Organizator : | Fundacja Bieg Rzeźnika |
Data : | 2024-01-27 |
Miejsce : | Cisna |
Dystans : | 22 km |
Mapa : | Pokaż |
Zgłoszonych : | 234 |
Wystartowało : | 213 |
Nie ukończyło : | 2 |
Ukończyło : | 211 |
Na trasie : | 0 |
Klasyfikacja wg
czasu brutto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Czas startu | Krzyzowka na stokowce 5km | Karczma Brzeziniak 12km | Wyjscie z Karczmy 12.1km |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MATUSZNY Marek | 2227 | STAŃCZAK TEAM | DZIĘGIELÓW | M20 | 00:00:00 | 00:19:14 | 00:50:34 | 00:50:50 | |
2 | KUROWSKI Andrew | 2029 | ŻYWIEC | M40 | 00:00:00 | 00:19:16 | 00:51:34 | 00:51:46 | ||
3 | SIKOŃCZYK Miłosz | 2170 | ALPIN SPORT TEAM | KRAKÓW | M30 | 00:00:00 | 00:19:41 | 00:51:58 | 00:52:10 | |
4 | PITUCH Grzegorz | 2229 | KS WYSOKA | WYSOKA | M40 | 00:00:00 | 00:19:40 | 00:52:10 | 00:52:22 | |
5 | DUDEK Kamil | 2001 | JASIENICA ROSIELNA | M20 | 00:00:00 | 00:20:28 | 00:53:35 | 00:53:48 | ||
6 | ŁOZA Mateusz | 2014 | MY ENDURANCE COACHING | GORZKÓW | M30 | 00:00:02 | 00:20:51 | 00:54:45 | 00:54:58 | |
7 | GUT Jacek | 2159 | KLUB MORSA SŁONECZKO/ AKADEMIA BIEGACZA MATYLDA KOWAL | GŁOGÓW MAŁOPOLSKI | M30 | 00:00:00 | 00:20:26 | 00:55:05 | 00:55:18 | |
8 | PERNAL Dariusz | 2201 | RYMANÓW | M30 | 00:00:00 | 00:22:29 | 00:58:53 | 00:59:09 | ||
9 | POTKAJ Przemysław | 2133 | DĄBROWSKI TEAM | KADZIDŁO | M30 | 00:00:06 | 00:22:30 | 00:58:59 | 00:59:20 | |
10 | BODANKA Piotr | 2225 | APAMA ACOUSTIC PROJECT | NIEZNANICE | M40 | 00:00:01 | 00:22:19 | 00:59:25 | 00:59:38 | |
11 | ZBLEWSKI Krzysztof | 2093 | RUMIA | M30 | 00:00:05 | 00:22:40 | 00:59:27 | 00:59:43 | ||
12 | POŻAK Grzegorz | 2207 | LUBARTÓW | M40 | 00:00:02 | 00:22:41 | 00:59:28 | 00:59:44 | ||
13 | DMITRZAK Michal | 2175 | SANOK | M50 | 00:00:03 | 00:23:26 | 00:59:35 | 00:59:49 | ||
14 | SZCZUDRAWA Dariusz | 2037 | NOWA DĘBA | M40 | 00:00:02 | 00:22:35 | 01:00:08 | 01:00:26 | ||
15 | HLAVÁČ Lumír | 2211 | SK FUGA | M50 | 00:00:04 | 00:23:23 | 01:01:17 | 01:01:32 | ||
16 | HEJNAR Jakub | 2098 | SZCZEPAŃCOWA | M40 | 00:00:03 | 00:23:08 | 01:01:19 | 01:01:33 | ||
17 | BANASIK Krzysztof | 2027 | PRUCHNIK | M40 | 00:00:02 | 00:23:26 | 01:01:22 | 01:01:36 | ||
18 | KROPIWNICKI Marcin | 2091 | BIAŁYSTOK | M30 | 00:00:04 | 00:23:34 | 01:02:28 | 01:02:44 | ||
19 | KOT Dawid | 2162 | RZESZÓW | M30 | 00:00:06 | 00:24:19 | 01:02:50 | 01:03:05 | ||
20 | KOCAJ Jakub | 2058 | GÓRAL Z MAZUR RUNNING TEAM | HARTA | M20 | 00:00:07 | 00:23:34 | 01:02:46 | 01:03:06 | |
21 | BOLECHOWSKA Dominika | 2234 | ALPIN SPORT TEAM | RABKA ZDRÓJ | K40 | 00:00:01 | 00:24:16 | 01:03:03 | 01:03:16 | |
22 | SKARUZ Jarosław | 2088 | WARSZAWA | M40 | 00:00:06 | 00:23:54 | 01:02:59 | 01:03:16 | ||
23 | WASYLÓW Jacek | 2165 | CZR1-TEAM PRZEMYŚL | PRZEMYŚL | M40 | 00:00:03 | 00:23:41 | 01:02:35 | 01:03:30 | |
24 | MASŁOŃ Błażej | 2084 | RUDNIK MAŁY | M50 | 00:00:06 | 00:24:13 | 01:03:05 | 01:03:44 | ||
25 | BATORY Marek | 2125 | BATORY BAU | GORLICE | M40 | 00:00:03 | 00:23:52 | 01:03:07 | 01:03:45 | |
26 | PIĄTEK Beata | 2220 | K40 | 00:00:01 | 00:24:16 | 01:04:02 | 01:04:16 | |||
27 | ZABIELSKI Marek | 2148 | WARSZAWA | M30 | 00:00:11 | 00:24:57 | 01:03:46 | 01:04:19 | ||
28 | KUŚMIERZAK Piotr | 2087 | PRZEDWOJEWSKI TEAM | LUBLIN | M40 | 00:00:02 | 00:23:55 | 01:04:01 | 01:04:31 | |
29 | ZIĘBA Mateusz | 2190 | FOREVER TEAM | ŚWILCZA | M40 | 00:00:01 | 00:24:19 | 01:04:23 | 01:04:37 | |
30 | GURGUL Mateusz | 2023 | AROMAT NÓG | KRAKÓW | M30 | 00:00:01 | 00:24:36 | 01:03:53 | 01:04:46 | |
31 | ROGALA Grzegorz | 2233 | M50 | 00:00:02 | 00:24:15 | 01:04:36 | 01:04:50 | |||
32 | GUŁAŚ Daniel | 2135 | MOTYCZ | M40 | 00:00:03 | 00:24:34 | 01:04:42 | 01:04:55 | ||
33 | ZALECKI Zbigniew | 2143 | BOCHNIA | M50 | 00:00:20 | 00:25:32 | 01:04:56 | 01:05:23 | ||
34 | PIERZ Sławomir | 2174 | ISKRZYNIA | M40 | 00:00:17 | 00:25:42 | 01:06:34 | 01:06:48 | ||
35 | SZCZUREK Paweł | 2033 | DUKLA | M50 | 00:00:04 | 00:25:03 | 01:06:45 | 01:07:00 | ||
36 | BANASIK Monika | 2028 | PRUCHNIK | K40 | 00:00:02 | 00:24:17 | 01:06:11 | 01:07:05 | ||
37 | RACZKOWSKI Paweł | 2076 | LUBLIN | M40 | 00:00:31 | 00:25:53 | 01:06:49 | 01:07:29 | ||
38 | OLEJARNIK Łukasz | 2182 | ITMBW KRAKÓW | KRAKÓW | M30 | 00:00:44 | 00:26:25 | 01:07:32 | 01:07:55 | |
39 | DOMARECKI Paweł | 2127 | STOPKA PILAWA | PILAWA | M40 | 00:00:10 | 00:26:56 | 01:07:29 | 01:07:58 | |
40 | ZADROŻNY Sławomir | 2067 | STOPKA PILAWA | LIPÓWKI | M60 | 00:00:13 | 00:26:30 | 01:07:43 | 01:08:26 | |
41 | WĄSIK Łukasz | 2176 | SANOK | M30 | 00:00:21 | 00:26:55 | 01:06:55 | 01:08:34 | ||
42 | SZAROWICZ Fabian | 2230 | BATORYBAU | M40 | 00:00:12 | 00:25:58 | 01:07:25 | 01:08:40 | ||
43 | KURZYDŁO Michał | 2216 | WARA | M30 | 00:00:02 | 00:24:37 | 01:05:52 | 01:09:01 | ||
44 | JACNIAK Ewa | 2138 | #NOLIMITS | K30 | 00:00:09 | 00:26:17 | 01:08:47 | 01:09:02 | ||
45 | ŁUKASIEWICZ Ewelina | 2124 | POZNAŃ | K30 | 00:00:05 | 00:25:52 | 01:08:47 | 01:09:07 | ||
46 | TABĘDZKI Bartłomiej | 2134 | PIASTÓW | M40 | 00:00:08 | 00:25:59 | 01:07:27 | 01:09:17 | ||
47 | WERLE Michał | 2169 | WARSZAWA | M30 | 00:00:37 | 00:26:25 | 01:08:31 | 01:09:51 | ||
48 | FEDAN Łukasz | 2010 | LASZKI | M40 | 00:00:03 | 00:25:21 | 01:08:10 | 01:09:53 | ||
49 | SIKORA Mateusz | 2152 | #NOLIMITS | M20 | 00:00:25 | 00:27:28 | 01:09:40 | 01:09:55 | ||
50 | STEFANIUK Roman | 2040 | GRUPA BIEGACZY SKÓRZEC BIEGA | SIEDLCE | M60 | 00:00:08 | 00:26:55 | 01:09:48 | 01:10:17 | |
51 | LINNAMAGI Ott | 2141 | MARJAMAA | M30 | 00:00:43 | 00:28:56 | 01:11:05 | 01:11:24 | ||
52 | KASELA Maciek | 2172 | KIELCE | M30 | 00:00:13 | 00:27:34 | 01:10:30 | 01:11:30 | ||
53 | ŚLESICKI Konstanty | 2107 | KONIN | M30 | 00:00:34 | 00:27:57 | 01:11:27 | 01:11:47 | ||
54 | DZIERŻAK Elżbieta | 2222 | AQUAREH/TRENINGFIZJO.PL | GŁOGÓW MAŁOPOLSKI | K40 | 00:00:01 | 00:27:08 | 01:11:58 | 01:12:19 | |
55 | RYCHLIK Grzegorz | 2189 | HALASY | M40 | 00:00:29 | 00:27:57 | 01:11:32 | 01:12:20 | ||
56 | MAZUR Jakub | 2149 | M30 | 00:00:13 | 00:27:36 | 01:11:17 | 01:12:40 | |||
57 | MARCHEWICZ Marek | 2115 | SKOPANIE | M30 | 00:00:06 | 00:27:08 | 01:11:57 | 01:12:43 | ||
58 | BUKOWSKI Bartosz | 2197 | KIERAT | GDYNIA | M30 | 00:00:33 | 00:30:05 | 01:12:36 | 01:12:58 | |
59 | BOBOLA Sebastian | 2208 | ZACZERNIE | M30 | 00:00:13 | 00:27:29 | 01:11:45 | 01:13:30 | ||
60 | WĄSIK Kornelia | 2156 | STOPKA PILAWA | GARWOLIN | K30 | 00:00:11 | 00:27:32 | 01:12:47 | 01:14:08 | |
61 | KALISZ Karolina Maria | 2078 | WARSZAWA | K30 | 00:00:04 | 00:27:59 | 01:12:53 | 01:14:20 | ||
62 | ARTYM Magda | 2009 | #TRENUJZKOSTEREM | PRZEMYŚL | K50 | 00:00:02 | 00:28:14 | 01:14:32 | 01:14:53 | |
63 | WYGONOWSKI Jacek | 2232 | DZIKUR CREW | WARSZAWA | M50 | 00:00:50 | 00:28:25 | 01:14:41 | 01:15:01 | |
64 | PAWELEC Piotr | 2206 | DALEKO JESZCZE? | KRAKÓW | M50 | 00:00:04 | 00:25:54 | 01:12:52 | 01:15:22 | |
65 | TARNAWSKI Sławomir | 2047 | DYNÓW | M40 | 00:00:07 | 00:28:10 | 01:14:44 | 01:15:43 | ||
66 | ŁĄCZNY Marcin | 2155 | GALOPUJĄCE DŻDŻOWNICE/SPARTAŃSKA DZICZ | LUBLIN/WITRYŁÓW | M40 | 00:00:05 | 00:28:21 | 01:14:24 | 01:15:49 | |
67 | OSIECKI Edwin | 2030 | KUZNIA TRIATHLONU | KONSTANCIN | M50 | 00:00:39 | 00:27:56 | 01:14:28 | 01:15:58 | |
68 | KARDASZ Jacek | 2031 | ATTYLA | ZAMOSC | M40 | 00:00:39 | 00:29:03 | 01:15:02 | 01:16:45 | |
69 | NOWAK Katarzyna | 2121 | LUBLIN | K30 | 00:00:21 | 00:28:50 | 01:16:28 | 01:17:04 | ||
70 | HAPUNOWICZ Tomasz | 2038 | MOSTOSTAL SIEDLCE | SIEDLCE | M40 | 00:00:22 | 00:29:10 | 01:15:23 | 01:17:08 | |
71 | MARZEC Katarzyna | 2097 | KOMFORT ZONE | SZCZEPANEK | K40 | 00:00:15 | 00:28:46 | 01:15:19 | 01:17:13 | |
72 | BARANOWSKI Robert | 2213 | WROCŁAW | M50 | 00:00:30 | 00:28:30 | 01:17:29 | 01:17:47 | ||
73 | DOSKOCZ Nina | 2002 | BIEGAJĄCE ZĄBKI | ZĄBKI | K30 | 00:00:24 | 00:28:47 | 01:16:16 | 01:18:06 | |
74 | DOSKOCZ Mikołaj | 2210 | BIEGAJĄCE ZĄBKI | ZĄBKI | M30 | 00:00:25 | 00:28:45 | 01:16:21 | 01:18:06 | |
75 | KUDYBA Ireneusz | 2074 | PO JEDNYCH PINIONDZACH | JASIONKA | M50 | 00:00:39 | 00:31:32 | 01:15:56 | 01:18:50 | |
76 | BILSKI Marcin | 2044 | PO JEDNYCH PINIĄDZACH | DĘBOWIEC | M40 | 00:00:40 | 00:31:32 | 01:14:53 | 01:18:50 | |
77 | LEWCZUK Norbert | 2082 | BIEGACZE POMAGACZE EDYTA LEWANDOWSKA TEAM | ŁOSICE | M40 | 00:00:31 | 00:28:40 | 01:15:05 | 01:18:51 | |
78 | MALETA Kamil | 2118 | MIECHÓW | MIECHÓW | M20 | 00:00:17 | 00:28:50 | 01:16:37 | 01:19:10 | |
79 | KRUPA Jacek | 2181 | LEBIODA RUNNING TEAM | RUDA | M50 | 00:00:15 | 00:28:58 | 01:17:51 | 01:19:16 | |
80 | KORYCKA Dorota | 2066 | STOPKA PILAWA | GARWOLIN | K30 | 00:00:12 | 00:29:19 | 01:18:21 | 01:19:40 | |
81 | MACIEJEWSKI Artur | 2085 | M50 | 00:00:05 | 00:29:05 | 01:18:16 | 01:19:41 | |||
82 | ZBLEWSKA Barbara | 2092 | RUMIA | K30 | 00:00:05 | 00:29:05 | 01:18:17 | 01:19:41 | ||
83 | BOGACZYK Łukasz | 2032 | ODRZYKOŃ | M30 | 00:00:04 | 00:29:04 | 01:18:41 | 01:19:45 | ||
84 | SKARŻYŃSKI Michał | 2068 | TURBACZE | WARSZAWA | M40 | 00:00:20 | 00:29:09 | 01:19:03 | 01:20:37 | |
85 | GRUSZKA Marcin | 2163 | M30 | 00:00:11 | 00:28:57 | 01:18:13 | 01:20:38 | |||
86 | DOBROGOST Maciej | 2131 | DECEPTICON | WARSZAWA | M30 | 00:00:16 | 00:29:01 | 01:20:08 | 01:20:40 | |
87 | BUDZIASZEK Agnieszka | 2036 | EFFI RUN TEAM | KRAKOW | K20 | 00:00:10 | 00:29:03 | 01:19:21 | 01:20:43 | |
88 | GÓROWSKA Anna | 2215 | CIECHANÓW | K30 | 00:00:34 | 00:32:20 | 01:21:45 | 01:22:02 | ||
89 | LEŃCZUK Andrzej | 2204 | JASŁO | M50 | 00:00:35 | 00:30:15 | 01:18:55 | 01:22:07 | ||
90 | WERESINSKI Michał | 2161 | STUBNO | M40 | 00:00:04 | 00:31:34 | 01:22:47 | 01:23:08 | ||
91 | RUSIN Grzegorz | 2052 | RZESZÓW | M30 | 00:00:08 | 00:29:12 | 01:20:26 | 01:23:23 | ||
92 | WYSOCKI Bartosz | 2051 | KS JANUSZE | LEŻAJSK | M40 | 00:00:07 | 00:29:11 | 01:20:26 | 01:23:24 | |
93 | WYSOCKA Iwona | 2053 | GIEDLAROWA | K40 | 00:00:07 | 00:29:12 | 01:20:43 | 01:23:26 | ||
94 | SŁOWIK Mariusz | 2104 | ROM TEAM | BORKOWICE | M50 | 00:00:23 | 00:30:38 | 01:21:58 | 01:23:38 | |
95 | OCHYRA Krzysztof | 2226 | LESKO | M60 | 00:00:07 | 00:30:25 | 01:22:37 | 01:23:58 | ||
96 | JONKISZ Marcin | 2147 | ŁAŃCUT | M40 | 00:00:51 | 00:31:46 | 01:20:59 | 01:24:07 | ||
97 | DUDEK Łukasz | 2151 | RZESZÓW | M30 | 00:00:27 | 00:30:00 | 01:21:59 | 01:24:21 | ||
98 | TUPTYŃSKA Marika | 2160 | CZARNA OWCA | BRODNICA | K40 | 00:00:47 | 00:32:07 | 01:24:20 | 01:24:47 | |
99 | MICHALAK Witold | 2108 | #NOLIMITS | LUBLIN | M50 | 00:00:20 | 00:31:02 | 01:22:43 | 01:24:53 | |
100 | BOROWSKI Grzegorz | 2132 | STOPKA PILAWA | PILAWA | M20 | 00:00:14 | 00:29:03 | 01:20:44 | 01:24:56 | |
101 | MROZEK Marcin | 2198 | T4B | WARSZAWA | M30 | 00:00:34 | 00:33:15 | 01:24:36 | 01:25:01 | |
102 | GÓROWSKA Mariola | 2199 | CIECHANÓW | K50 | 00:00:33 | 00:32:21 | 01:24:39 | 01:25:03 | ||
103 | SZAJEWSKI Arkadiusz | 2013 | O TAK ŁO | KRAKÓW | M40 | 00:00:55 | 00:31:04 | 01:20:44 | 01:25:15 | |
104 | ZIEMKIEWICZ Michał | 2187 | BIEGACZE KLECZEW | KLECZEW | M40 | 00:00:36 | 00:30:31 | 01:21:19 | 01:25:39 | |
105 | TURKOWSKI Maciej | 2039 | SIEDLCE | M50 | 00:00:09 | 00:28:49 | 01:21:33 | 01:25:51 | ||
106 | KĘDRA Agnieszka | 2048 | CARPATHIAN RUNNERS | RZESZÓW | K30 | 00:00:18 | 00:30:24 | 01:23:46 | 01:26:23 | |
107 | ZAWADZKI Bernard | 2136 | PRZEMYŚL | M30 | 00:00:28 | 00:30:58 | 01:22:02 | 01:26:23 | ||
108 | TADLA Izabela | 2223 | #NOLIMITS | DĄBROWICA | K30 | 00:00:22 | 00:31:47 | 01:23:18 | 01:26:35 | |
109 | ZAJĄC Katarzyna | 2100 | BIECZ | K30 | 00:00:00 | 00:33:28 | 01:24:57 | 01:26:41 | ||
110 | MALCZEWSKI Robert | 2217 | WARSZAWA | M50 | 00:00:59 | 00:32:14 | 01:21:01 | 01:26:48 | ||
111 | PITUCH Patrycja | 2183 | KRAKÓW | K30 | 00:00:29 | 00:29:59 | 01:23:35 | 01:27:07 | ||
112 | NAZIMEK Lilianna | 2236 | VISEGRAD MARATON RYTRO | NOWY SĄCZ | K50 | 00:00:08 | 00:32:02 | 01:26:45 | 01:27:08 | |
113 | NYCZ Michał | 2094 | NYLUDENT PROFESJONALNE OCHRANIACZE NA ZĘBY | RZESZÓW | M30 | 00:00:50 | 00:31:54 | 01:22:36 | 01:27:20 | |
114 | JASINOWICZ Norbert | 2105 | GORZELIN | M40 | 00:00:11 | 00:29:51 | 01:27:06 | 01:28:06 | ||
115 | KIEŁPIŃSKI Piotr | 2072 | GDAŃSK | M40 | 00:00:27 | 00:30:01 | 01:19:06 | 01:28:06 | ||
116 | NOWAK Michał | 2122 | LUBLIN | M30 | 00:00:22 | 00:31:05 | 01:25:11 | 01:28:11 | ||
117 | LUDKOWSKI Mariusz | 2042 | ALPEJSKIE MAMUTY | STOJADŁA | M50 | 00:00:00 | 00:32:41 | 01:23:06 | 01:28:12 | |
118 | LARA Natalia | 2035 | WARRIORS ŁÓDŹ | ŁÓDŹ | K30 | 00:00:47 | 00:33:48 | 01:27:51 | 01:28:14 | |
119 | GRAL Katarzyna | 2007 | WŁÓCZYMORDY | GDYNIA | K50 | 00:00:42 | 00:32:00 | 01:24:44 | 01:28:16 | |
120 | NOWAK Maciej | 2103 | WARSZAWA | M40 | 00:00:03 | 00:30:41 | 01:25:25 | 01:28:17 | ||
121 | PIOTROWSKA Anna | 2202 | META NADARZYN / SPARTANIE DZIECIOM | NADARZYN | K50 | 00:00:54 | 00:32:37 | 01:26:27 | 01:28:43 | |
122 | ZDUNEK Małgorzata | 2106 | #NOLIMITS | LUBLIN | K40 | 00:00:14 | 00:33:02 | 01:28:12 | 01:28:46 | |
123 | ZEGAR Barbara | 2061 | LUBARTÓW | K50 | 00:00:19 | 00:32:54 | 01:28:28 | 01:29:25 | ||
124 | MATYSEK Ireneusz | 2179 | BIEGAMBOLUBIĘ | WAŁCZ DRUGI | M60 | 00:00:32 | 00:33:25 | 01:27:17 | 01:30:01 | |
125 | GRAL Piotr | 2034 | WŁUCZYMORDY | M30 | 00:00:40 | 00:31:59 | 01:25:05 | 01:31:04 | ||
126 | PŁUSA Aleksandra | 2150 | #NOLIMITS | LUBLIN | K30 | 00:00:10 | 00:33:24 | 01:30:39 | 01:31:06 | |
127 | KOCOT Magdalena | 2219 | META NADARZYN | NADARZYN | K40 | 00:00:53 | 00:33:15 | 01:29:52 | 01:31:33 | |
128 | JAWORSKA Magdalena | 2064 | KS CELESTYNA | K30 | 00:00:57 | 00:33:33 | 01:31:22 | 01:31:46 | ||
129 | KADZIDŁOWSKA Aleksandra | 2178 | EVERRUN | ŁÓDŹ | K40 | 00:00:31 | 00:33:31 | 01:29:07 | 01:32:05 | |
130 | GALUS Jacek | 2126 | TARNOW | M50 | 00:00:15 | 00:32:54 | 01:28:18 | 01:32:20 | ||
131 | STARZECKA Joanna | 2021 | JAROSŁAW | K50 | 00:00:14 | 00:34:20 | 01:32:23 | 01:32:56 | ||
132 | BOZA Beata | 2012 | CHŁAPOWO | K50 | 00:00:45 | 00:36:13 | 01:32:20 | 01:33:32 | ||
133 | BEATA Beata | 2154 | KUŹNIA TRIATLONU | KONSTANCIN-JEZIORNA | K50 | 00:00:38 | 00:35:31 | 01:32:27 | 01:33:36 | |
134 | WIŚNIEWSKI Dariusz | 2235 | STRZELCE OPOLSKIE | M50 | 00:00:15 | 00:32:01 | 01:31:25 | 01:33:49 | ||
135 | KOZAK Kamil | 2099 | CZEMIERNIKI | M30 | 00:00:43 | 00:33:51 | 01:30:12 | 01:34:05 | ||
136 | UBA Arkadiusz | 2158 | KRAKÓW | M20 | 00:00:37 | 00:33:12 | 01:30:17 | 01:34:13 | ||
137 | CIUPIŃSKA Magda | 2006 | OSTRÓW | K40 | 00:00:46 | 00:35:19 | 01:31:59 | 01:35:37 | ||
138 | KORNECKA-CIELIBAŁA Aneta | 2055 | SOBKÓW | K40 | 00:00:30 | 00:37:42 | 01:36:20 | 01:37:13 | ||
139 | KRZAN Tomasz | 2203 | KRZAN PRZEWORSK | PRZEWORSK | M40 | 00:00:55 | 00:33:42 | 01:30:44 | 01:37:17 | |
140 | BIEDROŃ Artur | 2086 | ERP HEART TEAM | WARSZAWA | M40 | 00:00:59 | 00:32:44 | 01:28:45 | 01:37:41 | |
141 | ROGUS Krystian | 2140 | RUDOŁOWICE | M30 | 00:02:54 | 00:37:36 | 01:35:55 | 01:39:19 | ||
142 | BĄK Przemysław | 2139 | M30 | 00:02:54 | 00:37:35 | 01:35:56 | 01:39:20 | |||
143 | KURDEJ Krzysztof | 2049 | ALPEJSKIE MAMUTY | WARSZAWA | M50 | 00:00:00 | 00:34:24 | 01:36:12 | 01:39:43 | |
144 | NYCZ Dominika | 2015 | TRIFUN | RZESZÓW | M30 | 00:00:50 | 00:35:57 | 01:36:06 | 01:39:43 | |
145 | LUDKOWSKA Urszula | 2043 | ALPEJSKIE MAMUTY | STOJADŁA | K50 | 00:00:00 | 00:35:26 | 01:36:34 | 01:39:45 | |
146 | LEŚNICZAK Barbara | 2192 | ZIELONKA | K40 | 00:00:11 | 00:35:08 | 01:33:29 | 01:39:56 | ||
147 | UNKIEWICZ Michał | 2195 | WARSZAWA | M40 | 00:00:45 | 00:33:28 | 01:31:30 | 01:41:18 | ||
148 | MALEC Krystian | 2063 | BRAVE SNAILS LUBLIN | LUBLIN | M40 | 00:00:44 | 00:33:25 | 01:31:25 | 01:41:19 | |
149 | MACHNIKOWSKA Grażyna | 2196 | LUBARTOWSKI BEERGACZ | WARSZAWA | K30 | 00:00:43 | 00:33:26 | 01:31:25 | 01:41:20 | |
150 | STOYKOV Pavlin | 2146 | ZGORZALA | M50 | 00:00:45 | 00:33:51 | 01:30:50 | 01:41:33 | ||
151 | PODOBINSKI Piotr | 2046 | WARSZAWA | M50 | 00:00:21 | 00:34:26 | 01:35:38 | 01:41:40 | ||
152 | BODNIAK Tomasz | 2069 | POJEDNYCHPINIONDZACH | USTRZYKI DOLNE | M40 | 00:00:40 | 00:34:16 | 01:31:46 | 01:42:04 | |
153 | INTRYS Bartosz | 2142 | POZNAN | M30 | 00:00:33 | 00:39:17 | 01:38:20 | 01:42:05 | ||
154 | POPKOWSKI Adam | 2116 | RZEPIN | M30 | 00:00:37 | 00:33:31 | 01:30:42 | 01:42:08 | ||
155 | POPKOWSKA Katarzyna | 2117 | RZEPIN | K30 | 00:00:37 | 00:33:30 | 01:30:46 | 01:42:08 | ||
156 | KUŁAKOWSKI Piotr | 2095 | KONSTANCIN-JEZIORNA | M60 | 00:00:52 | 00:32:48 | 01:30:21 | 01:42:25 | ||
157 | NOWIŃSKI Artur | 2026 | M30 | 00:00:50 | 00:34:04 | 01:32:18 | 01:42:26 | |||
158 | SIKORSKA Agnieszka | 2144 | WARSZAWA | K40 | 00:00:51 | 00:32:51 | 01:30:23 | 01:42:26 | ||
159 | PIOTROWSKA Ewa | 2209 | METANADARZYN | NADARZYN | K50 | 00:00:53 | 00:34:15 | 01:34:23 | 01:44:34 | |
160 | MIKSA Sławomir | 2167 | ŁÓDŹ | M50 | 00:00:06 | 00:35:32 | 01:37:52 | 01:45:12 | ||
161 | LESZCZYŃSKI Rafał | 2077 | ŁOMIANKI DOLNE | M50 | 00:00:20 | 00:35:41 | 01:32:11 | 01:45:16 | ||
162 | GAWEŁ Agata | 2123 | NAJMNIEJSZA WATAHA ŚWIATA Z:.F | KRAKÓW | K40 | 00:00:36 | 00:35:48 | 01:39:51 | 01:45:29 | |
163 | BEDNARCZYK Katarzyna | 2018 | KLUB PĘDZĄCYCH WIATRÓW | KRAKÓW | K30 | 00:02:26 | 00:38:39 | 01:39:10 | 01:45:36 | |
164 | KALBARCZYK Jakub | 2016 | KRAKÓW | M30 | 00:02:26 | 00:38:40 | 01:39:10 | 01:45:36 | ||
165 | NALEWAJKA Agata | 2075 | KONOPISKA | K30 | 00:00:30 | 00:36:25 | 01:37:55 | 01:45:46 | ||
166 | DRAB Magda | 2020 | CHCE CI SIĘ? | ALEKSANDRIA | K30 | 00:00:29 | 00:36:26 | 01:37:57 | 01:45:47 | |
167 | MIŻEJEWSKA Marta | 2070 | KONOPISKA | K30 | 00:00:29 | 00:37:05 | 01:42:05 | 01:45:48 | ||
168 | POJNAR Karol | 2119 | BIEGUSIEM. PL | BESKO | M30 | 00:00:15 | 00:30:26 | 01:30:23 | 01:47:19 | |
169 | NASUTA Paweł | 2120 | KANIÓW | M30 | 00:00:15 | 00:30:27 | 01:30:25 | 01:47:19 | ||
170 | KLUZ Robert | 2221 | PODIUM | RZESZÓW | M50 | 00:00:18 | 00:39:27 | 01:43:17 | 01:47:19 | |
171 | OBARSKI Norbert | 2102 | KIELCE | M60 | 00:00:38 | 00:39:10 | 01:45:08 | 01:47:37 | ||
172 | POKRYWKA Stefan | 2228 | CISNA | M60 | 00:00:28 | 00:39:16 | 01:43:37 | 01:48:05 | ||
173 | BUGAJSKA Katarzyna | 2011 | K40 | 00:00:52 | 00:39:33 | 01:45:11 | 01:48:15 | |||
174 | GORAJEK Michał | 2022 | LILA&ALA | NOWY KRĘPIEC | M40 | 00:00:29 | 00:36:14 | 01:39:18 | 01:48:46 | |
175 | STEPNOWSKI Łukasz | 2184 | GDYNIA | M40 | 00:00:46 | 00:36:52 | 01:40:49 | 01:48:46 | ||
176 | WINIARCZYK Łukasz | 2129 | MIKI&OLUŚ&REMUŚ | LUBLIN | M40 | 00:00:28 | 00:36:08 | 01:38:53 | 01:48:47 | |
177 | NOWAK Łukasz | 2073 | PRESSGLASS SPORT AND SUPPORT | KONOPISKA | M40 | 00:00:28 | 00:37:06 | 01:42:07 | 01:49:11 | |
178 | KOMÓR Wiesław | 2200 | WROCŁAWSKIE MORSY | WROCŁAW | M60 | 00:00:23 | 00:42:18 | 01:48:30 | 01:50:26 | |
179 | PASTWA Grzegorz | 2168 | BUSKO ZDROJ | M30 | 00:00:14 | 00:42:34 | 01:48:58 | 01:50:36 | ||
180 | WIŚNIEWSKA Kornelia | 2112 | ZABIEGANE DWIE | GDAŃSK | K50 | 00:00:54 | 00:36:40 | 01:42:00 | 01:52:58 | |
181 | DALKE Jowita | 2113 | ZABIEGANE DWIE | GDAŃSK | K40 | 00:00:54 | 00:36:40 | 01:41:55 | 01:52:58 | |
182 | WOJNOWSKA Renata | 2218 | MORSY ZNAD NIDY SOBKÓW | SOBKÓW | K50 | 00:00:31 | 00:43:03 | 01:53:54 | 01:55:18 | |
183 | WABNO Wojciech | 2056 | PORANNY PATROL | KRAKÓW | M20 | 00:08:24 | 00:40:19 | 01:46:19 | 01:58:49 | |
184 | WOJTYŚ Andrzej | 2171 | KRAKÓW | M40 | 00:08:28 | 00:40:21 | 01:46:18 | 01:58:49 | ||
185 | KLIMCZAK Marcin | 2057 | PORANNY PATROL | KRAKÓW | M20 | 00:08:25 | 00:40:21 | 01:46:17 | 01:58:51 | |
186 | ŁASZKIEWICZ Piotr | 2188 | ATHLETICS TEAM PRUSICE | BRZEŻNO | M60 | 00:00:31 | 00:39:56 | 01:47:06 | 02:01:40 | |
187 | JABŁOŃSKI Kazimierz | 2191 | SPRINTER PRĄDY | PRĄDY | M60 | 00:00:33 | 00:44:45 | 01:59:48 | 02:01:55 | |
188 | TARGOŃSKA Marta | 2004 | GDAŃSK | K40 | 00:00:44 | 00:44:49 | 02:03:12 | 02:06:27 | ||
189 | IZDEBSKA Renata | 2065 | LUBLIN | K60 | 00:00:25 | 00:45:52 | 02:03:09 | 02:09:35 | ||
190 | OBARSKA Małgorzata | 2101 | STARACHOWICE | K60 | 00:00:38 | 00:48:33 | 02:08:43 | 02:11:25 | ||
191 | JEZIOREK Jozi | 2157 | GRUPA KOK | ŁAPCZYCA | M50 | 00:00:14 | 00:48:53 | 02:09:47 | 02:12:30 | |
192 | BORKOWSKA Ewa | 2059 | ZŁOTÓW | K60 | 00:00:30 | 00:48:04 | 02:06:10 | 02:13:20 | ||
193 | KOPCZYŃSKA Dominika | 2231 | DZIKUR CREW | WARSZAWA | K50 | 00:00:51 | 00:41:29 | 01:50:13 | 02:14:36 | |
194 | GŁOWACKA Aleksandra | 2173 | MŁODY VS STARY | LEGIONOWO | K50 | 00:00:22 | 00:43:56 | 02:01:34 | 02:15:39 | |
195 | BALCERZAK Krysia | 2145 | DROGA DO ULTRA / SZAKALE BAŁUT ŁÓDŹ | ŁÓDŹ | K40 | 00:00:35 | 00:37:13 | 01:49:19 | 02:18:51 | |
196 | KILJAN Anna | 2194 | BIEGAMBOLUBIĘ | OLSZTYN | K30 | 00:00:28 | 00:43:02 | 01:54:20 | 02:20:12 | |
197 | PAWŁOWSKA Danuta | 2186 | POLAND (POL) | K50 | 00:00:24 | 00:48:33 | 02:08:46 | 02:22:10 | ||
198 | PAWŁOWSKI Marcin | 2214 | OTRĘBUSY | M50 | 00:00:23 | 00:48:34 | 02:08:48 | 02:22:12 | ||
199 | PRUS Anna | 2110 | BIEGACZE KLECZEW | SŁAWOSZEWEK | K40 | 00:00:47 | 00:45:49 | 02:01:04 | 02:25:08 | |
200 | MANUSZAK Lidia | 2114 | BIEGACZE KLECZEW | KLECZEW | K40 | 00:00:46 | 00:45:55 | 02:01:07 | 02:25:09 | |
201 | BRODECKI Adam | 2083 | RADZYŃ PODLASKI | M30 | 00:00:45 | 00:46:20 | 02:10:51 | 02:25:46 | ||
202 | ORZECHOWSKI Mariusz | 2109 | BIEGACZE KLECZEW | SŁAWOSZEWEK | M50 | 00:00:46 | 00:45:59 | 02:01:56 | 02:26:37 | |
203 | SROCZYŃSKA Ewa | 2111 | BIEGACZE KLECZEW | SŁAWOSZEWEK | K50 | 00:00:48 | 00:45:59 | 02:01:45 | 02:26:38 | |
204 | REY Andrzej | 2079 | REYRUNNINGTEAM | WARSZAWA | M50 | 00:00:55 | 00:51:12 | 02:19:31 | 02:26:38 | |
205 | SOWIŃSKA Magdalena | 2025 | DOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKI | BRWINÓW | K40 | 00:01:23 | 00:45:41 | 02:03:03 | 02:28:21 | |
206 | POLAŃSKI Konrad | 2017 | SROGÓW DOLNY | M40 | 00:02:31 | 00:45:33 | 02:08:55 | 02:32:17 | ||
207 | WOJTOWICZ Natalia | 2019 | SANOK | K30 | 00:02:26 | 00:45:38 | 02:09:07 | 02:32:22 | ||
Przekroczony limit czasu: 07:30:00 | ||||||||||
208 | BRZOSTOWSKA Kama | 2041 | K40 | 00:01:27 | 00:33:59 | 01:47:50 | 05:01:47 | |||
209 | SAMEK Artur | 2212 | KRAKÓW | M50 | 00:00:24 | 00:45:41 | ||||
210 | CZARNOCKI Paweł | 2054 | GBSB | GOŁĄBEK | M40 | 00:00:34 | 01:35:25 | |||
211 | PAŁACH Katarzyna | 2062 | WARSZAWA | K30 | 00:00:57 | 00:45:02 | ||||
Niesklasyfikowani | ||||||||||
REY Patryk | 2180 | PRUSZKÓW | M20 | DNF | 00:51:11 DNF | DNF | DNF | |||
SCHLAPPA Sebastian | 2153 | IZBICKO W BIEGU | IZBICKO | M40 | DNF | 00:41:56 DNF | 01:51:35 DNF | DNF |
Znaleziono 213 wynik(ów)