Organizator : | Fundacja Bieg Rzeźnika |
Data : | 2024-01-27 |
Miejsce : | Cisna |
Dystans : | 10 km |
Mapa : | Pokaż |
Zgłoszonych : | 129 |
Wystartowało : | 117 |
Nie ukończyło : | 0 |
Ukończyło : | 117 |
Na trasie : | 0 |
Klasyfikacja wg
czasu brutto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Czas startu | Krzyzowka na stokowce 5km |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ŁOIŃSKI Andrzej | 1084 | RUCH IZBICA | KRASNYSTAW | M40 | 00:00:00 | 00:19:55 | |
2 | GURGUL Sebastian | 1047 | AROMAT NÓG | KRAKÓW | M40 | 00:00:00 | 00:20:43 | |
3 | TARGOSZ Michał | 1057 | RUNPROGRESS.PL TEAM | KRAKÓW | M40 | 00:00:00 | 00:20:55 | |
4 | JAKUBKOVIČ Dominik | 1061 | MARAS TEAM | ĽUBOTÍN | M30 | 00:00:01 | 00:21:03 | |
5 | MLAŚ Ireneusz | 1113 | IPA PRZEMYŚL | FREDROPOL | M30 | 00:00:00 | 00:21:06 | |
6 | PEŁDIAK Mateusz | 1067 | KB ATHLETIC ZRĘCIN/ PAWKO RUNNER TEAM | KROSNO | M30 | 00:00:00 | 00:21:43 | |
7 | ZAWADZKI Marcin | 1001 | SZCZWANY TRZMIEL TEAM | LUBENIA | M40 | 00:00:00 | 00:22:00 | |
8 | DZIUBIŃSKI Radosław | 1093 | IPA PRZEMYŚL | PRZEMYŚL | M40 | 00:00:01 | 00:22:27 | |
9 | MAZURKIEWICZ Tomasz | 1109 | GÓRY MARZEŃ | SANOK | M50 | 00:00:00 | 00:23:01 | |
10 | BUCIOR Łukasz | 1121 | ŚWIDNIK | M20 | 00:00:01 | 00:23:02 | ||
11 | ŁAGOŻNY Łukasz | 1106 | GÓRY MARZEŃ | SANOK | M40 | 00:00:00 | 00:23:03 | |
12 | ŚWIDZIŃSKI Tomasz | 1082 | LOKOMOTIV MAJDAN | KRAKÓW | M40 | 00:00:00 | 00:23:04 | |
13 | TAJAK Bartłomiej | 1034 | STRZESZYN | M30 | 00:00:02 | 00:23:32 | ||
14 | DOŁŻYCKI Paweł | 1023 | KOMAŃCZA | M30 | 00:00:01 | 00:23:33 | ||
15 | STACH Tomasz | 1038 | NOWOSIELCE | M40 | 00:00:01 | 00:23:41 | ||
16 | HOŁOWATY Renata | 1090 | SANOK BIEGA | RZEPEDZ | K30 | 00:00:00 | 00:24:22 | |
17 | CHARKOT Sławomir | 1053 | BIEGUSIEM.PL | DĘBLIN | M40 | 00:00:07 | 00:24:59 | |
18 | SOLARSKI Robert | 1091 | PRZEMYSL | M50 | 00:00:01 | 00:25:05 | ||
19 | GOLONKA Dawid | 1032 | JASIELSKIE PIORUNY | JASŁO | M20 | 00:00:01 | 00:25:27 | |
20 | POPIELA-KAWA Sylwia | 1096 | RYGLICE | K40 | 00:00:00 | 00:25:48 | ||
21 | KOSTKA Robert | 1024 | SANOK | M50 | 00:00:01 | 00:25:57 | ||
21 | ROŚCIŃSKI Franciszek | 1126 | SAMOTNY-WILK | SANOK | M50 | 00:00:00 | 00:26:35 | |
23 | ZIEMLIŃSKI Adrian | 1122 | ŚWINOUJŚCIE | M20 | 00:00:02 | 00:26:38 | ||
24 | Z Marcin | 1083 | WARSZAWA | M40 | 00:00:05 | 00:27:21 | ||
25 | WOŹNIAK Janusz | 1004 | PORMAT JEDLICZE BIEGA | SKOŁYSZYN | M60 | 00:00:02 | 00:27:29 | |
26 | CICHOŃ Sabina | 1129 | STARA WIEŚ | K40 | 00:00:05 | 00:27:31 | ||
27 | WRÓBEL Bartłomiej | 1104 | CISNA GÓRĄ | CISNA | M40 | 00:00:00 | 00:27:34 | |
28 | PADO Michał | 1039 | BIESZCZADZKA WATAHA MTB RZEPEDŹ | RZEPEDZ | M30 | 00:00:05 | 00:27:40 | |
29 | ZIARKOWSKI Bartosz | 1046 | STJ KW KRAKÓW | KRZESZOWICE | M20 | 00:00:05 | 00:27:46 | |
30 | NESTOROWICZ Maksymilian | 1035 | MAM WYBIEGANE | RZEPEDŹ | M30 | 00:00:06 | 00:28:08 | |
31 | KOWAL Anna | 1088 | RZESZÓW | K30 | 00:00:01 | 00:28:09 | ||
32 | KAPŁOWSKI Jerzy | 1119 | WAŁBRZYCH | M50 | 00:00:16 | 00:28:27 | ||
33 | STELMACH-TOFIL Ewa | 1120 | #NOLIMITS | TURKA | K40 | 00:00:02 | 00:28:36 | |
34 | SZMAJ Michał | 1066 | SZARŻA WROCŁAW | WROCŁAW | M40 | 00:00:00 | 00:28:40 | |
35 | KSIĄŻEK Damian | 1072 | LESKO | M30 | 00:00:06 | 00:28:44 | ||
36 | ADACH-SOSNOWSKA Magdalena | 1017 | RASZYN-RYBIE | K40 | 00:00:15 | 00:28:45 | ||
37 | LASKOWSKI Bartłomiej | 1008 | KALEMBINA | M30 | 00:00:05 | 00:28:48 | ||
38 | PODOLAK Zbigniew | 1073 | GWIAZDY PRZEMYŚL | PRZEMYŚL | M60 | 00:00:03 | 00:28:56 | |
39 | DUSZA Łukasz | 1076 | PRZEMYŚL | M30 | 00:00:09 | 00:29:00 | ||
40 | POJNAR Katarzyna | 1052 | BESKO | K20 | 00:00:07 | 00:29:01 | ||
41 | DROZD Piotr | 1099 | ZARSZYN | M40 | 00:00:02 | 00:29:05 | ||
42 | UJMA Stanisław | 1055 | PRZEWORSK | M60 | 00:00:00 | 00:29:24 | ||
43 | KNAP Mariola | 1070 | SANOK BIEGA | BRZOZÓW | K40 | 00:00:00 | 00:29:31 | |
44 | WASILEWSKI Tomasz | 1074 | AROMAT NÓG | KRAKÓW | M40 | 00:00:01 | 00:29:59 | |
45 | KAMLER Rafał | 1048 | BRAK | RZESZÓW | M40 | 00:00:02 | 00:30:06 | |
46 | GUCWA Mirosław | 1079 | BACK ON TRACK | KRASNE | M40 | 00:00:03 | 00:30:07 | |
47 | FORNALIK Marek | 1045 | FORNALOSTEAM | BĘDZIN | M40 | 00:00:05 | 00:30:11 | |
48 | JANAS Marian | 1125 | OTK RZEŹNIK | BALIGRÓD | M60 | 00:00:12 | 00:30:13 | |
49 | MUSIOŁ Sonja | 1064 | SONJA MUSIOŁ PSYCHOTERAPIA | KRAKÓW | K20 | 00:00:04 | 00:30:21 | |
50 | URZEDOWSKI Arkadiusz | 1097 | PARCZEW | M30 | 00:00:06 | 00:30:22 | ||
51 | GANCARZ Barbara | 1012 | PRZEDMIEŚCIE CZUDECKIE | K30 | 00:00:01 | 00:30:25 | ||
52 | DZIEŃKOWSKA Ewelina | 1021 | OLSZTYN | K40 | 00:00:04 | 00:30:29 | ||
53 | ZARZYKA Zofia | 1118 | BUKOWSKO | K40 | 00:00:04 | 00:30:30 | ||
54 | ZYSKOWSKI Andrzej | 1022 | ULTRA GORDON TEAM | GRAJEWO | M40 | 00:00:04 | 00:30:30 | |
55 | LESIŃSKIA Monika | 1037 | GRUPA BIEGACZY SKÓRZEC BIEGA | KOTUŃ | M40 | 00:00:03 | 00:30:47 | |
56 | GASIOR Paweł | 1059 | ROZBIEGANY SUSZ | SUSZ | M30 | 00:00:04 | 00:30:48 | |
57 | SKARUZ Anna | 1030 | SŁONECZKO | WARSZAWA | K40 | 00:00:04 | 00:30:58 | |
58 | ZIELIŃSKI Damian | 1114 | STOPKA PILAWA | PILAWA | M40 | 00:00:00 | 00:31:06 | |
59 | ŁAWROWSKI Adolf | 1107 | KS HARPAGAN | TARNOBRZEG | M60 | 00:00:02 | 00:31:21 | |
60 | RUDY Magdalena | 1116 | RZESZÓW | K30 | 00:00:07 | 00:31:22 | ||
61 | NAWROT Waldek | 1094 | J U V E R U N | KRAKÓW | M50 | 00:00:07 | 00:31:24 | |
62 | GEMZIK Agata | 1086 | J U V E R U N | KRAKÓW | K30 | 00:00:05 | 00:31:27 | |
63 | OBYRTACZ Paweł | 1051 | MYŚLENICE | M30 | 00:00:06 | 00:32:06 | ||
64 | TAUZ Michał | 1102 | WARSZAWA | M20 | 00:00:06 | 00:32:14 | ||
65 | PĘTALA Marcin | 1075 | LUBLIN | M30 | 00:00:01 | 00:32:15 | ||
66 | ZAWADKA Małgorzata | 1029 | STOPKA PILAWA | JAŹWINY | K40 | 00:00:10 | 00:32:18 | |
67 | LEWICKI Wojciech | 1108 | WŻW RZESZÓW | RZESZÓW | M30 | 00:00:10 | 00:32:20 | |
68 | GREC Katarzyna | 1010 | WOJASZÓWKA | K20 | 00:00:07 | 00:32:27 | ||
69 | MAZEK Łukasz | 1112 | STOPKA PILAWA | PILAWA | M30 | 00:00:00 | 00:32:29 | |
70 | MACIEWICZ Teresa | 1020 | MUNINA | K50 | 00:00:05 | 00:32:41 | ||
71 | JAKIELASZEK Maciej | 1063 | ŚMIGACZDYZIA | PRZEMYŚL | M30 | 00:00:09 | 00:32:52 | |
72 | SOWA Bogusław | 1002 | RZESZÓW | M40 | 00:00:06 | 00:33:11 | ||
73 | ANDRASZ Paweł | 1027 | PRZEMYŚL | M30 | 00:00:04 | 00:33:39 | ||
74 | GUCAJMA Izabela | 1031 | WYSZKÓW | K30 | 00:00:03 | 00:33:58 | ||
75 | BOBYK Paweł | 1095 | SANOK | M40 | 00:00:07 | 00:33:58 | ||
76 | STEC Andrzej | 1033 | WAŁCZ | M50 | 00:00:05 | 00:34:00 | ||
77 | OSIADŁY Bartosz | 1013 | OLCHOWA | M40 | 00:00:02 | 00:34:01 | ||
78 | DABROWKA Nina | 1089 | FUNDACJA LATARNIA - GMINA BUKOWSKO | BUKOWSKO | K30 | 00:00:05 | 00:34:02 | |
79 | CHMIEL-ŁOIŃSKA Monika | 1098 | KRASNYSTAW | K40 | 00:00:08 | 00:34:28 | ||
80 | BAK-LITWA Ewa | 1005 | FOREVER TEAM | ŚWILCZA/RZESZÓW | K40 | 00:00:03 | 00:34:29 | |
81 | LITWA Łukasz | 1006 | FOREVER TEAM | ŚWILCZA/RZESZÓW | M40 | 00:00:03 | 00:34:32 | |
82 | KRZEMIEN Jakub | 1085 | WARSZAWA | M30 | 00:00:08 | 00:34:32 | ||
83 | POPEK Małgorzata | 1007 | RZESZÓW | K40 | 00:00:03 | 00:34:47 | ||
84 | KORZENIEWSKI Piotr | 1071 | NOWY DWÓR MAZOWIECKI | M30 | 00:00:08 | 00:35:29 | ||
85 | FUDALI Jacek | 1056 | JAROSŁAW | M30 | 00:00:01 | 00:35:41 | ||
86 | KOBAK Klaudyna | 1011 | WOJASZÓWKA | K20 | 00:00:07 | 00:35:53 | ||
87 | PISZCZ Dariusz | 1123 | RZESZÓW | M50 | 00:00:05 | 00:36:08 | ||
88 | WASILEWSKI Marcin | 1014 | LUBLIN | M40 | 00:00:03 | 00:36:16 | ||
89 | SIKORA Amelia | 1092 | LUBLIN | K20 | 00:00:04 | 00:36:28 | ||
90 | WASYLÓW Izabela | 1124 | JACEK TEAM-PRZEMYŚL | PRZEMYŚL | K40 | 00:00:07 | 00:36:42 | |
91 | ZGÓRSKI Maciej | 1009 | BYDGOSZCZ | M40 | 00:00:05 | 00:36:45 | ||
92 | WRONOWSKA Ewelina | 1018 | LUBARTÓW | K30 | 00:00:09 | 00:37:34 | ||
93 | KUC Daniel | 1040 | ZIELONKA | M40 | 00:00:08 | 00:37:43 | ||
94 | PETER Katarzyna | 1087 | KATOWICE | K50 | 00:00:17 | 00:37:49 | ||
95 | BEDNARCZYK Karol | 1128 | AMATOR | PIELNIA | M30 | 00:00:07 | 00:37:52 | |
96 | KOWALSKA Monika | 1026 | STOPKA PILAWA | PILAWA | K40 | 00:00:11 | 00:38:48 | |
97 | AUGUSTYNIAK Iza | 1015 | WARSZAWA | K20 | 00:00:07 | 00:38:53 | ||
98 | WOŹNIAK Lidia | 1078 | PORMAT JEDLICZE BIEGA | SKOŁYSZYN | K50 | 00:00:03 | 00:38:56 | |
99 | ZAWADKA Karolina | 1025 | STOPKA PILAWA | PILAWA | K30 | 00:00:10 | 00:39:08 | |
100 | BYLINKA Krzysztof | 1127 | STOPKA PILAWA | TRABKI | M30 | 00:00:11 | 00:39:08 | |
101 | KOŚCIUCZYK Lesław | 1069 | WARSZAWA | M50 | 00:00:09 | 00:39:48 | ||
102 | PIELAK Marcin | 1111 | MARKOWI BIEGACZE | MARKI | M40 | 00:00:15 | 00:40:01 | |
103 | NAWROT Magdalena | 1103 | J U V E R U N | KRAKÓW | K40 | 00:00:06 | 00:40:21 | |
104 | ŻYŁOWICZ Marcin | 1060 | KRAKÓW | M30 | 00:00:18 | 00:40:47 | ||
105 | MIKOŁAJCZYK Wiktor | 1115 | ULTRA KSP | LESZCZYDÓŁ-NOWINY | M20 | 00:00:04 | 00:41:11 | |
106 | WOŁOSZYN Ryszard | 1105 | MARGO TEAM | BIELSKO-BIAŁA | M50 | 00:00:09 | 00:41:17 | |
107 | WALECKA Anna | 1019 | STOPKA PILAWA | PILAWA | K30 | 00:00:10 | 00:41:20 | |
108 | CZUBA Jadwiga | 1081 | LIGOTA ZAMECKA | K40 | 00:00:08 | 00:41:22 | ||
109 | MARAS Ladislav | 1062 | MARAS TEAM | PREŠOV | M60 | 00:00:05 | 00:44:06 | |
110 | HERMANOWICZ Marcin | 1068 | AMATOR | IWONICZ | M40 | 00:17:56 | 01:07:02 | |
111 | KOKOSIŃSKI Krzysztof | 1016 | ŁYSZKOWICE | M20 | 00:00:00 | |||
112 | BAZENTKIEWICZ Piotr | 1028 | KROSNO | M20 | 00:00:07 | |||
113 | CZAPLA Andrzej | 1058 | CHEŁM | M60 | 00:00:08 | |||
114 | OSIŃSKA Agata | 1003 | MYŚLENICE | K50 | 00:00:11 | |||
115 | HADAM Ewa | 1100 | SPARTAN TRAINING GROUP RZESZÓW | DYNÓW | K50 | 00:00:11 | ||
116 | DRELINKIEWICZ Alicja | 1101 | DYNÓW | DYNÓW | K60 | 00:00:11 | ||
117 | STROJNY Aleksander | 1077 | BOROWA GÓRA | M40 | 00:00:12 |
Znaleziono 117 wynik(ów)