:07:4100:15:28.7000:15:28.70+00:07:0923:472.5
145STRÓŻYK Grażyna 378BYDGOSZCZK20900:00:0000:07:5600:15:29.2000:15:29.20+00:07:0923:492.5
146JARZEMSKI Marcin 269BYDGOSZCZ TRIATHLON TEAMBYDGOSZCZM3040tak00:00:0000:08:1400:15:29.7500:15:29.75+00:07:1023:492.5
147SCHILLER Katarzyna 370BYDGOSZCZK502tak00:00:0000:07:5900:15:34.4000:15:34.40+00:07:1423:562.5
148MAGDZIARZ Katarzyna 320KANCELARIA HMMBYDGOSZCZK3013tak00:00:0000:07:4700:15:34.5500:15:34.55+00:07:1523:562.5
149TRIEBWASSER Mirosław 403BYDGOSZCZM5011tak00:00:0000:07:3700:15:35.2000:15:35.20+00:07:1523:582.5
150BYRZYKOWSKI Wojciech 214BYDGOSZCZM304100:00:0000:07:5500:15:38.4000:15:38.40+00:07:1824:032.5
151CZAPIEWSKI Dariusz 224BYDGOSZCZM403100:00:0000:08:1300:15:40.7000:15:40.70+00:07:2124:062.5
152CZAPIEWSKA Ewa 223BYDGOSZCZK40400:00:0000:08:1600:15:48.3500:15:48.35+00:07:2824:182.5
153LEMAŃCZYK Zygmunt 306NIEMCZNIEMCZM4032tak00:00:0000:08:0600:15:52.0000:15:52.00+00:07:3224:242.5
154ŚWIATOWY Krystian 394ŚLIMAKI BARCINBARCINM304200:00:0000:08:0500:15:53.2000:15:53.20+00:07:3324:262.5
155LISEWSKI Michał 310BYDGOSZCZM304300:00:0000:07:4900:15:54.7000:15:54.70+00:07:3524:272.5
156SZATKIEWICZ Waldemar Adam 384BYDGOSZCZM60200:00:0000:07:4800:16:00.0000:16:00.00+00:07:4024:362.4
157KOWAL Sebastian 290HARPAGAN RZESZÓWTRZEBOWNISKOM304400:00:0000:08:0100:16:04.9000:16:04.90+00:07:4524:432.4
158GĄSIOROWSKA Marta 247BYDGOSZCZK201000:00:0000:08:1600:16:05.6000:16:05.60+00:07:4624:442.4
159KONIECZNY Rafał 285PERŁA TEAMBYDGOSZCZM16900:00:0000:08:3400:16:06.0500:16:06.05+00:07:4624:462.4
160HARASIMCZYK Weronika 264BYDGOSZCZK2011tak00:00:0000:08:0300:16:08.3000:16:08.30+00:07:4824:492.4
161PACZKOWSKI Mirosław 345BYDGOSZCZM4033tak00:00:0000:08:2000:16:10.8500:16:10.85+00:07:5124:522.4
162DĄBROWSKI Patryk 229BYDGOSZCZM202700:00:0000:08:1300:16:12.5000:16:12.50+00:07:5324:552.4
163BUKOLT Marcin 210BYDGOSZCZM304500:00:0000:08:1000:16:16.0500:16:16.05+00:07:5625:012.4
164ŁUKASIEWICZ Krzysztof 313BYDGOSZCZM3046tak00:00:0000:08:1700:16:16.2000:16:16.20+00:07:5625:012.4
165ŚCIBAK Wojciech 393JFTC SUBYDGOSZCZM3047tak00:00:0000:08:2100:16:19.6000:16:19.60+00:08:0025:062.4
166FALCONNET Anna 241TORUNK3014no wetsuit00:00:0000:08:1400:16:24.8500:16:24.85+00:08:0525:132.4
167FALCONNET Chris 240TORUNM3048wetsuit00:00:0000:08:2100:16:28.3000:16:28.30+00:08:0825:202.4
168BUŁKA Rafał 211NIEMCZM4034tak00:00:0000:16:29.1000:16:29.10+00:08:0925:212.4
169KLINIEWSKI Piotr 281BRZOZA BIEGABYDGOSZCZM501200:00:0000:08:3500:16:31.6500:16:31.65+00:08:1225:242.4
170WĘGRZYŃSKA Monika 422NIEZRZESZONABYDGOSZCZK405tak00:00:0000:08:3200:16:44.6500:16:44.65+00:08:2525:442.3
171WEYNERT Jacek 420BYDGOSZCZM304900:00:0000:08:2600:16:48.4500:16:48.45+00:08:2825:502.3
172SABACIŃSKI Przemysław 368BIAŁE BŁOTAM305000:00:0000:08:4500:16:53.2000:16:53.20+00:08:3325:582.3
173KRUSZKA Łukasz 295BYDGOSZCZM4035tak00:00:0000:08:1000:17:04.3500:17:04.35+00:08:4426:152.3
174SZYMAŃSKA Alicja 390SOPOTK3015tak00:00:0000:08:2700:17:04.3500:17:04.35+00:08:4426:152.3
175BIERYT Arkadiusz 201AGENCJA REKLAMOWA POLI-FAXBYDGOSZCZM5013tak00:00:0000:17:04.3500:17:04.35+00:08:4426:152.3
176RAK-BURBLIS Katarzyna 357TORUŃK50300:00:0000:08:3500:17:04.6000:17:04.60+00:08:4526:152.3
177WIELUŃSKA Dorota 424BYDGOSZCZK2012tak00:00:0000:17:17.0500:17:17.05+00:08:5726:352.3
178MOŁDOCH Filip 333BYDGOSZCZM202800:00:0000:08:4200:17:17.7000:17:17.70+00:08:5826:352.3
179LEWICKI Marcin 309BYDGOSZCZM202900:00:0000:09:0400:17:41.1000:17:41.10+00:09:2127:122.2
180KAMIŃSKA Agnieszka 274SAN ESCOBAR TRIATHLON TEAMBYDGOSZCZK3016tak00:00:0000:09:1600:17:41.8000:17:41.80+00:09:2227:122.2
181SKOPOWSKI Krzysztof 371BYDGOSZCZM4036tak00:00:0000:09:1100:17:43.6500:17:43.65+00:09:2427:152.2
182MARCINIAK Andrzej 324POLSKIE STOWARZYSZENIE SPORTU PO TRANSPLANTACJIBYDGOSZCZM603tak00:00:0000:17:51.0000:17:51.00+00:09:3127:272.2
183KRZYŻANOWSKI Wojciech 298AZS UMK COLLEGIUM MEDICUM W BYDGOSZCZYBYDGOSZCZM4037tak00:00:0000:09:2800:17:53.9500:17:53.95+00:09:3427:302.2
184PINCZEWSKI Robert 351SOLEC KUJAWSKIM4038tak00:00:0000:09:1100:18:04.2000:18:04.20+00:09:4427:472.2
185BURCZY Helena 212BYDGOSZCZK3017tak00:00:0000:09:0900:18:19.2500:18:19.25+00:09:5928:102.1
186BEREŚ Marcin 199HARPAGAN RZESZÓWBYDGOSZCZM305100:00:0000:09:0300:18:21.3000:18:21.30+00:10:0128:132.1
187RYMARKIEWICZ Sławomir 366BYDGOSZCZM4039tak00:00:0000:09:3500:18:36.1000:18:36.10+00:10:1628:362.1
188KALACZYŃSKI Miłosz 272BYDGOSZCZM2030tak00:00:0000:09:4100:18:43.5000:18:43.50+00:10:2428:472.1
189SADECKA Monika 369BYDGOSZCZK201300:00:0000:09:2300:18:44.2000:18:44.20+00:10:2428:492.1
190KLEPACZEWSKI Arkadiusz 278BYDGOSZCZM3052no wetsuit00:00:0000:09:2600:18:45.5000:18:45.50+00:10:2628:502.1
191DZIKOWSKI Arkadiusz 238HDK PCK POLKOWICEBYDGSZCZM404000:00:0000:09:5200:18:51.3500:18:51.35+00:10:3129:002.1
192GIEŁDON Paweł 248BYDGOSZCZM305300:00:0000:09:5200:19:09.0000:19:09.00+00:10:4929:272
193KLGIEWICZ Dorota 279BYDGOSZCZK40600:00:0000:09:4400:19:42.6000:19:42.60+00:11:2330:182
194KLOSKOWSKI Adam 284IWSP SZ BYDGOSZCZCHOJNICEM305400:00:0000:09:5700:19:56.8000:19:56.80+00:11:3730:402
195KORDAS Jacek 287BYDGOSZCZM203100:00:0000:10:1200:20:26.7000:20:26.70+00:12:0731:261.9
196RÓŻYCKI Marcin 361GOSTYNINM203200:00:0000:10:4700:20:30.4000:20:30.40+00:12:1031:321.9
197GROT Monika 255ŁOCHOWOK301800:00:0000:10:1500:20:35.0000:20:35.00+00:12:1531:401.9
198STARZYŃSKI Piotr 376KANCELARIA ADWOKACKA SAPERE AUDEKĘTRZYNM3055tak00:00:0000:10:4100:21:23.1500:21:23.15+00:13:0332:531.8
199TOMACKI Mirosław 400BYDGOSZCZM501400:00:0000:11:1500:21:48.6500:21:48.65+00:13:2933:321.8
200WĘGIELEWSKA Joanna 421BYDGOSZCZK301900:00:0000:11:2200:22:29.4000:22:29.40+00:14:0934:351.7
201SMERLIŃSKI Robert 372BYDGOSZCZM305600:00:0000:11:2900:22:33.6000:22:33.60+00:14:1434:411.7
202GALIŃSKI Bartosz 325BYDGOSZCZM2033tak00:00:0000:11:4200:23:43.1500:23:43.15+00:15:2336:291.6
203STACHEWICZ Slawomir 374NIEMCZM404100:00:0000:12:1500:24:08.9500:24:08.95+00:15:4937:071.6
204KUBIAK Tomasz 300----SZUBINM5015tak00:00:0000:12:3100:25:34.9500:25:34.95+00:17:1539:201.5
205MIKOŁAJCZYK Kamil 331BYDGOSZCZM4042tak00:00:0000:14:3500:29:00.2500:29:00.25+00:20:4044:361.3
206OLSZEWSKI Edward 340BTWBYDGOSZCZM604tak00:00:0000:16:4100:33:02.2000:33:02.20+00:24:4250:491.2
207PAWLINA Rafał 348BYDGOSZCZM4043tak00:00:0000:07:36+15:123.9
208RYBA Henryk 363BYDGOSZCZM60500:00:00   
DQPACHNIK Paweł 344BYDGOSZCZM40takDQ00:07:41 DQ00:15:52.65 DQ DQ--
DQWIŚNIEWSKI Piotr 427BYDGOSZCZM20takDQ00:08:30 DQ00:16:32.70 DQ DQ--
DQGĄSIOROWSKA Anna 246BYDGOSZCZK20DQ00:08:36 DQ00:16:50.60 DQ DQ--
DQBIERYT Krzysztof 202AGENCJA REKLAMOWA POLI-FAXBYDGOSZCZM30takDQ DQ00:17:27.30 DQ DQ--
DQBOLT Katarzyna 206BYDGOSZCZK30DQ00:09:09 DQ00:18:17.15 DQ DQ--
DQCHEBANENKO Svitlana 215KIROVOGRADK30takDQ00:09:14 DQ00:18:19.55 DQ DQ--
Znaleziono 214 wynik(ów)