X BIEG CHARYTATYWNY IM. CHOR. KAZIMIERZA MASIOWSKIEGO - 10 KM

Organizator:
Stowarzyszenie Sportowe Grupa Biegowa Rundorfina, Gmina Czaplinek
Data:
2020-03-08
Miejsce:
Czaplinek
Dystans:
10 km
Zgłoszonych:
57
Wystartowało:
51
Nie ukończyło:
0
Ukończyło:
51
Na trasie:
0
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K-OPEN | M-OPEN | K15-17 | M15-17 | K18-29 | M18-29 | K30-39 | M30-39 | K40-49 | M40-49 | K50-59 | M50-59 | K60-69 | M60-69 | K70+ | M70+

Klasyfikacja wg czasów netto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas
netto
10km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
     
1KUŚMIDER Andrzej 67RundorfinaCZAPLINEKM30-391M 100:35:16.69 3:3117,0
2OLICHOWSKI Mateusz 93SurviWałTeamNAKIELNOM18-291M 200:38:58.74+00:03:423:5315,4
3KRUKOWSKI Adam 63DRZONOWOM30-392M 300:40:41.38+00:05:244:0414,7
4BALIŃSKI Karol 154Drawski BiegaczDRAWSKO POMORSKIEM30-393M 400:41:07.47+00:05:504:0614,6
5SULIK Krzysztof 156MIROSŁAWIECM40-491M 500:42:12.49+00:06:554:1314,2
6RAK Adam 169BARWICEM40-492M 600:43:10.79+00:07:544:1913,9
7KROKOSIŃSKI Jacek 157SUSE-ŁMIROSŁAWIECM40-493M 700:45:42.05+00:10:254:3413,1
8WYRWA Przemysław 142Team TERMINATORunCZŁOPAM50-591M 800:46:15.05+00:10:584:3713,0
9OSTROWSKI Marian 153SENIOR 54ZŁOCIENIECM60-691M 900:46:40.54+00:11:234:4012,9
10KUBIŚ Paweł 65RUNDORFINASZCZECINEKM30-394M 1000:47:01.81+00:11:454:4212,8
11KOCLEJDA Grzegorz 54RUNDORFINACZAPLINEKM40-494M 1100:47:09.08+00:11:524:4212,7
12RYMDEJKO Agnieszka 159KLUB WYSOKOGÓRSKI POZNAŃ/ULTRA KAYA TEAMPOZNAŃK18-291K 100:47:13.53+00:11:564:4312,7
13GAŁAN Leszek 32ZŁOCIENIECM50-592M 1200:47:47.51+00:12:304:4612,6
14SUCHOŃSKI Tomasz 115OSIEK DRAWSKIM40-495M 1300:48:32.20+00:13:154:5112,4
15ZAGALSKA Paulina 143PołczynBiegaPOŁCZYNZDRÓJK30-391K 200:48:43.95+00:13:274:5212,3
16MACIEJEWSKA Katarzyna 79DRAWSKO POMORSKIEK18-292K 300:48:58.68+00:13:414:5312,2
17KIELAR Łukasz 52BiegolasKOSZALINM40-496M 1400:49:02.23+00:13:454:5412,2
18ŚNIEŻKO Marek 125RZECZENICAM40-497M 1500:49:09.19+00:13:524:5512,2
19URBAŃSKI Tomasz 130BIAŁOGARDM40-498M 1600:50:08.77+00:14:525:0012,0
20KOŁODZIEJCZYK Zbigniew 55PIŁAM50-593M 1700:50:16.10+00:14:595:0111,9
21SEROWSKI Łukasz 104DRZEWIANYM30-395M 1800:50:40.86+00:15:245:0411,8
22GRZYB Magdalena 145RundorfinaCZAPLINEKK18-293K 400:51:24.37+00:16:075:0811,7
23KWIDZIŃSKI Michał 72BIAŁOGARDM30-396M 1900:51:36.95+00:16:205:0911,6
24OLEJNICZAK Marcin 92PIŁAM40-499M 2000:52:00.86+00:16:445:1211,5
25ADASZYNSKI Wiesław 2Boboliccy MorsjsnieBOBOLICEM50-594M 2100:52:01.24+00:16:445:1211,5
26HARASIMOWICZ Michał 3612. BBSPSZCZECINEKM30-397M 2200:52:03.18+00:16:465:1211,5
27WITEK Stanisław 136SIENICAM60-692M 2300:54:00.32+00:18:435:2411,1
28LATOS Piotr 73Precon PolskaWAŁCZM50-595M 2400:54:02.53+00:18:455:2411,1
29STANKOWSKA Agata 111Fizjoterapia DAKMED PiłaPIŁAK30-392K 500:54:08.67+00:18:515:2411,1
30KOZIARZ Anna 170KOŁOBRZEGK30-393K 600:54:09.15+00:18:525:2411,1
31JARNO Wojciech 44Fizjoterapia DAKMED PiłaPIŁAM18-292M 2500:54:09.94+00:18:535:2511,1
32ADAMOWICZ Mieczysław 1WałczWAŁCZM50-596M 2600:54:12.77+00:18:565:2511,1
33CHMARA Grzegorz 18STM TEAMPOŁCZYN ZDRÓJM50-597M 2700:54:17.56+00:19:005:2511,1
34PAZIEWSKI Lech 95amatorDRAWSKO POMORSKIEM60-693M 2800:54:27.85+00:19:115:2611,0
35USTJANOWSKA Katarzyna 131Bobolickie Bractwo BiegoweBIAŁAK30-394K 700:54:30.99+00:19:145:2711,0
36SUCHANOWSKI Zygmunt 114Respect LotyńLOTYŃM50-598M 2900:54:47.72+00:19:315:2811,0
37TWARDOWSKI Jacek 129WAŁCZM60-694M 3000:55:38.48+00:20:215:3310,8
38BORUC Barbara 150TEAM BIEGOWYSZCZECINEKK50-591K 800:57:30.15+00:22:135:4510,4
39GAŁAN Joanna 31ZŁOCIENIECK50-592K 900:58:09.39+00:22:525:4910,3
40POCZĄTEK Michał 99NiezrzeszonyPIŁAM60-695M 3100:58:40.79+00:23:245:5210,2
41HRYCIÓW Paweł 39JW1223BIAŁOGARDM30-398M 3200:58:57.56+00:23:405:5310,2
42STEC Andrzej 112Szlachetna Paczka WałczWAŁCZM50-599M 3300:58:58.51+00:23:415:5310,2
43NIESPODZIANA Anna 89Rogoziński Klub BiegaczaROGOŹNOK30-395K 1001:01:04.32+00:25:476:069,8
44BORKOWSKA Alicja 161ZŁOCIENIECK40-491K 1101:02:15.47+00:26:586:139,6
45MATYSEK Ireneusz 163KOMANDOS WAŁECKIWAŁCZM60-696M 3401:02:19.60+00:27:026:149,6
46SZAUDEL Jacek 119EXTREME SQUADPIŁAM40-4910M 3501:05:16.56+00:29:596:319,2
47ŁOPIŃSKI Aleksy 77Daj radość niepełnopsprawnymPIŁAM70+1M 3601:07:30.92+00:32:146:458,9
48KIBITLEWSKA Katarzyna 152CZAPLINEKK40-492K 1201:10:24.41+00:35:077:028,5
49FIRLEJ Agnieszka 165RundorfinaCZAPLINEKK40-493K 1301:10:24.70+00:35:087:028,5
50HNATOWSKI Damian 37TRZCINIECM18-293M 3701:15:37.70+00:40:217:337,9
51WÓJCIK Magdalena 140BROCZYNOK18-294K 1401:18:19.10+00:43:027:497,7
Znaleziono 51 wynik(ów)