Organizator : | Rowerowa Brzoza |
Data : | 2018-09-30 |
Miejsce : | Bydgoszcz |
Dystans : | 50 km |
Zgłoszonych : | 193 |
Wystartowało : | 143 |
Nie ukończyło : | 3 |
Ukończyło : | 140 |
Na trasie : | 3 |
Klasyfikacja wg
czasu netto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Drużyna | Czas startu | P1_Piecki 19.4km | P2_Solec 32km |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | SZMYT Artur | 26 | Nbike Academy | BYDGOSZCZ | M3 | N-Bike Academy | 00:00:00 | 00:48:55 | 01:06:13 | |
2 | DOBROWOLSKI Wojciech | 20 | BikeBoys.pl CadMario Team | BYDGOSZCZ | M6 | Bike boys cadmario team | 00:00:00 | 00:51:36 | 01:09:20 | |
3 | ZIEMBA Michał | 64 | Cyklo Bydgoszcz | BYDGOSZCZ | M3 | CYKLO BYDGOSZCZ | 00:00:00 | 01:01:48 | 01:21:02 | |
4 | MACIEJEWSKI Szymon | 53 | BikeBoys.pl CadMario Team | BYDGOSZCZ | M2 | Bike boys cadmario team | 00:00:00 | 01:04:05 | 01:27:54 | |
5 | PAWLAK Radosław | 54 | SPORT SERWIS TEAM | BYDGOSZCZ | M4 | SPORT SERWIS TEAM | 00:00:00 | 00:49:52 | 01:07:35 | |
6 | ŻUCHLIŃSKI Karol | 63 | CYKLO BYDGOSZCZ | BYDGOSZCZ | M4 | CYKLO BYDGOSZCZ | 00:00:00 | 01:00:17 | 01:20:28 | |
7 | NOWACKA Małgorzata | 19 | Rowerowa Brzoza | BYDGOSZCZ | K3 | Rowerowa Brzoza MTB TEAM | 00:00:00 | 00:56:32 | 01:16:01 | |
8 | SZTURO Rafał | 8 | SISU-OWB TEAM | 87-162 LUBICZ | M4 | SISU-OWB TEAM | 00:00:00 | 00:45:14 | 01:01:09 | |
9 | LUTOBORSKI Adam | 39 | SISU-OWB TEAM | BYDGOSZCZ | M4 | SISU-OWB TEAM | 00:00:00 | 00:51:36 | 01:09:21 | |
10 | DELIŃSKI Sławek | 52 | BYDZIA POWER BIKE TEAM | NIEMCZ | M2 | BYDZIA POWER BIKE TEAM | 00:00:00 | 00:50:56 | 01:09:18 | |
11 | BIELIŃSKA Hanna | 71 | Kujawia XC | BYDGOSZCZ | K3 | Kujawia XC | 00:00:00 | 01:08:02 | 01:29:36 | |
12 | OCHMAŃSKI Paweł | 78 | CELFAST MTB TEAM | BYDGOSZCZ | M3 | CELFAST MTB TEAM | 00:00:00 | 00:48:55 | 01:06:13 | |
13 | SOBOLEWSKI Sławomir | 113 | BYDGOSZCZ | M4 | 00:00:00 | 00:53:19 | 01:12:04 | |||
14 | SMOLIŃSKI Artur | 82 | Sport Serwis Team T.Miklas | BYDGOSZCZ | M4 | N-Bike Academy | 00:00:00 | 00:48:56 | 01:06:16 | |
15 | NOCUŃ Marek | 102 | ConsdataSupersportowy TEAM | MUROWANA GOŚLINA | M4 | Consdata SuperSportowy Team | 00:00:00 | 00:53:17 | 01:11:53 | |
16 | WOLNIEWICZ Mateusz | 103 | Consdata SuperSportowy Team | MUROWANA GOŚLINA | M3 | Consdata SuperSportowy Team | 00:00:00 | 00:51:36 | 01:09:19 | |
17 | SŁOMSKI Michał | 105 | Consdata Supersportowy team | MUROWANA GOŚLINA | M3 | Consdata SuperSportowy Team | 00:00:00 | 00:59:51 | 01:21:56 | |
18 | IDZIKOWSKI Mariusz | 119 | WATTBIKE | BYDGOSZCZ | M4 | WATTBIKE | 00:00:00 | 00:51:37 | 01:09:21 | |
19 | BRYCKI Łukasz | 106 | Consdata Supersportowy Team | POZNAŃ | M3 | Consdata SuperSportowy Team | 00:00:00 | 00:59:30 | 01:19:05 | |
20 | WYŻLIC Michał | 5 | Komobike Scott | LUBAWA | M3 | KOMOBIKE SCOTT | 00:00:00 | 00:45:14 | 01:01:08 | |
21 | WOLNIEWICZ Michał | 115 | Consdata SuperSportowy Team | MUROWANA GOŚLINA | M2 | Consdata SuperSportowy Team | 00:00:00 | 00:53:18 | 01:11:52 | |
22 | BIENIEK Miłosz | 116 | Klinika Triathlonu Bydgoszcz | BYDGOSZCZ | M3 | Klinika Triathlonu Bydgoszcz | 00:00:00 | 00:57:07 | 01:19:41 | |
23 | SIEWRUK Krzysztof | 122 | BYDGOSZCZ | M4 | Bike boys cadmario team | 00:00:00 | 01:00:28 | 01:22:42 | ||
24 | KASIERSKI Przemysław | 123 | Fitserwis MTB Team | BYDGOSZCZ | M3 | Fitserwis MTB Team | 00:00:00 | 00:49:53 | 01:07:37 | |
25 | ROGOWSKI Jacek | 4 | KSR Kościerzyna | KOŚCIERZYNA | M4 | KSR Kościerzyna | 00:00:00 | 00:45:26 | 01:01:10 | |
26 | CHUDZYŃSKI Karol | 128 | SISU-OWB team | SZUBIN | M4 | SISU-OWB TEAM | 00:00:00 | 00:55:52 | 01:19:34 | |
27 | GAWIŃSKI Michał | 135 | FitSerwis Mtb Team | BYDGOSZCZ | M4 | Fitserwis MTB Team | 00:00:00 | 00:48:55 | 01:06:14 | |
28 | MIGOWSKI Łukasz | 144 | SISU-OWB TEAM | PIECHCIN | M3 | SISU-OWB TEAM | 00:00:00 | 00:48:55 | 01:06:15 | |
29 | KRYNICKI Przemysław | 157 | SISU-OWB team | ZIELONA | M3 | SISU-OWB TEAM | 00:00:00 | |||
30 | BAUMGART Adam | 160 | RowerowaBrzoza | BYDGOSZCZ | M4 | Rowerowa Brzoza MTB TEAM | 00:00:00 | 00:51:35 | 01:09:20 | |
31 | STAWICKI Paweł | 169 | M4 | 00:00:00 | 00:53:01 | 01:10:59 | ||||
32 | GACIOCH Robert | 170 | M4 | Wągrowiec | 00:00:00 | 00:50:12 | 01:08:02 | |||
33 | GRĘDZIŃSKI Bartosz | 173 | M2 | Kross Staff Team | 00:00:00 | 01:03:29 | ||||
34 | KARWASIŃSKI Karol | 174 | CONSDATA SUPERSPORTOWY TEAM | M3 | Consdata SuperSportowy Team | 00:00:00 | 00:58:44 | 01:18:48 | ||
35 | PULS Paweł | 177 | BYDGOSZCZ | M1 | Bike boys cadmario team | 00:00:00 | 00:49:53 | 01:07:38 | ||
36 | DUNAJEWSKI Marcin | 179 | ŁOCHOWO | M4 | Euro-Nova | 00:00:00 | 00:57:02 | 01:17:21 | ||
37 | WALENTYN Łukasz | 180 | M3 | BYDZIA POWER BIKE TEAM | 00:00:00 | 00:54:24 | 01:12:38 | |||
38 | JAKUBOWSKA-OLECH Edyta | 9 | K5 | MTB ELDAR ŚWIECIE | 00:00:00 | 00:59:07 | 01:20:21 | |||
39 | ŁYSIAK Norbert | 6 | M4 | N-Bike Academy | 00:00:00 | 00:46:25 | 01:03:28 | |||
40 | PRZYBYTEK Michał | 37 | ASE Trek Gdynia | GDYNIA | M3 | ASE Trek Gdynia | 00:00:00 | 00:45:14 | 01:01:09 | |
41 | JANICKI Rafał | 10 | M3 | 00:00:00 | 00:49:54 | 01:07:39 | ||||
42 | KURZYŃSKI Robert | 12 | M4 | 00:00:00 | 00:53:18 | 01:12:13 | ||||
43 | MANTYCKI Paweł | 13 | M3 | Bike boys cadmario team | 00:00:00 | 00:54:24 | 01:14:39 | |||
44 | TYBURSKI Paweł | 14 | M3 | Fitserwis MTB Team | 00:00:00 | 00:47:57 | 01:04:53 | |||
45 | Teams | 00:00:00 | 01:31:05 | |||||||
46 | RUCIŃSKI Tymon | 152 | Bez klubu | TUR | M2 | Bez klubu | 00:01:59 | 01:02:47 | 01:24:13 | |
47 | SMOLEŃ Adrian | 36 | BRÓD KAMIENNY | M2 | 00:02:00 | 01:04:24 | 01:32:42 | |||
48 | ANDRYSZAK Vanessa | 100 | Rowerowa Brzoza | NOWA WIEŚ WIELKA | K1 | Rowerowa Brzoza MTB TEAM | 00:02:00 | 01:17:37 | 01:44:27 | |
49 | RUDZKI Mateusz | 147 | BYDGOSZCZ | M2 | 00:02:01 | |||||
50 | GROŻYŃSKI Michał | 138 | GDAŃSK | M2 | 00:02:02 | 01:03:51 | 01:27:00 | |||
51 | SADURSKI Maciej | 168 | M2 | 00:02:02 | 00:52:21 | 01:10:38 | ||||
52 | BRZOZOWSKI Marcin | 58 | BRZOZA TRI TEAM | BYDGOSZCZ | M2 | BRZOZA TRI TEAM | 00:02:03 | 01:08:27 | 01:33:48 | |
53 | KWAŚNIEWSKI Krzysztof | 94 | Klub Kolarski Wda Świecie | SKARSZEWO | M3 | Klub Kolarski Wda Świecie | 00:04:00 | 00:54:11 | 01:13:17 | |
54 | KRUSZYŃSKI Kamil | 66 | TTC Beretta Toruń | TORUŃ | M3 | TTC Beretta Toruń | 00:04:00 | 00:55:04 | 01:14:41 | |
55 | TROJANOWSKI Sławomir | 161 | MTB ELDAR ŚWIECIE | ŚWIECIE | M3 | MTB ELDAR ŚWIECIE | 00:04:00 | 00:56:50 | 01:16:29 | |
56 | NOWAK Maciej | 22 | PAŻP | BYDGOSZCZ | M3 | PAŻP | 00:04:01 | 00:56:47 | 01:16:22 | |
57 | LEWANDOWSKI Michał | 77 | Mrozbike.pl | WĄBRZEŹNO | M3 | Mrozbike.pl | 00:04:01 | 01:00:06 | 01:21:16 | |
58 | DZIEDZIC Grzegorz | 124 | GRUDZIĄDZ | M3 | 00:04:02 | 00:54:58 | 01:15:25 | |||
59 | PRZYBYŁ Krzysztof | 148 | BYDGOSZCZ | M3 | 00:04:03 | 01:00:46 | 01:22:02 | |||
60 | JANIK Tomasz | 72 | KT MTB TEAM | BYDGOSZCZ | M3 | KT MTB TEAM | 00:04:03 | 01:03:47 | 01:26:49 | |
61 | ROGALSKI Radosław | 33 | Professional HR/CB163 | BYDGOSZCZ | M3 | Professional HR/CB163 | 00:04:03 | 00:55:01 | 01:14:39 | |
62 | HOPPE Leszek | 45 | BYDGOSZCZ | M3 | 00:04:04 | 00:54:41 | 01:13:11 | |||
63 | ŻYCZIŃSKI Michał | 129 | BYDGOSZCZ | M3 | 00:04:04 | 01:12:53 | 01:42:17 | |||
64 | SIKORSKI Maciej | 28 | Centrum Nurkowe Podwodna Bydgoszcz | BYDGOSZCZ | M3 | Centrum Nurkowe Podwodna Bydgoszcz | 00:04:05 | 00:54:55 | 01:14:38 | |
65 | FOGT Maciej | 93 | CB163 | KRUSZYN | M3 | CB 163 | 00:04:05 | 00:56:32 | 01:16:08 | |
66 | BINKOWSKI Adrian | 95 | Professionalhr/CB163 | GZIN | M3 | Professional HR/CB163 | 00:04:05 | 00:59:10 | 01:20:00 | |
67 | BORKOWICZ Bartek | 154 | LIPA MTB | LIPNO | M3 | LIPA MTB | 00:04:06 | 01:00:21 | 01:22:04 | |
68 | ZAKRZEWSKI Paweł | 158 | Lipa MTB | LIPNO | M3 | LIPA MTB | 00:04:06 | 01:00:20 | 01:22:03 | |
69 | WEBER Marek | 165 | Whell Brothers | GRUDZIĄDZ | M3 | Whell Brothers | 00:04:06 | 00:55:34 | 01:14:46 | |
70 | KOWSZEWICZ Szymon | 114 | TRYSZCZYN | M3 | 00:04:07 | 01:01:40 | 01:23:39 | |||
71 | BAŁA Artur | 96 | może i powoli ale za to byle jak | BYDGOSZCZ | M3 | MOŻE I POWOLI ALE ZA TO BYLE JAK | 00:04:08 | 01:00:58 | 01:22:18 | |
72 | STACHECKI Radosław | 178 | M3 | CT Bike | 00:04:08 | 01:18:33 | 01:56:07 | |||
73 | WASZEWSKI Rafał | 172 | MOGILNO | M3 | MOGILNO TEAM | 00:04:08 | 01:53:52 | |||
74 | MAZURKIEWICZ Marek | 68 | BYDGOSZCZ | M3 | 00:04:09 | 00:54:50 | 01:14:38 | |||
75 | FARION Paweł | 145 | Orłów Racing Team | BYDGOSZCZ | M3 | Orłów Racing Team | 00:04:10 | 00:50:55 | 01:08:57 | |
76 | HIRT Tomasz | 162 | CB163 | BYDGOSZCZ | M3 | CB 163 | 00:04:10 | |||
77 | KWIATKOWSKI Krzysztof | 176 | MOGILNO | M3 | MOGILNO TEAM | 00:04:10 | 01:53:50 | |||
78 | PERLINSKI Damian | 49 | może i powoli ale za to byle jak | BYDGOSZCZ | M3 | MOŻE I POWOLI ALE ZA TO BYLE JAK | 00:04:11 | 00:59:21 | 01:19:19 | |
79 | SŁOMKA Maciej | 50 | MOŻE I POWOLI ALE ZA TO BYLE JAK | BYDGOSZCZ | M3 | MOŻE I POWOLI ALE ZA TO BYLE JAK | 00:04:11 | 00:59:27 | 01:19:36 | |
80 | OSMAŃSKI Marcin | 76 | TORUŃ | M3 | 00:04:13 | 01:04:25 | 01:28:00 | |||
81 | BASIŃSKI Łukasz | 156 | Olimpiasport.pl | BYDGOSZCZ | M2 | Olimpiasport.pl | 00:04:13 | 01:08:40 | 01:33:05 | |
82 | OCHENDAL Maciej | 171 | M3 | Trispace | 00:04:13 | 00:59:19 | 01:19:18 | |||
83 | OSIŃSKI Wojciech | 142 | Pioneer | SZUBIN | M3 | Pioneer | 00:04:14 | 01:28:00 | 01:59:43 | |
84 | PIEC Maciej | 48 | BYDGOSZCZ | M3 | 00:04:15 | 01:12:19 | 01:39:26 | |||
85 | RYBAK Paweł | 140 | Sunrise System | POZNAŃ | M3 | Sunrise System | 00:04:15 | 01:12:24 | 01:36:10 | |
86 | KOPER Michał | 16 | BYDGOSZCZ | M3 | 00:04:15 | 01:22:20 | 01:55:58 | |||
87 | DREJAS Andrzej | 141 | Sunrise System | ŻNIN | M3 | Sunrise System | 00:04:16 | 01:30:40 | 02:00:39 | |
88 | PRZYBYTKOWSKI Paweł | 17 | BYDGOSZCZ | M2 | 00:04:18 | 01:07:50 | 01:31:14 | |||
89 | BAŁA Paweł | 118 | DĄBROWA CHEŁMIŃSKA | M2 | 00:05:19 | 01:01:40 | 01:23:55 | |||
90 | WDOWIAK Piotr | 79 | BYDGOSZCZ | M2 | 00:05:25 | 01:13:56 | 01:40:40 | |||
91 | KASPRZAK Radosław | 88 | GDYNIA | M4 | 00:06:00 | 00:51:52 | 01:12:46 | |||
92 | PIOTROWSKI Dariusz | 164 | MTB ELDAR ŚWIECIE | ŚWIECIE | M4 | MTB ELDAR ŚWIECIE | 00:06:00 | 00:57:04 | 01:17:19 | |
93 | MARSKI Michał | 85 | PAPOWO TORUŃSKIE | M4 | 00:06:01 | 01:00:40 | 01:22:06 | |||
94 | BEJMA Sławomir | 146 | ŁOCHOWO | M4 | 00:06:02 | 00:55:56 | 01:14:52 | |||
95 | RUTKOWSKI Tomasz | 43 | bydgoskaszosa.pl | BYDGOSZCZ | M4 | bydgoskaszosa.pl | 00:06:02 | 01:01:30 | 01:24:33 | |
96 | SEKRECKI Adam | 18 | Rowerowa Brzoza | BYDGOSZCZ | M4 | Rowerowa Brzoza MTB TEAM | 00:06:02 | 00:56:00 | 01:14:48 | |
97 | MARIAŃSKI Leszek | 134 | SANIMAR BYDGOSZCZ | ZAMOŚĆ | M4 | SANIMAR BYDGOSZCZ | 00:06:02 | 00:55:56 | 01:14:50 | |
98 | PESZYNSKI Wojciech | 149 | 85-373 BYDGOSZCZ | M4 | 00:06:03 | 00:59:24 | 01:20:20 | |||
99 | ŚWITAJ Waldemar | 67 | MTB SUPERCHIP | ŁOCHOWO | M4 | MTB SUPERCHIP | 00:06:04 | 00:55:55 | 01:14:49 | |
100 | SZYKOWNY Marcin | 70 | TARPOL TEAM | BYDGOSZCZ | M4 | TARPOL TEAM | 00:06:04 | 01:00:26 | 01:21:09 | |
101 | DRYLL Marek | 73 | BYDGOSZCZ | M4 | 00:06:04 | 01:04:12 | 01:26:19 | |||
102 | REPKA Marek | 167 | Lupus Team | BYDGOSZCZ | M4 | Lupus Team | 00:06:04 | 01:02:37 | 01:24:22 | |
103 | WEBER Emanuel | 34 | Cyklopunkt-Funbike-Cycloholics Toruń | TORUŃ | M4 | Cyklopunkt-Funbike-Cycloholics Toruń | 00:06:05 | 01:01:53 | 01:24:25 | |
104 | LASOWSKI Przemysław | 42 | GRUDZIĄDZ | M4 | 00:06:06 | 00:54:18 | 01:12:42 | |||
105 | JAGIELSKI Jacek | 44 | Klub Kolarski Wda Świecie | ŚWIECIE | M4 | Klub Kolarski Wda Świecie | 00:06:06 | 00:58:26 | 01:17:48 | |
106 | MĄDZIELEWSKI Sławek | 132 | Klub Kolarski Wda Świecie | 86-105 ŚWIECIE | M4 | Klub Kolarski Wda Świecie | 00:06:06 | 01:05:07 | 01:28:04 | |
107 | WEŁNOWSKI Damian | 131 | BYDGOSZCZ | M4 | 00:06:07 | 01:02:00 | 01:25:40 | |||
108 | TOMASZEWSKI Waldemar | 15 | M4 | BYDZIA POWER BIKE TEAM | 00:06:07 | 00:58:32 | 01:17:46 | |||
109 | KRAWISZ Maciej | 74 | LP500 | BYDGOSZCZ | M4 | LP500 | 00:06:07 | 01:14:45 | 01:41:56 | |
110 | KAMIŃSKA Agnieszka | 121 | BYDGOSZCZ | K4 | 00:06:07 | 01:14:45 | 01:41:08 | |||
111 | JANOWSKI Krzysztof | 125 | CB 163 | KRUSZYN | M4 | CB 163 | 00:06:08 | 01:06:35 | 01:32:11 | |
112 | KONIEC Krzysztof | 86 | WIECBORK | M4 | 00:06:08 | 01:14:50 | 01:44:47 | |||
113 | LEWANDOWSKI Sławomir | 175 | M4 | LIPA MTB | 00:06:09 | 01:00:43 | 01:21:03 | |||
114 | KONIEC Piotr | 30 | blackstarMTB | 85-446 BYDGOSZCZ | M4 | blackstarMTB | 00:06:09 | 01:14:47 | 01:44:45 | |
115 | BOROWICZ Sławomir | 110 | TARPOL TEAM | GZIN | M4 | TARPOL TEAM | 00:06:10 | 01:09:17 | 01:37:34 | |
116 | BARTOSZEWICZ Maciej | 40 | BYDGOSZCZ | M2 | 00:06:11 | 01:00:45 | 01:21:03 | |||
117 | STODÓLSKI Przemysław | 108 | JANIKOWO | M2 | 00:06:11 | 00:59:48 | 01:20:38 | |||
118 | ŚWIĘCICHOWSKI Paweł | 151 | KORONOWO | M3 | 00:06:11 | 01:26:10 | 02:00:31 | |||
119 | DOBROWOLSKI Grzegorz | 117 | BYDGOSZCZ | M3 | 00:06:12 | 01:05:44 | 01:28:00 | |||
120 | NOWACKI Marcin | 98 | INOWROCŁAW | M3 | 00:06:12 | 01:13:02 | 01:38:55 | |||
121 | NIEWIADOMSKI Tomasz | 153 | INOWROCŁAW | M2 | 00:06:14 | 01:06:52 | 01:30:55 | |||
122 | LEWANDOWSKI Andrzej | 57 | DĄB POTULICE TEAM | POTULICE | M5 | DĄB POTULICE TEAM | 00:08:01 | 00:56:51 | 01:14:26 | |
123 | NAWROCKI Dariusz | 90 | VauPe Team | BYDGOSZCZ | M5 | VauPe Team | 00:08:01 | 01:06:02 | 01:28:31 | |
124 | ADAMIK Jan | 137 | GDYNIA | M5 | 00:08:01 | 01:31:18 | 02:06:51 | |||
125 | TOMALAK Tomasz | 133 | Amator niezrzeszony | BYDGOSZCZ | M5 | Amator niezrzeszony | 00:08:02 | 01:12:28 | 01:37:25 | |
126 | UFNAL Marian | 21 | BYDGOSZCZ | M5 | 00:08:02 | 01:21:18 | 01:47:45 | |||
127 | ZIELIŃSKI Marian | 56 | Klub Kolarski Wda Świecie | ŚWIECIE | M5 | Klub Kolarski Wda Świecie | 00:08:03 | 01:04:04 | 01:26:49 | |
128 | BELT Jarosław | 163 | MTB Eldar Świecie | ŚWIECIE | M5 | MTB ELDAR ŚWIECIE | 00:08:03 | 00:55:06 | 01:13:43 | |
129 | BRZOZOWSKI Jarosław | 29 | BRZOZA TRI TEAM | 86-061 BRZOZA | M5 | BRZOZA TRI TEAM | 00:08:04 | 01:06:47 | 01:31:52 | |
130 | LEWANDOWSKI Michał | 51 | GRUDZIĄDZ | M5 | 00:08:04 | 00:56:51 | 01:16:09 | |||
131 | KOWALEWSKI Wojciech | 87 | Browerowy | BYDGOSZCZ | M5 | Browerowy | 00:08:04 | 00:59:26 | 01:19:32 | |
132 | WILKOWSKI Krzysztof | 41 | bydgoskaszosa.pl | BYDGOSZCZ | M5 | bydgoskaszosa.pl | 00:08:05 | 01:05:05 | 01:28:14 | |
133 | Teams | 00:08:05 | 01:12:50 | 01:38:12 | ||||||
133 | MYTYCH Ryszard | 136 | ELBLĄG | M6 | 00:08:05 | 01:12:50 | 01:38:12 | |||
135 | KUREK Dariusz | 31 | CYKLO BYDGOSZCZ | BYDGOSZCZ | M5 | CYKLO BYDGOSZCZ | 00:08:06 | 01:05:50 | 01:28:19 | |
136 | GOLIŃSKI Janusz | 11 | M6 | 00:08:07 | 01:15:36 | 01:41:43 | ||||
137 | MULLER Jos | 47 | BYDGOSZCZ | M5 | 00:08:07 | 01:16:59 | 01:46:01 | |||
138 | SZMOŃ Mirosław | 92 | Rowerowa Brzoza | BYDGOSZCZ | M6 | Rowerowa Brzoza MTB TEAM | 00:08:08 | 01:01:59 | 01:22:50 | |
139 | STASZKIEWICZ Radosław | 46 | STASHKY TEAM | BYDGOSZCZ | M5 | STASHKY TEAM | 00:08:08 | 01:12:46 | 01:38:08 | |
140 | MROZIK Andrzej | 150 | BYDGOSZCZ | M4 | 00:16:13 | 01:11:19 | 01:36:36 | |||
141 | KIEŁBASIŃSKI Fabian | 27 | BYDGISZCZ | M2 | 00:34:25 | |||||
142 | SIEWRUK Adam | 159 | BYDGOSZCZ | M3 | 00:34:25 | 01:46:08 | ||||
Niesklasyfikowani | ||||||||||
SOLARSKI Jacek | 139 | BYDGOSZCZ | M3 | DNF | 01:03:37 DNF | DNF |
Znaleziono 143 wynik(ów)