Organizator : | Koszalińskie Towarzystwo Krzewienia Kultury Fizycznej |
Data : | 2019-03-30 |
Miejsce : | Koszalin |
Dystans : | 15 km |
Zgłoszonych : | 124 |
Wystartowało : | 109 |
Nie ukończyło : | 1 |
Ukończyło : | 108 |
Na trasie : | 0 |
Klasyfikacja wg
czasu netto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Finish_All 5km | Finish_All 10km |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | GAWEŁ Ireneusz | 40 | POŁCZYN-ZDRÓJ | M40-49 | 00:24:39 | 00:49:49 | ||
2 | JAROSZ Wiesław | 232 | JW.1223/blog | KOSZALIN | M40-49 | 00:23:40 | 00:49:34 | |
3 | DUDA Grzegorz | 34 | METALCORP TEAM, BEST BEASTS | BUKÓWKA | M40-49 | 00:25:02 | 00:51:58 | |
4 | ZWOLIŃSKI Jan | 226 | TKKF KOSZALIN | WIERCISZEWO | M50-59 | 00:26:29 | 00:53:28 | |
5 | IGNACZAK Piotr | 51 | KB.10.BIAŁOGARD | BIAŁOGARD | M18-29 | 00:25:14 | 00:53:01 | |
6 | WOJCIECHOWICZ Jacek | 211 | WWW.STUDIOTANCAPASJA.PL | KOSZALIN | M40-49 | 00:26:11 | 00:54:07 | |
7 | TOKARSKI Szymon | 193 | KOSZALIN | M40-49 | 00:26:21 | 00:54:45 | ||
8 | PIECHOTA Robert | 144 | ROZBIEGANY KOSZALIN | KOSZALIN | M40-49 | 00:33:06 | 01:11:34 | |
9 | KĘPKA Adrian | 70 | DECATHLON KOSZALIN | WIEKOWO/DARŁOWO | M18-29 | 00:22:35 | 00:46:33 | |
10 | WOJTALIK Łukasz | 212 | POŁCZYN BIEGA | POŁCZYN ZDRÓJ | M30-39 | 00:24:48 | 00:50:54 | |
11 | ROMANOWICZ Piotr | 159 | RUNGRYF GRYFICE | RESKO | M40-49 | 00:27:27 | 00:56:55 | |
12 | KAWKA Adrian | 67 | SŁUPSK | M30-39 | 00:27:12 | 00:57:16 | ||
13 | JANKOWSKI Piotr | 54 | SZCZECIN | M40-49 | 00:27:05 | 00:57:15 | ||
14 | KRUKOWSKI Adam | 88 | DRZONOWO | M30-39 | 00:28:39 | 00:58:38 | ||
15 | RUBASZNIAK Radosław | 161 | KOSZALIN | M30-39 | 00:28:42 | 00:59:23 | ||
16 | MOKSA Dariusz | 127 | KOSZALIN | M18-29 | 00:27:36 | 00:58:19 | ||
17 | SPRINGER Marcin | 178 | ZŁOCIENIEC | M40-49 | 00:28:18 | 00:59:37 | ||
18 | SKOMOROWSKI Michał | 176 | MORPOL RACING TEAM | USTKA | M30-39 | 00:32:50 | 01:07:40 | |
19 | JANKOWSKI Mariusz | 55 | SZCZECINEK | M40-49 | 00:32:27 | 01:09:00 | ||
20 | BOŻEK Łukasz | 14 | BIEGACZE MOGĄ DŁUŻEJ | USTKA | M30-39 | 00:35:55 | 01:15:05 | |
21 | GAŁECKI Jacek | 38 | TEAM MATEUSZ POLSKI | KARLINO | M50-59 | 00:34:24 | 01:14:27 | |
22 | MAZUR Emiliusz | 117 | ŻYJ Z ENERGIĄ | DARŁOWO | M40-49 | 00:26:59 | 00:54:56 | |
23 | LESZCZYŃSKI Marcin | 100 | RYMAŃ | M40-49 | 00:28:40 | 00:57:45 | ||
24 | KROCZYŃSKI Sławomir | 86 | KW WYGAN | KOŁOBRZEG | M50-59 | 00:28:48 | 00:59:56 | |
25 | CHUPTYŚ Adrian | 22 | RUNDORFINA | CZAPLINEK | M30-39 | 00:28:10 | 00:59:01 | |
26 | CIEKLIŃSKI Jacek | 25 | FITAR KARLINO | KARLINO | M30-39 | 00:29:18 | 01:00:22 | |
27 | SITOWSKI Marcin | 175 | HOMOSAPIE | KOSZALIN | M18-29 | 00:28:36 | 01:01:19 | |
28 | URBAŃSKI Tomasz | 198 | BIAŁOGARD | M40-49 | 00:29:25 | 01:02:36 | ||
29 | BURDZIK Michał | 18 | MAIKELB TEAM | KOSZALIN | M18-29 | 00:31:22 | 01:10:35 | |
30 | LEWANDOWSKI Jacek | 101 | STARY BOREK | M40-49 | 00:27:42 | 00:57:29 | ||
31 | DZIĘBOWSKI Mariusz | 35 | KOSZALIN | M30-39 | 00:28:40 | 01:00:18 | ||
32 | DASZKO Tomasz | 229 | KOSZALIN | M30-39 | 00:32:57 | 01:08:11 | ||
33 | MAKSELON Maciej | 111 | TORPEDO SZCZECINEK | SZCZECINEK | M30-39 | 00:32:44 | 01:09:02 | |
34 | PIETRYKA Artur | 145 | KARLINOBIEGAJ | KARLINO | M40-49 | 00:33:47 | 01:09:02 | |
35 | TYLMAN Piotr | 196 | RUNDORFINA | CZAPLINEK | M30-39 | 00:31:12 | 01:06:04 | |
36 | PROTASIEWICZ Robert | 155 | CEWLINO | M40-49 | 00:30:13 | 01:07:25 | ||
37 | LECKI Seweryn | 99 | TEAM BIEGOWY SZCZECINEK | SZCZECINEK | M30-39 | 00:30:47 | 01:03:32 | |
38 | CZERNIAK Gracjan | 28 | KOSZALIN | M30-39 | 00:31:21 | 01:05:44 | ||
39 | ŻUKOWSKI Cezary | 227 | FOR-REST-RUN | KOSZALIN | M30-39 | 00:33:17 | 01:07:55 | |
40 | STANKIEWICZ Wiesław | 180 | KOSZALIN | M50-59 | 00:33:49 | 01:10:40 | ||
41 | CHOŁUJ Jarosław | 20 | KOSZALIN | M40-49 | 00:29:30 | 01:01:13 | ||
42 | ENGLERT Grzegorz | 36 | SPEKTOS TEAM | KOSZALIN | M40-49 | 00:30:31 | 01:02:37 | |
43 | ŁOPIŃSKI Piotr | 104 | FSD | DREZDENKO | M30-39 | 00:30:54 | 01:03:03 | |
44 | BRESZKA Tomasz | 231 | DARŁOWSKIE CHARTY | DARŁOWO | M40-49 | 00:31:04 | 01:03:31 | |
45 | PŁOSKI Krzysztof | 151 | DARŁOWSKIE CHARTY | BOBOLIN | M40-49 | 00:29:56 | 01:03:08 | |
46 | KOŁODZIEJCZAK Grzegorz | 73 | TUROWO | M40-49 | 00:32:48 | 01:09:13 | ||
47 | GRZYSTEK Marcin | 44 | SITNO | M30-39 | 00:32:49 | 01:09:14 | ||
48 | KOZIBRODA Marcin | 81 | TEAM BIEGOWY SZCZECINEK | SZCZECINEK | M40-49 | 00:34:59 | 01:15:52 | |
49 | KOCIOŁEK Robert | 72 | SŁUPSK | M50-59 | 00:36:31 | 01:17:57 | ||
50 | BRZEZIŃSKI Jan | 15 | TEAM PIOTRUŚ | BIAŁOGARD | M50-59 | 00:29:42 | 01:00:49 | |
51 | MISZCZYK Jan | 126 | ROZBIEGANY KOSZALIN | KOSZALIN | M30-39 | 00:30:27 | 01:05:12 | |
52 | BŁACH Piotr | 230 | SŁAWOBORZE | M40-49 | 00:33:43 | 01:08:16 | ||
53 | PODAWCA Łukasz | 153 | SZKOŁA PODOFICERSKA WOJSK LĄDOWYCH W POZNANIU | SIANÓW | M30-39 | 00:31:07 | 01:06:53 | |
54 | KONKEL Łukasz | 75 | KOSZALIN | M40-49 | 00:32:42 | 01:07:34 | ||
55 | KAZIMIEROWICZ Radosław | 68 | VTT KOSZALIN | KOSZALIN | M30-39 | 00:36:29 | 01:15:37 | |
56 | SZKUDLAREK Roman | 228 | DRUŻYNA SZPIKU | DRAWSKO POM. | M50-59 | 00:34:45 | 01:14:06 | |
57 | SZCZYGIELSKI Michał | 184 | KOŁOBRZEG BIEGA | KOŁOBRZEG | M30-39 | 00:39:16 | 01:27:40 | |
58 | TOMALIK Karol | 237 | KOSZALIN | M40-49 | 00:30:19 | 01:03:18 | ||
59 | KRACZKOWSKI Przemysław | 83 | KOSZALIN | M40-49 | 00:31:56 | 01:05:27 | ||
60 | PODSIADŁO Marcin | 154 | KOSZALIN | M40-49 | 00:36:05 | 01:15:19 | ||
61 | TRUSIAK Miłosz | 195 | SŁUPSK | M40-49 | 00:37:18 | 01:20:46 | ||
62 | JÓZEFIAK Adrian | 250 | KAMIEŃ RYMAŃSKI | KAMIEŃ RYMAŃSKI | M30-39 | 00:29:26 | 01:01:15 | |
63 | JAROS Adam | 58 | SŁUPSK | M40-49 | 00:32:20 | 01:07:16 | ||
64 | PERZ Jan | 142 | KOSZALIN | M18-29 | 00:36:15 | 01:15:41 | ||
65 | PIOTROWICZ Ireneusz | 148 | PIOTRKÓW KUJAWSKI | M50-59 | 00:35:47 | 01:15:53 | ||
66 | SZALKOWSKI Dariusz | 183 | ADS-SERWIS | ROBAKOWO | M50-59 | 00:37:43 | 01:20:54 | |
67 | PAKULSKI Marcin | 136 | KOSZALIN | M40-49 | 00:27:45 | 00:56:13 | ||
68 | HELLER Zdzisław | 47 | NIEZRZESZONY | KOSZALIN | M60-69 | 00:42:17 | 01:29:54 | |
69 | HRYCIÓW Paweł | 49 | JW1223 | BIAŁOGARD | M30-39 | 00:36:11 | 01:15:50 | |
70 | MACIĄŻEK Jarosław | 107 | KOŁOBRZEG | M40-49 | 00:33:13 | 01:06:44 | ||
71 | KWIDZIŃSKI Michał | 98 | BIAŁOGARD | M30-39 | 00:32:12 | 01:07:26 | ||
72 | SZUBERT Marcin | 190 | KOŁOBRZEG BIEGA | USTRONIE MORSKIE | M40-49 | 00:34:51 | 01:10:27 | |
73 | BOROWIEC Mariusz | 12 | KOŁOBRZEG | M40-49 | 00:35:50 | 01:13:52 | ||
74 | MACIĄG Piotr | 106 | HOMOSAPIE | KOSZALIN | M40-49 | 00:35:07 | 01:12:48 | |
75 | PAJOR Tomasz | 135 | HOMOSAPIE | KOSZALIN | M40-49 | 00:35:28 | 01:14:57 | |
76 | GARNCAREK Paweł | 39 | ŚWIESZYNO | M30-39 | 00:39:56 | 01:24:40 | ||
77 | MACIAG Paweł | 105 | STARE BIELICE | M40-49 | 00:36:49 | 01:21:45 | ||
78 | KASZUBA Łukasz | 65 | FARMER SPORT&DRINKING TEAM | KOSZALIN | M30-39 | 00:27:06 | 00:59:17 | |
79 | JUSZCZAK Krzysztof | 60 | KOSZALIN | M60-69 | 00:35:49 | 01:13:14 | ||
Niesklasyfikowani | ||||||||
WIATRZYK Krzysztof | 206 | DARŁOWO | DARŁOWO | M40-49 | 00:32:47 DNF | 01:10:39 DNF | ||
DQ | GRZELĄZKA Sylwester | 235 | KOSZALIN | M30-39 | 00:31:18 DQ | 01:06:42 DQ |
Znaleziono 81 wynik(ów)