XI BIEG SYLWESTROWY

Organizator/ Organizer:
Hotel Brzoza
Data/ Date:
2017-12-31
Miejsce/ Place:
Brzoza
Dystans/ Distance:
10 km
Zgłoszonych/ Registered:
634
Wystartowało/ Started:
579
Nie ukończyło/ Not finished:
3
Ukończyło/ Finished:
576
Na trasie/ On track:
3

Klasyfikacja/ Classiffication: Wszyscy

Punkt pomiarowy/ Time point: 2,5 km

Pełne wyniki/ Full Results dla 2.5km: PDF | CSV
Wyniki uproszczone/ Simple results : PDF | PDF2 | CSV
 
Klasyfikacje w punktach pomiarowych/ Classification for time points: 2.5km | 4.85km | 7.2km | 9.55km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii/ Classification by category: Wszyscy | Kobiety | Mężczyźni | K-1 | M-1 | K-20 | M-20 | K-30 | M-30 | K-40 | M-40 | K-50 | M-50 | K-60 | M-60 | K-70 | M-70

Msc/ RnkZawodnik/ NameNumer/ BibKlub/ TeamMiejscowość/ CityKraj/ CountryKategoria/ CategoryCzas startu/Start time2.5km
   
1ROGIEWICZ Andrzej 4GRUDZIĄDZM-2000:00:0100:08:02
2MIERECZKO Maciek 182WLOCLAWEKM-3000:00:0100:08:02
3PAWLAK Bartosz 291PADNIEWKOM-2000:00:0100:08:03
4MIKIELSKI Daniel 150OLSZTYNEKM-2000:00:0000:08:21
5BEDNARCZYK Adrian 42BYDGOSZCZM-3000:00:0100:08:31
6JARANOWSKI Andrzej 372BRODNICAM-2000:00:0200:08:32
7ŚWIĄTKOWSKI Paweł 75TRZEMESZNOM-3000:00:0100:08:39
8POLAŃSKI Tomasz 640B4SPORTBYDGOSZCZM-4000:00:0200:08:41
9GEHRKE Robert 246CHODZIEŻM-3000:00:0200:08:42
10LUTOWSKI Wojciech 162BYDGOSZCZM-3000:00:0100:08:49
11MOTOCZYŃSKI Wojciech 314BYDGOSZCZM-3000:00:0100:08:51
12KICZIŃSKI Bartosz 462BRODNICAM-3000:00:0100:08:51
13KUCZEK Piotr 621RADZIEJÓWM-3000:00:0200:08:51
14JAGODZIŃSKI Mateusz 133BYDGOSZCZM-2000:00:0200:08:53
15WIWATOWSKI Michał 55PRZYŁĘKIM-3000:00:0100:08:54
16HAPKE Tomasz 276WILKOWOM-4000:00:0200:09:12
17KMITTA Leszek 504INOWROCLAWM-2000:00:0300:09:13
18GROCHOWIAK Piotr 177BARCINM-3000:00:0200:09:14
19MOKRZYCKI Rafał 555INOWROCŁAWM-4000:00:0200:09:15
20RUTKOWSKI Szymon 597BYDGOSZCZM-100:00:0200:09:15
21NALIŃSKI Mateusz 193BRZOZAM-100:00:0200:09:16
22MAĆKOWSKI Maciej 66BYDGOSZCZM-3000:00:0300:09:21
23KOLMAJER Rafał 274BYDGOSZCZM-3000:00:0300:09:21
24KOWALCZYK Marek 11BYDGOSZCZM-3000:00:0200:09:22
25WOLNY Piotr 10BYDGOSZCZM-5000:00:0200:09:22
26OSIŃSKI Ryszard 572MALBORKM-5000:00:0200:09:22
27SZYSZKA Mariusz 158BYDGOSZCZM-3000:00:0300:09:23
28WIĘCKOWSKI Dariusz 22BYDGOSZCZM-3000:00:0300:09:23
29SZENK Marta 78BYDGOSZCZK-3000:00:0300:09:23
30KUBANEK Łukasz 61NIEMCZM-3000:00:0200:09:24
31WARCZAK Piotr 249BYDGOSZCZM-4000:00:0000:09:26
32KOZAR Karol 439BYDGOSZCZM-3000:00:0300:09:31
33SOBIERALSKI Rafał 143BRZOZAM-4000:00:0300:09:40
34RYCHTER Karol 623NIEMCZM-4000:00:0500:09:41
35ETTINGER Paweł 609BYDGOSZCZM-3000:00:0400:09:42
36KRZYWDZIŃSKI Dominik 383SZUBINM-100:00:0300:09:44
37PAWŁOWSKI Tomasz 84ZIELONKAM-2000:00:0300:09:46
38NIESPODZIŃSKI Robert 628INOWROCŁAWM-4000:00:0600:09:46
39JOACHIMIAK Marek 536INOWROCŁAWM-2000:00:0200:09:48
40CZUK Marek 167TORUŃM-6000:00:0200:09:49
41STANKIEWICZ Jacek 359DEBRZNOM-2000:00:0300:09:49
42SPYCHALSKI Waldemar 374ŁOCHOWICEM-4000:00:0300:09:50
43ŻAROŃ Sławomir 204BYDGOSZCZM-5000:00:0300:09:52
44OLKOWSKI Jurek 310ŚWIECIEM-6000:00:0200:09:56
45ZIELIŃSKI Nicolas 473BYDGOSZCZM-2000:00:0300:09:56
46BUKOWIŃSKI Michał 424BYDGOSZCZM-3000:00:0500:09:57
47RUDNICKI Michał 23NOWA WIEŚ WIELKAM-3000:00:0200:09:58
48STOMSKI Krzysztof 376SOLEC KUJAWSKIM-4000:00:0500:10:00
49JĘDRZEJCZYK Mikołaj 269WYSTĘPM-4000:00:0300:10:01
50BARTOSZ Marek 68KIKÓŁM-3000:00:0300:10:01
51PRZYBYLSKI Maciej 388PRZYŁĘKIM-4000:00:0300:10:07
52KRUPA Piotr 80BYDGOSZCZM-3000:00:0500:10:07
53ZAKURZEWSKI Tomasz 590BRZOZAM-4000:00:0500:10:08
54CHMIELEWSKI Tomasz 532BYDGOSZCZM-5000:00:0400:10:09
55LEWANDOWSKI Rafał 205BYDGOSZCZM-3000:00:0500:10:09
56KUŁAKOWSKI Krzysztof 414BYDGOSZCZM-3000:00:1000:10:09
57GALIŃSKI Bartosz 200BYDGOSZCZM-2000:00:0400:10:10
58LEWANDOWSKI Jacek 106RADZIEJÓWM-3000:00:0600:10:11
59KĄTNIK Jacek 403ŁOCHOWOM-4000:00:0500:10:13
60RACZYŃSKI Krzysztof 28BYDGOSZCZM-5000:00:0500:10:13
61KULBAKA Dawid 3185-331M-3000:00:0900:10:13
62SITKO Mariusz 417JANIKOWOM-3000:00:0200:10:14
63KUBIAK Bartłomiej 600DOBRCZM-3000:00:0500:10:14
64ŚWITAL Leszek 217CHODZIEŻM-4000:00:0300:10:15
65CIMACHOWSKI Jakub 380SOLEC KUJAWSKIM-3000:00:0400:10:15
66MOROSZCZAK Bogumił 202SPÓJNIA BIAŁE BŁOTAM-4000:00:0600:10:15
67WIERZBOWSKI Piotr 491BRZOZÓWKAM-3000:00:0400:10:16
68JARZĄB Piotr 333SOLEC KUJAWSKIM-3000:00:0700:10:16
69KALACZYŃSKI Miłosz 510BYDGOSZCZM-2000:00:0500:10:18
70KOWALSKI Jacek 26BYDGOSZCZM-4000:00:0600:10:18
71SZCZEPANIAK Cezary 486BYDGOSZCZM-4000:00:0300:10:19
72GAJC Artur 323ZACHARZYNM-4000:00:0400:10:20
73DUDEK Agnieszka 454GDYNIAK-4000:00:0300:10:21
74LIPINSKI Arkadiusz 443TORUŃM-3000:00:0800:10:21
75ANDRZEJEWSKI Paweł 73NOWA WIEŚ WIELKAM-3000:00:0400:10:22
76PAWLACZYK Szymon 343BYDGOSZCZM-3000:00:0500:10:24
77WEGNER Marek 251WIĘCBORKM-5000:00:0300:10:25
78CICHOŃCZYK Antoni 14GDYNIAM-6000:00:0400:10:28
79MAGDZIARZ Jakub 385BYDGOSZCZM-3000:00:1500:10:29
80LEWANDOWSKI Rafał 401TORUŃM-3000:00:0300:10:30
81CALDARA Dario 445TORUNM-3000:00:0800:10:30
82MICHALSKI Adam 560INOWROCŁAWM-4000:00:1500:10:30
83ROSZAK Zbigniew 184GNIEWKOWOM-2000:00:0400:10:32
84KRÓL Maciej 525BYDGOSZCZM-4000:00:0500:10:36
85PRZYBYLSKI Bartłomiej 617RUN BYDGOSZCZM-3000:00:2300:10:37
86KOSAKOWSKI Marian 15SZCZECINM-6000:00:0200:10:39
87WIŚNIEWSKI Leszek 281BRZOZAM-4000:00:0500:10:39
88WINIARSKI Grzegorz 330ŚWIECIEM-3000:00:0500:10:40
89CHWIŁKA Daniel 30ŁOCHOWOM-3000:00:0400:10:42
90LESZCZEWICZ Waldek 584WARSZAWAM-4000:00:0400:10:47
91RYCHTER Marcin 622NIEMCZM-4000:00:0600:10:48
92NAMIEŚNIK Krzysztof 20INOWROCŁAWM-4000:00:1400:10:49
93PLUCIŃSKI Jakub 416INOWROCŁAWM-3000:00:2500:10:49
94MOLTZAN-MAŁKOWSKA Magdalena 232TORUŃK-4000:00:0900:10:50
95WŁÓDARCZAK Witold 604BYDGOSZCZM-5000:00:0500:10:51
96JAGODZIŃSKI Krzysztof 607ŁOBŻNICAM-2000:00:0700:10:51
97MOLTZAN Zbigniew 233TORUŃM-4000:00:0800:10:51
98PAWŁOWSKI Radosław 83ZIELONKAM-5000:00:0300:10:52
99CZARNECKI Piotr 364BYDGOSZCZM-3000:00:0800:10:52
100NOWACKI Mariusz 480BYDGOSZCZM-4000:00:0300:10:53
101SZYSZKA Radosław 589BYDGOSZCZM-3000:00:0500:10:54
102GLIWKA Artur 82INOWROCŁAWM-3000:00:1400:10:54
103KWIATKOWSKI Piotr 466BYDGOSZCZM-3000:00:0500:10:56
104MAŚLIŃSKI Mirosław 455SZUBINM-5000:00:0600:10:56
105NAGOW Michał 183BYDGOSZCZM-4000:00:0700:10:56
106SAWIEŁAJC Jakub 423BYDGOSZCZM-100:00:1900:10:56
107TRZCIŃSKI Franciszek 387CHEŁMNOM-5000:00:0500:10:57
108JUREK Piotr 438SZUBINM-5000:00:0500:10:57
109GURNA Jolanta 38485-122 BYDGOSZCZK-5000:00:0400:10:58
110LIPSKI Krzysztof 415BYDGOSZCZM-4000:00:0900:10:58
111KUNKE Tomasz 277GRUDZIĄDZM-3000:00:0500:11:00
112CZEPEK Aleksander 138BYDGOSZCZM-6000:00:0800:11:00
113TOCZKIEWICZ Piotr 109BRZOZAM-4000:00:0500:11:01
114KRYSKE Mariusz 12BIAŁE BŁOTAM-3000:00:0800:11:01
115JAKUBOWSKA Anna 173BRZEŚĆK-3000:00:0600:11:02
116GRYCZKA Piotr 254BRZOZAM-5000:00:0600:11:02
117WIŚNIEWSKI Jakub 280BRZOZAM-2000:00:1100:11:02
118SZULC Edmund 108ZIELONKAM-5000:00:1400:11:02
119KOWALSKA Angelika 317PRZYŁĘKIK-3000:00:0600:11:03
120KADOW Ryszard 506BYDGOSZCZM-4000:00:0600:11:04
121TORCHALSKI Krzysztof 517BYDGOSZCZM-6000:00:1000:11:04
122KANARKOWSKI Stanisław 453CZARNOWO 87-134M-5000:00:0400:11:05
123ZASADA Krystian 252WOLICEM-4000:00:3300:11:05
124GACKOWSKI Krzysztof 120BYDGOSZCZM-4000:00:0700:11:06
125STORZYŃSKI Paweł 529SZUBINM-3000:00:0800:11:07
126GOŁATA Wojciech 243DĄBROWA CHEŁMIŃSKAM-3000:00:0900:11:07
127MICHALAK Wojciech 221BYDGOSZCZM-5000:00:1800:11:07
128HENDRZAK Sylwester 581ŁUBIANKAM-3000:00:0600:11:08
129BURY Tomasz 551BYDGOSZCZM-2000:00:0100:11:10
130MACIEJEWSKI Zbigniew 191INOWROCŁAWM-5000:00:0200:11:10
131DAWIDOWICZ Maciej 503BRZOZAM-3000:00:0800:11:10
132GABRYSZAK Bartosz 519INOWROCŁAWM-3000:00:1400:11:12
133GÓRSKI Marian 366SOLEC KUJAWSKIM-6000:00:0300:11:13
134BUKOWSKI Mateusz 122WAGROWIEC, OCHODZAM-3000:00:0500:11:13
135CHOJNACKI Krzysztof 168BYDGOSZCZM-4000:00:1700:11:13
136POWALISZ Dariusz 492BYDGOSZCZM-4000:00:2200:11:15
137ŁADZIK Szymon 8BRODNICAM-2000:00:0500:11:16
138SZYMAŃSKI Krzysztof 259BYDGOSZCZM-4000:00:0400:11:17
139RATAJ Zuzanna 56ŁOCHOWOK-3000:00:0500:11:17
140WNUCZYŃSKI Andrzej 446BYDGOSZCZM-4000:00:1800:11:17
141BUZALSKI Robert 441BYDGOSZCZM-4000:00:1800:11:17
142WALIGÓRA Karolina 332KOBYLARNIAK-4000:00:0300:11:18
143CYRANOWSKI Artur 626TURZNOM-3000:00:0600:11:19
144MARCINKOWSKI Paweł 340GRĘBOCINM-4000:00:1600:11:20
145MITKOWSKA Natalia 562GOSCIERADZK-3000:00:2400:11:20
146SŁOMA Maciej 224PRZYŁĘKIM-4000:00:2200:11:21
147GAC Wojciech 528BRZOZAM-100:00:0200:11:22
148KRZYŻANOWSKI Robert 559M. BYDGOSZCZM-4000:00:1000:11:22
149TUBAJA Albert 368BYDGOSZCZM-4000:00:0700:11:23
150OCHENDAL Maciej 32BYDGOSZCZM-3000:00:0700:11:23
151MUCHA Marcin 303PAWŁÓWEKM-3000:00:1200:11:23
152SOBCZYŃSKI Michał 537BYDGOSZCZM-3000:00:1400:11:23
153KLOSKOWSKI Adam 440CHOJNICEM-3000:00:2400:11:23
154BUJAK Karol 302JANIKOWOM-4000:00:0200:11:24
155JASIŃSKI Marek 627TORUŃM-2000:00:0700:11:24
156CYROK Maciej 370MOKREM-2000:00:0900:11:24
157SUCHODOLSKI Radosław 338INOWROCŁAWM-4000:00:0700:11:27
158LASKOWSKI Łukasz 381POZNAŃM-2000:00:1100:11:27
159JANOWSKI Jacek 591INOWROCŁAWM-4000:00:1500:11:27
160KOTWICA Hanna 188GODAWYK-2000:00:0500:11:28
161KANTORSKI Zbysław 140BYDGOSZCZM-5000:00:1800:11:28
162WIŚNIEWSKI Maciej 331ŚWIECIEM-4000:00:2400:11:28
163MACIEJEWSKA Kamila 319BARCINK-3000:00:0400:11:29
164MORITZ Rafał 175BARCINM-4000:00:0400:11:29
165LUZAK Mirosław 488BYDGOSZCZM-5000:00:0700:11:29
166DRÓBKA Krzysztof 262INOWROCŁAWM-5000:00:0800:11:29
167KUJAWA Daniel 29INOWROCŁAWM-3000:00:3300:11:29
168MIERECZKO Marta 181WLOCLAWEKK-3000:00:0400:11:33
169WYRĄBKIEWICZ Janusz 568CIECHOCINEKM-6000:00:0600:11:34
170BIEL Marek 325MAŁE RUDYM-4000:00:2200:11:34
171SIERACKI Krzysztof 114BYDGOSZCZM-3000:00:5200:11:34
172LIBAN Zygfryd 19TCZEWM-7000:00:0300:11:35
173DĄBKOWSKA Dorota 603TORUŃK-5000:00:0600:11:36
174TATULIŃSKA Aleksandra 505BYDGOSZCZK-3000:00:0900:11:36
175SZATTEN Dawid 51BYDGOSZCZM-3000:00:1600:11:36
176KAZUBOWSKI Jacek 198BIAŁE BŁOTAM-5000:00:0800:11:37
177STEMPNIAK Krzysztof 54INOWROCŁAWM-4000:00:0800:11:37
178HIRT Tomasz 482BYDGOSZCZM-3000:00:3000:11:38
179WROBEL Mateusz 580FABIANKIM-2000:00:0800:11:39
180RYMARKIEWICZ Małgorzata 50BYDGOSZCZK-3000:00:2800:11:39
181MICHALEWSKI Bartosz 465BYDGOSZCZM-4000:00:3000:11:40
182FURTAK Tomasz 187MOGILNOM-4000:00:0900:11:42
183UKLEJEWSKI Tomasz 292MOGILNOM-4000:00:1000:11:42
184GOLINOWSKI Dariusz 229KOBYLARNIAM-4000:00:1200:11:42
185MAŁKIŃSKI Józef 118BYDGOSZCZM-6000:00:0900:11:44
186STASZKIEWICZ Lucyna 356BYDGOSZCZ 85-307K-5000:00:0900:11:44
187KONIEC Krzysztof 93WIĘCBORKM-4000:00:2400:11:45
188DOMAN Janusz 112BRZOZAM-6000:00:0300:11:46
189KANARKOWSKA Zofia 610ŻNINK-100:00:1100:11:46
190KANARKOWSKI Tomasz 611ŻNINM-4000:00:1000:11:47
191ŚWIATOWY Krystian 544BARCINM-3000:00:2100:11:47
192KATULSKI Radosław 264INOWROCŁAWM-3000:00:2800:11:47
193SZŁYK Maciej 582INOWROCŁAWM-4000:00:0700:11:48
194SUCHOMSKI Eugeniusz 124LASKOWICE POMORSKIEM-6000:00:0000:11:50
195RYDLEWSKI Marek 53CIELEM-4000:00:0900:11:50
196KIEŁBASIEWICZ Bartosz 563TORUŃM-2000:00:2200:11:51
197ZIÓŁKOWSKI Mieczysław 117JANIKOWOM-5000:00:0500:11:52
198SAK Joanna 556INOWROCŁAWK-2000:00:0600:11:52
199SZTEJKA Damian 228BYDGOSZCZM-4000:00:1500:11:53
200KWIATKOWSKA Bożena 497BYDGOSZCZK-4000:00:1300:11:54
201ZBORALSKI Krzysztof 442KRUSZWICAM-4000:00:0800:11:56
202KĘPSKI Mariusz 478KRUSZWICAM-3000:00:0700:11:57
203KANIA Dariusz 477ŻNINM-4000:00:0800:11:57
204MATLEWSKA Marzena 484ELBLAGK-4000:00:0100:11:58
205JANIK Roman 85KWIDZYNM-6000:00:0200:11:58
206WIDŹGOWSKI Przemysław 226BYDGOSZCZM-3000:00:1100:11:58
207ŚWIĄTKOWSKI Marcin 593SŁUŻEWOM-3000:00:2100:11:58
208KRAWCZUK Andrzej 311GDAŃSKM-6000:00:0100:11:59
209BOGACZ Mariusz 141RADZIEJÓWM-3000:00:0700:11:59
210GACKOWSKA Beata 428BYDGOSZCZK-4000:00:0800:11:59
211DRAPIEWSKI Mirosław 449TORUŃM-3000:00:0900:11:59
212GACKA Ania 418STRZELEWOK-3000:00:1500:11:59
213RUSIECKI Mikołaj 540BYDGOSZCZM-3000:00:1100:12:00
214GACKA Rafał 420SICIENKOM-4000:00:1400:12:00
215GACKA Paula 419STRZELEWOK-100:00:1400:12:00
216LEWANDOWSKI Marcin 539STĘSZEWKOM-2000:00:1000:12:01
217SMYK Piotr 178BARCINM-3000:00:1100:12:01
218MROZEK Mariusz 521GRUDZIĄDZM-3000:00:2900:12:01
219STANKOWSKA Justyna 601TRZEMESZNOK-4000:00:0900:12:03
220KLATECKI Adam 130PRUSZCZM-3000:00:1700:12:03
221SIKORA Antoni 393GĄSAWAM-6000:00:0800:12:04
222KURS Jarosław 197BYDGOSZCZM-5000:00:2100:12:05
223SZULC Jarosław 362PRZYŁĘKIM-3000:00:2100:12:05
224KICZIŃSKA Izabela 463BRODNICAK-3000:00:0600:12:06
225RYBAK Remigiusz 538BIAŁE BŁOTAM-4000:00:1100:12:06
226GRZYWACZ Marcin 195BYDGOSZCZM-3000:00:1400:12:06
227SADOWSKI Michał 97INOWROCŁAWM-3000:00:1500:12:06
228ZIĘTARA Rajmund 344INOWROCŁAWM-5000:00:1700:12:06
229STASZEWSKI Adam 422DOBRCZM-3000:00:3500:12:06
230MATYSZCZAK Damian 244INOWROCŁAWM-4000:00:1600:12:07
231DERENDA Mirosław 104INOWROCŁAWM-3000:00:1600:12:07
232JAMNY Miłosz 585BYDGOSZCZM-6000:00:3000:12:07
233KACZYŃSKI Marek 358MINIKOWOM-3000:00:0200:12:09
234RUSZKIEWICZ Łukasz 352PRZYŁĘKIM-3000:00:3800:12:09
235ŻYWICA Adam 17BYDGOSZCZM-4000:00:0400:12:10
236GORDON Roman 121BYDGOSZCZM-6000:00:1100:12:10
237REPKA Marek 549BYDGOSZCZM-4000:00:1400:12:10
238ZUPA Wojciech 375BYDGOSZCZM-5000:00:1500:12:10
239NURKIEWICZ Jarosław 512BYDGOSZCZM-4000:00:2200:12:10
240PASTWA Donata 508BYDGOSZCZK-4000:00:0600:12:11
241LIPINSKA Anna 444TORUNK-4000:00:0800:12:11
242MONDRY Waldemar 278BYDGOSZCZM-5000:00:2100:12:11
243SZUBARTOWSKI Robert 147BYDGOSZCZM-4000:00:1700:12:12
244CHROBAK Tomasz 207BIAŁE BŁOTAM-3000:00:1400:12:13
245FILIPEK Piotr 481WUDZYNM-4000:00:1300:12:14
246LEBIEDZIŃSKI Konrad 576BYDGOSZCZM-3000:00:1400:12:15
247LICA Krzysiu 500BYDGOSZCZM-5000:00:1600:12:15
248RÓŻYCKI Waldemar 452BYDGOSZCZM-4000:00:2600:12:15
249GUŹDZIOŁ Jarosław 321SOLEC KUJAWSKIM-3000:00:1400:12:16
250LUDWINIAK Bogdan 92BYDGOSZCZM-5000:00:0900:12:17
251ŻOŁNOWSKA Monika 516TORUŃK-3000:00:0700:12:18
252WAWRZYŃCZAK Arek 602ŁOCHOWOM-4000:00:1100:12:20
253MORAWSKI Marek 219BYDGOSZCZM-4000:00:1100:12:20
254TRZCIŃSKI Eugeniusz 230BYDGOSZCZM-6000:00:1900:12:21
255DĄBKOWSKI Wojciech 81SOLEC KUJAWSKIM-3000:00:3700:12:23
256ANDRZEJEWSKI Ryszard 49BYDGOSZCZM-6000:00:0600:12:24
257SKUPSZ Jędrzej Kazimierz 350BYDGOSZCZM-2000:00:0900:12:24
258RATKOWSKA Małgorzata 345ŚWIECIEK-3000:00:1100:12:25
259TOMCZAK Zbigniew 74GNIEZNOM-6000:00:2700:12:25
260MARCYJANIAK Krzysztof 135RADZIEJÓWM-4000:00:3100:12:25
261DĄBKOWSKI Maciej 79SOLEC KUJAWSKIM-4000:00:3600:12:25
262KOWALSKI Jacek 336SOLEC KUJAWSKIM-4000:00:3700:12:25
263KOLANOWSKA Grażyna 62BYDGOSZCZK-5000:00:1300:12:26
264JENERALSKI Maciej 527KRYSZYN KRAJEŃSKIM-4000:00:2200:12:26
265KUKAWKA Damian 365BRZOZAM-3000:00:2200:12:26
266SITKO Arkadiusz 421KOŁODZIEJEWOM-4000:00:0200:12:27
267KOLANOWSKI Wojciech 65BYDGOSZCZM-5000:00:1200:12:27
268SIKORA Kamil 605CHOJNICEM-3000:00:1900:12:27
269PRZEDWOJSKI Dariusz 35INOWROCŁAWM-4000:00:3800:12:28
270WINKLEWSKI Krzysztof 44SOLEC KUJAWSJUM-4000:00:4000:12:28
271ROBINSON Paul 113WLOCLAWEKM-6000:00:1300:12:29
272BOLINSKI Bartosz 533BARCINM-3000:00:2900:12:30
273JĘDRZEJCZYK Mirosław 334POTULICEM-5000:00:0500:12:31
274MIELCARSKI Michał 46SOLEC KUJAWSKIM-3000:00:4000:12:31
275GROCHOWSKI Jakub 225WITOSŁAM-3000:00:2500:12:32
276BORUCH Łukasz 619BYDGOSZCZM-3000:00:2200:12:33
277ADAMCZAK Barbara 351BYDGOSZCZK-2000:00:1100:12:34
278GRYCZKA Karol 279BRZOZAM-100:00:1500:12:34
279KOWALCZYK Tomasz 161BYDGOSZCZM-4000:00:1800:12:34
280LUZAK Magdalena 498BYDGOSZCZK-2000:00:1600:12:35
281SZEWCZYKOWSKI Grzegorz 487BYDGOSZCZM-3000:00:3000:12:35
282GRABARSKA Anna 67NAKŁO NAD NOTECIĄK-3000:00:0000:12:36
283CZYŻEWSKA Justyna 59BRZOZAK-3000:00:1400:12:36
284BYRTEK Grzegorz 518BYDGOSZCZM-4000:00:2900:12:36
285KRUCZKOWSKI Piotr 507BYDGOSZCZM-5000:00:3600:12:36
286WISIŃSKI Piotr 296BRODNICAM-5000:00:0600:12:37
287SOBIERAJ Karolina 625KRUSZWICAK-4000:00:0800:12:38
288MELER-LEWANDOWSKA Katarzyna 397KRUSZWICAK-3000:00:0900:12:38
289HAREMZA Mariusz 179KOBYLARNIAM-4000:00:1200:12:38
290TRZÓSŁO Dorota 300WIĘCBORKK-3000:00:2500:12:39
291KRUCZYŃSKI Bogusław 337INOWROCŁAWM-4000:00:0900:12:41
292SZULC Mateusz 253DOLNE WYMIARY 52M-2000:00:1800:12:41
293FILIPIAK Jakub 208BYDGOSZCZM-3000:00:1900:12:42
294WILCZYŃSKI Łukasz 129BYDGOSZCZM-2000:00:2100:12:42
295CHOŚCIŃSKI Piotr 57487-100 TORUŃM-4000:00:1600:12:43
296ŚWIATOWY Ryszard 573BYDGOSZCZM-4000:00:0400:12:44
297SOWIŃSKA Justyna 394ŁOCHOWICEK-4000:00:1100:12:44
298KOWALSKA Anna 530BYDGOSZCZK-3000:00:0700:12:45
299KWIATKOWSKI Tomasz 437PAKOŚĆM-4000:00:1100:12:46
300DR. RITSCHER Tom Nils 620ERFURTM-5000:00:0900:12:47
301SOBAŃSKI Michał 357BYDGOSZCZM-3000:00:1100:12:47
302ANGLART Roman 355BYDGOSZCZM-5000:00:2500:12:47
303KRUTUL Kasia 305BYDGOSZCZK-4000:00:0400:12:48
304ŁOŚ Piotr 9SICIENKOM-4000:00:2700:12:48
305RZETELNA Sylwia 211INOWROCŁAWK-4000:00:0800:12:49
306JURSKI Robert 21285-844 BYDGOSZCZM-4000:00:1000:12:50
307BRYCKI Łukasz 567BYDGOSZCZM-3000:00:1000:12:50
308STAWCZYK Dariusz 41BYDGOSZCZM-4000:00:1800:12:51
309WOJCIECHOWSKI Jarosław 186BYDGOSZCZM-4000:00:1900:12:51
310WOJCIECHOWSKA Emilia 185BYDGOSZCZK-4000:00:2000:12:51
311PASTECKI Robert 583INOWROCŁAWM-4000:00:2700:12:52
312BEDNAREK Marta 154WTELNOK-3000:00:2800:12:52
313WIŚNIEWSKI Włodzimierz 222TORUŃM-5000:00:4100:12:54
314SUDZIŃSKI Marcin 405TORUŃM-4000:00:1700:12:55
315ARACH Przemysław 561BYDGOSZCZM-3000:00:2300:12:55
316KUKLIŃSKI Rafał 294BYDGOSZCZM-3000:00:1200:12:56
317REPKA Anna 546BYDGOSZCZK-4000:00:1300:12:56
318SOKOŁOWSKA Hanna 564GORZEŃK-5000:00:2100:12:56
319TOBOLSKI Tomasz 328BYDGOSZCZM-4000:00:1300:12:58
320KRÓL Ireneusz 59985-088 BYDGOSZCZM-6000:00:1500:12:58
321LEWANDOWSKA Małgorzata 70LIPIEK-5000:00:2000:12:59
322WIŚNIEWSKI Janusz 45TORUŃM-5000:00:4700:12:59
323MAŁKOWSKI Sebastian 329POTULICEM-3000:00:2200:13:00
324DĘBSKI Jan 116SUCHARZEWOM-6000:00:2000:13:02
325CHOJNICKI Grzegorz 499TORUŃM-4000:00:2300:13:02
326RAUT Wiesław 307BYDGOSZCZM-6000:00:2700:13:02
327GAWRYCH Andrzej 201BYDGOSZCZM-4000:00:3300:13:03
328ŚLESIŃSKI Bartosz 513TORUŃM-4000:00:3800:13:03
329BARTNIK Mieczysław 163BYDGOSZCZM-5000:01:3000:13:03
330MACKIEWICZ Piotr 125BYDGOSZCZM-3000:00:2400:13:04
331JANKOWSKI Tomasz Michał 390BYDGOSZCZM-5000:00:2200:13:06
332ZAKOŚCIELNY Krzysztof 174WIĘCBORKM-5000:00:2600:13:06
333SZYCHUŁDA Joanna 43387-200 WĄBRZEŹNOK-2000:00:2000:13:07
334KUJAWSKI Damian 434PŁUŻNICAM-2000:00:2000:13:07
335RAZIK Wieslaw 282BYDGOSZCZM-3000:00:3600:13:07
336CHMIEL Nikodem 614M-2000:00:4000:13:07
337REY ALAMEDA Javier 408BYDGOSZCZM-4000:00:2100:13:09
338RENC Patryk 255BYDGOSZCZM-2000:00:2500:13:09
339KUDŁA Krzysztof 306BYDGOSZCZM-6000:00:1300:13:11
340REDLAK Tomasz 58BYDGOSZCZM-4000:00:1300:13:11
341MICHNA Justyna 107ŚWIECIEK-4000:00:3700:13:13
342RYDLEWSKI Andrzej 396BYDGOSZCZM-3000:00:1100:13:14
343UGOREK Mirosław 402BYDGOSZCZM-3000:00:1600:13:14
344CENTKOWSKA Iwona 250RADZIEJÓWK-4000:00:2000:13:14
345WAWRZYNIAK Michał 315SOLEC KUJAWSKIM-3000:00:3500:13:14
346KAMIŃSKA Agnieszka 304BYDGOSZCZK-3000:00:3500:13:14
347KARPIŃSKI Daniel Marek 210KOBYLARNIAM-3000:00:1200:13:15
348GŁOWSKI Aleksander 514KOBYLARNIAM-4000:00:1300:13:15
349WOJCIECHOWSKI Grzegorz 136MOGILNOM-5000:00:3100:13:15
350MICHALIK Łukasz 110BRZOZAM-3000:00:1200:13:16
351CABAŃSKA Katarzyna 137BARCINK-3000:00:3300:13:16
352FARBICKA-ŻYWIC A Paulina 18BYDGOSZCZK-4000:00:0400:13:17
353STĘPIEŃ Tomasz 231JARUŻYNM-4000:00:3200:13:17
354BRZÓSKIEWICZ Rafał 457TORUŃM-3000:00:1000:13:21
355KRYSZTOFIAK Robert 127BRZOZAM-4000:00:1800:13:21
356BARWIKOWSKA Bogusia 196SOLEC KUJAWSKIK-4000:00:1500:13:22
357ADAMCZYK Agnieszka 608NAKŁOK-3000:00:2300:13:22
358NIEDBALSKA Anna 240ŻNINK-4000:00:2300:13:23
359PALACZ Michał 159INOWROCŁAWM-4000:00:2700:13:23
360NIEDBALSKI Przemysław 241ŻNINM-4000:00:2200:13:24
361SZUFRAJDA Robert 151CHARZYKOWYM-2000:00:2600:13:24
362KOWALSKI Grzegorz 234BYDGOSZCZM-5000:00:2700:13:24
363SOŁDON Bogusław 171OSIELSKOM-6000:00:2700:13:24
364ŚLOT Michał 389TORUŃM-4000:00:3200:13:24
365BOLLIN Łukasz 489BYDGOSZCZM-3000:00:3900:13:24
366POBIEDZIŃSKI Robert 354ZŁOTÓWM-2000:00:0700:13:25
367PAŚ Michał 273SZELEJEWOM-4000:00:1500:13:25
368BRYWCZYŃSKA Justyna 27PIECHCINK-3000:00:3200:13:27
369KRUPIŃSKI Andrzej 297NAKŁO NAD NOTECIĄM-5000:00:3400:13:27
370SIEKIERKA Zbigniew 220BARCINM-6000:00:2900:13:29
371TRUSZCZYŃSKA Joanna 542GDYNIAK-4000:00:2300:13:30
372JAWORSKI Tomasz 435ŚWIECIE 86-100M-3000:00:3700:13:30
373KIEŁBASIWICZ Bartosz 543TORUŃM-2000:00:3100:13:31
374KWIATKOWSKI Łukasz 395TORUŃM-3000:00:3200:13:31
375BRACICHOWICZ Bogumiła 557ŚWIECIEK-5000:00:3400:13:31
376RACIBORSKI Grzegorz 238BYDGOSZCZM-3000:00:3500:13:31
377BRZOZOWSKI Marcin 160BRZOZAM-2000:00:4200:13:32
378JAZNY Sevan 409TORUŃM-4000:00:3200:13:33
379RUDOL Sebastian 213PRĄDOCINM-4000:00:3000:13:34
380KOWAL Michał 399NAKŁO NAD NOTECIĄM-3000:00:2300:13:35
381RUDOL Magdalena 214PRĄDOCINK-4000:00:2900:13:35
382KONIEC Piotr 349BYDGOSZCZM-4000:00:2600:13:36
383CZYŻNIKIEWICZ Paweł 474BYDGOSZCZM-2000:00:2900:13:37
384CZYŻNIKIEWICZ Karol 476BYDGOSZCZM-2000:00:2900:13:37
385DROŻDŻ Małgorzata 25SADKIK-3000:00:3600:13:38
386WAWRZYNIAK Piotr 98KIEŁCZEWOM-5000:00:1900:13:41
387SOLDON Halina 170OSIELSKOK-4000:00:2600:13:41
388SIMIŃSKI Maciej 509BYDGOSZCZM-4000:00:3800:13:41
389WOŁOSZYN Kazimierz 13BYDGOSZCZM-6000:00:1800:13:42
390BARANOWSKA Julia 256BYDGOSZCZK-100:00:2000:13:42
391UGOREK Dariusz 404BYDGOSZCZM-4000:00:1700:13:43
392STACHEWICZ Iwona 624INOWROCŁAWK-3000:00:2800:13:43
393KUCHARSKI Jarosław 134BARCINM-4000:00:3300:13:43
394KUJAWA Roger 554BARCINM-4000:00:3300:13:43
395LUTKOWSKI Dariusz 430BYDGOSZCZM-4000:00:3500:13:43
396MAKUCH Mikołaj 369NOWA WIEŚ WIELKAM-2000:00:4300:13:43
397NALEWALSKA Justyna 318BYDGOSZCZK-2000:00:2600:13:44
398SROCZYŃSKA Marta 353BYDGOSZCZK-2000:00:0800:13:45
399OSZUBSKI Kazimierz 327BYDGOSZCZM-4000:00:2100:13:45
400SADOWSKI Marian 406ZŁOTÓWM-4000:00:3600:13:46
401KOSECKI Tomasz 289BYDGOSZCZM-2000:00:2400:13:47
402SIERANT Marian 483BYDGOSZCZM-5000:00:1300:13:49
403KOSAKOWSKA Barbara 16SZCZECINK-5000:00:1700:13:50
404ANASZEWICZ Marzena 87PRZYŁĘKIK-4000:00:1900:13:50
405MALATYŃSKA Barbara 76PRZYŁĘKIK-4000:00:1900:13:50
406RACINOWSKI Artur 630OSIELSKOMężczyźni00:00:2700:13:50
407GAJZLER Jerzy 261BYDGOSZCZM-6000:00:1600:13:53
408PIOTROWSKA Marzena 594BYDGOSZCZK-3000:00:3700:13:53
409WARCZAK Katarzyna 592BYDGOSZCZK-3000:00:3700:13:53
410KASPROWICZ Piotr 115BYDGOSZCZM-3000:00:2500:13:55
411KAMIŃSKI Andrzej 285NAKŁO NAD NOTECIĄM-4000:00:3700:13:55
412ĆWIKLIŃSKA Anna 34BYDGOSZCZK-3000:00:3500:13:57
413AUGUSTYNIAK Piotr 566BYDGOSZCZM-4000:00:1900:13:58
414ZALECH Barbara 258SOLEC -KUJAWSKIK-3000:00:3400:13:58
415NIEMECZEK Waldemar 316JANIKOWOM-5000:00:2900:14:02
416TOCZKIEWICZ Kaja 126BRZOZAK-100:00:2900:14:03
417DOBOSZ Kamil 382BYDGOSZCZM-3000:00:4300:14:03
418MAKUCH -DOBOSZ Urszula 378BYDGOSZCZK-4000:00:4300:14:03
419SZPERKOWSKI Krzysztof 629DOBRCZM-4000:00:2600:14:04
420TYMOSIAK Mateusz 95CIELEM-2000:00:4300:14:04
421KOPIŃSKA-KRÓL Magdalena 526BYDGOSZCZK-4000:00:1000:14:05
422BRATEK Andrzej 288BYDGOSZCZM-5000:00:2200:14:07
423WEŁNICKI Waldemar 96ZAMOŚĆ KOŁO BYDGOSZCZYM-4000:00:4200:14:07
424MIKUŁA Tomasz 218RYNARZEWOM-3000:00:4100:14:08
425BICZKOWSKA Magdalena 295BYDGOSZCZK-3000:00:2700:14:09
426REPCZYŃSKI Wojciech 299NAKŁO NAD NOTECIĄM-5000:00:3400:14:10
427PODBORNY Piotr 360TORUŃM-4000:00:4800:14:10
428MAREK Sławek 379PRZYSIKM-3000:00:3100:14:11
429KUZIOŁA Marcin 450BYDGOSZCZM-3000:00:3900:14:11
430PREUSS Daniel 412BYDGOSZCZM-4000:00:1700:14:12
431FRĄSZCZAK Tadeusz 569JANIKOWOM-6000:00:0200:14:13
432KARASZEWSKI Sławomir 128RÓŻANKOWOM-4000:00:0900:14:13
433CZARNECKA-PIJAROWSKA Dominika 522BYDGOSZCZK-3000:00:2800:14:14
434PRZYBYLSKI Mariusz 309BYDGOSZCZM-5000:00:2900:14:14
435BRZOZOWSKI Jarosław 3786-081 BRZOZAM-5000:00:4100:14:14
436PAWLACZYK-MATELA Emilia 347BYDGOSZCZK-3000:00:0900:14:16
437PITUŁA Monika 63TORUŃK-3000:00:4400:14:19
438RYBAK Krzysztof 46486-005 PRZYŁĘKIM-6000:00:3000:14:20
439PRZYBYLSKA Grażyna 308BYDGOSZCZK-5000:00:2800:14:22
440STAWNIAK Karol 290ŻNINM-6000:00:3100:14:22
441BURSKA Małgorzata 571DOBRCZK-3000:00:0600:14:24
442GOLA Grzegorz 86MARKOWOM-4000:00:3900:14:24
443DĄBROWSKI Jarosław 190SOLEC KUJAWSKIM-4000:00:4400:14:24
444RÓG Robert 616M-2000:00:2300:14:25
445CZUB Katarzyna 413BYDGOSZCZK-4000:00:2100:14:26
446ŁYKO Łukasz 495BRZOZAM-3000:00:4400:14:26
447UCIŃSKI Edward 348SZUBINM-6000:00:0700:14:27
448KUBIAK Małgorzata 203INOWROCŁAWK-5000:00:3100:14:27
449KAPELIŃSKI Sebastian 553BYDGOSZCZM-2000:00:3400:14:28
450GRZONKA Emilia 373BYDGOSZCZK-2000:00:4700:14:29
451ANDRZEJEWSKA Sylwia 324BYDGOSZCZK-2000:00:4600:14:30
452SKOCZYŃSKI Eugeniusz 596INOWROCŁAWM-5000:00:4900:14:31
453BĄKOWSKA Jolanta 247WIĘCBORKK-5000:00:2500:14:34
454OKOŃSKA Małgorzata 320INOWROCŁAW 88-100K-5000:00:2800:14:36
455JĘDRZEJCZYK Marzenna 335POTULICEK-5000:00:2400:14:37
456RATAJ Maciej 99BYDGOSZCZM-4000:00:1800:14:38
457ZIELIŃSKI Radosław 239BYDGOSZCZM-3000:00:3800:14:39
458CHOŚCIŃSKA Agnieszka 535TORUŃK-4000:00:1600:14:40
459GRZELAK Jakub 119BYDGOSZCZM-2000:00:4200:14:40
460ROBACZEWSKA Joanna 471SZEMBEKOWOK-100:00:3100:14:41
461KALINOWSKA Patrycja 242SOLEC KUJAWSKIK-2000:00:1500:14:42
462ROBACZEWSKI Marcin 470SZEMBEKOWOM-4000:00:3000:14:42
463TWAROWSKI Arkadiusz 469TORUŃM-3000:00:3000:14:42
464SADOWSKA Maria 407ZŁOTÓWK-4000:00:3500:14:43
465SZUFRAJDA Weronika 152CHARZYKOWYK-2000:00:2800:14:46
466PALACZ Agnieszka 146INOWROCŁAWK-4000:00:2800:14:46
467SAWIEŁAJC Michał 260BYDGOSZCZM-4000:00:2600:14:47
468ANDRYSZAK Vanessa 298NOWA WIEŚ WIELKAK-100:00:2700:14:49
469MICHALSKI Damian 268GNIEWKOWOM-3000:00:3200:14:49
470FRANCISZKIEWICZ Monika 552BONISLAWK-2000:00:3300:14:49
471STYKAŁA Adrianna 156BUKOWIECK-100:00:3900:14:49
472STYKAŁA Magdalena 155BUKOWIECK-4000:00:3900:14:49
473GNIOT Bożena 283MINIKOWOK-3000:00:3900:14:49
474SZULC Joanna 565BYDGOSZCZK-4000:00:1900:14:51
475PORAZIŃSKA Viktoria 301BYDGOSZCZK-4000:00:1900:14:52
476WIŚNIEWSKA Karolina 286RADZIEJÓWK-3000:00:3600:14:52
477BEDNARCZYK Joanna 511BYDGOSZCZK-3000:00:0900:14:54
478MACIEJEWSKA Magdalena 132BYDGOSZCZK-3000:00:1300:14:56
479JAŻDŻEWSKA Grażyna 131BYDGOSZCZK-3000:00:1200:14:57
480CENTAŁA Jarosław 598BYDGOSZCZM-3000:00:3600:14:57
481MICHALAK Marianna 606ŚWIECIEK-3000:00:1200:14:58
482SZARSZEWSKI Witold 346NAKŁO NAD NOTECIĄM-6000:00:2000:14:59
483STRABEL Łukasz 199BYDGOSZCZM-2000:00:2000:15:02
484KNIOŁA Lucyna 102NAKŁO NAD NOTECIĄK-4000:00:3700:15:03
485BOLEWSKA BOLEWICZ Joanna 189RADZIEJÓWK-4000:00:3400:15:04
486BOLEWICZ Mariusz 176RADZIEJÓWM-4000:00:3400:15:04
487DOLATA Katarzyna 267INOWROCŁAWK-3000:00:3200:15:09
488ŁOŚ Anna 111SICIENKOK-3000:00:2600:15:10
489KOLASIŃSKA Edyta 172BYDGOSZCZK-3000:00:2600:15:10
490ŚLĄSKA Angelika 485ŚWIECIEK-3000:00:1200:15:11
491MELLER Krzysztof 245MOGILNOM-3000:00:4100:15:11
492SZPOTANSKI Zbigniew 361BYDGOSZCZM-6000:00:0600:15:13
493BRZOZOWSKI Piotr 3886-061 BRZOZAM-2000:00:4400:15:13
494KAWA Marcin 209BYDGOSZCZM-4000:00:4600:15:14
495ZIELIŃSKA Elżbieta 496BYDGOSZCZK-5000:00:2100:15:15
496GUMIENNY Maciej 541BYDGOSZCZM-4000:00:2400:15:16
497KAPELISKI Stanisław 21BYDGOSZCZM-5000:00:3200:15:16
498KABAT Radosław 515ŁÓDŹM-4000:00:4200:15:16
499DRAŻDŻEWSKA Joanna 293ŚWIECIEK-3000:00:3000:15:17
500PRZEDWOJSKA Katarzyna 36INOWROCŁAWK-4000:00:4100:15:17
501GRZYWACZ Karolina 194BYDGOSZCZK-3000:00:1300:15:18
502DUDEK Marzena 475INOWROCŁAWK-5000:00:2600:15:20
503KWIATKOWSKA Maja 479BYDGOSZCZK-2000:00:2600:15:20
504PAŚ Katarzyna 272GNIEZNOK-4000:00:1600:15:21
505PYRA-KUCZYŃSKA Marzena 72JEŻEWOK-4000:00:1200:15:23
506JULLY Arkadiusz 313BRZOZAM-3000:00:4700:15:24
507ZAWISZEWSKI Adam 613BRZOZAM-3000:00:2100:15:27
508ŚLESIŃSKA Ewa 612BRZOZAK-4000:00:2100:15:27
509TRELA Jolanta 215BYDGOSZCZK-3000:00:2400:15:27
510MIŁKOWSKA Monika 47BYDGOSZCZK-3000:00:2400:15:27
511JAWORSKA Monika 43686-100 SULNOWOK-3000:00:3600:15:30
512WRUK1 Justyna 425GRÓDEKK-4000:00:3500:15:32
513ROZMARYNOWICZ Anna 71DĄBROWA CHEŁMIŃSKAK-3000:00:0200:15:33
514GROTT Bartłomiej 284BYDGOSZCZM-4000:00:4400:15:33
515GRYLEWICZ Tomasz 398BYDGOSZCZM-3000:00:4400:15:33
516GRABOWSKI Piotr 494CIELEM-5000:00:3800:15:35
517RYBAK Mariusz 287BYDGOSZCZM-4000:00:3000:15:38
518PÓŁGĘSEK Rafał 142SOLEC KUJAWSKIM-4000:00:4100:15:38
519UGOREK Daniel 461BYDGOSZCZM-3000:00:1700:15:39
520KLIMEK Justyna 502BYDGOSZCZK-3000:00:2900:15:39
521BETHKE Sławomir 501BYDGOSZCZM-2000:00:2900:15:39
522SZYSZKA Joanna 265INOWROCŁAWK-3000:00:3100:15:40
523BŁOŃSKA Natalia 266INOWROCŁAWK-3000:00:3100:15:40
524ZIELIŃSKA Justyna 257SOLEC KUJAWSKIK-3000:00:4000:15:42
525ZAGOŻDŻON Wioleta 237SOLEC KUJAWSKIK-3000:00:4000:15:42
526SZTEJKA Jolanta 227BYDGOSZCZK-3000:00:4600:15:43
527MIAZGA Adam 392BRZOZAM-3000:00:2500:15:45
528MIAZGA Katarzyna 391BRZOZAK-2000:00:2500:15:45
529NAWROCKA Kinga 427BYDGOSZCZK-4000:00:5000:15:45
530PŁOMIŃSKI Norbert 426BYDGOSZCZM-3000:00:5000:15:45
531LENC Janusz 123BYDGOSZCZM-6000:00:4900:15:46
532RASSALSKA-KAUSA Jola 312BYDGOSZCZK-3000:00:3900:15:52
533GRABOWSKA Lucyna 493CIELEK-5000:00:3400:15:54
534TREPANOWSKI Tomasz 448PRZYŁĘKIM-4000:00:3900:15:54
535SZAJDA Magdalena 456PRZYŁĘKIK-4000:00:3900:15:54
536OŻDŻYŃKA Patrycja 458BYDGOSZCZK-2000:00:2400:15:55
537DEPKA Agnieszka 447BYDGOSZCZK-3000:00:4000:15:57
MARCINKOWSKA Anna 341GRĘBOCINK-40DNF00:16:03 DNF
539NIZIOŁ Katarzyna 632K-2000:00:4900:16:14
540OBORSKI Łukasz 468KRUSZWICAM-3000:00:4900:16:15
541DRUŻYŃSKI Sebastian 64TORUŃM-3000:00:4300:16:16
BLASZKIEWICZ Marzena 164BORÓWNOK-30DNF00:16:16 DNF
543KUBIAK Małgorzata 91SOLEC KUJAWSKIK-4000:00:4300:16:19
544CYBUL Anna 558BYDGOSZCZK-4000:00:1900:16:20
545ZIELIŃSKI Waldemar 472BYDGOSZCZM-5000:00:2100:16:20
546PISKORSKA Marta 101SOLEC KUJAWSKIK-3000:00:4200:16:20
547ZIELIŃSKI Andrzej 100TORUŃM-4000:00:4700:16:25
548ZUPA Aleksandra 520BYDGOSZCZK-2000:00:4000:16:28
549DRÓŻDŻ Małgorzata 275BRZOZAK-2000:00:4700:16:29
550KACZMAREK Agnieszka 103BYDGOSZCZK-4000:00:3700:16:36
551ŚLĘZAK Rafał 588BYDGOSZCZM-4000:00:4400:16:37
552ROMANOWSKA Halina 165TORUŃK-6000:00:4800:16:38
553SUŁKOWSKI Mariusz 248BRZOZAM-3000:00:4400:16:41
554WIŚNIEWSKA Ewa 39MROCZAK-4000:00:4300:16:43
555KUCHARSKI Adam 40BUDZYŃM-5000:00:4200:16:45
556DĄBROWSKI Janusz 342PATEREKM-6000:00:2000:16:47
557CENTKOWSKA Ewelina 411CIECHOCINEKK-3000:00:0700:16:48
558FUDAŁA Marek 326WARSZAWAM-6000:00:2300:16:48
559LUTKOWSKA Katarzyna 429BYDGOSZCZK-3000:00:3500:16:50
560ADAMCZAK Ewa 467BYDGOSZCZK-3000:00:3500:16:50
561WYCZLING Piotr 432BYDGOSZCZM-4000:00:3500:16:50
562WYCZLING Agnieszka 431BYDGOSZCZK-3000:00:3500:16:50
563KARDACH Magdalena 577BYDGOSZCZK-3000:00:3600:16:50
564WYKRZYKOWSKI Andrzej 235CHEŁMNOM-6000:00:3800:16:51
565CZASOWIEC Andrzej 166TORUŃM-6000:00:0000:17:00
566MICHALAK Martyna 149BYDGOSZCZK-100:00:1600:17:40
567SZUBARTOWSKA Pola 148BYDGOSZCZK-100:00:1600:17:40
568FOLARZYŃSKI Łukasz 570INOWROCŁAWM-3000:00:5000:17:51
569MAZANOWSKA Ewa 550BYDGOSZCZK-4000:00:4700:17:54
LIBERA Sabina 534BYDGOSZCZK-40DNF00:17:55 DNF
KOLODYNSKA Aleksandra 60ZLAWIES WIELKAK-20DNF00:18:19 DNF
572JURCZYK Artur 236BYDGOSZCZM-4000:00:4300:18:23
573GRABOWSKA Ilona 451BYDGOSZCZK-3000:00:3700:18:29
574RUDNICKA Karolina 24NOWA WIEŚ WIELKAK-3000:00:4400:18:41
575MŁYNAREK Aneta 459WYSTĘPK-3000:00:4800:18:45
576MŁYNAREK Piotr 460WYSTĘPM-4000:00:4800:18:45
577ROSIŃSKA Janina 618PABIANICEK-7000:00:0000:25:57
578SPARZYŃSKI Adam 490INOWROCŁAWM-3000:00:00
579PIĄTKOWSKI Michał 169TORUŃM-2000:00:00
Znaleziono 579 wynik(ów)