WODA BYDGOSKA - 650M

Wydarzenie/ Event:
Organizator/ Organizer:
Aktywna Bydgoszcz
Data/ Date:
2017-08-15
Miejsce/ Place:
Bydgoszcz
Dystans/ Distance:
0.65 km
Zgłoszonych/ Registered:
251
Wystartowało/ Started:
214
Nie ukończyło/ Not finished:
2
Ukończyło/ Finished:
212
Na trasie/ On track:
2

Klasyfikacja/ Classiffication: Wszyscy

Wyniki nieoficjalne !!!
Wyniki uproszczone/ Simple results : PDF | PDF2 | CSV
 
Klasyfikacje w punktach pomiarowych/ Classification for time points: 0.5km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii/ Classification by category: Wszyscy | K-Open | M-Open | 1 Fala | 2 Fala | 3 Fala | 4 Fala | 5 Fala | K16 | M16 | K20 | M20 | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50 | K60 | M60

Msc/ RnkZawodnik/ NameNumer/ BibKlub/ TeamMiejscowość/ CityKraj/ CountryKategoria/ CategoryMkat/ CatRnkPiankaCzas startu/Start time0.5kmCzas
netto
0.65km
Czas
brutto
0.65km
Różn/ GapTempo
min/km
Tempo
km/h
         
1WINIATOWSKI Patryk 426MUKS 15 BYDGOSZCZBYDGOSZCZPOLSKAM16100:00:0000:04:0400:08:19.5000:08:19.50 12:474.7
2GUS Julia 260MUKS 15 BYDGOSZCZBYDGOSZCZPOLSKAK16100:00:0000:04:1500:08:22.9000:08:22.90+12:524.7
3ŻYMAŃCZYK Mateusz 440KATOWICEPOLSKAM20100:00:0000:04:0700:08:30.9500:08:30.95+13:044.6
4TYLICKI Mateusz 408MUKS 15 BYDGOSZCZBYDGOSZCZPOLSKAM16200:00:0000:04:1400:08:36.5000:08:36.50+13:134.5
5MIKOŁAJCZAK Błażej 330MUKS 15 BYDGOSZCZBYDGOSZCZPOLSKAM16300:00:0000:08:43.7000:08:43.70+13:244.5
6GRABOWICZ Łukasz 253BYDGOSZCZPOLSKAM202tak00:00:0000:04:1200:08:49.6000:08:49.60+13:334.4
7DUDEK Aleksandra 236MUKS 15 BYDGOSZCZBYDGOSZCZPOLSKAK16200:00:0000:04:2000:08:55.0000:08:55.00+13:434.4
8KOSIEDOWSKI Wojtek 288BRACTWO PŁYWACKIE BGKPOZNAŃPOLSKAM30100:00:0000:04:2600:09:04.0500:09:04.05+13:564.3
9WOLSKA Karolina 429MUKS 15 BYDGOSZCZBYDGOSZCZPOLSKAK16300:00:0000:04:3700:09:17.6500:09:17.65+14:164.2
10HOLAK Marta 267BYDGOSZCZPOLSKAK164tak00:00:0000:04:4000:09:20.7000:09:20.70+14:214.2
11WORONIECKA Weronika 430BYDGOSZCZPOLSKAK16500:00:0000:04:3100:09:27.4500:09:27.45+14:324.1
12TUROWIEC Adam 407UAM TRIATHLON POZNAŃ | APPETITEFORSPORTS.COMBYDOSZCZPOLSKAM401tak00:00:0000:04:4100:09:43.1000:09:43.10+14:564
13KASTRAU Tomasz 276BYDGOSZCZPOLSKAM302tak00:00:0000:04:4300:09:45.9000:09:45.90+15:004
14KRZEWIŃSKI Patryk 297BYDGOSZCZPOLSKAM20300:00:0000:04:3600:09:53.7000:09:53.70+15:123.9
15BAJERSKI Jakub 192BAJERSWIMBYDGOSZCZPOLSKAM20400:00:0000:09:55.0000:09:55.00+15:153.9
16KWIATKOWSKI Filip 305BYDGOSZCZPOLSKAM164tak00:00:0000:04:5300:10:06.7000:10:06.70+15:323.9
17OLEKSY Hubert 339BYDGOSZCZPOLSKAM16500:00:0000:04:4600:10:08.1000:10:08.10+15:353.8
18GWIZDAL Michał 261TECHNIKA ZWYCIĘSTWABYDGOSZCZPOLANDM303wetsuit00:00:0000:04:4800:10:13.3500:10:13.35+15:433.8
19WDOWIAK Kamil 415KLINIKA TRIATHLONU BYDGOSZCZNIEMCZPOLSKAM205tak00:00:0000:05:0000:10:13.5500:10:13.55+15:433.8
20WALCZAK Robert 410PARKRUNPOZNAŃPOLSKAM304tak00:00:0000:04:5600:10:14.5500:10:14.55+15:443.8
21BLUGE Angelika 205EXTREME TEAM OBORNIKIDĄBRÓWKA LEŚNAPOLSKAK16600:00:0000:05:1400:10:22.1500:10:22.15+15:563.8
22TUCZYNSKI Maciej 406BYDGOSZCZPOLSKAM305tak00:00:0000:05:0700:10:32.5500:10:32.55+16:123.7
23TADZIK Wojtek 395TECHNIKA ZWYCIĘSTWABYDGOSZCZPOLSKAM206tak00:00:0000:05:0900:10:36.6000:10:36.60+16:183.7
24MAGDZIARZ Jakub 319KANCELARIA - HMMBYDGOSZCZPOLSKAM306tak00:00:0000:05:1900:10:42.0000:10:42.00+16:273.6
25PIEKARSKI Paweł 349BYDGOSZCZPOLSKAM20700:00:0000:05:2000:10:51.2000:10:51.20+16:413.6
26GOŚCINIAK Michał 2523GRAVITYBYDGOSZCZPOLSKAM30700:00:0000:10:55.7500:10:55.75+16:473.6
27BENDE Csaba 198AMATEURHÓDMEZŐVÁSÁRHELYHUNGARYM208no wetsuit00:00:0000:05:1600:11:00.6500:11:00.65+16:553.5
28WACHOWSKI Arkadiusz 409BIAŁE BŁOTAPOLSKAM20900:00:0000:05:2900:11:08.4000:11:08.40+17:073.5
29WOŹNIAK-JODKO Magdalena 433AMS TRIATHLONBYDGOSZCZPOLSKAK301tak00:00:0000:05:3200:11:10.3500:11:10.35+17:103.5
30BARAŃCZYK Andrzej 194BYDGOSZCZPOLSKAM501tak00:00:0000:05:3400:11:23.3000:11:23.30+17:303.4
31MAZUR Bartłomiej 329BYDGOSZCZPOLSKAM201000:00:0000:05:1700:11:23.5500:11:23.55+17:303.4
32KAŁEK Artur 273KLINIKA TRIATHLONU BYDGOSZCZBYDGOSZCZPOLSKAM402tak00:00:0000:05:3400:11:28.2000:11:28.20+17:383.4
33KUCIŃSKI Artur 301DOBRCZPOLSKAM403tak00:00:0000:05:3900:11:34.4000:11:34.40+17:473.4
34GRZELAK Jakub 258AMS TRIATHLONBYDGOSZCZPOLSKAM201100:00:0000:05:4700:11:36.5000:11:36.50+17:503.4
35WASILEWSKI Darek 413RUN4FUNBYDGOSZCZPOLSKAM308tak00:00:0000:05:4400:11:36.6000:11:36.60+17:503.4
36BANACH Marcin 1933GRAVITYBYDGOSZCZPOLSKAM309tak00:00:0000:06:0000:11:41.9000:11:41.90+17:583.3
37CZAPIEWSKA Tina 222BYDGOSZCZPOLSKAK20100:00:0000:05:4700:11:42.5000:11:42.50+18:003.3
38PIEKARSKI Marek 350RESTAURACJA KING FU BYDGOSZCZBYDGOSZCZPOLSKAM404tak00:00:0000:05:5900:11:43.1500:11:43.15+18:013.3
39STEJUK Aleksandra 377BYDGOSZCZPOLSKAK302tak00:00:0000:05:5000:11:44.4500:11:44.45+18:033.3
40GOLOMBEK Piotr 251NIEZRZESZONYGRUDZIADZPOLSKAM502tak00:00:0000:05:3900:11:45.1000:11:45.10+18:043.3
41JANIK Jarosław 268GORZÓWPOLSKAM50300:00:0000:05:5300:11:45.4000:11:45.40+18:043.3
42CIĘŻKI Bartosz 219BYDGOSZCZPOLSKAM201200:00:0000:05:4700:11:45.4500:11:45.45+18:043.3
43CYWIŃSKI Piotr 221BYDGOSZCZPOLSKAM301000:00:0000:05:5100:11:46.9000:11:46.90+18:063.3
44CUPA Wojciech 220BYDGOSZCZPOLSKAM405tak00:00:0000:05:5400:11:52.6000:11:52.60+18:153.3
45PREKOP Magdalena 352BYDGOSZCZPOLSKAK501tak00:00:0000:05:4800:11:54.0000:11:54.00+18:183.3
46FALENDER Mateusz 242KRZEWINAPOLSKAM40600:00:0000:05:5600:11:54.1500:11:54.15+18:183.3
47BUCZEK Robert 209BYDGOSZCZPOLSKAM3011tak00:00:0000:05:4200:11:54.6000:11:54.60+18:183.3
48BARTCZAK Mateusz 196KLUB SPORTOWY REKINY OSIELSKONIEMCZPOLSKAM16600:00:0000:05:5500:11:59.4500:11:59.45+18:263.3
49STACHOWSKI Michał 375UKS KRZYWOUSTY NAKŁONAKŁO NAD NOTECIĄPOLSKAM2013tak00:00:0000:05:5200:12:03.9000:12:03.90+18:323.2
50BISTRON Alan 203NIEZRZESZONYPŁOŃSKPOLSKAM201400:00:0000:05:4900:12:05.8500:12:05.85+18:353.2
51PRZYGODA Michał 354UKS KRZYWOUSTY NAKŁONAKŁO NAD NOTECIĄPOLSKAM16700:00:0000:05:5700:12:05.9000:12:05.90+18:353.2
52WEDEL Maciej 416BYDGOSZCZPOLSKAM201500:00:0000:05:5900:12:12.1500:12:12.15+18:463.2
53ŁUGOWSKI Tomasz 312REKINY OSIELSKOOSIELSKOPOLSKAM3012tak00:00:0000:12:12.5000:12:12.50+18:463.2
54RAK Agata 356GDAŃSKPOLSKAK303tak00:00:0000:06:1500:12:17.8500:12:17.85+18:533.2
55TRZECIAKOWSKI Bartosz 404BYDGOSZCZPOLSKAM3013tak00:00:0000:06:1800:12:18.1500:12:18.15+18:553.2
56KWIATKOWSKI Daniel 303KLINIKA TRIATHLONU BYDGOSZCZBYDGOSZCZPOLSKAM2016tak00:00:0000:06:0400:12:20.2000:12:20.20+18:583.2
57ZAJĄC Anita 436DREAM TRI TEAMGDAŃSKPOLSKAK304tak00:00:0000:06:1200:12:23.1500:12:23.15+19:033.1
58SZULIST Kazimierz 389CTSBYDGOSZCZPOLSKAM3014tak00:00:0000:06:0900:12:23.4500:12:23.45+19:033.1
59RONKIEWICZ Dorota 359SPORT FACTORYBYDGOSZCZPOLSKAK401tak00:00:0000:06:1600:12:24.4500:12:24.45+19:043.1
60TUBAJA Albert 405KABEL TEAM BYDGOSZCZBYDGOSZCZPOLSKAM407tak00:00:0000:05:5200:12:27.4500:12:27.45+19:093.1
61ŁUKOMSKI Piotr 314SZWEDEROWOBYDGOSZCZPOLSKAM301500:00:0000:06:1300:12:27.9500:12:27.95+19:093.1
62GRZELCZAK Jakub 259BYDGOSZCZPOLSKAM301600:00:0000:12:28.1000:12:28.10+19:103.1
63OSTROMĘCKI Waldemar 342BYDGOSZCZPOLSKAM408tak00:00:0000:06:1200:12:31.3500:12:31.35+19:153.1
64DUSZKA Łukasz 237BYDGOSZCZPOLSKAM3017tak00:00:0000:05:5900:12:31.8500:12:31.85+19:153.1
65CHOJNOWSKI Tomasz 217TORUŃSKI KLUB TRIATHLONOWYTORUŃPOLSKAM3018tak00:00:0000:06:1400:12:34.2000:12:34.20+19:203.1
66NOWICKI Adam 337BYDGOSZCZPOLSKAM409tak00:00:0000:06:1900:12:34.4000:12:34.40+19:203.1
67ŁOŚ Dariusz 311ZAMOŚĆPOLSKAM504tak00:00:0000:12:36.0000:12:36.00+19:233.1
68DOBER Damian 230REKINY OSIELSKOOSIELSKOPOLSKAM401000:00:0000:06:0500:12:40.6500:12:40.65+19:293.1
69RADECKI Michał 355KAIZEN SWIMMINGBYDGOSZCZPOLSKAM201700:00:0000:12:42.6500:12:42.65+19:323.1
70GOŁEMBIEWSKI Marek 502MUKS PIĘTNASKA BYDGOSZCZ / B4SPORTBYDGOSZCZPOLSKAM401100:00:0000:12:44.1000:12:44.10+19:353.1
71LEWANDOWSKI Karol Dawid 308TORUŃSKI KLUB TRIATHLONOWYTORUNPOLSKAM3019tak00:00:0000:06:1900:12:44.9000:12:44.90+19:353.1
72KUBIAK Sławomir 299BYDGOSZCZPOLSKAM4012tak00:00:0000:06:3400:12:51.6500:12:51.65+19:463
73JUREK Krzysztof 271NIEMCZPOLSKAM50500:00:0000:06:3000:12:54.6500:12:54.65+19:503
74TAFELSKI Marcin 396ATHLETICOMEDNIWYPOLSKAM401300:00:0000:12:58.5000:12:58.50+19:563
75PRZYBYLSKI Adrian 353-BYDGOSZCZPOLSKAM302000:00:0000:06:3300:12:59.3000:12:59.30+19:583
76PAKURA Piotr 347DREAM TRI TEAMGDAŃSKPOLSKAM3021tak00:00:0000:06:1900:13:01.0000:13:01.00+20:013
77GRAJEWSKI Mateusz 254RUN4FUNŚWIECIEPOLSKAM3022tak00:00:0000:13:01.8000:13:01.80+20:013
78KĄKOLEWSKA Monika 277JANIKOWOPOLSKAK20200:00:0000:06:3700:13:02.6500:13:02.65+20:033
79BUTOWT Krzysztof 213BYDGOSZCZPOLSKAM2018tak00:00:0000:06:2700:13:02.8000:13:02.80+20:033
80ZAROSA Kamila 438BYDGOSZCZPOLANDK305wetsuit00:00:0000:06:3400:13:03.6000:13:03.60+20:043
81WÓJTOWICZ Marcin 434CZARNOWOPOLSKAM3023tak00:00:0000:06:3000:13:06.0000:13:06.00+20:093
82HERMANN Łukasz 266WIELKOPOLSKI KLUB PŁYWANIA ZIMOWEGO MINUSSZAMOTUŁYPOLSKAM401400:00:0000:06:3300:13:06.2500:13:06.25+20:093
83GZYL Mikolaj 262JANUSZE TRIATHLONU 'EXODUS' TEAMBYDGOSZCZPOLSKAM3024tak00:00:0000:06:3100:13:08.0000:13:08.00+20:123
84WEGNER Marcin 418NAKŁO NAD NOTECIĄPOLSKAM3025tak00:00:0000:06:3700:13:08.1500:13:08.15+20:123
85FRIESKE Tomasz 243FRISTOMBYDGOSZCZPOLSKAM4015tak00:00:0000:06:2500:13:09.3000:13:09.30+20:133
86NOWAK Marek 336NOWY JASINECPOLSKAM401600:00:0000:06:2400:13:12.7500:13:12.75+20:183
87BARTNIK Mieczysław 197BYDGOSZCZPOLSKAM50600:00:0000:06:2900:13:13.8500:13:13.85+20:203
88ANTCZAK Anna 191BYDGOSZCZPOLSKAK306tak00:00:0000:06:5100:13:17.4500:13:17.45+20:262.9
89KRZESZEWSKI Tomasz 296D1BLOGMUROWANIECPOLSKAM4017tak00:00:0000:06:4300:13:19.6500:13:19.65+20:292.9
90WENDA Dawid 419SZKOŁA JAZY TOMASBYDGOSZCZPOLSKAM2019tak00:00:0000:06:3800:13:21.5500:13:21.55+20:322.9
91MATUSZEWSKA Agnieszka 327BYDGOSZCZPOLSKAK30700:00:0000:06:4600:13:24.8000:13:24.80+20:362.9
92STRYCZYŃSKI Marek 379KLINIKA TRIATHLONU BYDGOSZCZBYDGOSZCZPOLSKAM3026tak00:00:0000:06:4700:13:27.6500:13:27.65+20:412.9
93KLONOWSKI Mariusz 283PRIMIGENIUSŁOCHOWOPOLSKAM302700:00:0000:06:4500:13:29.4000:13:29.40+20:442.9
94WOŹNIAK Aureliusz 431AMS TRIATHLONBYDGOSZCZPOLSKAM4018tak00:00:0000:06:5400:13:31.4500:13:31.45+20:472.9
95ŁYSAK Sebastian 315BYDGOSZCZPOLSKAM401900:00:0000:06:2400:13:31.8000:13:31.80+20:472.9
96KLIMKOWSKI Mateusz 280BYDGOSZCZPOLSKAM2020tak00:00:0000:06:4100:13:31.8000:13:31.80+20:472.9
97RUTKOWSKI Tomasz 362BYDGOSZCZPOLSKAM4020tak00:00:0000:06:4300:13:34.4000:13:34.40+20:522.9
98MIKUŁA Grzegorz 332SIARKA TARNOBRZEGBYDGOSZCZPOLSKAM402100:00:0000:06:4900:13:36.4000:13:36.40+20:552.9
99WOŹNIAK Wojciech 432-PABIANICEPOLSKAM402200:00:0000:06:4400:13:37.6500:13:37.65+20:562.9
100KWIATKOWSKA Karolina 302BYDGOSZCZPOLSKAK20300:00:0000:06:5600:13:41.8000:13:41.80+21:032.9
101DONARSKI Janusz 232BYDGOSZCZPOLSKAM50700:00:0000:06:4900:13:42.6500:13:42.65+21:042.8
102CIEŚLIK Rafał 218BYDGOSZCZPOLSKAM302800:00:0000:06:5700:13:50.9000:13:50.90+21:162.8
103PAKURA Karolina 346DREAM TRI TEAMGDAŃSKPOLSKAK402tak00:00:0000:06:4900:13:51.3500:13:51.35+21:182.8
104CZARNECKI Sławomir 225BYDGOSZCZPOLSKAM402300:00:0000:07:1200:13:51.8500:13:51.85+21:182.8
105KRUSIK Aleksandra 294ALBATROSYBYDGOSZCZPOLSKAK20400:00:0000:06:5400:13:53.2500:13:53.25+21:212.8
106GRYCZKA Grzegorz 256KERAMZYTOWY PŁYWAKPOZNAŃPOLSKAM2021tak00:00:0000:06:5700:13:55.2000:13:55.20+21:242.8
107BIELICKI Waldemar 200BYDGOSZCZPOLSKAM302900:00:0000:07:0600:13:56.2000:13:56.20+21:262.8
108HANCZEWSKA Sonia 263BYDGOSZCZPOLSKAK205tak00:00:0000:13:57.2000:13:57.20+21:272.8
109CHMIELEWSKI Włodzimierz 216BYDGOSZCZPOLSKAM60100:00:0000:06:5900:13:57.9000:13:57.90+21:272.8
110KORDAŃSKA Kinga 286KU AZS UTP BYDGOSZCZCIECHOCINEKPOLSKAK20600:00:0000:07:1500:14:00.4000:14:00.40+21:322.8
111MAJSON Kamila 321BYDGOSZCZPOLSKAK20700:00:0000:07:1100:14:08.3500:14:08.35+21:442.8
112FABROWSKI Dawid 239BYDGOSZCZPOLSKAM3030tak00:00:0000:07:0900:14:09.3500:14:09.35+21:462.8
113WASILEWSKA Martyna 411AMSBYDGOSZCZPOLSKAK308tak00:00:0000:07:1800:14:09.6000:14:09.60+21:462.8
114WASILEWSKA-MICHALAK Agata 412AMSBYDGOSZCZPOLSKAK309tak00:00:0000:07:1700:14:09.8500:14:09.85+21:462.8
115RZYMSKI Wojciech 367TORUŃPOLSKAM3031tak00:00:0000:07:0600:14:12.5000:14:12.50+21:502.7
116TAUER Marek 397BYDGOSZCZPOLSKAM2022tak00:00:0000:07:0200:14:13.6000:14:13.60+21:522.7
117SZYMAŃSKI Paweł 392BYDGOSZCZPOLSKAM303200:00:0000:06:5900:14:14.7500:14:14.75+21:532.7
118NAGOW Michał 334RUN BYDGOSZCZBYDGOSZCZPOLSKAM4024tak00:00:0000:07:0500:14:18.5000:14:18.50+22:002.7
119MACIEJEWSKA Kamila 317ŚLIMAKI BARCINBARCINPOLSKAK301000:00:0000:07:0500:14:25.7000:14:25.70+22:102.7
120MACIEJEWSKI Grzegorz 318BYDGOSZCZPOLSKAM50800:00:0000:07:0400:14:27.1500:14:27.15+22:132.7
121KRUCZKOWSKI Piotr 293FUJI KRYSPORT TEAMBYDGOSZCZPOLSKAM509tak00:00:0000:07:1400:14:28.3000:14:28.30+22:152.7
122DRZEWIECKI Rafał 235RUN4FUN WWW.BYTPAK.PLNIEMCZPOLSKAM4025tak00:00:0000:07:0100:14:28.6500:14:28.65+22:152.7
123KOWALSKA Aleksandra 291BYDGOSZCZPOLSKAK40300:00:0000:07:1200:14:32.2500:14:32.25+22:212.7
124GODZIK Kamil 250DYNAMO SKARPABYDGOSZCZPOLSKAM402600:00:0000:07:1900:14:32.9500:14:32.95+22:212.7
125ZAJDLEWICZ Tomasz 437FRISTOMPRZYŁĘKIPOLSKAM4027tak00:00:0000:07:0600:14:34.5500:14:34.55+22:242.7
126SOKOŁOWSKI Tomasz 373BYDGOSZCZPOLSKAM303300:00:0000:07:2100:14:35.0000:14:35.00+22:262.7
127KLISZEWSKI Damian 282BYDGOSZCZPOLSKAM4028tak00:00:0000:07:2200:14:35.2000:14:35.20+22:262.7
128DONARSKI Maciej 231BYDGOSZCZPOLSKAM202300:00:0000:07:3300:14:41.7000:14:41.70+22:352.7
129ROLEWICZ Michał 358KLINIKA TRIATHLONU BYDGOSZCZBYDGOSZCZPOLSKAM2024tak00:00:0000:07:0100:14:42.7500:14:42.75+22:362.7
130MAZANY Marek 328BYDGOSZCZPOLSKAM501000:00:0000:07:1500:14:44.7500:14:44.75+22:402.6
131NALEŻYTY Piotr 335KLINIKA TRIATHLONUBYDGOSZCZPOLSKAM3034tak00:00:0000:07:2400:14:47.0500:14:47.05+22:442.6
132GACKOWSKI Krzysztof 244BYDGOSZCZPOLSKAM4029tak00:00:0000:07:0700:14:52.2500:14:52.25+22:522.6
133DRWĘCKI Daniel 234BYDGOSZCZPOLSKAM303500:00:0000:07:2800:14:52.9000:14:52.90+22:522.6
134WEDEL Agnieszka 417BYDGOSZCZPOLSKAK301100:00:0000:07:2800:14:58.8500:14:58.85+23:012.6
135SUDOŁ Jacek 383IPA BYDGOSZCZBYDGOSZCZPOLSKAM3036tak00:00:0000:07:2300:15:02.8000:15:02.80+23:072.6
136WIECZOREK Łukasz 423RUN4FUN WWW.BYTPAK.PLBYDGOSZCZPOLSKAM3037tak00:00:0000:07:2300:15:05.1000:15:05.10+23:122.6
137DREWS Mateusz 233BYDGOSZCZPOLSKAM2025tak00:00:0000:07:4300:15:12.0000:15:12.00+23:232.6
138TOMALAK Tomasz 401BYDGOSZCZPOLSKAM403000:00:0000:07:4500:15:12.4000:15:12.40+23:232.6
139WRÓBLEWSKI Kewin 435BYDGOSZCZPOLSKAM16800:00:0000:07:2700:15:15.5500:15:15.55+23:272.6
140TOMASZEK Sebastian 402KLINIKA TRIATHLONUBYDGOSZCZPOLSKAM3038tak00:00:0000:07:4200:15:18.6000:15:18.60+23:322.5
141GRZEGOREK GROTA Ewa 257SOLEC KUJAWSKIPOLSKAK3012tak00:00:0000:07:4600:15:20.3500:15:20.35+23:352.5
142OSOWSKI Michał 341FLORIAN CHOJNICECHOJNICEPOLSKAM202600:00:0000:07:3900:15:20.4000:15:20.40+23:352.5
143KWIATKOWSKI Jacek 304JANUSZ TRIATHLONUŚWIECIEPOLSKAM303900:00:0000:07:3600:15:22.6000:15:22.60+23:382.5
144MACIEJEWSKA Natalia 316BYDGOSZCZPOLSKAK20800:00:0000:07:4100:15:28.7000:15:28.70+23:472.5
145STRÓŻYK Grażyna 378BYDGOSZCZPOLSKAK20900:00:0000:07:5600:15:29.2000:15:29.20+23:492.5
146JARZEMSKI Marcin 269BYDGOSZCZ TRIATHLON TEAMBYDGOSZCZPOLSKAM3040tak00:00:0000:08:1400:15:29.7500:15:29.75+23:492.5
147SCHILLER Katarzyna 370BYDGOSZCZPOLSKAK502tak00:00:0000:07:5900:15:34.4000:15:34.40+23:562.5
148MAGDZIARZ Katarzyna 320KANCELARIA HMMBYDGOSZCZPOLSKAK3013tak00:00:0000:07:4700:15:34.5500:15:34.55+23:562.5
149TRIEBWASSER Mirosław 403BYDGOSZCZPOLSKAM5011tak00:00:0000:07:3700:15:35.2000:15:35.20+23:582.5
150BYRZYKOWSKI Wojciech 214BYDGOSZCZPOLSKAM304100:00:0000:07:5500:15:38.4000:15:38.40+24:032.5
151CZAPIEWSKI Dariusz 224BYDGOSZCZPOLSKAM403100:00:0000:08:1300:15:40.7000:15:40.70+24:062.5
152CZAPIEWSKA Ewa 223BYDGOSZCZPOLSKAK40400:00:0000:08:1600:15:48.3500:15:48.35+24:182.5
153LEMAŃCZYK Zygmunt 306NIEMCZNIEMCZPOLSKAM4032tak00:00:0000:08:0600:15:52.0000:15:52.00+24:242.5
154ŚWIATOWY Krystian 394ŚLIMAKI BARCINBARCINPOLSKAM304200:00:0000:08:0500:15:53.2000:15:53.20+24:262.5
155LISEWSKI Michał 310BYDGOSZCZPOLSKAM304300:00:0000:07:4900:15:54.7000:15:54.70+24:272.5
156SZATKIEWICZ Waldemar Adam 384BYDGOSZCZPOLSKAM60200:00:0000:07:4800:16:00.0000:16:00.00+24:362.4
157KOWAL Sebastian 290HARPAGAN RZESZÓWTRZEBOWNISKOPOLSKAM304400:00:0000:08:0100:16:04.9000:16:04.90+24:432.4
158GĄSIOROWSKA Marta 247BYDGOSZCZPOLSKAK201000:00:0000:08:1600:16:05.6000:16:05.60+24:442.4
159KONIECZNY Rafał 285PERŁA TEAMBYDGOSZCZPOLSKAM16900:00:0000:08:3400:16:06.0500:16:06.05+24:462.4
160HARASIMCZYK Weronika 264BYDGOSZCZPOLSKAK2011tak00:00:0000:08:0300:16:08.3000:16:08.30+24:492.4
161PACZKOWSKI Mirosław 345BYDGOSZCZPOLSKAM4033tak00:00:0000:08:2000:16:10.8500:16:10.85+24:522.4
162DĄBROWSKI Patryk 229BYDGOSZCZPOLSKAM202700:00:0000:08:1300:16:12.5000:16:12.50+24:552.4
163BUKOLT Marcin 210BYDGOSZCZPOLSKAM304500:00:0000:08:1000:16:16.0500:16:16.05+25:012.4
164ŁUKASIEWICZ Krzysztof 313BYDGOSZCZPOLSKAM3046tak00:00:0000:08:1700:16:16.2000:16:16.20+25:012.4
165ŚCIBAK Wojciech 393JFTC SUBYDGOSZCZPOLSKAM3047tak00:00:0000:08:2100:16:19.6000:16:19.60+25:062.4
166FALCONNET Anna 241TORUNPOLANDK3014no wetsuit00:00:0000:08:1400:16:24.8500:16:24.85+25:132.4
167FALCONNET Chris 240TORUNFRANCEM3048wetsuit00:00:0000:08:2100:16:28.3000:16:28.30+25:202.4
168BUŁKA Rafał 211NIEMCZPOLSKAM4034tak00:00:0000:16:29.1000:16:29.10+25:212.4
169KLINIEWSKI Piotr 281BRZOZA BIEGABYDGOSZCZPOLSKAM501200:00:0000:08:3500:16:31.6500:16:31.65+25:242.4
170WĘGRZYŃSKA Monika 422NIEZRZESZONABYDGOSZCZPOLSKAK405tak00:00:0000:08:3200:16:44.6500:16:44.65+25:442.3
171WEYNERT Jacek 420BYDGOSZCZPOLSKAM304900:00:0000:08:2600:16:48.4500:16:48.45+25:502.3
172SABACIŃSKI Przemysław 368BIAŁE BŁOTAPOLSKAM305000:00:0000:08:4500:16:53.2000:16:53.20+25:582.3
173KRUSZKA Łukasz 295BYDGOSZCZPOLSKAM4035tak00:00:0000:08:1000:17:04.3500:17:04.35+26:152.3
174SZYMAŃSKA Alicja 390SOPOTPOLSKAK3015tak00:00:0000:08:2700:17:04.3500:17:04.35+26:152.3
175BIERYT Arkadiusz 201AGENCJA REKLAMOWA POLI-FAXBYDGOSZCZPOLSKAM5013tak00:00:0000:17:04.3500:17:04.35+26:152.3
176RAK-BURBLIS Katarzyna 357TORUŃPOLSKAK50300:00:0000:08:3500:17:04.6000:17:04.60+26:152.3
177WIELUŃSKA Dorota 424BYDGOSZCZPOLSKAK2012tak00:00:0000:17:17.0500:17:17.05+26:352.3
178MOŁDOCH Filip 333BYDGOSZCZPOLSKAM202800:00:0000:08:4200:17:17.7000:17:17.70+26:352.3
179LEWICKI Marcin 309BYDGOSZCZPOLSKAM202900:00:0000:09:0400:17:41.1000:17:41.10+27:122.2
180KAMIŃSKA Agnieszka 274SAN ESCOBAR TRIATHLON TEAMBYDGOSZCZPOLSKAK3016tak00:00:0000:09:1600:17:41.8000:17:41.80+27:122.2
181SKOPOWSKI Krzysztof 371BYDGOSZCZPOLSKAM4036tak00:00:0000:09:1100:17:43.6500:17:43.65+27:152.2
182MARCINIAK Andrzej 324POLSKIE STOWARZYSZENIE SPORTU PO TRANSPLANTACJIBYDGOSZCZPOLSKAM603tak00:00:0000:17:51.0000:17:51.00+27:272.2
183KRZYŻANOWSKI Wojciech 298AZS UMK COLLEGIUM MEDICUM W BYDGOSZCZYBYDGOSZCZPOLSKAM4037tak00:00:0000:09:2800:17:53.9500:17:53.95+27:302.2
184PINCZEWSKI Robert 351SOLEC KUJAWSKIPOLSKAM4038tak00:00:0000:09:1100:18:04.2000:18:04.20+27:472.2
185BURCZY Helena 212BYDGOSZCZPOLSKAK3017tak00:00:0000:09:0900:18:19.2500:18:19.25+28:102.1
186BEREŚ Marcin 199HARPAGAN RZESZÓWBYDGOSZCZPOLSKAM305100:00:0000:09:0300:18:21.3000:18:21.30+28:132.1
187RYMARKIEWICZ Sławomir 366BYDGOSZCZPOLSKAM4039tak00:00:0000:09:3500:18:36.1000:18:36.10+28:362.1
188KALACZYŃSKI Miłosz 272BYDGOSZCZPOLSKAM2030tak00:00:0000:09:4100:18:43.5000:18:43.50+28:472.1
189SADECKA Monika 369BYDGOSZCZPOLSKAK201300:00:0000:09:2300:18:44.2000:18:44.20+28:492.1
190KLEPACZEWSKI Arkadiusz 278BYDGOSZCZPOLANDM3052no wetsuit00:00:0000:09:2600:18:45.5000:18:45.50+28:502.1
191DZIKOWSKI Arkadiusz 238HDK PCK POLKOWICEBYDGSZCZPOLSKAM404000:00:0000:09:5200:18:51.3500:18:51.35+29:002.1
192GIEŁDON Paweł 248BYDGOSZCZPOLSKAM305300:00:0000:09:5200:19:09.0000:19:09.00+29:272
193KLGIEWICZ Dorota 279BYDGOSZCZPOLSKAK40600:00:0000:09:4400:19:42.6000:19:42.60+30:182
194KLOSKOWSKI Adam 284IWSP SZ BYDGOSZCZCHOJNICEPOLSKAM305400:00:0000:09:5700:19:56.8000:19:56.80+30:402
195KORDAS Jacek 287BYDGOSZCZPOLSKAM203100:00:0000:10:1200:20:26.7000:20:26.70+31:261.9
196RÓŻYCKI Marcin 361GOSTYNINPOLSKAM203200:00:0000:10:4700:20:30.4000:20:30.40+31:321.9
197GROT Monika 255ŁOCHOWOPOLSKAK301800:00:0000:10:1500:20:35.0000:20:35.00+31:401.9
198STARZYŃSKI Piotr 376KANCELARIA ADWOKACKA SAPERE AUDEKĘTRZYNPOLSKAM3055tak00:00:0000:10:4100:21:23.1500:21:23.15+32:531.8
199TOMACKI Mirosław 400BYDGOSZCZPOLSKAM501400:00:0000:11:1500:21:48.6500:21:48.65+33:321.8
200WĘGIELEWSKA Joanna 421BYDGOSZCZPOLSKAK301900:00:0000:11:2200:22:29.4000:22:29.40+34:351.7
201SMERLIŃSKI Robert 372BYDGOSZCZPOLSKAM305600:00:0000:11:2900:22:33.6000:22:33.60+34:411.7
202GALIŃSKI Bartosz 325BYDGOSZCZPOLSKAM2033tak00:00:0000:11:4200:23:43.1500:23:43.15+36:291.6
203STACHEWICZ Slawomir 374NIEMCZPOLSKAM404100:00:0000:12:1500:24:08.9500:24:08.95+37:071.6
204KUBIAK Tomasz 300----SZUBINPOLSKAM5015tak00:00:0000:12:3100:25:34.9500:25:34.95+39:201.5
205MIKOŁAJCZYK Kamil 331BYDGOSZCZPOLSKAM4042tak00:00:0000:14:3500:29:00.2500:29:00.25+44:361.3
206OLSZEWSKI Edward 340BTWBYDGOSZCZPOLSKAM604tak00:00:0000:16:4100:33:02.2000:33:02.20+50:491.2
207PAWLINA Rafał 348BYDGOSZCZPOLSKAM4043tak00:00:0000:07:36+15:123.9
208RYBA Henryk 363BYDGOSZCZPOLSKAM60500:00:00   
DQPACHNIK Paweł 344BYDGOSZCZPOLSKAM40takDQ00:07:41 DQ00:15:52.65 DQ DQ--
DQWIŚNIEWSKI Piotr 427BYDGOSZCZPOLSKAM20takDQ00:08:30 DQ00:16:32.70 DQ DQ--
DQGĄSIOROWSKA Anna 246BYDGOSZCZPOLSKAK20DQ00:08:36 DQ00:16:50.60 DQ DQ--
DQBIERYT Krzysztof 202AGENCJA REKLAMOWA POLI-FAXBYDGOSZCZPOLSKAM30takDQ DQ00:17:27.30 DQ DQ--
DQBOLT Katarzyna 206BYDGOSZCZPOLSKAK30DQ00:09:09 DQ00:18:17.15 DQ DQ--
DQCHEBANENKO Svitlana 215KIROVOGRADUKRAINAK30takDQ00:09:14 DQ00:18:19.55 DQ DQ--
Znaleziono 214 wynik(ów)