X BIEG CHARYTATYWNY IM. CHOR. KAZIMIERZA MASIOWSKIEGO - 5.5 KM

Organizator:
Stowarzyszenie Sportowe Grupa Biegowa Rundorfina, Gmina Czaplinek
Data:
2020-03-08
Miejsce:
Czaplinek
Dystans:
5.5 km
Zgłoszonych:
66
Wystartowało:
60
Nie ukończyło:
0
Ukończyło:
60
Na trasie:
0
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K-OPEN | M-OPEN | K15-17 | M15-17 | K18-29 | M18-29 | K30-39 | M30-39 | K40-49 | M40-49 | K50-59 | M50-59 | K60-69 | M60-69 | K70+ | M70+

Klasyfikacja wg czasów netto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas
netto
5.5km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
     
1KOZAK Arkadiusz 43BONINM40-491M 100:19:25.70 3:3217
2SZACHO-GŁUCHOWICZ Ryszard 118SYPNIEWOM30-391M 200:20:50.19+00:01:243:4715.8
3KASIELSKI Rafał 49TEAM TERMINATORunGOLCEM18-291M 300:20:55.07+00:01:293:4815.8
4CHWIAŁKOWSKI Cyprian 22Chwiałkowski TeamMACHLINYM18-292M 400:21:25.91+00:02:003:5315.4
5CIASTOŃ Tomasz 23Orskov Foods TeamCZAPLINEKM40-492M 500:21:54.60+00:02:283:5915.1
6BŁASZCZYK Piotr 12POLNEM40-493M 600:22:08.17+00:02:424:0114.9
7KACZOR Agnieszka 47Wiking RychnowyDEBRZNOK30-391K 100:22:20.76+00:02:554:0314.8
8KUŹNIACKI Jacek 70Lokator Nieruchomości PiłaPIŁAM40-494M 700:22:42.17+00:03:164:0714.5
9AFELTOWICZ Adrian 3BYSZKOWOM18-293M 800:23:26.71+00:04:014:1514.1
10OLKOWSKI Tomasz 34CZARNEM30-392M 900:23:34.80+00:04:094:1714
11CHMIELEWSKI Tomasz 19BARWICEM30-393M 1000:23:44.50+00:04:184:1813.9
12CHUPTYŚ Adrian 21RUNDORFINACZAPLINEKM30-394M 1100:23:47.23+00:04:214:1913.9
13KORUS Sławomir 164LĘBORKM30-395M 1200:24:29.02+00:05:034:2713.5
14KOSZKO Damian 57Pro Body Fitness CzaplinekCZAPLINEKM30-396M 1300:24:52.01+00:05:264:3113.3
15POLACZEK Andrzej 160JASTROWIEM30-397M 1400:26:01.45+00:06:354:4412.7
16DOLIŃSKI Michał 155PRO-BODYBROCZYNOM30-398M 1500:26:04.64+00:06:384:4412.7
17BURY Dariusz 167WAŁCZM40-495M 1600:26:04.91+00:06:394:4412.7
18MIKUSZEWSKI Arkadiusz 85CZARNEM40-496M 1700:26:16.40+00:06:504:4612.6
19KRUKOWSKA Magdalena 62SZWLADRZONOWOK30-392K 200:26:16.47+00:06:504:4612.6
20SIELATYCKA Olga 106Pro Body Fitness CzaplinekCZAPLINEKK30-393K 300:26:39.87+00:07:144:5012.4
21SKONIECZNY Michał 108ProBodyFitness RMF4RT GladiatorsCZAPLINEKM18-294M 1800:26:40.00+00:07:144:5012.4
22GĘBALA Paweł 166WAŁCZM40-497M 1900:26:43.09+00:07:174:5112.4
23ZIMNICKI Tomasz 144CZAPLINEKM30-399M 2000:26:47.32+00:07:214:5212.3
24SZWAJA Maciej 123CZAPLINEKM30-3910M 2100:27:24.89+00:07:594:5912
25BARANOWSKI Kamil 9CZAPLINEKM30-3911M 2200:27:24.91+00:07:594:5912
26ANTONIAK Krzysztof 6CZAPLINEKM30-3912M 2300:27:52.17+00:08:265:0411.8
27GZUBICKI Piotr 35RundorfinaCZAPLINEKM30-3913M 2400:27:54.86+00:08:295:0411.8
28LUTYŃSKA Ewa 76RundorfinaCZAPLINEKK40-491K 400:29:25.16+00:09:595:2011.2
29MACIEJEWSKI Andrzej 80DRAWSKO POMORSKIEM50-591M 2500:29:26.29+00:10:005:2111.2
30PALUCH Adrian 94SULĘCINM30-3914M 2600:29:44.29+00:10:185:2411.1
31BANY Mirela 8DRAWSKO POMORSKIEK30-394K 500:30:35.46+00:11:095:3310.8
32KUŻAJ Sławomir 71PiłaPIŁAM50-592M 2700:30:58.42+00:11:325:3710.7
33BUTOWICZ Adam 149SZCZM50-593M 2800:31:09.65+00:11:435:3910.6
34JUSZCZAK Karolina 162RundorfinaCZAPLINEKK30-395K 600:31:14.12+00:11:485:4010.6
35BOŃKOWSKI Cezar 146CZAPLINEKM30-3915M 2900:31:16.37+00:11:505:4110.5
36KUŚMIDER Katarzyna 66RUNDORFINACZAPLINEKK30-396K 700:31:33.68+00:12:075:4410.5
37SKOLIMOWSKA Beata 107MALBORKK18-291K 800:31:38.67+00:12:125:4510.4
38HRYBOWICZ Joanna 38CZAPLINEKK40-492K 900:31:51.70+00:12:255:4710.4
39MATUSZAK Justyna 82RUNDORFINAWIERZCHOWOK30-397K 1000:31:52.61+00:12:265:4710.4
40WAŚNIEWSKI Arek 133RundorfinaBARWICEM50-594M 3000:31:53.05+00:12:275:4710.4
41TABISZ Sławomir 12712 BBSPCZAPLINEKM30-3916M 3100:32:07.05+00:12:415:5010.3
42WRÓBLEWSKI Jerzy 148PARKRUN SZCZECINEKSZCZECINEKM60-691M 3200:32:49.08+00:13:235:5810.1
43DOLIŃSKI Piotr 171BROCZYNOM18-295M 3300:33:01.46+00:13:356:0010
44DEPTUŁA-BILL Bożena 28BORNE SULINOWOK40-493K 1100:33:06.82+00:13:416:0110
45MACIEJCZAK Karolina 78PiłaPIŁAK40-494K 1200:34:08.07+00:14:426:129.7
46BUCHOWSKI Marek 16ParkrunSZCZECINEKM60-692M 3400:34:16.38+00:14:506:149.6
47JUSZCZAK Magdalena 46PIŁAK40-495K 1300:34:16.64+00:14:506:149.6
48KUŹNIACKA Sylwia 69PIŁAK40-496K 1400:34:17.47+00:14:516:149.6
49CZEREŚNIAK Iwona 25ŻółwikersiSIEMCZYNOK50-591K 1500:34:31.84+00:15:066:169.6
50KRASOWSKI Tomasz 60WAŁCZM40-498M 3500:34:58.62+00:15:326:219.4
51SZCZECHOWSKI Adrian 120SurviWałTeamZDBICEM30-3917M 3600:35:05.70+00:15:396:229.4
52JACYK Remigiusz 42SOŚNICAM40-499M 3700:35:25.91+00:16:006:269.3
53CZERNIAK Małgorzata 26POŁCZYN-ZDRÓJK40-497K 1600:35:37.76+00:16:126:289.3
54WOJTECZKO Magdalena 139RundorfinaCZAPLINEKK40-498K 1700:36:04.86+00:16:396:339.1
55ANTONIAK Justyna 5CZAPLINEKK30-398K 1800:36:06.86+00:16:416:349.1
56KRUPA Paulina 64CZAPLINEKK30-399K 1900:36:17.67+00:16:516:369.1
57SYDOR Kasia 116RundorfinaCZAPLINEKK40-499K 2000:36:54.75+00:17:296:428.9
58GŁÓWKA Danuta 33Połczyn BiegaPOŁCZYN-ZDRÓJK50-592K 2100:37:00.45+00:17:346:438.9
59BILL Łukasz 11BORNE SULINOWOM30-3918M 3800:37:06.65+00:17:406:448.9
60BOŃKOWSKA Agata 14KALISZ POMORSKIK18-292K 2200:39:45.84+00:20:207:138.3
Znaleziono 60 wynik(ów)