X KOSZALIŃSKI BIEG GÓRSKI - 15 KM

Organizator:
Koszalińskie Towarzystwo Krzewienia Kultury Fizycznej
Data:
2019-03-30
Miejsce:
Koszalin
Dystans:
15 km
Zgłoszonych:
124
Wystartowało:
109
Nie ukończyło:
1
Ukończyło:
108
Na trasie:
0

Klasyfikacja: Wszyscy

Wyniki nieoficjalne !!!
Wyniki uproszczone: PDF | PDF2 | CSV
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: 5km | 10km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K-Open | M-Open | M18-29 | M30-39 | M40-49 | M50-59 | M60-69 | M70+

MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/M5km10kmCzas
netto
15km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
       
1KĘPKA Adrian 70DECATHLON KOSZALINWIEKOWO/DARŁOWOM18-291M 100:22:3500:46:3301:10:44.67 4:4312.7
2GAWEŁ Ireneusz 40POŁCZYN-ZDRÓJM40-491M 200:24:3900:49:4901:14:56.95+00:04:124:5912
3JAROSZ Wiesław 232JW.1223/BLOGKOSZALINM40-492M 300:23:4000:49:3401:16:04.89+00:05:205:0411.8
4WOJTALIK Łukasz 212POŁCZYN BIEGAPOŁCZYN ZDRÓJM30-391M 400:24:4800:50:5401:17:18.80+00:06:345:0911.6
5DUDA Grzegorz 34METALCORP TEAM, BEST BEASTSBUKÓWKAM40-493M 500:25:0200:51:5801:19:51.57+00:09:065:1911.3
6ZWOLIŃSKI Jan 226TKKF KOSZALINWIERCISZEWOM50-591M 600:26:2900:53:2801:21:00.00+00:10:155:2411.1
7IGNACZAK Piotr 51KB.10.BIAŁOGARDBIAŁOGARDM18-292M 700:25:1400:53:0101:21:24.13+00:10:395:2511.1
8WOJCIECHOWICZ Jacek 211WWW.STUDIOTANCAPASJA.PLKOSZALINM40-494M 800:26:1100:54:0701:22:23.81+00:11:395:2910.9
9MAZUR Emiliusz 117ŻYJ Z ENERGIĄDARŁOWOM40-495M 900:26:5900:54:5601:22:50.63+00:12:055:3110.9
10PAKULSKI Marcin 136KOSZALINM40-496M 1000:27:4500:56:1301:24:22.20+00:13:375:3710.7
11TOKARSKI Szymon 193KOSZALINM40-497M 1100:26:2100:54:4501:25:24.32+00:14:395:4110.5
12ROMANOWICZ Piotr 159RUNGRYF GRYFICERESKOM40-498M 1200:27:2700:56:5501:26:48.87+00:16:045:4710.4
13LESZCZYŃSKI Marcin 100RYMAŃM40-499M 1300:28:4000:57:4501:27:10.60+00:16:255:4810.3
14KAWKA Adrian 67SŁUPSKM30-392M 1400:27:1200:57:1601:28:16.74+00:17:325:5310.2
15LEWANDOWSKI Jacek 101STARY BOREKM40-4910M 1500:27:4200:57:2901:28:21.83+00:17:375:5310.2
16JANKOWSKI Piotr 54SZCZECINM40-4911M 1600:27:0500:57:1501:29:02.01+00:18:175:5610.1
17KRUKOWSKI Adam 88DRZONOWOM30-393M 1700:28:3900:58:3801:29:09.03+00:18:245:5610.1
18RUBASZNIAK Radosław 161KOSZALINM30-394M 1800:28:4200:59:2301:29:23.24+00:18:385:5710.1
19MOKSA Dariusz 127KOSZALINM18-293M 1900:27:3600:58:1901:29:31.07+00:18:465:5810.1
20CHORĄŻY Karolina 21KOSZALINK-Open1K 100:28:4300:59:0301:29:35.32+00:18:505:5810
21KASZUBA Łukasz 65FARMER SPORT&DRINKING TEAMKOSZALINM30-395M 2000:27:0600:59:1701:30:31.05+00:19:466:029.9
22KROCZYŃSKI Sławomir 86KW WYGANKOŁOBRZEGM50-592M 2100:28:4800:59:5601:31:00.67+00:20:156:049.9
23DZIĘBOWSKI Mariusz 35KOSZALINM30-396M 2200:28:4001:00:1801:31:05.17+00:20:206:049.9
24CHUPTYŚ Adrian 22RUNDORFINACZAPLINEKM30-397M 2300:28:1000:59:0101:31:33.31+00:20:486:069.8
25SPRINGER Marcin 178ZŁOCIENIECM40-4912M 2400:28:1800:59:3701:31:41.95+00:20:576:069.8
26JÓZEFIAK Adrian 250KAMIEŃ RYMAŃSKIKAMIEŃ RYMAŃSKIM30-398M 2500:29:2601:01:1501:31:45.17+00:21:006:079.8
27CHOŁUJ Jarosław 20KOSZALINM40-4913M 2600:29:3001:01:1301:31:58.40+00:21:136:079.8
28CIEKLIŃSKI Jacek 25FITAR KARLINOKARLINOM30-399M 2700:29:1801:00:2201:32:11.51+00:21:266:089.8
29KONKEL Agnieszka 74KOSZALINK-Open2K 200:29:1001:01:0201:33:02.54+00:22:176:129.7
30BRZEZIŃSKI Jan 15TEAM PIOTRUŚBIAŁOGARDM50-593M 2800:29:4201:00:4901:33:46.62+00:23:016:159.6
31ENGLERT Grzegorz 36SPEKTOS TEAMKOSZALINM40-4914M 2900:30:3101:02:3701:33:46.64+00:23:016:159.6
32SZNYTER Sabina 233DECATHLON KOSZALINPOLANÓWK-Open3K 300:29:4301:01:2901:34:28.14+00:23:436:179.5
33TOMALIK Karol 237KOSZALINM40-4915M 3000:30:1901:03:1801:34:40.95+00:23:566:189.5
34MAKSYMOWICZ Kornelia 112KOŁOBRZEGK-Open4K 400:29:4701:02:3901:35:02.74+00:24:186:209.5
35SITOWSKI Marcin 175HOMOSAPIEKOSZALINM18-294M 3100:28:3601:01:1901:35:14.22+00:24:296:209.5
36LECKI Seweryn 99TEAM BIEGOWY SZCZECINEKSZCZECINEKM30-3910M 3200:30:4701:03:3201:35:58.92+00:25:146:239.4
37ŁOPIŃSKI Piotr 104FSDDREZDENKOM30-3911M 3300:30:5401:03:0301:36:10.98+00:25:266:249.4
38CHMIELOWIEC Anna 19KB GALERIA WARSZAWAWARSZAWAK-Open5K 500:31:1301:03:3701:36:11.49+00:25:266:249.4
39ZAWIEROWSKA Ewelina 224USTKAK-Open6K 600:30:0401:03:1301:36:41.45+00:25:566:269.3
40URBAŃSKI Tomasz 198BIAŁOGARDM40-4916M 3400:29:2501:02:3601:37:38.51+00:26:536:309.2
41PAŁASZEWSKA Karolina 137GOŚCINOK-Open7K 700:31:2101:04:1601:37:46.69+00:27:026:319.2
42BRESZKA Tomasz 231DARŁOWSKIE CHARTYDARŁOWOM40-4917M 3500:31:0401:03:3101:37:51.38+00:27:066:319.2
43PŁOSKI Krzysztof 151DARŁOWSKIE CHARTYBOBOLINM40-4918M 3600:29:5601:03:0801:39:30.72+00:28:466:389
44KRACZKOWSKI Przemysław 83KOSZALINM40-4919M 3700:31:5601:05:2701:40:13.44+00:29:286:409
45MISZCZYK Jan 126ROZBIEGANY KOSZALINKOSZALINM30-3912M 3800:30:2701:05:1201:40:41.73+00:29:576:428.9
46MACIĄŻEK Jarosław 107KOŁOBRZEGM40-4920M 3900:33:1301:06:4401:40:55.41+00:30:106:438.9
47CZERNIAK Gracjan 28KOSZALINM30-3913M 4000:31:2101:05:4401:41:11.10+00:30:266:448.9
48MAKSELON Anna 110SZCZECINEKK-Open8K 800:31:4001:06:0101:41:18.47+00:30:336:458.9
49SKOMOROWSKI Michał 176MORPOL RACING TEAMUSTKAM30-3914M 4100:32:5001:07:4001:41:22.13+00:30:376:458.9
50JAROS Adam 58SŁUPSKM40-4921M 4200:32:2001:07:1601:41:59.25+00:31:146:488.8
51BŁACH Piotr 230SŁAWOBORZEM40-4922M 4300:33:4301:08:1601:42:05.44+00:31:206:488.8
52ŻUKOWSKI Cezary 227FOR-REST-RUNKOSZALINM30-3915M 4400:33:1701:07:5501:43:26.27+00:32:416:538.7
53PODAWCA Łukasz 153SZKOŁA PODOFICERSKA WOJSK LĄDOWYCH W POZNANIUSIANÓWM30-3916M 4500:31:0701:06:5301:43:41.10+00:32:566:548.7
54WOSZTYL Alicja 214STARE BIELICEK-Open9K 900:31:3101:06:5301:43:41.60+00:32:566:548.7
55KONKEL Łukasz 75KOSZALINM40-4923M 4600:32:4201:07:3401:43:52.24+00:33:076:558.7
56DASZKO Tomasz 229KOSZALINM30-3917M 4700:32:5701:08:1101:44:27.57+00:33:426:578.6
57KWIDZIŃSKI Michał 98BIAŁOGARDM30-3918M 4800:32:1201:07:2601:44:55.24+00:34:106:598.6
58MAKSELON Maciej 111TORPEDO SZCZECINEKSZCZECINEKM30-3919M 4900:32:4401:09:0201:45:07.55+00:34:227:008.6
59KURKUL Alicja 95KOSZALINK-Open10K 1000:32:4301:08:1401:45:09.74+00:34:257:008.6
60SZUBERT Marcin 190KOŁOBRZEG BIEGAUSTRONIE MORSKIEM40-4924M 5000:34:5101:10:2701:45:50.82+00:35:067:038.5
61PIETRYKA Artur 145KARLINOBIEGAJKARLINOM40-4925M 5100:33:4701:09:0201:46:07.14+00:35:227:048.5
62KOŁODZIEJCZAK Grzegorz 73TUROWOM40-4926M 5200:32:4801:09:1301:47:00.32+00:36:157:088.4
63GRZYSTEK Marcin 44SITNOM30-3920M 5300:32:4901:09:1401:47:00.83+00:36:167:088.4
64PIECHOTA Robert 144ROZBIEGANY KOSZALINKOSZALINM40-4927M 5400:33:0601:11:3401:47:24.94+00:36:407:098.4
65DRULIK-HOŁUB Marta 33TORNADO KOSZALINKOSZALINK-Open11K 1100:33:2801:09:3801:47:30.18+00:36:457:108.4
66STANKIEWICZ Wiesław 180KOSZALINM50-594M 5500:33:4901:10:4001:47:32.21+00:36:477:108.4
67TYLMAN Piotr 196RUNDORFINACZAPLINEKM30-3921M 5600:31:1201:06:0401:48:22.08+00:37:377:138.3
68WOJCIECHOWSKA- HRYCYK Agata 234KOŁOBRZEGK-Open12K 1200:34:0001:11:0801:48:28.70+00:37:447:138.3
69KRUKOWSKA Magdalena 87DOJLIDY BIAŁYSTOKDRZONOWOK-Open13K 1300:32:3201:09:5701:49:02.07+00:38:177:168.3
70JANKOWSKI Mariusz 55SZCZECINEKM40-4928M 5700:32:2701:09:0001:49:26.99+00:38:427:178.2
71STACHURSKA Agnieszka 179KOŁOBRZEG BIEGAKOŁOBRZEGK-Open14K 1400:34:3501:11:4901:49:56.81+00:39:127:198.2
72JUSZCZAK Krzysztof 60KOSZALINM60-691M 5800:35:4901:13:1401:51:27.76+00:40:437:258.1
73JANKOWSKA Monika 53TEAM BIEGOWY SZCZECINEKSZCZECINEKK-Open15K 1500:35:1401:13:2601:51:39.17+00:40:547:268.1
74BURDZIK Michał 18MAIKELB TEAMKOSZALINM18-295M 5900:31:2201:10:3501:52:27.90+00:41:437:298
75BOROWIEC Mariusz 12KOŁOBRZEGM40-4929M 6000:35:5001:13:5201:52:47.36+00:42:027:318
76MICHALAK Natalia 121CSSPSZCZYTNOK-Open16K 1600:35:3401:14:0401:52:53.72+00:42:097:318
77KAZIMIEROWICZ Radosław 68VTT KOSZALINKOSZALINM30-3922M 6100:36:2901:15:3701:53:40.75+00:42:567:347.9
78MACIĄG Piotr 106HOMOSAPIEKOSZALINM40-4930M 6200:35:0701:12:4801:54:05.75+00:43:217:367.9
79BOŻEK Łukasz 14BIEGACZE MOGĄ DŁUŻEJUSTKAM30-3923M 6300:35:5501:15:0501:54:17.69+00:43:337:377.9
80KOZIBRODA Marcin 81TEAM BIEGOWY SZCZECINEKSZCZECINEKM40-4931M 6400:34:5901:15:5201:54:28.86+00:43:447:377.9
81TYLUŚ Sylwia 197TEAM BIEGOWY SZCZECINEKSZCZECINEKK-Open17K 1700:35:1901:15:5301:54:29.50+00:43:447:377.9
82SZKUDLAREK Roman 228DRUŻYNA SZPIKUDRAWSKO POM.M50-595M 6500:34:4501:14:0601:56:09.91+00:45:257:447.7
83PAJOR Tomasz 135HOMOSAPIEKOSZALINM40-4932M 6600:35:2801:14:5701:56:12.11+00:45:277:447.7
84PERZ Jan 142KOSZALINM18-296M 6700:36:1501:15:4101:56:33.96+00:45:497:467.7
85SZUBERT Julia 191KOŁOBRZEGK-Open18K 1800:36:1701:15:4301:56:34.52+00:45:497:467.7
86PROTASIEWICZ Robert 155CEWLINOM40-4933M 6800:30:1301:07:2501:56:39.27+00:45:547:467.7
87PODSIADŁO Marcin 154KOSZALINM40-4934M 6900:36:0501:15:1901:58:38.02+00:47:537:547.6
88PIOTROWICZ Ireneusz 148PIOTRKÓW KUJAWSKIM50-596M 7000:35:4701:15:5301:59:33.07+00:48:487:587.5
89WRÓBLEWSKA Marta 217KOSZALINK-Open19K 1900:37:1601:18:0002:00:13.85+00:49:298:007.5
90KUBIAK Monika 92KOŁOBRZEGK-Open20K 2000:36:1801:15:5302:00:15.40+00:49:308:017.5
91HRYCIÓW Paweł 49JW1223BIAŁOGARDM30-3924M 7100:36:1101:15:5002:00:54.97+00:50:108:037.4
92KOCIOŁEK Robert 72SŁUPSKM50-597M 7200:36:3101:17:5702:00:58.74+00:50:148:037.4
93GAŁECKI Jacek 38TEAM MATEUSZ POLSKIKARLINOM50-598M 7300:34:2401:14:2702:02:29.73+00:51:458:107.3
94NOWAK Ania 130JEDWABIŚCIKOSZALINK-Open21K 2100:37:3301:18:5102:04:21.48+00:53:368:177.2
95BORYS Justyna 13JEDWABIŚCIKOSZALINK-Open22K 2200:37:3101:18:5002:04:21.77+00:53:378:177.2
96SZUBERT Agnieszka 189KOŁOBRZEG BIEGAUSTRONIE MORSKIEK-Open23K 2300:38:3701:22:1102:05:14.45+00:54:298:207.2
97SZALKOWSKI Dariusz 183ADS-SERWISROBAKOWOM50-599M 7400:37:4301:20:5402:06:47.04+00:56:028:277.1
98MACIAG Paweł 105STARE BIELICEM40-4935M 7500:36:4901:21:4502:07:15.82+00:56:318:297.1
99TRUSIAK Agnieszka 194MUAY NIGHT RUNNERS SŁUPSKSŁUPSKK-Open24K 2400:37:1401:19:3602:09:36.39+00:58:518:386.9
100TRUSIAK Miłosz 195SŁUPSKM40-4936M 7600:37:1801:20:4602:09:52.63+00:59:078:396.9
101KROCZYŃSKA Kinga 85PO PROSTU BIEGAMKOŁOBRZEGK-Open25K 2500:42:1501:26:5202:10:13.52+00:59:288:406.9
102PIÓRO Ewa 149KOŁOBRZEGK-Open26K 2600:42:1501:26:5202:10:13.80+00:59:298:406.9
103BEDNARZ Katarzyna 6KOŁOBRZEGK-Open27K 2700:42:1501:26:5402:14:03.83+01:03:198:566.7
104GARNCAREK Paweł 39ŚWIESZYNOM30-3925M 7700:39:5601:24:4002:14:43.55+01:03:588:586.7
105SZCZYGIELSKI Michał 184KOŁOBRZEG BIEGAKOŁOBRZEGM30-3926M 7800:39:1601:27:4002:17:26.05+01:06:419:096.5
106PASEK Paula 138KLUB BIEGOWY JANTAR ŚWIESZYNODUNOWOK-Open28K 2800:42:3301:28:5902:20:14.01+01:09:299:206.4
107HELLER Zdzisław 47NIEZRZESZONYKOSZALINM60-692M 7900:42:1701:29:5402:20:41.92+01:09:579:226.4
DQGRZELĄZKA Sylwester 235KOSZALINM30-3900:31:18 DQ01:06:42 DQ01:42:43.87 DQ--
WIATRZYK Krzysztof 206DARŁOWODARŁOWOM40-4900:32:47 DNF01:10:39 DNF DNF--
Znaleziono 109 wynik(ów)