X OTWARTE MISTRZOSTWA LUBINA W NORDIC WALKING - 4KM (AMATORZY)

Organizator/ Organizer:
Regionalne Centrum Sportowe Sp. z o.o.
Data/ Date:
2018-10-28
Miejsce/ Place:
Lubin
Dystans/ Distance:
4 km
Zgłoszonych/ Registered:
27
Wystartowało/ Started:
23
Nie ukończyło/ Not finished:
1
Ukończyło/ Finished:
22
Na trasie/ On track:
1

Klasyfikacja/ Classiffication: Wszyscy

Wyniki nieoficjalne !!!
Pełne wyniki/ Full Results : PDF | CSV
Wyniki uproszczone/ Simple results : PDF | PDF2 | CSV
 
Klasyfikacje w punktach pomiarowych/ Classification for time points: 2km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii/ Classification by category: Wszyscy | K19-49 | M19-49 | K50-69 | M50-69 | K70+ | M70+

Msc/ RnkZawodnik/ NameNumer/ BibKlub/ TeamMiejscowość/ CityKraj/ CountryKategoria/ CategoryMkat/ CatRnkK/M/ W/MŻół. kartkiCzas startu/Start time2kmCzas
netto
4km
Czas
brutto
4km
Różn/ GapTempo
min/km
Tempo
km/h
         
1LUBIATOWSKI Ireneusz 64GUBINM50-691M 100:00:0400:15:0700:30:22.8800:30:27.88 7:357.9
2JUREK Adam 34KS METRACO POLKOWICELUBINM50-692M 200:00:0300:15:0600:30:33.1600:30:36.63+00:00:107:387.9
3WOROCH Roman 40KSMETRACO POLKOWICEDOPIEWOM50-693M 300:00:0400:15:4200:31:59.0400:32:03.29+00:01:367:597.5
4MIKOŁAJCZAK Jan 65LEGNICAM50-694M 400:00:0300:16:3800:33:42.8700:33:46.05+00:03:198:257.1
5KULCZYCKI Rafał 68LUBINM19-491M 500:00:0400:17:1600:34:05.9800:34:10.73+00:03:438:317
6WOJDYŁA Mieczysław 444WSZPWROCŁAWM50-695M 600:00:0400:17:1700:34:33.3600:34:38.07+00:04:108:386.9
7KWAŚNICKI Tomasz 67DALEKO JESZCZE TEAMGOLAM19-492M 700:00:0300:17:1500:34:40.5300:34:44.43+00:04:178:406.9
8PRZYBYŁEK Marysia 45MARSZ PO ZDROWIEŚMIGIELK19-491K 100:00:2500:17:2100:35:01.3500:35:27.04+00:04:388:456.9
9SOWA Andrzej 66LUBINM50-696M 800:00:0400:17:3100:36:17.5800:36:21.67+00:05:549:046.6
10KONASZCZUK Agnieszka 70KBLLEGNICAK19-492K 200:00:2600:18:1000:37:15.0000:37:41.99+00:06:529:186.4
11GRYGOROWICZ Teresa 6KS METRACO POLKOWICELUBINK50-691K 300:00:2600:18:5000:38:51.4000:39:17.42+00:08:289:426.2
12KUCAB Andrzej 71LUBINM50-697M 900:03:4400:19:5800:39:57.6400:43:41.83+00:09:349:596
13KOZŁOWSKI Paweł 63LUBINM19-493M 1000:00:0400:19:4700:40:30.0900:40:34.97+00:10:0710:075.9
14KUBERKO Honorata 62LUBINK19-493K 400:00:2600:21:4400:43:12.3300:43:39.24+00:12:4910:485.6
15GANCZAR Elżbieta 61LUBINK50-692K 500:00:2600:21:4500:43:38.2900:44:04.97+00:13:1510:545.5
16KOLBUSZ Janina 36KS METRACOPOLKOWICELUBINK50-693K 600:00:2600:21:4400:44:27.1500:44:53.66+00:14:0411:065.4
17KRAMER Leszek 37OLEŚNICKI UNIWERSYTET TRZECIEGO WIEEKUOLESNICAM70+1M 1100:00:0500:21:5200:45:02.7800:45:08.12+00:14:3911:155.3
18HYŻY Katarzyna 69LUBINK19-494K 700:00:2600:23:0800:47:10.6800:47:37.64+00:16:4711:475.1
19GROBELNA Jadwiga 32KS METRACO POLKOWICELUBINK50-694K 800:00:2600:23:0900:47:31.0400:47:57.42+00:17:0811:525.1
20WIERZEJSKI Henryk 39AMATORWROCŁAWM50-698M 1200:00:0600:23:2100:47:38.1100:47:44.60+00:17:1511:545
21KITA Grażyna 35LUBINK50-695K 900:00:2700:24:5800:50:00.0300:50:27.19+00:19:3712:304.8
22ZALEWSKI Władysław 41OLEŚNICKA STREFA NORDIC WALINGOLEŚNICAM70+2M 1300:00:0400:24:5100:50:02.2200:50:06.43+00:19:3912:304.8
23TRZENIEC Krzysztof 38LEGNICAM50-699M 1400:00:03   
Znaleziono 23 wynik(ów)