X METROPOLIA BYDGOSZCZ MARATON MTB - 50 KM

Organizator/ Organizer:
Rowerowa Brzoza
Data/ Date:
2018-09-30
Miejsce/ Place:
Bydgoszcz
Dystans/ Distance:
50 km
Zgłoszonych/ Registered:
193
Wystartowało/ Started:
143
Nie ukończyło/ Not finished:
3
Ukończyło/ Finished:
140
Na trasie/ On track:
3

Klasyfikacja/ Classiffication: Wszyscy

Wyniki nieoficjalne !!!
Pełne wyniki/ Full Results : PDF | CSV
Wyniki uproszczone/ Simple results : PDF | PDF2 | CSV
 
Klasyfikacje w punktach pomiarowych/ Classification for time points: 19.4km | 32km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii/ Classification by category: Wszyscy | K Open | M Open | Teams | K1 | M1 | K2 | M2 | K3 | M3 | K4 | M4 | K5 | M5 | M6

Msc/ RnkZawodnik/ NameNumer/ BibKlub/ TeamMiejscowość/ CityKraj/ CountryKategoria/ CategoryMkat/ CatRnkK/M/ W/MDrużynaCzas startu/Start time19.4km32kmCzas
netto
50km
Czas
brutto
50km
Różn/ GapTempo
min/km
Tempo
km/h
          
1PRZYBYTEK Michał 37ASE TREK GDYNIAGDYNIAM31M 1ASE Trek Gdynia00:00:0000:45:1401:01:0901:46:41.0001:46:41.00 2:0828.1
2WYŻLIC Michał 5KOMOBIKE SCOTTLUBAWAM32M 2KOMOBIKE SCOTT00:00:0000:45:1401:01:0801:48:57.7001:48:57.70+00:02:162:1027.5
3ROGOWSKI Jacek 4KSR KOŚCIERZYNAKOŚCIERZYNAM41M 3KSR Kościerzyna00:00:0000:45:2601:01:1001:49:25.2501:49:25.25+00:02:442:1127.4
4SZTURO Rafał 8SISU-OWB TEAM87-162 LUBICZM42M 4SISU-OWB TEAM00:00:0000:45:1401:01:0901:50:59.0501:50:59.05+00:04:182:1327
5GRĘDZIŃSKI Bartosz 173M21M 5Kross Staff Team00:00:0001:03:2901:52:11.0001:52:11.00+00:05:302:1426.7
6ŁYSIAK Norbert 6M43M 6N-Bike Academy00:00:0000:46:2501:03:2801:53:10.2001:53:10.20+00:06:292:1526.5
7TYBURSKI Paweł 14M33M 7Fitserwis MTB Team00:00:0000:47:5701:04:5301:54:33.2501:54:33.25+00:07:522:1726.2
8KRYNICKI Przemysław 157SISU-OWB TEAMZIELONAM34M 8SISU-OWB TEAM00:00:0001:54:59.0001:54:59.00+00:08:182:1726.1
9OCHMAŃSKI Paweł 78CELFAST MTB TEAMBYDGOSZCZM35M 9CELFAST MTB TEAM00:00:0000:48:5501:06:1301:57:09.4001:57:09.40+00:10:282:2025.6
10SZMYT Artur 26NBIKE ACADEMYBYDGOSZCZM36M 10N-Bike Academy00:00:0000:48:5501:06:1301:57:10.2501:57:10.25+00:10:292:2025.6
11MIGOWSKI Łukasz 144SISU-OWB TEAMPIECHCINM37M 11SISU-OWB TEAM00:00:0000:48:5501:06:1501:57:33.8001:57:33.80+00:10:522:2125.5
12SMOLIŃSKI Artur 82SPORT SERWIS TEAM T.MIKLASBYDGOSZCZM44M 12N-Bike Academy00:00:0000:48:5601:06:1601:57:34.1001:57:34.10+00:10:532:2125.5
13GAWIŃSKI Michał 135FITSERWIS MTB TEAMBYDGOSZCZM45M 13Fitserwis MTB Team00:00:0000:48:5501:06:1401:58:02.5501:58:02.55+00:11:212:2125.4
14PAWLAK Radosław 54SPORT SERWIS TEAMBYDGOSZCZM46M 14SPORT SERWIS TEAM00:00:0000:49:5201:07:3501:59:38.6501:59:38.65+00:12:572:2325.1
15PULS Paweł 177BYDGOSZCZM11M 15Bike boys cadmario team00:00:0000:49:5301:07:3801:59:39.2501:59:39.25+00:12:582:2325.1
16KASIERSKI Przemysław 123FITSERWIS MTB TEAMBYDGOSZCZM38M 16Fitserwis MTB Team00:00:0000:49:5301:07:3701:59:46.1501:59:46.15+00:13:052:2325
17JANICKI Rafał 10M39M 1700:00:0000:49:5401:07:3902:00:11.6002:00:11.60+00:13:302:2425
18IDZIKOWSKI Mariusz 119WATTBIKEBYDGOSZCZM47M 18WATTBIKE00:00:0000:51:3701:09:2102:02:35.8502:02:35.85+00:15:542:2724.5
19FARION Paweł 145ORŁÓW RACING TEAMBYDGOSZCZM310M 19Orłów Racing Team00:04:1000:50:5501:08:5702:02:36.3502:06:46.85+00:15:552:2724.5
20WOLNIEWICZ Mateusz 103CONSDATA SUPERSPORTOWY TEAMMUROWANA GOŚLINAM311M 20Consdata SuperSportowy Team00:00:0000:51:3601:09:1902:02:54.2002:02:54.20+00:16:132:2724.4
21DELIŃSKI Sławek 52BYDZIA POWER BIKE TEAMNIEMCZM22M 21BYDZIA POWER BIKE TEAM00:00:0000:50:5601:09:1802:03:05.0502:03:05.05+00:16:242:2724.4
22BAUMGART Adam 160ROWEROWABRZOZABYDGOSZCZM48M 22Rowerowa Brzoza MTB TEAM00:00:0000:51:3501:09:2002:03:06.4002:03:06.40+00:16:252:2724.4
23LUTOBORSKI Adam 39SISU-OWB TEAMBYDGOSZCZM49M 23SISU-OWB TEAM00:00:0000:51:3601:09:2102:03:35.3502:03:35.35+00:16:542:2824.3
24GACIOCH Robert 170M410M 24Wągrowiec00:00:0000:50:1201:08:0202:03:57.0002:03:57.00+00:17:162:2824.2
25KASPRZAK Radosław 88GDYNIAM411M 2500:06:0000:51:5201:12:4602:06:23.9502:12:24.80+00:19:422:3123.7
26SADURSKI Maciej 168M23M 2600:02:0200:52:2101:10:3802:06:35.6002:08:38.10+00:19:542:3123.7
27DOBROWOLSKI Wojciech 20BIKEBOYS.PL CADMARIO TEAMBYDGOSZCZM61M 27Bike boys cadmario team00:00:0000:51:3601:09:2002:07:12.4502:07:12.45+00:20:312:3223.6
28STAWICKI Paweł 169M412M 2800:00:0000:53:0101:10:5902:07:13.0002:07:13.00+00:20:322:3223.6
29NOCUŃ Marek 102CONSDATASUPERSPORTOWY TEAMMUROWANA GOŚLINAM413M 29Consdata SuperSportowy Team00:00:0000:53:1701:11:5302:08:59.0502:08:59.05+00:22:182:3423.3
30LASOWSKI Przemysław 42GRUDZIĄDZM414M 3000:06:0600:54:1801:12:4202:09:08.3002:15:14.90+00:22:272:3423.2
31BELT Jarosław 163MTB ELDAR ŚWIECIEŚWIECIEM51M 31MTB ELDAR ŚWIECIE00:08:0300:55:0601:13:4302:09:19.3002:17:22.35+00:22:382:3523.2
32LEWANDOWSKI Andrzej 57DĄB POTULICE TEAMPOTULICEM52M 32DĄB POTULICE TEAM00:08:0100:56:5101:14:2602:09:23.0002:17:24.20+00:22:422:3523.2
33SOBOLEWSKI Sławomir 113BYDGOSZCZM415M 3300:00:0000:53:1901:12:0402:10:04.5002:10:04.50+00:23:232:3623.1
34WALENTYN Łukasz 180M312M 34BYDZIA POWER BIKE TEAM00:00:0000:54:2401:12:3802:10:08.6502:10:08.65+00:23:272:3623.1
35WOLNIEWICZ Michał 115CONSDATA SUPERSPORTOWY TEAMMUROWANA GOŚLINAM24M 35Consdata SuperSportowy Team00:00:0000:53:1801:11:5202:11:47.8002:11:47.80+00:25:062:3822.8
36MARIAŃSKI Leszek 134SANIMAR BYDGOSZCZZAMOŚĆM416M 36SANIMAR BYDGOSZCZ00:06:0200:55:5601:14:5002:11:51.6002:17:53.75+00:25:102:3822.8
37KURZYŃSKI Robert 12M417M 3700:00:0000:53:1801:12:1302:12:00.1502:12:00.15+00:25:192:3822.7
38KWAŚNIEWSKI Krzysztof 94KLUB KOLARSKI WDA ŚWIECIESKARSZEWOM313M 38Klub Kolarski Wda Świecie00:04:0000:54:1101:13:1702:12:42.8002:16:43.15+00:26:012:3922.6
39RUDZKI Mateusz 147BYDGOSZCZM25M 3900:02:0102:13:32.5502:15:34.00+00:26:512:4022.5
40SIKORSKI Maciej 28CENTRUM NURKOWE PODWODNA BYDGOSZCZBYDGOSZCZM314M 40Centrum Nurkowe Podwodna Bydgoszcz00:04:0500:54:5501:14:3802:13:33.0502:17:38.35+00:26:522:4022.5
41KRUSZYŃSKI Kamil 66TTC BERETTA TORUŃTORUŃM315M 41TTC Beretta Toruń00:04:0000:55:0401:14:4102:13:41.2502:17:41.85+00:27:002:4022.4
42SEKRECKI Adam 18ROWEROWA BRZOZABYDGOSZCZM418M 42Rowerowa Brzoza MTB TEAM00:06:0200:56:0001:14:4802:13:41.8502:19:44.80+00:27:002:4022.4
43BEJMA Sławomir 146ŁOCHOWOM419M 4300:06:0200:55:5601:14:5202:13:54.2002:19:56.60+00:27:132:4022.4
44NOWACKA Małgorzata 19ROWEROWA BRZOZABYDGOSZCZK31K 1Rowerowa Brzoza MTB TEAM00:00:0000:56:3201:16:0102:14:02.7502:14:02.75+00:27:212:4022.4
45ŚWITAJ Waldemar 67MTB SUPERCHIPŁOCHOWOM420M 44MTB SUPERCHIP00:06:0400:55:5501:14:4902:14:29.1502:20:33.45+00:27:482:4122.3
46LEWANDOWSKI Michał 51GRUDZIĄDZM53M 4500:08:0400:56:5101:16:0902:15:02.4002:23:07.30+00:28:212:4222.2
47DZIEDZIC Grzegorz 124GRUDZIĄDZM316M 4600:04:0200:54:5801:15:2502:15:20.9502:19:23.20+00:28:392:4222.2
48JAGIELSKI Jacek 44KLUB KOLARSKI WDA ŚWIECIEŚWIECIEM421M 47Klub Kolarski Wda Świecie00:06:0600:58:2601:17:4802:16:00.1502:22:06.65+00:29:192:4322.1
49WEBER Marek 165WHELL BROTHERSGRUDZIĄDZM317M 48Whell Brothers00:04:0600:55:3401:14:4602:16:12.2502:20:18.90+00:29:312:4322
50ROGALSKI Radosław 33PROFESSIONAL HR/CB163BYDGOSZCZM318M 49Professional HR/CB16300:04:0300:55:0101:14:3902:16:16.5502:20:20.00+00:29:352:4322
51MAZURKIEWICZ Marek 68BYDGOSZCZM319M 5000:04:0900:54:5001:14:3802:17:08.3502:21:18.25+00:30:272:4421.9
52TOMASZEWSKI Waldemar 15M422M 51BYDZIA POWER BIKE TEAM00:06:0700:58:3201:17:4602:17:11.8002:23:19.55+00:30:302:4421.9
53CHUDZYŃSKI Karol 128SISU-OWB TEAMSZUBINM423M 52SISU-OWB TEAM00:00:0000:55:5201:19:3402:19:02.5502:19:02.55+00:32:212:4621.6
54NOWAK Maciej 22PAŻPBYDGOSZCZM320M 53PAŻP00:04:0100:56:4701:16:2202:19:05.0002:23:06.45+00:32:242:4621.6
55OCHENDAL Maciej 171M321M 54Trispace00:04:1300:59:1901:19:1802:19:30.6502:23:44.20+00:32:492:4721.5
56TROJANOWSKI Sławomir 161MTB ELDAR ŚWIECIEŚWIECIEM322M 55MTB ELDAR ŚWIECIE00:04:0000:56:5001:16:2902:19:32.5502:23:32.85+00:32:512:4721.5
57BIENIEK Miłosz 116KLINIKA TRIATHLONU BYDGOSZCZBYDGOSZCZM323M 56Klinika Triathlonu Bydgoszcz00:00:0000:57:0701:19:4102:20:14.0002:20:14.00+00:33:332:4821.4
58PERLINSKI Damian 49MOŻE I POWOLI ALE ZA TO BYLE JAKBYDGOSZCZM324M 57MOŻE I POWOLI ALE ZA TO BYLE JAK00:04:1100:59:2101:19:1902:20:22.2002:24:34.00+00:33:412:4821.4
59SŁOMKA Maciej 50MOŻE I POWOLI ALE ZA TO BYLE JAKBYDGOSZCZM325M 58MOŻE I POWOLI ALE ZA TO BYLE JAK00:04:1100:59:2701:19:3602:20:23.1002:24:34.95+00:33:422:4821.4
60MANTYCKI Paweł 13M326M 59Bike boys cadmario team00:00:0000:54:2401:14:3902:21:28.5502:21:28.55+00:34:472:4921.2
61DUNAJEWSKI Marcin 179ŁOCHOWOM424M 60Euro-Nova00:00:0000:57:0201:17:2102:21:29.5502:21:29.55+00:34:482:4921.2
62FOGT Maciej 93CB163KRUSZYNM327M 61CB 16300:04:0500:56:3201:16:0802:22:08.9502:26:14.20+00:35:272:5021.1
63KARWASIŃSKI Karol 174CONSDATA SUPERSPORTOWY TEAMM328M 62Consdata SuperSportowy Team00:00:0000:58:4401:18:4802:22:30.5002:22:30.50+00:35:492:5121.1
64PIOTROWSKI Dariusz 164MTB ELDAR ŚWIECIEŚWIECIEM425M 63MTB ELDAR ŚWIECIE00:06:0000:57:0401:17:1902:23:26.0002:29:26.85+00:36:452:5220.9
65ZIEMBA Michał 64CYKLO BYDGOSZCZBYDGOSZCZM329M 64CYKLO BYDGOSZCZ00:00:0001:01:4801:21:0202:23:50.3502:23:50.35+00:37:092:5220.9
66BRYCKI Łukasz 106CONSDATA SUPERSPORTOWY TEAMPOZNAŃM330M 65Consdata SuperSportowy Team00:00:0000:59:3001:19:0502:23:52.5002:23:52.50+00:37:112:5220.9
67ŻUCHLIŃSKI Karol 63CYKLO BYDGOSZCZBYDGOSZCZM426M 66CYKLO BYDGOSZCZ00:00:0001:00:1701:20:2802:23:54.5502:23:54.55+00:37:132:5220.8
68KOWALEWSKI Wojciech 87BROWEROWYBYDGOSZCZM54M 67Browerowy00:08:0400:59:2601:19:3202:23:59.3502:32:03.35+00:37:182:5220.8
69LEWANDOWSKI Michał 77MROZBIKE.PLWĄBRZEŹNOM331M 68Mrozbike.pl00:04:0101:00:0601:21:1602:24:07.9502:28:09.30+00:37:262:5220.8
70PESZYNSKI Wojciech 14985-373 BYDGOSZCZM427M 6900:06:0300:59:2401:20:2002:24:33.9502:30:37.30+00:37:522:5320.8
71KWIATKOWSKI Krzysztof 176MOGILNOM332M 70MOGILNO TEAM00:04:1001:53:5002:25:22.5002:29:32.70+00:38:412:5420.6
72BINKOWSKI Adrian 95PROFESSIONALHR/CB163GZINM333M 71Professional HR/CB16300:04:0500:59:1001:20:0002:25:38.1502:29:43.80+00:38:572:5420.6
73JAKUBOWSKA-OLECH Edyta 9K51K 2MTB ELDAR ŚWIECIE00:00:0000:59:0701:20:2102:26:06.2502:26:06.25+00:39:252:5520.5
74BAŁA Artur 96MOŻE I POWOLI ALE ZA TO BYLE JAKBYDGOSZCZM334M 72MOŻE I POWOLI ALE ZA TO BYLE JAK00:04:0801:00:5801:22:1802:26:26.7502:30:35.30+00:39:452:5520.5
75SZYKOWNY Marcin 70TARPOL TEAMBYDGOSZCZM428M 73TARPOL TEAM00:06:0401:00:2601:21:0902:26:47.4502:32:51.85+00:40:062:5620.4
76LEWANDOWSKI Sławomir 175M429M 74LIPA MTB00:06:0901:00:4301:21:0302:27:28.4002:33:38.15+00:40:472:5620.3
77MARSKI Michał 85PAPOWO TORUŃSKIEM430M 7500:06:0101:00:4001:22:0602:27:49.4502:33:51.00+00:41:082:5720.3
78STODÓLSKI Przemysław 108JANIKOWOM26M 7600:06:1100:59:4801:20:3802:28:08.8002:34:19.95+00:41:272:5720.3
79PRZYBYŁ Krzysztof 148BYDGOSZCZM335M 7700:04:0301:00:4601:22:0202:28:35.3502:32:39.20+00:41:542:5820.2
80BORKOWICZ Bartek 154LIPA MTBLIPNOM336M 78LIPA MTB00:04:0601:00:2101:22:0402:29:31.1502:33:38.05+00:42:502:5920.1
81ZAKRZEWSKI Paweł 158LIPA MTBLIPNOM337M 79LIPA MTB00:04:0601:00:2001:22:0302:29:31.4002:33:38.05+00:42:502:5920.1
82WASZEWSKI Rafał 172MOGILNOM338M 80MOGILNO TEAM00:04:0801:53:5202:29:42.3502:33:50.85+00:43:012:5920
83KOWSZEWICZ Szymon 114TRYSZCZYNM339M 8100:04:0701:01:4001:23:3902:30:24.7002:34:31.95+00:43:433:0019.9
84RUCIŃSKI Tymon 152BEZ KLUBUTURM27M 82Bez klubu00:01:5901:02:4701:24:1302:30:39.2502:32:39.20+00:43:583:0019.9
85SIEWRUK Krzysztof 122BYDGOSZCZM431M 83Bike boys cadmario team00:00:0001:00:2801:22:4202:31:07.3502:31:07.35+00:44:263:0119.9
86BARTOSZEWICZ Maciej 40BYDGOSZCZM28M 8400:06:1101:00:4501:21:0302:31:19.7502:37:31.05+00:44:383:0119.8
87SZMOŃ Mirosław 92ROWEROWA BRZOZABYDGOSZCZM62M 85Rowerowa Brzoza MTB TEAM00:08:0801:01:5901:22:5002:31:24.3502:39:33.05+00:44:433:0119.8
88DRYLL Marek 73BYDGOSZCZM432M 8600:06:0401:04:1201:26:1902:31:33.3502:37:38.25+00:44:523:0119.8
89REPKA Marek 167LUPUS TEAMBYDGOSZCZM433M 87Lupus Team00:06:0401:02:3701:24:2202:31:33.9002:37:38.30+00:44:523:0119.8
90SŁOMSKI Michał 105CONSDATA SUPERSPORTOWY TEAMMUROWANA GOŚLINAM340M 88Consdata SuperSportowy Team00:00:0000:59:5101:21:5602:31:53.9002:31:53.90+00:45:123:0219.8
91BAŁA Paweł 118DĄBROWA CHEŁMIŃSKAM29M 8900:05:1901:01:4001:23:5502:31:54.4502:37:13.80+00:45:133:0219.7
92ZIELIŃSKI Marian 56KLUB KOLARSKI WDA ŚWIECIEŚWIECIEM55M 90Klub Kolarski Wda Świecie00:08:0301:04:0401:26:4902:33:39.3002:41:42.65+00:46:583:0419.5
93MĄDZIELEWSKI Sławek 132KLUB KOLARSKI WDA ŚWIECIE86-105 ŚWIECIEM434M 91Klub Kolarski Wda Świecie00:06:0601:05:0701:28:0402:34:28.9002:40:34.90+00:47:473:0519.4
94WEBER Emanuel 34CYKLOPUNKT-FUNBIKE-CYCLOHOLICS TORUŃTORUŃM435M 92Cyklopunkt-Funbike-Cycloholics Toruń00:06:0501:01:5301:24:2502:35:05.0502:41:10.90+00:48:243:0619.3
95GROŻYŃSKI Michał 138GDAŃSKM210M 9300:02:0201:03:5101:27:0002:35:22.1002:37:24.85+00:48:413:0619.3
96WEŁNOWSKI Damian 131BYDGOSZCZM436M 9400:06:0701:02:0001:25:4002:36:29.2502:42:36.35+00:49:483:0719.2
97DOBROWOLSKI Grzegorz 117BYDGOSZCZM341M 9500:06:1201:05:4401:28:0002:36:31.3502:42:43.45+00:49:503:0719.2
98NAWROCKI Dariusz 90VAUPE TEAMBYDGOSZCZM56M 96VauPe Team00:08:0101:06:0201:28:3102:37:37.3502:45:38.75+00:50:563:0919
99JANIK Tomasz 72KT MTB TEAMBYDGOSZCZM342M 97KT MTB TEAM00:04:0301:03:4701:26:4902:38:24.7502:42:28.45+00:51:433:1018.9
100PRZYBYTKOWSKI Paweł 17BYDGOSZCZM211M 9800:04:1801:07:5001:31:1402:39:04.2002:43:22.60+00:52:233:1018.9
101BIELIŃSKA Hanna 71KUJAWIA XCBYDGOSZCZK32K 3Kujawia XC00:00:0001:08:0201:29:3602:40:26.9502:40:26.95+00:53:453:1218.7
102WILKOWSKI Krzysztof 41BYDGOSKASZOSA.PLBYDGOSZCZM57M 99bydgoskaszosa.pl00:08:0501:05:0501:28:1402:41:33.7002:49:39.40+00:54:523:1318.6
103MACIEJEWSKI Szymon 53BIKEBOYS.PL CADMARIO TEAMBYDGOSZCZM212M 100Bike boys cadmario team00:00:0001:04:0501:27:5402:41:48.4002:41:48.40+00:55:073:1418.5
104KUREK Dariusz 31CYKLO BYDGOSZCZBYDGOSZCZM58M 101CYKLO BYDGOSZCZ00:08:0601:05:5001:28:1902:41:53.0502:49:59.30+00:55:123:1418.5
105BRZOZOWSKI Jarosław 29BRZOZA TRI TEAM86-061 BRZOZAM59M 102BRZOZA TRI TEAM00:08:0401:06:4701:31:5202:42:39.2002:50:43.75+00:55:583:1518.4
106SIEWRUK Adam 159BYDGOSZCZM343M 10300:34:2501:46:0802:43:02.9003:17:27.90+00:56:213:1518.4
107OSMAŃSKI Marcin 76TORUŃM344M 10400:04:1301:04:2501:28:0002:46:21.3002:50:34.70+00:59:403:1918
108RYBAK Paweł 140SUNRISE SYSTEMPOZNAŃM345M 105Sunrise System00:04:1501:12:2401:36:1002:47:32.7002:51:47.75+01:00:513:2117.9
109BRZOZOWSKI Marcin 58BRZOZA TRI TEAMBYDGOSZCZM213M 106BRZOZA TRI TEAM00:02:0301:08:2701:33:4802:48:31.4002:50:34.75+01:01:503:2217.8
110BASIŃSKI Łukasz 156OLIMPIASPORT.PLBYDGOSZCZM214M 107Olimpiasport.pl00:04:1301:08:4001:33:0502:53:28.3002:57:41.85+01:06:473:2817.3
111TOMALAK Tomasz 133AMATOR NIEZRZESZONYBYDGOSZCZM510M 108Amator niezrzeszony00:08:0201:12:2801:37:2502:54:29.2503:02:31.70+01:07:483:2917.2
112STASZKIEWICZ Radosław 46STASHKY TEAMBYDGOSZCZM511M 109STASHKY TEAM00:08:0801:12:4601:38:0802:55:11.3503:03:20.30+01:08:303:3017.1
113MROZIK Andrzej 150BYDGOSZCZM437M 11000:16:1301:11:1901:36:3602:56:11.4003:12:25.30+01:09:303:3117
114RUTKOWSKI Tomasz 43BYDGOSKASZOSA.PLBYDGOSZCZM438M 111bydgoskaszosa.pl00:06:0201:01:3001:24:3302:56:31.6503:02:34.60+01:09:503:3117
115NIEWIADOMSKI Tomasz 153INOWROCŁAWM215M 11200:06:1401:06:5201:30:5502:56:44.8003:02:59.05+01:10:033:3217
116JANOWSKI Krzysztof 125CB 163KRUSZYNM439M 113CB 16300:06:0801:06:3501:32:1102:57:34.3503:03:43.30+01:10:533:3316.9
117ŻYCZIŃSKI Michał 129BYDGOSZCZM346M 11400:04:0401:12:5301:42:1702:57:49.4503:01:53.85+01:11:083:3316.9
118 Teams1 1 00:08:0501:12:5001:38:1202:57:55.8503:06:01.35+01:11:143:3316.9
119MYTYCH Ryszard 136ELBLĄGM63M 11500:08:0501:12:5001:38:1202:57:55.8503:06:01.55+01:11:143:3316.9
120NOWACKI Marcin 98INOWROCŁAWM347M 11600:06:1201:13:0201:38:5502:59:38.8503:05:50.90+01:12:573:3516.7
121KAMIŃSKA Agnieszka 121BYDGOSZCZK41K 400:06:0701:14:4501:41:0803:00:53.7003:07:01.55+01:14:123:3716.6
122BOROWICZ Sławomir 110TARPOL TEAMGZINM440M 117TARPOL TEAM00:06:1001:09:1701:37:3403:02:06.4003:08:17.10+01:15:253:3816.5
123SMOLEŃ Adrian 36BRÓD KAMIENNYM216M 11800:02:0001:04:2401:32:4203:03:37.7003:05:37.80+01:16:563:4016.3
124GOLIŃSKI Janusz 11M64M 11900:08:0701:15:3601:41:4303:03:50.8503:11:58.20+01:17:093:4016.3
125KRAWISZ Maciej 74LP500BYDGOSZCZM441M 120LP50000:06:0701:14:4501:41:5603:03:58.5003:10:05.60+01:17:173:4016.3
126PIEC Maciej 48BYDGOSZCZM348M 12100:04:1501:12:1901:39:2603:05:15.4503:09:31.35+01:18:343:4216.2
127HOPPE Leszek 45BYDGOSZCZM349M 12200:04:0400:54:4101:13:1103:09:25.3003:13:29.45+01:22:443:4715.8
128WDOWIAK Piotr 79BYDGOSZCZM217M 12300:05:2501:13:5601:40:4003:09:28.3003:14:53.65+01:22:473:4715.8
129ANDRYSZAK Vanessa 100ROWEROWA BRZOZANOWA WIEŚ WIELKAK11K 5Rowerowa Brzoza MTB TEAM00:02:0001:17:3701:44:2703:12:22.6503:14:23.15+01:25:413:5015.6
130MULLER Jos 47BYDGOSZCZM512M 12400:08:0701:16:5901:46:0103:15:12.6503:23:19.90+01:28:313:5415.4
131UFNAL Marian 21BYDGOSZCZM513M 12500:08:0201:21:1801:47:4503:17:19.8003:25:22.25+01:30:383:5615.2
132KOPER Michał 16BYDGOSZCZM350M 12600:04:1501:22:2001:55:5803:18:08.1503:22:24.00+01:31:273:5715.1
133KONIEC Piotr 30BLACKSTARMTB85-446 BYDGOSZCZM442M 127blackstarMTB00:06:0901:14:4701:44:4503:18:36.8503:24:46.30+01:31:553:5815.1
134KONIEC Krzysztof 86WIECBORKM443M 12800:06:0801:14:5001:44:4703:20:12.9503:26:21.90+01:33:314:0015
135STACHECKI Radosław 178M351M 129CT Bike00:04:0801:18:3301:56:0703:23:52.0003:28:00.75+01:37:114:0414.7
136OSIŃSKI Wojciech 142PIONEERSZUBINM352M 130Pioneer00:04:1401:28:0001:59:4303:34:08.4003:38:23.20+01:47:274:1614
137ŚWIĘCICHOWSKI Paweł 151KORONOWOM353M 13100:06:1101:26:1002:00:3103:39:07.0503:45:18.10+01:52:264:2213.7
138DREJAS Andrzej 141SUNRISE SYSTEMŻNINM354M 132Sunrise System00:04:1601:30:4002:00:3903:42:44.5503:47:00.95+01:56:034:2713.5
139ADAMIK Jan 137GDYNIAM514M 13300:08:0101:31:1802:06:5103:52:56.5004:00:58.40+02:06:154:3912.9
140 Teams2 2 00:00:0001:31:05+2:5021.1
141HIRT Tomasz 162CB163BYDGOSZCZM355M 134CB 16300:04:10   
142KIEŁBASIŃSKI Fabian 27BYDGISZCZM218M 13500:34:25   
SOLARSKI Jacek 139BYDGOSZCZM3DNF01:03:37 DNF DNF DNF DNF--
Znaleziono 143 wynik(ów)