X NORDIC WALKING CHARYTATYWNY IM. CHOR. KAZIMIERZA MASIOWSKIEGO - 5.5 KM

Organizator:
Stowarzyszenie Sportowe Grupa Biegowa Rundorfina, Gmina Czaplinek
Data:
2020-03-08
Miejsce:
Czaplinek
Dystans:
5.5 km
Zgłoszonych:
50
Wystartowało:
45
Nie ukończyło:
0
Ukończyło:
45
Na trasie:
0
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K-OPEN | M-OPEN

Klasyfikacja wg czasów netto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas
netto
5.5km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
     
1BRZOZOWSKI Piotr 15AKTYWNI POSTOMINOSŁAWNOM-OPEN1M 100:34:37.04 6:179,5
2PYREK Krzysztof 1001 RBLogWAŁCZM-OPEN2M 200:35:52.55+00:01:156:319,2
3MROZICKI Andrzej 87Morsy SzczecinekSZCZECINEKM-OPEN3M 300:39:21.15+00:04:447:098,4
4WOJTCZAK Urszula 138CzapelkiCZAPLINEKK-OPEN1K 100:40:00.27+00:05:237:168,2
5JURCZYSZYN Zyta 45Czapelki z CzaplinkaCZAPLINEKK-OPEN2K 200:40:27.33+00:05:507:218,2
6KNITTER Monika 53POLANÓWK-OPEN3K 300:40:38.00+00:06:007:238,1
7FEDOROWIAT-NOWACKA Małgorzata 151CZAPLINEKK-OPEN4K 400:41:03.61+00:06:267:288,0
8BERCZYŃSKI Henryk 10Nadleśnictwa OkonekOKONEKM-OPEN4M 400:41:40.74+00:07:037:347,9
9ANDRUSZKIEWICZ Paweł 4SZCZECINEKM-OPEN5M 500:42:54.40+00:08:177:487,7
10REPECKA Krystyna 101ŚWIERCZYNAK-OPEN5K 500:42:55.16+00:08:187:487,7
11WAŚNIEWSKA Ewa 132RundorfinaBARWICEK-OPEN6K 600:44:13.79+00:09:368:027,5
12SKOWROŃSKA - ŁOPIŃSKA Genowefa 109Daj radość niepełnosprawnymPIŁAK-OPEN7K 700:45:02.20+00:10:258:117,3
13PIETRZYK Anna 97KALISZ POMORSKIK-OPEN8K 800:45:50.27+00:11:138:207,2
14WOJDAN Iwona 137RundorfinaŚWIERCZYNAK-OPEN9K 900:45:53.88+00:11:168:207,2
15DUSZYŃSKA Jolanta 30RundorfinaŚWIERCZYNAK-OPEN10K 1000:45:54.27+00:11:178:207,2
16BALIŃSKA Justyna 7Drawski BiegaczDRAWSKO POMORSKIEK-OPEN11K 1100:45:57.39+00:11:208:217,2
17KOWALSKI Mirosław 145GRYF SZCZECINEKSZCZECINEKM-OPEN6M 600:46:31.82+00:11:548:277,1
18KAMIŃSKA Barbara 48POŁCZYN-ZDRÓJK-OPEN12K 1200:47:02.99+00:12:258:337,0
19SZYMKIEWICZ Agnieszka 124BYSZKOWOK-OPEN13K 1300:48:08.50+00:13:318:456,9
20OBUCHOWICZ Mariola 91NOBLINYK-OPEN14K 1400:48:09.06+00:13:328:456,9
21CHABOWSKA Anna 17CZAPLINEKK-OPEN15K 1500:48:50.10+00:14:138:526,8
22DOROBA Monika 29ŁUBOWOK-OPEN16K 1600:48:58.38+00:14:218:546,7
23LEŚKIEWICZ Karolina 75ŁUBOWOK-OPEN17K 1700:48:59.41+00:14:228:546,7
24IZDEBSKA Wanda 173K-OPEN18K 1800:49:01.62+00:14:248:546,7
25RYMDEJKO Renata 158ULTRA KAYA TEAMMIELĘCINK-OPEN19K 1900:49:11.87+00:14:348:566,7
26LAWRANZ Justyna 74STRZESZYNK-OPEN20K 2000:49:55.44+00:15:189:046,6
27ROMANÓW Małgorzata 102BROCZYNOK-OPEN21K 2100:50:34.40+00:15:579:116,5
28NAREWSKA Marta 88CZAPLINEKK-OPEN22K 2200:50:35.02+00:15:579:116,5
29DĄBROWSKA Katarzyna 27RundorfinaCZAPLINEKK-OPEN23K 2300:51:20.35+00:16:439:206,4
30ŚWIĄDER-MINKIEWICZ Ewa 126NOWE WOROWOK-OPEN24K 2400:51:21.82+00:16:449:206,4
31CHUDOBSKA Ewa 20NOWE WOROWOK-OPEN25K 2500:51:21.82+00:16:449:206,4
32WÓJTOWICZ Joanna 141BYSZKOWOK-OPEN26K 2600:51:28.19+00:16:519:216,4
33KAŹMIERCZAK Syla 51CZAPLINEKK-OPEN27K 2700:51:31.38+00:16:549:226,4
34KOZIARZ Joanna 59CZAPLINEKK-OPEN28K 2800:51:32.02+00:16:549:226,4
35PIETRZAK Agata 96CZAPLINEKK-OPEN29K 2900:51:33.58+00:16:569:226,4
36WITASEK Elżbieta 135CZAPLINEKK-OPEN30K 3000:51:34.25+00:16:579:226,4
37ONIA Krystyna 172CZAPLINEKK-OPEN31K 3100:51:35.18+00:16:589:226,4
38SIEDLAK Agnieszka 105CZAPLINEKK-OPEN32K 3200:52:31.63+00:17:549:326,3
39MIKUSZEWSKA Barbara 84PRZYBRDAK-OPEN33K 3300:52:58.21+00:18:219:376,2
40KRUKOWSKA Anna 61DRZONOWOK-OPEN34K 3400:53:07.63+00:18:309:396,2
41SYDOR Julia 117SzympatijulCZAPLINEKK-OPEN35K 3500:54:41.35+00:20:049:566,0
42NOWACKI Eugeniusz 90BMM PANCERNYZŁOCIENIECM-OPEN7M 700:54:43.53+00:20:069:576,0
43WILCZYŃSKA Jadwiga 134STARA STUDNICAK-OPEN36K 3600:56:38.68+00:22:0110:185,8
44MASIUKIEWICZ Krystyna 81Morsy Bez ForsyŻELISŁAWIE CZAPLINEKK-OPEN37K 3700:59:27.00+00:24:4910:485,6
45TARNOWSKA Joanna 128SOŚNICAK-OPEN38K 3800:59:30.76+00:24:5310:495,5
Znaleziono 45 wynik(ów)