Organizator : | Fundacja Bieg Rzeźnika |
Data : | 2022-10-08 |
Miejsce : | Cisna |
Dystans : | 14 km |
Zgłoszonych : | 279 |
Wystartowało : | 224 |
Nie ukończyło : | 0 |
Ukończyło : | 224 |
Na trasie : | 0 |
Klasyfikacja wg
czasu brutto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Czas startu |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | SIKOŃCZYK Miłosz | 1001 | TS WISŁA KRAKÓW | KRAKÓW | M20 | 00:00:00 | |
2 | TRACZ Łukasz | 1226 | TRENINGFIZJO/AQUAREH | RZESZÓW | M30 | 00:00:00 | |
3 | ZĄBIK Marek | 1227 | GODOWA | M30 | 00:00:00 | ||
4 | ŻŁOBECKI Piotr | 1102 | DANIEL WOSIK TERVEL TEAM | ŚWIĘTOMARZ | M40 | 00:00:00 | |
5 | PĘKALA Łukasz | 1012 | POZNAŃ | M30 | 00:00:00 | ||
6 | TRACZ Paulina | 1225 | BUFF/THENORTHFACE/TRENINGFIZJO | RZESZÓW | K30 | 00:00:00 | |
7 | BUSZ Jacek | 1028 | STAJNIA BALONA/OLD SCHOOL TRIAL RUNNING | RZESZOW | M30 | 00:00:00 | |
8 | BOLECHOWSKA Dominika | 1256 | ALPIN SPORT TEAM | RABKA ZDRÓJ | K40 | 00:00:00 | |
9 | JEDLIŃSKI Norbert | 1206 | BRZEŹNICA | M20 | 00:00:00 | ||
10 | WRONECKA Emilia | 1196 | ALCHEMIA BIEGANIA | KATOWICE | K30 | 00:00:00 | |
11 | ŚWIĄDER Mirosław | 1148 | RUNPASSION.PL | KOLBUDY | M50 | 00:00:00 | |
12 | WÓJCIK Józef | 1195 | CHEŁM BIEGA | CHEŁM | M50 | 00:00:00 | |
13 | JANDZIŚ Wiesław | 1220 | AKTYWNY DYNÓW | DYNÓW | M40 | 00:00:00 | |
14 | SOKOŁOWSKI Marek | 1151 | ALPIN SPORT TEAM | MYSŁOWICE-WESOŁA | M50 | 00:00:00 | |
15 | ZAWADZKI Marcin | 1209 | SZCZWANY TRZMIEL TEAM | LUBENIA | M30 | 00:00:00 | |
16 | BODZIOCH Grzegorz | 1178 | GORLICE | M40 | 00:00:00 | ||
17 | PĘKALA Kamila | 1011 | BIEGAJ ZE SŁAWKIEM | POZNAŃ | K20 | 00:00:00 | |
18 | ŚWIDZIŃSKI Tomasz | 1230 | LOKOMOTIV MAJDAN | KRAKÓW | M40 | 00:00:00 | |
19 | LATUSEK Daniel | 1223 | ZAGÓRZ | M30 | 00:00:00 | ||
20 | PYRZAK Jacek | 1045 | RZESZÓW | M40 | 00:00:00 | ||
21 | SHABLEI Volodymyr | 1167 | BIELSKO-BIAŁA | M30 | 00:00:00 | ||
22 | STACH Tomasz | 1171 | BIEGAJĄCA_RODZINKA | NOWOSIELCE | M40 | 00:00:00 | |
23 | BRODA Sławomir | 1253 | BOALOBRZEGI | M40 | 00:00:00 | ||
24 | HERMANIUK Tomasz | 1131 | TAURUS RZESZÓW | RUDNA WIELKA | M40 | 00:00:00 | |
25 | KOPIENIAK Emil | 1200 | TRĄBIKI | ZĄBKI | M30 | 00:00:00 | |
26 | PAŹDZIOCH Kacper | 1169 | KS BARAKUDA MIŃSK MAZOWIECKI | MIKANÓW | M20 | 00:00:00 | |
27 | MAZURKIEWICZ Tomasz | 1136 | SANOK | M50 | 00:00:00 | ||
28 | RAK Wojciech | 1147 | SII RUNNING TEAM | BOGUCHWALA | M30 | 00:00:00 | |
29 | BEŚKA Michał | 1130 | SPRINT GORZYCE | GORZYCE | M30 | 00:00:00 | |
30 | KORŻYK Marek | 1157 | CZARNA DOLNA | M40 | 00:00:00 | ||
31 | WOŹNIAK Janusz | 1013 | PORMAT JEDLICZE BIEGA | SKOŁYSZYN | M50 | 00:00:00 | |
32 | WĄSIK Łukasz | 1118 | SANOK | M30 | 00:00:00 | ||
33 | FALKOWSKI Piotr | 1257 | KS PEGAZ PIASECZNO | PIASECZNO | M50 | 00:00:00 | |
34 | MŁODZIK Anna | 1244 | ANDRYCHÓW | K30 | 00:00:00 | ||
35 | ŚLIWIŃSKI Andrzej | 1120 | MIECHÓW | M60 | 00:00:00 | ||
36 | ŁYCZKO Anna | 1218 | STOBIERNA | K30 | 00:00:00 | ||
37 | PRUS Tomasz | 1158 | RAKSZAWA | M40 | 00:00:00 | ||
38 | JAGIEŁŁO Katarzyna | 1165 | BIEGAJACE ZĄBKI | ZĄBKI | K40 | 00:00:00 | |
39 | BANCERZ Szymon | 1105 | TRAWNIKI BIEGAJĄ | TRAWNIKI | M20 | 00:00:00 | |
40 | GRABSKA Ewa | 1233 | SEKCJA BIEGOWA GRUPY PIWNEJ | KRAKÓW | K30 | 00:00:00 | |
41 | BUSZ Monika | 1029 | KAŃCZUGA | K30 | 00:00:00 | ||
42 | WRÓBEL Jakub | 1208 | WADOWICE | M30 | 00:00:00 | ||
43 | MROCZEK Dawid | 1054 | RZESZOW | M20 | 00:00:00 | ||
44 | SCHWITALLA Adrian | 1243 | SIECHNICE | M40 | 00:00:00 | ||
45 | LATUSEK Joanna | 1224 | ZAGÓRZ | K30 | 00:00:00 | ||
46 | SZWAGRZYK Marcin | 1234 | SEKCJA BIEGOWA GRUPY PIWNEJ | KRAKÓW | M30 | 00:00:00 | |
47 | TARNAWSKI Jakub | 1258 | WOLOPATOLO | KRAKÓW | M50 | 00:00:00 | |
48 | GAŁUSZKA Tomasz | 1217 | SKITUROWE BIESZCZADY | SANOK | M40 | 00:00:00 | |
49 | MALEC Marcin | 1037 | OSTRÓW MAZOWIECKA | M20 | 00:00:00 | ||
50 | ROŚCIŃSKI Franciszek | 5330 | SAMOTNY-WILK | SANOK | M50 | 00:00:00 | |
51 | KRZYŻOWSKI Hubert | 1184 | MSZANA DOLNA | M40 | 00:00:00 | ||
52 | PANASIUK Sergej | 5333 | OTKRZEŹNIK | KOVEL | M40 | 00:00:00 | |
53 | STACH Jacek | 1156 | OLCHOWA | M40 | 00:00:00 | ||
54 | NIEMCZUK Robert | 1239 | CISNA | M40 | 00:00:00 | ||
55 | ŻYREK Jarosław | 1092 | RYPIN RYSIANKA TEAM | CISIEC | M30 | 00:00:00 | |
56 | KOŁODZIEJCZYK Krzysztof | 1186 | WATAHA | CHRZANÓW | M40 | 00:00:00 | |
57 | KRYNICKI Jakub | 1238 | GALICJA CISNA | CISNA | M30 | 00:00:00 | |
58 | TWARDOWSKI Bartosz | 1144 | IWIERZYCE | M40 | 00:00:00 | ||
59 | GELIOS Maciej | 1065 | KAMIEŃ KRAJEŃSKI | M30 | 00:00:00 | ||
60 | SALA Paweł | 1185 | MIZUNO TURBACZ TEAM | TENCZYN | M40 | 00:00:00 | |
61 | ORZECHOWSKI Maciej | 1140 | KOLBUSZOWA DOLNA | M20 | 00:00:00 | ||
62 | LATUSEK Katarzyna | 1228 | ZAGÓRZ | K20 | 00:00:00 | ||
63 | DRĄŻEK Sławomir | 1232 | FAJSŁAWICE | M50 | 00:00:00 | ||
64 | OLSZYK Tadeusz | 1062 | MKL MARATON ŚWINOUJŚCIE | ŚWINOUJŚCIE | M60 | 00:00:00 | |
65 | PELA Tomasz | 1254 | ŁUBIANKA | M20 | 00:00:00 | ||
66 | JANAS Marian | 1251 | BALIGRÓD | M60 | 00:00:00 | ||
67 | NIEMIEC-DRWIĘGA Bernadeta | 1134 | BIEGAMBOLUBIĘ | SANOK | K40 | 00:00:00 | |
68 | PALIŚ Przemysław | 1119 | KRAKÓW | M30 | 00:00:00 | ||
69 | PYRZAK Karolina | 1043 | NIECHOBRZ | K20 | 00:00:00 | ||
70 | DRZEWIECKI Jakub | 1128 | LUBLIN | M30 | 00:00:00 | ||
71 | NICIEJA Anna | 1019 | KRAKÓW | K40 | 00:00:00 | ||
72 | MAJDYŚ Wojciech | 1018 | KRAKÓW | M40 | 00:00:00 | ||
73 | KĘDZIOR Katarzyna | 1121 | LEŚNA BIEGUNKA | RZESZÓW | K40 | 00:00:00 | |
74 | MANGILI Alberto | 1083 | ŚLEDZIEJOWICE | M40 | 00:00:00 | ||
75 | DYJAK Agnieszka | 1103 | ORŁY | K20 | 00:00:00 | ||
76 | ADAMCZYK Kamil | 1010 | WAWRZEŃCZYCE | M30 | 00:00:00 | ||
77 | GRABARCZYK Ilona | 1060 | LESZNO | K40 | 00:00:00 | ||
78 | KONDZIOŁA Krzysztof | 1210 | STAY INSANE / PERFECT RUNNER LUBLIN | LUBLIN | M30 | 00:00:00 | |
79 | SUCHOJAD Małgorzata | 1139 | GUMIGUTAPAJHIWO | LONDYN | K40 | 00:00:00 | |
80 | WYSOCKA Iwona | 1050 | BEKATEAM | LEŻAJSK | K30 | 00:00:00 | |
81 | WYSOCKI Bartosz | 1051 | BEKATEAM | LEŻAJSK | M40 | 00:00:00 | |
82 | MAJEWSKA Fabiana | 1213 | GOSTYŃ | K20 | 00:00:00 | ||
83 | BOBYK Paweł | 1143 | SANOK BIEGA | SANOK | M40 | 00:00:00 | |
84 | DUDEK Marcin | 1211 | LEŚNA BIEGUNKA | SIEDLISKA | M40 | 00:00:00 | |
85 | DZIADUS Marcin | 1183 | JAROSŁAW | M30 | 00:00:00 | ||
86 | JEZIERSKI Kamil | 1255 | GALVALINO ŁÓDŹ | ŁÓDŹ | M20 | 00:00:00 | |
87 | ORŁOWSKA Wiesława | 1096 | GRABÓW | K60 | 00:00:00 | ||
88 | BROŻYNA Magda | 1097 | WARSZAWA | K40 | 00:00:00 | ||
89 | MAGER Bartosz | 1222 | RZESZÓW | M40 | 00:00:00 | ||
90 | GANCARZ Barbara | 1071 | PSTRĄGOWA | K30 | 00:00:00 | ||
91 | PIERZCHAŁA Anna | 1085 | JAWORZNO | K40 | 00:00:00 | ||
92 | STEFANIAK Marcin | 1104 | DĄBRÓWKA | M40 | 00:00:00 | ||
93 | KLUCZYŃSKA Honorata | 1081 | ZABRZE | K40 | 00:00:00 | ||
94 | KUBALA Alicja | 1098 | KALISZ | K40 | 00:00:00 | ||
95 | KOVALSKA Anastasiia | 1237 | SANOK | K30 | 00:00:00 | ||
96 | PUDŁO Rita | 1111 | SANOK | K20 | 00:00:00 | ||
97 | PUDŁO Marcin | 1110 | SANOK | M40 | 00:00:00 | ||
98 | BLAŽEVIČIUS Tomas | 1123 | PRUSZKÓW | M40 | 00:00:00 | ||
99 | PINTSCHER Paulina | 1259 | EXPRESSMAP | RABKA-ZDRÓJ | K30 | 00:00:00 | |
100 | SPORNIAK Krzysztof | 1149 | TARGOWISKA | M30 | 00:00:00 | ||
101 | SWIERK Jakub | 1248 | LIBERA REGIA CIVITAS | PRZEMYŚL | M40 | 00:00:00 | |
102 | MEGGER Iwona | 1025 | IRON TEAM | KŁODAWA | K40 | 00:00:00 | |
103 | BANAJSKI Damian | 1080 | WARSZAWA | M30 | 00:00:00 | ||
104 | STRZYŻEWSKI Arkadiusz | 1017 | GÓRA BIEGA | GÓRA KALWARIA | M40 | 00:00:00 | |
105 | ŁASZKIEWICZ Piotr | 1035 | ATHLETICS TEAM PRUSICE | BRZEŻNO | M60 | 00:00:00 | |
106 | GRZECHYNKA Agnieszka | 1049 | GO PUBLIC | KRAKÓW | K30 | 00:00:00 | |
107 | ZYGMUNT Monika | 1115 | GIEDLAROWA | K50 | 00:00:00 | ||
108 | TUCZAPSKI Artur | 1214 | COMTAT | RZESZÓW | M60 | 00:00:00 | |
109 | TUCZAPSKA Maria | 1215 | COMTAT | RZESZÓW | K40 | 00:00:00 | |
110 | LEŃ Jakub | 5331 | RZESZÓW | M40 | 00:00:00 | ||
111 | PASZKO Wojciech | 1068 | CHEŁM BIEGA | CHEŁM | M40 | 00:00:00 | |
112 | GULCZYŃSKA Beata | 1006 | POGÓRZE | K30 | 00:00:00 | ||
113 | CZABAN Katarzyna | 1044 | KULAM SIĘ JAK GUMIKLYJZY | KATOWICE | K30 | 00:00:00 | |
114 | WIĘSEK Natalia | 1061 | KOSZALIN | K20 | 00:00:00 | ||
115 | DOBROWOLSKI Lukasz | 1090 | WARSZAWA | M50 | 00:00:00 | ||
116 | POŁAWSKA Ewa | 1182 | WARSZAWA | K30 | 00:00:00 | ||
117 | ZEMŁA Piotr | 1150 | GLIWICE | M50 | 00:00:00 | ||
118 | MAKUCH Agnieszka | 1141 | WARSZAWA | K40 | 00:00:00 | ||
119 | WANAT Barbara | 1048 | FOREVER BUSINESS TEAM | LUBENIA | K40 | 00:00:00 | |
120 | PROTSIV Katarzyna | 1204 | WARSZAWA | K30 | 00:00:00 | ||
121 | PROTSIV Jarosław | 1203 | WARSZAWA | M30 | 00:00:00 | ||
122 | BORKOWSKI Artur | 1236 | TECHNO ŚWIRY CZACHA DYMI | WARSZAWA | M30 | 00:00:00 | |
123 | JANKOWSKI Michał | 1082 | TRAWNIKI | M50 | 00:00:00 | ||
124 | CHMIELEWSKA Monika | 1181 | EAZYMUT.PL | WARSZAWA | K40 | 00:00:00 | |
125 | BECHTA Katarzyna | 1246 | BRACTWO BIEGOWE BGK | WARSZAWA | K20 | 00:00:00 | |
126 | MALINOWSKA Katarzyna | 1142 | WARSZAWA | K40 | 00:00:00 | ||
127 | AUGUSTOWSKA Izabela | 1095 | KB GEOTERMIA UNIEJÓW | WARTKOWICE | K40 | 00:00:00 | |
128 | BOROŃSKA Joanna | 1221 | JAWORZNO | K40 | 00:00:00 | ||
129 | WOJEWÓDZKA Agnieszka | 1168 | WASILKÓW | K40 | 00:00:00 | ||
130 | WÓJCIK Barbara | 1235 | TECHNO ŚWIRY CZACHA DYMI | WARSZAWA | K30 | 00:00:00 | |
131 | SALA Anna | 1159 | WARSZAWA | K30 | 00:00:00 | ||
132 | KICIŃSKI Piotr | 1117 | WARSZAWA | M40 | 00:00:00 | ||
133 | HERMANIUK Iwona | 1132 | TAURUS RZESZÓW | RUDNA WIELKA | K40 | 00:00:00 | |
134 | MAGER Olga | 1093 | RZESZÓW | K40 | 00:00:00 | ||
135 | TUREK Michal | 1193 | ROCHE RUNNERS | NOWA IWICZNA | M40 | 00:00:00 | |
136 | KĘDZIOR Justyna | 1091 | WIĄZOWNICA | K30 | 00:00:00 | ||
137 | KOWALSKI Krzysztof | 1245 | PRZEMYŚL | M20 | 00:00:00 | ||
138 | NOWAKOWSKA Magdalena | 1066 | WARSZAWA | K20 | 00:00:00 | ||
139 | KACZMARSKI Wojciech | 1135 | WARSZAWA | M50 | 00:00:00 | ||
140 | KRAMKOWSKA Agnieszka | 1198 | ROCHE RUNNERS | WARSZAWA | K30 | 00:00:00 | |
141 | ZYGMUNT Paweł | 1155 | GIEDLAROWA | M40 | 00:00:00 | ||
142 | MISIEK Marcin | 1212 | KIELCE | M50 | 00:00:00 | ||
143 | RABCZEWSKA Elżbieta | 1137 | MKS MECHANIK WŁODAWA | SUSZNO | K50 | 00:00:00 | |
144 | PUZOŃ Jan | 1192 | IGOSPORT SKLEP DLA BIEGACZA | USTROŃ | M30 | 00:00:00 | |
145 | ADACH-SOSNOWSKA Magdalena | 1074 | RASZYN | K40 | 00:00:00 | ||
146 | WALUK Paweł | 1067 | WARSZAWA | M20 | 00:00:00 | ||
147 | FILIPOWSKA Anna | 1113 | LEŻAJSK | K40 | 00:00:00 | ||
148 | GRUDZIECKI Mirosław | 1249 | WARSZAWA | M30 | 00:00:00 | ||
149 | GÓRA Anna | 1160 | FIZJOKULTURA | WARSZAWA | K30 | 00:00:00 | |
150 | SYMA Jakub | 1059 | ROZTOKI DOLNE | M20 | 00:00:00 | ||
151 | RYŻYŃSKI Tomasz | 1075 | CHEŁM | CHEŁM | M40 | 00:00:00 | |
152 | LEŚNIEWSKI Tomek | 1108 | BIESZCZADZKIE DESEROWE | ŁÓDŹ | M40 | 00:00:00 | |
153 | GRANOS Sławomir | 1229 | BIESZCZADZKIE DESEROWE | ŁÓDŹ | M50 | 00:00:00 | |
154 | CHILIŃSKA Edyta | 1038 | ŁOMŻA | K30 | 00:00:00 | ||
155 | KUSTRA Kamil | 1191 | RZESZÓW | M30 | 00:00:00 | ||
156 | STEPANIUK Joanna | 1127 | BIEGAMY DZISIAJ? WIERZBICA | WIERZBICA-OSIEDLE | K50 | 00:00:00 | |
157 | WINIARSKA-BISZCZAN Anna | 1126 | BIEGAMY DZISIAJ? WIERZBICA | WIERZBICA-OSIEDLE | K40 | 00:00:00 | |
158 | RUDZIŃSKA-PIECYK Julita | 1087 | SŁONECZKO | WARSZAWA | K30 | 00:00:00 | |
159 | RZĘDZIAN Beata | 1027 | ŁĘCZNA BIEGA | ŁĘCZNA | K30 | 00:00:00 | |
160 | ZEMŁA Dorota | 1015 | GLIWICE | K20 | 00:00:00 | ||
161 | ANDRASZ Paweł | 1205 | PRZEMYŚL | M20 | 00:00:00 | ||
162 | GABRYŚ Jakub | 1106 | WARSZAWA | M50 | 00:00:00 | ||
163 | RYŻYŃSKA Agnieszka | 1076 | CHEŁM BIEGA | CHEŁM | K40 | 00:00:00 | |
164 | RUTKOWSKI Rafał | 1122 | OBIEGUWKA | WARSZAWA | M20 | 00:00:00 | |
165 | TWARDUŚ Leszek | 1161 | TARNOWIEC | M40 | 00:00:00 | ||
166 | MOCZYŃSKA Joanna | 1034 | CHMIELÓW | K30 | 00:00:00 | ||
167 | WACŁAWEK Marta | 1005 | POWER TRAINING | PIASTÓW | K40 | 00:00:00 | |
168 | WOŹNIAK Lidia | 1014 | PORMAT JEDLICZE BIEGA | SKOŁYSZYN | K50 | 00:00:00 | |
169 | BŁOŃSKI Maciej | 1008 | WARSZAWA | M30 | 00:00:00 | ||
170 | PYSZKO Janusz | 1146 | GO HARD OR GO HOME | RZESZÓW | M30 | 00:00:00 | |
171 | PASIEKA Agnieszka | 1247 | ODRZYKOŃ | K40 | 00:00:00 | ||
172 | KACZMARCZYK Dorota | 1154 | ZRĘCIN | K50 | 00:00:00 | ||
173 | KILJAN Anna | 1020 | OLSZTYN | K30 | 00:00:00 | ||
174 | KUR Barbara | 1021 | WARSZAWA | K30 | 00:00:00 | ||
175 | NAJDER Maciej | 1070 | GRÒJEC | M30 | 00:00:00 | ||
176 | BANCERZ Jolanta | 1099 | TRAWNIKI BIEGAJĄ | TRAWNIKI | K40 | 00:00:00 | |
177 | JANDZIŚ Ewa | 1219 | AKTYWNY DYNÓW | DYNÓW | K40 | 00:00:00 | |
178 | CHMIEL-ŁOIŃSKA Monika | 1073 | DAM RADĘ | KRASNYSTAW | K40 | 00:00:00 | |
179 | KOJDER Anna | 1112 | DĘBNO | K40 | 00:00:00 | ||
180 | CZERNECKA Julia | 1152 | GŁOGOCZÓW | K20 | 00:00:00 | ||
181 | DOBOSZ Damian | 1170 | KRAKÓW | M20 | 00:00:00 | ||
182 | KOGUT Katarzyna | 1177 | SII RUNNING TEAM | RZESZÓW | K30 | 00:00:00 | |
183 | JEDLIŃSKA Izabela | 1207 | BRZEŹNICA | K40 | 00:00:00 | ||
184 | KULA Lidia | 1116 | CHAŁUPKI DĘBNIAŃSKIE | K40 | 00:00:00 | ||
185 | OLSZEWSKA Ewa | 1039 | BS ŁĘCZNA | KOLONIA STARA WIEŚ | K30 | 00:00:00 | |
186 | CZAPLA Andrzej | 1055 | CHEŁM | M60 | 00:00:00 | ||
187 | MARCINIAK Barbara | 1114 | RADOMNO BIEGA | PUSTKI | K40 | 00:00:00 | |
188 | ŻERO Stanisław | 1190 | WARSZAWA | M20 | 00:00:00 | ||
189 | KOBOS Beata | 1023 | NOWA HUTA TEAM | KRAKÓW | K30 | 00:00:00 | |
190 | POPIS Justyna | 1166 | IZBICA | K40 | 00:00:00 | ||
191 | LOBA Jerzy | 1174 | LUKS BAŁTYK DZIWNÓW | DZIWNÓW | M60 | 00:00:00 | |
192 | JAKUBIEC Justyna | 1201 | JASTKÓW | K50 | 00:00:00 | ||
193 | JAKUBIEC Tomasz | 1202 | JASTKOW | M50 | 00:00:00 | ||
194 | RAK Dorota | 1179 | BOGUCHWALA | K60 | 00:00:00 | ||
195 | GOTOWIEC Bogumiła | 1173 | BÓBR TŁUSZCZ | TŁUSZCZ | K40 | 00:00:00 | |
196 | RAK Michał | 1180 | BOGUCHWALA | M20 | 00:00:00 | ||
197 | MILEWSKI Konrad | 1188 | KODA ROBOTY ZIEMNE | MROZY | M30 | 00:00:00 | |
198 | MICHALAK Aleksandra | 1032 | BEŁCHATÓW | K40 | 00:00:00 | ||
199 | WOJTCZAK Marta | 1026 | GRÓJEC | K20 | 00:00:00 | ||
200 | BĄCZEK Krzysztof | 1260 | GRUPA JURA'PL | ZAWIERCIE | M40 | 00:00:00 | |
201 | JABŁOŃSKI Kazimierz | 1199 | SPRINTER PRĄDY | PRĄDY | M60 | 00:00:00 | |
202 | WRÓBEL Barbara | 2360 | CISNA GÓRĄ | CISNA | K20 | 00:00:00 | |
203 | KSOBIECH Marcin | 1072 | WARSZAWA | M40 | 00:00:00 | ||
204 | KALER Karolina | 1064 | WARSZAWA | K40 | 00:00:00 | ||
205 | TESCHE Basia | 1242 | NOWA IWICZNA | K40 | 00:00:00 | ||
206 | TESCHE Tomasz | 1241 | NOWA IWICZNA | M40 | 00:00:00 | ||
207 | SKARBOWSKA Izabela | 1089 | RAK'N'ROLL | WARSZAWA | K40 | 00:00:00 | |
208 | WOJCIECHOWSKA Violetta | 1100 | TARTARIA | KALISZ | K50 | 00:00:00 | |
209 | SIEWIERSKA Iga | 1031 | BOLĄCE PISZCZELE BEŁCHATÓW KLUB NORDIC WALKING | BEŁCHATÓW | K20 | 00:00:00 | |
210 | PASIEKA Magda | 1041 | OSP NAKŁO NAD NOTECIĄ | DRZEWIANOWO | K40 | 00:00:00 | |
211 | KLINIKOWSKA Bogusia | 1042 | PEPŁOWO | K40 | 00:00:00 | ||
212 | KOLASA Anna | 1176 | SII RUNNING TEAM | JAROSŁAW | K30 | 00:00:00 | |
212 | SIEWIERSKA Urszula | 1030 | BOLĄCE PISZCZELE BEŁCHATÓW KLUB NORDIC WALKING | BEŁCHATÓW | K40 | 00:00:00 | |
214 | LIPIŃSKI Łukasz | 1056 | AKADEMIA SPORTU MEDYK | ŁOMŻA | M30 | 00:00:00 | |
215 | CHOJNACKI Rafał | 1187 | WARSZAWA | M20 | 00:00:00 | ||
216 | URBAŃSKI Mikołaj | 1022 | WARSZAWA | M20 | 00:00:00 | ||
217 | REY Patryk | 1088 | REYRUNNINGTEAM | WARSZAWA | M20 | 00:00:00 | |
218 | REY Andrzej | 1046 | REYRUNNINGTEAM | WARSZAWA | M40 | 00:00:00 | |
219 | BARYGA Mateusz | 1250 | ATLAS RUN TEAM | BUSKO ZDRÓJ | M40 | 00:00:00 | |
220 | PAKOSIŃSKI Krzysztof | 1252 | BUSKO ZDRÓJ | M40 | 00:00:00 | ||
221 | GÓRA Kamil | 1162 | FIZJOKULTURA | WARSZAWA | M30 | 00:00:00 | |
222 | KUMAR Kristina | 1231 | SANOK | K20 | 00:00:00 | ||
223 | GORCZYCA Angelika | 1172 | ŁAŃCUT | K20 | 00:00:00 | ||
223 | KOZAK Mateusz | 1175 | ŁAŃCUT | M30 | 00:00:00 |
Znaleziono 224 wynik(ów)