X ULTRAMARATON BIESZCZADZKI - 52 KM
X ULTRAMARATON BIESZCZADZKI
Organizator : Fundacja Bieg Rzeźnika
Data : 2022-10-08
Miejsce : Cisna
Dystans : 52 km
Mapa : Pokaż
Zgłoszonych : 318
Wystartowało : 272
Nie ukończyło : 4
Ukończyło : 268
Na trasie : 0
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 15km | 28km | 41km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K Open | M Open | K20 | M20 | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50 | K60 | M60
Klasyfikacja wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuP1_Roztoki
15km
P2_Solinka
28km
P3_Roztoki
41km
Czas
netto
52km
Czas
brutto
52km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
          
1GRZĄDZIEL Dominik 5309ATTIQ TEAMDZIEKANOWICEM301M 100:00:0001:17:5002:25:5503:41:4604:53:01.7004:53:01.70 5:3810,6
2MIŚKIEWICZ Mariusz 5302STAŃCZAK TEAMCIESZYNM401M 200:00:0001:18:4202:29:0403:44:3704:53:38.7004:53:38.70+00:00:375:3810,6
3ZBOZIEŃ Jarosław 5294RMT TEAMŁĄCKOM302M 300:00:0001:23:5402:34:0003:51:2905:01:19.2005:01:19.20+00:08:175:4710,4
4HUZIOR Piotr 5310ATTIQ TEAM/SALMINGNOWY TARGM501M 400:00:0001:20:5602:29:0603:50:3205:01:46.9505:01:46.95+00:08:455:4810,3
5DUDA Karol 5173PISKORZÓWM303M 500:00:0001:23:5502:34:1203:51:4005:02:44.5005:02:44.50+00:09:425:4910,3
6ŻUCHOWSKI Daniel 5247POLNI PIZGACZEKRAKÓWM304M 600:00:0001:17:4302:26:1703:48:2605:06:06.2505:06:06.25+00:13:045:5310,2
7BADOWSKI Aleksander 5213MARCIN ŚWIERC TEAMWARSZAWAM305M 700:00:0001:22:1202:33:3104:00:3205:18:44.6505:18:44.65+00:25:426:079,8
8WILK Katarzyna 5301PLEŚNAK301K 100:00:0001:26:2102:40:1104:02:2705:24:25.3505:24:25.35+00:31:236:149,6
9DUDZIK Robert 5053LIMANOVA HOTELMSZANA DOLNAM306M 800:00:0001:27:1502:43:2904:10:5805:32:50.9005:32:50.90+00:39:496:249,4
10GOŁĄB Marek 5181BANDA GRUDNIALUBLINM307M 900:00:0001:26:0702:41:4704:11:0605:34:17.1005:34:17.10+00:41:156:259,3
11PERYKASZA Paweł 5222GRUPALUKTRANS.PLKRAKÓWM402M 1000:00:0001:28:0502:45:1004:19:0005:40:51.7005:40:51.70+00:47:506:339,2
12PAPROCKA Urszula 5246POLNI PIZGACZEKRAKÓWK302K 200:00:0001:28:0902:44:0204:19:3405:42:23.1005:42:23.10+00:49:216:359,1
13ANTOŃCZAK Damian 5148RUCH IZBICAŻÓŁKIEWKAM201M 1100:00:0001:31:3202:50:0104:19:1805:46:16.5005:46:16.50+00:53:146:399,0
14PAROL Rafal 5107DZIKIE GRUBASY SZATANA/STARE RURYWARSZAWAM403M 1200:00:0001:25:4402:39:4404:16:1505:51:30.4505:51:30.45+00:58:286:458,9
15TATAREK-KONIK Agnieszka 5032ALPIN SPORT TEAMCZELADŹK303K 300:00:0001:33:5402:56:2304:30:5005:52:47.4005:52:47.40+00:59:456:478,8
16KRZYSZTOŃ Marcin 5170GMP LASYKRAŚNIK / LASYM308M 1300:00:0001:25:3802:40:1304:19:2805:56:41.6005:56:41.60+01:03:396:518,7
17ANTOŃCZAK Marek 5149RUCH IZBICAŻÓŁKIEWKAM404M 1400:00:0001:32:3403:00:2404:36:5806:06:22.5506:06:22.55+01:13:207:028,5
18TROJNAR Damian 5096KS JANUSZEŁAŃCUTM309M 1500:00:0001:36:2103:02:1004:42:5306:12:03.1006:12:03.10+01:19:017:098,4
19SKOLINIEC Bartłomiej 5097#ITSCBDBROPOZNAŃM3010M 1600:00:0001:39:5903:03:4504:42:0706:14:34.3506:14:34.35+01:21:327:128,3
20MATYJASZCZYK Kamil 5048ŁĘCZNA BIEGAŁĘCZNAM3011M 1700:00:0001:33:1402:57:4504:41:1606:15:21.7006:15:21.70+01:22:207:138,3
21DOMISZEWSKA Maria 5305USTRZYKI DOLNEK501K 400:00:0001:33:1602:58:1804:41:5406:15:48.0006:15:48.00+01:22:467:138,3
22CIEPIELA Patryk 5095NOWA HUTA TEAMKRAKÓWM3012M 1800:00:0001:35:5403:07:4004:55:1306:24:05.2006:24:05.20+01:31:037:238,1
23KOLASA Filip 5056LESZNOM405M 1900:00:0001:32:0402:57:4104:46:0006:24:30.9506:24:30.95+01:31:297:238,1
24CZAJKA Tomasz 5216JASTRZEBIE-ZDROJM406M 2000:00:0001:39:4103:08:5204:53:1106:24:43.6506:24:43.65+01:31:417:238,1
25SOBOL Krystian 5279MYCZKÓWM407M 2100:00:0001:35:2703:03:4704:50:3006:24:58.6006:24:58.60+01:31:567:248,1
26CHODAKOWSKI Rafał 5115ĆMIELÓWM408M 2200:00:0001:40:1903:13:3905:01:0806:31:12.0506:31:12.05+01:38:107:318,0
27JĘDRASZCZYK Mateusz 5242BANDA GRUDNIAUNIVERSEM3013M 2300:00:0001:36:1203:02:0304:50:2106:31:38.2006:31:38.20+01:38:367:318,0
28PAŁKA Tomasz 5275KB PARANTELALIMANOWAM409M 2400:00:0001:40:2403:12:1105:00:5506:34:09.5506:34:09.55+01:41:077:347,9
29DYKSZAK Filip 5257WM TRISELFWIELICZKAM3014M 2500:00:0001:32:5802:58:1404:48:0606:37:42.3506:37:42.35+01:44:407:387,8
30KAMIŃSKI Marek 5051RZESZÓWM3015M 2600:00:0001:36:4103:13:3705:06:0906:44:35.8506:44:35.85+01:51:347:467,7
31PITTNER Andrzej 5014BORGWARNER RUNNING TEAMRZESZÓWM3016M 2700:00:0001:45:1703:17:5505:07:4006:44:41.0006:44:41.00+01:51:397:467,7
32STYPUŁKOWSKI Piotr 5251BIAŁYSTOKM3017M 2800:00:0001:47:2403:20:1505:12:4606:44:49.6006:44:49.60+01:51:477:477,7
33POCHYLSKI Radosław 5139ITSCBDBROPOZNAŃM3018M 2900:00:0001:42:5403:10:4404:55:3506:45:20.3006:45:20.30+01:52:187:477,7
34BOROWSKI Przemysław 5206#ITSCBDBROPOZNAŃM3019M 3000:00:0001:42:5503:10:4405:01:2406:45:20.4506:45:20.45+01:52:187:477,7
35WINIARSKI Jarosław 5087WINIARA TEAMPOZNAŃM4010M 3100:00:0001:44:0803:15:5305:07:0906:45:43.8506:45:43.85+01:52:427:487,7
36KRZEMIŃSKI Marcin 5253SPRINT GORZYCEGORZYCEM4011M 3200:00:0001:45:0703:21:2005:08:3806:45:53.5006:45:53.50+01:52:517:487,7
37MATUSZEWSKI Arkadiusz 5260ZAMOŚĆM4012M 3300:00:0001:48:5103:21:2605:08:2906:46:02.4506:46:02.45+01:53:007:487,7
38STARZYK Sebastian 5219OCR TEAM DĘBICATARNÓWM4013M 3400:00:0001:45:0603:20:2905:11:5206:46:47.2006:46:47.20+01:53:457:497,7
39MAŁAJEWICZ Iza 5040KRAKÓWK201K 500:00:0001:45:0903:17:3405:08:1506:47:01.2506:47:01.25+01:53:597:497,7
40KOLANO Agnieszka 5113PRZEDWOJEWSKI TEAMWARSZAWAK401K 600:00:0001:45:5303:20:3105:11:3306:48:18.8506:48:18.85+01:55:177:517,6
41BARAN Bernard 5054OCR TEAM DĘBICADĘBICAM4014M 3500:00:0001:44:0503:12:2705:01:3506:48:20.5506:48:20.55+01:55:187:517,6
42SIWAK Ryszard 5203TEAM RYŚ SKIDZIEKANOWICEM4015M 3600:00:0005:08:3606:52:53.7006:52:53.70+01:59:527:567,6
43HEJNAR Jakub 5119SZCZEPAŃCOWAM4016M 3700:00:0001:40:1003:13:3705:09:3506:54:07.0506:54:07.05+02:01:057:577,5
44CZEMERYS Piotr 5138RUCH IZBICASIENNICA NADOLNAM3020M 3800:00:0001:40:1703:17:1005:09:2406:54:45.1006:54:45.10+02:01:437:587,5
45KOSMALA Przemek 5003MARCINSWIERCTEAMKRAKÓWM4017M 3900:00:0001:42:3303:16:1205:06:0106:55:48.9006:55:48.90+02:02:477:597,5
46KOPPLINGER Grzegorz 5024ASSECO ACTIVE TEAMRZESZÓWM4018M 4000:00:0001:41:3903:14:4905:14:4306:56:09.8006:56:09.80+02:03:088:007,5
47PÓŁTORAK Krzysztof 5297XM4019M 4100:00:0001:45:4403:18:5105:11:1606:57:03.0506:57:03.05+02:04:018:017,5
48BIENIECKA Anna 5128RZEŹNIKI NA RELAKSIEGLIWICEK402K 700:00:0001:45:5003:21:4905:20:4407:03:34.8507:03:34.85+02:10:338:087,4
49IDZIOR Tomasz 5245BRZEZINYM202M 4200:00:0001:41:0903:18:1205:22:5707:06:41.3507:06:41.35+02:13:398:127,3
50PABIS Szymon 5287KARNIOWICEM3021M 4300:00:0001:47:1203:24:5105:22:3007:08:09.4007:08:09.40+02:15:078:147,3
51ŚNIEŻEK Piotr 5223PRZEMYSKI KLUB BIEGACZAPRZEMYŚLM502M 4400:00:0001:46:0703:17:2805:23:1707:09:20.5007:09:20.50+02:16:188:157,3
52CYTAWA Adrian 5039FIZJO - SPORT ŁĘCZNAŁĘCZNAM3022M 4500:00:0001:50:0303:30:1105:25:5307:10:06.3507:10:06.35+02:17:048:167,3
53LEŚKÓW Joanna 5221SCI GÓRSCY ENTUZJAŚCICIESZYNK304K 800:00:0001:44:5703:23:4105:25:4407:10:18.3007:10:18.30+02:17:168:167,3
54BUCZKOWSKI Krzysztof 5063POZNAŃM203M 4600:00:0001:47:0703:32:2405:31:3907:14:00.5507:14:00.55+02:20:588:207,2
55JAREMA Maciej 5306CISNAM4020M 4700:00:0001:49:3203:26:1805:26:0807:15:37.4507:15:37.45+02:22:358:227,2
56JASTRZĄB Piotr 5299DEKAN LESKOLESKOM503M 4800:00:0001:45:0303:28:5305:34:4007:17:16.4007:17:16.40+02:24:148:247,1
57CHUCHAŁA Paweł 5261MARKOWI BIEGACZEMARKIM4021M 4900:00:0001:49:3703:30:0905:31:3607:18:38.3507:18:38.35+02:25:368:267,1
58POPIS Tomasz 5234SEKCJA BIEGOWA RUCH IZBICAIZBICAM4022M 5000:00:0001:39:3703:17:0305:23:3707:20:23.9507:20:23.95+02:27:228:287,1
59KAMIŃSKI Marcin 5224ZAWADÓWKAM3023M 5100:00:0001:45:4103:28:2105:35:1807:21:52.3007:21:52.30+02:28:508:297,1
60STOPYRA Urszula 5233ULTRA ŁAŃCUTDĘBNOK305K 900:00:0001:50:2103:27:0205:30:5507:24:34.4507:24:34.45+02:31:328:327,0
61RÓŻYCKI Ryszard 5172SOKÓŁ ZAGÓRZZAGÓRZM601M 5200:00:0001:54:3203:35:0605:36:2107:25:08.2507:25:08.25+02:32:068:337,0
62JELENIEWSKI Paweł 5091WARSZAWAM3024M 5300:00:0001:51:5603:37:2505:37:2507:26:57.9007:26:57.90+02:33:568:357,0
63ŚWITAŁA Marcin 5312KATOWICEM504M 5400:00:0001:48:4303:36:1405:37:1007:27:01.5007:27:01.50+02:33:598:357,0
64KRUKAR Adam 5153FINISZ RYMANÓWIWONICZM505M 5500:00:0001:53:4803:32:5405:43:0707:27:48.2507:27:48.25+02:34:468:367,0
65SZABOŃ Tomasz 5043UKS REFLEX RYBNIKJANKOWICEM4023M 5600:00:0001:42:1103:22:1405:30:0707:27:50.7507:27:50.75+02:34:498:367,0
66CHRUŚCIEL Michał 5298FARTLEK GOGORZYCEM3025M 5700:00:0001:45:2003:26:2705:34:4407:28:14.1507:28:14.15+02:35:128:377,0
67LITWIN Mateusz 5179ZAMOSCM3026M 5800:00:0001:45:3303:33:2405:38:2807:29:18.0507:29:18.05+02:36:168:386,9
68GÓRKA Łukasz 5082PAWŁOWICEM3027M 5900:00:0001:56:3203:40:0305:42:1007:29:18.3507:29:18.35+02:36:168:386,9
69SIENKIEWICZ Paweł 5142TEAM ZABIEGANEDNI/DECEPTICON GYMWARSZAWAM4024M 6000:00:0001:54:5403:37:4205:43:3407:31:02.7507:31:02.75+02:38:018:406,9
70KOCZUR Kamila 5209KIEŁPINK306K 1000:00:0001:50:1403:36:5505:42:2807:31:48.3507:31:48.35+02:38:468:416,9
71MARCINIAK Tomasz 5162RADOMNO BIEGAPUSTKIM4025M 6100:00:0001:50:1303:40:2605:49:3907:34:13.3507:34:13.35+02:41:118:446,9
72GLEBA Mariusz 5083PSZCZÓŁKOWSKI TEAMOLSZTYNM3028M 6200:00:0001:49:2803:37:0805:44:0507:34:14.8507:34:14.85+02:41:138:446,9
73SZCZEPAŃSKI Marcin 5012BEAUTY SPORT RUNŁÓDŹM4026M 6300:00:0001:49:4403:36:5405:40:3107:34:16.9507:34:16.95+02:41:158:446,9
74PODKUL Konrad 5248KROSCIENKO WYZNEM3029M 6400:00:0001:46:1903:32:1105:43:0807:34:44.0007:34:44.00+02:41:428:446,9
75ZAJĄCZKOWSKI Paweł 5002POWER TRAININGWARSZAWAM3030M 6500:00:0001:43:5603:25:1105:26:5807:35:07.4007:35:07.40+02:42:058:456,9
76GUZ Marcin 5009CHEŁMM4027M 6600:00:0001:51:5403:40:2805:48:0107:35:31.5007:35:31.50+02:42:298:456,8
77PYTLOS Marcin 5105GLKS FAMIL FAŁKÓWWARSZAWAM4028M 6700:00:0001:41:3603:14:1705:48:3907:36:17.0507:36:17.05+02:43:158:466,8
78GĄSIOREK Paweł 5290ZABRZEM3031M 6800:00:0001:42:4303:24:3005:38:2707:36:28.3507:36:28.35+02:43:268:466,8
79GRUDZIŃSKI Jacek 5244MAGDALENKAM3032M 6900:00:0001:41:1403:16:0305:52:5307:37:46.8507:37:46.85+02:44:458:486,8
80MINDYKOWSKI Zbigniew 5110BIEGOWI MANIACYBYDGOSZCZM4029M 7000:00:0001:48:1603:37:5605:44:4907:38:35.2007:38:35.20+02:45:338:496,8
81CHOŁAJCZYK Marcin 5123#ITSCBDBROINOWROCLAWM3033M 7100:00:0001:51:0103:36:4105:44:4607:39:50.1007:39:50.10+02:46:488:506,8
82ŁUKOMSKI Maciej 5151ŁÓDZKI KLUB WYSOKOGÓRSKI/ SZAKALE BAŁUT ŁÓDŹŁÓDŹM4030M 7200:00:0001:42:3203:30:1305:40:4107:40:18.3007:40:18.30+02:47:168:516,8
83GALEK Adam 5134#MASABIEGAWARSZAWAM4031M 7300:00:0001:51:3303:36:1205:45:1707:40:24.9007:40:24.90+02:47:238:516,8
84GAWLIK Marcin 5116GONIĘ MISZCZA/MKS SIECHNICESIECHNICEM4032M 7400:00:0001:55:0603:45:2705:55:2907:44:11.4507:44:11.45+02:51:098:556,7
85DYREK Mateusz 5157MSZANA GÓRNAM4033M 7500:00:0001:47:3903:37:0005:45:0407:44:34.8007:44:34.80+02:51:338:566,7
86PRZYGODZKI Mateusz 5184RACE AROUND POLANDWARSZAWAM4034M 7600:00:0001:54:5203:43:3305:53:2607:44:45.9507:44:45.95+02:51:448:566,7
87ZACIERKA Krystian 5264PRZEWORNOM4035M 7700:00:0001:50:2703:37:5505:47:1607:45:55.1507:45:55.15+02:52:538:576,7
88ŚWIERCZEK Grzegorz 5049GRUPA JURA.PLZAWIERCIEM506M 7800:00:0002:01:2103:51:4005:56:3307:46:10.2007:46:10.20+02:53:088:576,7
89WIERZCHOŃ Michał 5108MR. DOCŁÓDŹM4036M 7900:00:0001:50:1103:46:1105:54:5407:46:18.5507:46:18.55+02:53:168:586,7
90GALAS Grzegorz 5041SCI GÓRSCY ENTUZJAŚCICHYBIEM4037M 8000:00:0001:51:2603:40:2905:45:4807:46:35.1007:46:35.10+02:53:338:586,7
91SZYJKA Krzysztof 5198MES-PROJEKTWARSZAWAM4038M 8100:00:0001:48:4803:34:4805:48:2007:46:41.8007:46:41.80+02:53:408:586,7
92LASKO Łukasz 5058BIESYGDYNIAM3034M 8200:00:0001:56:5503:51:3805:56:1307:47:37.4007:47:37.40+02:54:358:596,7
93KŁODAWSKI Marek 5191BRATIANM4039M 8300:00:0001:56:2203:51:4506:03:1007:50:15.0007:50:15.00+02:57:139:026,6
94SHUST Krystsina 5250SIECHNICEK307K 1100:00:0002:02:0203:54:5206:02:0007:51:16.5007:51:16.50+02:58:149:036,6
95DURMAJ Bartek 5249SIECHNICEM3035M 8400:00:0002:02:0403:55:3906:02:5407:51:16.6507:51:16.65+02:58:149:036,6
96SACHARUK Michał 5078KOKOSZKOWYM4040M 8500:00:0001:50:4203:42:0605:58:5507:53:01.0007:53:01.00+02:59:599:056,6
97MILEWSKI Mateusz 5186ASSECO ACTIVE TEAMMROZYM3036M 8600:00:0002:00:1903:48:0305:56:5107:53:07.5007:53:07.50+03:00:059:056,6
98WOJCIESZAK Katarzyna 5028ŚCO BIEGAKIELCEK403K 1200:00:0002:01:2003:52:2606:05:3607:58:10.0007:58:10.00+03:05:089:116,5
99SZYMEL Jacek 5293ŁAŃCUTM3037M 8700:00:0002:00:3703:49:5506:11:0607:58:25.0007:58:25.00+03:05:239:126,5
100LIS Arkadiusz 5093WARSZAWAM4041M 8800:00:0002:04:3803:52:4806:02:3907:59:56.4007:59:56.40+03:06:549:136,5
101SŁOWIK Radosław 5175OBIŻELECHÓWM4042M 8900:00:0002:04:0003:55:2706:05:3708:00:03.9008:00:03.90+03:07:029:136,5
102KACPERSKI Olaf 5212WARSZAWAM4043M 9000:00:0001:57:5603:45:4605:58:4408:00:09.7508:00:09.75+03:07:089:146,5
103BUDZIASZEK Agnieszka 5015EFFI RUN TEAMKRAKOWK202K 1300:00:0002:03:3303:53:1006:02:2708:01:37.3008:01:37.30+03:08:359:156,5
104ŻBIKOWSKI Tomasz 5239KP S.A.POZNAŃM4044M 9100:00:0001:59:5303:55:0406:06:4008:04:37.8508:04:37.85+03:11:369:196,4
104MROWIEC Michal 5240LECH FREEBOBROWIECM507M 9100:00:0001:59:5203:55:0406:06:4008:04:37.8508:04:37.85+03:11:369:196,4
106GĄSECKI Daniel 5289ULTRAPRZESILENIEDYNÓWM4045M 9300:00:0001:56:2403:50:5606:02:0308:04:44.0508:04:44.05+03:11:429:196,4
107FORNAL Brygida 5273#ZALINIĄMETYTEAMIWLAK203K 1400:00:0002:01:2703:55:4006:09:2108:05:25.8508:05:25.85+03:12:249:206,4
108SOKALSKI Grzegorz 5313KONSTANCINM4046M 9400:00:0002:00:4703:52:0806:05:2408:07:13.0008:07:13.00+03:14:119:226,4
109NAWROCKI Arkadiusz 5055STARA WIEŚM4047M 9500:00:0002:05:5104:01:2706:12:3708:07:34.1508:07:34.15+03:14:329:226,4
110LEŚNIOWSKI Mariusz 5016AZYMUT45 GDYNIAGDAŃSKM4048M 9600:00:0002:03:5204:09:5206:28:3108:08:14.8508:08:14.85+03:15:139:236,4
111WOŁK Paweł 5163JABŁONNAM3038M 9700:00:0002:13:0304:15:3006:19:3408:08:17.7508:08:17.75+03:15:169:236,4
112WOŁOSZYN Czesław 5217PIZUNY ROZTOCZE WSCHODNIEPIZUNYM602M 9800:00:0002:05:3003:58:2406:09:5808:08:34.8008:08:34.80+03:15:339:236,4
113MAJEWSKI Marcin 5272GOLONKA HULSWARSZAWAM3039M 9900:00:0002:05:4304:04:5106:21:3408:08:47.3508:08:47.35+03:15:459:236,4
114PRZYWARA Dominika 5281FORACTIVEMIELECK204K 1500:00:0002:01:1904:04:1606:22:5808:09:23.7508:09:23.75+03:16:229:246,4
115PRZEWLOCKI Przemysław 5152BOBROWICEM4049M 10000:00:0002:05:0603:57:0606:13:2608:12:00.5008:12:00.50+03:18:589:276,3
116GODLEWSKI Paweł 5265BIAŁYSTOKM3040M 10100:00:0001:51:5803:58:4706:08:5808:12:01.0508:12:01.05+03:18:599:276,3
117BAJSAROWICZ Marlena 5288IPA WROCŁAWJELCZ-LASKOWICEK205K 1600:00:0001:51:5703:49:4606:11:5008:15:35.3008:15:35.30+03:22:339:316,3
118JANASZ Rafał 5042NBRCWARSZAWAM4050M 10200:00:0002:00:0803:58:3206:10:0908:15:52.7008:15:52.70+03:22:519:326,3
119JASTRZĄBEK Agnieszka 5005ŁÓDŹK308K 1700:00:0001:54:2203:54:4606:11:4508:16:36.4008:16:36.40+03:23:349:336,3
120DULAK Robert 5106KIELCEM508M 10300:00:0001:59:1504:01:3606:19:3108:16:47.4008:16:47.40+03:23:459:336,3
121KOOZI Piotrek 5178ZAMOŚĆM3041M 10400:00:0001:48:1803:33:2306:08:1308:17:12.4008:17:12.40+03:24:109:336,3
122SZEIB Robert 5236BYDGOSZCZM4051M 10500:00:0002:10:5004:00:0806:09:3808:18:47.8008:18:47.80+03:25:469:356,3
123DOBROWOLSKA Agnieszka 5280ŚWIECIEK404K 1800:00:0002:03:2204:03:5706:19:2108:19:22.7508:19:22.75+03:26:219:366,2
124GRONCZEWSKI Artur 5027NEW BALANCE RUN CLUBWARSZAWAM4052M 10600:00:0002:02:4404:03:4506:19:2008:19:44.0508:19:44.05+03:26:429:366,2
125BANCERZ Grzegorz 5185TRAWNIKI BIEGAJĄTRAWNIKIM4053M 10700:00:0002:10:5304:21:3806:29:3608:19:59.7508:19:59.75+03:26:589:366,2
126MARKOWSKA-MIKULSKA Halina 5274BOCHNIAK309K 1900:00:0002:06:5704:04:0506:17:5708:20:41.6508:20:41.65+03:27:399:376,2
127LUTOWSKI Wojciech 5204BYDGOSZCZM3042M 10800:00:0002:10:4403:59:0306:19:1608:20:44.4008:20:44.40+03:27:429:376,2
128ZIĘTEK Mariusz 5263LUBLINM509M 10900:00:0001:52:5903:37:3505:56:5908:22:08.3008:22:08.30+03:29:069:396,2
129WALCZAK Bartłomiej 5225CZĘSTOCHOWAM3043M 11000:00:0002:05:1704:00:5106:19:3208:22:31.7008:22:31.70+03:29:309:396,2
130BRZUSTOWICZ Marek 5169KB GEOTERMIA UNIEJÓWCISEWM603M 11100:00:0002:02:2104:00:3706:20:3108:23:00.2008:23:00.20+03:29:589:406,2
131WOJCIECHOWSKI Krzysztof 5292ULTRA ŁAŃCUTŁAŃCUTM4054M 11200:00:0002:01:3603:56:2606:23:0208:23:15.4508:23:15.45+03:30:139:406,2
132SZARYŃSKI Tomasz 5011SZARYTEAMPRUSZCZ GDAŃSKIM4055M 11300:00:0002:03:5504:09:5706:28:3108:23:18.3008:23:18.30+03:30:169:406,2
133GWIZDALA Marcin 5228ŁĄKAM204M 11400:00:0001:52:2703:49:2206:10:0808:23:24.6508:23:24.65+03:30:229:406,2
134CIEŚLIK Jarosław 5140SOCIOS SILESIAGLIWICEM3044M 11500:00:0002:05:3404:06:2006:24:4508:24:40.0008:24:40.00+03:31:389:426,2
135LEŚNIAK-POPIEL Marta 5202SANOK BIEGASANOKK405K 2000:00:0002:05:3804:12:4406:29:2108:24:45.3508:24:45.35+03:31:439:426,2
136CEBRAT Ewa 5211SANOK BIEGASOSNOWIECK406K 2100:00:0002:05:4104:12:4506:29:2008:24:45.5508:24:45.55+03:31:439:426,2
137RADOMSKI Grzegorz 5284MOKRE RUNMIKOŁÓWM4056M 11600:00:0001:51:2203:47:4706:11:5408:26:19.9008:26:19.90+03:33:189:446,2
138SALIŃSKI Bartosz 5252AUGUSTEAMKATOWICEM3045M 11700:00:0002:06:5104:08:4006:25:0208:27:24.6508:27:24.65+03:34:229:456,1
139MAŁEK Krzysztof 5238LUBLINM3046M 11800:00:0002:03:4704:01:4606:25:4508:30:23.2508:30:23.25+03:37:219:486,1
140KAMSKA Małgorzata 5080GAMBAZ TEAMGLIWICEK3010K 2200:00:0002:11:0604:13:4006:28:5308:30:33.5008:30:33.50+03:37:319:496,1
141BŁĘDKOWSKA Katarzyna 5258OPOLEK3011K 2300:00:0002:04:3804:12:2306:32:4408:30:54.3008:30:54.30+03:37:529:496,1
142BRUNKE Tomasz 5112RUN BYDGOSZCZBYDGOSZCZM5010M 11900:00:0001:56:1803:56:4606:19:5308:31:53.0008:31:53.00+03:38:519:506,1
143KOWALIK Piotr 5183TRAWNIKI BIEGAJĄTRAWNIKI KOLONIAM4057M 12000:00:0002:10:5504:21:3806:32:5908:32:25.4008:32:25.40+03:39:239:516,1
144KREFT Ewa 5176GDAŃSKK407K 2400:00:0002:06:3404:13:4306:32:4308:32:40.9508:32:40.95+03:39:399:516,1
145FORNAL Jacek 5237GLOWIENKAM3047M 12100:00:0001:58:1604:01:2406:24:1908:33:14.3508:33:14.35+03:40:129:526,1
146CHILIŃSKI Karol 5268BIAŁYSTOKM3048M 12200:00:0002:04:1604:00:3606:20:2008:36:58.6008:36:58.60+03:43:569:566,0
147PYRKOSZ Damian 5243ENGLISH VITARZESZÓWM5011M 12300:00:0002:05:5304:07:1706:33:3008:40:01.3508:40:01.35+03:46:5910:006,0
148SKŁADZIEŃ Bartosz 5155WARSZAWAM3049M 12400:00:0002:03:5204:11:0506:40:2908:41:07.0508:41:07.05+03:48:0510:016,0
149BIENIEK Michał 5158WROCŁAWM4058M 12500:00:0002:03:5804:11:0506:40:2608:41:07.1008:41:07.10+03:48:0510:016,0
150DADAŚ Janusz 5098GLIWICEM4059M 12600:00:0002:06:5004:16:0906:40:1208:41:24.5008:41:24.50+03:48:2210:016,0
151MARCHEWKA Grzegorz 5071SZYBKA GRUPA BUKOVINABUSKO-ZDRÓJM4060M 12700:00:0002:10:5804:22:3806:45:4808:41:28.8008:41:28.80+03:48:2710:016,0
152DUCH Emil 5182WARSZAWAM3050M 12800:00:0002:08:4604:18:4506:34:5408:42:38.6008:42:38.60+03:49:3610:036,0
152PISAREK Karol 5180JB WARSAWWARSZAWAM3050M 12800:00:0002:08:0304:18:4506:34:5408:42:38.6008:42:38.60+03:49:3610:036,0
154KASPRZAK Mariusz 5036POHRAPŮV BĚŽECKÝ TÝMŁÓDŹM4061M 13000:00:0002:08:3804:19:3306:36:2308:42:40.4508:42:40.45+03:49:3810:036,0
155KUDŁA Joanna 5277GÓRAL Z MAZUR RUNNING TEAM/KUDŁATE MAKARONYWARSZAWAK3012K 2500:00:0002:02:0304:08:3106:34:5708:42:47.7008:42:47.70+03:49:4610:036,0
156WNOROWSKA Magdalena 5004OBSTACLE CENTER TEAMŁOMIANKIK408K 2600:00:0002:06:5404:13:2406:42:3608:43:28.0508:43:28.05+03:50:2610:046,0
157RUSIN Łukasz 5122RKSCHEŁMM3052M 13100:00:0002:12:4604:15:5306:37:0808:46:48.3008:46:48.30+03:53:4610:075,9
158KRZYSZTOFOWICZ Andrzej 5161ULTRASYWARSZAWAM4062M 13200:00:0002:13:5104:19:4306:37:4608:48:49.3508:48:49.35+03:55:4710:105,9
159SOFUL Tomasz 5104LIPIEC RUNNING TEAMWARSZAWAM4063M 13300:00:0002:13:4904:19:4306:38:3308:48:51.2008:48:51.20+03:55:4910:105,9
160MICHALAK Sławomir 5266INZYNIER.EUPRUSZKÓWM5012M 13400:00:0002:09:1504:13:4606:38:4408:51:27.3508:51:27.35+03:58:2510:135,9
161PIKUL Grzegorz 5196POŁOMIAM3053M 13500:00:0002:23:0904:38:0906:59:2608:53:13.0008:53:13.00+04:00:1110:155,9
162MACINA Małgorzata 5109KSPPIASECZNOK3013K 2700:00:0002:11:2904:18:1306:46:0008:54:01.3008:54:01.30+04:00:5910:165,8
163MELER Ula 5073IRON TEAMGDAŃSKK409K 2800:00:0002:06:2804:14:5706:41:3508:54:05.5508:54:05.55+04:01:0310:165,8
164KAMIŃSKA Kamila 5072IRON TEAMGDAŃSKK3014K 2900:00:0002:06:2504:14:5606:41:2408:54:05.7508:54:05.75+04:01:0410:165,8
165CIESINSKI Lukasz 5074IRON TEAMPRUSZCZ GDAŃSKIM3054M 13600:00:0002:05:4204:14:5606:41:2308:54:05.9008:54:05.90+04:01:0410:165,8
166KLIMECKI Łukasz 5130KB INTREX POZNAŃPOZNAŃM3055M 13700:00:0002:04:1104:10:0206:35:2508:56:03.7508:56:03.75+04:03:0210:185,8
167CZARTORYJSKI Darek 5270BIAŁYSTOKM3056M 13800:00:0002:04:1804:00:3606:20:2208:56:16.7008:56:16.70+04:03:1510:185,8
168KILIAN Mariusz 5100AFTER50.PLBIAŁYSTOKM5013M 13900:00:0002:03:2104:11:1906:39:5308:57:39.6508:57:39.65+04:04:3710:205,8
169PUDEŁKO Dariusz 5308STELLANTIS ACTIVE TEAMKOZŁÓWM5014M 14000:00:0002:16:2404:17:4206:43:3808:58:02.8008:58:02.80+04:05:0110:205,8
170MAKAREWICZ Wiktor 5276GÓRAL Z MAZUR RUNNING TEAM/KUDŁATE MAKARONYWARSZAWAM3057M 14100:00:0002:02:1304:09:0906:35:0208:59:03.2508:59:03.25+04:06:0110:215,8
171PODSIADŁO Wojciech 5090SZYBKA GRUPA BUKOVINABUSKO-ZDRÓJM5015M 14200:00:0002:10:5704:22:3806:45:4509:01:31.5009:01:31.50+04:08:2910:245,8
172SEROKA Piotr 5208ŁAŃCUTM4064M 14300:00:0001:54:1304:05:4306:42:5509:01:39.4009:01:39.40+04:08:3710:245,8
173NIEDBAŁ Maja 5006ZABRZEK206K 3000:00:0002:03:4404:20:1006:44:4909:02:37.8009:02:37.80+04:09:3610:265,7
174KLAJBERT Paweł 5007GLIWICEM205M 14400:00:0002:03:3804:20:0906:44:5009:02:38.2009:02:38.20+04:09:3610:265,7
175WOŁOSZYN Ryszard 5215PIZUNY ROZTOCZE WSCHODNIEBIELSKO - BIAŁAM5016M 14500:00:0002:05:2103:57:0606:36:1009:02:44.0009:02:44.00+04:09:4210:265,7
176KĘDRA Agnieszka 5022CARPATHIAN RUNNERSRZESZÓWK3015K 3100:00:0002:12:4704:24:1306:57:1809:03:57.9009:03:57.90+04:10:5610:275,7
177PIETRUSZEWSKI Bartłomiej 5286WARSZAWAM4065M 14600:00:0002:13:4804:20:1806:53:5509:05:12.7509:05:12.75+04:12:1110:295,7
178MACIEJEWSKI Karol 5099BIEGIEM RADOM!RADOMM4066M 14700:00:0002:10:5604:18:5906:45:5609:07:05.4009:07:05.40+04:14:0310:315,7
179BĄK Filip 5076MAKALU TEAMLESZNOM4067M 14800:00:0009:08:06.8509:08:06.85+04:15:0510:325,7
180MAJEWSKI Wojciech 5271GOLONKA HULSGĄBINM3058M 14900:00:0002:06:3104:26:0806:58:2809:08:44.9509:08:44.95+04:15:4310:335,7
181SADOCH Kamil 5129DECEPTICON GYMWARSZAWAM3059M 15000:00:0002:07:3804:24:3507:00:5509:09:21.0509:09:21.05+04:16:1910:335,7
182PASZKO Stanisław 5218DINOZAUR Z ROZTOCZARADECZNICAM604M 15100:00:0002:19:3204:31:5406:55:3609:09:44.1509:09:44.15+04:16:4210:345,7
183TOMASZEWSKI Dominik 5057WILLSOORLESZNOM4068M 15200:00:0002:10:0004:22:0406:53:2209:09:45.9509:09:45.95+04:16:4410:345,7
184BURLIGA Marzena 5010KNURÓWK4010K 3200:00:0002:22:0804:32:2907:03:5509:09:50.1009:09:50.10+04:16:4810:345,7
185BURLIGA Mariusz 5020STELLANTIS ACTIVE TEAMKNURÓWM4069M 15300:00:0002:22:0904:32:2907:03:5509:09:51.6509:09:51.65+04:16:4910:345,7
186SZYMAŃSKA Agata 5137RADZYMIN RUN TEAMRADZYMINK4011K 3300:00:0002:15:3204:32:3306:59:2909:10:14.2009:10:14.20+04:17:1210:345,7
187CAŁKA Agnieszka 5136RADZYMIN RUN TEAMRADZYMINK4012K 3400:00:0002:15:3104:32:3406:59:2809:10:14.2509:10:14.25+04:17:1210:345,7
188ZAJĄCZKOWSKI Grzegorz 5193WARSZAWAM4070M 15400:00:0002:05:2004:27:3106:58:3709:10:23.9009:10:23.90+04:17:2210:355,7
189JĘDRZEJCZYK Ula 5167BIEGAJ POD OKIEM TRENERAWARSZAWAK207K 3500:00:0002:13:5504:23:1006:58:2709:12:30.5509:12:30.55+04:19:2810:375,6
190FIJAŁKOWSKI Radosław 5291DECEPTICONGYMWARSZAWAM4071M 15500:00:0002:07:4404:24:0306:57:3809:13:07.2009:13:07.20+04:20:0510:385,6
191LANGNER Maurycy 5174TEAM PAWEŁ NIE CAŁKIEM ŚWIĘTYBĘDZINM4072M 15600:00:0002:13:0804:39:1907:06:4309:14:24.6509:14:24.65+04:21:2210:395,6
192KOBIEROWSKI Edward 5118BYTÓWBYTÓWM4073M 15700:00:0002:24:1904:50:3707:18:4309:19:43.4509:19:43.45+04:26:4110:455,6
193ZIĘTEK Krzysztof 5269ADIDAS RUNNERSOSTRÓW WLKP.M4074M 15800:00:0002:06:5104:21:0706:58:4209:20:06.7009:20:06.70+04:27:0510:465,6
194RÓŻAK-RUKUSZEWICZ Magdalena 5114DZIKIE GRUBASY SZATANAWARSZAWAK4013K 3600:00:0002:20:2304:30:2907:04:2609:20:49.4009:20:49.40+04:27:4710:475,6
195PIATKOWSKI Michał 5165BRONISLAWOWM4075M 15900:00:0002:20:0704:31:3507:00:1009:20:58.7009:20:58.70+04:27:5710:475,6
196OZDOBA Marek 5133KB INTREX POZNAŃPOZNAŃM4076M 16000:00:0002:00:0204:22:2906:53:4509:22:09.8009:22:09.80+04:29:0810:485,6
197GLAZER Marcin 5296PKO BANK POLSKIWARSZAWAM3060M 16100:00:0002:16:0504:30:2807:03:0009:23:48.0009:23:48.00+04:30:4610:505,5
198SKAWIŃSKI Marcel 5295SUSIECM206M 16200:00:0002:01:5404:32:3607:07:1409:24:11.5509:24:11.55+04:31:0910:505,5
199MAJ Magdalena 5303WARSZAWAK3016K 3700:00:0002:11:5904:18:3506:54:4409:24:57.3009:24:57.30+04:31:5510:515,5
200SIKORSKA Agnieszka 5241WARSZAWAK3017K 3800:00:0002:16:1104:31:0907:00:4309:25:06.3009:25:06.30+04:32:0410:525,5
201COFALSKI Jakub 5210WARSZAWAM3061M 16300:00:0002:11:3204:35:1707:06:0509:26:37.6509:26:37.65+04:33:3510:535,5
202ŚLUZEK Mirosław 5166WARSZAWAM5017M 16400:00:0002:07:1804:17:3906:53:4009:27:13.5009:27:13.50+04:34:1110:545,5
203ZWĘGLIŃSKI Michał 5125WARSZAWAM3062M 16500:00:0002:06:4804:24:0006:57:1209:27:49.4509:27:49.45+04:34:4710:555,5
204KALICKI Irek 5111DECEPICON GYMWARSZAWAM4077M 16600:00:0002:07:3904:24:3507:00:2709:27:49.5009:27:49.50+04:34:4710:555,5
205PRZYKUCKI Robert 5117NO EXCUSES TEAAMGNIEZNOM4078M 16700:00:0002:12:5404:29:2407:09:4109:29:01.8509:29:01.85+04:36:0010:565,5
206KADECKI Marek 5229KARGOSZYNM4079M 16800:00:0002:20:5804:33:3907:12:0409:29:23.2009:29:23.20+04:36:2110:565,5
207MELSON Maciej 5062KLUB SPORTOWY SZAKALE BAŁUT ŁÓDŹŁÓDŹM3063M 16900:00:0002:09:4604:24:0106:59:4709:30:44.9509:30:44.95+04:37:4310:585,5
208RYK Grzegorz 5278SZCZUCINM4080M 17000:00:0002:15:2404:26:2107:07:4409:32:25.7509:32:25.75+04:39:2411:005,5
209GŁÓWKA Alfred 5132KĘDZIERZYN-KOŹLEM5018M 17100:00:0002:12:5104:30:3407:09:3409:32:25.8009:32:25.80+04:39:2411:005,5
210SURDZIEL Michał 5067LIDZBARK WARMIŃSKIM207M 17200:00:0002:10:2504:30:1307:07:4009:32:58.8509:32:58.85+04:39:5711:015,4
211STENCEL Przemysław 5066LIDZBARK WARMIŃSKIM208M 17300:00:0002:08:2904:30:2607:07:3909:33:24.7009:33:24.70+04:40:2311:015,4
212SADOWSKA Justyna 5034UKS HERKULES SULEJÓWEKSULEJÓWEKK502K 3900:00:0002:19:5004:36:2107:08:3909:36:46.1509:36:46.15+04:43:4411:055,4
213BĄK Bogdan 5226DĘBNOM5019M 17400:00:0002:11:3504:27:4107:07:2209:37:18.1509:37:18.15+04:44:1611:065,4
214CHODUN Agnieszka 5037LUBLINK4014K 4000:00:0002:14:0104:32:3107:09:1309:39:22.9009:39:22.90+04:46:2111:085,4
215CHODUN Marek 5038LUBLINM4081M 17500:00:0002:14:0004:32:3107:09:1209:39:23.1509:39:23.15+04:46:2111:085,4
216WARA-WĄSOWSKI Maciej 5064SZAKALE BAŁUT ŁÓDŹŁÓDŹM5020M 17600:00:0002:16:1804:36:2907:19:0109:39:33.2509:39:33.25+04:46:3111:085,4
217ZAJĄC Paweł 5192KRAKÓWM3064M 17700:00:0002:15:1404:46:1107:24:4709:41:40.5009:41:40.50+04:48:3811:115,4
218ŚLĘŻAK Michał 5194WIELICZKAM3065M 17800:00:0002:15:1104:46:1507:24:4909:41:52.6009:41:52.60+04:48:5011:115,4
219KOS Paweł 5256EAZYMUT.PLWARSZAWAM5021M 17900:00:0002:24:4904:35:1407:17:0609:44:03.6509:44:03.65+04:51:0111:135,3
220JAZUKIEWICZ Ewa 5255EAZYMUT.PLWARSZAWAK4015K 4100:00:0002:24:5104:35:2507:17:1009:44:04.1509:44:04.15+04:51:0211:135,3
221MRUCZYŃSKA-PIETRUCZANIS Katarzyna 5021DEVI HIMAL TEAM / AKTYWNI WĘGRÓWWĘGRÓWK4016K 4200:00:0002:29:2804:50:4907:22:4109:44:56.5009:44:56.50+04:51:5411:145,3
222OLSZAK Kuba 5018WARSZAWAM209M 18000:00:0002:26:2704:56:0807:25:4909:50:35.1509:50:35.15+04:57:3311:215,3
223MYŚLICKA Natalia 5017WARSZAWAK3018K 4300:00:0002:27:0604:56:1007:25:3709:50:35.4509:50:35.45+04:57:3311:215,3
224GUBSKAYA Aleksandra 5070WARSZAWAK208K 4400:00:0002:26:2104:25:4707:25:3209:50:35.5009:50:35.50+04:57:3311:215,3
225ŁOKAS Andrzej 5026BĘDZINM5022M 18100:00:0002:27:5904:56:0407:31:5109:50:48.9509:50:48.95+04:57:4711:215,3
226NIEDŹWIECKA Kasia 5195EKOBIEGIWARSZAWAK503K 4500:00:0002:27:1904:46:5007:28:0709:51:24.5509:51:24.55+04:58:2211:225,3
227KIJOWSKA Aldona 5207MARKOWI BIEGACZEMARKIK4017K 4600:00:0002:27:4904:50:3707:30:5209:51:55.8009:51:55.80+04:58:5411:225,3
228SZARYŃSKI Dariusz 5141SZARY TEAMPRUSZCZ GDAŃSKIM4082M 18200:00:0002:09:4804:41:5607:28:4609:52:24.4009:52:24.40+04:59:2211:235,3
229CZEKALSKA Magdalena 5088NARAMOWICE BIEGAJĄPOZNAŃK4018K 4700:00:0002:14:2204:38:1807:19:4309:54:11.1009:54:11.10+05:01:0911:255,3
230CZEKALSKI Tomasz 5089NARAMOWICE BIEGAJĄPOZNAŃM4083M 18300:00:0002:13:3904:38:1807:19:4409:54:11.2509:54:11.25+05:01:0911:255,3
231RADYK Jakub 5230PRZEMYSKI KLUB BIEGACZAPRZEMYŚLM3066M 18400:00:0002:32:5104:48:4507:26:5609:55:53.8009:55:53.80+05:02:5211:275,2
231RADYK Joanna 5231PRZEMYSKI KLUB BIEGACZAPRZEMYŚLK4019K 4800:00:0002:32:5604:48:4507:26:5409:55:53.8009:55:53.80+05:02:5211:275,2
233JEDLIŃSKI Bartosz 5086MARATOŃCZYK DĘBICABRZEŹNICAM4084M 18500:00:0002:19:2404:33:3907:22:4109:56:59.9009:56:59.90+05:03:5811:285,2
234HORN Rafal 5259KRAKÓWM5023M 18600:00:0002:23:2604:54:5507:40:0209:59:12.3009:59:12.30+05:06:1011:315,2
235GRONIECKI Mikołaj 5143WARSZAWAM4085M 18700:00:0002:15:4804:28:4607:17:1009:59:22.5509:59:22.55+05:06:2011:315,2
236KUBALA Sylwester 5135KALISZM4086M 18800:00:0002:35:3405:01:0107:32:3810:00:39.9010:00:39.90+05:07:3811:335,2
237CZECHOWSKI Konrad 5069WARSZAWAM3067M 18900:00:0002:19:5204:46:2907:36:2110:07:46.7010:07:46.70+05:14:4511:415,1
238LALEWICZ Wojciech 5023ASSECO ACTIVE TEAMRADONIEM5024M 19000:00:0002:20:2104:59:5807:50:0310:08:37.5010:08:37.50+05:15:3511:425,1
239ŻAK Oliwia 5171JASTRZĘBIEK4020K 4900:00:0002:34:4405:01:3007:40:0010:14:52.1510:14:52.15+05:21:5011:495,1
240BRZOZOWSKA Katarzyna 5188WARSZAWAK4021K 5000:00:0002:34:4305:01:2907:40:0010:14:52.2010:14:52.20+05:21:5011:495,1
241KIEŁBUS Mirosław 5199RZESZÓWM5025M 19100:00:0002:32:5005:00:2207:43:3810:18:05.5510:18:05.55+05:25:0311:535,0
242BORTNOWSKA Judyta 5200RZESZÓWK4022K 5100:00:0002:33:3905:00:2307:43:5810:18:34.1010:18:34.10+05:25:3211:535,0
243ANDRZEJEWSKI Maciej 5126KTÓRĘDY PO PIWO?WARSZAWAM3068M 19200:00:0002:22:0304:51:4907:36:3010:19:09.8010:19:09.80+05:26:0811:545,0
244DENKOWSKI Wojciech 5044GLIWICEM5026M 19300:00:0002:39:0905:02:2707:49:3110:19:45.7510:19:45.75+05:26:4411:555,0
245MAZURKIEWICZ Mariusz 5214GRUPA MRÓZKĘDZIERZYN-KOŻLEM5027M 19400:00:0002:10:1904:26:1107:30:2510:20:06.5510:20:06.55+05:27:0411:555,0
246LUBSZCZYK Adrian 5030BIEGAM BO KOCHAM TEN STANŻORYM3069M 19500:00:0002:15:3004:35:1907:17:0710:20:35.7010:20:35.70+05:27:3411:565,0
247JASZEWSKI Tomasz 5075BYTÓWM4087M 19600:00:0002:25:1505:04:1307:48:4910:25:03.7010:25:03.70+05:32:0212:015,0
248KRZYSZTOFOWICZ Karolina 5160ULTRASYWARSZAWAK4023K 5200:00:0002:35:2805:05:1807:51:0510:25:56.5510:25:56.55+05:32:5412:025,0
249PIETRUSZEWSKA Katarzyna 5285WARSZAWAK4024K 5300:00:0002:35:1605:05:1707:51:0510:25:58.9510:25:58.95+05:32:5712:025,0
250KOSZOREK Mateusz 5061RZESZÓWM2010M 19700:00:0010:27:44.1010:27:44.10+05:34:4212:045,0
251POPŁAWSKI Krystian 5013KRAŚNIKM3070M 19800:00:0002:32:4405:03:2707:46:0010:28:41.5010:28:41.50+05:35:3912:055,0
252BUCIA Michał 5311SZARY TEAMGDAŃSKM3071M 19900:00:0002:11:2804:42:1007:48:5810:33:00.4510:33:00.45+05:39:5812:104,9
253FRĄCZEK Rafał 5065EKO-KONSULTGDAŃSKM4088M 20000:00:0002:33:4405:04:1207:49:5110:33:16.1010:33:16.10+05:40:1412:104,9
254KOŁODZIEJ Jacek 5187COMPAÑEROS ASFALT TEAMGLIWICEM4089M 20100:00:0002:21:4504:52:2207:44:3510:43:47.7510:43:47.75+05:50:4612:224,8
255ROGUZIŃSKI Radosław 5019RDXSTARA IWICZNAM4090M 20200:00:0002:20:1004:40:1907:40:1110:44:18.6010:44:18.60+05:51:1612:234,8
256MOSZONKA Irena 5304STRZELINK4025K 5400:00:0002:31:5404:54:5807:49:5910:51:03.8010:51:03.80+05:58:0212:314,8
257KACZKIEWICZ Damian 5262NIGHT RUNNERS GLIWICEGLIWICEM4091M 20300:00:0002:39:1705:22:4308:00:0410:59:58.0010:59:58.00+06:06:5612:414,7
258WITEK Sylwia Magdalena 5144MIŁORADZK4026K 5500:00:0002:39:1105:22:4107:59:5510:59:58.0510:59:58.05+06:06:5612:414,7
259WLODARCZYK Sebastian 5201ZAMOSCM2011M 20400:00:0002:08:5504:49:5808:03:0111:02:39.1011:02:39.10+06:09:3712:444,7
260JANCZYLIK Paulina 5047LUBLINK3019K 5600:00:0002:32:5705:11:0208:03:0311:02:40.8511:02:40.85+06:09:3912:444,7
261HOOG Wioleta 5145MIŁORADZK4027K 5700:00:0002:43:0905:22:4208:06:5311:04:42.0511:04:42.05+06:11:4012:464,7
262KOŁOWIECKA-WILKOS Angela 5102VEGERUNNERSWARSZAWAK3020K 5800:00:0002:34:5505:14:5807:50:5211:07:56.8011:07:56.80+06:14:5512:504,7
263BOBROWSKI Marcin 5085WARSZAWAM5028M 20500:00:0002:34:5605:15:1307:50:4311:07:57.0511:07:57.05+06:14:5512:504,7
264GRZYWACZ Krzysztof 5267ROCHE RUNNERSLOMIANKI DOLNEM4092M 20600:00:0002:28:1905:09:3607:50:4911:35:25.9511:35:25.95+06:42:2413:224,5
Przekroczony limit czasu: 12:00:00
265SAGANOWSKI Adam 5197GDAŃSKM4093M 20700:00:0002:43:0605:35:3712:00:47.5012:00:47.50+07:07:4513:514,3
266JASIŃSKA Patrycja 5205BRACTWO BIEGOWE BGKWARSZAWAK4028K 5900:00:0003:10:0205:49:1312:00:55.2012:00:55.20+07:07:5313:514,3
267HERMANOWICZ Marcin 5307AMATORIWONICZ ZDRÓJM4094M 20800:00:0003:37:2012:03:07.1012:03:07.10+07:10:0513:544,3
268PAWLAK Wojciech 5190TRUCHTAMSOBIETRAILOWOCIEPLEWOM4095M 20900:00:0002:42:2205:35:3712:07:15.5512:07:15.55+07:14:1313:594,3
Niesklasyfikowani
ADAMCZYK Artur 5121BIBICEM30DNF02:01:14 DNF03:54:44 DNF06:06:39 DNF DNF DNF--
MAKARSKI Krzysztof 5189PRZEMYSKI KLUB BIEGACZAJAROSŁAWM40DNF01:36:33 DNF04:19:07 DNF DNF DNF DNF--
GÓRSKA Yvonne 5035ORANGE POLSKAŁOMIANKIK40DNF02:41:54 DNF05:29:43 DNF DNF DNF DNF--
TOMASZEWSKI Krzysztof 5081SPCTORUŃM40DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
Znaleziono 272 wynik(ów)