X BIEG NA K2

Wydarzenie:
Organizator:
Stowarzyszenie K2 Partners
Data:
2020-10-11
Miejsce:
Szczecin
Dystans:
8.611 m km
Zgłoszonych:
619
Wystartowało:
619
Nie ukończyło:
0
Ukończyło:
619
Na trasie:
0
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy

Klasyfikacja wg czasów brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuCzas
netto
8.611km
Czas
brutto
8.611km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
       
1PAŃKO Andrzej 573kB Hermes Gryfino  M 100:00:0000:32:34.0000:32:34.00 3:4615,9
2SIECZKOWSKI Michał 632  M 200:00:0000:34:37.0000:34:37.00+00:02:034:0114,9
3RUSEK Kamil 119Fehlau Run Team  M 300:00:0000:35:08.0000:35:08.00+00:02:344:0414,7
4KUBISZTAL Wojciech 428KB Pionier Szczecin  M 400:00:0000:35:15.0000:35:15.00+00:02:414:0514,7
5PLESNER Krzysztof 305JRG3  M 500:00:0000:35:37.0000:35:37.00+00:03:034:0814,5
6WASILEWSKI Andrzej 137  M 600:00:0000:35:48.0000:35:48.00+00:03:144:0914,4
7ALEKSANDROV Denys 78Grizzly Run  M 700:00:0000:36:33.0000:36:33.00+00:03:594:1414,1
8KONARSKI Bartosz 374Erakawy  M 800:00:0000:36:50.0000:36:50.00+00:04:164:1614,0
9KUĆ Maciej 700  M 900:00:0000:37:02.0000:37:02.00+00:04:284:1814,0
10PŁUSA Robert 604Savages  M 1000:00:0000:37:24.0000:37:24.00+00:04:504:2013,8
11MIELNIK Wojtek 84  M 1100:00:0000:37:26.0000:37:26.00+00:04:524:2013,8
12NIEWIADOMSKI Konrad 650AC MILAN  M 1200:00:0000:37:27.0000:37:27.00+00:04:534:2013,8
13TOMCZYK Tomasz 606  M 1300:00:0000:37:43.0000:37:43.00+00:05:094:2213,7
14PACEK Tomasz 301Pianiści  M 1400:00:0000:37:51.0000:37:51.00+00:05:174:2313,7
15KAMIŃSKI Łukasz 263Trail Running Szczecin  M 1500:00:0000:37:56.0000:37:56.00+00:05:224:2413,6
16OKRUTA Bartłomiej 304profiactive.pl  M 1600:00:0000:38:03.0000:38:03.00+00:05:294:2513,6
17JUNAK Michał 393  M 1700:00:0000:38:07.0000:38:07.00+00:05:334:2513,6
18TOPOREK Przemysław 235  M 1800:00:0000:38:12.0000:38:12.00+00:05:384:2613,5
19KMIECIAK Sławomir 14  M 1900:00:0000:38:23.0000:38:23.00+00:05:494:2713,5
20OSETEK Sebastian 170KB HERMES GRYFINO  M 2000:00:0000:38:25.0000:38:25.00+00:05:514:2713,4
21BORG Norbert 287HQ MNC NE  M 2100:00:0000:38:26.0000:38:26.00+00:05:524:2713,4
22BIAŁEK Beata 453KB Hermes Gryfino  K 100:00:0000:38:27.0000:38:27.00+00:05:534:2713,4
23LEWANDOWSKI Piotr 17812DZ  M 2200:00:0000:38:28.0000:38:28.00+00:05:544:2813,4
24BIELECKI Karol 64BNOW Sports  M 2300:00:0000:38:34.0000:38:34.00+00:06:004:2813,4
25SZARAPANOWSKI Marcin 534Wieczorne Bieganie w Szczecinie  M 2400:00:0000:38:48.0000:38:48.00+00:06:144:3013,3
26KRÓLEWIAK Rafał 666  M 2500:00:0000:38:50.0000:38:50.00+00:06:164:3013,3
27SZLACHTA Jakub 791  M 2600:00:0000:38:51.0000:38:51.00+00:06:174:3013,3
28WRÓBLEWSKI Michał 706Life4Fit  M 2700:00:0000:39:00.0000:39:00.00+00:06:264:3113,2
29JANUSZ Żywicki 643  M 2800:00:0000:39:26.0000:39:26.00+00:06:524:3413,1
30DMYTRYK Łukasz 57Trener Personalny  M 2900:00:0000:39:32.0000:39:32.00+00:06:584:3513,1
31ADAMSKI Janusz 668  M 3000:00:0000:39:35.0000:39:35.00+00:07:014:3513,1
32KOLASA Konrad 396  M 3100:00:0000:39:39.0000:39:39.00+00:07:054:3613,0
33CHLASTA Jacek 244NYHA IV  M 3200:00:0000:39:43.0000:39:43.00+00:07:094:3613,0
34KOLENDA Krzysztof 153220V / Kalmar Runners  M 3300:00:0000:39:44.0000:39:44.00+00:07:104:3613,0
35PORWICH Radosław 527  M 3400:00:0000:39:58.0000:39:58.00+00:07:244:3812,9
36PIELECHOWSKI Piotr 384INCOM POLSKA  M 3500:00:0000:39:59.0000:39:59.00+00:07:254:3812,9
37KRAWCZYK Paweł 365Trigym Szczecin  M 3600:00:0000:40:04.0000:40:04.00+00:07:304:3912,9
38LIEBNER Patryk 651Trigym  M 3700:00:0000:40:06.0000:40:06.00+00:07:324:3912,9
39WESOŁOWSKI Marcin 140  M 3800:00:0000:40:17.0000:40:17.00+00:07:434:4012,8
39PRZYBYSZ Marcin 375  M 3800:00:0000:40:17.0000:40:17.00+00:07:434:4012,8
41RACHWALSKI Tomasz 147lody t.ola team  M 4000:00:0000:40:19.0000:40:19.00+00:07:454:4012,8
42MINOROWICZ Paweł 201  M 4100:00:0000:40:22.0000:40:22.00+00:07:484:4112,8
43DUDZIŃSKA Maja 709  K 200:00:0000:40:23.0000:40:23.00+00:07:494:4112,8
44ZELEK Darek 138  M 4200:00:0000:40:24.0000:40:24.00+00:07:504:4112,8
45FĄFEREK Piotr 34Wieczorne Bieganie w Szczecinie  M 4300:00:0000:40:25.0000:40:25.00+00:07:514:4112,8
46CHYBA Konrad 541  M 4400:00:0000:40:45.0000:40:45.00+00:08:114:4312,7
47WAJS Sebastian 108ZWT/12BZ  M 4500:00:0000:40:46.0000:40:46.00+00:08:124:4412,7
48KWAŚNIEWSKI Bartosz 98PB27  M 4600:00:0000:41:07.0000:41:07.00+00:08:334:4612,6
49SAWICKI Bartosz 468DZIKIE DZIKI GORZÓW  M 4700:00:0000:41:15.0000:41:15.00+00:08:414:4712,5
50KURCIN Jacek 405  M 4800:00:0000:41:22.0000:41:22.00+00:08:484:4812,5
51TOMCZAK Tomasz 219  M 4900:00:0000:41:26.0000:41:26.00+00:08:524:4812,5
52OKIENCZUK Radek 123T-Run-Ozaury  M 5000:00:0000:41:31.0000:41:31.00+00:08:574:4912,4
53BRUNDA Roman 581  M 5100:00:0000:41:33.0000:41:33.00+00:08:594:4912,4
54ZALEWSKI Maciej 389  M 5200:00:0000:41:36.0000:41:36.00+00:09:024:4912,4
55BABICZ Wojtek 587Bridgestone Stargard Runners  M 5300:00:0000:41:38.0000:41:38.00+00:09:044:5012,4
56SOBAŃSKI Jakub 674AZS Szczecin  M 5400:00:0000:41:40.0000:41:40.00+00:09:064:5012,4
57ŁOŚ Jarosław 269#rusz4litery  M 5500:00:0000:41:48.0000:41:48.00+00:09:144:5112,4
58SZOTOWICZ Sebastian 28TT Szczecin¸ SZWLA Stargard  M 5600:00:0000:41:50.0000:41:50.00+00:09:164:5112,4
59FILIPIAK Krzysztof 259KidsCore  M 5700:00:0000:41:51.0000:41:51.00+00:09:174:5112,3
59OLEJNIK Przemek 582  M 5700:00:0000:41:51.0000:41:51.00+00:09:174:5112,3
61MALCHEREK Adrian 174T-Run-Ozaury  M 5900:00:0000:41:55.0000:41:55.00+00:09:214:5212,3
62PRZYTUŁA Jarosław 177Rozbiegany Goleniów  M 6000:00:0000:42:11.0000:42:11.00+00:09:374:5312,2
63BUDZYŃSKI Przemysław 272Budzyńscy Team  M 6100:00:0000:42:14.0000:42:14.00+00:09:404:5412,2
64KACPRZAK Paweł 622  M 6200:00:0000:42:21.0000:42:21.00+00:09:474:5512,2
64BĄKOWSKI Mateusz 665-  M 6200:00:0000:42:21.0000:42:21.00+00:09:474:5512,2
66BERNACKI Mariusz 309MODLITWA BIEGANIA GRYFINO  M 6400:00:0000:42:22.0000:42:22.00+00:09:484:5512,2
67PAWLAK Bartosz 206Husaria Szczecin  M 6500:00:0000:42:26.0000:42:26.00+00:09:524:5512,2
68GOŁEK Karolin 29  K 300:00:0000:42:27.0000:42:27.00+00:09:534:5512,2
69HIEROWSKI Wojciech 503K-Runners  M 6600:00:0000:42:31.0000:42:31.00+00:09:574:5612,2
70YALTUSHENKA Vitali 653  M 6700:00:0000:42:33.0000:42:33.00+00:09:594:5612,1
71TIJEWSKI Maciej 40Załoga G  M 6800:00:0000:42:35.0000:42:35.00+00:10:014:5612,1
72PIOTROWSKI Piotr 460  M 6900:00:0000:42:37.0000:42:37.00+00:10:034:5612,1
73PELC Marek 5612 BZ  M 7000:00:0000:42:38.0000:42:38.00+00:10:044:5712,1
73ŚPIEWAK Konrad 561  M 7000:00:0000:42:38.0000:42:38.00+00:10:044:5712,1
75GOLIAN Marek 508  M 7200:00:0000:42:40.0000:42:40.00+00:10:064:5712,1
76ORŁOWSKI Paweł 131Go2Tri  M 7300:00:0000:42:44.0000:42:44.00+00:10:104:5712,1
77CHARĘZA Marcin 102Zawadzkiego Szczecin  M 7400:00:0000:42:49.0000:42:49.00+00:10:154:5812,1
78PIWKO Mateusz 38  M 7500:00:0000:42:56.0000:42:56.00+00:10:224:5912,0
79ANDRZEJCZAK Roman 225  M 7600:00:0000:43:03.0000:43:03.00+00:10:294:5912,0
80TWAROGAL Kamil 677Wieczorne Bieganie w Szczecinie  M 7700:00:0000:43:05.0000:43:05.00+00:10:315:0012,0
80OLENDER Tomasz 688  M 7700:00:0000:43:05.0000:43:05.00+00:10:315:0012,0
82SZCZEPANIAK Pawel 529  M 7900:00:0000:43:08.0000:43:08.00+00:10:345:0012,0
82LASKOWSKI Adam 625  M 7900:00:0000:43:08.0000:43:08.00+00:10:345:0012,0
84KOCIUBA Przemysław 262TT Szczecin  M 8100:00:0000:43:11.0000:43:11.00+00:10:375:0012,0
84NIEMIRO Dominika 612Grupa Azoty Police  K 400:00:0000:43:11.0000:43:11.00+00:10:375:0012,0
86NYKOLAJCZUK Robert 597Bridgestone Stargard Runners  M 8200:00:0000:43:13.0000:43:13.00+00:10:395:0112,0
87ZAWLIK Tomasz 120  M 8300:00:0000:43:20.0000:43:20.00+00:10:465:0111,9
88KRYSIAK Rafał 506  M 8400:00:0000:43:23.0000:43:23.00+00:10:495:0211,9
89WYPYCH Maciej 497Przebiegłe Jenoty / K-Runners  M 8500:00:0000:43:25.0000:43:25.00+00:10:515:0211,9
89OPASKA Marcin 525K-Runners / Przebiegłe Jenoty  M 8500:00:0000:43:25.0000:43:25.00+00:10:515:0211,9
89GĄGALSKI Arkadiusz 609TriGym  M 8500:00:0000:43:25.0000:43:25.00+00:10:515:0211,9
92MOCNY Tomasz 356Hard Working Truckers Elite  M 8800:00:0000:43:32.0000:43:32.00+00:10:585:0311,9
93PAWELCZYK Tomasz 385INCOM POLSKA  M 8900:00:0000:43:36.0000:43:36.00+00:11:025:0311,9
94ORECKI Radoslaw 183  M 9000:00:0000:43:39.0000:43:39.00+00:11:055:0411,8
95GAŁASZEWSKI Kamil 553  M 9100:00:0000:43:52.0000:43:52.00+00:11:185:0511,8
96SEJNOTA Grzegorz 372  M 9200:00:0000:44:03.0000:44:03.00+00:11:295:0611,7
97KAPŁANIAK Adrian 644  M 9300:00:0000:44:04.0000:44:04.00+00:11:305:0711,7
98ROCZNIAK Piotr 449  M 9400:00:0000:44:05.0000:44:05.00+00:11:315:0711,7
99TRZCIŃSKI Marcin 144  M 9500:00:0000:44:06.0000:44:06.00+00:11:325:0711,7
99KOREWO Marcin 224wkurw team  M 9500:00:0000:44:06.0000:44:06.00+00:11:325:0711,7
101DZIEDZIC Michał 6012 BZ  M 9700:00:0000:44:09.0000:44:09.00+00:11:355:0711,7
102KMIECIK Tomasz 367  M 9800:00:0000:44:18.0000:44:18.00+00:11:445:0811,7
102WOLANO Marcin 466Hatton Darts  M 9800:00:0000:44:18.0000:44:18.00+00:11:445:0811,7
104WASILEWSKI Sylwek 687  M 10000:00:0000:44:19.0000:44:19.00+00:11:455:0811,7
105PANKOWSKI Jerzy 162  M 10100:00:0000:44:22.0000:44:22.00+00:11:485:0911,6
106JAWORSKI Paweł 223TymTriTeam  M 10200:00:0000:44:23.0000:44:23.00+00:11:495:0911,6
107CZERWIŃSKI Artur 658ARTEAM  M 10300:00:0000:44:24.0000:44:24.00+00:11:505:0911,6
108PYREK Rafał 196Run for Fun Bezrzecze  M 10400:00:0000:44:27.0000:44:27.00+00:11:535:0911,6
109GOŁĘBIEWSKI Tomasz 291KW PSP Szczecin  M 10500:00:0000:44:29.0000:44:29.00+00:11:555:0911,6
110PIĄTEK Mirosław 631  M 10600:00:0000:44:30.0000:44:30.00+00:11:565:1011,6
111CHAŃKO Roman 349Parkrun  M 10700:00:0000:44:31.0000:44:31.00+00:11:575:1011,6
112KOWALCZYK Sara 636  K 500:00:0000:44:32.0000:44:32.00+00:11:585:1011,6
113WARCHALOWSKI Arkadiusz 92  M 10800:00:0000:44:37.0000:44:37.00+00:12:035:1011,6
114ZIOBROWSKI Dawid 117  M 10900:00:0000:44:39.0000:44:39.00+00:12:055:1111,6
115SZAMOTULSKI Henryk 482  M 11000:00:0000:44:42.0000:44:42.00+00:12:085:1111,6
116MARKS Maciej 370Stowarzyszenie Dołuje Kościno  M 11100:00:0000:44:44.0000:44:44.00+00:12:105:1111,5
117GARUS Rafał 241  M 11200:00:0000:44:46.0000:44:46.00+00:12:125:1111,5
118ŚLIWA Marek 613XS Sports Nutrilite Team  M 11300:00:0000:44:47.0000:44:47.00+00:12:135:1211,5
119LEMAŃSKI Andrzej 125Bąbel Sport Team  M 11400:00:0000:44:51.0000:44:51.00+00:12:175:1211,5
119KOROWIEC Michał 611  M 11400:00:0000:44:51.0000:44:51.00+00:12:175:1211,5
121OLECH Zbigniew 271MHTZ  M 11600:00:0000:44:54.0000:44:54.00+00:12:205:1211,5
122STARUCH Małgorzata 187  K 600:00:0000:44:57.0000:44:57.00+00:12:235:1311,5
123ALEKSIEWICZ Adrian 355Wieczorne Bieganie w Szczecinie  M 11700:00:0000:44:58.0000:44:58.00+00:12:245:1311,5
124KRAWCZYK Mateusz 292KB Pionier Szczecin/Ambasador Festiwalu Biegowego w Krynicy Zdrój  M 11800:00:0000:45:00.0000:45:00.00+00:12:265:1311,5
125OLEJNIK Wojciech 129  M 11900:00:0000:45:03.0000:45:03.00+00:12:295:1311,5
126NIEMIRO Paweł 614Jagodowo-Kalinowy TEAM  M 12000:00:0000:45:05.0000:45:05.00+00:12:315:1411,5
127WASILUK Marcin 289  M 12100:00:0000:45:07.0000:45:07.00+00:12:335:1411,5
127KUĆ Dariusz 630  M 12100:00:0000:45:07.0000:45:07.00+00:12:335:1411,5
129BIAŁCZAK Tomasz 307Nowogard  M 12300:00:0000:45:09.0000:45:09.00+00:12:355:1411,4
130PASZKOWSKI Karol 633  M 12400:00:0000:45:11.0000:45:11.00+00:12:375:1411,4
131KONDELA Paweł 44Aktywne Choszczno  M 12500:00:0000:45:12.0000:45:12.00+00:12:385:1411,4
132MOSZYŃSKI Maciej 299Ekoprojekt Run Team  M 12600:00:0000:45:15.0000:45:15.00+00:12:415:1511,4
132KOWALCZYK Jan 91Wieczorne Bieganie w Szczecinie  M 12600:00:0000:45:15.0000:45:15.00+00:12:415:1511,4
134PAŃCZYK Tomasz 286  M 12800:00:0000:45:17.0000:45:17.00+00:12:435:1511,4
134ŁUSZCZEWSKI Sebastian 208  M 12800:00:0000:45:17.0000:45:17.00+00:12:435:1511,4
136KAWCZYŃSKA Zuzanna 421XIII LO  K 700:00:0000:45:20.0000:45:20.00+00:12:465:1511,4
137WAHN Przemysław 322  M 13000:00:0000:45:23.0000:45:23.00+00:12:495:1611,4
137KUFEL Marcin 182Brel II  M 13000:00:0000:45:23.0000:45:23.00+00:12:495:1611,4
139TYMUL Jakub 172TymTriTeam  M 13200:00:0000:45:24.0000:45:24.00+00:12:505:1611,4
140KOZINIEC Krystian 603DRUŻYNA FILIPA  M 13300:00:0000:45:27.0000:45:27.00+00:12:535:1611,4
141MILANOWICZ Maciej 583Bridgestone Stargard Runners  M 13400:00:0000:45:29.0000:45:29.00+00:12:555:1611,4
141WRZOCHOL Paweł 594Bridgestone Stargard Runners  M 13400:00:0000:45:29.0000:45:29.00+00:12:555:1611,4
143PAWŁOWSKI Andrzej 486Inter System Team  M 13600:00:0000:45:30.0000:45:30.00+00:12:565:1711,4
144MURAWSKA Wioletta 186  K 800:00:0000:45:36.0000:45:36.00+00:13:025:1711,3
145WIDECKI Krzysztof 494  M 13700:00:0000:45:38.0000:45:38.00+00:13:045:1711,3
146ADAMOWICZ Daniel 142KB PIONIER  M 13800:00:0000:45:39.0000:45:39.00+00:13:055:1811,3
147DROZDZ Mariusz 516niezrzeszony  M 13900:00:0000:45:41.0000:45:41.00+00:13:075:1811,3
148MATEŃKO Bartosz 487Są gorsi  M 14000:00:0000:45:47.0000:45:47.00+00:13:135:1911,3
149ROŻKO Sebastian 496  M 14100:00:0000:45:48.0000:45:48.00+00:13:145:1911,3
150SOROKA Michał 387INTER SYSTEM TEAM  M 14200:00:0000:45:49.0000:45:49.00+00:13:155:1911,3
151PAWEŁCZAK Damian 99KB Pionier Szczecin  M 14300:00:0000:45:50.0000:45:50.00+00:13:165:1911,3
152HABRAT Barbara 640Akademia Wojsk Lądowych  K 900:00:0000:45:52.0000:45:52.00+00:13:185:1911,3
153SKRZYPCZAK Sebastian 695  M 14400:00:0000:45:58.0000:45:58.00+00:13:245:2011,2
154ŁESYK Paweł 1SzKW Szczecin  M 14500:00:0000:46:02.0000:46:02.00+00:13:285:2011,2
155SKOCZYLAS Patryk 386INCOM POLSKA  M 14600:00:0000:46:04.0000:46:04.00+00:13:305:2011,2
156KĘPKA Karol 281  M 14700:00:0000:46:05.0000:46:05.00+00:13:315:2111,2
157CIESZYŃSKA Marika 159RAZ Szczecin  K 1000:00:0000:46:08.0000:46:08.00+00:13:345:2111,2
157MICHNOWSKI Jakub 400  M 14800:00:0000:46:08.0000:46:08.00+00:13:345:2111,2
159KWIECIEŃ Marcin 680Hell's Heaven CF Szczecin  M 14900:00:0000:46:11.0000:46:11.00+00:13:375:2111,2
160GUZANEK Łukasz 434  M 15000:00:0000:46:14.0000:46:14.00+00:13:405:2211,2
161PASLAWSKI Pawel 457Trigym  M 15100:00:0000:46:15.0000:46:15.00+00:13:415:2211,2
162WAJDZIAK Marcin 461  M 15200:00:0000:46:17.0000:46:17.00+00:13:435:2211,2
163MAZURSKI Paweł 306  M 15300:00:0000:46:22.0000:46:22.00+00:13:485:2311,1
164PODWYSZYŃSKI Sylwester 545KW PSP Szczecin  M 15400:00:0000:46:24.0000:46:24.00+00:13:505:2311,1
165LEWANDOWSKA Joasia 381Trigym  K 1100:00:0000:46:25.0000:46:25.00+00:13:515:2311,1
165KOŁAT Jarosław 675  M 15500:00:0000:46:25.0000:46:25.00+00:13:515:2311,1
167ROLLA Dorian 323  M 15600:00:0000:46:26.0000:46:26.00+00:13:525:2311,1
167MICHAŁOWSKI Tomasz 55  M 15600:00:0000:46:26.0000:46:26.00+00:13:525:2311,1
167ŁYSOŃ Piotr 635  M 15600:00:0000:46:26.0000:46:26.00+00:13:525:2311,1
170BUDNA Anna 157  K 1200:00:0000:46:27.0000:46:27.00+00:13:535:2311,1
170BIELAN Artur 576  M 15900:00:0000:46:27.0000:46:27.00+00:13:535:2311,1
172WASILEWSKA Ewa 645Weide Team  K 1300:00:0000:46:30.0000:46:30.00+00:13:565:2411,1
173KOCZKODAJ Kamil 424  M 16000:00:0000:46:36.0000:46:36.00+00:14:025:2411,1
173SĘDEREK Krzysztof 559szczecińska akademia combat SGS  M 16000:00:0000:46:36.0000:46:36.00+00:14:025:2411,1
175ANIELSKA Anna 212  K 1400:00:0000:46:38.0000:46:38.00+00:14:045:2411,1
176JASTRZĘBSKI Daniel 158SoPure Millinery  M 16200:00:0000:46:42.0000:46:42.00+00:14:085:2511,1
176WYBRANIEC Łukasz 338Hoża Team  M 16200:00:0000:46:42.0000:46:42.00+00:14:085:2511,1
178ANDRYSZCZUK Daniel 361  M 16400:00:0000:46:43.0000:46:43.00+00:14:095:2511,1
179WOLSKI Tomasz 353Wieczorne Bieganie w Szczecinie  M 16500:00:0000:46:45.0000:46:45.00+00:14:115:2511,1
180KOTLIŃSKI Michał 442  M 16600:00:0000:46:46.0000:46:46.00+00:14:125:2511,0
181PRAWDA Sebastian 59Wieczorne Bieganie w Szczecinie  M 16700:00:0000:46:47.0000:46:47.00+00:14:135:2511,0
181KLECZEWSKI Aleksander 501  M 16700:00:0000:46:47.0000:46:47.00+00:14:135:2511,0
181PĘDZIK Marek 681  M 16700:00:0000:46:47.0000:46:47.00+00:14:135:2511,0
184ROMANOWICZ Piotr 190  M 17000:00:0000:46:49.0000:46:49.00+00:14:155:2611,0
185KAŹMIERCZAK Mateusz 347  M 17100:00:0000:46:50.0000:46:50.00+00:14:165:2611,0
185WITKOWSKI Emil 348  M 17100:00:0000:46:50.0000:46:50.00+00:14:165:2611,0
187ZALAS Adam 689Grupa Polmotor  M 17300:00:0000:46:53.0000:46:53.00+00:14:195:2611,0
187ZARĘBSKI Mirosław 654Pyrzyce Biegają  M 17300:00:0000:46:53.0000:46:53.00+00:14:195:2611,0
189MAJDAN-ADAMSKA Agnieszka 12  K 1500:00:0000:46:54.0000:46:54.00+00:14:205:2611,0
189GĄGOL Marek 247  M 17500:00:0000:46:54.0000:46:54.00+00:14:205:2611,0
191SZCZEPANOWSKI Andrzej 478  M 17600:00:0000:46:58.0000:46:58.00+00:14:245:2711,0
191SZKUDLAREK Krzysztof 419  M 17600:00:0000:46:58.0000:46:58.00+00:14:245:2711,0
193MAŚLANKA Klaudia 227  K 1600:00:0000:46:59.0000:46:59.00+00:14:255:2711,0
194FLIS Mirosław 620  M 17800:00:0000:47:00.0000:47:00.00+00:14:265:2711,0
195NIEWIADA Marek 659  M 17900:00:0000:47:01.0000:47:01.00+00:14:275:2711,0
196JAWORCZYKOWSKI Paweł 517Pablo's Running  M 18000:00:0000:47:02.0000:47:02.00+00:14:285:2711,0
197BUKOWIECKI Adam 388GrzepRun  M 18100:00:0000:47:06.0000:47:06.00+00:14:325:2811,0
198SURDACKI Piotr 518  M 18200:00:0000:47:07.0000:47:07.00+00:14:335:2811,0
198SURDACKI Jerzy 510Drużyna Szpiku  M 18200:00:0000:47:07.0000:47:07.00+00:14:335:2811,0
198CZAPCZYK Adrian 578  M 18200:00:0000:47:07.0000:47:07.00+00:14:335:2811,0
201KOWALSKI Roman 412  M 18500:00:0000:47:09.0000:47:09.00+00:14:355:2811,0
202MOKRZYCKI Krzysiek 472Bezrzecze Team  M 18600:00:0000:47:10.0000:47:10.00+00:14:365:2811,0
203PYDA Przemysław 588Bridgestone Stargard Runners  M 18700:00:0000:47:11.0000:47:11.00+00:14:375:2811,0
204PROKOP Agata 707  K 1700:00:0000:47:12.0000:47:12.00+00:14:385:2810,9
205NINARD Łukasz 308Nowogard  M 18800:00:0000:47:13.0000:47:13.00+00:14:395:2810,9
205HETMAŃSKI Arek 18LoveLasy  M 18800:00:0000:47:13.0000:47:13.00+00:14:395:2810,9
205CZAPLA Tomasz 283  M 18800:00:0000:47:13.0000:47:13.00+00:14:395:2810,9
208RYCHŁOWSKI Piotr 156Leniwe Buły Mierzyn  M 19100:00:0000:47:14.0000:47:14.00+00:14:405:2910,9
209MRÓZ Aleksandra 366BWT Mróz  K 1800:00:0000:47:18.0000:47:18.00+00:14:445:2910,9
209NASTAROWICZ Tomasz 451  M 19200:00:0000:47:18.0000:47:18.00+00:14:445:2910,9
211WASIELEWSKI Jakub 285  M 19300:00:0000:47:20.0000:47:20.00+00:14:465:2910,9
212ŁAWNICZAK Sebastian 171  M 19400:00:0000:47:21.0000:47:21.00+00:14:475:2910,9
213SOBAŃSKI Arkadiusz 443SCS Myślibórz  M 19500:00:0000:47:24.0000:47:24.00+00:14:505:3010,9
214ANIOŁA-KUSZ Dominik 17  M 19600:00:0000:47:26.0000:47:26.00+00:14:525:3010,9
215SOWA Krzysztof 471  M 19700:00:0000:47:27.0000:47:27.00+00:14:535:3010,9
216ROSIAK Marcin 109Wieczorne Bieganie w Szczecinie  M 19800:00:0000:47:28.0000:47:28.00+00:14:545:3010,9
217GRECZUK Paweł 522CzarnaRozpaczTeam  M 19900:00:0000:47:32.0000:47:32.00+00:14:585:3110,9
218WIERZBIŃSKI Rafał 346  M 20000:00:0000:47:36.0000:47:36.00+00:15:025:3110,9
219MÓWIŃSKI Tomasz 282  M 20100:00:0000:47:38.0000:47:38.00+00:15:045:3110,8
220RUDNICKI Andrzej 100Gryfus Szczecin  M 20200:00:0000:47:39.0000:47:39.00+00:15:055:3210,8
221MIĘKUS Łukasz 699  M 20300:00:0000:47:40.0000:47:40.00+00:15:065:3210,8
222KWAŚNIEWSKA Patrycja 46  K 1900:00:0000:47:45.0000:47:45.00+00:15:115:3210,8
223DOBRYCKI Piotr 584Bridgestone Stargard Runners  M 20400:00:0000:47:49.0000:47:49.00+00:15:155:3310,8
224HAJDUK Maciej 300Niebko Terror  M 20500:00:0000:47:50.0000:47:50.00+00:15:165:3310,8
225ŁUKOWSKI Marcin 248WRÓBEL TEAM  M 20600:00:0000:48:02.0000:48:02.00+00:15:285:3410,8
226KORKUĆ Krzysztof 136  M 20700:00:0000:48:04.0000:48:04.00+00:15:305:3410,7
227BORG Franziska 288  K 2000:00:0000:48:09.0000:48:09.00+00:15:355:3510,7
227GLEBKOWICZ Agnieszka 509Przebiegłe Jenoty  K 2000:00:0000:48:09.0000:48:09.00+00:15:355:3510,7
229ŚWIERCZ Ewa 790  K 2200:00:0000:48:15.0000:48:15.00+00:15:415:3610,7
230GRYGIELEWICZ Leszek 105  M 20800:00:0000:48:16.0000:48:16.00+00:15:425:3610,7
231ŻEMOJDZIN Marcin 13Husaria Race Team Szczecin  M 20900:00:0000:48:21.0000:48:21.00+00:15:475:3610,7
232MARCINEK Marcin 180  M 21000:00:0000:48:25.0000:48:25.00+00:15:515:3710,7
233GAŁEK Arkadiusz 661Intra Team  M 21100:00:0000:48:28.0000:48:28.00+00:15:545:3710,7
234ŻUROWSKI Leszek 218  M 21200:00:0000:48:31.0000:48:31.00+00:15:575:3810,6
235BROŻYNA Miłosz 104  M 21300:00:0000:48:33.0000:48:33.00+00:15:595:3810,6
236ŁUKASIEWICZ Robert 711  M 21400:00:0000:48:34.0000:48:34.00+00:16:005:3810,6
237CHARLEJ Ireneusz 536Wieczorne bieganie w Szczecinie  M 21500:00:0000:48:42.0000:48:42.00+00:16:085:3910,6
238GIETKO Piotr 450  M 21600:00:0000:48:44.0000:48:44.00+00:16:105:3910,6
239SZOTOWICZ Adam 714bridgestone runner stargard  M 21700:00:0000:48:49.0000:48:49.00+00:16:155:4010,6
240DYWELSKI Marcin 595Bridgestone Stargard Runners  M 21800:00:0000:48:53.0000:48:53.00+00:16:195:4010,6
241GALOR Piotr 542  M 21900:00:0000:48:55.0000:48:55.00+00:16:215:4010,6
242DYMOWSKI Paweł 161WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIE  M 22000:00:0000:48:57.0000:48:57.00+00:16:235:4110,6
243ZELEK Mariusz 310  M 22100:00:0000:48:59.0000:48:59.00+00:16:255:4110,5
243KULIG Krzysztof 202Modlitwa Biegania Gryfino  M 22100:00:0000:48:59.0000:48:59.00+00:16:255:4110,5
245ROGOWSKI Arek 115BG Project  M 22300:00:0000:49:00.0000:49:00.00+00:16:265:4110,5
246TRELA Krzysztof 149  M 22400:00:0000:49:02.0000:49:02.00+00:16:285:4110,5
247ŁUSZCZEWSKI Kamil 211  M 22500:00:0000:49:03.0000:49:03.00+00:16:295:4110,5
248WOJDA Artur 275  M 22600:00:0000:49:05.0000:49:05.00+00:16:315:4210,5
248CIEŚLAK Grzegorz 571  M 22600:00:0000:49:05.0000:49:05.00+00:16:315:4210,5
250OWCZAREK Marcin 562  M 22800:00:0000:49:07.0000:49:07.00+00:16:335:4210,5
251SPROGIS Joasia 3683Lggns  K 2300:00:0000:49:09.0000:49:09.00+00:16:355:4210,5
252ORLIK Marcin 617km psp jrg 4  M 22900:00:0000:49:10.0000:49:10.00+00:16:365:4210,5
253CERAN Patrycjusz 141GP GOPR  M 23000:00:0000:49:11.0000:49:11.00+00:16:375:4210,5
253KOWALCZYK Jacek 88  M 23000:00:0000:49:11.0000:49:11.00+00:16:375:4210,5
253WÓJCIK Jacek 416  M 23000:00:0000:49:11.0000:49:11.00+00:16:375:4210,5
256MIKULIN Marcin 79GaTri  M 23300:00:0000:49:13.0000:49:13.00+00:16:395:4210,5
257DUDKA Robert 234Szczecin  M 23400:00:0000:49:14.0000:49:14.00+00:16:405:4310,5
258ZABŁOCKI Paweł 593Bridgestone Stargard Runners  M 23500:00:0000:49:16.0000:49:16.00+00:16:425:4310,5
259JASTROWICZ Maciek 294  M 23600:00:0000:49:19.0000:49:19.00+00:16:455:4310,5
260PARDAŁA Michał 233  M 23700:00:0000:49:20.0000:49:20.00+00:16:465:4310,5
260WITORZĘĆ Dariusz 130  M 23700:00:0000:49:20.0000:49:20.00+00:16:465:4310,5
262PLUTA Tomasz 316  M 23900:00:0000:49:21.0000:49:21.00+00:16:475:4310,5
262STASIAK Mateusz 557  M 23900:00:0000:49:21.0000:49:21.00+00:16:475:4310,5
262PIECZYŃSKI Krzysztof 705  M 23900:00:0000:49:21.0000:49:21.00+00:16:475:4310,5
265SZEŁEMEJ Łukasz 126@BIEGASTYCZNIE  M 24200:00:0000:49:24.0000:49:24.00+00:16:505:4410,5
266CHOWAŃSKI Bartosz 512CJS Tłumaczenia  M 24300:00:0000:49:25.0000:49:25.00+00:16:515:4410,5
267BRUSIŁOWICZ Dagmara 483Wieczorne bieganie w Szczecinie  K 2400:00:0000:49:27.0000:49:27.00+00:16:535:4410,4
268POPCZYK Sebastian 380  M 24400:00:0000:49:29.0000:49:29.00+00:16:555:4410,4
269WÓJCIK Katarzyna 134Fizjobiegacze Szczecin  K 2500:00:0000:49:31.0000:49:31.00+00:16:575:4510,4
270BŁONIARZ Anna 413Puszczyk Bukowy  K 2600:00:0000:49:32.0000:49:32.00+00:16:585:4510,4
271HYŻY Krzysztof 260Piwne Brzuszki Race Team  M 24500:00:0000:49:34.0000:49:34.00+00:17:005:4510,4
272LEGĘĆ Jerzy 230RAZ Szczecin  M 24600:00:0000:49:35.0000:49:35.00+00:17:015:4510,4
273DYNAKOWSKI Paweł 407Run4fun  M 24700:00:0000:49:40.0000:49:40.00+00:17:065:4610,4
274MIELNIK Michał 350  M 24800:00:0000:49:42.0000:49:42.00+00:17:085:4610,4
275STEFAŃSKI Grzegorz 32Wierzbicki running project  M 24900:00:0000:49:43.0000:49:43.00+00:17:095:4610,4
276WRĘBIAK Dariusz 250Raz Szczecin  M 25000:00:0000:49:44.0000:49:44.00+00:17:105:4610,4
277BORKOWSKA Agnieszka 335  K 2700:00:0000:49:46.0000:49:46.00+00:17:125:4610,4
278KOSIERADZKI Łukasz 345  M 25100:00:0000:49:55.0000:49:55.00+00:17:215:4710,4
279SACHARSKI Bartłomiej 35Wieczorne Bieganie w Szczecinie  M 25200:00:0000:49:57.0000:49:57.00+00:17:235:4810,3
280JOCHYM Mariusz 505  M 25300:00:0000:49:59.0000:49:59.00+00:17:255:4810,3
281WRÓBLEWSKI Jarosław 203RAZ SZCZECIN  M 25400:00:0000:50:02.0000:50:02.00+00:17:285:4810,3
282BARANOWSKI Michał 656Savages  M 25500:00:0000:50:04.0000:50:04.00+00:17:305:4810,3
283STRZELEC Tomasz 268KB Hermes Gryfino  M 25600:00:0000:50:07.0000:50:07.00+00:17:335:4910,3
284KOŁOMAŃSKI Hubert 498  M 25700:00:0000:50:12.0000:50:12.00+00:17:385:4910,3
285JAKUBIAK Anna 570  K 2800:00:0000:50:13.0000:50:13.00+00:17:395:4910,3
286BŁACHNIO Krzysztof 36RAZ Szczecin  M 25800:00:0000:50:14.0000:50:14.00+00:17:405:5010,3
287NASIŁOWSKI Marcin 313  M 25900:00:0000:50:25.0000:50:25.00+00:17:515:5110,2
288HAŚCIŁO Krzysztof 376Gryfus Szczecin  M 26000:00:0000:50:33.0000:50:33.00+00:17:595:5210,2
289SULZYCKI Norbert 397  M 26100:00:0000:50:40.0000:50:40.00+00:18:065:5310,2
289BARTOSZEWSKI Paweł 37L-bug RUN  M 26100:00:0000:50:40.0000:50:40.00+00:18:065:5310,2
291NAREJKO Paweł 191  M 26300:00:0000:50:41.0000:50:41.00+00:18:075:5310,2
292BZDAK Mariusz 122Fizjobiegacze Szczecin  M 26400:00:0000:50:42.0000:50:42.00+00:18:085:5310,2
292RYBICKI Janusz 792  M 26400:00:0000:50:42.0000:50:42.00+00:18:085:5310,2
294WILKLISZ Wojciech 124  M 26600:00:0000:50:45.0000:50:45.00+00:18:115:5310,2
295JAKUBOWSKI Marcin 627  M 26700:00:0000:50:46.0000:50:46.00+00:18:125:5310,2
296STĘPNIAK Lesław 214  M 26800:00:0000:50:47.0000:50:47.00+00:18:135:5310,2
297WIKTORZAK Kamil 80  M 26900:00:0000:50:48.0000:50:48.00+00:18:145:5310,2
298BUDZYŃSKI Radosław 390  M 27000:00:0000:50:51.0000:50:51.00+00:18:175:5410,2
299BOROWSKI Rafał 61  M 27100:00:0000:50:53.0000:50:53.00+00:18:195:5410,2
300JÓSEWICZ Grzegorz 75  M 27200:00:0000:50:55.0000:50:55.00+00:18:215:5410,1
301KOKOWSKI Jacek 103  M 27300:00:0000:50:56.0000:50:56.00+00:18:225:5410,1
302SADZYŃSKI Michał 660  M 27400:00:0000:50:57.0000:50:57.00+00:18:235:5510,1
303KALISZEWSKI Tomek 662  M 27500:00:0000:50:58.0000:50:58.00+00:18:245:5510,1
304SZYMAŃSKA Jolanta 228  K 2900:00:0000:51:00.0000:51:00.00+00:18:265:5510,1
305RATAJCZAK Robert 198  M 27600:00:0000:51:06.0000:51:06.00+00:18:325:5610,1
306RADCZUK Mariusz 94Kompas Team  M 27700:00:0000:51:13.0000:51:13.00+00:18:395:5610,1
307RADCZUK Karolina 93Kompas Team  K 3000:00:0000:51:14.0000:51:14.00+00:18:405:5610,1
308SIUTKOWSKI Michał 72  M 27800:00:0000:51:18.0000:51:18.00+00:18:445:5710,1
309PIOTROWSKA Aleksandra 624  K 3100:00:0000:51:23.0000:51:23.00+00:18:495:5810,1
310KOZŁOWSKI Adam 139Wieczorne Bieganie w Szczecinie  M 27900:00:0000:51:29.0000:51:29.00+00:18:555:5810,0
311GOŁĄB Anna 204Szczecińska Akademia Combat SGS  K 3200:00:0000:51:35.0000:51:35.00+00:19:015:5910,0
312STRACH Pawel 462  M 28000:00:0000:51:38.0000:51:38.00+00:19:045:5910,0
313SIKORSKI Andrzej 83  M 28100:00:0000:51:39.0000:51:39.00+00:19:055:5910,0
314ZIELIŃSKA-MACIĄG Agnieszka 128  K 3300:00:0000:51:42.0000:51:42.00+00:19:086:0010,0
315BAMBER Jacek 314leniwe buły Mierzyn  M 28200:00:0000:51:44.0000:51:44.00+00:19:106:0010,0
316WOJTKOWIAK Rafał 293  M 28300:00:0000:51:50.0000:51:50.00+00:19:166:0110,0
317RUDNIK-MIJAL Małgorzata 430  K 3400:00:0000:51:57.0000:51:57.00+00:19:236:019,9
318ŁAZARSKA Kinga 369  K 3500:00:0000:51:58.0000:51:58.00+00:19:246:029,9
319HALECZKO Mateusz 477Dzikie Dziki Gorzów  M 28400:00:0000:52:04.0000:52:04.00+00:19:306:029,9
320TOMASZEWSKI Łukasz 605  M 28500:00:0000:52:09.0000:52:09.00+00:19:356:039,9
321DZIECIĄTKOWSKI Jacek 363  M 28600:00:0000:52:10.0000:52:10.00+00:19:366:039,9
322SŁOBODA Robert 231  M 28700:00:0000:52:11.0000:52:11.00+00:19:376:039,9
323SZCZEŚNIAK Mariusz 523  M 28800:00:0000:52:15.0000:52:15.00+00:19:416:049,9
324SĘK Dariusz 452  M 28900:00:0000:52:16.0000:52:16.00+00:19:426:049,9
325SELWASIUK Tomasz 344  M 29000:00:0000:52:18.0000:52:18.00+00:19:446:049,9
326BUDNY Wojciech 154  M 29100:00:0000:52:20.0000:52:20.00+00:19:466:049,9
327PASŁAWSKA Katarzyna 458Hells Heven  K 3600:00:0000:52:21.0000:52:21.00+00:19:476:049,9
327MIADLICKI Piotr 532  M 29200:00:0000:52:21.0000:52:21.00+00:19:476:049,9
329CZUBA Emilia 135  K 3700:00:0000:52:23.0000:52:23.00+00:19:496:049,9
330NOWAK Leszek 601Familia Nowak Escobedo  M 29300:00:0000:52:30.0000:52:30.00+00:19:566:059,8
331PATYK Joanna 479Trigym  K 3800:00:0000:52:33.0000:52:33.00+00:19:596:069,8
332LASZCZYK Kasia 261  K 3900:00:0000:52:39.0000:52:39.00+00:20:056:069,8
332PRZYBYLSKI Karol 692  M 29400:00:0000:52:39.0000:52:39.00+00:20:056:069,8
334FILIPIAK Krzysztof 311t.Ch.  M 29500:00:0000:52:40.0000:52:40.00+00:20:066:069,8
335KURP Maciej 491Są gorsi  M 29600:00:0000:52:41.0000:52:41.00+00:20:076:079,8
335ŁEBKOWSKI Karol 226Wilki z Ciechocinka  M 29600:00:0000:52:41.0000:52:41.00+00:20:076:079,8
337JUSZCZYK Radosław 490Są gorsi  M 29800:00:0000:52:42.0000:52:42.00+00:20:086:079,8
338CYGIEL Piotr 657Klub Lokatora  M 29900:00:0000:52:44.0000:52:44.00+00:20:106:079,8
339GOŁUCH Mateusz 535  M 30000:00:0000:52:45.0000:52:45.00+00:20:116:079,8
340WOŹNIAK Kacper 279  M 30100:00:0000:52:46.0000:52:46.00+00:20:126:079,8
341CABAJ Tomasz 793  M 30200:00:0000:52:47.0000:52:47.00+00:20:136:079,8
342DRZEWIENIECKI Wojciech 616  M 30300:00:0000:52:49.0000:52:49.00+00:20:156:089,8
343PAWŁOWSKA-ZALEJSKA Justyna 607  K 4000:00:0000:52:51.0000:52:51.00+00:20:176:089,8
344OLENIEC Adam 319  M 30400:00:0000:52:53.0000:52:53.00+00:20:196:089,8
344ADAMSKA Barbara 669VO2max Racing Team  K 4100:00:0000:52:53.0000:52:53.00+00:20:196:089,8
346POPCZYK Mariusz 377  M 30500:00:0000:52:56.0000:52:56.00+00:20:226:089,8
347ROMANOWSKI Sebastian 454RAZ Szczecin  M 30600:00:0000:52:57.0000:52:57.00+00:20:236:089,8
347ROGALA Adrian 333wkurw_team  M 30600:00:0000:52:57.0000:52:57.00+00:20:236:089,8
349MAJ Ewa 364  K 4200:00:0000:52:58.0000:52:58.00+00:20:246:099,8
350WIKLAK Natalia 23  K 4300:00:0000:53:06.0000:53:06.00+00:20:326:099,7
351LEWIKOWSKA Patrycja 242Wieczorne Bieganie w Szczecinie  K 4400:00:0000:53:09.0000:53:09.00+00:20:356:109,7
352MIĄDLICKI Karol 533  M 30800:00:0000:53:10.0000:53:10.00+00:20:366:109,7
353ŻYLUK Bożena 238Wieczorne Bieganie w Szczecinie  K 4500:00:0000:53:11.0000:53:11.00+00:20:376:109,7
354KORNACKI Radosław 521  M 30900:00:0000:53:12.0000:53:12.00+00:20:386:109,7
355FURMAŃSKI Marcin 73  M 31000:00:0000:53:14.0000:53:14.00+00:20:406:109,7
356BASIAK Przemysław 513  M 31100:00:0000:53:15.0000:53:15.00+00:20:416:119,7
357WIERCIAK Piotr 302Pianiści  M 31200:00:0000:53:20.0000:53:20.00+00:20:466:119,7
358MOSTOWSKI Dariusz 252Jedziemy dla AGI (TME MTB TEAM Szczecin)  M 31300:00:0000:53:23.0000:53:23.00+00:20:496:119,7
358PASZKIEWICZ Sandra 298BerserkersTeamO  K 4600:00:0000:53:23.0000:53:23.00+00:20:496:119,7
360TOMIN Lukasz 528  M 31400:00:0000:53:24.0000:53:24.00+00:20:506:129,7
360ŁAWRYNOWICZ Piotr 464  M 31400:00:0000:53:24.0000:53:24.00+00:20:506:129,7
362WOŁOWIEC Łukasz 678  M 31600:00:0000:53:26.0000:53:26.00+00:20:526:129,7
363ORNATEK Łukasz 663  M 31700:00:0000:53:27.0000:53:27.00+00:20:536:129,7
364ŻARNICKI Kacper 296.Net Running Team  M 31800:00:0000:53:28.0000:53:28.00+00:20:546:129,7
364SZYMCZAK Marcin 543wkurw_team  M 31800:00:0000:53:28.0000:53:28.00+00:20:546:129,7
366KALINOWSKI Łukasz 22  M 32000:00:0000:53:29.0000:53:29.00+00:20:556:129,7
367GÓRECKA Katarzyna 465Puszczyk Bukowy  K 4700:00:0000:53:30.0000:53:30.00+00:20:566:129,7
368RUDZIEWICZ Michał 112  M 32100:00:0000:53:31.0000:53:31.00+00:20:576:129,7
369WARSIŃSKA Monika 423  K 4800:00:0000:53:32.0000:53:32.00+00:20:586:139,7
370USEWICZ Maciej 328  M 32200:00:0000:53:35.0000:53:35.00+00:21:016:139,6
371ŁUKOWIAK Rafał 66  M 32300:00:0000:53:41.0000:53:41.00+00:21:076:149,6
372PINTOWSKI Piotr 435  M 32400:00:0000:53:43.0000:53:43.00+00:21:096:149,6
373KRÓL Przemysław 667  M 32500:00:0000:53:45.0000:53:45.00+00:21:116:149,6
374OGRODNIK Paweł 340Wieczorne Bieganie w Szczecinie  M 32600:00:0000:53:47.0000:53:47.00+00:21:136:149,6
374SPUNDA Piotr 467Drużyna Mikołaja  M 32600:00:0000:53:47.0000:53:47.00+00:21:136:149,6
374GŁOGOZA Piotr 417bez klubu  M 32600:00:0000:53:47.0000:53:47.00+00:21:136:149,6
374ZALEJSKI Tomasz 628  M 32600:00:0000:53:47.0000:53:47.00+00:21:136:149,6
378PALMA Robert 704Grupa Polmotor  M 33000:00:0000:53:51.0000:53:51.00+00:21:176:159,6
379MAJEWSKI Sebastian 118  M 33100:00:0000:53:52.0000:53:52.00+00:21:186:159,6
380OLEK Zbigniew 566  M 33200:00:0000:53:54.0000:53:54.00+00:21:206:159,6
381SWOBODA Piotr 411LoveLasy  M 33300:00:0000:53:56.0000:53:56.00+00:21:226:159,6
381KURNATOWSKA Magda 547śRUNdunia  K 4900:00:0000:53:56.0000:53:56.00+00:21:226:159,6
381RUDZIEWICZ Urszula 111  K 4900:00:0000:53:56.0000:53:56.00+00:21:226:159,6
384RUMOWSKI Tomasz 398Szczecin  M 33400:00:0000:53:58.0000:53:58.00+00:21:246:169,6
385NIEWADZIK Ula 195Husaria Race Team  K 5100:00:0000:53:59.0000:53:59.00+00:21:256:169,6
386DZBANUSZEK Mariusz 97Biegowe Warszewo  M 33500:00:0000:54:00.0000:54:00.00+00:21:266:169,6
387RZYMSKA Marta 121  K 5200:00:0000:54:03.0000:54:03.00+00:21:296:169,6
387WOCHOWSKA Izabela 409Witunia Weekend Maraton  K 5200:00:0000:54:03.0000:54:03.00+00:21:296:169,6
387WOCHOWSKI Jarosław 410Witunia Weekend Maraton  M 33600:00:0000:54:03.0000:54:03.00+00:21:296:169,6
390KACZMAREK Jakub 101  M 33700:00:0000:54:04.0000:54:04.00+00:21:306:169,6
391SZMYT Mariusz 217  M 33800:00:0000:54:05.0000:54:05.00+00:21:316:169,6
392DŹWIGAŁ Magdalena 358SKS Husaria  K 5400:00:0000:54:07.0000:54:07.00+00:21:336:179,5
393TYRAŃSKI Michał 127  M 33900:00:0000:54:08.0000:54:08.00+00:21:346:179,5
394SZNABOWICZ Magda 438  K 5500:00:0000:54:10.0000:54:10.00+00:21:366:179,5
395WRÓBLEWSKI Tomasz 394  M 34000:00:0000:54:12.0000:54:12.00+00:21:386:179,5
396KAMIONKA Andrzej 49914ZBOT  M 34100:00:0000:54:13.0000:54:13.00+00:21:396:179,5
397MARCINIAK - Henc Aneta 610Night Runners  K 5600:00:0000:54:16.0000:54:16.00+00:21:426:189,5
398KOSYCARZ Krzysztof 256  M 34200:00:0000:54:18.0000:54:18.00+00:21:446:189,5
399BIELECKI Wojciech 160  M 34300:00:0000:54:19.0000:54:19.00+00:21:456:189,5
400CHROBOCIŃSKI Jan 24  M 34400:00:0000:54:20.0000:54:20.00+00:21:466:189,5
401LINCZAK Jeremiasz 676Hell's Heaven CF Szczecin  M 34500:00:0000:54:22.0000:54:22.00+00:21:486:189,5
402LIASHENKO Liliia 41  K 5700:00:0000:54:23.0000:54:23.00+00:21:496:189,5
403ŁAWKIEL Paweł 33  M 34600:00:0000:54:25.0000:54:25.00+00:21:516:199,5
404JURCZYŃSKI Łukasz 246WRÓBEL TEAM  M 34700:00:0000:54:26.0000:54:26.00+00:21:526:199,5
405ROSZAK Weronika 74Ciuwer Team  K 5800:00:0000:54:27.0000:54:27.00+00:21:536:199,5
406KONSTAŃCZAK Joanna 511  K 5900:00:0000:54:29.0000:54:29.00+00:21:556:199,5
407PUCHALSKI Grzegorz 155  M 34800:00:0000:54:33.0000:54:33.00+00:21:596:209,5
407ŁAWKIEL Natalia 31  K 6000:00:0000:54:33.0000:54:33.00+00:21:596:209,5
409STACHOWSKI Andrzej 67MONIA GYM  M 34900:00:0000:54:35.0000:54:35.00+00:22:016:209,5
410FIRLIK Mirosław 399KB Kamień Pomorski  M 35000:00:0000:54:37.0000:54:37.00+00:22:036:209,5
411PAROL Grzegorz 672  M 35100:00:0000:54:38.0000:54:38.00+00:22:046:209,5
412SZOSTAK Daniel 52  M 35200:00:0000:54:41.0000:54:41.00+00:22:076:219,4
412KOŁODZIEJCZYK Paweł 489  M 35200:00:0000:54:41.0000:54:41.00+00:22:076:219,4
414SERDECZNY Artur 531  M 35400:00:0000:54:43.0000:54:43.00+00:22:096:219,4
415MIŁOSZEWICZ Aleksandra 519  K 6100:00:0000:54:44.0000:54:44.00+00:22:106:219,4
415PIOTROWICZ Paweł 684SZABLA TEAM  M 35500:00:0000:54:44.0000:54:44.00+00:22:106:219,4
417ELERT Mariusz 53  M 35600:00:0000:54:47.0000:54:47.00+00:22:136:219,4
418SZYDŁOWSKA Joanna 318  K 6200:00:0000:54:48.0000:54:48.00+00:22:146:219,4
419DZBANUSZEK Krzysztof 257Treningi u mistrza Alexa  M 35700:00:0000:54:50.0000:54:50.00+00:22:166:229,4
420BIAŁKOWSKA Katarzyna 343  K 6300:00:0000:54:53.0000:54:53.00+00:22:196:229,4
421ZAKRZEWSKA Sylwia 373FSD RUN DREZDENKO  K 6400:00:0000:54:56.0000:54:56.00+00:22:226:229,4
422ZEMANKIEWICZ Łukasz 422  M 35800:00:0000:54:57.0000:54:57.00+00:22:236:229,4
423JAKUBOWSKA Angelika 708Mustangi Kobylanka  K 6500:00:0000:54:59.0000:54:59.00+00:22:256:239,4
424ŚLUSARCZYK Piotr 408  M 35900:00:0000:55:00.0000:55:00.00+00:22:266:239,4
425KISIEL Kamila 596Bridgestone Stargard Runners  K 6600:00:0000:55:10.0000:55:10.00+00:22:366:249,4
426BRUNDA Bartosz 585  M 36000:00:0000:55:11.0000:55:11.00+00:22:376:249,4
427WIĄCEK Anna 476KOBIECE BIEGANIE  K 6700:00:0000:55:12.0000:55:12.00+00:22:386:249,4
428JERZYK-SZAMAŁEK Bogusława 540  K 6800:00:0000:55:13.0000:55:13.00+00:22:396:249,4
429SZUFRANOWICZ Mirosław 406Elitarny Klub Biegacza Powolni z nadwagą  M 36100:00:0000:55:16.0000:55:16.00+00:22:426:259,3
430DŹWIGAŁ Tomasz 359  M 36200:00:0000:55:18.0000:55:18.00+00:22:446:259,3
431BODNARCZUK Tomasz 63Fizjobiegacze  M 36300:00:0000:55:19.0000:55:19.00+00:22:456:259,3
432PAPSKI Mateusz 199Companhia Pernas Pro Ar  M 36400:00:0000:55:22.0000:55:22.00+00:22:486:259,3
432DROP Sławomir 493  M 36400:00:0000:55:22.0000:55:22.00+00:22:486:259,3
434KUPNIEWSKA Aleksandra 148Kompas Team  K 6900:00:0000:55:24.0000:55:24.00+00:22:506:269,3
435FIJAŁKOWSKI Karol 360  M 36600:00:0000:55:25.0000:55:25.00+00:22:516:269,3
435KARPIŃSKI Maciej 469  M 36600:00:0000:55:25.0000:55:25.00+00:22:516:269,3
437SAKOWSKA-CARŁO Magda 456Wieczorne Bieganie w Szczecinie  K 7000:00:0000:55:28.0000:55:28.00+00:22:546:269,3
438BOBER Kamil 193Wkurw_Team  M 36800:00:0000:55:31.0000:55:31.00+00:22:576:269,3
439LEONOWICZ Martyna 544Trigym  K 7100:00:0000:55:38.0000:55:38.00+00:23:046:279,3
440ORLON Barbara 132  K 7200:00:0000:55:40.0000:55:40.00+00:23:066:279,3
441BODNARCZUK Iwona 86  K 7300:00:0000:55:45.0000:55:45.00+00:23:116:289,3
442ZAWADZKA Sylwia 175Vege Runners  K 7400:00:0000:55:46.0000:55:46.00+00:23:126:289,3
443PŁACHTA Monika 788Kobiece bieganie  K 7500:00:0000:55:48.0000:55:48.00+00:23:146:289,3
444POŹNIAK Aleksandra 445  K 7600:00:0000:55:49.0000:55:49.00+00:23:156:289,3
445GRABEK Maciej 447  M 36900:00:0000:55:50.0000:55:50.00+00:23:166:299,3
446KRUCZKOWSKI Maciej 251  M 37000:00:0000:55:51.0000:55:51.00+00:23:176:299,3
446WŁOSZAK Marek 207  M 37000:00:0000:55:51.0000:55:51.00+00:23:176:299,3
448KRUCZKOWSKA Agnieszka 249  K 7700:00:0000:55:53.0000:55:53.00+00:23:196:299,2
448KRUCZKOWSKA Malwina 253  K 7700:00:0000:55:53.0000:55:53.00+00:23:196:299,2
450ŚLÓSAREK Rafał 520  M 37200:00:0000:55:54.0000:55:54.00+00:23:206:299,2
451WÓJTOWICZ Jerzy 580  M 37300:00:0000:55:55.0000:55:55.00+00:23:216:299,2
452ŁABUDA Paulina 615  K 7900:00:0000:56:05.0000:56:05.00+00:23:316:309,2
452FLIS Danuta 621  K 7900:00:0000:56:05.0000:56:05.00+00:23:316:309,2
454BOROWSKA Monika 62  K 8100:00:0000:56:08.0000:56:08.00+00:23:346:319,2
455RZESZOWSKI Paweł 87Cognitran  M 37400:00:0000:56:10.0000:56:10.00+00:23:366:319,2
455MYSZKA Michal 146  M 37400:00:0000:56:10.0000:56:10.00+00:23:366:319,2
457RYBA Paweł 703  M 37600:00:0000:56:16.0000:56:16.00+00:23:426:329,2
458KOWALCZYK Paweł 243  M 37700:00:0000:56:23.0000:56:23.00+00:23:496:329,2
459WIENCIS Małgorzata 563  K 8200:00:0000:56:24.0000:56:24.00+00:23:506:329,2
459WITKOWSKI Mateusz 683Hell’s Heaven CF Szczecin  M 37800:00:0000:56:24.0000:56:24.00+00:23:506:329,2
461ŁĘTOWSKI Marcin 383INCOM POLSKA  M 37900:00:0000:56:25.0000:56:25.00+00:23:516:339,2
462SKONIECZNY Piotr 685Szabla team  M 38000:00:0000:56:26.0000:56:26.00+00:23:526:339,2
463TYRCHA Szymon 382INCOM POLSKA SP. Z O.O  M 38100:00:0000:56:42.0000:56:42.00+00:24:086:359,1
464CHUDZIK Wojciech 273  M 38200:00:0000:56:45.0000:56:45.00+00:24:116:359,1
465KOŁODZIEJCZYK Danuta 245  K 8300:00:0000:56:46.0000:56:46.00+00:24:126:359,1
466GŁADYSZ Łukasz 107  M 38300:00:0000:56:48.0000:56:48.00+00:24:146:359,1
467HARASZCZUK Joanna 255  K 8400:00:0000:56:51.0000:56:51.00+00:24:176:369,1
468SZYBALSKI Tomasz 392  M 38400:00:0000:56:57.0000:56:57.00+00:24:236:369,1
469KOWALKOWSKA Beata 440  K 8500:00:0000:56:58.0000:56:58.00+00:24:246:369,1
470KOMOROWSKI Michał 237  M 38500:00:0000:56:59.0000:56:59.00+00:24:256:379,1
471KOZICKI Sławomir 26  M 38600:00:0000:57:03.0000:57:03.00+00:24:296:379,1
472HARASZCZUK Krystian 713  M 38700:00:0000:57:05.0000:57:05.00+00:24:316:379,1
473TOKARCZYK Marta 47  K 8600:00:0000:57:08.0000:57:08.00+00:24:346:389,0
474TOKARCZYK Grzegorz 50  M 38800:00:0000:57:09.0000:57:09.00+00:24:356:389,0
475HEIDEMANN Lucas 475Heidemann  M 38900:00:0000:57:11.0000:57:11.00+00:24:376:389,0
476JURYS Krzysztof 82  M 39000:00:0000:57:21.0000:57:21.00+00:24:476:399,0
477SZUBARTOWSKI Mateusz 702  M 39100:00:0000:57:22.0000:57:22.00+00:24:486:399,0
478HARASZCZUK Jerzy 642  M 39200:00:0000:57:24.0000:57:24.00+00:24:506:399,0
479JURYS Elżbieta 90  K 8700:00:0000:57:34.0000:57:34.00+00:25:006:419,0
480PALMA Agata 577  K 8800:00:0000:57:36.0000:57:36.00+00:25:026:419,0
481MICHALCZUK Karolina 378  K 8900:00:0000:57:39.0000:57:39.00+00:25:056:419,0
481GREWLING Anna 42Vege runners  K 8900:00:0000:57:39.0000:57:39.00+00:25:056:419,0
483NIEWIADOMSKA Magda 638  K 9100:00:0000:57:54.0000:57:54.00+00:25:206:438,9
484ROJEWSKI Mateusz 649  M 39300:00:0000:58:00.0000:58:00.00+00:25:266:448,9
485KUROWSKI Artur 690FORM  M 39400:00:0000:58:11.0000:58:11.00+00:25:376:458,9
486KĘSKA Katarzyna 329LoveLasy  K 9200:00:0000:58:14.0000:58:14.00+00:25:406:458,9
487WRÓBLEWSKA Anna 133Klub Biegacza Kamień Pomorski  K 9300:00:0000:58:16.0000:58:16.00+00:25:426:458,9
488BACHMATIUK Honorata 565  K 9400:00:0000:58:23.0000:58:23.00+00:25:496:468,8
489PAŁAC Piotr 484Wieczorne bieganie w Szczecinie  M 39500:00:0000:58:25.0000:58:25.00+00:25:516:478,8
490ZIELIŃSKA Monika 113  K 9500:00:0000:58:28.0000:58:28.00+00:25:546:478,8
491MALINOWSKA Alicja 639  K 9600:00:0000:58:35.0000:58:35.00+00:26:016:488,8
492BEJSTER Przemysław 150Wieczorne Bieganie w Szczecinie  M 39600:00:0000:58:38.0000:58:38.00+00:26:046:488,8
492KRÓLIKOWSKI Rafał 11  M 39600:00:0000:58:38.0000:58:38.00+00:26:046:488,8
494KONECKI Krzysztof 481Wolni Biegacze Szczecin  M 39800:00:0000:58:41.0000:58:41.00+00:26:076:488,8
495JAWORSKA Izabela 96  K 9700:00:0000:58:45.0000:58:45.00+00:26:116:498,8
495CZERWIŃSKI Dariusz 334LoveLasy  M 39900:00:0000:58:45.0000:58:45.00+00:26:116:498,8
497PLĄSEK Sylwester 327LoveLasy  M 40000:00:0000:58:51.0000:58:51.00+00:26:176:508,8
498DALEMBA Tomasz 151  M 40100:00:0000:58:52.0000:58:52.00+00:26:186:508,8
499BIEGANSKI Tomasz 379  M 40200:00:0000:58:57.0000:58:57.00+00:26:236:508,8
500KOŁODZIEJCZYK Gabriela 492  K 9800:00:0000:58:59.0000:58:59.00+00:26:256:508,8
501GAJEWSKI Bartosz 488  M 40300:00:0000:59:00.0000:59:00.00+00:26:266:518,8
502DYLĄG Robert 655  M 40400:00:0000:59:02.0000:59:02.00+00:26:286:518,8
503KOWALSKA Joanna 619  K 9900:00:0000:59:06.0000:59:06.00+00:26:326:518,7
504WASIŃSKI Paweł 354  M 40500:00:0000:59:28.0000:59:28.00+00:26:546:548,7
505MARKANICZ Marlena 351Stargard ja się nie ścigam  K 10000:00:0000:59:31.0000:59:31.00+00:26:576:548,7
506FIJAŁKOWSKA Aleksandra 362  K 10100:00:0000:59:35.0000:59:35.00+00:27:016:558,7
507GŁĄBIŃSKA Dobrochna 436Wieczorne Bieganie w Szczecinie  K 10200:00:0000:59:38.0000:59:38.00+00:27:046:558,7
508KOS Piotr 39Drużyna MOJACUKRZYCA.PL  M 40600:00:0000:59:52.0000:59:52.00+00:27:186:578,6
509NIEWITECKI Krzysztof 210  M 40700:00:0001:00:00.0001:00:00.00+00:27:266:588,6
510WIELGUS-ULATOWSKA Joanna 339Husiaria Szczecin  K 10300:00:0001:00:02.0001:00:02.00+00:27:286:588,6
511ROMAŃSKA Joanna 181  K 10400:00:0001:00:04.0001:00:04.00+00:27:306:588,6
512JĘDRZEJEWSKI Radosław 429  M 40800:00:0001:00:14.0001:00:14.00+00:27:406:598,6
512WOŹNICKA Marta 209  K 10500:00:0001:00:14.0001:00:14.00+00:27:406:598,6
514SURDACKI Jerzy 20Drużyna Szpiku  M 40900:00:0001:00:18.0001:00:18.00+00:27:447:008,6
515SURDACKA Joanna 30  K 10600:00:0001:00:24.0001:00:24.00+00:27:507:008,6
516WODNICKA Ewa 258  K 10700:00:0001:00:30.0001:00:30.00+00:27:567:018,5
516WOSZCZYK Renata 427  K 10700:00:0001:00:30.0001:00:30.00+00:27:567:018,5
518SZCZUPACZYŃSKI Błażej 70  M 41000:00:0001:00:33.0001:00:33.00+00:27:597:018,5
519OSTROWSKA Aneta 71  K 10900:00:0001:00:34.0001:00:34.00+00:28:007:028,5
519SIEDLECKI Adam Wiktor 446  M 41100:00:0001:00:34.0001:00:34.00+00:28:007:028,5
521ŚNIADOWSKI Tomasz 403DoctorRunner TEAM  M 41200:00:0001:00:43.0001:00:43.00+00:28:097:038,5
522MIĘTKIEWICZ Karina 200  K 11000:00:0001:01:08.0001:01:08.00+00:28:347:058,5
522LIPERTOWICZ Adrianna 274RUNBIKE GRYFICE  K 11000:00:0001:01:08.0001:01:08.00+00:28:347:058,5
524SKIBA Michał 574  M 41300:00:0001:01:11.0001:01:11.00+00:28:377:068,4
525KAWCZYŃSKI Maciej 420RAZ Szczecin  M 41400:00:0001:01:13.0001:01:13.00+00:28:397:068,4
526MILEWSKI Tomek 480  M 41500:00:0001:01:19.0001:01:19.00+00:28:457:078,4
527IZAK Katarzyna 58  K 11200:00:0001:01:21.0001:01:21.00+00:28:477:078,4
528SODNOMGOMBO Alimaa 579Fizjobiegacze  K 11300:00:0001:01:23.0001:01:23.00+00:28:497:078,4
529TRUKAWKA Andrzej 45Dziki zakwas  M 41600:00:0001:01:24.0001:01:24.00+00:28:507:078,4
530ZAWISZA Tomasz 589Klub Biegowy Bridgestone Stargard  M 41700:00:0001:01:25.0001:01:25.00+00:28:517:078,4
530GONERKO Joanna 686  K 11400:00:0001:01:25.0001:01:25.00+00:28:517:078,4
530ROGALA Magda 331wkurw_team  K 11400:00:0001:01:25.0001:01:25.00+00:28:517:078,4
533SIWEK Tomasz 336  M 41800:00:0001:01:29.0001:01:29.00+00:28:557:088,4
534MAŁECKA Anna 76  K 11600:00:0001:01:30.0001:01:30.00+00:28:567:088,4
535PODWALSKI Piotr 176  M 41900:00:0001:01:32.0001:01:32.00+00:28:587:088,4
535TOŁKACZ Karolina 21Szczecin  K 11700:00:0001:01:32.0001:01:32.00+00:28:587:088,4
537KURZYŃSKI Ryszard 552  M 42000:00:0001:01:36.0001:01:36.00+00:29:027:098,4
538MASŁOWSKA Barbara 81  K 11800:00:0001:01:50.0001:01:50.00+00:29:167:108,4
539JÓŹWICKA Aneta 426  K 11900:00:0001:01:53.0001:01:53.00+00:29:197:118,3
540WILCZOPOLSKI Kamil 572Dziki zakwas  M 42100:00:0001:01:55.0001:01:55.00+00:29:217:118,3
541ZARICZNIAK Kamila 549MoniaGym  K 12000:00:0001:02:08.0001:02:08.00+00:29:347:128,3
542KOZIOŁ Aneta 548Monia Gym  K 12100:00:0001:02:09.0001:02:09.00+00:29:357:138,3
543BARTLEWSKI Damian 168  M 42200:00:0001:02:16.0001:02:16.00+00:29:427:138,3
544KOWALEWSKI Tomasz 342  M 42300:00:0001:02:17.0001:02:17.00+00:29:437:138,3
545KOWALEWSKA Wiktoria 341  K 12200:00:0001:02:18.0001:02:18.00+00:29:447:148,3
545JAKSINA Anna 641  K 12200:00:0001:02:18.0001:02:18.00+00:29:447:148,3
547KOLEJ Monika 546Dzikie Dziki Gorzow  K 12400:00:0001:02:20.0001:02:20.00+00:29:467:148,3
547BONIECKI Dariusz 691  M 42400:00:0001:02:20.0001:02:20.00+00:29:467:148,3
549ŚWIGOŃ Izabela 608SZWLA STARGARD  K 12500:00:0001:02:27.0001:02:27.00+00:29:537:158,3
550ROMANOWICZ Marek 701biegam  M 42500:00:0001:02:30.0001:02:30.00+00:29:567:158,3
550OGOŃSKI Maciej 618  M 42500:00:0001:02:30.0001:02:30.00+00:29:567:158,3
552WROŃSKI Julian 404Stargard Ja się nie ścigam  M 42700:00:0001:02:31.0001:02:31.00+00:29:577:158,3
553KLEPACKI Tomasz 276  M 42800:00:0001:02:34.0001:02:34.00+00:30:007:158,3
554MÓWIŃSKA Katarzyna 629  K 12600:00:0001:02:36.0001:02:36.00+00:30:027:168,3
555SZEWCZYK Magdalena 463  K 12700:00:0001:02:38.0001:02:38.00+00:30:047:168,2
556PAWŁOWICZ Kamila 652  K 12800:00:0001:02:48.0001:02:48.00+00:30:147:178,2
557MAZURO Piotr 188Curtis Health Caps  M 42900:00:0001:03:02.0001:03:02.00+00:30:287:198,2
558KUCZYŃSKI Sebastian 205  M 43000:00:0001:03:14.0001:03:14.00+00:30:407:208,2
559RZESZUT Robert 556  M 43100:00:0001:03:19.0001:03:19.00+00:30:457:218,2
560MICHALAK Sylwia 564  K 12900:00:0001:03:26.0001:03:26.00+00:30:527:218,1
560ANDRZEJCZAK Maciej 560Amator  M 43200:00:0001:03:26.0001:03:26.00+00:30:527:218,1
562PRZYGODA Przemysław 164ADVENTURE  M 43300:00:0001:03:28.0001:03:28.00+00:30:547:228,1
563KRZEŚNIOWSKI Marcin 48Rowerowy Załom  M 43400:00:0001:03:29.0001:03:29.00+00:30:557:228,1
564KOWAL Tomasz 317Fizjobiegacze Szczecin  M 43500:00:0001:03:43.0001:03:43.00+00:31:097:238,1
565RZESZUT Stanisław 555  M 43600:00:0001:03:47.0001:03:47.00+00:31:137:248,1
566KOZŁOWSKI Łukasz 106  M 43700:00:0001:03:55.0001:03:55.00+00:31:217:258,1
567ANTOŃCZAK Łukasz 27BORSUKI  M 43800:00:0001:04:00.0001:04:00.00+00:31:267:258,1
568BOHDANOWICZ Marek 682  M 43900:00:0001:04:10.0001:04:10.00+00:31:367:278,1
569WALENT Marta 602  K 13000:00:0001:04:14.0001:04:14.00+00:31:407:278,0
570HRYCIÓW Paweł 352JW 1223  M 44000:00:0001:04:25.0001:04:25.00+00:31:517:288,0
571GAWROŃSKA Angelika 189  K 13100:00:0001:04:32.0001:04:32.00+00:31:587:298,0
572ŁUKASZCZUK Paweł 459  M 44100:00:0001:04:37.0001:04:37.00+00:32:037:308,0
573KOSTRZEWSKA Konstancja 537Wieczorne Bieganie w Szczecinie  K 13200:00:0001:04:39.0001:04:39.00+00:32:057:308,0
573SOBOLEWSKA Agata 16Extreme Wolf  K 13200:00:0001:04:39.0001:04:39.00+00:32:057:308,0
575KLUCZYK-CZARNECKA Dominika 671  K 13400:00:0001:04:42.0001:04:42.00+00:32:087:308,0
576IZNEROWICZ Monika 169  K 13500:00:0001:04:59.0001:04:59.00+00:32:257:328,0
577MARKS Katarzyna 425Stowarzyszenie Dołuje Kościno  K 13600:00:0001:05:10.0001:05:10.00+00:32:367:347,9
578DZIWISZ Bogusia 551  K 13700:00:0001:05:14.0001:05:14.00+00:32:407:347,9
579MOKRZYŃSKA-ŁUKASZCZUK Marta 455  K 13800:00:0001:05:18.0001:05:18.00+00:32:447:347,9
580DZIWOSZ Ania 439Kobiece bieganie  K 13900:00:0001:05:20.0001:05:20.00+00:32:467:357,9
580BIRGER Agata 433KAFLANDO  K 13900:00:0001:05:20.0001:05:20.00+00:32:467:357,9
582KUDRA Grażyba 270fizjobiegacze  K 14100:00:0001:05:22.0001:05:22.00+00:32:487:357,9
583CHROBOCINSKI Daniel 320  M 44200:00:0001:05:36.0001:05:36.00+00:33:027:377,9
584TWARDOWSKA Karolina 232  K 14200:00:0001:06:17.0001:06:17.00+00:33:437:417,8
585JACHER Mateusz 432  M 44300:00:0001:07:01.0001:07:01.00+00:34:277:467,7
586KUBOŃ Dawid 670  M 44400:00:0001:07:04.0001:07:04.00+00:34:307:477,7
586ILKÓW Maciej 679  M 44400:00:0001:07:04.0001:07:04.00+00:34:307:477,7
586SZAPUĆKO Kasia 437  K 14300:00:0001:07:04.0001:07:04.00+00:34:307:477,7
589IWANIUK Adam 49  M 44600:00:0001:07:23.0001:07:23.00+00:34:497:497,7
590ORSZULSKA Magdalena 15Wieczorne Bieganie w Szczecinie  K 14400:00:0001:07:29.0001:07:29.00+00:34:557:507,7
591IWANIUK Małgorzata 312  K 14500:00:0001:07:39.0001:07:39.00+00:35:057:517,6
592CHROBOCIŃSKA Elżbieta 321  K 14600:00:0001:07:47.0001:07:47.00+00:35:137:527,6
593KOZIEŁ Jacek 673  M 44700:00:0001:07:49.0001:07:49.00+00:35:157:527,6
594INGLOT Marcin 371Jedi Training Academy  M 44800:00:0001:07:56.0001:07:56.00+00:35:227:537,6
595SZALEWICZ Małgorzata 54SZYBCIEJ NIE MOGĘ  K 14700:00:0001:08:02.0001:08:02.00+00:35:287:547,6
596FURMANEK Wojciech 502San Medical Spa  M 44900:00:0001:08:07.0001:08:07.00+00:35:337:547,6
597ROLLA Magdalena 324  K 14800:00:0001:08:08.0001:08:08.00+00:35:347:547,6
598BAGIŃSKI Marcin 710Mustangi Kobylanka  M 45000:00:0001:08:26.0001:08:26.00+00:35:527:567,5
599DĄBROWSKA Natalia 693  K 14900:00:0001:08:39.0001:08:39.00+00:36:057:587,5
600MILANOWICZ Magda 431  K 15000:00:0001:08:43.0001:08:43.00+00:36:097:587,5
601KOZŁOWSKA-BANIAK Paulina 592  K 15100:00:0001:08:51.0001:08:51.00+00:36:177:597,5
602SIKORSKA Honorata 85  K 15200:00:0001:08:54.0001:08:54.00+00:36:208:007,5
603PIEKONKO Mirosław 524  M 45100:00:0001:08:57.0001:08:57.00+00:36:238:007,5
604PAWLAK Katarzyna 473RADIO WROCŁAW  K 15300:00:0001:09:13.0001:09:13.00+00:36:398:027,5
605ZNAMIROWSKI Krzysztof 474Radio Wrocław  M 45200:00:0001:09:14.0001:09:14.00+00:36:408:027,5
606GUMIELA Adam 65MelvitTeam  M 45300:00:0001:09:40.0001:09:40.00+00:37:068:057,4
607PRZYŁUSKA Mirosława 637  K 15400:00:0001:10:04.0001:10:04.00+00:37:308:087,4
608GRYBOŚ Małgorzata 567  K 15500:00:0001:10:36.0001:10:36.00+00:38:028:117,3
609LASKOWSKI Adam 623  M 45400:00:0001:11:02.0001:11:02.00+00:38:288:147,3
610CZARNOJAN Maciej 600PuszekTeam  M 45500:00:0001:11:04.0001:11:04.00+00:38:308:157,3
611SIWIEC Paulina 599PuszekTeam  K 15600:00:0001:11:53.0001:11:53.00+00:39:198:207,2
612TOMIAŁOJĆ-BIWOJNO Ewelina 697Life4fit  K 15700:00:0001:12:43.0001:12:43.00+00:40:098:267,1
613BOGDAŃSKI Jakub 284  M 45600:00:0001:14:29.0001:14:29.00+00:41:558:386,9
614KRÓL Magdalena 194  K 15800:00:0001:15:11.0001:15:11.00+00:42:378:436,9
615SOBOLEWSKA-BRUNDA Karolina 712Life4fit  K 15900:00:0001:16:05.0001:16:05.00+00:43:318:506,8
616GAPINSKI Rafal 694Progdar Marathon team  M 45700:00:0001:16:27.0001:16:27.00+00:43:538:526,8
617BODNAR Zbigniew 197Bieg Korczaka  M 45800:00:0001:17:22.0001:17:22.00+00:44:488:596,7
618PŁOSA Monika 173  K 16000:00:0001:18:56.0001:18:56.00+00:46:229:096,5
619KIELISZEK Anna 290  K 16100:00:0001:24:37.0001:24:37.00+00:52:039:496,1
Znaleziono 619 wynik(ów)