XI BIEG SYLWESTROWY

Organizator/ Organizer:
Hotel Brzoza
Data/ Date:
2017-12-31
Miejsce/ Place:
Brzoza
Dystans/ Distance:
10 km
Zgłoszonych/ Registered:
634
Wystartowało/ Started:
579
Nie ukończyło/ Not finished:
3
Ukończyło/ Finished:
576
Na trasie/ On track:
3

Klasyfikacja/ Classiffication: Wszyscy

Punkt pomiarowy/ Time point: 4,9 km

Pełne wyniki/ Full Results dla 4.85km: PDF | CSV
Wyniki uproszczone/ Simple results : PDF | PDF2 | CSV
 
Klasyfikacje w punktach pomiarowych/ Classification for time points: 2.5km | 4.85km | 7.2km | 9.55km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii/ Classification by category: Wszyscy | Kobiety | Mężczyźni | K-1 | M-1 | K-20 | M-20 | K-30 | M-30 | K-40 | M-40 | K-50 | M-50 | K-60 | M-60 | K-70 | M-70

Msc/ RnkZawodnik/ NameNumer/ BibKlub/ TeamMiejscowość/ CityKraj/ CountryKategoria/ CategoryCzas startu/Start time2.5km4.85km
    
1ROGIEWICZ Andrzej 4GRUDZIĄDZM-2000:00:0100:08:0200:15:40
2MIERECZKO Maciek 182WLOCLAWEKM-3000:00:0100:08:0200:15:40
3PAWLAK Bartosz 291PADNIEWKOM-2000:00:0100:08:0300:15:40
4MIKIELSKI Daniel 150OLSZTYNEKM-2000:00:0000:08:2100:16:21
5JARANOWSKI Andrzej 372BRODNICAM-2000:00:0200:08:3200:16:45
6ŚWIĄTKOWSKI Paweł 75TRZEMESZNOM-3000:00:0100:08:3900:16:48
7POLAŃSKI Tomasz 640B4SPORTBYDGOSZCZM-4000:00:0200:08:4100:16:51
8BEDNARCZYK Adrian 42BYDGOSZCZM-3000:00:0100:08:3100:17:00
9LUTOWSKI Wojciech 162BYDGOSZCZM-3000:00:0100:08:4900:17:02
10MOTOCZYŃSKI Wojciech 314BYDGOSZCZM-3000:00:0100:08:5100:17:08
11KICZIŃSKI Bartosz 462BRODNICAM-3000:00:0100:08:5100:17:08
12KUCZEK Piotr 621RADZIEJÓWM-3000:00:0200:08:5100:17:12
13GEHRKE Robert 246CHODZIEŻM-3000:00:0200:08:4200:17:16
14JAGODZIŃSKI Mateusz 133BYDGOSZCZM-2000:00:0200:08:5300:17:23
15WIWATOWSKI Michał 55PRZYŁĘKIM-3000:00:0100:08:5400:17:27
16KMITTA Leszek 504INOWROCLAWM-2000:00:0300:09:1300:17:51
17GROCHOWIAK Piotr 177BARCINM-3000:00:0200:09:1400:17:53
18HAPKE Tomasz 276WILKOWOM-4000:00:0200:09:1200:18:03
19MOKRZYCKI Rafał 555INOWROCŁAWM-4000:00:0200:09:1500:18:09
20SZYSZKA Mariusz 158BYDGOSZCZM-3000:00:0300:09:2300:18:13
21MAĆKOWSKI Maciej 66BYDGOSZCZM-3000:00:0300:09:2100:18:14
22KOWALCZYK Marek 11BYDGOSZCZM-3000:00:0200:09:2200:18:16
23WOLNY Piotr 10BYDGOSZCZM-5000:00:0200:09:2200:18:16
24SZENK Marta 78BYDGOSZCZK-3000:00:0300:09:2300:18:16
25KOLMAJER Rafał 274BYDGOSZCZM-3000:00:0300:09:2100:18:16
26WARCZAK Piotr 249BYDGOSZCZM-4000:00:0000:09:2600:18:17
27WIĘCKOWSKI Dariusz 22BYDGOSZCZM-3000:00:0300:09:2300:18:17
28OSIŃSKI Ryszard 572MALBORKM-5000:00:0200:09:2200:18:21
29RUTKOWSKI Szymon 597BYDGOSZCZM-100:00:0200:09:1500:18:22
30NALIŃSKI Mateusz 193BRZOZAM-100:00:0200:09:1600:18:25
31KOZAR Karol 439BYDGOSZCZM-3000:00:0300:09:3100:18:30
32ETTINGER Paweł 609BYDGOSZCZM-3000:00:0400:09:4200:18:36
33KUBANEK Łukasz 61NIEMCZM-3000:00:0200:09:2400:18:41
34RYCHTER Karol 623NIEMCZM-4000:00:0500:09:4100:18:48
35SOBIERALSKI Rafał 143BRZOZAM-4000:00:0300:09:4000:18:54
36PAWŁOWSKI Tomasz 84ZIELONKAM-2000:00:0300:09:4600:18:57
37NIESPODZIŃSKI Robert 628INOWROCŁAWM-4000:00:0600:09:4600:19:07
38JOACHIMIAK Marek 536INOWROCŁAWM-2000:00:0200:09:4800:19:14
39SPYCHALSKI Waldemar 374ŁOCHOWICEM-4000:00:0300:09:5000:19:14
40KRZYWDZIŃSKI Dominik 383SZUBINM-100:00:0300:09:4400:19:14
41CZUK Marek 167TORUŃM-6000:00:0200:09:4900:19:17
42BUKOWIŃSKI Michał 424BYDGOSZCZM-3000:00:0500:09:5700:19:20
43ZIELIŃSKI Nicolas 473BYDGOSZCZM-2000:00:0300:09:5600:19:24
44ŻAROŃ Sławomir 204BYDGOSZCZM-5000:00:0300:09:5200:19:25
45JĘDRZEJCZYK Mikołaj 269WYSTĘPM-4000:00:0300:10:0100:19:28
46ZAKURZEWSKI Tomasz 590BRZOZAM-4000:00:0500:10:0800:19:31
47STANKIEWICZ Jacek 359DEBRZNOM-2000:00:0300:09:4900:19:32
48STOMSKI Krzysztof 376SOLEC KUJAWSKIM-4000:00:0500:10:0000:19:37
49CHMIELEWSKI Tomasz 532BYDGOSZCZM-5000:00:0400:10:0900:19:38
50KRUPA Piotr 80BYDGOSZCZM-3000:00:0500:10:0700:19:40
51RUDNICKI Michał 23NOWA WIEŚ WIELKAM-3000:00:0200:09:5800:19:41
52LEWANDOWSKI Rafał 205BYDGOSZCZM-3000:00:0500:10:0900:19:41
53LEWANDOWSKI Jacek 106RADZIEJÓWM-3000:00:0600:10:1100:19:42
54KĄTNIK Jacek 403ŁOCHOWOM-4000:00:0500:10:1300:19:43
55RACZYŃSKI Krzysztof 28BYDGOSZCZM-5000:00:0500:10:1300:19:43
56KULBAKA Dawid 3185-331M-3000:00:0900:10:1300:19:46
57GALIŃSKI Bartosz 200BYDGOSZCZM-2000:00:0400:10:1000:19:48
58KUŁAKOWSKI Krzysztof 414BYDGOSZCZM-3000:00:1000:10:0900:19:48
59KUBIAK Bartłomiej 600DOBRCZM-3000:00:0500:10:1400:19:50
60PRZYBYLSKI Maciej 388PRZYŁĘKIM-4000:00:0300:10:0700:19:51
61JARZĄB Piotr 333SOLEC KUJAWSKIM-3000:00:0700:10:1600:19:53
62OLKOWSKI Jurek 310ŚWIECIEM-6000:00:0200:09:5600:19:55
63BARTOSZ Marek 68KIKÓŁM-3000:00:0300:10:0100:20:01
64PAWLACZYK Szymon 343BYDGOSZCZM-3000:00:0500:10:2400:20:03
65MOROSZCZAK Bogumił 202SPÓJNIA BIAŁE BŁOTAM-4000:00:0600:10:1500:20:05
66KALACZYŃSKI Miłosz 510BYDGOSZCZM-2000:00:0500:10:1800:20:06
67LIPINSKI Arkadiusz 443TORUŃM-3000:00:0800:10:2100:20:06
68ŚWITAL Leszek 217CHODZIEŻM-4000:00:0300:10:1500:20:07
69SZCZEPANIAK Cezary 486BYDGOSZCZM-4000:00:0300:10:1900:20:08
70CIMACHOWSKI Jakub 380SOLEC KUJAWSKIM-3000:00:0400:10:1500:20:09
71GAJC Artur 323ZACHARZYNM-4000:00:0400:10:2000:20:12
72SITKO Mariusz 417JANIKOWOM-3000:00:0200:10:1400:20:13
73CALDARA Dario 445TORUNM-3000:00:0800:10:3000:20:20
74KOWALSKI Jacek 26BYDGOSZCZM-4000:00:0600:10:1800:20:21
75DUDEK Agnieszka 454GDYNIAK-4000:00:0300:10:2100:20:25
76WEGNER Marek 251WIĘCBORKM-5000:00:0300:10:2500:20:26
77LEWANDOWSKI Rafał 401TORUŃM-3000:00:0300:10:3000:20:26
78CICHOŃCZYK Antoni 14GDYNIAM-6000:00:0400:10:2800:20:26
79MICHALSKI Adam 560INOWROCŁAWM-4000:00:1500:10:3000:20:26
80WIERZBOWSKI Piotr 491BRZOZÓWKAM-3000:00:0400:10:1600:20:27
81PRZYBYLSKI Bartłomiej 617RUN BYDGOSZCZM-3000:00:2300:10:3700:20:32
82MAGDZIARZ Jakub 385BYDGOSZCZM-3000:00:1500:10:2900:20:41
83KRÓL Maciej 525BYDGOSZCZM-4000:00:0500:10:3600:20:42
84LESZCZEWICZ Waldek 584WARSZAWAM-4000:00:0400:10:4700:20:44
85WINIARSKI Grzegorz 330ŚWIECIEM-3000:00:0500:10:4000:20:45
86WIŚNIEWSKI Leszek 281BRZOZAM-4000:00:0500:10:3900:20:45
87CHWIŁKA Daniel 30ŁOCHOWOM-3000:00:0400:10:4200:20:47
88NAMIEŚNIK Krzysztof 20INOWROCŁAWM-4000:00:1400:10:4900:20:48
89KOSAKOWSKI Marian 15SZCZECINM-6000:00:0200:10:3900:20:49
90ANDRZEJEWSKI Paweł 73NOWA WIEŚ WIELKAM-3000:00:0400:10:2200:20:49
91CZARNECKI Piotr 364BYDGOSZCZM-3000:00:0800:10:5200:20:50
92MOLTZAN-MAŁKOWSKA Magdalena 232TORUŃK-4000:00:0900:10:5000:20:50
93ROSZAK Zbigniew 184GNIEWKOWOM-2000:00:0400:10:3200:20:51
94MOLTZAN Zbigniew 233TORUŃM-4000:00:0800:10:5100:20:51
95JAGODZIŃSKI Krzysztof 607ŁOBŻNICAM-2000:00:0700:10:5100:20:55
96MAŚLIŃSKI Mirosław 455SZUBINM-5000:00:0600:10:5600:20:56
97RYCHTER Marcin 622NIEMCZM-4000:00:0600:10:4800:20:56
98JUREK Piotr 438SZUBINM-5000:00:0500:10:5700:20:59
99PAWŁOWSKI Radosław 83ZIELONKAM-5000:00:0300:10:5200:21:00
100WŁÓDARCZAK Witold 604BYDGOSZCZM-5000:00:0500:10:5100:21:00
101TRZCIŃSKI Franciszek 387CHEŁMNOM-5000:00:0500:10:5700:21:02
102GURNA Jolanta 38485-122 BYDGOSZCZK-5000:00:0400:10:5800:21:03
103PLUCIŃSKI Jakub 416INOWROCŁAWM-3000:00:2500:10:4900:21:03
104NAGOW Michał 183BYDGOSZCZM-4000:00:0700:10:5600:21:12
105KWIATKOWSKI Piotr 466BYDGOSZCZM-3000:00:0500:10:5600:21:13
106SAWIEŁAJC Jakub 423BYDGOSZCZM-100:00:1900:10:5600:21:21
107LIPSKI Krzysztof 415BYDGOSZCZM-4000:00:0900:10:5800:21:22
108CYRANOWSKI Artur 626TURZNOM-3000:00:0600:11:1900:21:29
109GLIWKA Artur 82INOWROCŁAWM-3000:00:1400:10:5400:21:30
110KOWALSKA Angelika 317PRZYŁĘKIK-3000:00:0600:11:0300:21:31
111KADOW Ryszard 506BYDGOSZCZM-4000:00:0600:11:0400:21:31
112TORCHALSKI Krzysztof 517BYDGOSZCZM-6000:00:1000:11:0400:21:31
113JAKUBOWSKA Anna 173BRZEŚĆK-3000:00:0600:11:0200:21:32
114KRYSKE Mariusz 12BIAŁE BŁOTAM-3000:00:0800:11:0100:21:32
115CHOJNACKI Krzysztof 168BYDGOSZCZM-4000:00:1700:11:1300:21:32
116GRYCZKA Piotr 254BRZOZAM-5000:00:0600:11:0200:21:36
117MARCINKOWSKI Paweł 340GRĘBOCINM-4000:00:1600:11:2000:21:36
118KANARKOWSKI Stanisław 453CZARNOWO 87-134M-5000:00:0400:11:0500:21:38
119CZEPEK Aleksander 138BYDGOSZCZM-6000:00:0800:11:0000:21:38
120TOCZKIEWICZ Piotr 109BRZOZAM-4000:00:0500:11:0100:21:40
121SZULC Edmund 108ZIELONKAM-5000:00:1400:11:0200:21:40
122SZYSZKA Radosław 589BYDGOSZCZM-3000:00:0500:10:5400:21:41
123GOŁATA Wojciech 243DĄBROWA CHEŁMIŃSKAM-3000:00:0900:11:0700:21:42
124DAWIDOWICZ Maciej 503BRZOZAM-3000:00:0800:11:1000:21:44
125HENDRZAK Sylwester 581ŁUBIANKAM-3000:00:0600:11:0800:21:49
126GÓRSKI Marian 366SOLEC KUJAWSKIM-6000:00:0300:11:1300:21:51
127MICHALAK Wojciech 221BYDGOSZCZM-5000:00:1800:11:0700:21:51
128NOWACKI Mariusz 480BYDGOSZCZM-4000:00:0300:10:5300:21:53
129GABRYSZAK Bartosz 519INOWROCŁAWM-3000:00:1400:11:1200:21:54
130OCHENDAL Maciej 32BYDGOSZCZM-3000:00:0700:11:2300:21:55
131BUKOWSKI Mateusz 122WAGROWIEC, OCHODZAM-3000:00:0500:11:1300:21:56
132TUBAJA Albert 368BYDGOSZCZM-4000:00:0700:11:2300:21:56
133POWALISZ Dariusz 492BYDGOSZCZM-4000:00:2200:11:1500:21:57
134ŁADZIK Szymon 8BRODNICAM-2000:00:0500:11:1600:21:59
135RATAJ Zuzanna 56ŁOCHOWOK-3000:00:0500:11:1700:21:59
136MITKOWSKA Natalia 562GOSCIERADZK-3000:00:2400:11:2000:22:00
137WNUCZYŃSKI Andrzej 446BYDGOSZCZM-4000:00:1800:11:1700:22:01
138BUZALSKI Robert 441BYDGOSZCZM-4000:00:1800:11:1700:22:01
139KRZYŻANOWSKI Robert 559M. BYDGOSZCZM-4000:00:1000:11:2200:22:02
140STORZYŃSKI Paweł 529SZUBINM-3000:00:0800:11:0700:22:03
141SŁOMA Maciej 224PRZYŁĘKIM-4000:00:2200:11:2100:22:03
142GACKOWSKI Krzysztof 120BYDGOSZCZM-4000:00:0700:11:0600:22:04
143MUCHA Marcin 303PAWŁÓWEKM-3000:00:1200:11:2300:22:06
144WIŚNIEWSKI Jakub 280BRZOZAM-2000:00:1100:11:0200:22:07
145SOBCZYŃSKI Michał 537BYDGOSZCZM-3000:00:1400:11:2300:22:07
146KANTORSKI Zbysław 140BYDGOSZCZM-5000:00:1800:11:2800:22:08
147CYROK Maciej 370MOKREM-2000:00:0900:11:2400:22:09
148ZASADA Krystian 252WOLICEM-4000:00:3300:11:0500:22:09
149JANOWSKI Jacek 591INOWROCŁAWM-4000:00:1500:11:2700:22:11
150KOTWICA Hanna 188GODAWYK-2000:00:0500:11:2800:22:12
151WIŚNIEWSKI Maciej 331ŚWIECIEM-4000:00:2400:11:2800:22:12
152MACIEJEWSKA Kamila 319BARCINK-3000:00:0400:11:2900:22:13
153MORITZ Rafał 175BARCINM-4000:00:0400:11:2900:22:13
154BUJAK Karol 302JANIKOWOM-4000:00:0200:11:2400:22:14
155SZATTEN Dawid 51BYDGOSZCZM-3000:00:1600:11:3600:22:17
156SIERACKI Krzysztof 114BYDGOSZCZM-3000:00:5200:11:3400:22:17
157SZYMAŃSKI Krzysztof 259BYDGOSZCZM-4000:00:0400:11:1700:22:20
158LUZAK Mirosław 488BYDGOSZCZM-5000:00:0700:11:2900:22:20
159WALIGÓRA Karolina 332KOBYLARNIAK-4000:00:0300:11:1800:22:21
160TATULIŃSKA Aleksandra 505BYDGOSZCZK-3000:00:0900:11:3600:22:22
161MACIEJEWSKI Zbigniew 191INOWROCŁAWM-5000:00:0200:11:1000:22:23
162KUNKE Tomasz 277GRUDZIĄDZM-3000:00:0500:11:0000:22:24
163HIRT Tomasz 482BYDGOSZCZM-3000:00:3000:11:3800:22:25
164KLOSKOWSKI Adam 440CHOJNICEM-3000:00:2400:11:2300:22:26
165KAZUBOWSKI Jacek 198BIAŁE BŁOTAM-5000:00:0800:11:3700:22:27
166MICHALEWSKI Bartosz 465BYDGOSZCZM-4000:00:3000:11:4000:22:27
167SUCHODOLSKI Radosław 338INOWROCŁAWM-4000:00:0700:11:2700:22:28
168DRÓBKA Krzysztof 262INOWROCŁAWM-5000:00:0800:11:2900:22:28
169DĄBKOWSKA Dorota 603TORUŃK-5000:00:0600:11:3600:22:29
170JASIŃSKI Marek 627TORUŃM-2000:00:0700:11:2400:22:29
171STEMPNIAK Krzysztof 54INOWROCŁAWM-4000:00:0800:11:3700:22:29
172WYRĄBKIEWICZ Janusz 568CIECHOCINEKM-6000:00:0600:11:3400:22:30
173BOGACZ Mariusz 141RADZIEJÓWM-3000:00:0700:11:5900:22:30
174BURY Tomasz 551BYDGOSZCZM-2000:00:0100:11:1000:22:34
175LIBAN Zygfryd 19TCZEWM-7000:00:0300:11:3500:22:34
176KATULSKI Radosław 264INOWROCŁAWM-3000:00:2800:11:4700:22:34
177RYMARKIEWICZ Małgorzata 50BYDGOSZCZK-3000:00:2800:11:3900:22:39
178BIEL Marek 325MAŁE RUDYM-4000:00:2200:11:3400:22:40
179MIERECZKO Marta 181WLOCLAWEKK-3000:00:0400:11:3300:22:43
180FURTAK Tomasz 187MOGILNOM-4000:00:0900:11:4200:22:44
181UKLEJEWSKI Tomasz 292MOGILNOM-4000:00:1000:11:4200:22:44
182KUJAWA Daniel 29INOWROCŁAWM-3000:00:3300:11:2900:22:44
183MAŁKIŃSKI Józef 118BYDGOSZCZM-6000:00:0900:11:4400:22:46
184WIDŹGOWSKI Przemysław 226BYDGOSZCZM-3000:00:1100:11:5800:22:49
185KIEŁBASIEWICZ Bartosz 563TORUŃM-2000:00:2200:11:5100:22:49
186KANARKOWSKA Zofia 610ŻNINK-100:00:1100:11:4600:22:50
187KANARKOWSKI Tomasz 611ŻNINM-4000:00:1000:11:4700:22:51
188MONDRY Waldemar 278BYDGOSZCZM-5000:00:2100:12:1100:22:51
189ZIÓŁKOWSKI Mieczysław 117JANIKOWOM-5000:00:0500:11:5200:22:54
190SZŁYK Maciej 582INOWROCŁAWM-4000:00:0700:11:4800:22:54
191STASZKIEWICZ Lucyna 356BYDGOSZCZ 85-307K-5000:00:0900:11:4400:22:56
192LASKOWSKI Łukasz 381POZNAŃM-2000:00:1100:11:2700:22:57
193KONIEC Krzysztof 93WIĘCBORKM-4000:00:2400:11:4500:22:57
194GOLINOWSKI Dariusz 229KOBYLARNIAM-4000:00:1200:11:4200:23:01
195ŚWIATOWY Krystian 544BARCINM-3000:00:2100:11:4700:23:01
196RUSZKIEWICZ Łukasz 352PRZYŁĘKIM-3000:00:3800:12:0900:23:01
197SAK Joanna 556INOWROCŁAWK-2000:00:0600:11:5200:23:03
198SUCHOMSKI Eugeniusz 124LASKOWICE POMORSKIEM-6000:00:0000:11:5000:23:10
199ZBORALSKI Krzysztof 442KRUSZWICAM-4000:00:0800:11:5600:23:11
200RYDLEWSKI Marek 53CIELEM-4000:00:0900:11:5000:23:11
201KANIA Dariusz 477ŻNINM-4000:00:0800:11:5700:23:12
202KĘPSKI Mariusz 478KRUSZWICAM-3000:00:0700:11:5700:23:13
203RUSIECKI Mikołaj 540BYDGOSZCZM-3000:00:1100:12:0000:23:13
204SZTEJKA Damian 228BYDGOSZCZM-4000:00:1500:11:5300:23:13
205LEWANDOWSKI Marcin 539STĘSZEWKOM-2000:00:1000:12:0100:23:14
206WAWRZYŃCZAK Arek 602ŁOCHOWOM-4000:00:1100:12:2000:23:14
207STASZEWSKI Adam 422DOBRCZM-3000:00:3500:12:0600:23:14
208KWIATKOWSKA Bożena 497BYDGOSZCZK-4000:00:1300:11:5400:23:16
209KLATECKI Adam 130PRUSZCZM-3000:00:1700:12:0300:23:17
210STANKOWSKA Justyna 601TRZEMESZNOK-4000:00:0900:12:0300:23:19
211GACKA Rafał 420SICIENKOM-4000:00:1400:12:0000:23:19
212GACKA Paula 419STRZELEWOK-100:00:1400:12:0000:23:19
213GACKA Ania 418STRZELEWOK-3000:00:1500:11:5900:23:19
214DOMAN Janusz 112BRZOZAM-6000:00:0300:11:4600:23:20
215SMYK Piotr 178BARCINM-3000:00:1100:12:0100:23:24
216DRAPIEWSKI Mirosław 449TORUŃM-3000:00:0900:11:5900:23:25
217KURS Jarosław 197BYDGOSZCZM-5000:00:2100:12:0500:23:25
218MROZEK Mariusz 521GRUDZIĄDZM-3000:00:2900:12:0100:23:25
219JANIK Roman 85KWIDZYNM-6000:00:0200:11:5800:23:26
220BORUCH Łukasz 619BYDGOSZCZM-3000:00:2200:12:3300:23:26
221ŻYWICA Adam 17BYDGOSZCZM-4000:00:0400:12:1000:23:27
222MATLEWSKA Marzena 484ELBLAGK-4000:00:0100:11:5800:23:28
223SZUBARTOWSKI Robert 147BYDGOSZCZM-4000:00:1700:12:1200:23:28
224GACKOWSKA Beata 428BYDGOSZCZK-4000:00:0800:11:5900:23:30
225SADOWSKI Michał 97INOWROCŁAWM-3000:00:1500:12:0600:23:34
226FILIPEK Piotr 481WUDZYNM-4000:00:1300:12:1400:23:35
227ŚWIĄTKOWSKI Marcin 593SŁUŻEWOM-3000:00:2100:11:5800:23:35
228KACZYŃSKI Marek 358MINIKOWOM-3000:00:0200:12:0900:23:36
229ZIĘTARA Rajmund 344INOWROCŁAWM-5000:00:1700:12:0600:23:38
230DĄBKOWSKI Wojciech 81SOLEC KUJAWSKIM-3000:00:3700:12:2300:23:38
231MATYSZCZAK Damian 244INOWROCŁAWM-4000:00:1600:12:0700:23:39
232SZULC Jarosław 362PRZYŁĘKIM-3000:00:2100:12:0500:23:40
233RYBAK Remigiusz 538BIAŁE BŁOTAM-4000:00:1100:12:0600:23:41
234NURKIEWICZ Jarosław 512BYDGOSZCZM-4000:00:2200:12:1000:23:41
235PASTWA Donata 508BYDGOSZCZK-4000:00:0600:12:1100:23:44
236GORDON Roman 121BYDGOSZCZM-6000:00:1100:12:1000:23:46
237SIKORA Antoni 393GĄSAWAM-6000:00:0800:12:0400:23:47
238SIKORA Kamil 605CHOJNICEM-3000:00:1900:12:2700:23:47
239JAMNY Miłosz 585BYDGOSZCZM-6000:00:3000:12:0700:23:47
240WISIŃSKI Piotr 296BRODNICAM-5000:00:0600:12:3700:23:48
241WROBEL Mateusz 580FABIANKIM-2000:00:0800:11:3900:23:48
242ROBINSON Paul 113WLOCLAWEKM-6000:00:1300:12:2900:23:48
243LICA Krzysiu 500BYDGOSZCZM-5000:00:1600:12:1500:23:48
244KUKAWKA Damian 365BRZOZAM-3000:00:2200:12:2600:23:48
245LIPINSKA Anna 444TORUNK-4000:00:0800:12:1100:23:49
246DĄBKOWSKI Maciej 79SOLEC KUJAWSKIM-4000:00:3600:12:2500:23:49
247TOMCZAK Zbigniew 74GNIEZNOM-6000:00:2700:12:2500:23:51
248KRAWCZUK Andrzej 311GDAŃSKM-6000:00:0100:11:5900:23:52
249LUDWINIAK Bogdan 92BYDGOSZCZM-5000:00:0900:12:1700:23:53
250DERENDA Mirosław 104INOWROCŁAWM-3000:00:1600:12:0700:23:53
251REPKA Marek 549BYDGOSZCZM-4000:00:1400:12:1000:23:54
252PRZEDWOJSKI Dariusz 35INOWROCŁAWM-4000:00:3800:12:2800:24:01
253KOWALSKI Jacek 336SOLEC KUJAWSKIM-4000:00:3700:12:2500:24:03
254RATKOWSKA Małgorzata 345ŚWIECIEK-3000:00:1100:12:2500:24:04
255MARCYJANIAK Krzysztof 135RADZIEJÓWM-4000:00:3100:12:2500:24:04
256LEBIEDZIŃSKI Konrad 576BYDGOSZCZM-3000:00:1400:12:1500:24:05
257KOLANOWSKA Grażyna 62BYDGOSZCZK-5000:00:1300:12:2600:24:10
258KOLANOWSKI Wojciech 65BYDGOSZCZM-5000:00:1200:12:2700:24:11
259TRZCIŃSKI Eugeniusz 230BYDGOSZCZM-6000:00:1900:12:2100:24:11
260WINKLEWSKI Krzysztof 44SOLEC KUJAWSJUM-4000:00:4000:12:2800:24:13
261JENERALSKI Maciej 527KRYSZYN KRAJEŃSKIM-4000:00:2200:12:2600:24:14
262GAC Wojciech 528BRZOZAM-100:00:0200:11:2200:24:15
263GRYCZKA Karol 279BRZOZAM-100:00:1500:12:3400:24:15
264CHROBAK Tomasz 207BIAŁE BŁOTAM-3000:00:1400:12:1300:24:16
265MORAWSKI Marek 219BYDGOSZCZM-4000:00:1100:12:2000:24:17
266RÓŻYCKI Waldemar 452BYDGOSZCZM-4000:00:2600:12:1500:24:18
267GUŹDZIOŁ Jarosław 321SOLEC KUJAWSKIM-3000:00:1400:12:1600:24:19
268SZULC Mateusz 253DOLNE WYMIARY 52M-2000:00:1800:12:4100:24:19
269KRUCZKOWSKI Piotr 507BYDGOSZCZM-5000:00:3600:12:3600:24:19
270ANDRZEJEWSKI Ryszard 49BYDGOSZCZM-6000:00:0600:12:2400:24:22
271SZEWCZYKOWSKI Grzegorz 487BYDGOSZCZM-3000:00:3000:12:3500:24:22
272KICZIŃSKA Izabela 463BRODNICAK-3000:00:0600:12:0600:24:24
273KOWALCZYK Tomasz 161BYDGOSZCZM-4000:00:1800:12:3400:24:27
274ŻOŁNOWSKA Monika 516TORUŃK-3000:00:0700:12:1800:24:29
275TRZÓSŁO Dorota 300WIĘCBORKK-3000:00:2500:12:3900:24:29
276KRÓL Ireneusz 59985-088 BYDGOSZCZM-6000:00:1500:12:5800:24:30
277BOLINSKI Bartosz 533BARCINM-3000:00:2900:12:3000:24:31
278SITKO Arkadiusz 421KOŁODZIEJEWOM-4000:00:0200:12:2700:24:32
279JURSKI Robert 21285-844 BYDGOSZCZM-4000:00:1000:12:5000:24:32
280WIŚNIEWSKI Janusz 45TORUŃM-5000:00:4700:12:5900:24:34
281CHOŚCIŃSKI Piotr 57487-100 TORUŃM-4000:00:1600:12:4300:24:36
282FILIPIAK Jakub 208BYDGOSZCZM-3000:00:1900:12:4200:24:37
283SKUPSZ Jędrzej Kazimierz 350BYDGOSZCZM-2000:00:0900:12:2400:24:39
284LUZAK Magdalena 498BYDGOSZCZK-2000:00:1600:12:3500:24:40
285GRZYWACZ Marcin 195BYDGOSZCZM-3000:00:1400:12:0600:24:41
286ŁOŚ Piotr 9SICIENKOM-4000:00:2700:12:4800:24:43
287SOBIERAJ Karolina 625KRUSZWICAK-4000:00:0800:12:3800:24:44
288JĘDRZEJCZYK Mirosław 334POTULICEM-5000:00:0500:12:3100:24:45
289CZYŻEWSKA Justyna 59BRZOZAK-3000:00:1400:12:3600:24:45
290GROCHOWSKI Jakub 225WITOSŁAM-3000:00:2500:12:3200:24:46
291WILCZYŃSKI Łukasz 129BYDGOSZCZM-2000:00:2100:12:4200:24:47
292WOJCIECHOWSKI Grzegorz 136MOGILNOM-5000:00:3100:13:1500:24:49
293MIELCARSKI Michał 46SOLEC KUJAWSKIM-3000:00:4000:12:3100:24:49
294SOWIŃSKA Justyna 394ŁOCHOWICEK-4000:00:1100:12:4400:24:50
295KRUTUL Kasia 305BYDGOSZCZK-4000:00:0400:12:4800:24:54
296KARPIŃSKI Daniel Marek 210KOBYLARNIAM-3000:00:1200:13:1500:24:55
297WIŚNIEWSKI Włodzimierz 222TORUŃM-5000:00:4100:12:5400:24:56
298ZUPA Wojciech 375BYDGOSZCZM-5000:00:1500:12:1000:24:57
299STAWCZYK Dariusz 41BYDGOSZCZM-4000:00:1800:12:5100:24:57
300BRYCKI Łukasz 567BYDGOSZCZM-3000:00:1000:12:5000:24:58
301PASTECKI Robert 583INOWROCŁAWM-4000:00:2700:12:5200:24:59
302HAREMZA Mariusz 179KOBYLARNIAM-4000:00:1200:12:3800:25:01
303ANGLART Roman 355BYDGOSZCZM-5000:00:2500:12:4700:25:01
304ŚLESIŃSKI Bartosz 513TORUŃM-4000:00:3800:13:0300:25:01
305KWIATKOWSKI Tomasz 437PAKOŚĆM-4000:00:1100:12:4600:25:03
306REPKA Anna 546BYDGOSZCZK-4000:00:1300:12:5600:25:04
307SOKOŁOWSKA Hanna 564GORZEŃK-5000:00:2100:12:5600:25:04
308MELER-LEWANDOWSKA Katarzyna 397KRUSZWICAK-3000:00:0900:12:3800:25:06
309ADAMCZAK Barbara 351BYDGOSZCZK-2000:00:1100:12:3400:25:07
310SOBAŃSKI Michał 357BYDGOSZCZM-3000:00:1100:12:4700:25:08
311BEDNAREK Marta 154WTELNOK-3000:00:2800:12:5200:25:09
312BYRTEK Grzegorz 518BYDGOSZCZM-4000:00:2900:12:3600:25:11
313WOJCIECHOWSKA Emilia 185BYDGOSZCZK-4000:00:2000:12:5100:25:15
314WOJCIECHOWSKI Jarosław 186BYDGOSZCZM-4000:00:1900:12:5100:25:16
315ARACH Przemysław 561BYDGOSZCZM-3000:00:2300:12:5500:25:17
316RAUT Wiesław 307BYDGOSZCZM-6000:00:2700:13:0200:25:17
317MAŁKOWSKI Sebastian 329POTULICEM-3000:00:2200:13:0000:25:18
318BRZOZOWSKI Marcin 160BRZOZAM-2000:00:4200:13:3200:25:19
319MACKIEWICZ Piotr 125BYDGOSZCZM-3000:00:2400:13:0400:25:21
320RUDOL Sebastian 213PRĄDOCINM-4000:00:3000:13:3400:25:22
321MICHNA Justyna 107ŚWIECIEK-4000:00:3700:13:1300:25:22
322RUDOL Magdalena 214PRĄDOCINK-4000:00:2900:13:3500:25:23
323REY ALAMEDA Javier 408BYDGOSZCZM-4000:00:2100:13:0900:25:25
324CABAŃSKA Katarzyna 137BARCINK-3000:00:3300:13:1600:25:26
325SUDZIŃSKI Marcin 405TORUŃM-4000:00:1700:12:5500:25:28
326CHOJNICKI Grzegorz 499TORUŃM-4000:00:2300:13:0200:25:30
327DĘBSKI Jan 116SUCHARZEWOM-6000:00:2000:13:0200:25:31
328MICHALIK Łukasz 110BRZOZAM-3000:00:1200:13:1600:25:33
329GŁOWSKI Aleksander 514KOBYLARNIAM-4000:00:1300:13:1500:25:33
330LEWANDOWSKA Małgorzata 70LIPIEK-5000:00:2000:12:5900:25:33
331ŚLOT Michał 389TORUŃM-4000:00:3200:13:2400:25:33
332TOBOLSKI Tomasz 328BYDGOSZCZM-4000:00:1300:12:5800:25:35
333RENC Patryk 255BYDGOSZCZM-2000:00:2500:13:0900:25:35
334WAWRZYNIAK Michał 315SOLEC KUJAWSKIM-3000:00:3500:13:1400:25:35
335KAMIŃSKA Agnieszka 304BYDGOSZCZK-3000:00:3500:13:1400:25:36
336RAZIK Wieslaw 282BYDGOSZCZM-3000:00:3600:13:0700:25:37
337GRABARSKA Anna 67NAKŁO NAD NOTECIĄK-3000:00:0000:12:3600:25:39
338STĘPIEŃ Tomasz 231JARUŻYNM-4000:00:3200:13:1700:25:39
339RZETELNA Sylwia 211INOWROCŁAWK-4000:00:0800:12:4900:25:40
340BARTNIK Mieczysław 163BYDGOSZCZM-5000:01:3000:13:0300:25:41
341KUKLIŃSKI Rafał 294BYDGOSZCZM-3000:00:1200:12:5600:25:42
342KRUCZYŃSKI Bogusław 337INOWROCŁAWM-4000:00:0900:12:4100:25:43
343PALACZ Michał 159INOWROCŁAWM-4000:00:2700:13:2300:25:45
344KRUPIŃSKI Andrzej 297NAKŁO NAD NOTECIĄM-5000:00:3400:13:2700:25:45
345SZUFRAJDA Robert 151CHARZYKOWYM-2000:00:2600:13:2400:25:46
346CENTKOWSKA Iwona 250RADZIEJÓWK-4000:00:2000:13:1400:25:47
347ŚWIATOWY Ryszard 573BYDGOSZCZM-4000:00:0400:12:4400:25:48
348DR. RITSCHER Tom Nils 620ERFURTM-5000:00:0900:12:4700:25:48
349POBIEDZIŃSKI Robert 354ZŁOTÓWM-2000:00:0700:13:2500:25:50
350RYDLEWSKI Andrzej 396BYDGOSZCZM-3000:00:1100:13:1400:25:50
351ZAKOŚCIELNY Krzysztof 174WIĘCBORKM-5000:00:2600:13:0600:25:50
352ADAMCZYK Agnieszka 608NAKŁOK-3000:00:2300:13:2200:25:52
353NIEDBALSKA Anna 240ŻNINK-4000:00:2300:13:2300:25:52
354RACINOWSKI Artur 630OSIELSKOMężczyźni00:00:2700:13:5000:25:52
355STACHEWICZ Iwona 624INOWROCŁAWK-3000:00:2800:13:4300:25:52
356NIEDBALSKI Przemysław 241ŻNINM-4000:00:2200:13:2400:25:53
357KOWAL Michał 399NAKŁO NAD NOTECIĄM-3000:00:2300:13:3500:25:53
358SIMIŃSKI Maciej 509BYDGOSZCZM-4000:00:3800:13:4100:25:53
359TRUSZCZYŃSKA Joanna 542GDYNIAK-4000:00:2300:13:3000:25:54
360GAWRYCH Andrzej 201BYDGOSZCZM-4000:00:3300:13:0300:25:54
361SADOWSKI Marian 406ZŁOTÓWM-4000:00:3600:13:4600:25:54
362SOŁDON Bogusław 171OSIELSKOM-6000:00:2700:13:2400:25:56
363KUCHARSKI Jarosław 134BARCINM-4000:00:3300:13:4300:25:56
364KUJAWA Roger 554BARCINM-4000:00:3300:13:4300:25:56
365BOLLIN Łukasz 489BYDGOSZCZM-3000:00:3900:13:2400:25:56
366CZYŻNIKIEWICZ Paweł 474BYDGOSZCZM-2000:00:2900:13:3700:25:57
367CZYŻNIKIEWICZ Karol 476BYDGOSZCZM-2000:00:2900:13:3700:25:57
368BRYWCZYŃSKA Justyna 27PIECHCINK-3000:00:3200:13:2700:25:57
369PAŚ Michał 273SZELEJEWOM-4000:00:1500:13:2500:25:59
370KIEŁBASIWICZ Bartosz 543TORUŃM-2000:00:3100:13:3100:26:01
371JANKOWSKI Tomasz Michał 390BYDGOSZCZM-5000:00:2200:13:0600:26:03
372SIEKIERKA Zbigniew 220BARCINM-6000:00:2900:13:2900:26:04
373BRZÓSKIEWICZ Rafał 457TORUŃM-3000:00:1000:13:2100:26:05
374LUTKOWSKI Dariusz 430BYDGOSZCZM-4000:00:3500:13:4300:26:06
375DROŻDŻ Małgorzata 25SADKIK-3000:00:3600:13:3800:26:06
376BARWIKOWSKA Bogusia 196SOLEC KUJAWSKIK-4000:00:1500:13:2200:26:08
377KUDŁA Krzysztof 306BYDGOSZCZM-6000:00:1300:13:1100:26:13
378REDLAK Tomasz 58BYDGOSZCZM-4000:00:1300:13:1100:26:13
379FARBICKA-ŻYWIC A Paulina 18BYDGOSZCZK-4000:00:0400:13:1700:26:17
380KOWALSKA Anna 530BYDGOSZCZK-3000:00:0700:12:4500:26:17
381BRACICHOWICZ Bogumiła 557ŚWIECIEK-5000:00:3400:13:3100:26:19
382SIERANT Marian 483BYDGOSZCZM-5000:00:1300:13:4900:26:26
383KOWALSKI Grzegorz 234BYDGOSZCZM-5000:00:2700:13:2400:26:26
384SOLDON Halina 170OSIELSKOK-4000:00:2600:13:4100:26:27
385KRYSZTOFIAK Robert 127BRZOZAM-4000:00:1800:13:2100:26:28
386MAKUCH Mikołaj 369NOWA WIEŚ WIELKAM-2000:00:4300:13:4300:26:30
387KUJAWSKI Damian 434PŁUŻNICAM-2000:00:2000:13:0700:26:32
388ĆWIKLIŃSKA Anna 34BYDGOSZCZK-3000:00:3500:13:5700:26:32
389SZYCHUŁDA Joanna 43387-200 WĄBRZEŹNOK-2000:00:2000:13:0700:26:33
390OSZUBSKI Kazimierz 327BYDGOSZCZM-4000:00:2100:13:4500:26:34
391WAWRZYNIAK Piotr 98KIEŁCZEWOM-5000:00:1900:13:4100:26:36
392KWIATKOWSKI Łukasz 395TORUŃM-3000:00:3200:13:3100:26:36
393UGOREK Mirosław 402BYDGOSZCZM-3000:00:1600:13:1400:26:37
394JAZNY Sevan 409TORUŃM-4000:00:3200:13:3300:26:37
395TYMOSIAK Mateusz 95CIELEM-2000:00:4300:14:0400:26:39
396UGOREK Dariusz 404BYDGOSZCZM-4000:00:1700:13:4300:26:40
397NALEWALSKA Justyna 318BYDGOSZCZK-2000:00:2600:13:4400:26:42
398ANASZEWICZ Marzena 87PRZYŁĘKIK-4000:00:1900:13:5000:26:45
399MALATYŃSKA Barbara 76PRZYŁĘKIK-4000:00:1900:13:5000:26:45
400KAMIŃSKI Andrzej 285NAKŁO NAD NOTECIĄM-4000:00:3700:13:5500:26:46
401WOŁOSZYN Kazimierz 13BYDGOSZCZM-6000:00:1800:13:4200:26:54
402PIOTROWSKA Marzena 594BYDGOSZCZK-3000:00:3700:13:5300:26:54
403WARCZAK Katarzyna 592BYDGOSZCZK-3000:00:3700:13:5300:26:54
404KONIEC Piotr 349BYDGOSZCZM-4000:00:2600:13:3600:26:55
405SROCZYŃSKA Marta 353BYDGOSZCZK-2000:00:0800:13:4500:26:59
406BARANOWSKA Julia 256BYDGOSZCZK-100:00:2000:13:4200:27:01
407KOPIŃSKA-KRÓL Magdalena 526BYDGOSZCZK-4000:00:1000:14:0500:27:03
408KOSAKOWSKA Barbara 16SZCZECINK-5000:00:1700:13:5000:27:10
409TOCZKIEWICZ Kaja 126BRZOZAK-100:00:2900:14:0300:27:10
410GRZONKA Emilia 373BYDGOSZCZK-2000:00:4700:14:2900:27:10
411ANDRZEJEWSKA Sylwia 324BYDGOSZCZK-2000:00:4600:14:3000:27:11
412BICZKOWSKA Magdalena 295BYDGOSZCZK-3000:00:2700:14:0900:27:12
413PITUŁA Monika 63TORUŃK-3000:00:4400:14:1900:27:16
414RYBAK Krzysztof 46486-005 PRZYŁĘKIM-6000:00:3000:14:2000:27:17
415BRATEK Andrzej 288BYDGOSZCZM-5000:00:2200:14:0700:27:18
416KOSECKI Tomasz 289BYDGOSZCZM-2000:00:2400:13:4700:27:18
417NIEMECZEK Waldemar 316JANIKOWOM-5000:00:2900:14:0200:27:18
418ZALECH Barbara 258SOLEC -KUJAWSKIK-3000:00:3400:13:5800:27:20
419WEŁNICKI Waldemar 96ZAMOŚĆ KOŁO BYDGOSZCZYM-4000:00:4200:14:0700:27:22
420REPCZYŃSKI Wojciech 299NAKŁO NAD NOTECIĄM-5000:00:3400:14:1000:27:24
421MIKUŁA Tomasz 218RYNARZEWOM-3000:00:4100:14:0800:27:24
422SZPERKOWSKI Krzysztof 629DOBRCZM-4000:00:2600:14:0400:27:27
423KUZIOŁA Marcin 450BYDGOSZCZM-3000:00:3900:14:1100:27:27
424BRZOZOWSKI Jarosław 3786-081 BRZOZAM-5000:00:4100:14:1400:27:29
425PAWLACZYK-MATELA Emilia 347BYDGOSZCZK-3000:00:0900:14:1600:27:33
426PODBORNY Piotr 360TORUŃM-4000:00:4800:14:1000:27:39
427PRZYBYLSKI Mariusz 309BYDGOSZCZM-5000:00:2900:14:1400:27:41
428DOBOSZ Kamil 382BYDGOSZCZM-3000:00:4300:14:0300:27:41
429MAKUCH -DOBOSZ Urszula 378BYDGOSZCZK-4000:00:4300:14:0300:27:41
430AUGUSTYNIAK Piotr 566BYDGOSZCZM-4000:00:1900:13:5800:27:42
431SKOCZYŃSKI Eugeniusz 596INOWROCŁAWM-5000:00:4900:14:3100:27:46
432STAWNIAK Karol 290ŻNINM-6000:00:3100:14:2200:27:48
433ŁYKO Łukasz 495BRZOZAM-3000:00:4400:14:2600:27:48
434MAREK Sławek 379PRZYSIKM-3000:00:3100:14:1100:27:49
435DĄBROWSKI Jarosław 190SOLEC KUJAWSKIM-4000:00:4400:14:2400:27:50
436RACIBORSKI Grzegorz 238BYDGOSZCZM-3000:00:3500:13:3100:27:51
437CZUB Katarzyna 413BYDGOSZCZK-4000:00:2100:14:2600:27:52
438PRZYBYLSKA Grażyna 308BYDGOSZCZK-5000:00:2800:14:2200:27:52
439KASPROWICZ Piotr 115BYDGOSZCZM-3000:00:2500:13:5500:27:54
440KAPELIŃSKI Sebastian 553BYDGOSZCZM-2000:00:3400:14:2800:27:56
441KUBIAK Małgorzata 203INOWROCŁAWK-5000:00:3100:14:2700:27:58
442PREUSS Daniel 412BYDGOSZCZM-4000:00:1700:14:1200:28:05
443CZARNECKA-PIJAROWSKA Dominika 522BYDGOSZCZK-3000:00:2800:14:1400:28:06
444GAJZLER Jerzy 261BYDGOSZCZM-6000:00:1600:13:5300:28:12
445RÓG Robert 616M-2000:00:2300:14:2500:28:14
446MICHALSKI Damian 268GNIEWKOWOM-3000:00:3200:14:4900:28:14
447GRZELAK Jakub 119BYDGOSZCZM-2000:00:4200:14:4000:28:14
448BURSKA Małgorzata 571DOBRCZK-3000:00:0600:14:2400:28:16
449JAWORSKI Tomasz 435ŚWIECIE 86-100M-3000:00:3700:13:3000:28:16
450JĘDRZEJCZYK Marzenna 335POTULICEK-5000:00:2400:14:3700:28:23
451ROBACZEWSKA Joanna 471SZEMBEKOWOK-100:00:3100:14:4100:28:27
452ROBACZEWSKI Marcin 470SZEMBEKOWOM-4000:00:3000:14:4200:28:28
453TWAROWSKI Arkadiusz 469TORUŃM-3000:00:3000:14:4200:28:28
454BĄKOWSKA Jolanta 247WIĘCBORKK-5000:00:2500:14:3400:28:30
455KARASZEWSKI Sławomir 128RÓŻANKOWOM-4000:00:0900:14:1300:28:32
456GOLA Grzegorz 86MARKOWOM-4000:00:3900:14:2400:28:34
457SADOWSKA Maria 407ZŁOTÓWK-4000:00:3500:14:4300:28:37
458FRĄSZCZAK Tadeusz 569JANIKOWOM-6000:00:0200:14:1300:28:38
459STYKAŁA Adrianna 156BUKOWIECK-100:00:3900:14:4900:28:43
460STYKAŁA Magdalena 155BUKOWIECK-4000:00:3900:14:4900:28:43
461GNIOT Bożena 283MINIKOWOK-3000:00:3900:14:4900:28:43
462OKOŃSKA Małgorzata 320INOWROCŁAW 88-100K-5000:00:2800:14:3600:28:44
463MELLER Krzysztof 245MOGILNOM-3000:00:4100:15:1100:28:45
464CHOŚCIŃSKA Agnieszka 535TORUŃK-4000:00:1600:14:4000:28:46
465CENTAŁA Jarosław 598BYDGOSZCZM-3000:00:3600:14:5700:28:52
466WIŚNIEWSKA Karolina 286RADZIEJÓWK-3000:00:3600:14:5200:28:55
467ZIELIŃSKI Radosław 239BYDGOSZCZM-3000:00:3800:14:3900:28:57
468MACIEJEWSKA Magdalena 132BYDGOSZCZK-3000:00:1300:14:5600:28:59
469JAŻDŻEWSKA Grażyna 131BYDGOSZCZK-3000:00:1200:14:5700:29:00
470SAWIEŁAJC Michał 260BYDGOSZCZM-4000:00:2600:14:4700:29:03
471SZULC Joanna 565BYDGOSZCZK-4000:00:1900:14:5100:29:06
472PORAZIŃSKA Viktoria 301BYDGOSZCZK-4000:00:1900:14:5200:29:06
473UCIŃSKI Edward 348SZUBINM-6000:00:0700:14:2700:29:10
474PALACZ Agnieszka 146INOWROCŁAWK-4000:00:2800:14:4600:29:12
475SZUFRAJDA Weronika 152CHARZYKOWYK-2000:00:2800:14:4600:29:13
476MICHALAK Marianna 606ŚWIECIEK-3000:00:1200:14:5800:29:21
477CHMIEL Nikodem 614M-2000:00:4000:13:0700:29:21
478JULLY Arkadiusz 313BRZOZAM-3000:00:4700:15:2400:29:24
479KAWA Marcin 209BYDGOSZCZM-4000:00:4600:15:1400:29:25
480BRZOZOWSKI Piotr 3886-061 BRZOZAM-2000:00:4400:15:1300:29:30
481GUMIENNY Maciej 541BYDGOSZCZM-4000:00:2400:15:1600:29:36
482KALINOWSKA Patrycja 242SOLEC KUJAWSKIK-2000:00:1500:14:4200:29:38
483DRAŻDŻEWSKA Joanna 293ŚWIECIEK-3000:00:3000:15:1700:29:38
484FRANCISZKIEWICZ Monika 552BONISLAWK-2000:00:3300:14:4900:29:40
485BOLEWSKA BOLEWICZ Joanna 189RADZIEJÓWK-4000:00:3400:15:0400:29:43
486BOLEWICZ Mariusz 176RADZIEJÓWM-4000:00:3400:15:0400:29:43
487BEDNARCZYK Joanna 511BYDGOSZCZK-3000:00:0900:14:5400:29:45
488KAPELISKI Stanisław 21BYDGOSZCZM-5000:00:3200:15:1600:29:46
489SZTEJKA Jolanta 227BYDGOSZCZK-3000:00:4600:15:4300:29:48
490ZIELIŃSKA Elżbieta 496BYDGOSZCZK-5000:00:2100:15:1500:29:49
491KABAT Radosław 515ŁÓDŹM-4000:00:4200:15:1600:29:51
492PRZEDWOJSKA Katarzyna 36INOWROCŁAWK-4000:00:4100:15:1700:29:52
493TRELA Jolanta 215BYDGOSZCZK-3000:00:2400:15:2700:29:54
494MIŁKOWSKA Monika 47BYDGOSZCZK-3000:00:2400:15:2700:29:54
495RATAJ Maciej 99BYDGOSZCZM-4000:00:1800:14:3800:29:57
496DUDEK Marzena 475INOWROCŁAWK-5000:00:2600:15:2000:30:01
497KWIATKOWSKA Maja 479BYDGOSZCZK-2000:00:2600:15:2000:30:01
498KNIOŁA Lucyna 102NAKŁO NAD NOTECIĄK-4000:00:3700:15:0300:30:04
499TREPANOWSKI Tomasz 448PRZYŁĘKIM-4000:00:3900:15:5400:30:04
500NAWROCKA Kinga 427BYDGOSZCZK-4000:00:5000:15:4500:30:05
501PŁOMIŃSKI Norbert 426BYDGOSZCZM-3000:00:5000:15:4500:30:06
502OBORSKI Łukasz 468KRUSZWICAM-3000:00:4900:16:1500:30:07
503ŁOŚ Anna 111SICIENKOK-3000:00:2600:15:1000:30:17
504KOLASIŃSKA Edyta 172BYDGOSZCZK-3000:00:2600:15:1000:30:17
505LENC Janusz 123BYDGOSZCZM-6000:00:4900:15:4600:30:24
506SZPOTANSKI Zbigniew 361BYDGOSZCZM-6000:00:0600:15:1300:30:26
507GRZYWACZ Karolina 194BYDGOSZCZK-3000:00:1300:15:1800:30:27
508GROTT Bartłomiej 284BYDGOSZCZM-4000:00:4400:15:3300:30:27
509GRYLEWICZ Tomasz 398BYDGOSZCZM-3000:00:4400:15:3300:30:27
510DOLATA Katarzyna 267INOWROCŁAWK-3000:00:3200:15:0900:30:28
511PÓŁGĘSEK Rafał 142SOLEC KUJAWSKIM-4000:00:4100:15:3800:30:30
512SZARSZEWSKI Witold 346NAKŁO NAD NOTECIĄM-6000:00:2000:14:5900:30:31
513PAŚ Katarzyna 272GNIEZNOK-4000:00:1600:15:2100:30:32
514STRABEL Łukasz 199BYDGOSZCZM-2000:00:2000:15:0200:30:35
515GRABOWSKI Piotr 494CIELEM-5000:00:3800:15:3500:30:35
516MIAZGA Adam 392BRZOZAM-3000:00:2500:15:4500:30:36
517ANDRYSZAK Vanessa 298NOWA WIEŚ WIELKAK-100:00:2700:14:4900:30:39
518ŚLĄSKA Angelika 485ŚWIECIEK-3000:00:1200:15:1100:30:42
519SZYSZKA Joanna 265INOWROCŁAWK-3000:00:3100:15:4000:30:42
520BŁOŃSKA Natalia 266INOWROCŁAWK-3000:00:3100:15:4000:30:42
521DRÓŻDŻ Małgorzata 275BRZOZAK-2000:00:4700:16:2900:30:42
522JAWORSKA Monika 43686-100 SULNOWOK-3000:00:3600:15:3000:30:44
523WRUK1 Justyna 425GRÓDEKK-4000:00:3500:15:3200:30:45
524PYRA-KUCZYŃSKA Marzena 72JEŻEWOK-4000:00:1200:15:2300:30:47
525GRABOWSKA Lucyna 493CIELEK-5000:00:3400:15:5400:30:47
526MIAZGA Katarzyna 391BRZOZAK-2000:00:2500:15:4500:30:50
527ZAWISZEWSKI Adam 613BRZOZAM-3000:00:2100:15:2700:30:53
528ŚLESIŃSKA Ewa 612BRZOZAK-4000:00:2100:15:2700:30:53
529BETHKE Sławomir 501BYDGOSZCZM-2000:00:2900:15:3900:30:54
530ROZMARYNOWICZ Anna 71DĄBROWA CHEŁMIŃSKAK-3000:00:0200:15:3300:30:57
531RYBAK Mariusz 287BYDGOSZCZM-4000:00:3000:15:3800:31:08
532KLIMEK Justyna 502BYDGOSZCZK-3000:00:2900:15:3900:31:09
533OŻDŻYŃKA Patrycja 458BYDGOSZCZK-2000:00:2400:15:5500:31:20
534RASSALSKA-KAUSA Jola 312BYDGOSZCZK-3000:00:3900:15:5200:31:22
535UGOREK Daniel 461BYDGOSZCZM-3000:00:1700:15:3900:31:24
536ZIELIŃSKA Justyna 257SOLEC KUJAWSKIK-3000:00:4000:15:4200:31:26
537ZAGOŻDŻON Wioleta 237SOLEC KUJAWSKIK-3000:00:4000:15:4200:31:26
MARCINKOWSKA Anna 341GRĘBOCINK-40DNF00:16:03 DNF00:31:30 DNF
539WYKRZYKOWSKI Andrzej 235CHEŁMNOM-6000:00:3800:16:5100:31:41
540SZAJDA Magdalena 456PRZYŁĘKIK-4000:00:3900:15:5400:31:44
541DEPKA Agnieszka 447BYDGOSZCZK-3000:00:4000:15:5700:31:46
542ROMANOWSKA Halina 165TORUŃK-6000:00:4800:16:3800:31:54
543ŚLĘZAK Rafał 588BYDGOSZCZM-4000:00:4400:16:3700:32:09
544ZIELIŃSKI Andrzej 100TORUŃM-4000:00:4700:16:2500:32:11
545KUCHARSKI Adam 40BUDZYŃM-5000:00:4200:16:4500:32:23
546WIŚNIEWSKA Ewa 39MROCZAK-4000:00:4300:16:4300:32:23
547LUTKOWSKA Katarzyna 429BYDGOSZCZK-3000:00:3500:16:5000:32:28
548ADAMCZAK Ewa 467BYDGOSZCZK-3000:00:3500:16:5000:32:28
549WYCZLING Piotr 432BYDGOSZCZM-4000:00:3500:16:5000:32:28
550WYCZLING Agnieszka 431BYDGOSZCZK-3000:00:3500:16:5000:32:28
551SUŁKOWSKI Mariusz 248BRZOZAM-3000:00:4400:16:4100:32:29
552KARDACH Magdalena 577BYDGOSZCZK-3000:00:3600:16:5000:32:30
553DRUŻYŃSKI Sebastian 64TORUŃM-3000:00:4300:16:1600:32:35
BLASZKIEWICZ Marzena 164BORÓWNOK-30DNF00:16:16 DNF00:32:39 DNF
555CZASOWIEC Andrzej 166TORUŃM-6000:00:0000:17:0000:32:42
556KUBIAK Małgorzata 91SOLEC KUJAWSKIK-4000:00:4300:16:1900:32:45
557PISKORSKA Marta 101SOLEC KUJAWSKIK-3000:00:4200:16:2000:32:46
558DĄBROWSKI Janusz 342PATEREKM-6000:00:2000:16:4700:32:50
559ZIELIŃSKI Waldemar 472BYDGOSZCZM-5000:00:2100:16:2000:32:55
560CYBUL Anna 558BYDGOSZCZK-4000:00:1900:16:2000:33:10
561FUDAŁA Marek 326WARSZAWAM-6000:00:2300:16:4800:33:26
562CENTKOWSKA Ewelina 411CIECHOCINEKK-3000:00:0700:16:4800:33:31
563KACZMAREK Agnieszka 103BYDGOSZCZK-4000:00:3700:16:3600:33:37
564FOLARZYŃSKI Łukasz 570INOWROCŁAWM-3000:00:5000:17:5100:33:57
565MICHALAK Martyna 149BYDGOSZCZK-100:00:1600:17:4000:34:12
566SZUBARTOWSKA Pola 148BYDGOSZCZK-100:00:1600:17:4000:34:12
567ZUPA Aleksandra 520BYDGOSZCZK-2000:00:4000:16:2800:34:17
568MAZANOWSKA Ewa 550BYDGOSZCZK-4000:00:4700:17:5400:34:34
LIBERA Sabina 534BYDGOSZCZK-40DNF00:17:55 DNF00:35:03 DNF
570GRABOWSKA Ilona 451BYDGOSZCZK-3000:00:3700:18:2900:35:56
571JURCZYK Artur 236BYDGOSZCZM-4000:00:4300:18:2300:35:56
KOLODYNSKA Aleksandra 60ZLAWIES WIELKAK-20DNF00:18:19 DNF00:36:49 DNF
573MŁYNAREK Piotr 460WYSTĘPM-4000:00:4800:18:4500:37:06
574MŁYNAREK Aneta 459WYSTĘPK-3000:00:4800:18:4500:37:07
575RUDNICKA Karolina 24NOWA WIEŚ WIELKAK-3000:00:4400:18:4100:37:27
576ROSIŃSKA Janina 618PABIANICEK-7000:00:0000:25:5700:49:52
577SPARZYŃSKI Adam 490INOWROCŁAWM-3000:00:00
578PIĄTKOWSKI Michał 169TORUŃM-2000:00:00
579NIZIOŁ Katarzyna 632K-2000:00:4900:16:14
Znaleziono 579 wynik(ów)