X KOSZALIŃSKI BIEG SYLWESTROWY - 5 KM

Organizator:
Koszalińskie Towarzystwo Krzewienia Kultury Fizycznej
Data:
2018-12-29
Miejsce:
Koszalin
Dystans:
5 km
Zgłoszonych:
298
Wystartowało:
272
Nie ukończyło:
0
Ukończyło:
272
Na trasie:
0

Klasyfikacja: Wszyscy

Wyniki nieoficjalne !!!
Wyniki uproszczone: PDF | PDF2 | CSV
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K-OPEN | M-OPEN | K14-17 | M14-17 | K18-29 | M18-29 | K30-39 | M30-39 | K40-49 | M40-49 | K50-59 | M50-59 | K60+ | M60-69 | M70+

MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas
netto
5km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
     
1WRÓBEL Jakub 79BMW E36KOSZALINM18-291M 100:16:18.15 3:1518.4
2WIŚNIEWSKI Kacper 309KB DZIESIĄTKABIAŁOGARDM18-292M 200:16:27.23+00:00:093:1718.2
3BORYCHOWSKI Mariusz 4261 BZ LĘBORKLĘBORKM40-491M 300:16:30.36+00:00:123:1818.2
4ORZECHOWSKI Kamil 175TKKF KOSZALINKOSZALINM30-391M 400:17:18.03+00:00:593:2717.3
5JEFIMCZYK Norbert 427DAMNOM18-293M 500:17:29.99+00:01:113:2917.2
6KASPROWICZ Adam 434BMW E36KOSZALINM14-171M 600:17:49.68+00:01:313:3316.8
7ZABORSKI Ryszard 265TKKF KOSZALINKOSZALINM40-492M 700:17:59.30+00:01:413:3516.7
8SZOPIŃSKI Tomasz 237NACMIERZM30-392M 800:18:02.99+00:01:443:3616.6
9WENT Jakub 247ŁEBAM30-393M 900:18:04.92+00:01:463:3616.6
10SZARŁATA Piotr 235KOŁOBRZEGM30-394M 1000:18:14.01+00:01:553:3816.5
11ROSIAK Damian 201SŁAWNOM18-294M 1100:18:46.56+00:02:283:4516
12RUDNIKOWSKI Maciej 203DARŁOWOM40-493M 1200:19:02.85+00:02:443:4815.8
13GOSTKOWSKI Łukasz 56BYTÓWM30-395M 1300:19:08.77+00:02:503:4915.7
14CZAPLIŃSKI Jacek 32KOSZALINM30-396M 1400:19:17.59+00:02:593:5115.6
15RODZIEWICZ Marcin 196POZNAŃM30-397M 1500:19:20.54+00:03:023:5215.5
16DUDA Grzegorz 46BUKÓWKAM30-398M 1600:19:24.81+00:03:063:5215.5
17ZUKAL Piotr 273KOSZALINM40-494M 1700:19:28.95+00:03:103:5315.4
18KLIMOWICZ Michał 107WARSZAWAM30-399M 1800:19:32.41+00:03:143:5415.4
19WOJCIECHOWICZ Jacek 255KOSZALINM40-495M 1900:19:39.57+00:03:213:5515.3
20NOWACKI Rafał 170PRZECHLEWOM40-496M 2000:19:41.89+00:03:233:5615.2
21ZIENOWICZ Michał 270KOSZALINM18-295M 2100:19:42.21+00:03:243:5615.2
22GRZESIK Eugeniusz 60TKKF KOSZALINKOSZALINM50-591M 2200:19:42.73+00:03:243:5615.2
23ZWOLIŃSKI Jan 274TKKF KOSZALINWIERCISZEWOM50-592M 2300:19:44.49+00:03:263:5615.2
24MAJKOWICZ Rafał 145KOSZALINM30-3910M 2400:19:47.29+00:03:293:5715.2
25RYKIEL Michał 208BONINM30-3911M 2500:19:48.87+00:03:303:5715.2
26KLEMANN Paweł 105TKKF KOSZALINKOSZALINM40-497M 2600:20:19.94+00:04:014:0314.8
27HOREGLAD Paweł 71KOSZALINM18-296M 2700:20:33.90+00:04:154:0614.6
28SZULC Arek 271KOSZALINM40-498M 2800:20:40.95+00:04:224:0814.5
29PICK Tomasz 180KOSZALINM40-499M 2900:20:41.15+00:04:224:0814.5
30CZARNOWSKI Łukasz 33PRZECHLEWOM30-3912M 3000:20:41.34+00:04:234:0814.5
31GOŁEK Diana 54LUBLINIECK30-391K 100:20:41.74+00:04:234:0814.5
32ROMANOWICZ Piotr 199RESKOM40-4910M 3100:20:45.34+00:04:274:0914.5
33PRZEWŁOCKI Michał 189TKKF KOSZALINKOSZALINM30-3913M 3200:20:49.33+00:04:314:0914.4
34STĘŻAŁA Artur 228NOWE BIELICEM40-4911M 3300:20:58.82+00:04:404:1114.3
35KACZMARSKI Dariusz 91CZŁUCHÓWM50-593M 3400:21:02.61+00:04:444:1214.3
36MAJCHER Przemysław 143TYCHOWOM18-297M 3500:21:04.24+00:04:464:1214.2
37NIEWIADA Marek 169ŚWINOUJŚCIEM30-3914M 3600:21:06.64+00:04:484:1314.2
38KISIELEWICZ Krzysztof 102KORZYBIEM18-298M 3700:21:08.14+00:04:494:1314.2
39KONKEL Agnieszka 114KOSZALINK30-392K 200:21:09.23+00:04:514:1314.2
40MUCHA Krzysztof 165KOSZALINM40-4912M 3800:21:10.05+00:04:514:1414.2
41OSTROWSKI Marian 310SENIOR SLM60-691M 3900:21:15.33+00:04:574:1514.1
42ŻYLICZ Paweł 279STOPA SŁUPSK / USB USTKASŁUPSKM18-299M 4000:21:17.74+00:04:594:1514.1
43CHORĄŻY Karolina 26KOSZALINK18-291K 300:21:22.35+00:05:044:1614
44BAJGERT Robert 439KOŁOBRZEGM40-4913M 4100:21:28.24+00:05:104:1714
45WASINIEWSKI Dariusz 244KOCZAŁAM30-3915M 4200:21:37.38+00:05:194:1913.9
46JERMAKOWICZ Bartłomiej 83PIASECZNOM30-3916M 4300:21:41.82+00:05:234:2013.8
47KUŁAKOWSKI Dawid 410TKKF KOSZALINKOSZALINM40-4914M 4400:21:54.00+00:05:354:2213.7
48BARAN Krzysztof 348NIEKŁONICEM30-3917M 4500:21:59.77+00:05:414:2313.6
49CHUPTYŚ Adrian 30CZAPLINEKM30-3918M 4600:22:00.48+00:05:424:2413.6
50SPRINGER Marcin 221ZŁOCIENIECM40-4915M 4700:22:04.51+00:05:464:2413.6
51BIEŃKOWSKI Tomasz 13NIEKŁONICEM30-3919M 4800:22:05.01+00:05:464:2513.6
52IWANIEC Dariusz 75TKKF KOSZALINSIERAKOWOM40-4916M 4900:22:05.94+00:05:474:2513.6
53MISZCZYSZYN Bartosz 162ŚWIDWINM30-3920M 5000:22:18.42+00:06:004:2713.5
54MICHALSKI Jakub 158KOSZALINM40-4917M 5100:22:21.14+00:06:024:2813.4
55STRUMIŃSKI Rafał 229KOSZALINM30-3921M 5200:22:23.00+00:06:044:2813.4
56KLENIEWSKI Piotr 106KOSZALINM50-594M 5300:22:25.41+00:06:074:2913.4
57CHOŁUJ Jarek 25KOSZALINM40-4918M 5400:22:27.70+00:06:094:2913.4
58DESZCZ Tomasz 40KOSZALINM18-2910M 5500:22:28.54+00:06:104:2913.4
59JAROSZ Jakub 80TKKF KOSZALINSUCHA KOSZALIŃSKAM18-2911M 5600:22:29.71+00:06:114:2913.3
60STANKIEWICZ Wiesław 224KOSZALINM50-595M 5700:22:30.40+00:06:124:3013.3
61WÓJCICKI Grzegorz 260SŁAWNOM30-3922M 5800:22:32.15+00:06:134:3013.3
62OTTO Michał 177BONINM30-3923M 5900:22:34.81+00:06:164:3013.3
63SZYMAŃSKI Piotr 238ROSNOWOM40-4919M 6000:22:40.47+00:06:224:3213.2
64DRĄŻKOWSKI Tomasz 44SZCZECINEKM14-172M 6100:22:48.66+00:06:304:3313.2
65JABŁOŃSKA-KIERSZK Beata 76PRZECHLEWOK40-491K 400:22:53.23+00:06:354:3413.1
66JARZYNA Roman 81STARGARDM40-4920M 6200:22:57.72+00:06:394:3513.1
67CAŁA Małgorzata 22BYTÓWK30-393K 500:23:02.97+00:06:444:3613
68CAŁA Bartosz 21BYTÓWM40-4921M 6300:23:03.21+00:06:454:3613
69STAŃCZYK Sławomir 225STARGARDM30-3924M 6400:23:05.52+00:06:474:3713
70MICERSKI Tomasz 157TKKF KOSZALINKOSZALINM40-4922M 6500:23:06.43+00:06:484:3713
71MOSIOŁEK Piotr 163KOSZALINM40-4923M 6600:23:10.65+00:06:524:3812.9
72ANTKOWIAK Sebastian 1KOSZALINM40-4924M 6700:23:13.10+00:06:544:3812.9
73MAZUREK Marcin 153WARSZAWAM40-4925M 6800:23:18.16+00:07:004:3912.9
74KRUPIŃSKI Krzysztof 127KOSZALINM50-596M 6900:23:18.35+00:07:004:3912.9
75MIGALSKA STANKIEWICZ Lucyna 160GRYFICEK30-394K 600:23:19.71+00:07:014:3912.9
76NACHYŁA Paweł 168KOSZALINM30-3925M 7000:23:20.37+00:07:024:4012.9
77WOŹNIAK Monika 258SIEMIANICEK30-395K 700:23:24.07+00:07:054:4012.8
78CHABOWSKI Wojciech 23RĄBINOM18-2912M 7100:23:28.44+00:07:104:4112.8
79SULL Tygrys 233WODNICAM18-2913M 7200:23:33.35+00:07:154:4212.7
80OPALIŃSKI Stanisław 173KOŁOBRZEGM60-692M 7300:23:33.90+00:07:154:4212.7
81OLCZAK Krzysztof 172SIANOWM30-3926M 7400:23:36.68+00:07:184:4312.7
82BARTHA Adrian 6KOŁOBRZEGM30-3927M 7500:23:37.25+00:07:194:4312.7
83KŁOS Tomasz 108KALISZ POMORSKIM30-3928M 7600:23:38.50+00:07:204:4312.7
84RÓG Michał 202STARE BIELICEM30-3929M 7700:23:41.03+00:07:224:4412.7
85GAWRYSIAK Przemysław 51WŁODARKAM40-4926M 7800:23:43.35+00:07:254:4412.6
86WOŁYŃSKA Wioletta 257TKKF KOSZALINKOSZALINK40-492K 800:23:44.18+00:07:264:4412.6
87WIKTOROWSKI Maciej 252KOSZALINM40-4927M 7900:23:45.23+00:07:274:4512.6
88WODNICKI Krzysztof 254GRYFICEM30-3930M 8000:23:45.61+00:07:274:4512.6
89ŻMUDA Jarosław 277KOŁOBRZEGM40-4928M 8100:23:46.57+00:07:284:4512.6
90WÓJCIK Damian 261DARŁOWOM40-4929M 8200:23:46.75+00:07:284:4512.6
91PIECHOTA Robert 181KOSZALINM40-4930M 8300:23:47.22+00:07:294:4512.6
92WOJCIECHOWSKA Agata 349NIEKŁONICEK50-591K 900:23:50.33+00:07:324:4612.6
93PERKOWSKA Oktawia 179KOSZALINK18-292K 1000:23:50.95+00:07:324:4612.6
94HAASE Anna 62WRZESNICAK50-592K 1100:23:54.59+00:07:364:4612.6
95BACZYŃSKI Michał 2KOŁOBRZEGM14-173M 8400:23:54.86+00:07:364:4612.6
96KONKEL Łukasz 115KOSZALINM30-3931M 8500:23:56.60+00:07:384:4712.5
97HAŁKA Justyna 65ŁOBEZK30-396K 1200:23:57.03+00:07:384:4712.5
98HOC Dariusz 69KOŁOBRZEGM40-4931M 8600:23:59.04+00:07:404:4712.5
99KAJKOWSKI Rafał 93KOSZALINM40-4932M 8700:24:03.38+00:07:454:4812.5
100URBANIAK Szymon 241SŁAWNOM18-2914M 8800:24:08.96+00:07:504:4912.4
101SOŁTYS Rafał 220KOSZALINM30-3932M 8900:24:09.71+00:07:514:4912.4
102DĄBROWSKA Alicja 36TKKF KOSZALINSIANÓWK50-593K 1300:24:16.09+00:07:574:5112.4
103HAMALA Marcin 66KOSZALINM30-3933M 9000:24:18.29+00:08:004:5112.3
104CZERNIAK Gracjan 34KOSZALINM30-3934M 9100:24:19.28+00:08:014:5112.3
105CHUDZIK Zbigniew 29TKKF KOSZALINSTARE BIELICEM50-597M 9200:24:20.59+00:08:024:5212.3
106KRZEWIŃSKA Małgorzata 129TKKF KOSZALINKOSZALINK50-594K 1400:24:20.61+00:08:024:5212.3
107GLISZCZYŃSKI Łukasz 52BYTÓWM18-2915M 9300:24:20.83+00:08:024:5212.3
108KAMYK Piotr 96KOSZALINM30-3935M 9400:24:24.17+00:08:064:5212.3
109KAMIŃSKA Aleksandra 95PRZECHLEWOK30-397K 1500:24:26.82+00:08:084:5312.3
110WYSOCKI Lukasz 264KOSZALINM30-3936M 9500:24:26.93+00:08:084:5312.3
111WILIŃSKI Marek 253ŚWIDWINM50-598M 9600:24:29.89+00:08:114:5312.3
112GUTOWSKI Sebastian 61ŚWIDWINM40-4933M 9700:24:30.09+00:08:114:5412.2
113KISIELIŃSKI Igor 104TKKF KOSZALINKOSZALINM50-599M 9800:24:32.52+00:08:144:5412.2
114POLAŃSKI Norbert 188ŚWIDWINM40-4934M 9900:24:36.23+00:08:184:5512.2
115OSOBNIAK Ryszard 176KOSZALINM60-693M 10000:24:42.64+00:08:244:5612.1
116PODSIADŁO Marcin 187KOSZALINM40-4935M 10100:24:43.09+00:08:244:5612.1
117PILAREK Ireneusz 183KOSZALINM30-3937M 10200:24:44.30+00:08:264:5612.1
118SARBIEWSKI Przemysław 212SZCZECINM30-3938M 10300:24:44.61+00:08:264:5612.1
119KAZIMIERCZAK Leszek 98KOSZALINM30-3939M 10400:24:47.67+00:08:294:5712.1
120KRAWCZYK Tomasz 126BIESIEKIERZM30-3940M 10500:24:47.77+00:08:294:5712.1
121LEMANCZYK Andrzej 136WRZESNICAM30-3941M 10600:24:48.33+00:08:304:5712.1
122IGNACZYŃSKI Dariusz 73KOŁOBRZEGM18-2916M 10700:24:48.91+00:08:304:5712.1
123KAŹMIERCZAK Agnieszka 100ŚWIDWINK40-493K 1600:24:49.91+00:08:314:5712.1
124KOZIEŁ Paweł 122RĄBINOM30-3942M 10800:24:49.94+00:08:314:5712.1
125PIETRYKA Artur 182KARLINOM40-4936M 10900:24:50.03+00:08:314:5812.1
126BORYS Justyna 18KOSZALINK30-398K 1700:24:50.45+00:08:324:5812.1
127KALISZ Roksana 94STARE BIELICEK30-399K 1800:24:51.59+00:08:334:5812.1
128DEJNAK Mariola 37GRYFICEK50-595K 1900:24:56.07+00:08:374:5912
129RODZIEWICZ-CZAPLIŃSKA Agnieszka 197KOSZALINK40-494K 2000:24:59.92+00:08:414:5912
130MĘDEL Cezary 156KOSZALINM40-4937M 11000:25:01.81+00:08:435:0012
131RUTKOWSKI Artur 207KOSZALINM18-2917M 11100:25:10.15+00:08:515:0211.9
132SYCHA Jarosław 234KOSZALINM30-3943M 11200:25:13.06+00:08:545:0211.9
133WYGANOWSKI Andrzej 263KOŁOBRZEGM70+1M 11300:25:13.74+00:08:555:0211.9
134SARAPUK Piotr 211KOSZALINM40-4938M 11400:25:17.06+00:08:585:0311.9
135KAZIMIEROWICZ Radosław 99KOSZALINM30-3944M 11500:25:17.30+00:08:595:0311.9
136BIELAŃSKI Mirosław 11STARGARDM50-5910M 11600:25:18.97+00:09:005:0311.9
137GALICKI Robert 50BOBOLICEM40-4939M 11700:25:21.16+00:09:035:0411.8
138SNIADECKI Wojciech 218DARLOWOM18-2918M 11800:25:23.80+00:09:055:0411.8
139JASIENIECKI Piotr 82KOSZALINM40-4940M 11900:25:26.75+00:09:085:0511.8
140DĘBSKI Damian 41KOSZALINM30-3945M 12000:25:27.72+00:09:095:0511.8
141GORGOL Piotr 55BIESIEKIERZM30-3946M 12100:25:28.39+00:09:105:0511.8
142STANIUK Bartosz 223SŁUPSKM30-3947M 12200:25:29.21+00:09:115:0511.8
143ŻUKOWSKI Cezary 278KOSZALINM30-3948M 12300:25:29.38+00:09:115:0511.8
144MĘDEL Marta 155TKKF KOSZALINKOSZALINK40-495K 2100:25:30.19+00:09:125:0611.8
145LEWANDOWSKI Marian 139BIALOGARDM60-694M 12400:25:31.28+00:09:135:0611.8
146RUDZIŃSKI Radosław 204BIAŁOGARDM30-3949M 12500:25:31.54+00:09:135:0611.8
147KOZŁOWIECKI Waldemar 123TKKF KOSZALINKOSZALINM60-695M 12600:25:37.05+00:09:185:0711.7
148JERMAKOWICZ Anna 84PIASECZNOK30-3910K 2200:25:39.57+00:09:215:0711.7
149GRABOWSKA-LESISZ Aneta 57KOSZALINK40-496K 2300:25:39.59+00:09:215:0711.7
150KOBUS Piotr 109KOSZALINM30-3950M 12700:25:43.45+00:09:255:0811.7
151ZACHACZEWSKA Justyna 266KOSZALINK30-3911K 2400:25:43.87+00:09:255:0811.7
152DUDEK Bartłomiej 47STARY KRAKÓWM40-4941M 12800:25:47.65+00:09:295:0911.6
153REMPLAKOWSKI Krzysztof 192ROSNOWOM40-4942M 12900:25:53.40+00:09:355:1011.6
154STALUSZKA Dariusz 222ŚWIDWINM40-4943M 13000:25:53.78+00:09:355:1011.6
155BODO Rafał 14KOSZALINM30-3951M 13100:26:00.99+00:09:425:1211.5
156MEJER Aleksandra 154ROSNOWOK18-293K 2500:26:01.26+00:09:435:1211.5
157WRÓBLEWSKA Marta 262KOSZALINK40-497K 2600:26:01.85+00:09:435:1211.5
158WIERZBICKA Katarzyna 249BYTOMK18-294K 2700:26:03.97+00:09:455:1211.5
159SKOWYRSKI Janusz 217TKKF KOSZALINBIESIEKIERZM50-5911M 13200:26:07.65+00:09:495:1311.5
160ŁAZARCZYK Wacław 140KOŁOBRZEGM60-696M 13300:26:08.52+00:09:505:1311.5
161MAŁKOWSKI Tomasz 147BIAŁOGARDM30-3952M 13400:26:09.53+00:09:515:1311.5
162BANCEWICZ Radek 4BUKÓWKAM30-3953M 13500:26:12.29+00:09:545:1411.5
163HAŁKA Arkadiusz 293ŁOBEZM40-4944M 13600:26:12.76+00:09:545:1411.5
164ROGALA Tomasz 198MALECHOWOM30-3954M 13700:26:14.64+00:09:565:1411.4
165HRYCYK Agnieszka 346KOŁOBRZEGK18-295K 2800:26:22.71+00:10:045:1611.4
166BOGACKA Lucyna 15TKKF KOSZALINKOSZALINK50-596K 2900:26:28.62+00:10:105:1711.3
167BOGACKI Tomasz 16TKKF KOSZALINKOSZALINM50-5912M 13800:26:29.17+00:10:115:1711.3
168SKIBA Artur 216ŚWIDWINM40-4945M 13900:26:32.88+00:10:145:1811.3
169DRZEWIECKA Justyna 45DARŁOWOK30-3912K 3000:26:34.87+00:10:165:1811.3
170BARTON Krystyna 7PRZECHLEWOK50-597K 3100:26:38.86+00:10:205:1911.3
171MRUGALSKI Stanisław 164MIASTKOM50-5913M 14000:26:39.73+00:10:215:1911.3
172REMPLAKOWSKI Zbigniew 193WROCŁAWM40-4946M 14100:26:42.30+00:10:245:2011.2
173SITEK Alfred 215SZCZECINM30-3955M 14200:26:44.42+00:10:265:2011.2
174WIERZBICKI Jacek 250BYTOMM30-3956M 14300:26:47.50+00:10:295:2111.2
175JUSZCZAK Krzysztof 87KOSZALINM60-697M 14400:26:48.19+00:10:305:2111.2
176DEREŃ Grzegorz 39ŚWIDWINM40-4947M 14500:26:55.09+00:10:365:2311.1
177SAŁAJ Angelika 209ZBYSZEWOK30-3913K 3200:27:00.43+00:10:425:2411.1
178WIERZBICKI Kacper 251KOSZALINM18-2919M 14600:27:07.45+00:10:495:2511.1
179SARAPUK Gabriela 210KOSZALINK40-498K 3300:27:07.72+00:10:495:2511.1
180HRYCIÓW Paweł 72BIAŁOGARDM30-3957M 14700:27:07.90+00:10:495:2511.1
181DERECKI Bartosz 38ELBLĄGM40-4948M 14800:27:09.09+00:10:505:2511
182PIÓRCZYŃSKA Katarzyna 184PRZECHLEWOK30-3914K 3400:27:09.71+00:10:515:2511
183KORZENIOWSKA Ewa 120KOSZALINK18-296K 3500:27:10.64+00:10:525:2611
184MYK Paweł 167KOSZALINM30-3958M 14900:27:11.32+00:10:535:2611
185MARSZAŁKOWSKI Radosław 150PRZYBRDAM30-3959M 15000:27:11.68+00:10:535:2611
186PSTRĄGOWSKA Marlena 190KOSZALINK30-3915K 3600:27:12.10+00:10:535:2611
187GŁOWACKI Włodzimierz 53KOSZALINM70+2M 15100:27:12.70+00:10:545:2611
188KURZAWIŃSKA-JABŁOŃSKA Kasia 134CZARNEK40-499K 3700:27:15.66+00:10:575:2711
189ORYSZCZYN Arkadiusz 174KOSZALINM30-3960M 15200:27:16.34+00:10:585:2711
190GROMADA Bartosz 58ŚWIDWINM30-3961M 15300:27:38.27+00:11:205:3110.9
191WĄSOWICZ Anna 245KOŁOBRZEG/STRAMNICA 29K30-3916K 3800:27:38.59+00:11:205:3110.9
192ZIELIŃSKI Maciej 269ŚWIDWINM30-3962M 15400:27:38.77+00:11:205:3110.9
193HAŁAJKO Magdalena 63KOSZALINK30-3917K 3900:27:40.22+00:11:225:3210.8
194HAŁAJKO Tomasz 64KOSZALINM30-3963M 15500:27:40.90+00:11:225:3210.8
195LENIO Beata 138CZŁUCHÓWK40-4910K 4000:27:42.46+00:11:245:3210.8
196SOBAJTIS Krzysztof 219KOSZALINM18-2920M 15600:27:44.57+00:11:265:3210.8
197ŻMUDA Tomasz 275SARBIA/KOŁOBRZEGM40-4949M 15700:27:44.76+00:11:265:3210.8
198BIELAŃSKI Krzysztof 12STARGARDM60-698M 15800:27:44.81+00:11:265:3210.8
199ŻMUDA Monika 276SARBIA/KOŁOBRZEGK40-4911K 4100:27:44.98+00:11:265:3210.8
200WOLF Beata 256TKKF KOSZALINKOSZALINK40-4912K 4200:27:46.88+00:11:285:3310.8
201KONDRAT Joanna 113KOSZALINK18-297K 4300:27:49.70+00:11:315:3310.8
202BERNACKI Adam 10KOSZALINM40-4950M 15900:27:50.39+00:11:325:3410.8
203KONKEL Joanna 116SŁAWNOK50-598K 4400:27:51.78+00:11:335:3410.8
204WIATRZYK Krzysztof 248DARŁOWOM40-4951M 16000:27:51.86+00:11:335:3410.8
205KOŁAKOWSKI Dariusz 110ŚWIDWINM40-4952M 16100:27:57.31+00:11:395:3510.7
206KĘPKA Mirosław 101ŚWIDWINM40-4953M 16200:27:57.42+00:11:395:3510.7
207MALINOWSKA-BURDA Aleksandra 146KOSZALINK18-298K 4500:28:02.28+00:11:445:3610.7
208JURA Kazimierz 86MIASTKOM70+3M 16300:28:04.19+00:11:465:3610.7
209MAJEWSKI Kamil 144GDAŃSKM30-3964M 16400:28:05.90+00:11:475:3710.7
210FAJGIER Tomasz 48MANOWOM40-4954M 16500:28:05.97+00:11:475:3710.7
211MILAS Wiktoria 161GOŚCINOK14-171K 4600:28:06.34+00:11:485:3710.7
212JEWUŁA Agata 85KOSZALINK30-3918K 4700:28:07.79+00:11:495:3710.7
213HOC Agnieszka 70KOŁOBRZEGK30-3919K 4800:28:09.39+00:11:515:3710.7
214LENCZEWSKA Klaudia 137GOŚCINOK18-299K 4900:28:12.07+00:11:535:3810.6
215WOŹNIAK Iwona 259RESKOK40-4913K 5000:28:13.49+00:11:555:3810.6
216BRZOZOWSKA Barbara 19TYCHOWOK30-3920K 5100:28:19.21+00:12:015:3910.6
217LABUDDA Katarzyna 135WEJHEROWOK30-3921K 5200:28:21.83+00:12:035:4010.6
218PŁOTKA Emilia 186KOSZALINK30-3922K 5300:28:26.73+00:12:085:4110.6
219PŁOTKA Grzegorz 185KOSZALINM30-3965M 16600:28:27.13+00:12:085:4110.5
220KOWAL Natalia 121BONINK18-2910K 5400:28:32.94+00:12:145:4210.5
221BARSKA Barbara 5KOSZALINK18-2911K 5500:28:33.75+00:12:155:4210.5
222HELLER Zdzisław 68KOSZALINM60-699M 16700:28:39.07+00:12:205:4310.5
223WĄSOWSKI Robert 246NOWE BIELICEM18-2921M 16800:29:01.79+00:12:435:4810.3
224SUCHODOLSKA Aleksandra 231ROSNOWOK30-3923K 5600:29:04.09+00:12:455:4810.3
225STRZELECKA - DRAGUN Halina 230SŁUPSKK60+1K 5700:29:04.97+00:12:465:4810.3
226DORAWA-ZIOMEK Anna 43KOSZALINK30-3924K 5800:29:05.83+00:12:475:4910.3
227KOMODA Mariusz 111KOSZALINM40-4955M 16900:29:08.53+00:12:505:4910.3
228MARKOWSKI Andrzej 436TKKF KOSZALINKOSZALINM60-6910M 17000:29:09.21+00:12:515:4910.3
229WALCZAK Agnieszka 242TKKF KOSZALINKOSZALINK40-4914K 5900:29:09.23+00:12:515:4910.3
230MARSCHAŁKOWSKA Dorota 149TKKF KOSZALINKOSZALINK50-599K 6000:29:14.63+00:12:565:5010.3
231KARNICKI Zygmunt 97TKKF KOSZALINKOSZALINM60-6911M 17100:29:27.17+00:13:095:5310.2
232KONDRAT Aleksandra 112TORUŃK18-2912K 6100:29:29.90+00:13:115:5310.2
233ZUBEL Beata 272SŁUPSKK50-5910K 6200:29:31.56+00:13:135:5410.2
234BARTOSIK Jarosław 8KOSZALINM40-4956M 17200:29:49.21+00:13:315:5710.1
235KUCHTA Emilia 130GRYFICEK30-3925K 6300:29:52.89+00:13:345:5810
236BANACH Andrzej 3GRYFICEM50-5914M 17300:29:53.00+00:13:345:5810
237ZIELIŃSKI Tomasz 268KOŁOBRZEGM40-4957M 17400:30:01.50+00:13:436:0010
238MARCZAK Małgorzata 148ŻELKOWOK50-5911K 6400:30:08.66+00:13:506:0110
239GŁUCH Katarzyna 124KOSZALINK30-3926K 6500:30:12.16+00:13:546:029.9
240KURCZ Barbara 133KOSZALINK40-4915K 6600:30:12.51+00:13:546:029.9
241MAZUREK Barbara 152KOSZALINK30-3927K 6700:30:12.51+00:13:546:029.9
242CICHOSZ Jerzy 31KOSZALINM70+4M 17500:30:14.70+00:13:566:029.9
243BORSUK Dorota 17KOSZALINK40-4916K 6800:30:17.64+00:13:596:039.9
244SIENKIEWICZ Ewelina 214KOSZALINK18-2913K 6900:30:19.50+00:14:016:039.9
245ROMANOWICZ Monika 200KOSZALINK30-3928K 7000:30:23.14+00:14:046:049.9
246JUSZCZYK Agnieszka 88KOSZALINK30-3929K 7100:31:03.45+00:14:456:129.7
247BEDNARZ Katarzyna 9KOŁOBRZEGK40-4917K 7200:31:03.89+00:14:456:129.7
248TRZESNIEWSKI Zbigniew 240KOSZALINM50-5915M 17600:31:03.91+00:14:456:129.7
249NAWROCKA Anna 371KOSZALINK18-2914K 7300:31:42.07+00:15:236:209.5
250SULL Aga 232WODNICAK40-4918K 7400:31:58.48+00:15:406:239.4
251ZAKOŚCIELNA Katarzyna 267ROSNOWOK30-3930K 7500:31:59.65+00:15:416:239.4
252BUDZYŃSKA Elżbieta 20SŁUPSKK50-5912K 7600:32:01.60+00:15:436:249.4
253PEŁKA Iwona 178KOSZALINK50-5913K 7700:32:05.06+00:15:466:259.4
254KISIELEWICZ Katarzyna 435KORZYBSKIE REKINYKOSZALINK14-172K 7800:32:05.23+00:15:476:259.4
255KISIELEWICZ Martyna 103SŁUPSKK18-2915K 7900:32:05.25+00:15:476:259.4
256JANCZEWSKI Maciek 78KOSZALINM14-174M 17700:32:06.22+00:15:486:259.3
257JANCZEWSKI Jacek 77KOSZALINM40-4958M 17800:32:06.46+00:15:486:259.3
258KRYSZEWSKA Magdalena 128KOSZALINK30-3931K 8000:32:11.47+00:15:536:269.3
259KOZŁOWIECKA Małgorzata 292KOSZALINK50-5914K 8100:32:15.11+00:15:566:279.3
260KACZYŃSKI Henryk 92GRYFICEM60-6912M 17900:32:18.60+00:16:006:279.3
261REGENT Katarzyna 191KOSZALINK18-2916K 8200:32:39.77+00:16:216:319.2
262CHILOŃSKI Tomek 24WODNICAM40-4959M 18000:32:47.37+00:16:296:339.2
263SUSKI Jan 282KOSZALINM60-6913M 18100:34:15.79+00:17:576:518.8
264FRASZKIEWICZ Jarosław 49KOSZALINM40-4960M 18200:34:18.54+00:18:006:518.7
265GRĄBCZEWSKI Rafał 280JW1223KOSZALINM30-3966M 18300:34:44.85+00:18:266:568.6
266GRĄBCZEWSKA Agnieszka 308KOSZALINK30-3932K 8300:34:45.53+00:18:276:578.6
267DAMPS Julita 35SŁUPSKK30-3933K 8400:35:34.45+00:19:167:068.4
268MARTKO Agnieszka 437REVOLTAKATOWICEK30-3934K 8500:35:59.73+00:19:417:118.3
269STASZYŃSKA Marianna 226BIAŁOGARDK60+2K 8600:36:55.04+00:20:367:238.1
270ŚWIDERSKA Monika 239SŁUPSKK30-3935K 8700:39:34.35+00:23:167:547.6
271KORZEKWA Aleksandra 119BOBOLICEK18-2917K 8800:44:56.83+00:28:388:596.7
272KORZEKWA Kalina 118BOBOLICEK18-2918K 8900:44:57.01+00:28:388:596.7
Znaleziono 272 wynik(ów)