X BIEG SYLWESTROWY

Organizator/ Organizer:
Hotel Brzoza
Data/ Date:
2016-12-31
Miejsce/ Place:
Brzoza
Dystans/ Distance:
10 km
Zgłoszonych/ Registered:
740
Wystartowało/ Started:
688
Nie ukończyło/ Not finished:
4
Ukończyło/ Finished:
684
Na trasie/ On track:
0

Klasyfikacja/ Classiffication: Wszyscy

Pełne wyniki/ Full Results : PDF | CSV
Wyniki uproszczone/ Simple results : PDF | PDF2 | CSV
 
Klasyfikacje w punktach pomiarowych/ Classification for time points: 2.5km | 4.85km | 7.2km | 9.55km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii/ Classification by category: Wszyscy | Kobiety | Mężczyźni | K-1 | M-1 | K-20 | M-20 | K-30 | M-30 | K-40 | M-40 | K-50 | M-50 | K-60 | M-60 | K-70 | M-70

Msc/ RnkZawodnik/ NameNumer/ BibKlub/ TeamMiejscowość/ CityKraj/ CountryKategoria/ CategoryMkat/ CatRnkK/M/ W/MCzas startu/Start time2.5km4.85km7.2km9.55kmCzas
netto
10km
Czas
brutto
10km
Różn/ GapTempo
min/km
Tempo
km/h
           
1KOWALSKI Marek 700SKLA SOPOT SOPOTM-201M 100:00:0100:07:3000:14:4200:21:5200:29:0600:30:26.8500:30:28.10 3:0219.7
2ROGIEWICZ Andrzej 4LKS ZANTYR SZTUMSZTUMM-202M 200:00:0100:07:4300:15:0500:22:3000:29:5200:31:16.4500:31:17.65+00:00:493:0719.2
3KOTŁOWSKI Bartosz 582LKS OSTROMECKO OSTROMECKOM-203M 300:00:0100:07:4600:15:3900:23:2900:31:0700:32:31.7500:32:33.25+00:02:043:1518.4
4PAWLAK Bartosz 627PADNIEWKOM-204M 400:00:0100:08:1100:15:5500:23:4200:31:2200:32:45.4000:32:46.65+00:02:183:1618.3
5WITKOWSKI Wiktor 732BYDGOSZCZM-11M 500:00:0100:08:1200:16:0700:24:0300:31:4200:33:06.1500:33:07.70+00:02:393:1818.1
6WITKOWSKI Mateusz 431KOSZALINM-205M 600:00:0100:08:1100:16:0000:23:5500:31:5100:33:20.6000:33:22.40+00:02:533:2018
7BEDNAREK Adrian 512KUCHNIAISPORT.PLBYDGOSZCZM-206M 700:00:0100:08:3100:16:3700:24:4600:32:4900:34:16.6500:34:18.20+00:03:493:2517.5
8JARANOWSKI Andrzej 414TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZBRODNICAM-207M 800:00:0200:08:3000:16:3600:24:4500:32:5600:34:23.4000:34:25.55+00:03:563:2617.5
9ŚWIĄTKOWSKI Paweł 232TEAMOCHALTRZEMESZNOM-301M 900:00:0100:08:4000:16:5200:25:0200:33:1000:34:34.1500:34:36.05+00:04:073:2717.3
10SEROCKI Adam 345ACTIVE MALBORK ELBLĄGM-401M 1000:00:0200:08:4200:16:5100:25:0000:33:1100:34:38.1500:34:40.85+00:04:113:2717.3
11POLAŃSKI Tomasz 644BYDGOSZCZM-402M 1100:00:0100:08:5200:17:0800:25:3000:33:4300:35:11.8000:35:13.05+00:04:443:3117
12TUCZYŃSKI Sylwester Leon 291BYDGOSKIE OKONIEBYDGOSZCZM-208M 1200:00:0200:08:4000:16:5600:25:2100:33:4500:35:17.2000:35:19.20+00:04:503:3117
13MUSIAŁ Michał 310BYDGOSZCZM-403M 1300:00:0100:08:4700:17:1400:25:4400:34:1000:35:40.0500:35:41.85+00:05:133:3416.8
14NOWAKOWSKA Dominika 3LKB IM. BRACI PETK LĘBORKKIEŁPINOK-301K 100:00:0100:08:5200:17:1400:25:4300:34:1100:35:42.7000:35:43.95+00:05:153:3416.8
15MAĆKOWSKI Maciej 326BRICO MARCHE ŻNINŻNINM-209M 1400:00:0100:08:5500:17:2700:25:5900:34:1900:35:44.8500:35:46.65+00:05:183:3416.8
16MAŁECKI Jakub 139BYDGOSZCZM-302M 1500:00:0200:09:0700:17:3100:25:5500:34:1800:35:46.3500:35:48.95+00:05:193:3416.8
17WIWATOWSKI Michał 618PRZYŁĘKIM-303M 1600:00:0300:08:5300:17:2300:25:5400:34:2200:35:54.5000:35:57.55+00:05:273:3516.7
18GACZKOWSKI Robert 434RUN TEAM ŻNINŻNINM-404M 1700:00:0100:08:5300:17:2700:25:5600:34:2600:35:57.3000:35:59.20+00:05:303:3516.7
19STANKIEWICZ Błażej 486LKS OSTROMECKO BYDGOSZCZM-405M 1800:00:0200:08:5400:17:2600:26:1000:34:4800:36:22.8000:36:25.55+00:05:553:3816.5
20KLINIEWSKI Maciej 12BRZOZA BIEGABYDGOSZCZM-2010M 1900:00:0500:09:2100:18:0600:26:4500:35:2300:36:48.7000:36:54.60+00:06:213:4016.3
21KOWALSKI Dariusz 676ZŁOTÓWM-406M 2000:00:0200:09:2400:18:0600:26:4900:35:2600:36:53.0500:36:55.25+00:06:263:4116.3
22KOWALCZYK Marek 7BYDGOSZCZM-304M 2100:00:0200:09:1200:17:5400:26:3900:35:2300:36:55.0500:36:57.90+00:06:283:4116.3
23JAGODZIŃSKI Mateusz 135BYDGOSKIE OKONIEBYDGOSZCZM-2011M 2200:00:0200:09:2400:18:1000:26:5100:35:3000:37:02.2000:37:04.70+00:06:353:4216.2
24BARTCZAK Łukasz 596TEAMOCHALDOBRCZM-305M 2300:00:0200:08:5800:17:5600:26:5000:35:3200:37:03.2000:37:05.90+00:06:363:4216.2
25WOLNY Piotr 19BRZOZA BIEGABYDGOSZCZM-501M 2400:00:0200:09:2400:18:0800:26:5000:35:3400:37:10.0000:37:12.60+00:06:433:4316.1
26KUBANEK Łukasz 184TEAMOCHALNIEMCZM-306M 2500:00:0200:09:1700:17:5800:26:4500:35:3600:37:11.6000:37:14.20+00:06:443:4316.1
27ŁAZ Kamil 20RUN BYDGOSZCZBYDGOSZCZM-307M 2600:00:0200:09:2900:18:2200:27:0500:35:4700:37:18.2500:37:20.50+00:06:513:4316.1
28KOŁAKOWSKI Tomasz 362TO TYLKO TRIATHLONBYDGOSZCZM-2012M 2700:00:0500:09:2200:18:0500:26:5300:35:4600:37:22.7500:37:28.05+00:06:553:4416
29PACZKOWSKI Jacek 497SPORT I REKREACJA MOGILNOSTRZELNOM-502M 2800:00:0200:09:2100:18:1500:27:0900:35:5600:37:28.2000:37:30.65+00:07:013:4416
30KRAMARZ Aleksander 536WARSZAWAM-2013M 2900:00:0400:09:2700:18:2000:27:1200:35:5700:37:28.5500:37:32.85+00:07:013:4416
31MRUK Tomasz 551CZARNE STOPY.SMBYDGOSZCZM-407M 3000:00:0200:09:2000:18:0900:27:0500:36:0100:37:30.8500:37:33.70+00:07:043:4516
32SZENK Marta 5BYDGOSZCZK-302K 200:00:0200:09:1700:18:0500:27:0600:36:0100:37:37.2500:37:39.45+00:07:103:4516
33GROCHOWIAK Piotr 171ŚLIMAKI BARCINBARCINM-308M 3100:00:1100:09:4000:18:3000:27:2200:36:1700:37:49.9500:38:01.90+00:07:233:4715.9
34DANIELEWSKI Mariusz 242DRUŻYNA SZPIKUZŁAWIEŚ WIELKAM-309M 3200:00:0500:09:2600:18:2600:27:2800:36:2300:37:52.6000:37:58.55+00:07:253:4715.8
35ZIENTALSKI Krzysztof 56756. BAZA LOTNICZAINOWROCŁAWM-3010M 3300:00:0700:09:3000:18:2700:27:2600:36:2400:38:01.3500:38:08.75+00:07:343:4815.8
36WŁODARCZYK Patrycja 662K-303K 300:00:0100:09:2900:18:3300:27:3200:36:2600:38:04.0000:38:05.70+00:07:373:4815.8
37STACHOWICZ Wiesław 346BRZOZA BIEGABYDGOSZCZM-408M 3400:00:0200:09:2400:18:2400:27:3200:36:3300:38:07.9000:38:10.40+00:07:413:4815.7
38KOLMAJER Rafał 385RUN BYDGOSZCZBYDGOSZCZM-3011M 3500:00:0300:09:1600:18:0400:27:2900:36:3700:38:16.0000:38:19.25+00:07:493:4915.7
39WIĘCKOWSKI Dariusz 39ROWEROWA BRZOZA BYDGOSZCZM-3012M 3600:00:0600:09:5100:18:5100:27:5200:36:4700:38:21.6500:38:28.20+00:07:543:5015.6
40OSIŃSKI Ryszard 484ACTIVE MALBORK MALBORKM-503M 3700:00:0200:09:2400:18:2900:27:3700:36:4900:38:28.3500:38:30.85+00:08:013:5015.6
41SZULC Jacek 198STOLNOM-504M 3800:00:0300:09:4700:18:4700:27:4800:36:5000:38:29.3000:38:32.55+00:08:023:5015.6
42SZYSZKA Mariusz 587SPÓJNIA BIAŁE BŁOTABYDGOSZCZM-3013M 3900:00:0400:09:4200:18:5000:28:0100:37:1000:38:46.2000:38:50.40+00:08:193:5215.5
43HERMAN Arkadiusz 534SŁUPSKM-409M 4000:00:0200:09:3300:18:4400:28:0000:37:1400:38:52.2000:38:54.25+00:08:253:5315.4
44SYCHOWICZ Daniel 666M-3014M 4100:00:0400:09:4100:18:5500:28:1600:38:55.1000:38:59.95+00:08:283:5315.4
45SOBIERALSKI Rafał 92KLUB SPORTOWY BRZOZABRZOZAM-4010M 4200:00:0500:09:5100:19:0100:28:1400:37:2300:38:56.9500:39:02.85+00:08:303:5315.4
46SIKUT Arkadiusz 45112 WOGTORUŃM-4011M 4300:00:0400:09:4000:18:4900:28:0600:37:2500:38:58.7000:39:03.20+00:08:313:5315.4
47SZCZEPANIAK Cezary 342BYDGOSZCZM-4012M 4400:00:0300:09:5300:19:0700:28:2300:37:3000:39:06.2500:39:09.50+00:08:393:5415.3
48WIŚNIEWSKI Zbigniew 27BRZOZA BIEGAOLIMPINM-505M 4500:00:0100:09:5500:19:0900:28:2500:37:3700:39:12.8000:39:14.30+00:08:453:5515.3
49WILLMA Jarsoław 599BRZOZA BIEGABYDGOSZCZM-4013M 4600:00:0100:09:5000:19:0800:28:2400:37:3800:39:16.3500:39:17.60+00:08:493:5515.3
50SPYCHALSKI Waldemar 325ŁOCHOWICEM-4014M 4700:00:0500:10:0300:19:2400:28:4500:37:5000:39:22.4500:39:28.05+00:08:553:5615.2
51KRAMARZ Nikodem 535BYDGOSZCZM-12M 4800:00:0300:10:0100:19:2900:28:5400:37:5800:39:27.3000:39:30.70+00:09:003:5615.2
52BIAŁEK Dawid 612IPA BYDGOSZCZNAKŁOM-2014M 4900:00:0500:10:1300:19:3400:28:5400:37:5500:39:30.9000:39:36.75+00:09:043:5715.2
53GRZECHOWIAK Arkadiusz 309PAŁUKI RUNNING TEAMŻNINM-13M 5000:00:0400:09:5200:19:1300:28:3400:37:5700:39:32.4500:39:36.60+00:09:053:5715.2
54GACKA Rafal 177SICIENKOM-4015M 5100:00:0400:09:4900:19:0900:28:3500:37:5500:39:34.2000:39:38.60+00:09:073:5715.2
55CICHOŃCZUK Antoni 181-625 GDYNIAM-601M 5200:00:0100:09:5700:19:1000:28:3400:37:5700:39:39.0000:39:40.90+00:09:123:5715.1
56MAĆKOWSKI Maciej 321RUN MYŚLĘCINEK BYDGOSZCZM-3015M 5300:00:0300:09:2800:18:5200:28:2600:38:0100:39:39.1500:39:43.05+00:09:123:5815.1
57GORSZKA Damian 566SZCZECIN BIEGASZCZECINM-14M 5400:00:0000:09:2700:18:3600:28:1600:38:1000:39:51.2000:39:51.20+00:09:243:5915.1
58ETTINGER Paweł 685BYDGOSZCZM-2015M 5500:00:1100:10:1700:19:3900:28:5900:38:1600:39:54.6500:40:06.00+00:09:273:5915
59CZUK Marek 46887-100 TORUŃM-602M 5600:00:0300:09:5900:19:2900:28:5400:38:1600:39:58.7000:40:02.25+00:09:313:5915
60SITKO Mariusz 590JANIKOWOM-3016M 5700:00:0300:10:0200:19:3000:28:5500:38:2200:40:04.5000:40:08.45+00:09:374:0015
61GRALIK Jędrzej 583BYDGOSKIE OKONIEBYDGOSZCZM-2016M 5800:00:0300:09:5600:19:1500:28:5300:38:2700:40:05.4000:40:09.10+00:09:384:0015
62ZALEWSKI Andrzej 667M-506M 5900:00:0200:10:0600:19:3600:29:0200:38:2900:40:05.6000:40:08.30+00:09:384:0015
63OLENDER Tomasz 109GRUDZIĄDZM-2017M 6000:00:0300:10:0600:19:4200:29:1100:38:3200:40:09.0000:40:12.65+00:09:424:0014.9
64SKARŻYŃŚKI Jerzy 6SZCZECINM-603M 6100:00:0200:10:0200:19:3000:29:1000:38:3400:40:14.0500:40:16.45+00:09:474:0114.9
65NAWROCKI Piotr 669M-4016M 6200:00:0500:10:2300:19:5000:29:2400:38:4200:40:19.0500:40:24.70+00:09:524:0114.9
66RUDOWICZ Piotr 664M-4017M 6300:00:0300:10:1100:19:5000:29:1900:38:3800:40:19.1000:40:22.60+00:09:524:0114.9
67STRABEL Łukasz 702BYDGOSZCZM-2018M 6400:00:0200:09:5900:19:3000:29:0100:38:4300:40:21.5000:40:23.55+00:09:544:0214.9
68REPKA Oskar 95KARLSRUHER SCBYDGOSZCZM-15M 6500:00:0600:09:4100:19:0200:28:4000:38:3500:40:22.0000:40:28.00+00:09:554:0214.9
69STANIEC Tomasz 433BYDGOSZCZM-4018M 6600:00:1600:10:2600:20:0000:29:3800:39:0600:40:41.7000:40:58.35+00:10:144:0414.7
70LUTOWSKI Wojciech 530TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZBYDGOSZCZM-3017M 6700:00:0900:10:2600:19:5000:29:2300:38:3600:40:41.8000:40:51.05+00:10:144:0414.7
71TOMKIEWICZ Rafał 366TUCZNOM-4019M 6800:00:1000:10:1600:19:4500:29:2200:39:0500:40:42.2500:40:53.05+00:10:154:0414.7
72KUŁAKOWSKI Krzysztof 545RUN-PASJA BYDGOSZCZBYDGOSZCZM-3018M 6900:00:1900:10:0500:19:3300:29:1400:39:0100:40:44.5000:41:04.25+00:10:174:0414.7
73NOWAKOWSKI Jerzy 470TORUŃM-3019M 7000:00:0500:10:0400:19:4400:29:3300:39:0800:40:45.9500:40:51.25+00:10:194:0414.7
74WĘSIORA Mariusz 214DRZYCIMM-4020M 7100:00:0500:10:1800:19:5600:29:4400:39:1300:40:47.3000:40:52.35+00:10:204:0414.7
75WALKUSZ Marek 15BRZOZA BIEGABYDGOSZCZM-507M 7200:00:0700:10:2200:20:0000:29:3700:39:1000:40:52.7500:41:00.10+00:10:254:0514.7
76KRYSKE Mariusz 292SPÓJNIA BIAŁE BŁOTABIAŁE BŁOTAM-3020M 7300:00:0800:10:3000:20:2500:30:0400:39:2100:40:53.0000:41:01.45+00:10:264:0514.7
77RYDLEWSKI Marek 67RUN BYDGOSZCZCIELEM-4021M 7400:00:1100:10:2800:20:0600:29:4300:39:1800:40:56.5500:41:07.65+00:10:294:0514.7
78KRZYWDZIŃSKI Dominik 440UKB SZUBINSZUBINM-16M 7500:00:0800:10:1500:19:4500:29:2700:39:2400:41:07.5000:41:15.85+00:10:404:0614.6
79MICKIEWICZ Jan 110AKADEMIA BIEGANIA GRUDZIĄDZGRUDZIĄDZM-508M 7600:00:0200:10:0300:19:4300:29:3300:39:2500:41:09.0500:41:11.35+00:10:424:0614.6
80ZAKURZEWSKI Tomasz 311BRZOZA BIEGABRZOZAM-4022M 7700:00:0900:10:2100:20:0200:29:4300:39:2400:41:09.4500:41:19.05+00:10:424:0714.6
81NAWROCLA Sylwia 680INOWROCŁAWK-201K 400:00:0300:10:2200:20:0300:29:4800:39:3400:41:17.0000:41:20.95+00:10:504:0714.5
82NAWROCKI Mariusz 681INOWROCŁAWM-3021M 7800:00:0300:10:2100:20:0300:29:4100:39:3400:41:18.1500:41:21.55+00:10:514:0714.5
83CHRZĄSZCZ Bartosz 579PAKOŚĆM-2019M 7900:00:0900:10:1600:20:0000:29:5800:39:4200:41:24.5500:41:33.85+00:10:574:0814.5
84ŁASTOWSKI Waldemar 514RUN TEAM PIŁAPIŁAM-4023M 8000:00:0900:11:0300:21:0000:30:3200:39:4600:41:27.7500:41:36.90+00:11:004:0814.5
85DAŃCZUK Jerzy 224RWT W BYDGOSZCZYBYDGOSZCZM-509M 8100:00:0500:10:1800:19:5900:29:5200:39:4800:41:29.6500:41:35.05+00:11:024:0914.5
86DUCHIŃSKI Wojciech 398BRZOZA BIEGAOSIELSKOM-4024M 8200:00:0600:10:2100:20:0100:30:0000:39:5600:41:39.1500:41:45.95+00:11:124:0914.4
87LESZCZEWICZ Waldemar 265KUŻNIA TRIATHLONU WARSZAWAM-3022M 8300:00:0200:10:1900:20:1700:30:1700:39:5900:41:39.9500:41:42.90+00:11:134:1014.4
88OLKOWSKI Jurek 288THE RUNNERS ŚWIECIEŚWIECIEM-604M 8400:00:0700:10:2600:20:2100:30:1600:40:0200:41:45.6500:41:53.00+00:11:184:1014.4
89PRZYBYLSKI Maciej 145PRZYŁĘKIM-4025M 8500:00:0700:10:1800:19:5900:29:5500:40:0100:41:47.6500:41:55.25+00:11:204:1014.4
90GRABIAS Aleksandra 370GDAŃSKK-202K 500:00:0300:10:3000:20:2500:30:1900:40:0500:41:52.4500:41:55.55+00:11:254:1114.3
91ZIELIŃSKI Tomasz 14SOLEC KUJAWSKIM-4026M 8600:00:0400:10:1800:20:1500:30:1600:40:1400:41:56.9500:42:01.15+00:11:304:1114.3
92KLOSKOWSKI Adam 101JW 1515 BYDGOSZCZBYDGOSZCZM-3023M 8700:00:0600:10:3100:20:1800:30:1600:40:2400:42:00.7000:42:06.70+00:11:334:1214.3
93KALACZYŃSKI Miłosz 472BYDGOSZCZM-17M 8800:00:0500:10:2900:20:1800:30:1200:40:1200:42:01.7500:42:07.00+00:11:344:1214.3
94RUDNICKI Michał 293TASAK TEAMNOWA WIEŚ WIELKAM-3024M 8900:00:0600:10:2100:20:1200:30:0900:40:1500:42:03.9000:42:10.65+00:11:374:1214.3
95WODEJKO Artur 626TURBOBOYSOLEC KUJAWSKIM-4027M 9000:00:0400:10:3200:20:2400:30:1900:40:1800:42:07.8500:42:12.70+00:11:414:1214.2
96DAMSKI Jędrzej 493GUL(R)UNSAMOSTRZELM-2020M 9100:00:1200:10:2800:20:2400:30:2500:40:2900:42:08.8000:42:21.75+00:11:414:1214.2
97AUGUSTYNOWICZ Piotr 513CIECHOCINEKM-3025M 9200:00:0700:10:3700:20:2900:30:3100:40:3000:42:10.6500:42:17.65+00:11:434:1314.2
98WŁODARSKI Przemysław 432FRIDAY STYLEBYDGOSZCZM-3026M 9300:00:0500:10:2100:20:1800:30:1600:40:2300:42:10.7000:42:16.10+00:11:434:1314.2
99BRZEZIŃSKI Rafał 578ICH LIEBE MEINE FRAUTROISDORFM-3027M 9400:00:0900:10:3200:20:3000:30:3100:40:2700:42:13.7000:42:23.00+00:11:464:1314.2
100SOBCZAK Marcin 196BYDGOSZCZ TRIATHLON TEAM / TRISPACEŻOŁĘDOWOM-4028M 9500:00:0600:10:3900:20:3400:30:3500:40:3100:42:18.2000:42:24.85+00:11:514:1314.2
101KOSAKOWSKI Marian 668SZCZECINM-5010M 9600:00:0200:10:3600:20:3300:30:3500:40:3500:42:21.4000:42:23.55+00:11:544:1414.2
102TEMPSKI Patryk 588DRUŻYNA TVNBYDGOSZCZM-3028M 9700:00:0500:10:4000:20:3500:30:3300:40:3400:42:26.2500:42:31.90+00:11:594:1414.1
103GRZYWIŃSKI Grzegorz 725BYDGOSZCZM-3029M 9800:00:0700:10:4100:20:4000:30:4300:40:4300:42:29.2000:42:36.25+00:12:024:1414.1
104KOLCZYŃSKI Adam 254PĄCZKI Z LUKREMGNIEWKOWOM-3030M 9900:00:1100:10:4600:20:4100:30:4300:40:4400:42:35.0500:42:46.65+00:12:084:1514.1
105WIŚNIEWSKI Leszek 509BRZOZAM-4029M 10000:00:0900:10:2000:20:0200:30:2200:40:5400:42:35.9500:42:45.80+00:12:094:1514.1
106ŚWITAL Leszek 221MORSY MARGONIN-TAZARMARGONINM-4030M 10100:00:0500:10:1900:20:2300:30:4100:40:5800:42:45.6000:42:51.30+00:12:184:1614
107KAŁAMAJA Jakub 654BYDGOSZCZM-2021M 10200:00:2700:11:3700:21:4500:31:3100:41:1200:42:47.8500:43:15.50+00:12:214:1614
108ZIĘTAK Krzysztof 577OSIELSKOM-5011M 10300:00:0400:10:2400:20:2600:30:3700:40:5300:42:51.5000:42:55.65+00:12:244:1714
109MARION Yohann 712TORUŃM-3031M 10400:00:3100:10:5900:21:0000:31:1000:41:1300:42:53.3000:43:24.75+00:12:264:1714
110DUDEK Agnieszka 407GDYNIAK-401K 600:00:0400:10:3500:20:3700:30:5600:41:1000:42:56.1000:43:00.20+00:12:294:1714
111ZIELONKA Zbigniew 665M-4031M 10500:00:0600:10:3200:20:2800:30:4500:41:1100:42:57.2500:43:03.45+00:12:304:1714
112RACZYŃSKI Krzysztof 233BYDGOSZCZM-5012M 10600:00:0900:10:4600:20:4200:30:4500:41:0700:42:58.8500:43:07.85+00:12:324:1714
113MOLTZAN Zbigniew 350TORUŃM-4032M 10700:00:0900:10:5400:21:0200:31:1200:41:1500:43:03.0500:43:12.90+00:12:364:1813.9
114MOLTZAN-MAŁKOWSKA Magdalena 323TORUŃK-402K 700:00:0900:10:5400:21:0200:31:1200:41:1600:43:03.3500:43:12.95+00:12:364:1813.9
115SAWIEŁAJC Jakub 337BYDGOSZCZM-18M 10800:00:1200:11:0700:21:0800:31:1400:41:2700:43:08.9000:43:21.60+00:12:424:1813.9
116MARCHEL Tomasz 91SOLEC KUJAWSKIM-2022M 10900:00:0600:10:2400:20:3500:30:5400:41:1600:43:09.0000:43:15.95+00:12:424:1813.9
117MUSS Olek 675BYDGOSZCZM-4033M 11000:00:1000:11:2100:21:4500:31:4900:41:3400:43:15.2500:43:25.50+00:12:484:1913.9
118FURTAK Tomasz 199SPORT I REKREACJA MOGILNO88-300 MOGILNOM-4034M 11100:00:0700:11:0200:21:1500:31:3100:41:3500:43:15.7500:43:23.35+00:12:484:1913.9
119KOZIŃSKI Marek 75RUN BYDGOSZCZOSIELSKOM-3032M 11200:00:0300:10:2200:20:2800:31:0800:41:3700:43:24.1500:43:27.75+00:12:574:2013.8
120KWAPIŃSKI Damian 149BYDGOSZCZM-3033M 11300:00:0400:10:2200:20:2000:30:3900:41:2900:43:25.3500:43:29.65+00:12:584:2013.8
121KOWALSKI Krzysztof 174OCELOTY KRUSZYN KRAJEŃSKIKRUSZYN KRAJEŃSKIM-3034M 11400:00:2400:10:5800:21:0600:31:2500:41:3800:43:26.7500:43:51.15+00:12:594:2013.8
122PASIEKA Tomasz 29KLUB ŻOŁNIERZY REZERWY LOK NAKŁOMROCZAM-4035M 11500:00:0800:10:5100:21:0200:31:1400:41:4000:43:30.0500:43:39.00+00:13:034:2113.8
123PRUCHNICKI Rafał 713TORUŃM-3035M 11600:00:3300:10:5800:21:0000:31:1900:41:4100:43:30.7500:44:04.25+00:13:034:2113.8
124MATKOWSKI Maciej 706BYDGOSZCZM-4036M 11700:00:1400:10:5600:21:0300:31:2500:41:4200:43:32.7500:43:46.95+00:13:054:2113.8
125MILEWSKI Zbigniew 71TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZBYDGOSZCZM-4037M 11800:00:5000:11:4200:22:0400:32:1200:42:0100:43:38.7500:44:29.70+00:13:114:2113.7
126BOŁKA Szymon 111ZAMOŚĆM-2023M 11900:00:2200:11:1100:21:3800:32:0000:41:5700:43:39.5500:44:01.80+00:13:124:2113.7
127ŚPICA Leszek 458BYDGOSZCZM-4038M 12000:00:5500:11:3800:21:3600:31:5200:41:5300:43:41.1500:44:36.45+00:13:144:2213.7
128LEWANDOWSKI Tomasz 651RWT W BYDGOSZCZYBYDGOSZCZM-3036M 12100:00:2100:10:5100:21:0000:31:4300:42:0500:43:44.7500:44:06.00+00:13:174:2213.7
129KOWALSKI Jacek 88BYDGOSZCZM-3037M 12200:00:1300:10:5100:21:0200:31:2700:42:0500:43:48.1500:44:01.30+00:13:214:2213.7
130KARWACKI Paweł 278TRISPACEZIELONKAM-3038M 12300:00:1100:11:0600:21:2300:31:4600:42:0200:43:49.0000:44:00.55+00:13:224:2213.7
131MARCINKOWSKI Paweł 584GRĘBOCINM-4039M 12400:00:1500:11:1100:21:2100:31:4100:42:0100:43:50.6000:44:06.25+00:13:234:2313.7
132JAGODZIŃSKA Magdalena 134BYDGOSKIE OKONIEBYDGOSZCZK-203K 800:00:1800:11:1600:21:4200:31:5700:42:0900:43:52.3000:44:10.85+00:13:254:2313.7
133DĄBKOWSKI Maciej 10SOLEC KUJAWSKIM-4040M 12500:00:2300:11:1000:21:2600:31:4600:42:0400:43:53.3500:44:16.40+00:13:264:2313.7
134SZCZECIŃSKI Mariusz 723PIŁAM-4041M 12600:00:3500:11:5600:22:3200:32:3500:42:1500:43:56.4000:44:31.40+00:13:294:2313.7
135WRZESIŃSKI Wojciech 529RUN BYDGOSZCZBYDGOSZCZM-4042M 12700:00:1200:11:1100:21:2600:31:4800:42:1000:43:57.3500:44:09.85+00:13:304:2313.7
136LEWANDOWSKI Rafał 66VENI CUCURRI VICI TORUŃM-3039M 12800:00:1500:10:4800:21:0300:31:4000:42:1000:43:57.9000:44:12.90+00:13:314:2313.7
137OCHENDAL Maciej 559TRISPACEBYDGOSZCZM-3040M 12900:00:0800:11:1100:21:3000:31:5300:42:1000:43:58.9000:44:07.15+00:13:324:2313.6
138MACIEJEWSKA Kamila 693BARCINK-304K 900:00:1200:11:1000:21:2600:31:5300:42:1700:44:05.9000:44:18.85+00:13:394:2413.6
139TRZCIŃSKI Franciszek 426TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZCHEŁMNOM-5013M 13000:00:0500:10:5200:21:1500:31:5300:42:1900:44:09.3000:44:14.65+00:13:424:2413.6
140BARTOSZ Marek 419KIKÓŁM-3041M 13100:00:1400:11:0800:21:3400:32:0700:42:3000:44:13.6000:44:28.55+00:13:464:2513.6
141CZERWIŃSKI Krzysztof 460AKADEMIA BIEGANIA GRUDZIĄDZOŚNO 2M-19M 13200:00:0800:11:1300:21:5000:32:1100:42:2600:44:16.0000:44:24.35+00:13:494:2513.6
142KOTWICA Hanna 576PAŁUKI RUNNING TEAMGODAWYK-11K 1000:00:1300:11:1000:21:2700:31:5800:42:3200:44:20.9000:44:33.90+00:13:544:2613.5
143PŁACZKOWSKI Krzysztof 603TSK ORZEŁ OSIEKOSIEK NAD NOTECIĄM-3042M 13300:00:0400:10:3100:20:5500:31:4700:42:3200:44:22.7500:44:27.70+00:13:554:2613.5
144KALETA Marcin 674TORUŃM-4043M 13400:00:0700:11:2000:21:5200:32:2500:42:4100:44:24.6000:44:32.45+00:13:574:2613.5
145WYSMOLIŃSKI Rafał 160BIERNATKIM-3043M 13500:00:2300:11:0900:21:2600:31:5400:42:2900:44:24.8500:44:48.05+00:13:584:2613.5
146LEWANDOWSKI Mirosław 682GNIEWKOWICEM-3044M 13600:00:0400:11:0700:21:4300:32:2300:42:3900:44:25.6500:44:30.25+00:13:584:2613.5
147GACKOWSKI Jarek 684TRIYSTYLE.PLBYDGOSZCZM-4044M 13700:00:0800:11:2300:21:4900:32:1600:42:4500:44:34.8000:44:43.25+00:14:074:2713.5
148MAŚLIŃSKI Mirosław 114SZUBINM-5014M 13800:00:0800:11:3200:21:5100:32:1500:42:4800:44:41.7000:44:49.75+00:14:144:2813.4
149KOWALIKOWSKI Daniel 417CHOJNICEM-2024M 13900:00:1000:11:0600:21:2700:32:0400:42:5600:44:47.8500:44:58.20+00:14:214:2813.4
150KUJAWA Daniel 47856. BAZA LOTNICZAINOWROCŁAWM-3045M 14000:00:1500:11:0800:21:4100:32:1600:43:0200:44:51.0500:45:06.90+00:14:244:2913.4
151LIBAN Zygfryd 2BIEGAJĄCY TCZEW83-110 TCZEWM-701M 14100:00:0300:11:1600:21:4300:32:2500:42:5800:44:51.1500:44:54.15+00:14:244:2913.4
152SADOWSKI Marian 501ZŁOTÓWM-4045M 14200:00:1200:11:3000:21:5600:32:2900:42:5600:44:51.3500:45:03.40+00:14:244:2913.4
153GRYCZKA Piotr 260BRZOZAM-5015M 14300:00:0600:11:2800:21:5400:32:2400:43:0700:44:56.7500:45:03.40+00:14:294:2913.3
154GOŁAWSKI Andrzej 609GRUDZIĄDZM-4046M 14400:00:1400:11:4100:22:1000:32:4200:43:0800:44:58.2500:45:12.60+00:14:314:2913.3
155CHOJNACKI Krzysztof 557RUN BYDGOSZCZBYDGOSZCZM-4047M 14500:00:4600:11:5600:22:4000:33:4600:43:1900:44:59.8000:45:46.60+00:14:324:3013.3
156KUJAWA Piotr 172RUN BYDGOSZCZBYDGOSZCZM-4048M 14600:00:2000:11:4600:22:1500:32:3900:43:1100:44:59.8500:45:20.60+00:14:334:3013.3
157TORCHALSKI Krzysztof 411RUN-PASJA BYDGOSZCZBYDGOSZCZM-5016M 14700:00:1600:11:1800:21:4700:32:3000:43:0300:45:01.3000:45:17.40+00:14:344:3013.3
158CZARNECKI Grzegorz 638BRZOZA BIEGABYDGOSZCZM-3046M 14800:00:4300:11:2500:21:5700:32:3200:43:1400:45:03.2000:45:46.75+00:14:364:3013.3
159GÓRSKI Marian 456TKKF JASTRZĄB RUDA ŚLĄSKASOLEC KUJAWSKIM-5017M 14900:00:0300:11:2400:22:0200:32:4300:43:1000:45:05.3000:45:08.65+00:14:384:3013.3
160SKOREKCI Aleksander 729BYDGOSZCZ TRIATHLON TEAMBYDGOSZCZM-2025M 15000:00:1200:11:4000:22:2200:32:5200:43:2000:45:05.7500:45:17.85+00:14:384:3013.3
161ANDRZEJEWSKI Paweł 322NOWA WIEŚ WIELKAM-3047M 15100:00:0500:11:0400:21:3700:32:2600:43:1600:45:08.2500:45:13.65+00:14:414:3013.3
162GURNA Jolanta 396TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZBYDGOSZCZK-501K 1100:00:0200:11:0700:21:4400:32:2800:43:1300:45:08.8500:45:11.15+00:14:424:3013.3
163TOBOLSKI Marek 474FLORIAN OCHRONA PRZECIWPOŻAROWA GRUDZIĄDZGRUDZIĄDZM-4049M 15200:00:2400:11:4200:22:1400:32:5400:43:2700:45:10.2500:45:34.35+00:14:434:3113.3
164RUDOL Sebastian 42PRĄDOCINM-4050M 15300:00:0700:11:3800:22:1400:32:5200:43:2900:45:10.8000:45:18.00+00:14:434:3113.3
165SZKUTA Jarek 341100% WITAMINY CBYDGOSZCZM-3048M 15400:00:2700:11:5800:22:2900:32:5900:43:3100:45:11.3000:45:39.10+00:14:444:3113.3
166STĘPIEŃ Bogdan 439LUXTORPEDYNOWY DWÓRM-3049M 15500:00:2700:11:5900:22:2900:32:5900:43:3200:45:11.4500:45:39.00+00:14:444:3113.3
167KANARKOWSKI Stanisław 687CZARNOWOM-5018M 15600:00:0200:11:0300:21:3900:32:2400:43:1100:45:12.1500:45:14.95+00:14:454:3113.3
168SZWARC Paweł 206RUN BYDGOSZCZBYDGOSZCZM-3050M 15700:00:1900:11:2400:21:5500:32:4100:43:2600:45:12.3500:45:31.40+00:14:454:3113.3
169LIPSKI Krzysztof 284RUN BYDGOSZCZBYDGOSZCZM-4051M 15800:00:2400:11:3100:22:1200:32:5400:43:2800:45:13.3000:45:37.95+00:14:464:3113.3
170CZESZEWSKI Rafał 467DW#43TORUŃM-3051M 15900:00:1700:11:3000:22:1600:33:0000:43:2800:45:16.4000:45:33.85+00:14:494:3113.3
171WIŚNIEWSKA Marcjanna 78BRZOZAK-204K 1200:00:0400:11:2300:22:0800:32:5400:43:3100:45:16.4000:45:21.00+00:14:494:3113.2
172SZARMACH Stanisław 633BIEGAJ Z WSL DRZYCIMM-605M 16000:00:2400:11:3400:22:0800:32:4900:43:2300:45:18.2000:45:42.25+00:14:514:3113.2
173KORYCIŃSKI Arkadiusz 81RUNSPACE.PL TEAMBYDGOSZCZM-3052M 16100:00:4300:11:3200:22:0300:32:5200:43:3100:45:20.6500:46:04.25+00:14:534:3213.2
174STEMPNIAK Krzysztof 191INOWROCŁAWM-4052M 16200:00:1100:11:2100:21:4800:32:3100:43:2900:45:21.0500:45:32.95+00:14:544:3213.2
175BIEL Marek 3761% DLA DARII BIELMAŁE RUDYM-4053M 16300:00:1100:11:1000:21:2900:32:1800:43:3000:45:25.4000:45:36.75+00:14:584:3213.2
176OELRICH Henryk 120TUCHOLAM-5019M 16400:00:1700:11:2300:21:5800:32:4900:43:3100:45:26.0000:45:43.15+00:14:594:3213.2
177SŁOMA Maciej 222PRZYŁEKIM-4054M 16500:00:2900:11:3200:22:0900:32:5600:43:3900:45:29.5500:45:59.00+00:15:024:3313.2
178ROSZAK Zbigniew 236T.G. SOKÓŁ GNIEWKOWOGNIEWKOWOM-2026M 16600:00:0400:10:2100:20:4900:32:0600:43:3600:45:32.7500:45:37.35+00:15:054:3313.2
179WINIARSKI Grzegorz 320THE RUNNERS ŚWIECIEŚWIECIEM-3053M 16700:00:1600:11:3200:22:1700:33:0300:43:4200:45:35.9500:45:52.80+00:15:094:3313.2
180CHWIŁKA Daniel 48TASAK TEAMBYDGOSZCZM-3054M 16800:00:0600:11:1100:22:0000:32:5800:43:3900:45:36.8500:45:43.65+00:15:104:3313.2
181WIŚNIEWSKI Maciej 220ŚWIECIEM-4055M 16900:00:1500:11:3300:22:1700:33:0300:43:4300:45:36.9000:45:52.75+00:15:104:3313.2
182CABAŃSKI Tomasz 699BYDGOSZCZM-3055M 17000:00:2200:11:3800:22:2800:33:1300:43:4900:45:37.6000:46:00.00+00:15:104:3313.1
183MICHAŃCZYK Sebastian 691GDAŃSKM-3056M 17100:00:2200:11:3800:22:2700:33:1300:43:5000:45:39.3500:46:01.60+00:15:124:3313.1
184NIEDBALSKI Grzegorz 371RUN BYDGOSZCZBYDGOSZCZM-5020M 17200:00:3400:11:4400:22:2500:33:0600:43:5400:45:42.3000:46:16.95+00:15:154:3413.1
185LICA Szymon 518GDAŃSKM-2027M 17300:00:0500:11:0400:22:0500:33:0400:43:5300:45:45.0000:45:50.50+00:15:184:3413.1
186PAŚ Michał 244CHARTY SZELEJEWOSZELEJEWOM-3057M 17400:00:0700:11:3600:22:0200:32:3900:43:5100:45:47.1500:45:54.95+00:15:204:3413.1
187KLINIKOWSKI Jajacek 340KOCHAM ŻYCIE I...ŚWIEKATOWOM-4056M 17500:00:1200:11:4500:22:3500:33:2600:44:0700:45:47.2500:45:59.40+00:15:204:3413.1
188GORGOL Tomasz 297RUN BYDGOSZCZBYDGOSZCZM-3058M 17600:00:4400:11:3900:22:3400:33:2200:43:5700:45:48.1500:46:32.50+00:15:214:3413.1
189ŻABOWSKI Marek 159TRISPACEBYDGOSZCZM-3059M 17700:00:2600:11:5200:22:3300:33:1600:43:5800:45:49.9500:46:16.40+00:15:234:3513.1
190BUZALSKI Robert 394ORANGE POLSKABYDGOSZCZM-4057M 17800:00:3000:11:3100:22:0600:33:1100:44:0000:45:50.3500:46:21.30+00:15:234:3513.1
191BANASZAK Monika 672BYDGOSZCZK-305K 1300:00:1800:11:4600:22:3900:33:2400:44:0900:45:51.7000:46:10.35+00:15:244:3513.1
192SZATTEN Dawid 312BYDGOSZCZM-3060M 17900:00:1000:11:1300:21:5100:32:4900:43:4800:45:52.3000:46:03.10+00:15:254:3513.1
193STAŃCZYK Grzegorz 704BYDGOSZCZM-4058M 18000:00:0400:11:0600:21:5200:32:5300:43:5400:45:52.5500:45:56.55+00:15:254:3513.1
194DAWIDOWICZ Maciej 234BRZOZA BIEGABRZOZAM-3061M 18100:00:1500:11:4700:22:3200:33:1700:44:0100:45:53.3500:46:08.50+00:15:264:3513.1
195MICHALEWSKI Bartosz 549BYDGOSZCZM-3062M 18200:00:0900:11:3600:22:2300:33:0900:44:0100:45:55.1500:46:05.00+00:15:284:3513.1
196SUCHOMSKA Beata 402OPENTAX24.PLŚWIEKATOWOK-403K 1400:00:1600:11:5100:22:3900:33:2600:44:0200:45:57.0500:46:14.00+00:15:304:3513.1
197RÓŻYCKI Sławomir 237TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ85-799 BYDGOSZCZM-5021M 18300:00:0800:11:4300:22:3200:33:2300:44:0900:45:59.2000:46:08.10+00:15:324:3613
198ANDRZEJCZAK Rafał 418GRUDZIĄDZM-3063M 18400:00:0500:11:1200:21:5800:32:5500:44:0300:46:01.0000:46:06.05+00:15:344:3613
199BAGROWSKI Marek 105UMK-COLLEGIUM MEDICUM RATOWNICTWO-MEDYCZNEJANOWO /K DABROWY CHELMINSKIEJM-5022M 18500:00:2200:11:2800:22:1700:33:1000:43:5600:46:01.3000:46:23.95+00:15:344:3613
200SZYMAŃSKI Krzysztof 18BYDGOSZCZM-4059M 18600:00:0300:11:2100:22:1300:33:2200:44:1300:46:02.6500:46:06.50+00:15:354:3613
201FOLERZYŃSKI Dawid 459SPÓJNIA BIAŁE BŁOTABYDGOSZCZM-110M 18700:00:0800:11:2300:21:5800:33:0000:44:0900:46:06.3000:46:15.15+00:15:394:3613
202RATAJ Zuzanna 26KOBIETY BIEGAJĄ / POLONIA BYDGOSZCZ SLAŁOCHOWOK-306K 1500:00:0400:11:3400:22:2400:33:1600:44:1200:46:07.0000:46:11.85+00:15:404:3613
203GLIWKA Artur 1951. BLWLINOWROCŁAWM-3064M 18800:00:1800:11:1800:22:0100:33:0600:44:1700:46:07.8000:46:26.15+00:15:404:3613
204KADOW Ryszard 34RUN-PASJA BYDGOSZCZBYDGOSZCZM-4060M 18900:00:0900:11:4200:22:4000:33:3300:44:2100:46:08.1000:46:17.65+00:15:414:3613
205APANASIEWICZ Bartosz 375BYDGOSZCZM-3065M 19000:00:1600:11:4700:22:4100:33:2600:44:1100:46:09.4500:46:25.70+00:15:424:3613
206MOJSIEWICZ Janusz 46485-710 BYDGOSZCZM-3066M 19100:00:2900:11:0200:21:2600:32:1000:43:4700:46:09.8500:46:39.30+00:15:434:3713
207WNUCZYŃSKI Andrzej 514ORANGE POLSKABYDGOSZCZM-4061M 19200:00:3000:11:3000:22:0500:33:1100:44:1100:46:10.3000:46:41.05+00:15:434:3713
208WOŹNIAK Anna 374RUN-PASJA BYDGOSZCZBYDGOSZCZK-307K 1600:00:1400:11:4900:22:4300:33:2800:44:1300:46:10.4000:46:25.15+00:15:434:3713
209MICHALIK Łukasz 65BRZOZA BIEGABRZOZAM-3067M 19300:00:1300:11:5000:22:4400:33:2900:44:1300:46:11.5500:46:25.20+00:15:444:3713
210KANTORSKI Zbysław 153COCA-COLA RUNNERS BYDGOSZCZM-5023M 19400:00:2900:12:0000:22:4000:33:3000:44:1900:46:11.5500:46:41.25+00:15:444:3713
211KONIECZKA Jonathan 718LASKOWICEM-111M 19500:00:1700:10:3900:21:3200:33:2100:44:3200:46:13.6000:46:31.35+00:15:464:3713
212ZNAROWSKA Bożena 344ACTIVE MALBORK ELBLĄGK-502K 1700:00:0500:11:2600:22:2100:33:2400:44:1800:46:14.4000:46:19.50+00:15:474:3713
213CZARNECKI Piotr 620BRZOZA BIEGABYDGOSZCZM-3068M 19600:00:5600:11:4200:22:2600:33:2000:44:2300:46:15.9000:47:12.70+00:15:494:3713
214WIERZBOWSKI Piotr 412START BRZOZÓWKABRZOZÓWKAM-3069M 19700:00:1000:12:0900:23:3000:33:5100:44:2300:46:16.9500:46:27.70+00:15:504:3713
215WIŚNIEWSKI Jakub 510BRZOZAM-2028M 19800:00:1600:11:0600:22:0400:33:1800:44:3300:46:17.2000:46:33.60+00:15:504:3713
216GÓRZYŃSKI Tomasz 707TORUŃM-4062M 19900:00:3200:12:0300:23:0000:33:5200:44:2700:46:19.8500:46:52.65+00:15:534:3812.9
217MANDOSIK Jerzy 595TEAMOCHALGRUDZIĄDZM-606M 20000:00:0900:11:1300:22:0800:33:1400:44:2000:46:20.2500:46:29.90+00:15:534:3812.9
218ŻEGLICZ Marek 197SPÓJNIA BIAŁE BŁOTABIAŁE BŁOTAM-2029M 20100:00:0700:11:1300:21:5400:33:1500:44:2600:46:28.0500:46:35.45+00:16:014:3812.9
219GUZIK Grzegorz 625ING BYDGOSZCZM-3070M 20200:00:4600:11:3200:22:3500:33:4400:44:3700:46:28.5500:47:14.75+00:16:014:3812.9
220PARTYKA Wojciech 339JANIKOWOM-3071M 20300:00:1200:11:5400:22:4300:33:3600:44:3600:46:30.0500:46:42.50+00:16:034:3912.9
221GACKOWSKI Krzysztof 360BYDGOSZCZM-4063M 20400:00:0800:11:2500:22:2600:33:3900:44:4400:46:35.7500:46:44.50+00:16:084:3912.9
222MATUSZAK Dorota 608BYDGOSZCZK-308K 1800:00:2700:12:0300:22:5800:33:5200:44:5100:46:42.0000:47:09.25+00:16:154:4012.8
223GROTA Artur 313SOLEC KUJAWSKIM-3072M 20500:00:0600:11:2000:22:1300:33:2300:44:4400:46:42.5000:46:48.60+00:16:154:4012.8
224ROŚ Adam 308NOWA WIEŚ WIELKAM-4064M 20600:00:1000:12:3300:23:4200:34:2500:44:5300:46:45.7500:46:56.10+00:16:184:4012.8
225ZBORALSKI Krzysztof 542KRUSZWICAM-4065M 20700:00:0400:11:4700:22:4500:33:3800:44:4800:46:48.6500:46:53.45+00:16:214:4012.8
226CHWIEDUK Magdalena 192BYDGOSZCZK-404K 1900:00:2600:11:5600:23:1100:34:2000:45:0000:46:50.8500:47:17.20+00:16:244:4112.8
227ROBACZEWSKI Marcin 585SZEMBEKOWOM-4066M 20800:00:4800:12:3200:23:3900:34:2100:45:0100:46:50.9500:47:39.40+00:16:244:4112.8
228MORITZ Rafał 424ŚLIMAKI BARCINBARCINM-4067M 20900:00:1500:12:1400:23:0900:34:1000:45:0200:46:51.4500:47:06.65+00:16:244:4112.8
229BENTKOWSKA Natalia 430PRĄDOCINK-205K 2000:00:1700:11:3600:22:3400:33:3900:44:5800:46:51.5500:47:08.55+00:16:244:4112.8
230DRÓBKA Krzysztof 480INOWROCŁAWM-4068M 21000:00:0600:11:1500:22:0900:33:2400:44:5200:46:52.3000:46:59.05+00:16:254:4112.8
231BONIECKI Filip 544TORUŃM-3073M 21100:00:1800:11:2500:22:2100:33:3500:45:0000:46:57.0000:47:15.70+00:16:304:4112.8
232KURS Jarosław 642TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZBYDGOSZCZM-5024M 21200:00:2500:11:4800:22:4900:33:5400:45:0600:46:57.7000:47:22.95+00:16:304:4112.8
233MIELCARSKI Michał 210SOLEC KUJAWSKIM-3074M 21300:00:1400:11:5100:22:4800:33:5800:45:0800:47:00.0000:47:14.30+00:16:334:4212.8
234PRZERACKI Mirosław 453BYDGOSZCZM-4069M 21400:00:0800:11:3400:22:4000:34:0300:45:0500:47:02.9000:47:11.15+00:16:364:4212.8
235GORDON Roman 84BYDGOSZCZM-607M 21500:00:1300:11:4100:22:3600:33:5100:45:0300:47:03.9500:47:17.50+00:16:374:4212.7
236GOLON Marlena 422SICIENKOK-405K 2100:00:2100:11:4800:22:5800:34:1100:45:1100:47:04.1500:47:26.10+00:16:374:4212.7
237KONIECZKA Jarosław 717LASKOWICEM-4070M 21600:00:4800:12:2400:23:3200:34:2700:45:1300:47:07.6500:47:56.50+00:16:404:4212.7
238KUNDE Tomasz 730BYDGOSZCZ TRIATHLON TEAMBYDGOSZCZM-2030M 21700:00:1200:11:4000:22:2500:33:3100:45:0800:47:08.0000:47:20.10+00:16:414:4212.7
239PODLASZEWSKI Jacek 180VENI CUCURRI VICI TORUŃM-4071M 21800:00:1500:11:5300:22:5900:34:1000:45:1400:47:09.0000:47:24.65+00:16:424:4212.7
240KOWALSKA Angelika 369RUN-PASJA BYDGOSZCZPRZYŁĘKIK-309K 2200:00:1400:11:4900:22:4400:33:4700:45:1000:47:12.6500:47:27.00+00:16:454:4312.7
241NAMIEŚNIK Krzysztof 200INOWROCŁAWM-4072M 21900:00:1900:12:0600:23:1600:34:1700:45:0900:47:14.0000:47:33.75+00:16:474:4312.7
242SZABLEWSKI Andrzej 607TEAMOCHALBYDGOSZCZM-4073M 22000:00:2600:12:0400:23:0300:34:1500:45:2300:47:19.4500:47:46.35+00:16:524:4412.7
243TYMOSIAK Mateusz 35SPÓJNIA BIAŁE BŁOTABIAŁE BŁOTAM-2031M 22100:00:5000:11:4800:22:4300:34:0100:45:2000:47:20.0500:48:10.50+00:16:534:4412.7
244ŚLESIŃSKI Bartosz 647TORUŃM-4074M 22200:00:0700:12:0400:23:1500:34:2700:45:3400:47:24.0000:47:31.40+00:16:574:4412.7
245KACZYŃSKI Rafał 503GNIEWKOWOM-3075M 22300:00:1100:11:5600:23:1200:34:3000:45:3200:47:25.5000:47:37.25+00:16:584:4412.6
246RUDOL Magdalena 40PRĄDOCINK-406K 2300:00:0700:11:3800:22:3500:33:5500:45:2400:47:25.9000:47:33.50+00:16:594:4412.6
247SAPA Oskar 103BYDGOSKIE ŻÓŁWIEBYDGOSZCZM-2032M 22400:00:1100:11:2000:22:1000:33:3100:45:2400:47:27.4500:47:38.65+00:17:004:4412.6
248TOCZKIEWICZ Piotr 352KLUB SPORTOWY BRZOZABRZOZAM-4075M 22500:00:0500:11:2800:22:4000:34:0700:45:3600:47:27.7000:47:32.70+00:17:004:4412.6
249GAPSKI Jarosław 522NIEMCZM-4076M 22600:00:4700:11:5400:22:4100:33:5400:45:2400:47:29.7000:48:17.35+00:17:024:4512.6
250TUCHOLSKI Mikołaj 274PAŁUKI RUNNING TEAMŻNINM-2033M 22700:00:1800:11:3900:22:5000:34:1600:45:3000:47:30.0000:47:48.45+00:17:034:4512.6
251KOWALCZYK Aleksandra 520OSIELSKOK-206K 2400:00:1100:12:0100:23:1300:34:2600:45:3500:47:31.6500:47:42.65+00:17:044:4512.6
252MAŁKIŃSKI Józef 62RWT W BYDGOSZCZYBYDGOSZCZM-5025M 22800:00:3800:12:1400:23:2400:34:3600:45:2900:47:32.1000:48:10.50+00:17:054:4512.6
253KUBICA Tomasz 708TORUŃM-3076M 22900:00:3400:11:5300:22:5000:33:5300:45:2800:47:32.7000:48:07.35+00:17:054:4512.6
254JEDLIŃSKI Janusz 631BRZOZA BIEGAOSIELSKOM-4077M 23000:00:0600:12:1000:23:1200:34:2300:45:3900:47:34.9000:47:41.40+00:17:084:4512.6
255WEŁNICKI Waldemar 239GOSIR OSIELSKOZAMOŚĆ KOŁO BYDGOSZCZYM-4078M 23100:00:1200:11:4100:22:5700:34:1900:45:3900:47:38.9500:47:51.80+00:17:124:4512.6
256TOMCZAK Zbigniew 98ALTOM GNIEZNOGNIEZNO 62-200M-608M 23200:00:1000:11:5900:23:0400:34:1800:45:4000:47:39.5000:47:49.75+00:17:124:4512.6
257SADOWSKI Michał 477BARTOLEKINOWROCŁAWM-3077M 23300:00:1700:12:0500:23:1800:34:3500:45:5800:47:54.3000:48:11.55+00:17:274:4712.5
258JAKUBOWSKA Paulina 533BYDGOSZCZK-207K 2500:00:4000:12:3300:23:5500:35:0800:46:0700:47:55.4500:48:36.20+00:17:284:4712.5
259KĘPSKI Mariusz 526KRUSZWICAM-3078M 23400:00:0400:11:4700:22:5100:34:1700:45:5900:47:59.3000:48:04.15+00:17:324:4812.5
260GRODEK Krzysztof 444CYTADELA-GRUDZIĄDZGRUDZIĄDZM-4079M 23500:00:3900:12:0500:23:1200:34:3100:46:0200:48:04.8000:48:44.15+00:17:374:4812.5
261RYMARKIEWICZ Małgorzata 591BYDGOSZCZK-3010K 2600:00:2600:12:0300:23:1500:34:4000:46:0700:48:07.1500:48:33.70+00:17:404:4812.5
262SIKORA Antoni 435ŻNIŃSKI KLUB BIEGACZA 1992GĄSAWAM-609M 23600:00:2300:12:0900:23:2300:34:4600:46:1500:48:07.8500:48:30.90+00:17:414:4812.5
263KULBAKA Dawid 201BYDGOSZCZM-3079M 23700:00:1800:12:0900:23:2000:34:5000:46:1300:48:09.0000:48:27.35+00:17:424:4812.5
264MAĆKOWIAK Adam 193BYDGOSZCZM-5026M 23800:00:2400:11:5800:23:1300:34:3700:46:0200:48:09.0500:48:33.80+00:17:424:4812.5
265CZERESZKO Piotr 515CWZS ZAWISZA KAYAKZIELONKAM-112M 23900:00:0600:11:5600:23:2700:34:5500:46:2000:48:09.7000:48:16.35+00:17:424:4912.5
266JANYSKA Krzysztof 441BYDGOSZCZM-3080M 24000:00:1000:11:2100:22:0900:34:1200:46:0600:48:13.2000:48:24.00+00:17:464:4912.4
267TWAROWSKI Arkadiusz 35887-100 TORUŃM-3081M 24100:00:4800:12:3200:23:3900:34:4600:46:1100:48:13.9000:49:02.45+00:17:474:4912.4
268WRÓBLEWSKA Dagmara 421TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZBYDGOSZCZK-3011K 2700:00:1000:11:4900:23:0600:34:4300:46:1800:48:16.8000:48:27.55+00:17:494:4912.4
269WIŚNIEWSKA Żaneta 403MKS TRZEMESZNOTRZEMESZNOK-12K 2800:00:1700:12:2600:23:5600:35:2500:46:3400:48:20.2500:48:37.55+00:17:534:5012.4
270PĘCZKOWSKA Anna 496INOWROCŁAWK-3012K 2900:00:1700:12:3500:24:0600:35:2400:46:3400:48:21.3000:48:39.10+00:17:544:5012.4
271KIECA Andrzej 16BRZOZA BIEGA/ROWEROWA BRZOZA.M-4080M 24200:00:1900:12:1000:23:3100:35:1100:46:2600:48:22.4000:48:41.70+00:17:554:5012.4
272MRÓWCZYŃSKI Tomasz 194SARBINOWOM-3082M 24300:00:4900:12:4000:24:1300:35:4300:46:3100:48:24.0500:49:13.60+00:17:574:5012.4
273BUJAK Karol 719JANIKOWOM-4081M 24400:00:0600:12:1700:23:2900:34:5900:46:2800:48:26.1500:48:32.45+00:17:594:5012.4
274STERNAL Tomasz 256ROJEWOM-4082M 24500:00:1300:11:1900:22:0500:34:0300:46:1600:48:27.1000:48:40.95+00:18:004:5012.4
275WAJDA Mariusz 409STRASZYNM-3083M 24600:00:3000:12:4300:24:0600:35:1900:46:3000:48:27.7000:48:58.55+00:18:004:5012.4
276MROZEK Mariusz 241GRUDZIĄDZM-3084M 24700:00:4000:12:0300:23:3600:35:1100:46:3900:48:33.4000:49:13.60+00:18:064:5112.4
277STANKOWSKA Justyna 635MKS TRZEMESZNOTRZEMESZNOK-3013K 3000:00:1800:12:2500:23:5600:35:2400:46:4000:48:34.0000:48:52.15+00:18:074:5112.4
278BRATEK Andrzej 130TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZBYDGOSZCZM-5027M 24800:00:0800:11:4400:22:4700:34:1600:46:2700:48:43.6000:48:51.95+00:18:164:5212.3
279GACKA Anna 178STRZELEWOK-3014K 3100:00:0600:11:5900:23:1500:34:5900:46:4300:48:43.8500:48:49.95+00:18:174:5212.3
280LASKOWSKI Daniel 30BYDGOSZCZM-3085M 24900:00:2100:11:5500:23:1700:35:0600:46:4800:48:46.6500:49:08.00+00:18:194:5212.3
281JANOWSKI Jacek 569SPORT4LIFEINOWROCŁAWM-4083M 25000:00:1900:12:0100:23:2000:34:5300:46:4100:48:47.8500:49:07.00+00:18:214:5212.3
282SIELSKI Maciej 727KRUSZYN KRAJEŃSKIM-3086M 25100:00:1700:12:2800:24:0200:35:4400:47:0000:48:47.9500:49:05.75+00:18:214:5212.3
283PAWŁOWSKI Radosław 425JFTC SUZIELONKAM-4084M 25200:00:3600:13:0300:24:3800:35:5500:46:5700:48:49.9500:49:26.15+00:18:234:5312.3
284ZABOROWSKA Beata 213DRZYCIMK-407K 3200:00:1900:12:1400:23:3900:35:1800:46:4500:48:50.0500:49:09.35+00:18:234:5312.3
285BUDZYŃSKA Sylwia 710TORUŃK-208K 3300:00:3600:12:2100:23:5700:35:1900:46:5200:48:50.4000:49:26.55+00:18:234:5312.3
286WOJCIECHOWSKI Grzegorz 437SPORT I REKREACJA MOGILNOMOGILNOM-5028M 25300:00:1500:12:2700:23:5800:35:2600:46:4900:48:54.0500:49:09.90+00:18:274:5312.3
287RUSZKIEWICZ Łukasz 454PRZYŁĘKIM-3087M 25400:00:3900:12:2200:23:4900:35:3400:47:0200:49:01.0000:49:40.05+00:18:344:5412.2
288ŚWIĘCICKI Andrzej 183BYDGOSZCZM-4085M 25500:00:2000:12:2400:23:5600:35:3600:47:1100:49:08.7500:49:29.15+00:18:414:5412.2
289SUCHOMSKI Eugeniusz 142TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZLASKOWICE POMORSKIEM-5029M 25600:00:0700:11:5000:23:2400:35:1800:47:0800:49:10.5000:49:18.35+00:18:434:5512.2
290BRZOZOWSKI Marcin 678BYDGOSZCZM-2034M 25700:00:2000:12:4900:24:2400:35:5400:47:2100:49:14.5500:49:35.25+00:18:474:5512.2
291ROBINSON Paul 238WLOCLAWEKM-6010M 25800:00:2500:12:3600:24:0500:35:3800:47:0900:49:15.6500:49:41.15+00:18:484:5512.2
292WISNIEWSKI Andrzej 462CARBON TEAM TORUŃTORUNM-3088M 25900:00:1900:14:2900:29:1800:46:2000:49:16.4500:49:36.00+00:18:494:5512.2
293TRZCIŃSKI Eugeniusz 286BYDGOSZCZM-5030M 26000:00:1500:12:2000:23:4500:35:2200:47:1000:49:16.9500:49:32.50+00:18:504:5512.2
294NOWACZYK Zygmunt 492BOLT TRZEMESZNOTRZEMESZNOM-5031M 26100:00:1800:12:3400:24:0500:35:3800:47:1300:49:19.4000:49:37.75+00:18:524:5512.2
295KAMIŃSKI Sławomir 614PRĄDKIM-3089M 26200:00:2600:12:4500:24:3700:36:0800:49:21.0500:49:47.70+00:18:544:5612.2
296BIESIADA Tomasz 28TRINERGYBYDGOSZCZM-4086M 26300:00:2600:12:4500:24:3600:36:0800:47:2800:49:21.1500:49:47.75+00:18:544:5612.2
297KOŻMIŃSKA Maryla 740BRZOZA BIEGAK-3015K 3400:00:0400:12:1900:23:5500:35:4000:47:2500:49:21.5000:49:25.60+00:18:544:5612.2
298ŻYWICA Adam 401BRZOZA BIEGABYDGOSZCZM-3090M 26400:00:0200:12:2100:23:5800:35:4200:47:2600:49:22.4500:49:25.05+00:18:554:5612.1
299KUBACKI Jacek 628POLPHARMA RUN TEAMSTAROGARD GDAŃSKIM-5032M 26500:00:0800:12:0600:23:4100:35:3700:47:3000:49:32.0500:49:40.75+00:19:054:5712.1
300SCHMIDT Marcin 299BYDGOSZCZM-3091M 26600:00:2200:12:3000:24:1700:35:4900:47:3200:49:32.1000:49:54.15+00:19:054:5712.1
301WIŚNIEWSKA Marta 649BRZOZA BIEGAOLIMPINK-209K 3500:00:1200:12:2900:24:1900:36:0800:47:4300:49:35.5000:49:48.25+00:19:084:5712.1
302WAWRZYNIAK Piotr 652KIEŁCZEWOM-5033M 26700:00:3000:12:1300:23:5300:35:4400:47:3300:49:40.1000:50:11.05+00:19:134:5812.1
303KUFEL Magdalena 523ŚWIEKATOWOK-2010K 3600:00:4000:12:3300:23:5600:35:2700:47:2900:49:40.5500:50:21.30+00:19:134:5812.1
304WINIARSKI Jacek 598TORUŃSKI KLUB TRIATHLONOWYTORUŃ UL. MYŚLIWSKA 4/2M-5034M 26800:00:3400:12:2400:24:0500:35:5500:47:4300:49:44.1500:50:18.50+00:19:174:5812.1
305ŁUGOWSKI Tomasz 498RUN BYDGOSZCZOSIELSKOM-3092M 26900:00:4000:13:1000:25:1000:36:5400:47:5700:49:45.4500:50:26.20+00:19:184:5812.1
306KONIEC Krzysztof 140TKKF WODNIK WIĘBORKWIĘCBORKM-4087M 27000:00:1700:12:4400:24:1800:36:0800:47:4900:49:46.7000:50:03.90+00:19:194:5812.1
307MACIEJEWSKA-BŁACHEWICZ Joanna 80RUNSPACE.PL TEAMBYDGOSZCZK-3016K 3700:00:4100:13:1700:25:0100:36:2300:47:4700:49:48.3000:50:29.85+00:19:214:5812
308ZYGULSKA Katarzyna 485IŁAWSKIE ZBUJEIŁAWAK-3017K 3800:00:0000:12:3500:24:1800:36:0400:47:5500:49:52.8000:49:52.80+00:19:254:5912
309SMYK Piotr 173ŚLIMAKI BARCINBARCINM-3093M 27100:00:1300:12:1700:24:0200:35:5600:47:5800:49:57.8000:50:10.80+00:19:304:5912
310DOMAN Janusz 93UKS SZABLA BRZOZABRZOZAM-6011M 27200:00:0500:12:1000:23:4900:35:4500:47:5000:49:57.9000:50:03.45+00:19:314:5912
311RZEMEK Sławomir 59RUN BYDGOSZCZBYDGOSZCZM-3094M 27300:00:3500:13:2800:25:1200:36:4600:48:0500:50:00.1500:50:35.60+00:19:335:0012
312JARZEMSKA Alicja 731BYDGOSZCZ TRIATHLON TEAMBYDGOSZCZK-2011K 3900:00:1100:11:4100:23:0200:35:3000:47:5900:50:00.2500:50:11.75+00:19:335:0012
313MARCYJANIAK Krzysztof 616RADZIEJÓWM-3095M 27400:00:3300:12:4000:24:2500:36:1800:48:0300:50:04.2000:50:37.90+00:19:375:0012
314WINKLEWSKI Krzysztof 714BYDGOSZCZM-3096M 27500:00:2400:12:3900:24:1300:36:1000:48:0000:50:04.4500:50:28.55+00:19:375:0012
315SIERANT Marian 532BYDGOSZCZM-5035M 27600:00:2300:12:3300:24:0600:35:5200:47:5100:50:04.8000:50:28.25+00:19:375:0012
316PALACZ Agnieszka 306POZKAL RUNNING TEAMINOWROCŁAWK-408K 4000:00:3000:13:2200:25:1200:36:4500:48:1000:50:08.7000:50:39.25+00:19:415:0012
317NURKIEWICZ Jarosław 116BYDGOSZCZM-4088M 27700:00:2100:12:2900:24:1500:36:1400:48:1100:50:10.5500:50:31.80+00:19:435:0112
318ZIĘTARA Rajmund 47656 BLOTINOWROCŁAWM-5036M 27800:00:3200:12:2800:24:0400:35:4900:48:0000:50:12.8500:50:44.90+00:19:465:0112
319RYBKA Ilona 21BYDGOSZCZK-409K 4100:00:1500:12:2100:24:1700:36:1500:48:1500:50:15.2000:50:30.35+00:19:485:0111.9
320KRAWCZUK Andrzej 384ŻEGLUGA GDAŃSKAGDAŃSKM-5037M 27900:00:0100:11:5900:23:4800:35:5300:48:1100:50:15.5000:50:17.00+00:19:485:0111.9
321STAWCZYK Dariusz 263BYDGOSZCZM-3097M 28000:00:4000:12:5100:24:3500:36:2700:48:1600:50:16.1000:50:57.05+00:19:495:0111.9
322SADOWSKI Rafał 494BYDGOSZCZM-3098M 28100:00:5100:13:4300:25:3300:36:5400:48:1800:50:17.6000:51:09.55+00:19:505:0111.9
323BURY Tomasz 560BYDGOSZCZM-3099M 28200:00:0900:12:0600:23:4500:35:4700:48:1900:50:23.1000:50:33.00+00:19:565:0211.9
324KOLANOWSKI Wojciech 187BYDGOSZCZM-5038M 28300:00:2000:12:4000:24:3600:36:3700:48:2500:50:23.8500:50:43.90+00:19:575:0211.9
325SOŁDON Halina 16611WOGOSIELSKOK-4010K 4200:00:4700:13:0000:24:4900:36:3000:48:2300:50:24.5500:51:11.85+00:19:575:0211.9
326CADER Ryszard 50SPÓJNIA BIAŁE BŁOTAKRUSZYN KRAJEŃSKIM-30100M 28400:00:2500:12:4700:24:3200:36:2600:48:2200:50:25.1500:50:50.90+00:19:585:0211.9
327RYDLEWSKI Andrzej 128RUN BYDGOSZCZBYDGOSZCZM-30101M 28500:00:3700:13:0100:24:3900:36:3100:48:2300:50:31.3500:51:09.30+00:20:045:0311.9
328ĆWIKLIŃSKA Anna 57KLONIKTEAMBYDGOSZCZK-3018K 4300:00:4700:13:1300:24:5000:36:3600:48:2400:50:32.1500:51:20.10+00:20:055:0311.9
329NAWROCKA Iwona 660K-4011K 4400:00:3000:12:4800:24:4300:36:3800:48:2600:50:33.0000:51:03.75+00:20:065:0311.9
330SZUBARTOWSKI Robert 157ATOS TEAMBYDGOSZCZM-4089M 28600:00:2600:13:1900:25:0400:36:5400:48:3200:50:33.2500:50:59.50+00:20:065:0311.9
331RATKOWSKA Małgorzata 227THE RUNNERS ŚWIECIEŚWIECIEK-3019K 4500:00:3900:12:2800:24:0900:36:2600:48:2500:50:34.5000:51:13.60+00:20:075:0311.9
332ŁAMEK Sebastian 231HAS TEAM MTBŚWIECIEM-30102M 28700:00:3900:12:2800:24:1000:36:2700:48:2500:50:34.5000:51:14.00+00:20:075:0311.9
333KRUK Małgorzata 252KUJAWSKO-POMORSKIE.PLINOWROCŁAWK-2012K 4600:00:1900:12:3200:24:1800:36:2900:48:4200:50:37.7500:50:57.40+00:20:105:0311.8
334BARTNIK Mieczysław 124BYDGOSZCZM-5039M 28800:00:2900:12:2400:24:1300:36:2100:48:3200:50:38.4500:51:07.50+00:20:115:0311.8
335JENERALSKI Maciej 726KRUSZYN KRAJEŃSKIM-4090M 28900:00:1500:12:3000:24:1300:36:2400:48:3500:50:39.9000:50:55.75+00:20:135:0411.8
336KOLANOWSKA Grażyna 186BYDGOSZCZK-503K 4700:00:2000:12:4800:24:3800:36:4000:48:3600:50:40.0000:51:00.55+00:20:135:0411.8
337KONKEL Bartosz 316BYDGOSZCZM-30103M 29000:00:1100:13:1500:25:2300:37:1100:48:4400:50:41.8000:50:53.35+00:20:145:0411.8
338SAPA Kacper 104BYDGOSKIE ŻÓŁWIEBYDGOSZCZM-2035M 29100:00:1100:11:3900:23:2700:36:0600:48:3800:50:42.7000:50:53.95+00:20:155:0411.8
339WALENCIAK Jarosław 266CZARNE STOPY.SMBYDGOSZCZM-4091M 29200:00:1600:12:5400:24:4600:36:4600:48:4700:50:46.3000:51:03.00+00:20:195:0411.8
340OSZUBSKI Kazimierz 571BYDGOSZCZM-4092M 29300:00:1500:12:4600:24:5300:37:0600:48:5400:50:47.0500:51:02.30+00:20:205:0411.8
341STĘPIEŃ Tomasz 332RUN BYDGOSZCZJARUŻYNM-4093M 29400:00:2500:12:0400:23:3300:35:5800:48:2900:50:47.3000:51:13.00+00:20:205:0411.8
342REPKA Marek 96LUPUS TEAMBYDGOSZCZM-4094M 29500:00:0700:12:3400:24:3300:36:4500:48:5400:50:49.4000:50:56.60+00:20:225:0411.8
343KOSIŃSKI Krzysztof 208TASAK TEAMBYDGOSZCZM-4095M 29600:00:2800:13:0900:24:5300:36:5600:48:5100:50:53.6500:51:22.60+00:20:265:0511.8
344KOSTYRA Agnieszka 736TORUŃSKI KLUB TRIATHLONOWYK-2013K 4800:00:3300:12:1900:24:1900:36:4700:48:4100:50:57.5000:51:31.00+00:20:305:0511.8
345BRZOZOWSKI Piotr 37BRZOZA TRI TEAMBRZOZAM-2036M 29700:00:2900:13:1200:25:0800:36:4800:48:5800:51:04.7000:51:33.90+00:20:375:0611.7
346KRZYŻANOWSKI Robert 86ANDROBYDGOSZCZM-4096M 29800:00:1000:12:3600:24:2300:36:2300:48:5500:51:06.0500:51:16.85+00:20:395:0611.7
347KUŁAKOWSKA Anna 73ANDROBYDGOSZCZK-3020K 4900:00:1000:12:3600:24:2300:36:2600:48:5500:51:06.3500:51:16.70+00:20:395:0611.7
348RATAJ Krzysztof 56POLONIA BYDGOSZCZ SLAŁOCHOWOM-30104M 29900:00:1500:12:3300:24:2800:36:4100:48:5900:51:06.7000:51:22.15+00:20:395:0611.7
349KRAJDA Piotr 475ŁOCHOWICEM-4097M 30000:00:2100:12:4200:24:2100:36:3000:49:0000:51:07.5000:51:28.95+00:20:405:0611.7
350RYBARCZYK Bartosz 261PAŁUKI RUNNING TEAMŻNINM-30105M 30100:00:2100:12:2400:24:1300:36:2200:48:5500:51:11.2000:51:32.85+00:20:445:0711.7
351TEJZA Daniel 592DANIELTEAM TORUŃM-30106M 30200:00:0200:12:1700:24:2800:36:5700:49:0900:51:15.7500:51:17.95+00:20:485:0711.7
352DERENDA Mirek 3071. BLWL88-100 INOWROCŁAWM-30107M 30300:00:1800:12:2700:24:1600:36:2800:49:0800:51:18.0000:51:36.95+00:20:515:0711.7
353ZUPA Wojciech 381BRZOZA BIEGABYDGOSZCZM-5040M 30400:00:0600:11:5600:24:1200:36:3400:49:0700:51:18.5000:51:24.70+00:20:515:0711.7
354GIERSZEWSKA Grażyna 89BYDGOSZCZK-4012K 5000:00:3500:13:1300:25:1800:37:2300:49:2400:51:23.2500:51:58.80+00:20:565:0811.7
355BICZKOWSKA Magdalena 386RUN BYDGOSZCZBYDGOSZCZK-3021K 5100:00:1400:13:1800:25:3700:37:4100:49:2400:51:25.9000:51:40.25+00:20:595:0811.7
356MORAWSKI Marek 125BYDGOSZCZM-30108M 30500:00:2500:12:4600:24:4900:37:0300:49:0800:51:26.2000:51:51.45+00:20:595:0811.7
357CZEPEK Aleksander 47BRZOZA BIEGABYDGOSZCZM-5041M 30600:00:0300:12:2100:24:1700:36:4000:49:1300:51:27.0000:51:30.05+00:21:005:0811.7
358GROCHOWSKI Jakub 43JW 1515 BYDGOSZCZWITOSŁAWM-30109M 30700:00:0600:11:3500:23:2900:37:0000:49:2300:51:27.4500:51:34.35+00:21:005:0811.7
359TOMASZEWSKI Marcin 645BYDGOSZCZM-4098M 30800:00:1900:13:0200:25:0100:37:0800:49:2400:51:28.2000:51:47.40+00:21:015:0811.7
360WOJCIECHOWSKI Eugeniusz 330BRZOZA BIEGABRZOZAM-5042M 30900:00:0200:12:2200:24:1200:36:4100:49:1300:51:29.4000:51:32.15+00:21:025:0911.7
361GĄSIOREK Tomasz 11BRZOZA BIEGABRZOZAM-5043M 31000:00:0200:12:2200:24:1800:36:4100:49:1400:51:29.5500:51:32.15+00:21:025:0911.7
362BERNACIAK Mateusz 604SPORT I REKREACJA MOGILNOMOGILNOM-2037M 31100:00:1500:11:5700:23:2700:35:3100:49:0500:51:35.9500:51:51.85+00:21:095:0911.6
363SZEFCZYK Tomasz 658M-30110M 31200:00:3500:13:4800:26:1400:38:3400:49:4100:51:36.0500:52:11.70+00:21:095:0911.6
364STASZAK Szymon 528OCELOTY KRUSZYN KRAJEŃSKIBYDGOSZCZM-30111M 31300:00:2500:12:1000:23:5800:36:2400:49:1700:51:36.4500:52:01.90+00:21:095:0911.6
365MICHALSKI Dominik 481OSÓWIECM-2038M 31400:00:3300:13:1900:25:2900:37:4700:49:4700:51:41.7000:52:14.95+00:21:145:1011.6
366MARCHEL Leszek 102KMWSOLEC KUJAWSKIM-5044M 31500:00:0500:12:2200:24:2900:36:5900:49:3200:51:44.1500:51:50.00+00:21:175:1011.6
367KAMIŃSKA Agnieszka 639BYDGOSZCZK-3022K 5200:00:3200:12:3800:24:2100:36:4500:49:3000:51:44.5500:52:17.05+00:21:175:1011.6
368WAWRZYNIAK Michał 650BIL BIEGASOLEC KUJAWSKIM-30112M 31600:00:3200:12:3800:24:2200:36:4500:49:3000:51:44.6000:52:17.35+00:21:175:1011.6
369ZAKOŚCIELNY Krzysztof 380TKKF WIĘCBORKWIĘCBORKM-5045M 31700:00:1600:13:3000:25:5100:37:5700:49:4600:51:47.9500:52:04.65+00:21:215:1011.6
370SPARZYŃSKI Adam 2731. BLWLINOWROCŁAWM-30113M 31800:00:2000:12:3700:24:4200:37:0000:49:3200:51:48.4500:52:08.80+00:21:215:1011.6
371SIMIŃSKI Maciej 646BYDGOSZCZM-4099M 31900:00:3200:13:2500:25:5700:38:1100:50:0000:51:50.0000:52:22.50+00:21:235:1111.6
372KOMAJDA Jarosław 455GOSIR OSIELSKOSOLEC KUJAWSKIM-5046M 32000:00:1300:13:0100:25:0700:37:2300:49:4700:51:50.2500:52:04.00+00:21:235:1111.6
373GRABOWSKA Marta 546ZŁOTÓWK-2014K 5300:00:4500:13:1100:25:1700:37:3100:49:4600:51:50.6000:52:35.65+00:21:235:1111.6
374WIŚNIEWSKI Włodzimierz 155TORUŃM-5047M 32100:00:4200:13:1000:25:1900:37:3200:49:5100:51:54.3500:52:36.65+00:21:275:1111.6
375KALLAS-LIPSKA Anetta 283RUN BYDGOSZCZBYDGOSZCZK-4013K 5400:00:4600:13:0600:25:1600:37:2800:49:4700:51:54.6500:52:41.30+00:21:275:1111.6
376NOWACKA Małgorzata 143BRZOZA BIEGABYDGOSZCZK-2015K 5500:00:2500:12:3000:24:4400:37:1700:49:5400:51:57.3500:52:23.10+00:21:305:1111.5
377BOLLIN Łukasz 127BYDGOSZCZM-30114M 32200:00:3900:12:2700:24:2100:36:4900:49:5200:52:00.4500:52:39.95+00:21:335:1211.5
378MISUN-NOWAK Katarzyna 52OSOWIECK-3023K 5600:00:4100:13:1800:25:2300:37:5800:50:0100:52:00.6000:52:42.55+00:21:335:1211.5
379LATO Sławek 506MUROWANIECM-40100M 32300:00:2300:12:5800:25:1200:37:3500:49:5700:52:03.0500:52:26.80+00:21:365:1211.5
380KLATECKI Adam 287PRUSZCZM-30115M 32400:00:5000:14:0100:26:0900:37:5900:50:0000:52:03.5000:52:53.65+00:21:365:1211.5
381SZULC Edmund 163ZIELONKAM-5048M 32500:00:1000:11:2500:23:1600:37:2000:49:4700:52:06.3500:52:16.35+00:21:395:1211.5
382MAZANOWSKA Ewa 46RUN-PASJA BYDGOSZCZBYSGOSZCZK-3024K 5700:00:2100:13:1700:25:2900:37:4900:50:0100:52:06.5500:52:27.65+00:21:395:1211.5
383KOWALCZYK Tomasz 387BYDGOSZCZM-40101M 32600:00:5500:13:0300:25:2000:37:4200:49:5900:52:06.9000:53:02.05+00:21:405:1211.5
384MARCINKOWSKA Jadwiga 661K-4014K 5800:00:3500:13:0500:25:1400:37:2500:49:5400:52:07.2500:52:42.55+00:21:405:1211.5
385MAREK Sławek 367SOLECCY BIEGACZEPRZYSIEKM-30116M 32700:00:1500:12:1100:23:5900:36:5200:49:3900:52:15.0000:52:30.35+00:21:485:1311.5
386KĘPIŃSKA Katarzyna 735K-4015K 5900:00:1700:12:5900:25:1600:37:4000:50:0600:52:17.0000:52:34.05+00:21:505:1311.5
387RACINOWSKI Filip 679BYDGOSZCZM-40102M 32800:00:1600:13:0000:25:1700:37:4100:50:0700:52:17.8500:52:34.05+00:21:515:1311.5
388BONALSKA Magdalena 531BYDGOSZCZK-3025K 6000:00:3600:13:2800:25:4200:37:5900:50:1400:52:18.0500:52:54.80+00:21:515:1311.5
389LICA Krzysztof 519BYDGOSZCZM-5049M 32900:00:0600:12:4800:25:0000:37:3500:50:0300:52:18.5000:52:24.90+00:21:515:1311.5
390UGOREK Mirosław 495BYDGOSZCZM-30117M 33000:00:0300:12:3900:25:0300:37:3900:50:1600:52:18.5000:52:21.80+00:21:515:1311.5
391MARCINIAK Justyna 429BYDGOSZCZK-3026K 6100:00:3700:13:2700:25:4100:37:5800:50:1300:52:21.8500:52:58.85+00:21:555:1411.5
392DĘBSKI Jan 378SUCHARZEWOM-6012M 33100:00:1700:12:3200:24:4000:37:2300:50:0300:52:24.4000:52:41.65+00:21:575:1411.5
393BLEJA Krystian 97PGB SOPRTOWA PACZKABYDGOSZCZM-30118M 33200:00:4400:12:5100:25:0300:37:5600:50:1800:52:26.1000:53:10.55+00:21:595:1411.4
394CZYŻEWSKA Justyna 133BRZOZAK-3027K 6200:00:2300:13:0100:25:1100:37:4500:50:2300:52:32.4000:52:56.25+00:22:055:1511.4
395REPKA Anna 94LUPUS TEAMBYDGOSZCZK-4016K 6300:00:0600:12:5200:25:2100:38:1400:50:3800:52:38.7500:52:44.95+00:22:115:1511.4
396SOBAŃSKA Małgorzata 8WARSZAWAK-4017K 6400:00:3500:13:4800:26:1400:38:3400:50:3500:52:41.8500:53:17.15+00:22:155:1611.4
397WADOWSKI Bartosz 259BYDGOSZCZM-30119M 33300:00:2700:12:3700:24:5300:37:4400:50:3000:52:42.5500:53:09.75+00:22:155:1611.4
398NIEDBALSKA Anna 275PAŁUKI RUNNING TEAMŻNINK-4018K 6500:00:1100:12:5800:25:2700:38:0200:50:3300:52:44.1500:52:56.05+00:22:175:1611.4
399NIEDBALSKI Przemysław 276PAŁUKI RUNNING TEAMGORZYCEM-40103M 33400:00:1000:12:5900:25:2900:38:0300:50:3300:52:45.5500:52:56.45+00:22:185:1611.4
400KASZOWICZ Marek 126RWT W BYDGOSZCZYBYDGOSZCZM-40104M 33500:00:4900:13:4300:26:0700:38:2200:50:4200:52:46.4500:53:36.25+00:22:195:1611.4
401GRODEK Roksana 448CYTADELA-GRUDZIĄDZGRUDZIĄDZK-2016K 6600:00:3800:13:2700:25:5200:38:2400:50:4200:52:50.7500:53:29.35+00:22:235:1711.4
402KALA Michał 343ŁABISZYNM-30120M 33600:00:2900:13:5000:26:1700:38:3300:50:4500:52:51.4500:53:21.35+00:22:245:1711.3
403RÓŻYCKI Waldemar 697KATOLIK TEAMBYDGOSZCZM-40105M 33700:00:3000:12:5900:25:1700:37:4800:50:3000:53:02.8000:53:33.05+00:22:355:1811.3
404KUTOWSKI Wiesław 415BUKOWIECM-5050M 33800:00:4000:13:2400:25:3900:38:1400:50:5900:53:03.0500:53:43.35+00:22:365:1811.3
405KAZUBOWSKI Jeremiasz 203BIAŁE BŁOTAM-2039M 33900:00:0700:12:3300:25:3800:38:2600:51:0000:53:03.8000:53:10.85+00:22:365:1811.3
406BETHKE Sławomir 168BYDGOSZCZM-2040M 34000:00:1900:12:3200:25:3600:38:3700:50:5400:53:07.1500:53:26.80+00:22:405:1811.3
407MAKUCH Mikołaj 563NOWA WIEŚ WIELKAM-113M 34100:00:3600:14:0600:26:5900:39:1600:51:1100:53:07.4000:53:43.55+00:22:405:1811.3
408MANDOSIK Bernadeta 594TEAMOCHALGRUDZIĄDZK-601K 6700:00:4200:13:3100:25:4600:38:0800:50:5000:53:10.1000:53:52.40+00:22:435:1911.3
409CHORZĘPA Bogusław 436BYDGOSZCZM-30121M 34200:00:3400:13:4400:26:2800:39:2400:51:1100:53:11.4000:53:46.05+00:22:445:1911.3
410WEGNER Roman 302NIEMCZM-5051M 34300:00:1900:12:5000:25:0600:37:5700:51:0200:53:11.8000:53:31.60+00:22:445:1911.3
411KLESSA Krystian 87BYDGOSZCZM-30122M 34400:00:2900:13:4000:26:1000:38:4700:51:1300:53:13.5000:53:43.25+00:22:465:1911.3
412FABROWSKI Dawid 169BYDGOSZCZM-30123M 34500:00:3000:13:3700:26:0800:38:4300:51:0600:53:14.5500:53:45.00+00:22:475:1911.3
413BOGACZ Michał 70OLIMPINM-2041M 34600:00:3400:13:4400:26:2800:39:2400:51:1400:53:15.8000:53:50.45+00:22:485:1911.3
414PREUSS Daniel 189BYDGOSZCZM-40106M 34700:00:2000:13:1700:25:3300:38:0400:50:5500:53:16.0000:53:36.95+00:22:495:1911.3
415KLEIN Anna 711TORUŃK-3028K 6800:00:3500:13:4100:26:0900:38:3900:51:0400:53:17.9000:53:53.50+00:22:515:1911.3
416CHOŚCIŃSKI Piotr 490MOJA ŻONA MA DZIŚ URODZINY :)TORUŃM-30124M 34800:00:1600:13:3300:26:0400:38:5000:51:1500:53:29.7500:53:46.15+00:23:025:2111.2
417GĄSIOROWSKA Anna 629BYDGOSZCZK-2017K 6900:00:2600:14:1300:26:4900:39:2600:51:2900:53:31.0000:53:57.00+00:23:045:2111.2
418GĄSIOROWSKA Marta 630BYDGOSZCZK-2018K 7000:00:2600:14:1300:26:4900:39:2600:51:2900:53:33.3500:53:59.60+00:23:065:2111.2
419SICIŃSKI Dariusz 589KS GORNIK WAŁBRZYCHTUCHOLAM-5052M 34900:00:1100:13:2200:25:5200:38:3700:51:2500:53:36.8500:53:48.50+00:23:105:2111.2
420BRYJA Robert 138BYDGOSZCZM-5053M 35000:00:2500:14:3400:27:3300:39:5500:51:3200:53:37.3000:54:02.55+00:23:105:2111.2
421GODZIUK Roman 580TORUŃM-5054M 35100:00:3400:13:5700:26:4300:39:1200:51:2600:53:38.1000:54:12.90+00:23:115:2111.2
422PODBORNY Piotr 270GRP TEAMTORUŃM-40107M 35200:00:0800:12:3100:24:5800:38:0700:51:1600:53:39.2500:53:47.80+00:23:125:2111.2
423MAGDZIARZ Jakub 349KANCELARIA HMMBYDGOSZCZM-30125M 35300:00:3300:13:3200:26:0600:38:4400:51:3100:53:46.5000:54:19.55+00:23:195:2211.2
424MAGDZIARZ Katarzyna 348KANCELARIA HMMBYDGOSZCZK-3029K 7100:00:3200:13:3400:26:0700:38:4500:51:3200:53:46.6500:54:19.55+00:23:195:2211.2
425ZIÓŁKOWSKI Mieczysław 118JANIKOWOM-5055M 35400:00:1000:12:2300:25:3500:38:5700:51:3900:53:48.1000:53:58.80+00:23:215:2211.2
426SOŁDON Bogusław 167OSIELSKOM-6013M 35500:00:4700:13:2600:25:5800:38:5000:51:4500:54:02.5000:54:50.25+00:23:355:2411.1
427ANDRZEJEWSKI Ryszard 41WZGÓRZE WOLNOŚCIBYDGOSZCZM-6014M 35600:00:2300:13:4700:26:2300:39:0000:51:4700:54:02.8000:54:26.55+00:23:355:2411.1
428RAKOWSKI Piotr 733ŻANDARMI BYDGOSZCZM-6015M 35700:00:3200:13:4700:26:2300:39:1900:51:5400:54:06.5000:54:38.55+00:23:395:2411.1
429KOSMAL Jarosław 423BRZOZAM-40108M 35800:00:3700:13:2100:25:4100:38:2800:51:4000:54:11.5000:54:48.65+00:23:445:2511.1
430LEWANDOWSKA Małgorzata 175LIPIEK-504K 7200:00:0500:13:0200:25:4400:38:4700:54:14.2000:54:19.20+00:23:475:2511.1
431LIWOCH Grzegorz 550OSIELSKOM-40109M 35900:00:2000:12:4200:24:5800:37:5900:51:4600:54:14.3500:54:35.30+00:23:475:2511.1
432GADOMSKA Maria 24RUN BYDGOSZCZBYDGOSZCZK-602K 7300:00:1300:13:0900:25:3500:39:0600:52:0400:54:15.1000:54:28.45+00:23:485:2511.1
433JULLY Arkadiusz 377BRZOZAM-30126M 36000:00:1600:13:2300:26:0800:39:0200:51:5900:54:19.1500:54:35.80+00:23:525:2511
434JAMRÓZ Joanna 364MUROWANIECK-4019K 7400:00:2100:13:1400:26:0600:39:0700:52:0900:54:20.1500:54:41.90+00:23:535:2611
435KOSAKOWSKA Barbara 659SZCZECINK-505K 7500:00:0900:13:4800:26:3200:39:1700:52:0600:54:21.6500:54:31.55+00:23:545:2611
436GRZEGOREK GROTA Ewa 315SOLEC KUJAWSKIK-3030K 7600:00:4600:14:1000:26:3900:39:1800:52:1400:54:23.8500:55:10.20+00:23:575:2611
437GRABARSKA Anna 216NAKŁO NAD NOTECIĄK-3031K 7700:00:1300:13:2500:26:1500:39:1600:52:1700:54:25.3500:54:38.40+00:23:585:2611
438KUHN-ZAWADZKA Joanna 357KRÓLICZKI W PLECAKUPIŁAK-3032K 7800:00:3000:14:1100:27:0100:39:4700:52:2600:54:26.3000:54:56.50+00:23:595:2611
439ADRIAN Krzysztof 250PENRITHM-40110M 36100:00:4700:14:0900:26:4500:39:3600:52:1600:54:29.7000:55:16.80+00:24:025:2611
440FARBICKA Paulina 406BRZOZA BIEGABYDGOSZCZK-3033K 7900:00:0300:13:3000:26:2300:39:1900:52:1400:54:29.9500:54:33.85+00:24:035:2711
441KLINIEWSKI Piotr 683BRZOZA BIEGABYDGOSZCZM-5056M 36200:00:1500:14:1300:27:2500:40:2500:52:4200:54:35.6000:54:50.65+00:24:085:2711
442JAŻDŻEWSKA Grażyna 253AVENA TEAM OSIELSKOBYDGOSZCZK-3034K 8000:00:0400:13:2200:26:1400:39:2100:52:1700:54:36.6000:54:40.75+00:24:095:2711
443LUZAK Magdalena 204BYDGOSZCZK-2019K 8100:00:2400:13:3000:26:0900:39:0100:52:2500:54:37.6000:55:01.65+00:24:105:2711
444ŚWIATOWY Ryszard 382BYDGOSZCZM-40111M 36300:00:0900:12:3100:25:1300:38:3600:52:1300:54:37.6500:54:47.00+00:24:105:2711
445LUZAK Mirosław 165MWIK BYDGOSZCZBYDGOSZCZM-5057M 36400:00:2300:13:3000:26:1000:39:0200:52:2600:54:38.1500:55:01.65+00:24:115:2711
446OLSZEWSKI Jacek 257KB OLSZESIETORUŃM-5058M 36500:00:1200:12:5300:25:4500:39:1000:52:1600:54:38.6000:54:50.75+00:24:115:2711
447DROŻDŻ Małgorzata 58KLONIKTEAMSADKIK-3035K 8200:00:4100:13:2500:26:2000:39:2000:52:2500:54:41.0500:55:22.45+00:24:145:2811
448DOŁHUN Adam 45RUN-PASJA BYDGOSZCZBYDGOSZCZM-30127M 36600:00:3800:14:0500:26:5600:39:5400:52:3600:54:50.3500:55:28.65+00:24:235:2910.9
449PAPROCKI Krzysztof 469BYDGOSZCZM-6016M 36700:00:0400:13:2000:26:2400:39:3400:52:3000:54:53.0500:54:57.45+00:24:265:2910.9
450MYSZKA Tadeusz 482OSIELSKO K. BYDGOSZCZYM-5059M 36800:00:0400:13:1500:26:2400:39:3300:52:2700:54:53.1500:54:57.45+00:24:265:2910.9
451GNIOT Bożena 230BYSŁAWK-3036K 8300:00:3100:13:4400:26:2900:39:3600:52:3600:54:53.5000:55:25.10+00:24:265:2910.9
452STYKAŁA Adrianna 247BUKOWIECK-13K 8400:00:3100:13:4300:26:2900:39:3600:52:3600:54:53.7000:55:24.90+00:24:265:2910.9
453STYKAŁA Magdalena 245BUKOWIECK-4020K 8500:00:3100:13:4300:26:2900:39:3600:52:3500:54:53.9500:55:25.10+00:24:275:2910.9
454POLAŃSKA Joanna BYDGOSZCZK-3037K 8600:00:4400:14:0700:26:4400:39:1600:52:3000:54:55.3500:55:40.30+00:24:285:2910.9
455KOPICKI Mariusz 136BYDGOSZCZM-30128M 36900:00:4700:14:2800:27:2700:40:2900:52:5500:54:57.2500:55:45.10+00:24:305:2910.9
456KUBIAK Małgorzata 737INOWROCŁAWK-506K 8700:00:2300:14:0600:27:0400:39:4900:52:4500:54:58.2500:55:22.00+00:24:315:2910.9
457GOŁĘBIEWSKI Jerzy 420ZIELONKAM-40112M 37000:00:3300:13:5900:26:3700:39:3100:52:3500:54:58.6000:55:32.55+00:24:315:2910.9
458CHABROS Małgorzata 504THE RUNNERS ŚWIECIEŚWIECIEK-2020K 8800:00:3700:14:3900:27:2600:40:1900:53:0200:55:01.6000:55:38.75+00:24:345:3010.9
459WOŁOSZYN Kazimierz 144BRZOZA BIEGA/ROWEROWA BRZOZABYDGOSZCZM-5060M 37100:00:1000:13:2900:26:0700:39:0700:52:2700:55:01.7500:55:12.00+00:24:345:3010.9
460GRABOWSKI Marek 548ZŁOTÓWM-5061M 37200:00:4500:14:1800:26:5400:40:0300:52:5100:55:02.0500:55:47.70+00:24:355:3010.9
461KUZIEMSKI Jacek 445CYTADELA-GRUDZIĄDZGRUDZIĄDZM-5062M 37300:00:3800:14:3100:27:3900:40:5100:53:0200:55:04.3000:55:42.45+00:24:375:3010.9
462SKUCIŃSKA Karolina 405BYDGOSZCZK-3038K 8900:00:2200:13:4600:26:4600:39:5000:52:5600:55:08.7000:55:30.75+00:24:415:3010.9
463NITKA Dominika 452BYDGOSZCZK-14K 9000:00:2100:13:4700:26:4800:39:5100:52:5800:55:09.3000:55:31.05+00:24:425:3110.9
464BOULGE Beata 207BYDGOSZCZK-4021K 9100:00:2400:13:5300:26:4100:39:3700:52:5700:55:09.5500:55:34.35+00:24:425:3110.9
465BRZOZOWSKI Jarosław 36BRZOZA TRI TEAMBRZOZAM-5063M 37400:00:4100:14:0800:27:1000:40:0600:52:5300:55:10.3000:55:51.95+00:24:435:3110.9
466NOWACKA Bożena 483DRZEWIANOWOK-2021K 9200:00:3300:14:1000:27:0200:40:0200:52:5300:55:11.5500:55:44.75+00:24:445:3110.9
467DUDEK Joanna 79BYDGOSZCZK-3039K 9300:00:4000:14:3700:27:4100:40:4800:53:1100:55:12.1500:55:52.25+00:24:455:3110.9
468DUDZIŃSKA Aleksandra 428BYDGOSZCZK-4022K 9400:00:3900:14:3000:27:4200:40:4900:53:1200:55:12.3000:55:52.15+00:24:455:3110.9
469STARSZAK Paweł 632DĄBROWA CHEŁMIŃSKAM-30129M 37500:00:1900:13:3100:26:2500:39:3800:53:0400:55:13.4500:55:32.70+00:24:465:3110.9
470WESOŁOWSKI Krzysztof 552RUN BYDGOSZCZNEKLAM-40113M 37600:00:3600:14:1400:27:0000:39:5600:53:1500:55:15.6000:55:52.25+00:24:485:3110.9
471KUJDA Arkadiusz 3031 BRYGADA LOGISTYCZNAOSIELSKOM-30130M 37700:00:4800:13:2600:26:1500:39:3200:52:5700:55:18.8000:56:07.15+00:24:515:3110.8
472KUJDA Dorota 304OSIELSKOK-3040K 9500:00:4700:13:2700:26:1700:39:3400:52:5800:55:19.4000:56:07.15+00:24:525:3210.8
473POLAŃSKA Beata BYDGOSZCZK-4023K 9600:00:3000:13:4600:26:2800:39:3000:52:4400:55:20.0000:55:50.00+00:24:535:3210.8
474KULAS Bartosz 181BYDGOSZCZM-40114M 37800:00:4200:13:3300:26:2200:39:3500:53:0200:55:20.9000:56:03.65+00:24:545:3210.8
475RYBAK Mariusz 410BIKEBOYS CADMARIO TEAMBYDGOSZCZM-40115M 37900:00:1900:14:1400:26:5600:40:0800:53:0500:55:23.8500:55:43.40+00:24:575:3210.8
476JASINIECKI Wojciech 23RUN BYDGOSZCZBYDGOSZCZM-30131M 38000:00:3600:14:1400:27:0000:39:5600:53:1500:55:24.9000:56:01.70+00:24:585:3210.8
477TWARDOWSKI Wojciech 106RUN BYDGOSZCZBYDGOSZCZM-40116M 38100:00:2500:13:3000:26:2700:39:4500:53:0700:55:26.0000:55:51.85+00:24:595:3210.8
478DOBOSZ Kamil 56156. BAZA LOTNICZABYDGOSZCZM-2042M 38200:00:3600:14:0600:27:0900:40:0800:53:1700:55:32.1000:56:08.95+00:25:055:3310.8
479MAKUCH Urszula 56212 WOGBYDGOSZCZK-4024K 9700:00:3600:14:0600:27:0800:40:0800:53:1700:55:32.3000:56:08.95+00:25:055:3310.8
480TOBOLSKI Tomasz 388BYDGOSZCZM-40117M 38300:00:3900:15:3600:28:4300:41:0400:53:3100:55:32.5500:56:11.90+00:25:055:3310.8
481RZETELNA Sylwia 99INOWROCŁAWK-4025K 9800:00:4300:14:2600:27:1900:40:1300:53:2100:55:32.6000:56:16.50+00:25:055:3310.8
482SYCHOWICZ Klara 657K-4026K 9900:00:2000:14:0400:27:1100:40:1800:53:3100:55:48.9000:56:09.25+00:25:225:3410.7
483LIBERA Arkadiusz 262BYDGOSZCZM-5064M 38400:00:5700:14:2500:27:3200:40:3700:53:3400:55:51.5000:56:49.00+00:25:245:3510.7
484JASKOWSKA-PAWSKA Danuta 229KLUB AKTYWNYCH KOBIET SZPILKI87-140 CHEŁMŻAK-4027K 10000:00:0300:13:5200:26:3600:39:3800:53:1000:55:51.7500:55:55.45+00:25:245:3510.7
485PRZYBYLSKI Mariusz 379BYDGOSZCZM-5065M 38500:00:1200:12:3800:24:3500:38:3500:53:3400:55:52.6500:56:05.60+00:25:255:3510.7
486BRZYKCY Karolina 623WTELNOK-3041K 10100:00:5000:14:4100:27:5900:41:1100:53:4900:55:57.0000:56:47.90+00:25:305:3510.7
487PYDYN Regina 269ZŁOTÓWK-507K 10200:00:2200:14:1400:27:2400:40:2800:53:3800:55:57.3000:56:19.75+00:25:305:3510.7
488CZERWIAKOWSKI Sebastian 624BYDGOSZCZM-40118M 38600:00:5000:14:4100:27:5900:41:1100:53:4900:55:57.4500:56:48.20+00:25:305:3510.7
489KRÓLIKOWSKI Andrzej 268LIPKAM-5066M 38700:00:2200:14:1500:27:2400:40:2800:53:3800:55:57.6000:56:19.75+00:25:305:3510.7
490GROSZEWSKI Grzegorz 361BYDGOSZCZM-30132M 38800:00:2400:14:2300:27:5900:41:1500:53:5000:55:58.7000:56:23.30+00:25:315:3510.7
491ŁOŚ Dariusz 399ZAMOŚĆM-5067M 38900:00:4600:14:1700:27:2700:40:2200:53:4800:55:59.2500:56:46.05+00:25:325:3610.7
492REDLAK Tomasz 182WZGÓRZE WOLNOŚCIBYDGOSZCZM-40119M 39000:00:1900:13:3800:26:4500:40:1800:53:5600:56:03.6000:56:23.45+00:25:365:3610.7
493JANOWSKI Przemysław 3631982TORUŃM-30133M 39100:00:1900:14:2800:27:4700:40:5700:53:5800:56:05.0500:56:24.05+00:25:385:3610.7
494KUDŁA Krzysztof 393BYDGOSZCZM-6017M 39200:00:1900:13:3800:26:4500:40:1800:53:5900:56:07.8000:56:27.05+00:25:405:3610.7
495GAJZLER Jerzy 329BARTODZIEJE85-707 BYDGOSZCZM-6018M 39300:00:2000:12:5600:25:5700:39:3500:53:3600:56:10.5000:56:31.15+00:25:435:3710.7
496ZIELIŃSKI Sebastian 335TORUŃM-30134M 39400:00:4100:14:2900:27:3700:40:4600:53:5900:56:18.1500:56:59.40+00:25:515:3710.7
497CIEPLIŃSKA Marta 336TORUŃK-2022K 10300:00:4000:14:3000:27:3800:40:4700:54:0000:56:18.4000:56:59.30+00:25:515:3710.7
498STRABEL Maria 701BYDGOSZCZK-508K 10400:00:1400:13:2700:26:4500:40:2000:53:5500:56:18.6500:56:32.95+00:25:515:3710.7
499KUBIAK Katarzyna 720DOBRCZK-2023K 10500:00:1300:13:5900:27:1100:40:4800:54:0500:56:21.8500:56:35.60+00:25:555:3810.6
500KOLASIŃSKA Joanna 209RUN BYDGOSZCZBYDGOSZCZK-3042K 10600:00:4000:14:2900:27:4100:41:0300:54:1600:56:26.0500:57:06.20+00:25:595:3810.6
Znaleziono 500 wynik(ów)

Powyżej jest prezentowanych maksymalnie 500 wyników. Jeśli nie ma Twojego wyniku na liście użyj wyszukiwarki nad listą.