Organizator : | Fundacja Bieg Rzeźnika |
Data : | 2024-01-27 |
Miejsce : | Cisna |
Dystans : | 43 km |
Mapa : | Pokaż |
Zgłoszonych : | 194 |
Wystartowało : | 173 |
Nie ukończyło : | 2 |
Ukończyło : | 171 |
Na trasie : | 0 |
Klasyfikacja wg
czasu brutto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Czas startu | Krzyzowka na stokowce 27km | Karczma Brzeziniak 34km | Wyjscie z Karczmy 34.1km | Krzyzowka na stokowce (powrot) 39km |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | BOCHENEK Magdalena | 4095 | G.O.A.T. TEAM MICHAŁOWICE | MICHAŁOWICE | K30 | 00:00:00 | 02:12:22 | 02:49:48 | 02:50:39 | 03:23:37 | |
2 | JACHYMIAK Robert | 4096 | SPECJALISTYCZNY GABINET REHABILITACJI DZIECI | NOWY TARG | M40 | 00:00:00 | 02:00:32 | 02:37:04 | 02:37:19 | 03:09:38 | |
3 | DULSKI Daniel | 4186 | STAŃCZAK TEAM | BRENNA | M30 | 00:00:00 | 02:00:20 | 02:32:18 | 02:32:34 | 02:59:53 | |
4 | PŁONKA Rafał | 4188 | PODIUM | KRASNA | M30 | 00:00:00 | 02:11:55 | 02:53:41 | 02:53:59 | 03:34:23 | |
5 | DZIEWIŃSKI Damian | 4108 | 35BLP / SANOK BIEGA | SANOK | M40 | 00:00:00 | 02:01:09 | 02:37:08 | 02:37:39 | 03:09:09 | |
6 | GÓRALIK Sylwia | 4109 | KS ZAS AWF KRAKÓW | MYŚLENICE | K40 | 00:00:00 | 02:15:19 | 02:54:55 | 02:55:13 | 03:28:59 | |
7 | RACHWAŁ Kamil | 4123 | RÒWNE | M30 | 00:00:00 | 02:19:25 | 03:03:43 | 03:05:11 | 03:44:04 | ||
8 | ZBOZIEŃ Jarosław | 4177 | ALPIN SPORT TEAM | ŁĄCKO | M30 | 00:00:00 | 02:00:31 | 02:34:50 | 02:35:08 | 03:06:43 | |
9 | FLISIŃSKI Łukasz | 4113 | ALPIN SPORT TEAM | SOSNOWIEC | M40 | 00:00:00 | 02:08:16 | 02:45:42 | 02:45:55 | 03:19:19 | |
Przekroczony limit czasu: 07:30:00 | |||||||||||
10 | JUSZCZYK Małgorzata | 4021 | NIEPOŁOMICE BIEGAJĄ | NIEPOŁOMICE | K40 | 00:00:00 | 04:07:10 | 05:23:49 | 05:35:16 | 06:41:13 | |
11 | BOYCE Aidan | 4005 | KRAKÓW | M40 | 00:00:01 | 02:10:37 | 02:52:13 | 02:52:34 | 03:29:31 | ||
12 | ŁUKASIK Anna | 4023 | MKL BRYGADA BESKIDÓW | NOWY SĄCZ | K40 | 00:00:01 | 02:29:11 | 03:13:10 | 03:13:22 | 03:49:30 | |
13 | KORCZAK Kamil | 4065 | ORANGE POLSKA | CEDZYNA | M30 | 00:00:01 | 02:16:38 | 03:00:58 | 03:02:15 | 03:40:19 | |
14 | GOŚCINIEWICZ Paweł | 4154 | KATOWICE | M40 | 00:00:01 | 02:04:19 | 02:39:33 | 02:40:17 | 03:12:30 | ||
15 | ZIĘBA Sabina | 4170 | FOREVER | ŚWILCZA | K40 | 00:00:01 | 02:28:45 | 03:14:32 | 03:14:47 | 03:54:56 | |
16 | PETER Marcin | 4059 | KATOWICE | M40 | 00:00:02 | 02:43:18 | 03:36:35 | 03:40:13 | 04:26:11 | ||
17 | TOMALSKI Jakub | 4088 | RADOMSKO | M30 | 00:00:02 | 02:16:08 | 02:55:05 | 02:55:26 | 03:29:17 | ||
18 | STEPANIAK Grzegorz | 4128 | SEROWARNIA SWOBODA | GRUSZOWA | M40 | 00:00:02 | 02:27:13 | 03:11:54 | 03:13:23 | 03:53:03 | |
19 | ASŁANOWICZ Marcin | 4136 | WARSZAWA | M40 | 00:00:02 | 02:32:33 | 03:20:26 | 03:22:49 | 04:03:47 | ||
20 | JACHIMOWSKI Jarosław | 4145 | SANOK BIEGA | SANOK | M40 | 00:00:02 | 02:21:47 | 03:04:12 | 03:04:53 | 03:43:41 | |
21 | GRASELA Ernest | 4147 | BESKIDZKIE RYSIE RUNNING TEAM | JASŁO | M40 | 00:00:02 | 02:31:56 | 03:25:43 | 03:29:20 | 04:16:45 | |
22 | KOZYRA Paweł | 4149 | RUNNERPAWCISLAW | LUBLIN | M20 | 00:00:02 | 02:09:49 | 02:49:09 | 02:49:58 | 03:25:49 | |
23 | KUCHARZYK Grzegorz | 4151 | SKILLS | LUBLIN | M40 | 00:00:02 | 03:01:38 | 03:57:30 | 03:58:34 | 04:41:55 | |
24 | SZAPAR Przemysław | 4155 | SZAPARRUN SCARPA | GDYNIA | M40 | 00:00:02 | 02:11:42 | 02:49:37 | 02:51:18 | 03:24:59 | |
25 | JELENIEWSKI Paweł | 4069 | WARSZAWA | M30 | 00:00:03 | 02:30:22 | 03:21:31 | 03:26:18 | 04:13:02 | ||
26 | KOSIN Paweł | 4018 | KLUB BIEGAJĄCYCH LEŚNIKÓW | KIELCE | M40 | 00:00:03 | 02:28:37 | 03:15:25 | |||
27 | TROCHIMOWICZ Hubert T | 4042 | ULTRA AT HEART | WARSZAWA | M40 | 00:00:03 | 02:58:47 | 03:59:11 | 04:05:19 | 04:57:33 | |
28 | PRAGNĄCA Milena | 4013 | PORANNY PATROL | KRAKÓW | K40 | 00:00:04 | 02:53:36 | 03:48:03 | 03:51:30 | 04:38:50 | |
29 | ŁAWRENCZUK Paweł | 4026 | ŁOWICZ | M40 | 00:00:04 | 02:57:03 | 03:58:23 | 04:04:29 | 05:02:07 | ||
30 | STACHOWSKI Damian | 4038 | ZABIEGANI IMIELIN | IMIELIN | M30 | 00:00:04 | 02:20:57 | 03:03:37 | 03:05:04 | 03:42:49 | |
31 | WALASEK Grzegorz | 4157 | BIEGUSIEM.PL | RYKI | M50 | 00:00:04 | 02:14:23 | 03:02:26 | 03:03:41 | 03:46:34 | |
32 | KUCHARCZYK Radosław | 4159 | WARSZAWA | M40 | 00:00:04 | 03:06:34 | 04:08:40 | 04:32:41 | 05:25:52 | ||
33 | RYCHTER Karol | 4194 | THE RYCHTERS | NIEMCZ | M40 | 00:00:04 | 02:11:33 | 02:49:50 | 02:50:58 | 03:24:01 | |
34 | NOWAK Robert | 4014 | PORANNY PATROL | RZĄSKA | M50 | 00:00:05 | 02:53:37 | 03:48:04 | 03:51:34 | 04:31:04 | |
35 | WOJNAROWSKI Leszek | 4187 | TARNÓW | M50 | 00:00:05 | 03:30:22 | 04:39:22 | 04:55:05 | 05:58:38 | ||
36 | STODOLNY Krzysztof | 4009 | WORYTY | M60 | 00:00:05 | 02:34:35 | 03:23:02 | 03:26:35 | 04:11:36 | ||
37 | ŻACZEK Anna | 4081 | BIEGUSIEM.PL | RYKI | K50 | 00:00:05 | 03:36:49 | 04:38:54 | 04:46:05 | 05:39:28 | |
38 | MOREK Krzysztof | 4085 | KRAKÓW | M50 | 00:00:05 | 03:30:33 | 04:40:21 | 04:55:06 | 05:58:39 | ||
39 | GAWLAK Tomasz | 4121 | BIECZ | KOŁACZYCE | M40 | 00:00:05 | 03:03:24 | 03:59:27 | 04:01:07 | 04:54:01 | |
40 | HOLONA Maciek | 4166 | FORMA WODZISŁAW | RYBNIK | M50 | 00:00:05 | 02:34:05 | 03:25:16 | 03:26:11 | 04:11:28 | |
41 | RYCHTER Marcin | 4195 | THE RYCHTERS | NIEMCZ | M50 | 00:00:05 | 02:19:53 | 03:05:02 | 03:07:21 | 03:46:48 | |
42 | ZARĘBSKI Krzysztof | 4148 | SZYBCY I WŚCIEKLI | KRASNYSTAW | M30 | 00:00:06 | 02:37:00 | 03:28:15 | 03:34:55 | 04:17:14 | |
43 | SIEŃKO Łukasz | 4068 | AKTYWNY DYNÓW | DYNÓW | M40 | 00:00:07 | 02:33:46 | 03:20:04 | 03:21:47 | 04:03:20 | |
44 | STACHURSKI Arkadiusz | 4077 | WARSZAWA | M30 | 00:00:07 | 02:26:36 | 03:10:19 | 03:13:12 | 03:51:45 | ||
45 | JĘDRO Tomasz | 4070 | STRYKÓW | M50 | 00:00:07 | 03:06:06 | 04:06:47 | 04:11:57 | 04:59:23 | ||
46 | MYGA Michał | 4071 | HEARTLESS | KATOWICE | M30 | 00:00:07 | 02:53:27 | 03:46:21 | 03:54:35 | 04:39:00 | |
47 | MRYCZKO Roman | 4129 | AKTYWNY DYNOW | DYNÓW | M50 | 00:00:07 | 02:48:12 | 03:48:03 | 03:51:16 | 04:36:35 | |
48 | KALTENBERG Janusz | 4035 | JAROSŁAW | M50 | 00:00:08 | 02:29:19 | 03:17:26 | 03:17:44 | 03:59:09 | ||
49 | WIĘCEK Damian | 4161 | PAPPYN RUNNING TEAM | STOBIERNA | M20 | 00:00:08 | 02:16:45 | 02:59:42 | 03:03:39 | 03:45:47 | |
50 | SERAFIN Piotr | 4184 | STRÓŻE | M40 | 00:00:08 | 02:48:55 | 03:45:43 | 03:51:41 | 04:38:50 | ||
51 | DŁUGOSZ-STĘPNIAK Agnieszka | 4083 | STAY INSANE | LUBLIN | K30 | 00:00:08 | 02:34:14 | 03:20:26 | 03:21:30 | 04:00:26 | |
52 | STANEK Bartosz | 4120 | PLEWISKA BIEGAJĄ | PLEWISKA | M30 | 00:00:08 | 03:12:49 | 04:07:26 | 04:20:03 | 05:04:28 | |
53 | PILCH Patryk | 4132 | KRAKÓW | M30 | 00:00:08 | 02:56:09 | 03:53:05 | 03:54:58 | 04:42:57 | ||
54 | MIŁKOWSKI Dawid | 4135 | KRAKÓW | M30 | 00:00:08 | 02:56:08 | 03:53:06 | 03:55:35 | 04:43:04 | ||
55 | SOBIESZEK Sylwia | 4046 | ZWOLEŃNICY BIEGANIA | ZWOLEŃ | K40 | 00:00:08 | 02:25:51 | 03:12:11 | 03:12:31 | 03:57:04 | |
56 | LEŚNIAK-POPIEL Marta | 4141 | SANOK | K40 | 00:00:09 | 03:08:12 | 04:06:24 | 04:13:56 | 05:03:42 | ||
57 | PYRKOSZ Damian | 4011 | ENGLISH VITAE | RZESZÓW | M50 | 00:00:09 | 02:45:36 | 03:37:52 | 03:40:53 | 04:25:02 | |
58 | ADAMOWICZ Agnieszka | 4055 | SKÓRZEC BIEGA/ZWOLEŃNICY BIEGANIA | CIEPIELÓW | K40 | 00:00:09 | 03:03:44 | 03:59:08 | 04:01:30 | 04:49:32 | |
59 | TARNOWSKA Aleksandra | 4063 | KATOWICE | K20 | 00:00:09 | 02:03:53 | 02:38:21 | 02:38:36 | 03:08:05 | ||
60 | BUŁAWA Grzegorz | 4066 | GLIWICE | M40 | 00:00:09 | 03:12:11 | 04:17:13 | 04:28:56 | 05:22:24 | ||
61 | GAC Mariusz | 4078 | STOPKA PILAWA | PILAWA | M40 | 00:00:10 | 02:14:03 | 02:54:43 | 02:55:41 | 03:34:00 | |
62 | WALECKI Jarek | 4052 | STOPKA PILAWA | PILAWA | M40 | 00:00:10 | 02:37:48 | 03:25:49 | 03:29:04 | 04:10:41 | |
63 | BODNAR Adrian | 4102 | SANOK | M30 | 00:00:10 | 02:35:42 | 03:28:25 | 03:30:45 | 04:22:27 | ||
64 | MORAWSKI Grzegorz | 4183 | WARSZAWA | M40 | 00:00:10 | 02:58:22 | 04:03:17 | 04:08:04 | 05:05:54 | ||
65 | JESIOTR Łukasz | 4067 | STOPKA PILAWA | PILAWA | M30 | 00:00:11 | 03:06:02 | 04:08:43 | 04:17:25 | 05:15:32 | |
66 | SUWEZDA Jacek | 4117 | CZĘSTOCHOWSKIE DZIKI | CZĘSTOCHOWA | M50 | 00:00:11 | 02:33:18 | 03:28:08 | 03:29:59 | 04:22:27 | |
67 | ZAWADKA Kamil | 4062 | STOPKA PILAWA | PILAWA | M30 | 00:00:11 | 02:41:43 | 03:37:37 | 03:43:43 | 04:33:01 | |
68 | DRESZLER Wiesław | 4086 | SKOWARCZ | M50 | 00:00:11 | 02:51:57 | 03:41:49 | 03:43:22 | 04:25:51 | ||
69 | JANOWSKI Bogdan | 4169 | WARSZAWA | M50 | 00:00:11 | 02:47:28 | 03:39:12 | 03:55:36 | 04:39:30 | ||
70 | WIŚNIEWSKI Tomasz | 4041 | POZNAŃ | M40 | 00:00:11 | 02:26:19 | 03:13:04 | 03:13:17 | 03:54:53 | ||
71 | PROTAS Krzysztof | 4006 | WARSZAWA | M40 | 00:00:12 | 02:12:11 | 02:52:26 | 02:53:54 | 03:29:26 | ||
72 | GODYŃ Jan | 4007 | DELOITTE ADVENTURE TEAM | KATOWICE | M40 | 00:00:12 | 02:31:50 | 03:20:52 | 03:26:57 | 04:08:41 | |
73 | CZUBA Michał | 4193 | LIGOTA ZAMECKA | M40 | 00:00:12 | 03:40:12 | 04:51:58 | 04:59:28 | 06:03:45 | ||
74 | LEŚNIAK Dariusz | 4017 | SZCZECIN | M50 | 00:00:13 | 03:13:52 | 04:15:22 | 04:20:51 | 05:16:20 | ||
75 | PIETRZAK Rafał | 4164 | STOPKA PILAWA | PILAWA | M30 | 00:00:13 | 02:39:09 | 03:27:54 | 03:30:39 | 04:12:53 | |
76 | WOŁOSZYN Małgorzata | 4191 | MARGO TEAM | BIELSKO - BIAŁA | K40 | 00:00:13 | 02:47:00 | 03:35:37 | 03:36:51 | 04:18:08 | |
77 | PIĘTKA Rafał | 4084 | STOPKA PILAWA | LIPÓWKI | M30 | 00:00:13 | 02:49:36 | 03:47:58 | 03:50:32 | 04:42:20 | |
78 | SKOCZEK Jakub | 4106 | KKB KOŁBIEL BIEGA | KOŁBIEL | M30 | 00:00:13 | 02:33:17 | 03:20:35 | 03:27:40 | 04:08:30 | |
79 | KŁOSOK Adam | 4022 | MARKLOWICE | M40 | 00:00:14 | 02:56:42 | 03:54:11 | 04:00:15 | 04:48:26 | ||
80 | RADWAŃSKA Justyna | 4176 | ŁÓDŹ | K40 | 00:00:14 | 02:53:11 | 03:45:50 | 03:46:49 | 04:31:40 | ||
81 | MICHALCZYK Artur | 4119 | BOCHNIA | M60 | 00:00:15 | 03:06:49 | 04:08:30 | 04:20:50 | 05:11:51 | ||
82 | PIOTR Gajda | 4073 | CIESZYN | M40 | 00:00:15 | 02:58:14 | 03:51:25 | 03:58:18 | 04:39:16 | ||
83 | GŁÓWKA Alfred | 4101 | KARCZMA U FREDA | KĘDZIERZYN-KOŹLE | M60 | 00:00:15 | 03:10:28 | 04:12:27 | 04:15:14 | 05:11:42 | |
84 | SOBOL Ludwik | 4182 | CZŁAPAK-MARUDER CISNA | KOMAŃCZA | M50 | 00:00:15 | 03:04:01 | 03:59:03 | 04:01:25 | 04:49:28 | |
85 | PORĘBA Eugeniusz | 4138 | MIECHÓW | M60 | 00:00:16 | 02:52:20 | 03:44:37 | 03:45:54 | 04:34:45 | ||
86 | WILK Damian | 4047 | ZGNIŁE JAJA | CMOLAS | M30 | 00:00:17 | 02:48:20 | 03:44:19 | 03:48:45 | 04:36:24 | |
87 | PASIECZNY Robert | 4053 | FARTLEK GO | GORZYCE | M40 | 00:00:17 | 02:09:34 | 02:46:41 | 02:48:42 | 03:22:00 | |
88 | TKACZEWSKI Piotr | 4060 | MIECHÓW | M50 | 00:00:17 | 02:22:31 | 03:04:40 | 03:06:18 | 03:43:46 | ||
89 | MALETA Marcin | 4076 | LPP TEAM | MIECHÓW | M30 | 00:00:17 | 02:45:54 | 03:35:33 | 03:40:48 | 04:25:50 | |
90 | WOJTKIEWICZ Jarosław | 4175 | BALIGRÓD | M50 | 00:00:17 | 03:08:52 | 04:06:08 | 04:06:28 | 04:53:00 | ||
91 | SIUCIAK Robert | 4115 | KARCZMA U FREDA | WARSZAWA | M60 | 00:00:18 | 03:32:18 | 04:48:13 | 05:02:36 | 06:10:19 | |
92 | WALKOWIAK Joanna | 4162 | POZNAŃ | K40 | 00:00:18 | 02:51:50 | 03:41:18 | 03:45:45 | 04:27:15 | ||
93 | MAJEWICZ Grzegorz | 4010 | MIECHÓW | M40 | 00:00:18 | 02:45:28 | 03:35:23 | 03:40:48 | 04:25:30 | ||
94 | GOLBIAK Wojciech | 4057 | MIĘDZYRZEC PODLASKI | M40 | 00:00:18 | 02:48:09 | 03:47:33 | 03:51:25 | 04:43:52 | ||
95 | PARYSZ Anna | 4015 | STARE BABICE BIEGAJĄ | BLIZNE JASIŃSKIEGO | K60 | 00:00:19 | 03:25:19 | 04:24:18 | 04:28:55 | 05:21:30 | |
96 | JASKULSKI Emil | 4190 | GÓROŁAZ | RADOM | M30 | 00:00:19 | 02:53:39 | 03:56:13 | 04:00:48 | 04:55:29 | |
97 | PROKOPIUK Grzegorz | 4056 | SZWAGRY DWA | WARSZAWA | M40 | 00:00:19 | 02:57:53 | 03:52:23 | 03:57:34 | 04:44:18 | |
98 | MIKOŁAJCZYK Jarosław | 4058 | ŁÓDŹ | M40 | 00:00:19 | 03:34:35 | 04:40:02 | 04:49:26 | 05:45:04 | ||
99 | APOLLO Michał | 4134 | KMW ZAKOPANE | KRAKOW | M40 | 00:00:19 | 02:47:44 | 03:44:08 | 03:50:26 | 04:38:47 | |
100 | MYRTA Andrzej | 4049 | GÓROŁAZ | RADOM | M50 | 00:00:20 | 03:11:11 | 04:11:57 | 04:15:31 | 05:09:52 | |
101 | SAWICKI Wojciech | 4122 | WARSZAWA | M40 | 00:00:20 | 03:01:51 | 03:57:34 | 04:02:55 | 04:56:36 | ||
102 | KRAUZE Tomasz | 4125 | STOWARZYSZENIE WROCŁAWSKIE MORSY | WROCŁAW | M50 | 00:00:21 | 03:03:05 | 04:02:13 | 04:03:40 | 04:54:55 | |
103 | ZAJĄCZKOWSKI Paweł | 4004 | POWER TRAINING | WARSZAWA | M30 | 00:00:22 | 03:00:56 | 03:54:43 | 03:57:15 | 04:45:00 | |
104 | HOLIK Iwona | 4133 | GORLICKA GRUPA BIEGOWA | K40 | 00:00:22 | 03:06:46 | 04:04:59 | 04:11:33 | 05:01:37 | ||
105 | PITTNER Andrzej | 4114 | BORGWARNER RUNNING TEAM | RZESZÓW | M30 | 00:00:23 | 02:42:42 | 03:30:40 | 03:32:25 | 04:13:55 | |
106 | DYLĄG Katarzyna | 4142 | GGB | BIECZ | K40 | 00:00:23 | 03:06:46 | 04:05:01 | 04:11:45 | 05:01:38 | |
107 | GŁOWACKI Andrzej | 4156 | MŁODY VS STARY | LEGIONOWO | M50 | 00:00:23 | 03:17:35 | 04:22:04 | 04:28:14 | 05:31:33 | |
108 | WOŁOSZYN Czesław | 4181 | PIZUNY ROZTOCZE WSCHODNIE | PIZUNY | M60 | 00:00:23 | 03:13:22 | 04:09:24 | 04:11:20 | 05:01:30 | |
109 | GOLEŃ Justyna | 4082 | KRAŚNIK | K40 | 00:00:24 | 03:34:28 | 04:39:08 | 04:50:58 | 05:47:46 | ||
110 | KRÓL Michał | 4173 | ULTRA KSP | NOWY JADÓW | M40 | 00:00:25 | 03:45:08 | 04:57:41 | 05:02:07 | 06:03:16 | |
111 | GÓRNIAK Bartek | 4180 | MONKEYS TEAM’ | ANNOPOL | M30 | 00:00:25 | 03:25:01 | 04:31:39 | 04:43:19 | 05:27:18 | |
112 | KARAMON Patryk | 4192 | WILKOŁAZ | M20 | 00:00:25 | 03:25:02 | 04:32:44 | 04:49:25 | 05:42:23 | ||
113 | MIKOŁAJCZYK Mariusz | 4140 | ULTRA KSP | WYSZKÓW | M40 | 00:00:26 | 03:45:04 | 04:57:41 | 05:02:09 | 06:03:10 | |
114 | KLOC Tomasz | 4185 | KRAŚNIK | M40 | 00:00:26 | 03:34:25 | 04:39:07 | 04:50:56 | 05:47:43 | ||
115 | RYBAK Łukasz | 4130 | WIELICZKA | M40 | 00:00:26 | 02:36:45 | 03:32:42 | 03:39:51 | 04:27:56 | ||
116 | PROKULEWICZ Tomasz | 4178 | WIELICZKA | M40 | 00:00:26 | 02:36:46 | 03:21:25 | 03:24:05 | 04:04:45 | ||
117 | WIERCHOŁA Joanna | 4189 | LUBLIN | K60 | 00:00:26 | 04:07:40 | 05:21:06 | 05:28:19 | 06:40:21 | ||
118 | STACHURSKI Paweł | 4160 | ŁAŃCUT | M40 | 00:00:27 | 02:24:33 | 03:08:44 | 03:09:52 | 03:50:28 | ||
119 | GROBELNY Tomasz | 4027 | PĄTNÓW | M40 | 00:00:27 | 02:42:48 | 03:35:49 | 03:41:00 | 04:23:18 | ||
120 | WALERJAN Łukasz | 4094 | MOGILANY | M40 | 00:00:28 | 03:20:40 | 04:22:36 | 04:27:41 | 05:23:53 | ||
121 | FEDAK Bohdan | 4033 | AKTYWNI ZAGÓRZ | ZAGÓRZ | M50 | 00:00:28 | 02:45:10 | 03:40:59 | 03:43:11 | 04:34:01 | |
122 | FIGEL Michał | 4091 | MIKI TEAM | GDAŃSK | M40 | 00:00:28 | 02:39:22 | 03:27:16 | 03:28:12 | 04:08:36 | |
123 | MACHOWSKI Wojciech | 4092 | KRAKÓW | M30 | 00:00:29 | 03:20:38 | 04:22:33 | 04:27:41 | 05:23:50 | ||
124 | BARTO Sylwia | 4016 | ŁOŚ | K40 | 00:00:30 | 03:39:30 | 04:52:07 | 05:00:24 | 06:08:10 | ||
125 | LEJMAN Malgorzata | 4019 | WARSZAWA | K40 | 00:00:30 | 03:39:31 | 04:51:47 | 05:00:47 | 06:07:49 | ||
126 | BURY Marek | 4072 | KATOWICE | M50 | 00:00:31 | 03:30:47 | 04:33:16 | 04:42:55 | 05:36:05 | ||
127 | PRYCIŃSKA Wiesława | 4143 | SUCHY LAS | K40 | 00:00:31 | 03:36:59 | 04:38:52 | 04:46:12 | 05:40:17 | ||
128 | TAUZ Andrzej | 4116 | WARSZAWA | M40 | 00:00:33 | 02:21:03 | 03:03:59 | 03:06:12 | 03:48:41 | ||
129 | PRYCIŃSKI Krzysztof | 4144 | SUCHY LAS | M50 | 00:00:33 | 03:36:58 | 04:38:49 | 04:46:10 | 05:40:21 | ||
130 | SZCZEPOCKI Andrzej | 4020 | NIEPOŁOMICE BIEGAJĄ | NIEPOŁOMICE | M50 | 00:00:33 | 04:06:13 | 05:23:12 | 05:34:35 | 06:40:44 | |
131 | MILC Szymon | 4118 | ULTRA WYJADACZE WYDZIAŁ ZAMIEJSCOWY | JÓZEFÓW | M40 | 00:00:34 | 03:09:25 | 04:11:13 | 04:20:28 | 05:12:03 | |
132 | WILK Sylwester | 4045 | NOWY PRAŻMÓW | M40 | 00:00:34 | 02:49:44 | 03:39:00 | 03:44:42 | 04:27:26 | ||
133 | AFTYKA Piotr | 4163 | PRUSZKÓW | M40 | 00:00:35 | 04:05:53 | 05:17:20 | 05:19:36 | 06:22:39 | ||
134 | CISKA Renata | 4036 | RYKOWISKO TEAM | PŁOCK | K40 | 00:00:36 | 03:34:06 | 04:40:26 | 04:54:43 | 05:54:04 | |
135 | GWIZDAŁA Łukasz | 4105 | NAJMNIEJSZA WATAHA ŚWIATA Z:.F | KRZESZOWICE | M30 | 00:00:36 | 02:31:45 | 03:14:57 | 03:17:17 | 03:56:35 | |
136 | GŁUCHOWSKI Przemek | 4158 | KONIN RUN | ŻYCHLIN | M40 | 00:00:37 | 02:33:51 | 03:23:47 | 03:26:28 | 04:07:24 | |
137 | DZIWISZEK Tomasz | 4040 | RYKOWISKO | PŁOCK | M40 | 00:00:37 | 03:34:06 | 04:40:24 | 04:54:41 | 05:54:06 | |
138 | KĘDZIORA Marta | 4165 | WOLA BATORSKA | K30 | 00:00:38 | 03:29:53 | 04:33:09 | 04:37:06 | 05:30:10 | ||
139 | KRASOŃ Marcin | 4167 | NIWISKA | M20 | 00:00:39 | 02:33:25 | 03:24:39 | 03:26:56 | 04:10:33 | ||
140 | BIAŁEK Adam | 4137 | GEPARDY Z ŁODZI | ŁÓDŹ | M50 | 00:00:40 | 03:31:55 | 04:32:17 | 04:40:58 | 05:32:29 | |
141 | BALCERZAK Mariusz | 4139 | DROGA DO ULTRA / SZAKALE BAŁUT ŁÓDŹ | ŁÓDŹ | M40 | 00:00:40 | 03:31:54 | 04:32:19 | 04:41:00 | 05:32:30 | |
142 | SZCZYPIŃSKI Bartosz | 4002 | LUBARTOWSKI BEERGACZ | LUBARTÓW | M40 | 00:00:40 | 02:34:41 | 03:18:26 | 03:23:46 | 04:06:22 | |
143 | WRONOWSKI Marcin | 4003 | LUBARTOWSKI BEERGACZ | LUBARTÓW | M30 | 00:00:41 | 02:22:26 | 03:09:29 | 03:12:03 | 03:54:10 | |
144 | MACHNIKOWSKI Tomasz | 4008 | LUBARTOWSKI BEERGACZ | LUBARTÓW | M50 | 00:00:41 | 02:34:42 | 03:18:37 | 03:23:45 | 04:06:25 | |
145 | KOZAK Marcin | 4025 | LUBARTOWSKI BEERGACZ | LUBARTÓW | M40 | 00:00:41 | 03:36:32 | 04:53:50 | 04:59:00 | 06:06:50 | |
146 | SZAFRAŃSKA Aleksandra | 4104 | PIASTÓW | K30 | 00:00:41 | 02:34:12 | 03:22:12 | 03:26:59 | 04:10:47 | ||
147 | MACHNIKOWSKI Paweł | 4012 | LUBARTOWSKI BEERGACZ | WARSZAWA | M40 | 00:00:42 | 03:02:45 | 03:58:01 | 04:00:20 | 04:47:03 | |
148 | FLOREK Jerzy | 4080 | LUBARTOWSKI BEERGACZ | LUBARTÓW | M60 | 00:00:42 | 02:34:41 | 03:18:28 | 03:23:46 | 04:06:19 | |
149 | OPOLSKI Piotr | 4074 | LUBARTOWSKI BEERGACZ | LUBARTÓW | M40 | 00:00:42 | 03:13:57 | 04:15:24 | 04:17:27 | 05:11:43 | |
150 | GADOMSKI Grzegorz | 4112 | WARSZAWA | M30 | 00:00:42 | 03:09:34 | 04:16:11 | 04:24:29 | 05:26:37 | ||
151 | JAROSZ Krzysztof | 4152 | WARSZAWA | M40 | 00:00:42 | 03:05:41 | 04:06:01 | 04:09:19 | 05:01:19 | ||
152 | CHOINA Kamil | 4043 | LUBLIN | M30 | 00:00:42 | 02:34:41 | 03:30:15 | 03:42:39 | 04:38:10 | ||
153 | LEŚNIAK Izabela | 4029 | KRAKÓW | K20 | 00:00:43 | 03:09:34 | 04:06:17 | 04:06:47 | 04:59:18 | ||
154 | GARECKI Krzysztof | 4075 | KRAKÓW | M20 | 00:00:44 | 02:50:03 | 03:48:04 | 03:52:15 | 04:45:55 | ||
155 | MACHNIKOWSKI Ireneusz | 4039 | LUBARTOWSKI BEERGACZ | M50 | 00:00:44 | 03:28:21 | 04:33:26 | 04:38:54 | 05:31:26 | ||
156 | KALITOWSKI Maciej | 4079 | TARCZYN | M40 | 00:00:48 | 03:30:11 | 04:39:27 | 04:51:04 | 05:44:15 | ||
157 | TUPTYŃSKI Tomasz | 4146 | CZARNA OWCA | BRODNICA | M50 | 00:00:48 | 02:58:46 | 03:54:44 | 03:57:15 | 04:38:56 | |
158 | PIOTROWSKI Jakub | 4150 | VICTUS RĘBKÓW | GARWOLIN | M30 | 00:00:48 | 03:30:15 | 04:39:31 | 04:51:02 | 05:44:18 | |
159 | WĄGRODZKI Piotr | 4153 | GARWOLIN | M50 | 00:00:48 | 03:30:11 | 04:39:30 | 04:51:03 | 05:44:16 | ||
160 | KRAJEWSKI Marcin | 4168 | NEO-SYSTEM | BRODNICA | M40 | 00:00:48 | 02:57:38 | 04:22:56 | |||
161 | OKARMA Wojtek | 4097 | WARZYCE | M40 | 00:00:52 | 03:28:35 | 04:42:04 | 04:46:52 | 05:50:46 | ||
162 | STOLARZ Andrzej | 4179 | NAŁĘCZÓW | M40 | 00:00:53 | 03:23:47 | 04:25:58 | 04:29:14 | 05:35:45 | ||
163 | KASPEREK Ireneusz | 4030 | ZABRZE | M40 | 00:00:55 | 03:27:16 | 04:31:19 | 04:49:13 | 05:45:56 | ||
164 | KASPEREK Magdalena | 4024 | ZABRZE | K40 | 00:00:56 | 03:27:16 | 04:31:18 | 04:49:10 | 05:45:56 | ||
165 | PFADT Wojciech | 4131 | MILANÓWEK | M60 | 00:00:58 | 03:30:07 | 04:40:09 | 04:46:57 | 05:49:54 | ||
166 | URBAŃCZYK Darek | 4171 | WARSZAWA | M40 | 00:01:00 | 02:54:02 | 03:46:34 | 03:50:27 | 04:37:21 | ||
167 | JEDLIŃSKI Bartosz | 4031 | MARATOŃCZYK DĘBICA | BRZEŹNICA | M40 | 00:01:08 | 03:16:13 | 04:16:22 | 04:26:20 | 05:17:20 | |
168 | MOLENDA Szczepan | 4061 | LEGIONOWO | M30 | 00:01:29 | 03:26:58 | 04:26:39 | 04:30:16 | 05:24:45 | ||
169 | SZCZEPAŃSKI Grzegorz | 4172 | 8132746829 | POLAND | M40 | 00:05:03 | 02:49:41 | 03:50:01 | 03:52:57 | 04:40:33 | |
170 | PIECH Adam | 4054 | PORANNY PATROL | KRAKÓW | M50 | 00:14:48 | 03:41:47 | 04:47:24 | 04:53:51 | 05:48:30 | |
171 | JANICKI Patryk | 4050 | PORANNY PATROL | KRAKÓW | M40 | 00:14:48 | 04:04:25 | 05:13:35 | 05:22:20 | 06:27:57 | |
Niesklasyfikowani | |||||||||||
MANUSZAK Przemysław | 4110 | BIEGACZE KLECZEW | KLECZEW | M40 | DNF | DNF | DNF | DNF | DNF | ||
PRUS Piotr | 4111 | BIEGACZE KLECZEW | SŁAWOSZEWEK | M50 | DNF | DNF | DNF | DNF | DNF |
Znaleziono 173 wynik(ów)