X KOSZALIŃSKI BIEG GÓRSKI - 5 KM

Organizator:
Koszalińskie Towarzystwo Krzewienia Kultury Fizycznej
Data:
2019-03-30
Miejsce:
Koszalin
Dystans:
5 km
Zgłoszonych:
126
Wystartowało:
121
Nie ukończyło:
1
Ukończyło:
120
Na trasie:
1
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K-Open | M-Open | M16-29 | M30-39 | M40-49 | M50-59 | M60-69 | M70+

Klasyfikacja wg czasów netto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas
netto
5km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
     
1PERLIK Tomasz 141MTS HAMER MIASTKOMIASTKOM30-391M 100:21:24.27 4:1614
2ZABORSKI Ryszard 219TKKF KOSZALINKOSZALINM40-491M 200:22:14.41+00:00:504:2613.5
3HUBERT Łukasz 50TKKF KOSZALINKOSZALINM30-392M 300:23:33.80+00:02:094:4212.7
4RYKIEL Michał 167BONINM30-393M 400:24:08.17+00:02:434:4912.4
5KASZUBIAK Klaudiusz 66KOSZALINM40-492M 500:24:19.96+00:02:554:5212.3
6ZUKAL Piotr 240KOSZALINM40-493M 600:24:42.51+00:03:184:5612.1
7MAJKOWICZ Rafał 109KOSZALINM30-394M 700:24:46.05+00:03:214:5712.1
8PIOTRKOWSKI Tomasz 147STOPA SŁUPSK DECATHLON SŁUPSKSŁUPSKM30-395M 800:24:56.42+00:03:324:5912
9SIENIAWSKI Jarek 174MEDEN-INMED SPORTS TEAMBONINM40-494M 900:25:00.71+00:03:365:0012
10PICK Tomasz 143DEAF KOSZALINKOSZALINM40-495M 1000:25:40.94+00:04:165:0811.7
11KUJAWSKI Jarosław 243KAMIEŃ RYMAŃSKIKAMIEŃ RYMAŃSKIM16-291M 1100:26:29.43+00:05:055:1711.3
12CHUTYRKO Paweł 249KAMIEŃ RYMAŃSKIKAMIEŃ RYMAŃSKIM16-292M 1200:26:44.56+00:05:205:2011.2
13MUCHA Krzysztof 128KOSZALINM40-496M 1300:26:53.85+00:05:295:2211.2
14KRZYSZTOFIAK Mariusz 91KOSZALINM30-396M 1400:26:54.84+00:05:305:2311.1
15KASPEROWICZ Zdzisław 64PRO DYSTANS KASPEROWICZSŁUPSKM40-497M 1500:27:05.21+00:05:405:2511.1
16MAJCHER Przemysław 238SZOLKOWOM16-293M 1600:27:07.75+00:05:435:2511.1
17SZYMAŃSKI Piotr 192POŁCZYN ZDRÓJM30-397M 1700:27:09.81+00:05:455:2511
18HOREGLAD Paweł 48SPEEDY GONZALESKOSZALINM16-294M 1800:27:19.79+00:05:555:2811
19SOSNOWSKI Tomasz 177MEDEN-INMED SPORTS TEAMKOSZALINM16-295M 1900:27:25.80+00:06:015:2910.9
20BIEŃKOWSKI Tomasz 8NIEKŁONICEM30-398M 2000:27:30.97+00:06:065:3010.9
21ŚNIEŻKO Marcin 241TKKF KOSZALINKOSZALINM30-399M 2100:27:34.95+00:06:105:3110.9
22TEMP Kamil 247KAMIEŃ RYMAŃSKIKAMIEŃ RYMAŃSKIM16-296M 2200:27:45.37+00:06:215:3310.8
23PAWLAK Łukasz 246KAMIEŃ RYMAŃSKIKAMIEŃ RYMAŃSKIM30-3910M 2300:27:45.95+00:06:215:3310.8
24WIELGUS Paweł 207PRO DYSTANS KASPEROWICZOKONEKM40-498M 2400:27:52.86+00:06:285:3410.8
25MARZEC Łukasz 116KOSZALINM30-3911M 2500:27:55.98+00:06:315:3510.7
26ZABŁOCKI Grzegorz 218SOWINKOM30-3912M 2600:27:59.62+00:06:355:3610.7
27WEBER Paweł 204ENERGONKOSZALINM30-3913M 2700:28:05.46+00:06:415:3710.7
28SZŁAPAK Krzysztof 187DRAWSKOPOMORSKIEDRAWSKO POM.M50-591M 2800:28:15.84+00:06:515:3910.6
29FIGARSKI Leszek 37KOSZALINM30-3914M 2900:28:20.21+00:06:555:4010.6
30LISOWSKI Sławomir 102KOSZALINM30-3915M 3000:28:25.73+00:07:015:4110.6
31SEEWALD Jan 173ZAKWASKOSZALINM40-499M 3100:28:35.47+00:07:115:4310.5
32MAZURSKI Paweł 120GRYFICEM30-3916M 3200:28:55.31+00:07:315:4710.4
33MIŁASZEWSKI Przemek 123AMBRA PLKOSZALINM30-3917M 3300:29:10.21+00:07:455:5010.3
34RUTKOWSKI Ryszard 165KOSZALIŃSKI RANKING BIEGACZYSIANÓWM50-592M 3400:29:31.95+00:08:075:5410.2
35WOŁYŃSKA Wioletta 213TKKF KOSZALINKOSZALINK-Open1K 100:29:45.72+00:08:215:5710.1
36OLCZAK Krzysztof 131SIANÓWM30-3918M 3500:30:07.97+00:08:436:0110
37KAŹMIERCZAK Agnieszka 69ŚWIDWINK-Open2K 200:30:15.44+00:08:516:039.9
38SYCHA Jarosław 182KOSZALINM30-3919M 3600:30:17.68+00:08:536:039.9
39KRUPIŃSKI Krzysztof 89E-UROLOG.EUKOSZALINM50-593M 3700:30:17.71+00:08:536:039.9
40PIETRZYK Paulina 146SIANÓWK-Open3K 300:30:26.01+00:09:016:059.9
41SZOSTAK Marta 188KOSZALINK-Open4K 400:31:09.72+00:09:456:149.6
42FROST Filip 244KAMIEŃ RYMAŃSKIKAMIEŃ RYMAŃSKIM16-297M 3800:31:11.76+00:09:476:149.6
43KRASIŃSKI Witold 84KOSZALINM40-4910M 3900:31:22.06+00:09:576:169.6
44WIŚNIEWSKA Magdalena 210DRAWSKO POMK-Open5K 500:31:33.70+00:10:096:189.5
45CHWALEBA Jan 23KOSZALINM50-594M 4000:31:38.55+00:10:146:199.5
46ZAGALSKA Paulina 220POŁCZYN ZDRÓJK-Open6K 600:31:45.74+00:10:216:219.4
47MAZUR Mirosław 118KOSZALINM40-4911M 4100:31:50.31+00:10:266:229.4
48KOZAK Grzegorz 80KOSZALINM40-4912M 4200:31:51.11+00:10:266:229.4
49OSOBNIAK Ryszard 132KOSZALINKOSZALINM60-691M 4300:31:54.71+00:10:306:229.4
50JOCHYM Mariusz 59ROSNOWOM30-3920M 4400:32:09.21+00:10:446:259.3
51PACAN Bartosz 134BYTÓWM30-3921M 4500:32:11.52+00:10:476:269.3
52PACAN Mira 133BYTÓWK-Open7K 700:32:22.82+00:10:586:289.3
53DOLEŻAN Dominika 31DRAWSKO POMORSKIEK-Open8K 800:32:27.45+00:11:036:299.2
54MIELEWCZYK Radek 245KAMIEŃ RYMAŃSKIKAMIEŃ RYMAŃSKIM16-298M 4600:32:30.31+00:11:066:309.2
55POCZĄTEK Mikołaj 152RUMIAM30-3922M 4700:32:30.35+00:11:066:309.2
56SARAPUK Piotr 170KOSZALINM40-4913M 4800:32:40.94+00:11:166:329.2
57ZIÓŁKOWSKA Gosia 225KOSZALINK-Open9K 900:32:42.55+00:11:186:329.2
58KOSECKI Tomasz 77ZAKWASKOSZALINM30-3923M 4900:32:45.63+00:11:216:339.2
59WĄSOWSKI Robert 203BIURO PODRÓŻY PARADISE TOURNOWE BIELICEM16-299M 5000:32:52.29+00:11:286:349.1
60PAWŁOWSKA Urszula 139KOŁOBRZEGK-Open10K 1000:32:57.50+00:11:336:359.1
61KOZŁOWIECKI Waldemar 82TKKF KOSZALINKOSZALINM60-692M 5100:33:04.13+00:11:396:369.1
62CZUCZAK Tomasz 29KOSZALINM40-4914M 5200:33:04.73+00:11:406:379.1
63KUCHARSKA Małgorzata 93KOSZALINK-Open11K 1100:33:06.19+00:11:416:379.1
64DOWNAR-ZAPOLSKI Paweł 32SŁUPSKM30-3924M 5300:33:50.94+00:12:266:468.9
65SARAPUK Gabriela 171TKKF KOSZALINKOSZALINK-Open12K 1200:33:56.13+00:12:316:478.8
66KOSZ Paweł 78KOSZALINM30-3925M 5400:34:04.98+00:12:406:498.8
67RUTKOWSKI Artur 164KOSZALIŃSKI RANKING BIEGACZYKOSZALINM16-2910M 5500:34:09.81+00:12:456:508.8
68MARKOWSKI Andrzej 202TKKF KOSZALINKOSZALINM60-693M 5600:34:17.67+00:12:536:518.8
69ROMAN Sylwia 158KOSZALINK-Open13K 1300:34:21.23+00:12:566:528.7
70BOGACKI Tomasz 11TKKF KOSZALINKOSZALINM60-694M 5700:34:54.39+00:13:306:598.6
71BILL Łukasz 9BORNE SULINOWOM30-3926M 5800:34:54.52+00:13:306:588.6
72BOGACKA Lucyna 10TKKF KOSZALINKOSZALINK-Open14K 1400:34:54.63+00:13:306:598.6
73GOLEC Anna 42KOSZALINK-Open15K 1500:34:58.07+00:13:336:598.6
74BEDNARSKI Piotr 5SPORTOWA PACZKASZCZECINEKM30-3927M 5900:35:03.74+00:13:397:008.6
75WIERZBICKI Kacper 208KOSZALINM30-3928M 6000:35:03.82+00:13:397:008.6
76GORBACZ Urszula 43SZCZECINEKK-Open16K 1600:35:03.87+00:13:397:008.6
77CZECH Roman 27GOCH BYTÓWSŁUPSKM70+1M 6100:35:07.10+00:13:427:018.5
78PŁATOSZ Magda 150KARLINOK-Open17K 1700:35:23.62+00:13:597:048.5
79MACKIEWICZ Angelika 236KOSZALINK-Open18K 1800:35:28.11+00:14:037:058.5
80BASIAK Krystian 3JW1223 KOSZALINKOSZALINM30-3929M 6200:35:31.01+00:14:067:068.4
81KAMIŃSKI Tomasz 61JEDNOSTKA WOJSKOWA 1223KOSZALINM40-4915M 6300:35:43.64+00:14:197:088.4
82KRZEWIŃSKA Monika 242TKKF KOSZALINKOSZALINK-Open19K 1900:35:44.95+00:14:207:088.4
83KILJAN Sylwia 71PEPSPORTKOSZALINK-Open20K 2000:35:52.87+00:14:287:108.4
84WIKTORSKI Paweł 209BONINM30-3930M 6400:36:31.19+00:15:067:188.2
85PIASECKA Dagmara 239TYCHOWOK-Open21K 2100:36:36.94+00:15:127:198.2
86KONKEL Joanna 76MKS 'ŚWIĘC' SŁAWNOSŁAWNOK-Open22K 2200:36:41.18+00:15:167:208.2
87WAJDA Waldemar 201BORNE SULINOWOM40-4916M 6500:36:51.52+00:15:277:228.1
88WOŹNIAK Iwona 215RUNGRYFRESKOK-Open23K 2300:36:52.21+00:15:277:228.1
89SUCHODOLSKA Aleksandra 181ZABIEGANEROSNOWOK-Open24K 2400:36:52.38+00:15:287:228.1
90GŁOWACKI Włodzimierz 41KOSZALINM70+2M 6600:37:11.35+00:15:477:268.1
91KARNICKI Zygmunt 63TKKF KOSZALINKOSZALINM60-695M 6700:37:14.17+00:15:497:268.1
92BEDNAREK Krzysztof 4BIURO UBEZPIECZENIOWO-FINANSOWE 'KRIS' KRZYSZTOF BEDNAREKKOSZALINM40-4917M 6800:37:16.89+00:15:527:278
93MINDA Jacek 124WIECZORNE BIEGANIE W GOLENIOWIEGOLENIÓWM30-3931M 6900:37:18.17+00:15:537:278
94JANCZEWSKI Jacek 52ROZBIEGANY KOSZALINKOSZALINM40-4918M 7000:37:24.76+00:16:007:298
95MAZUREK Barbara 119ROZBIEGANY KOSZALINKOSZALINK-Open25K 2500:37:25.54+00:16:017:298
96MARKOWSKA Iwona 1154FIT CROSS BIAŁOGARDBIAŁOGARDK-Open26K 2600:37:35.38+00:16:117:318
97WÓJCIK Kamila 216KOŁOBRZEGK-Open27K 2700:37:37.01+00:16:127:318
98KWIATKOWSKA Joanna 97KOŁOBRZEGK-Open28K 2800:38:05.06+00:16:407:377.9
99MALINOWSKA-BURDA Aleksandra 113KOSZALINK-Open29K 2900:38:26.48+00:17:027:417.8
100ROMANOWICZ Monika 160ZABIEGANE :)KOSZALINK-Open30K 3000:38:40.98+00:17:167:447.8
101ZAWADZKA Aleksandra 222BONINK-Open31K 3100:38:53.26+00:17:287:467.7
102SAJEWICZ Renata 169USTRONIE MORSKIEK-Open32K 3200:39:03.06+00:17:387:487.7
103ZAWADZKI Sebastian 223USTRONIE MORSKIEM40-4919M 7100:39:03.32+00:17:397:487.7
104DEJNAK Dagmara 30BONINK-Open33K 3300:39:11.13+00:17:467:507.7
105MARCZAK Małgorzata 114ŻELKOWOK-Open34K 3400:40:26.46+00:19:028:057.4
106ZAKOŚCIELNA Katarzyna 221KOSZALINK-Open35K 3500:40:28.38+00:19:048:057.4
107KUDŁACZ Renata 94KOSZALINK-Open36K 3600:40:46.10+00:19:218:097.4
108JANOWICZ Przemysław 56MEDEN-INMED SPORTS TEAMKOSZALINM16-2911M 7200:40:46.34+00:19:228:097.4
109PEŁKA Iwona 140KOSZALINK-Open37K 3700:40:50.39+00:19:268:107.3
110WACHHOLZ Beata 199KB BRYZASŁAWNOK-Open38K 3800:40:51.17+00:19:268:107.3
111MACIEJEWSKI Maciej 108MEDEN-INMED SPORTS TEAMKOSZALINM30-3932M 7300:41:27.14+00:20:028:177.2
112RUSIECKI Paweł 163WSPL SP ZOZ KOSZALINBIESIEKIERZM40-4920M 7400:42:03.10+00:20:388:247.1
113CICHOSZ Jerzy 24KOSZALINM70+3M 7500:42:53.70+00:21:298:347
114BUDZYŃSKA Elżbieta 17SŁUPSKK-Open39K 3900:44:27.05+00:23:028:536.7
115HEDDERGOTT Katarzyna 46JEDWABIŚCIKOSZALINK-Open40K 4000:45:03.12+00:23:389:006.7
116RYHANYCZ Paweł 166JEDWABIŚCIKOSZALINM40-4921M 7600:45:03.99+00:23:399:006.7
117MINDA Justyna 125WIECZORNE BIEGANIE W GOLENIOWIEGOLENIÓWK-Open41K 4100:45:56.44+00:24:329:116.5
118SADOWSKA Karolina 168KOSZALINK-Open42K 4200:46:59.47+00:25:359:246.4
119KARNICKI Artur 62KOSZALINM40-4922M 7700:48:21.24+00:26:569:406.2
120BARTNIK Marian 2TKKF KOSZALINKOSZALINM70+4M 7801:11:10.00+00:49:4514:144.2
121JANUSZEWSKI Jacek 5717 WOG KOSZALINKOSZALINM50-595M 79   
Znaleziono 121 wynik(ów)