X OTWARTE MISTRZOSTWA LUBINA W NORDIC WALKING - 8KM (PROFESJONALIŚCI)

Organizator/ Organizer:
Regionalne Centrum Sportowe Sp. z o.o.
Data/ Date:
2018-10-28
Miejsce/ Place:
Lubin
Dystans/ Distance:
8 km
Zgłoszonych/ Registered:
26
Wystartowało/ Started:
23
Nie ukończyło/ Not finished:
0
Ukończyło/ Finished:
23
Na trasie/ On track:
0

Klasyfikacja/ Classiffication: Wszyscy

Wyniki nieoficjalne !!!
Pełne wyniki/ Full Results : PDF | CSV
Wyniki uproszczone/ Simple results : PDF | PDF2 | CSV
 
Klasyfikacje w punktach pomiarowych/ Classification for time points: 2km | 4km | 6km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii/ Classification by category: Wszyscy | K20 | M20 | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50 | K60+ | M60+

Msc/ RnkZawodnik/ NameNumer/ BibKlub/ TeamMiejscowość/ CityKraj/ CountryKategoria/ CategoryMkat/ CatRnkK/M/ W/MŻół. kartkiCzas startu/Start time2km4km6kmCzas
netto
8km
Czas
brutto
8km
Różn/ GapTempo
min/km
Tempo
km/h
           
1SKIBA Krzysztof 25M SPORTPOLKOWICEM501M 100:00:0400:14:3900:29:2800:44:5601:01:37.6201:01:41.72 7:427.8
2SIWAK Piotr 20KS METRACO POLKOWICERUDNAM502M 200:00:0300:14:5500:30:1200:45:5001:01:45.2601:01:49.25+00:00:077:437.8
3LUBIATOWSKI Ireneusz 23GUBINM503M 300:00:0300:15:2500:31:0000:46:5001:03:10.0001:03:13.67+00:01:327:537.6
4WOROCH Roman 14KS METRACO POLKOWICEDOPIEWOM60+1M 400:00:0300:15:3800:31:2400:47:1801:03:27.0201:03:30.12+00:01:497:557.6
5JUREK Adam 9KS METRACO POLKOWICELUBINM504M 500:00:0400:15:3800:31:2300:47:5101:05:19.4301:05:24.28+00:03:418:107.3
6ZACZYŃSKA Anna 24LUBINK301K 100:00:2700:15:5100:32:1100:49:0601:05:50.5701:06:17.72+00:04:128:137.3
7ŻYDACZEWSKI Ryszard 18KS METRACO POLKOWICELUBINM505M 600:00:0500:16:1100:32:4600:49:3501:06:12.2201:06:17.62+00:04:348:167.3
8JĘDRASIAK Renata 8KS METRACO POLKOWICELUBINK501K 200:00:2700:16:1500:32:5700:49:4901:06:53.8001:07:20.87+00:05:168:217.2
9STĘPIEŃ Lucyna 22LUBINK60+1K 300:00:2700:16:5600:34:2100:51:5801:09:35.0801:10:02.09+00:07:578:416.9
10KWIATKOWSKA Stanisława 27CHODZ Z NAMIKOSŁAWICEK502K 400:00:2800:17:2200:35:2000:53:1901:11:10.6101:11:38.64+00:09:328:536.7
11KLEPACZEK Dawid 21LUBINM301M 700:00:0600:18:0700:36:3000:54:0501:11:32.6901:11:39.28+00:09:558:566.7
12BADECKI Ryszard 1KS METRACO POLKOWICENIESZCZYCEM506M 800:00:0500:17:3400:35:3100:53:3001:11:33.5101:11:38.76+00:09:558:566.7
13PRZYBYŁEK Marysia 19MARSZ PO ZDROWIEŚMIGIELK401K 500:00:2700:17:2400:35:2700:53:4701:12:35.3701:13:03.21+00:10:579:046.6
14WOJDYŁA Mieczysław 13WROCŁAWM507M 900:00:0500:17:4800:35:4900:53:5401:12:39.8001:12:45.02+00:11:029:056.6
15DĄBROWA Wojciech 2CHODZ Z NAMIGOSŁAWICEM508M 1000:00:0600:17:1700:36:5600:55:5701:13:42.8601:13:48.92+00:12:059:126.5
16DUDEK Edward 4METRACO POLKOWICEGŁOGÓWM60+2M 1100:00:0400:18:0700:36:0900:54:4601:13:52.7801:13:57.37+00:12:159:146.5
17KURZAWSKA Jolanta 10KS METRACO POLKOWICELUBINK60+2K 600:00:2700:17:5700:36:1500:54:5801:14:01.9401:14:29.35+00:12:249:156.5
18SKAWIŃSKA Ewa 12NAKIJEZAPRASZAMY.NWWILKSZYNK402K 700:00:2700:17:5700:36:4000:55:2701:14:04.9001:14:32.65+00:12:279:156.5
19SIERACKA Katarzyna 11AZYMUTLESZNOK503K 800:00:2700:18:1600:37:3100:57:2601:17:43.6401:18:11.46+00:16:069:436.2
20WORONKO-ZACZYNSKA Janina 15KS METRACO POLKOWICELUBINK60+3K 900:00:2800:19:0200:38:3100:58:4001:19:06.1901:19:34.56+00:17:289:536.1
21ZIEGLER Barbara 17AZYMUTLIPNOK60+4K 1000:00:2800:19:0700:38:3200:58:4001:19:07.1101:19:35.58+00:17:299:536.1
22MOSTOWSKA - NOWAK Elżbieta 26ŻAKOWOK504K 1100:00:2900:20:0100:41:1501:03:0201:24:43.1901:25:12.41+00:23:0510:355.7
23FREUS Agnieszka 5WROCŁAWK505K 1200:00:2900:21:4400:44:5001:08:2401:31:41.4001:32:10.44+00:30:0311:275.2
Znaleziono 23 wynik(ów)