XI BIEG SYLWESTROWY

Organizator/ Organizer:
Hotel Brzoza
Data/ Date:
2017-12-31
Miejsce/ Place:
Brzoza
Dystans/ Distance:
10 km
Zgłoszonych/ Registered:
634
Wystartowało/ Started:
579
Nie ukończyło/ Not finished:
3
Ukończyło/ Finished:
576
Na trasie/ On track:
3

Klasyfikacja/ Classiffication: Wszyscy

Punkt pomiarowy/ Time point: 7,2 km

Pełne wyniki/ Full Results dla 7.2km: PDF | CSV
Wyniki uproszczone/ Simple results : PDF | PDF2 | CSV
 
Klasyfikacje w punktach pomiarowych/ Classification for time points: 2.5km | 4.85km | 7.2km | 9.55km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii/ Classification by category: Wszyscy | Kobiety | Mężczyźni | K-1 | M-1 | K-20 | M-20 | K-30 | M-30 | K-40 | M-40 | K-50 | M-50 | K-60 | M-60 | K-70 | M-70

Msc/ RnkZawodnik/ NameNumer/ BibKlub/ TeamMiejscowość/ CityKraj/ CountryKategoria/ CategoryCzas startu/Start time2.5km4.85km7.2km
     
1ROGIEWICZ Andrzej 4GRUDZIĄDZM-2000:00:0100:08:0200:15:4000:23:03
2MIERECZKO Maciek 182WLOCLAWEKM-3000:00:0100:08:0200:15:4000:23:03
3PAWLAK Bartosz 291PADNIEWKOM-2000:00:0100:08:0300:15:4000:23:11
4MIKIELSKI Daniel 150OLSZTYNEKM-2000:00:0000:08:2100:16:2100:24:25
5ŚWIĄTKOWSKI Paweł 75TRZEMESZNOM-3000:00:0100:08:3900:16:4800:25:03
6POLAŃSKI Tomasz 640B4SPORTBYDGOSZCZM-4000:00:0200:08:4100:16:5100:25:03
7JARANOWSKI Andrzej 372BRODNICAM-2000:00:0200:08:3200:16:4500:25:03
8LUTOWSKI Wojciech 162BYDGOSZCZM-3000:00:0100:08:4900:17:0200:25:24
9KICZIŃSKI Bartosz 462BRODNICAM-3000:00:0100:08:5100:17:0800:25:25
10MOTOCZYŃSKI Wojciech 314BYDGOSZCZM-3000:00:0100:08:5100:17:0800:25:26
11BEDNARCZYK Adrian 42BYDGOSZCZM-3000:00:0100:08:3100:17:0000:25:39
12KUCZEK Piotr 621RADZIEJÓWM-3000:00:0200:08:5100:17:1200:25:45
13GEHRKE Robert 246CHODZIEŻM-3000:00:0200:08:4200:17:1600:26:02
14JAGODZIŃSKI Mateusz 133BYDGOSZCZM-2000:00:0200:08:5300:17:2300:26:05
15WIWATOWSKI Michał 55PRZYŁĘKIM-3000:00:0100:08:5400:17:2700:26:16
16GROCHOWIAK Piotr 177BARCINM-3000:00:0200:09:1400:17:5300:26:36
17KMITTA Leszek 504INOWROCLAWM-2000:00:0300:09:1300:17:5100:26:42
18HAPKE Tomasz 276WILKOWOM-4000:00:0200:09:1200:18:0300:26:55
19KOWALCZYK Marek 11BYDGOSZCZM-3000:00:0200:09:2200:18:1600:27:01
20WOLNY Piotr 10BYDGOSZCZM-5000:00:0200:09:2200:18:1600:27:03
21SZYSZKA Mariusz 158BYDGOSZCZM-3000:00:0300:09:2300:18:1300:27:03
22MOKRZYCKI Rafał 555INOWROCŁAWM-4000:00:0200:09:1500:18:0900:27:07
23WARCZAK Piotr 249BYDGOSZCZM-4000:00:0000:09:2600:18:1700:27:09
24MAĆKOWSKI Maciej 66BYDGOSZCZM-3000:00:0300:09:2100:18:1400:27:18
25WIĘCKOWSKI Dariusz 22BYDGOSZCZM-3000:00:0300:09:2300:18:1700:27:19
26SZENK Marta 78BYDGOSZCZK-3000:00:0300:09:2300:18:1600:27:22
27KOLMAJER Rafał 274BYDGOSZCZM-3000:00:0300:09:2100:18:1600:27:22
28KOZAR Karol 439BYDGOSZCZM-3000:00:0300:09:3100:18:3000:27:31
29ETTINGER Paweł 609BYDGOSZCZM-3000:00:0400:09:4200:18:3600:27:33
30OSIŃSKI Ryszard 572MALBORKM-5000:00:0200:09:2200:18:2100:27:41
31RUTKOWSKI Szymon 597BYDGOSZCZM-100:00:0200:09:1500:18:2200:28:01
32PAWŁOWSKI Tomasz 84ZIELONKAM-2000:00:0300:09:4600:18:5700:28:09
33RYCHTER Karol 623NIEMCZM-4000:00:0500:09:4100:18:4800:28:09
34KUBANEK Łukasz 61NIEMCZM-3000:00:0200:09:2400:18:4100:28:10
35SOBIERALSKI Rafał 143BRZOZAM-4000:00:0300:09:4000:18:5400:28:15
36NIESPODZIŃSKI Robert 628INOWROCŁAWM-4000:00:0600:09:4600:19:0700:28:36
37JOACHIMIAK Marek 536INOWROCŁAWM-2000:00:0200:09:4800:19:1400:28:42
38NALIŃSKI Mateusz 193BRZOZAM-100:00:0200:09:1600:18:2500:28:43
39SPYCHALSKI Waldemar 374ŁOCHOWICEM-4000:00:0300:09:5000:19:1400:28:47
40BUKOWIŃSKI Michał 424BYDGOSZCZM-3000:00:0500:09:5700:19:2000:28:50
41CZUK Marek 167TORUŃM-6000:00:0200:09:4900:19:1700:28:51
42ZIELIŃSKI Nicolas 473BYDGOSZCZM-2000:00:0300:09:5600:19:2400:28:52
43ZAKURZEWSKI Tomasz 590BRZOZAM-4000:00:0500:10:0800:19:3100:29:02
44JĘDRZEJCZYK Mikołaj 269WYSTĘPM-4000:00:0300:10:0100:19:2800:29:05
45CHMIELEWSKI Tomasz 532BYDGOSZCZM-5000:00:0400:10:0900:19:3800:29:08
46ŻAROŃ Sławomir 204BYDGOSZCZM-5000:00:0300:09:5200:19:2500:29:10
47LEWANDOWSKI Jacek 106RADZIEJÓWM-3000:00:0600:10:1100:19:4200:29:22
48KĄTNIK Jacek 403ŁOCHOWOM-4000:00:0500:10:1300:19:4300:29:24
49RACZYŃSKI Krzysztof 28BYDGOSZCZM-5000:00:0500:10:1300:19:4300:29:24
50STOMSKI Krzysztof 376SOLEC KUJAWSKIM-4000:00:0500:10:0000:19:3700:29:25
51KRZYWDZIŃSKI Dominik 383SZUBINM-100:00:0300:09:4400:19:1400:29:27
52KULBAKA Dawid 3185-331M-3000:00:0900:10:1300:19:4600:29:29
53STANKIEWICZ Jacek 359DEBRZNOM-2000:00:0300:09:4900:19:3200:29:30
54KRUPA Piotr 80BYDGOSZCZM-3000:00:0500:10:0700:19:4000:29:31
55KUBIAK Bartłomiej 600DOBRCZM-3000:00:0500:10:1400:19:5000:29:33
56RUDNICKI Michał 23NOWA WIEŚ WIELKAM-3000:00:0200:09:5800:19:4100:29:37
57KUŁAKOWSKI Krzysztof 414BYDGOSZCZM-3000:00:1000:10:0900:19:4800:29:41
58GALIŃSKI Bartosz 200BYDGOSZCZM-2000:00:0400:10:1000:19:4800:29:43
59JARZĄB Piotr 333SOLEC KUJAWSKIM-3000:00:0700:10:1600:19:5300:29:44
60PAWLACZYK Szymon 343BYDGOSZCZM-3000:00:0500:10:2400:20:0300:29:45
61PRZYBYLSKI Maciej 388PRZYŁĘKIM-4000:00:0300:10:0700:19:5100:29:47
62LEWANDOWSKI Rafał 205BYDGOSZCZM-3000:00:0500:10:0900:19:4100:29:50
63MOROSZCZAK Bogumił 202SPÓJNIA BIAŁE BŁOTAM-4000:00:0600:10:1500:20:0500:29:55
64SZCZEPANIAK Cezary 486BYDGOSZCZM-4000:00:0300:10:1900:20:0800:29:57
65KALACZYŃSKI Miłosz 510BYDGOSZCZM-2000:00:0500:10:1800:20:0600:29:58
66OLKOWSKI Jurek 310ŚWIECIEM-6000:00:0200:09:5600:19:5500:30:02
67BARTOSZ Marek 68KIKÓŁM-3000:00:0300:10:0100:20:0100:30:06
68ŚWITAL Leszek 217CHODZIEŻM-4000:00:0300:10:1500:20:0700:30:07
69LIPINSKI Arkadiusz 443TORUŃM-3000:00:0800:10:2100:20:0600:30:08
70CIMACHOWSKI Jakub 380SOLEC KUJAWSKIM-3000:00:0400:10:1500:20:0900:30:09
71GAJC Artur 323ZACHARZYNM-4000:00:0400:10:2000:20:1200:30:10
72SITKO Mariusz 417JANIKOWOM-3000:00:0200:10:1400:20:1300:30:18
73CALDARA Dario 445TORUNM-3000:00:0800:10:3000:20:2000:30:19
74LEWANDOWSKI Rafał 401TORUŃM-3000:00:0300:10:3000:20:2600:30:25
75KOWALSKI Jacek 26BYDGOSZCZM-4000:00:0600:10:1800:20:2100:30:26
76WEGNER Marek 251WIĘCBORKM-5000:00:0300:10:2500:20:2600:30:28
77DUDEK Agnieszka 454GDYNIAK-4000:00:0300:10:2100:20:2500:30:29
78MICHALSKI Adam 560INOWROCŁAWM-4000:00:1500:10:3000:20:2600:30:33
79PRZYBYLSKI Bartłomiej 617RUN BYDGOSZCZM-3000:00:2300:10:3700:20:3200:30:33
80CICHOŃCZYK Antoni 14GDYNIAM-6000:00:0400:10:2800:20:2600:30:47
81KRÓL Maciej 525BYDGOSZCZM-4000:00:0500:10:3600:20:4200:30:49
82LESZCZEWICZ Waldek 584WARSZAWAM-4000:00:0400:10:4700:20:4400:30:50
83MOLTZAN-MAŁKOWSKA Magdalena 232TORUŃK-4000:00:0900:10:5000:20:5000:30:52
84NAMIEŚNIK Krzysztof 20INOWROCŁAWM-4000:00:1400:10:4900:20:4800:30:52
85MOLTZAN Zbigniew 233TORUŃM-4000:00:0800:10:5100:20:5100:30:53
86WINIARSKI Grzegorz 330ŚWIECIEM-3000:00:0500:10:4000:20:4500:30:57
87KOSAKOWSKI Marian 15SZCZECINM-6000:00:0200:10:3900:20:4900:31:00
88CHWIŁKA Daniel 30ŁOCHOWOM-3000:00:0400:10:4200:20:4700:31:00
89MAGDZIARZ Jakub 385BYDGOSZCZM-3000:00:1500:10:2900:20:4100:31:01
90BETHKE Sławomir 501BYDGOSZCZM-2000:00:2900:15:3900:30:5400:31:04
91WIERZBOWSKI Piotr 491BRZOZÓWKAM-3000:00:0400:10:1600:20:2700:31:05
92CZARNECKI Piotr 364BYDGOSZCZM-3000:00:0800:10:5200:20:5000:31:05
93JAGODZIŃSKI Krzysztof 607ŁOBŻNICAM-2000:00:0700:10:5100:20:5500:31:11
94PAWŁOWSKI Radosław 83ZIELONKAM-5000:00:0300:10:5200:21:0000:31:13
95WŁÓDARCZAK Witold 604BYDGOSZCZM-5000:00:0500:10:5100:21:0000:31:13
96RYCHTER Marcin 622NIEMCZM-4000:00:0600:10:4800:20:5600:31:13
97WIŚNIEWSKI Leszek 281BRZOZAM-4000:00:0500:10:3900:20:4500:31:19
98MAŚLIŃSKI Mirosław 455SZUBINM-5000:00:0600:10:5600:20:5600:31:25
99TRZCIŃSKI Franciszek 387CHEŁMNOM-5000:00:0500:10:5700:21:0200:31:26
100GURNA Jolanta 38485-122 BYDGOSZCZK-5000:00:0400:10:5800:21:0300:31:28
101JUREK Piotr 438SZUBINM-5000:00:0500:10:5700:20:5900:31:28
102PLUCIŃSKI Jakub 416INOWROCŁAWM-3000:00:2500:10:4900:21:0300:31:29
103NAGOW Michał 183BYDGOSZCZM-4000:00:0700:10:5600:21:1200:31:33
104MARCINKOWSKI Paweł 340GRĘBOCINM-4000:00:1600:11:2000:21:3600:31:40
105ROSZAK Zbigniew 184GNIEWKOWOM-2000:00:0400:10:3200:20:5100:31:41
106ANDRZEJEWSKI Paweł 73NOWA WIEŚ WIELKAM-3000:00:0400:10:2200:20:4900:31:55
107LIPSKI Krzysztof 415BYDGOSZCZM-4000:00:0900:10:5800:21:2200:31:58
108KADOW Ryszard 506BYDGOSZCZM-4000:00:0600:11:0400:21:3100:32:01
109SAWIEŁAJC Jakub 423BYDGOSZCZM-100:00:1900:10:5600:21:2100:32:03
110CHOJNACKI Krzysztof 168BYDGOSZCZM-4000:00:1700:11:1300:21:3200:32:04
111KOWALSKA Angelika 317PRZYŁĘKIK-3000:00:0600:11:0300:21:3100:32:05
112JAKUBOWSKA Anna 173BRZEŚĆK-3000:00:0600:11:0200:21:3200:32:05
113KWIATKOWSKI Piotr 466BYDGOSZCZM-3000:00:0500:10:5600:21:1300:32:12
114KANARKOWSKI Stanisław 453CZARNOWO 87-134M-5000:00:0400:11:0500:21:3800:32:14
115TORCHALSKI Krzysztof 517BYDGOSZCZM-6000:00:1000:11:0400:21:3100:32:15
116CYRANOWSKI Artur 626TURZNOM-3000:00:0600:11:1900:21:2900:32:17
117GLIWKA Artur 82INOWROCŁAWM-3000:00:1400:10:5400:21:3000:32:18
118DAWIDOWICZ Maciej 503BRZOZAM-3000:00:0800:11:1000:21:4400:32:23
119GOŁATA Wojciech 243DĄBROWA CHEŁMIŃSKAM-3000:00:0900:11:0700:21:4200:32:25
120TOCZKIEWICZ Piotr 109BRZOZAM-4000:00:0500:11:0100:21:4000:32:30
121KRYSKE Mariusz 12BIAŁE BŁOTAM-3000:00:0800:11:0100:21:3200:32:34
122CZEPEK Aleksander 138BYDGOSZCZM-6000:00:0800:11:0000:21:3800:32:36
123HENDRZAK Sylwester 581ŁUBIANKAM-3000:00:0600:11:0800:21:4900:32:37
124GRYCZKA Piotr 254BRZOZAM-5000:00:0600:11:0200:21:3600:32:37
125ŁADZIK Szymon 8BRODNICAM-2000:00:0500:11:1600:21:5900:32:40
126STORZYŃSKI Paweł 529SZUBINM-3000:00:0800:11:0700:22:0300:32:40
127GÓRSKI Marian 366SOLEC KUJAWSKIM-6000:00:0300:11:1300:21:5100:32:46
128POWALISZ Dariusz 492BYDGOSZCZM-4000:00:2200:11:1500:21:5700:32:46
129RATAJ Zuzanna 56ŁOCHOWOK-3000:00:0500:11:1700:21:5900:32:48
130MICHALAK Wojciech 221BYDGOSZCZM-5000:00:1800:11:0700:21:5100:32:49
131WIŚNIEWSKI Maciej 331ŚWIECIEM-4000:00:2400:11:2800:22:1200:32:56
132CYROK Maciej 370MOKREM-2000:00:0900:11:2400:22:0900:32:57
133BUKOWSKI Mateusz 122WAGROWIEC, OCHODZAM-3000:00:0500:11:1300:21:5600:32:58
134SZYSZKA Radosław 589BYDGOSZCZM-3000:00:0500:10:5400:21:4100:33:00
135GABRYSZAK Bartosz 519INOWROCŁAWM-3000:00:1400:11:1200:21:5400:33:00
136WNUCZYŃSKI Andrzej 446BYDGOSZCZM-4000:00:1800:11:1700:22:0100:33:00
137KOTWICA Hanna 188GODAWYK-2000:00:0500:11:2800:22:1200:33:01
138BOGACZ Mariusz 141RADZIEJÓWM-3000:00:0700:11:5900:22:3000:33:01
139BUZALSKI Robert 441BYDGOSZCZM-4000:00:1800:11:1700:22:0100:33:01
140MACIEJEWSKA Kamila 319BARCINK-3000:00:0400:11:2900:22:1300:33:02
141MUCHA Marcin 303PAWŁÓWEKM-3000:00:1200:11:2300:22:0600:33:02
142SZULC Edmund 108ZIELONKAM-5000:00:1400:11:0200:21:4000:33:02
143MORITZ Rafał 175BARCINM-4000:00:0400:11:2900:22:1300:33:03
144KRZYŻANOWSKI Robert 559M. BYDGOSZCZM-4000:00:1000:11:2200:22:0200:33:03
145JANOWSKI Jacek 591INOWROCŁAWM-4000:00:1500:11:2700:22:1100:33:05
146SOBCZYŃSKI Michał 537BYDGOSZCZM-3000:00:1400:11:2300:22:0700:33:06
147SZATTEN Dawid 51BYDGOSZCZM-3000:00:1600:11:3600:22:1700:33:06
148TATULIŃSKA Aleksandra 505BYDGOSZCZK-3000:00:0900:11:3600:22:2200:33:08
149WIŚNIEWSKI Jakub 280BRZOZAM-2000:00:1100:11:0200:22:0700:33:09
150KANTORSKI Zbysław 140BYDGOSZCZM-5000:00:1800:11:2800:22:0800:33:11
151MITKOWSKA Natalia 562GOSCIERADZK-3000:00:2400:11:2000:22:0000:33:11
152HIRT Tomasz 482BYDGOSZCZM-3000:00:3000:11:3800:22:2500:33:11
153KATULSKI Radosław 264INOWROCŁAWM-3000:00:2800:11:4700:22:3400:33:12
154MICHALEWSKI Bartosz 465BYDGOSZCZM-4000:00:3000:11:4000:22:2700:33:12
155NOWACKI Mariusz 480BYDGOSZCZM-4000:00:0300:10:5300:21:5300:33:13
156DĄBKOWSKA Dorota 603TORUŃK-5000:00:0600:11:3600:22:2900:33:13
157KAZUBOWSKI Jacek 198BIAŁE BŁOTAM-5000:00:0800:11:3700:22:2700:33:14
158LUZAK Mirosław 488BYDGOSZCZM-5000:00:0700:11:2900:22:2000:33:15
159OCHENDAL Maciej 32BYDGOSZCZM-3000:00:0700:11:2300:21:5500:33:19
160GACKOWSKI Krzysztof 120BYDGOSZCZM-4000:00:0700:11:0600:22:0400:33:20
161TUBAJA Albert 368BYDGOSZCZM-4000:00:0700:11:2300:21:5600:33:20
162SŁOMA Maciej 224PRZYŁĘKIM-4000:00:2200:11:2100:22:0300:33:27
163STEMPNIAK Krzysztof 54INOWROCŁAWM-4000:00:0800:11:3700:22:2900:33:28
164BUJAK Karol 302JANIKOWOM-4000:00:0200:11:2400:22:1400:33:30
165WYRĄBKIEWICZ Janusz 568CIECHOCINEKM-6000:00:0600:11:3400:22:3000:33:32
166SIERACKI Krzysztof 114BYDGOSZCZM-3000:00:5200:11:3400:22:1700:33:32
167SZYMAŃSKI Krzysztof 259BYDGOSZCZM-4000:00:0400:11:1700:22:2000:33:33
168LIBAN Zygfryd 19TCZEWM-7000:00:0300:11:3500:22:3400:33:34
169WALIGÓRA Karolina 332KOBYLARNIAK-4000:00:0300:11:1800:22:2100:33:35
170DRÓBKA Krzysztof 262INOWROCŁAWM-5000:00:0800:11:2900:22:2800:33:35
171JASIŃSKI Marek 627TORUŃM-2000:00:0700:11:2400:22:2900:33:36
172MACIEJEWSKI Zbigniew 191INOWROCŁAWM-5000:00:0200:11:1000:22:2300:33:41
173FURTAK Tomasz 187MOGILNOM-4000:00:0900:11:4200:22:4400:33:42
174UKLEJEWSKI Tomasz 292MOGILNOM-4000:00:1000:11:4200:22:4400:33:42
175RYMARKIEWICZ Małgorzata 50BYDGOSZCZK-3000:00:2800:11:3900:22:3900:33:43
176SUCHODOLSKI Radosław 338INOWROCŁAWM-4000:00:0700:11:2700:22:2800:33:47
177ZASADA Krystian 252WOLICEM-4000:00:3300:11:0500:22:0900:33:47
178KLOSKOWSKI Adam 440CHOJNICEM-3000:00:2400:11:2300:22:2600:33:51
179ZIÓŁKOWSKI Mieczysław 117JANIKOWOM-5000:00:0500:11:5200:22:5400:33:52
180MAŁKIŃSKI Józef 118BYDGOSZCZM-6000:00:0900:11:4400:22:4600:33:53
181WIDŹGOWSKI Przemysław 226BYDGOSZCZM-3000:00:1100:11:5800:22:4900:33:53
182SZŁYK Maciej 582INOWROCŁAWM-4000:00:0700:11:4800:22:5400:33:59
183BORUCH Łukasz 619BYDGOSZCZM-3000:00:2200:12:3300:23:2600:33:59
184KANARKOWSKA Zofia 610ŻNINK-100:00:1100:11:4600:22:5000:34:00
185KANARKOWSKI Tomasz 611ŻNINM-4000:00:1000:11:4700:22:5100:34:01
186KIEŁBASIEWICZ Bartosz 563TORUŃM-2000:00:2200:11:5100:22:4900:34:01
187BURY Tomasz 551BYDGOSZCZM-2000:00:0100:11:1000:22:3400:34:13
188KUJAWA Daniel 29INOWROCŁAWM-3000:00:3300:11:2900:22:4400:34:14
189BIEL Marek 325MAŁE RUDYM-4000:00:2200:11:3400:22:4000:34:15
190MIERECZKO Marta 181WLOCLAWEKK-3000:00:0400:11:3300:22:4300:34:16
191KUNKE Tomasz 277GRUDZIĄDZM-3000:00:0500:11:0000:22:2400:34:17
192WAWRZYŃCZAK Arek 602ŁOCHOWOM-4000:00:1100:12:2000:23:1400:34:21
193SAK Joanna 556INOWROCŁAWK-2000:00:0600:11:5200:23:0300:34:23
194MONDRY Waldemar 278BYDGOSZCZM-5000:00:2100:12:1100:22:5100:34:25
195ZBORALSKI Krzysztof 442KRUSZWICAM-4000:00:0800:11:5600:23:1100:34:27
196SZTEJKA Damian 228BYDGOSZCZM-4000:00:1500:11:5300:23:1300:34:28
197KANIA Dariusz 477ŻNINM-4000:00:0800:11:5700:23:1200:34:30
198STASZKIEWICZ Lucyna 356BYDGOSZCZ 85-307K-5000:00:0900:11:4400:22:5600:34:30
199RUSZKIEWICZ Łukasz 352PRZYŁĘKIM-3000:00:3800:12:0900:23:0100:34:32
200KLATECKI Adam 130PRUSZCZM-3000:00:1700:12:0300:23:1700:34:33
201RUSIECKI Mikołaj 540BYDGOSZCZM-3000:00:1100:12:0000:23:1300:34:34
202LEWANDOWSKI Marcin 539STĘSZEWKOM-2000:00:1000:12:0100:23:1400:34:35
203STASZEWSKI Adam 422DOBRCZM-3000:00:3500:12:0600:23:1400:34:35
204RYDLEWSKI Marek 53CIELEM-4000:00:0900:11:5000:23:1100:34:38
205LASKOWSKI Łukasz 381POZNAŃM-2000:00:1100:11:2700:22:5700:34:39
206GOLINOWSKI Dariusz 229KOBYLARNIAM-4000:00:1200:11:4200:23:0100:34:42
207KWIATKOWSKA Bożena 497BYDGOSZCZK-4000:00:1300:11:5400:23:1600:34:43
208KONIEC Krzysztof 93WIĘCBORKM-4000:00:2400:11:4500:22:5700:34:44
209ŻYWICA Adam 17BYDGOSZCZM-4000:00:0400:12:1000:23:2700:34:45
210ŚWIATOWY Krystian 544BARCINM-3000:00:2100:11:4700:23:0100:34:45
211DĄBKOWSKI Wojciech 81SOLEC KUJAWSKIM-3000:00:3700:12:2300:23:3800:34:45
212STANKOWSKA Justyna 601TRZEMESZNOK-4000:00:0900:12:0300:23:1900:34:48
213JANIK Roman 85KWIDZYNM-6000:00:0200:11:5800:23:2600:34:49
214WISIŃSKI Piotr 296BRODNICAM-5000:00:0600:12:3700:23:4800:34:53
215SMYK Piotr 178BARCINM-3000:00:1100:12:0100:23:2400:34:53
216MROZEK Mariusz 521GRUDZIĄDZM-3000:00:2900:12:0100:23:2500:34:53
217SUCHOMSKI Eugeniusz 124LASKOWICE POMORSKIEM-6000:00:0000:11:5000:23:1000:34:57
218KĘPSKI Mariusz 478KRUSZWICAM-3000:00:0700:11:5700:23:1300:34:57
219GACKA Ania 418STRZELEWOK-3000:00:1500:11:5900:23:1900:34:57
220GACKA Rafał 420SICIENKOM-4000:00:1400:12:0000:23:1900:34:58
221GACKA Paula 419STRZELEWOK-100:00:1400:12:0000:23:1900:34:58
222SIKORA Kamil 605CHOJNICEM-3000:00:1900:12:2700:23:4700:35:00
223DĄBKOWSKI Maciej 79SOLEC KUJAWSKIM-4000:00:3600:12:2500:23:4900:35:02
224SZUBARTOWSKI Robert 147BYDGOSZCZM-4000:00:1700:12:1200:23:2800:35:03
225KURS Jarosław 197BYDGOSZCZM-5000:00:2100:12:0500:23:2500:35:03
226DRAPIEWSKI Mirosław 449TORUŃM-3000:00:0900:11:5900:23:2500:35:04
227GACKOWSKA Beata 428BYDGOSZCZK-4000:00:0800:11:5900:23:3000:35:05
228ROBINSON Paul 113WLOCLAWEKM-6000:00:1300:12:2900:23:4800:35:06
229FILIPEK Piotr 481WUDZYNM-4000:00:1300:12:1400:23:3500:35:08
230MATLEWSKA Marzena 484ELBLAGK-4000:00:0100:11:5800:23:2800:35:12
231DOMAN Janusz 112BRZOZAM-6000:00:0300:11:4600:23:2000:35:12
232KACZYŃSKI Marek 358MINIKOWOM-3000:00:0200:12:0900:23:3600:35:13
233SZULC Jarosław 362PRZYŁĘKIM-3000:00:2100:12:0500:23:4000:35:13
234TOMCZAK Zbigniew 74GNIEZNOM-6000:00:2700:12:2500:23:5100:35:15
235SADOWSKI Michał 97INOWROCŁAWM-3000:00:1500:12:0600:23:3400:35:16
236LIPINSKA Anna 444TORUNK-4000:00:0800:12:1100:23:4900:35:23
237NURKIEWICZ Jarosław 512BYDGOSZCZM-4000:00:2200:12:1000:23:4100:35:23
238GORDON Roman 121BYDGOSZCZM-6000:00:1100:12:1000:23:4600:35:24
239RYBAK Remigiusz 538BIAŁE BŁOTAM-4000:00:1100:12:0600:23:4100:35:26
240LICA Krzysiu 500BYDGOSZCZM-5000:00:1600:12:1500:23:4800:35:28
241PASTWA Donata 508BYDGOSZCZK-4000:00:0600:12:1100:23:4400:35:29
242RATKOWSKA Małgorzata 345ŚWIECIEK-3000:00:1100:12:2500:24:0400:35:32
243MATYSZCZAK Damian 244INOWROCŁAWM-4000:00:1600:12:0700:23:3900:35:32
244ZIĘTARA Rajmund 344INOWROCŁAWM-5000:00:1700:12:0600:23:3800:35:32
245LUDWINIAK Bogdan 92BYDGOSZCZM-5000:00:0900:12:1700:23:5300:35:33
246ŚWIĄTKOWSKI Marcin 593SŁUŻEWOM-3000:00:2100:11:5800:23:3500:35:33
247SZULC Mateusz 253DOLNE WYMIARY 52M-2000:00:1800:12:4100:24:1900:35:35
248PRZEDWOJSKI Dariusz 35INOWROCŁAWM-4000:00:3800:12:2800:24:0100:35:37
249SIKORA Antoni 393GĄSAWAM-6000:00:0800:12:0400:23:4700:35:43
250JAMNY Miłosz 585BYDGOSZCZM-6000:00:3000:12:0700:23:4700:35:43
251KUKAWKA Damian 365BRZOZAM-3000:00:2200:12:2600:23:4800:35:51
252KOWALSKI Jacek 336SOLEC KUJAWSKIM-4000:00:3700:12:2500:24:0300:35:51
253KOLANOWSKI Wojciech 65BYDGOSZCZM-5000:00:1200:12:2700:24:1100:35:52
254REPKA Marek 549BYDGOSZCZM-4000:00:1400:12:1000:23:5400:35:53
255KRÓL Ireneusz 59985-088 BYDGOSZCZM-6000:00:1500:12:5800:24:3000:36:01
256RÓŻYCKI Waldemar 452BYDGOSZCZM-4000:00:2600:12:1500:24:1800:36:03
257KRAWCZUK Andrzej 311GDAŃSKM-6000:00:0100:11:5900:23:5200:36:04
258KOLANOWSKA Grażyna 62BYDGOSZCZK-5000:00:1300:12:2600:24:1000:36:06
259MARCYJANIAK Krzysztof 135RADZIEJÓWM-4000:00:3100:12:2500:24:0400:36:06
260DERENDA Mirosław 104INOWROCŁAWM-3000:00:1600:12:0700:23:5300:36:09
261WINKLEWSKI Krzysztof 44SOLEC KUJAWSJUM-4000:00:4000:12:2800:24:1300:36:09
262GRYCZKA Karol 279BRZOZAM-100:00:1500:12:3400:24:1500:36:11
263TRZCIŃSKI Eugeniusz 230BYDGOSZCZM-6000:00:1900:12:2100:24:1100:36:13
264KRUCZKOWSKI Piotr 507BYDGOSZCZM-5000:00:3600:12:3600:24:1900:36:13
265SZEWCZYKOWSKI Grzegorz 487BYDGOSZCZM-3000:00:3000:12:3500:24:2200:36:16
266JURSKI Robert 21285-844 BYDGOSZCZM-4000:00:1000:12:5000:24:3200:36:17
267JENERALSKI Maciej 527KRYSZYN KRAJEŃSKIM-4000:00:2200:12:2600:24:1400:36:18
268WOJCIECHOWSKI Grzegorz 136MOGILNOM-5000:00:3100:13:1500:24:4900:36:18
269ŁOŚ Piotr 9SICIENKOM-4000:00:2700:12:4800:24:4300:36:19
270WIŚNIEWSKI Janusz 45TORUŃM-5000:00:4700:12:5900:24:3400:36:21
271WROBEL Mateusz 580FABIANKIM-2000:00:0800:11:3900:23:4800:36:23
272KARPIŃSKI Daniel Marek 210KOBYLARNIAM-3000:00:1200:13:1500:24:5500:36:28
273KWIATKOWSKI Tomasz 437PAKOŚĆM-4000:00:1100:12:4600:25:0300:36:30
274LEBIEDZIŃSKI Konrad 576BYDGOSZCZM-3000:00:1400:12:1500:24:0500:36:31
275FILIPIAK Jakub 208BYDGOSZCZM-3000:00:1900:12:4200:24:3700:36:31
276TRZÓSŁO Dorota 300WIĘCBORKK-3000:00:2500:12:3900:24:2900:36:31
277CHROBAK Tomasz 207BIAŁE BŁOTAM-3000:00:1400:12:1300:24:1600:36:39
278SITKO Arkadiusz 421KOŁODZIEJEWOM-4000:00:0200:12:2700:24:3200:36:43
279ŻOŁNOWSKA Monika 516TORUŃK-3000:00:0700:12:1800:24:2900:36:44
280KOWALCZYK Tomasz 161BYDGOSZCZM-4000:00:1800:12:3400:24:2700:36:45
281LUZAK Magdalena 498BYDGOSZCZK-2000:00:1600:12:3500:24:4000:36:51
282GUŹDZIOŁ Jarosław 321SOLEC KUJAWSKIM-3000:00:1400:12:1600:24:1900:36:52
283CHOŚCIŃSKI Piotr 57487-100 TORUŃM-4000:00:1600:12:4300:24:3600:36:52
284ŚLESIŃSKI Bartosz 513TORUŃM-4000:00:3800:13:0300:25:0100:36:56
285BRZOZOWSKI Marcin 160BRZOZAM-2000:00:4200:13:3200:25:1900:36:56
286PASTECKI Robert 583INOWROCŁAWM-4000:00:2700:12:5200:24:5900:36:58
287ANDRZEJEWSKI Ryszard 49BYDGOSZCZM-6000:00:0600:12:2400:24:2200:37:00
288MORAWSKI Marek 219BYDGOSZCZM-4000:00:1100:12:2000:24:1700:37:00
289RUDOL Sebastian 213PRĄDOCINM-4000:00:3000:13:3400:25:2200:37:01
290STAWCZYK Dariusz 41BYDGOSZCZM-4000:00:1800:12:5100:24:5700:37:02
291RUDOL Magdalena 214PRĄDOCINK-4000:00:2900:13:3500:25:2300:37:03
292KRUTUL Kasia 305BYDGOSZCZK-4000:00:0400:12:4800:24:5400:37:04
293SOKOŁOWSKA Hanna 564GORZEŃK-5000:00:2100:12:5600:25:0400:37:04
294WILCZYŃSKI Łukasz 129BYDGOSZCZM-2000:00:2100:12:4200:24:4700:37:06
295SOBAŃSKI Michał 357BYDGOSZCZM-3000:00:1100:12:4700:25:0800:37:08
296SOWIŃSKA Justyna 394ŁOCHOWICEK-4000:00:1100:12:4400:24:5000:37:08
297BOLINSKI Bartosz 533BARCINM-3000:00:2900:12:3000:24:3100:37:08
298SOBIERAJ Karolina 625KRUSZWICAK-4000:00:0800:12:3800:24:4400:37:10
299SKUPSZ Jędrzej Kazimierz 350BYDGOSZCZM-2000:00:0900:12:2400:24:3900:37:11
300JĘDRZEJCZYK Mirosław 334POTULICEM-5000:00:0500:12:3100:24:4500:37:12
301MICHNA Justyna 107ŚWIECIEK-4000:00:3700:13:1300:25:2200:37:16
302RAUT Wiesław 307BYDGOSZCZM-6000:00:2700:13:0200:25:1700:37:18
303MIELCARSKI Michał 46SOLEC KUJAWSKIM-3000:00:4000:12:3100:24:4900:37:19
304ANGLART Roman 355BYDGOSZCZM-5000:00:2500:12:4700:25:0100:37:22
305KICZIŃSKA Izabela 463BRODNICAK-3000:00:0600:12:0600:24:2400:37:23
306MACKIEWICZ Piotr 125BYDGOSZCZM-3000:00:2400:13:0400:25:2100:37:23
307REPKA Anna 546BYDGOSZCZK-4000:00:1300:12:5600:25:0400:37:24
308CZYŻEWSKA Justyna 59BRZOZAK-3000:00:1400:12:3600:24:4500:37:24
309WIŚNIEWSKI Włodzimierz 222TORUŃM-5000:00:4100:12:5400:24:5600:37:29
310MAŁKOWSKI Sebastian 329POTULICEM-3000:00:2200:13:0000:25:1800:37:31
311REY ALAMEDA Javier 408BYDGOSZCZM-4000:00:2100:13:0900:25:2500:37:32
312GROCHOWSKI Jakub 225WITOSŁAM-3000:00:2500:12:3200:24:4600:37:32
313ŚLOT Michał 389TORUŃM-4000:00:3200:13:2400:25:3300:37:32
314KOWAL Michał 399NAKŁO NAD NOTECIĄM-3000:00:2300:13:3500:25:5300:37:36
315WOJCIECHOWSKA Emilia 185BYDGOSZCZK-4000:00:2000:12:5100:25:1500:37:38
316WOJCIECHOWSKI Jarosław 186BYDGOSZCZM-4000:00:1900:12:5100:25:1600:37:40
317BEDNAREK Marta 154WTELNOK-3000:00:2800:12:5200:25:0900:37:43
318STACHEWICZ Iwona 624INOWROCŁAWK-3000:00:2800:13:4300:25:5200:37:50
319SADOWSKI Marian 406ZŁOTÓWM-4000:00:3600:13:4600:25:5400:37:50
320GAC Wojciech 528BRZOZAM-100:00:0200:11:2200:24:1500:37:53
321HAREMZA Mariusz 179KOBYLARNIAM-4000:00:1200:12:3800:25:0100:37:54
322MELER-LEWANDOWSKA Katarzyna 397KRUSZWICAK-3000:00:0900:12:3800:25:0600:37:55
323ARACH Przemysław 561BYDGOSZCZM-3000:00:2300:12:5500:25:1700:37:55
324CABAŃSKA Katarzyna 137BARCINK-3000:00:3300:13:1600:25:2600:37:55
325ADAMCZAK Barbara 351BYDGOSZCZK-2000:00:1100:12:3400:25:0700:37:56
326KRUPIŃSKI Andrzej 297NAKŁO NAD NOTECIĄM-5000:00:3400:13:2700:25:4500:37:58
327KIEŁBASIWICZ Bartosz 543TORUŃM-2000:00:3100:13:3100:26:0100:38:01
328BRYCKI Łukasz 567BYDGOSZCZM-3000:00:1000:12:5000:24:5800:38:03
329CHOJNICKI Grzegorz 499TORUŃM-4000:00:2300:13:0200:25:3000:38:03
330GŁOWSKI Aleksander 514KOBYLARNIAM-4000:00:1300:13:1500:25:3300:38:04
331PALACZ Michał 159INOWROCŁAWM-4000:00:2700:13:2300:25:4500:38:04
332MICHALIK Łukasz 110BRZOZAM-3000:00:1200:13:1600:25:3300:38:05
333SZUFRAJDA Robert 151CHARZYKOWYM-2000:00:2600:13:2400:25:4600:38:05
334WAWRZYNIAK Michał 315SOLEC KUJAWSKIM-3000:00:3500:13:1400:25:3500:38:05
335KAMIŃSKA Agnieszka 304BYDGOSZCZK-3000:00:3500:13:1400:25:3600:38:05
336ZUPA Wojciech 375BYDGOSZCZM-5000:00:1500:12:1000:24:5700:38:07
337DĘBSKI Jan 116SUCHARZEWOM-6000:00:2000:13:0200:25:3100:38:07
338SUDZIŃSKI Marcin 405TORUŃM-4000:00:1700:12:5500:25:2800:38:08
339STĘPIEŃ Tomasz 231JARUŻYNM-4000:00:3200:13:1700:25:3900:38:09
340LEWANDOWSKA Małgorzata 70LIPIEK-5000:00:2000:12:5900:25:3300:38:17
341ZAKOŚCIELNY Krzysztof 174WIĘCBORKM-5000:00:2600:13:0600:25:5000:38:18
342BYRTEK Grzegorz 518BYDGOSZCZM-4000:00:2900:12:3600:25:1100:38:18
343RACINOWSKI Artur 630OSIELSKOMężczyźni00:00:2700:13:5000:25:5200:38:20
344PAŚ Michał 273SZELEJEWOM-4000:00:1500:13:2500:25:5900:38:21
345SIMIŃSKI Maciej 509BYDGOSZCZM-4000:00:3800:13:4100:25:5300:38:21
346RAZIK Wieslaw 282BYDGOSZCZM-3000:00:3600:13:0700:25:3700:38:23
347CENTKOWSKA Iwona 250RADZIEJÓWK-4000:00:2000:13:1400:25:4700:38:24
348RENC Patryk 255BYDGOSZCZM-2000:00:2500:13:0900:25:3500:38:24
349KUCHARSKI Jarosław 134BARCINM-4000:00:3300:13:4300:25:5600:38:25
350KUJAWA Roger 554BARCINM-4000:00:3300:13:4300:25:5600:38:25
351BRYWCZYŃSKA Justyna 27PIECHCINK-3000:00:3200:13:2700:25:5700:38:26
352LUTKOWSKI Dariusz 430BYDGOSZCZM-4000:00:3500:13:4300:26:0600:38:26
353KUKLIŃSKI Rafał 294BYDGOSZCZM-3000:00:1200:12:5600:25:4200:38:29
354CZYŻNIKIEWICZ Paweł 474BYDGOSZCZM-2000:00:2900:13:3700:25:5700:38:29
355TRUSZCZYŃSKA Joanna 542GDYNIAK-4000:00:2300:13:3000:25:5400:38:30
356CZYŻNIKIEWICZ Karol 476BYDGOSZCZM-2000:00:2900:13:3700:25:5700:38:30
357ADAMCZYK Agnieszka 608NAKŁOK-3000:00:2300:13:2200:25:5200:38:34
358RZETELNA Sylwia 211INOWROCŁAWK-4000:00:0800:12:4900:25:4000:38:35
359NIEDBALSKI Przemysław 241ŻNINM-4000:00:2200:13:2400:25:5300:38:35
360NIEDBALSKA Anna 240ŻNINK-4000:00:2300:13:2300:25:5200:38:35
361RYDLEWSKI Andrzej 396BYDGOSZCZM-3000:00:1100:13:1400:25:5000:38:37
362DROŻDŻ Małgorzata 25SADKIK-3000:00:3600:13:3800:26:0600:38:38
363TOBOLSKI Tomasz 328BYDGOSZCZM-4000:00:1300:12:5800:25:3500:38:39
364POBIEDZIŃSKI Robert 354ZŁOTÓWM-2000:00:0700:13:2500:25:5000:38:43
365SOŁDON Bogusław 171OSIELSKOM-6000:00:2700:13:2400:25:5600:38:45
366BARTNIK Mieczysław 163BYDGOSZCZM-5000:01:3000:13:0300:25:4100:38:49
367BRZÓSKIEWICZ Rafał 457TORUŃM-3000:00:1000:13:2100:26:0500:38:52
368ŚWIATOWY Ryszard 573BYDGOSZCZM-4000:00:0400:12:4400:25:4800:38:57
369GRZYWACZ Marcin 195BYDGOSZCZM-3000:00:1400:12:0600:24:4100:38:57
370KOWALSKI Grzegorz 234BYDGOSZCZM-5000:00:2700:13:2400:26:2600:38:58
371DR. RITSCHER Tom Nils 620ERFURTM-5000:00:0900:12:4700:25:4800:39:00
372SOLDON Halina 170OSIELSKOK-4000:00:2600:13:4100:26:2700:39:00
373SIEKIERKA Zbigniew 220BARCINM-6000:00:2900:13:2900:26:0400:39:04
374BARWIKOWSKA Bogusia 196SOLEC KUJAWSKIK-4000:00:1500:13:2200:26:0800:39:06
375GAWRYCH Andrzej 201BYDGOSZCZM-4000:00:3300:13:0300:25:5400:39:06
376WAWRZYNIAK Piotr 98KIEŁCZEWOM-5000:00:1900:13:4100:26:3600:39:11
377TYMOSIAK Mateusz 95CIELEM-2000:00:4300:14:0400:26:3900:39:14
378GRABARSKA Anna 67NAKŁO NAD NOTECIĄK-3000:00:0000:12:3600:25:3900:39:15
379BRACICHOWICZ Bogumiła 557ŚWIECIEK-5000:00:3400:13:3100:26:1900:39:20
380FARBICKA-ŻYWIC A Paulina 18BYDGOSZCZK-4000:00:0400:13:1700:26:1700:39:21
381KRUCZYŃSKI Bogusław 337INOWROCŁAWM-4000:00:0900:12:4100:25:4300:39:23
382SIERANT Marian 483BYDGOSZCZM-5000:00:1300:13:4900:26:2600:39:23
383ĆWIKLIŃSKA Anna 34BYDGOSZCZK-3000:00:3500:13:5700:26:3200:39:25
384JANKOWSKI Tomasz Michał 390BYDGOSZCZM-5000:00:2200:13:0600:26:0300:39:33
385MAKUCH Mikołaj 369NOWA WIEŚ WIELKAM-2000:00:4300:13:4300:26:3000:39:34
386KUDŁA Krzysztof 306BYDGOSZCZM-6000:00:1300:13:1100:26:1300:39:37
387REDLAK Tomasz 58BYDGOSZCZM-4000:00:1300:13:1100:26:1300:39:37
388ANASZEWICZ Marzena 87PRZYŁĘKIK-4000:00:1900:13:5000:26:4500:39:37
389MALATYŃSKA Barbara 76PRZYŁĘKIK-4000:00:1900:13:5000:26:4500:39:39
390UGOREK Mirosław 402BYDGOSZCZM-3000:00:1600:13:1400:26:3700:39:45
391KAMIŃSKI Andrzej 285NAKŁO NAD NOTECIĄM-4000:00:3700:13:5500:26:4600:39:46
392OSZUBSKI Kazimierz 327BYDGOSZCZM-4000:00:2100:13:4500:26:3400:39:50
393KOPIŃSKA-KRÓL Magdalena 526BYDGOSZCZK-4000:00:1000:14:0500:27:0300:39:56
394TOCZKIEWICZ Kaja 126BRZOZAK-100:00:2900:14:0300:27:1000:39:57
395BOLLIN Łukasz 489BYDGOSZCZM-3000:00:3900:13:2400:25:5600:39:58
396NALEWALSKA Justyna 318BYDGOSZCZK-2000:00:2600:13:4400:26:4200:40:00
397KONIEC Piotr 349BYDGOSZCZM-4000:00:2600:13:3600:26:5500:40:00
398BICZKOWSKA Magdalena 295BYDGOSZCZK-3000:00:2700:14:0900:27:1200:40:00
399PIOTROWSKA Marzena 594BYDGOSZCZK-3000:00:3700:13:5300:26:5400:40:01
400WARCZAK Katarzyna 592BYDGOSZCZK-3000:00:3700:13:5300:26:5400:40:01
401ANDRZEJEWSKA Sylwia 324BYDGOSZCZK-2000:00:4600:14:3000:27:1100:40:04
402GRZONKA Emilia 373BYDGOSZCZK-2000:00:4700:14:2900:27:1000:40:04
403SROCZYŃSKA Marta 353BYDGOSZCZK-2000:00:0800:13:4500:26:5900:40:05
404BARANOWSKA Julia 256BYDGOSZCZK-100:00:2000:13:4200:27:0100:40:06
405KOWALSKA Anna 530BYDGOSZCZK-3000:00:0700:12:4500:26:1700:40:09
406KRYSZTOFIAK Robert 127BRZOZAM-4000:00:1800:13:2100:26:2800:40:09
407KUJAWSKI Damian 434PŁUŻNICAM-2000:00:2000:13:0700:26:3200:40:19
408SZYCHUŁDA Joanna 43387-200 WĄBRZEŹNOK-2000:00:2000:13:0700:26:3300:40:20
409RYBAK Krzysztof 46486-005 PRZYŁĘKIM-6000:00:3000:14:2000:27:1700:40:20
410BRATEK Andrzej 288BYDGOSZCZM-5000:00:2200:14:0700:27:1800:40:25
411KOSAKOWSKA Barbara 16SZCZECINK-5000:00:1700:13:5000:27:1000:40:30
412KWIATKOWSKI Łukasz 395TORUŃM-3000:00:3200:13:3100:26:3600:40:31
413JAZNY Sevan 409TORUŃM-4000:00:3200:13:3300:26:3700:40:32
414KUZIOŁA Marcin 450BYDGOSZCZM-3000:00:3900:14:1100:27:2700:40:36
415UGOREK Dariusz 404BYDGOSZCZM-4000:00:1700:13:4300:26:4000:40:37
416BRZOZOWSKI Jarosław 3786-081 BRZOZAM-5000:00:4100:14:1400:27:2900:40:43
417WOŁOSZYN Kazimierz 13BYDGOSZCZM-6000:00:1800:13:4200:26:5400:40:46
418ZALECH Barbara 258SOLEC -KUJAWSKIK-3000:00:3400:13:5800:27:2000:40:46
419NIEMECZEK Waldemar 316JANIKOWOM-5000:00:2900:14:0200:27:1800:40:47
420REPCZYŃSKI Wojciech 299NAKŁO NAD NOTECIĄM-5000:00:3400:14:1000:27:2400:40:52
421SKOCZYŃSKI Eugeniusz 596INOWROCŁAWM-5000:00:4900:14:3100:27:4600:40:52
422KOSECKI Tomasz 289BYDGOSZCZM-2000:00:2400:13:4700:27:1800:40:54
423PAWLACZYK-MATELA Emilia 347BYDGOSZCZK-3000:00:0900:14:1600:27:3300:40:57
424CZUB Katarzyna 413BYDGOSZCZK-4000:00:2100:14:2600:27:5200:41:03
425PITUŁA Monika 63TORUŃK-3000:00:4400:14:1900:27:1600:41:08
426WEŁNICKI Waldemar 96ZAMOŚĆ KOŁO BYDGOSZCZYM-4000:00:4200:14:0700:27:2200:41:10
427MIKUŁA Tomasz 218RYNARZEWOM-3000:00:4100:14:0800:27:2400:41:11
428ŁYKO Łukasz 495BRZOZAM-3000:00:4400:14:2600:27:4800:41:11
429DOBOSZ Kamil 382BYDGOSZCZM-3000:00:4300:14:0300:27:4100:41:12
430MAKUCH -DOBOSZ Urszula 378BYDGOSZCZK-4000:00:4300:14:0300:27:4100:41:12
431STAWNIAK Karol 290ŻNINM-6000:00:3100:14:2200:27:4800:41:17
432SZPERKOWSKI Krzysztof 629DOBRCZM-4000:00:2600:14:0400:27:2700:41:23
433KAPELIŃSKI Sebastian 553BYDGOSZCZM-2000:00:3400:14:2800:27:5600:41:32
434PODBORNY Piotr 360TORUŃM-4000:00:4800:14:1000:27:3900:41:32
435PRZYBYLSKI Mariusz 309BYDGOSZCZM-5000:00:2900:14:1400:27:4100:41:36
436KUBIAK Małgorzata 203INOWROCŁAWK-5000:00:3100:14:2700:27:5800:41:36
437PRZYBYLSKA Grażyna 308BYDGOSZCZK-5000:00:2800:14:2200:27:5200:41:37
438DĄBROWSKI Jarosław 190SOLEC KUJAWSKIM-4000:00:4400:14:2400:27:5000:41:40
439GRZELAK Jakub 119BYDGOSZCZM-2000:00:4200:14:4000:28:1400:41:52
440MICHALSKI Damian 268GNIEWKOWOM-3000:00:3200:14:4900:28:1400:41:53
441AUGUSTYNIAK Piotr 566BYDGOSZCZM-4000:00:1900:13:5800:27:4200:42:04
442MELLER Krzysztof 245MOGILNOM-3000:00:4100:15:1100:28:4500:42:09
443MAREK Sławek 379PRZYSIKM-3000:00:3100:14:1100:27:4900:42:10
444RÓG Robert 616M-2000:00:2300:14:2500:28:1400:42:11
445JĘDRZEJCZYK Marzenna 335POTULICEK-5000:00:2400:14:3700:28:2300:42:16
446CZARNECKA-PIJAROWSKA Dominika 522BYDGOSZCZK-3000:00:2800:14:1400:28:0600:42:20
447ROBACZEWSKA Joanna 471SZEMBEKOWOK-100:00:3100:14:4100:28:2700:42:23
448ROBACZEWSKI Marcin 470SZEMBEKOWOM-4000:00:3000:14:4200:28:2800:42:24
449TWAROWSKI Arkadiusz 469TORUŃM-3000:00:3000:14:4200:28:2800:42:24
450BURSKA Małgorzata 571DOBRCZK-3000:00:0600:14:2400:28:1600:42:26
451SADOWSKA Maria 407ZŁOTÓWK-4000:00:3500:14:4300:28:3700:42:26
452BĄKOWSKA Jolanta 247WIĘCBORKK-5000:00:2500:14:3400:28:3000:42:38
453WIŚNIEWSKA Karolina 286RADZIEJÓWK-3000:00:3600:14:5200:28:5500:42:44
454KASPROWICZ Piotr 115BYDGOSZCZM-3000:00:2500:13:5500:27:5400:42:46
455STYKAŁA Adrianna 156BUKOWIECK-100:00:3900:14:4900:28:4300:42:46
456STYKAŁA Magdalena 155BUKOWIECK-4000:00:3900:14:4900:28:4300:42:46
457GNIOT Bożena 283MINIKOWOK-3000:00:3900:14:4900:28:4300:42:46
458PREUSS Daniel 412BYDGOSZCZM-4000:00:1700:14:1200:28:0500:42:51
459CENTAŁA Jarosław 598BYDGOSZCZM-3000:00:3600:14:5700:28:5200:42:51
460KARASZEWSKI Sławomir 128RÓŻANKOWOM-4000:00:0900:14:1300:28:3200:42:55
461GAJZLER Jerzy 261BYDGOSZCZM-6000:00:1600:13:5300:28:1200:43:02
462JAWORSKI Tomasz 435ŚWIECIE 86-100M-3000:00:3700:13:3000:28:1600:43:03
463MACIEJEWSKA Magdalena 132BYDGOSZCZK-3000:00:1300:14:5600:28:5900:43:15
464JAŻDŻEWSKA Grażyna 131BYDGOSZCZK-3000:00:1200:14:5700:29:0000:43:16
465JULLY Arkadiusz 313BRZOZAM-3000:00:4700:15:2400:29:2400:43:21
466ZIELIŃSKI Radosław 239BYDGOSZCZM-3000:00:3800:14:3900:28:5700:43:28
467OKOŃSKA Małgorzata 320INOWROCŁAW 88-100K-5000:00:2800:14:3600:28:4400:43:31
468GOLA Grzegorz 86MARKOWOM-4000:00:3900:14:2400:28:3400:43:31
469SZUFRAJDA Weronika 152CHARZYKOWYK-2000:00:2800:14:4600:29:1300:43:37
470PALACZ Agnieszka 146INOWROCŁAWK-4000:00:2800:14:4600:29:1200:43:37
471FRĄSZCZAK Tadeusz 569JANIKOWOM-6000:00:0200:14:1300:28:3800:43:38
472BRZOZOWSKI Piotr 3886-061 BRZOZAM-2000:00:4400:15:1300:29:3000:43:43
473TREPANOWSKI Tomasz 448PRZYŁĘKIM-4000:00:3900:15:5400:30:0400:43:44
474OBORSKI Łukasz 468KRUSZWICAM-3000:00:4900:16:1500:30:0700:43:46
475KAWA Marcin 209BYDGOSZCZM-4000:00:4600:15:1400:29:2500:43:49
476PRZEDWOJSKA Katarzyna 36INOWROCŁAWK-4000:00:4100:15:1700:29:5200:43:50
477DRAŻDŻEWSKA Joanna 293ŚWIECIEK-3000:00:3000:15:1700:29:3800:43:52
478SAWIEŁAJC Michał 260BYDGOSZCZM-4000:00:2600:14:4700:29:0300:43:53
479MICHALAK Marianna 606ŚWIECIEK-3000:00:1200:14:5800:29:2100:43:55
480KABAT Radosław 515ŁÓDŹM-4000:00:4200:15:1600:29:5100:43:58
481CHOŚCIŃSKA Agnieszka 535TORUŃK-4000:00:1600:14:4000:28:4600:43:59
482GUMIENNY Maciej 541BYDGOSZCZM-4000:00:2400:15:1600:29:3600:44:03
483UCIŃSKI Edward 348SZUBINM-6000:00:0700:14:2700:29:1000:44:06
484SZULC Joanna 565BYDGOSZCZK-4000:00:1900:14:5100:29:0600:44:06
485PORAZIŃSKA Viktoria 301BYDGOSZCZK-4000:00:1900:14:5200:29:0600:44:06
486TRELA Jolanta 215BYDGOSZCZK-3000:00:2400:15:2700:29:5400:44:06
487MIŁKOWSKA Monika 47BYDGOSZCZK-3000:00:2400:15:2700:29:5400:44:06
488SZTEJKA Jolanta 227BYDGOSZCZK-3000:00:4600:15:4300:29:4800:44:12
489NAWROCKA Kinga 427BYDGOSZCZK-4000:00:5000:15:4500:30:0500:44:16
490PŁOMIŃSKI Norbert 426BYDGOSZCZM-3000:00:5000:15:4500:30:0600:44:16
491BOLEWSKA BOLEWICZ Joanna 189RADZIEJÓWK-4000:00:3400:15:0400:29:4300:44:29
492BOLEWICZ Mariusz 176RADZIEJÓWM-4000:00:3400:15:0400:29:4300:44:29
493ZIELIŃSKA Elżbieta 496BYDGOSZCZK-5000:00:2100:15:1500:29:4900:44:36
494DUDEK Marzena 475INOWROCŁAWK-5000:00:2600:15:2000:30:0100:44:50
495KWIATKOWSKA Maja 479BYDGOSZCZK-2000:00:2600:15:2000:30:0100:44:50
496FRANCISZKIEWICZ Monika 552BONISLAWK-2000:00:3300:14:4900:29:4000:44:50
497DRÓŻDŻ Małgorzata 275BRZOZAK-2000:00:4700:16:2900:30:4200:44:54
498BEDNARCZYK Joanna 511BYDGOSZCZK-3000:00:0900:14:5400:29:4500:44:56
499RACIBORSKI Grzegorz 238BYDGOSZCZM-3000:00:3500:13:3100:27:5100:44:56
500MIAZGA Adam 392BRZOZAM-3000:00:2500:15:4500:30:3600:44:59
501KALINOWSKA Patrycja 242SOLEC KUJAWSKIK-2000:00:1500:14:4200:29:3800:45:15
502KAPELISKI Stanisław 21BYDGOSZCZM-5000:00:3200:15:1600:29:4600:45:16
503LENC Janusz 123BYDGOSZCZM-6000:00:4900:15:4600:30:2400:45:18
504PÓŁGĘSEK Rafał 142SOLEC KUJAWSKIM-4000:00:4100:15:3800:30:3000:45:36
505SZPOTANSKI Zbigniew 361BYDGOSZCZM-6000:00:0600:15:1300:30:2600:45:37
506SZARSZEWSKI Witold 346NAKŁO NAD NOTECIĄM-6000:00:2000:14:5900:30:3100:45:41
507GRZYWACZ Karolina 194BYDGOSZCZK-3000:00:1300:15:1800:30:2700:45:42
508GROTT Bartłomiej 284BYDGOSZCZM-4000:00:4400:15:3300:30:2700:45:46
509GRYLEWICZ Tomasz 398BYDGOSZCZM-3000:00:4400:15:3300:30:2700:45:46
510RATAJ Maciej 99BYDGOSZCZM-4000:00:1800:14:3800:29:5700:45:47
511KNIOŁA Lucyna 102NAKŁO NAD NOTECIĄK-4000:00:3700:15:0300:30:0400:45:48
512DOLATA Katarzyna 267INOWROCŁAWK-3000:00:3200:15:0900:30:2800:45:52
513SZYSZKA Joanna 265INOWROCŁAWK-3000:00:3100:15:4000:30:4200:45:53
514BŁOŃSKA Natalia 266INOWROCŁAWK-3000:00:3100:15:4000:30:4200:45:53
515ŁOŚ Anna 111SICIENKOK-3000:00:2600:15:1000:30:1700:45:56
516KOLASIŃSKA Edyta 172BYDGOSZCZK-3000:00:2600:15:1000:30:1700:45:58
517ZAWISZEWSKI Adam 613BRZOZAM-3000:00:2100:15:2700:30:5300:46:04
518ŚLESIŃSKA Ewa 612BRZOZAK-4000:00:2100:15:2700:30:5300:46:04
519GRABOWSKI Piotr 494CIELEM-5000:00:3800:15:3500:30:3500:46:08
520GRABOWSKA Lucyna 493CIELEK-5000:00:3400:15:5400:30:4700:46:12
521PAŚ Katarzyna 272GNIEZNOK-4000:00:1600:15:2100:30:3200:46:27
522JAWORSKA Monika 43686-100 SULNOWOK-3000:00:3600:15:3000:30:4400:46:27
523WRUK1 Justyna 425GRÓDEKK-4000:00:3500:15:3200:30:4500:46:29
524ROMANOWSKA Halina 165TORUŃK-6000:00:4800:16:3800:31:5400:46:29
525STRABEL Łukasz 199BYDGOSZCZM-2000:00:2000:15:0200:30:3500:46:38
MARCINKOWSKA Anna 341GRĘBOCINK-40DNF00:16:03 DNF00:31:30 DNF00:46:51 DNF
527MIAZGA Katarzyna 391BRZOZAK-2000:00:2500:15:4500:30:5000:47:03
528CZASOWIEC Andrzej 166TORUŃM-6000:00:0000:17:0000:32:4200:47:17
529RYBAK Mariusz 287BYDGOSZCZM-4000:00:3000:15:3800:31:0800:47:19
530KLIMEK Justyna 502BYDGOSZCZK-3000:00:2900:15:3900:31:0900:47:20
531WYKRZYKOWSKI Andrzej 235CHEŁMNOM-6000:00:3800:16:5100:31:4100:47:22
532OŻDŻYŃKA Patrycja 458BYDGOSZCZK-2000:00:2400:15:5500:31:2000:47:24
533UGOREK Daniel 461BYDGOSZCZM-3000:00:1700:15:3900:31:2400:47:29
534RASSALSKA-KAUSA Jola 312BYDGOSZCZK-3000:00:3900:15:5200:31:2200:47:32
535ŚLĘZAK Rafał 588BYDGOSZCZM-4000:00:4400:16:3700:32:0900:47:40
536ZIELIŃSKA Justyna 257SOLEC KUJAWSKIK-3000:00:4000:15:4200:31:2600:47:48
537ZAGOŻDŻON Wioleta 237SOLEC KUJAWSKIK-3000:00:4000:15:4200:31:2600:47:49
538ANDRYSZAK Vanessa 298NOWA WIEŚ WIELKAK-100:00:2700:14:4900:30:3900:47:56
539ZIELIŃSKI Andrzej 100TORUŃM-4000:00:4700:16:2500:32:1100:47:58
540ŚLĄSKA Angelika 485ŚWIECIEK-3000:00:1200:15:1100:30:4200:48:00
541PYRA-KUCZYŃSKA Marzena 72JEŻEWOK-4000:00:1200:15:2300:30:4700:48:00
542ROZMARYNOWICZ Anna 71DĄBROWA CHEŁMIŃSKAK-3000:00:0200:15:3300:30:5700:48:09
543LUTKOWSKA Katarzyna 429BYDGOSZCZK-3000:00:3500:16:5000:32:2800:48:09
544ADAMCZAK Ewa 467BYDGOSZCZK-3000:00:3500:16:5000:32:2800:48:09
545WYCZLING Piotr 432BYDGOSZCZM-4000:00:3500:16:5000:32:2800:48:09
546WYCZLING Agnieszka 431BYDGOSZCZK-3000:00:3500:16:5000:32:2800:48:09
547KARDACH Magdalena 577BYDGOSZCZK-3000:00:3600:16:5000:32:3000:48:09
548SZAJDA Magdalena 456PRZYŁĘKIK-4000:00:3900:15:5400:31:4400:48:26
549DEPKA Agnieszka 447BYDGOSZCZK-3000:00:4000:15:5700:31:4600:48:26
550WIŚNIEWSKA Ewa 39MROCZAK-4000:00:4300:16:4300:32:2300:48:30
551KUCHARSKI Adam 40BUDZYŃM-5000:00:4200:16:4500:32:2300:48:31
552CHMIEL Nikodem 614M-2000:00:4000:13:0700:29:2100:48:58
553PISKORSKA Marta 101SOLEC KUJAWSKIK-3000:00:4200:16:2000:32:4600:49:11
554KUBIAK Małgorzata 91SOLEC KUJAWSKIK-4000:00:4300:16:1900:32:4500:49:11
555DĄBROWSKI Janusz 342PATEREKM-6000:00:2000:16:4700:32:5000:49:16
556SUŁKOWSKI Mariusz 248BRZOZAM-3000:00:4400:16:4100:32:2900:49:21
557CYBUL Anna 558BYDGOSZCZK-4000:00:1900:16:2000:33:1000:49:26
558ZIELIŃSKI Waldemar 472BYDGOSZCZM-5000:00:2100:16:2000:32:5500:49:44
559FOLARZYŃSKI Łukasz 570INOWROCŁAWM-3000:00:5000:17:5100:33:5700:49:57
560DRUŻYŃSKI Sebastian 64TORUŃM-3000:00:4300:16:1600:32:3500:50:05
BLASZKIEWICZ Marzena 164BORÓWNOK-30DNF00:16:16 DNF00:32:39 DNF00:50:18 DNF
562CENTKOWSKA Ewelina 411CIECHOCINEKK-3000:00:0700:16:4800:33:3100:50:19
563MAZANOWSKA Ewa 550BYDGOSZCZK-4000:00:4700:17:5400:34:3400:50:37
564FUDAŁA Marek 326WARSZAWAM-6000:00:2300:16:4800:33:2600:50:40
565KACZMAREK Agnieszka 103BYDGOSZCZK-4000:00:3700:16:3600:33:3700:50:58
566ZUPA Aleksandra 520BYDGOSZCZK-2000:00:4000:16:2800:34:1700:51:10
567MICHALAK Martyna 149BYDGOSZCZK-100:00:1600:17:4000:34:1200:51:19
568SZUBARTOWSKA Pola 148BYDGOSZCZK-100:00:1600:17:4000:34:1200:51:19
LIBERA Sabina 534BYDGOSZCZK-40DNF00:17:55 DNF00:35:03 DNF00:52:37 DNF
570GRABOWSKA Ilona 451BYDGOSZCZK-3000:00:3700:18:2900:35:5600:54:07
571JURCZYK Artur 236BYDGOSZCZM-4000:00:4300:18:2300:35:5600:54:39
572MŁYNAREK Aneta 459WYSTĘPK-3000:00:4800:18:4500:37:0700:56:09
573MŁYNAREK Piotr 460WYSTĘPM-4000:00:4800:18:4500:37:0600:56:09
574RUDNICKA Karolina 24NOWA WIEŚ WIELKAK-3000:00:4400:18:4100:37:2700:57:06
KOLODYNSKA Aleksandra 60ZLAWIES WIELKAK-20DNF00:18:19 DNF00:36:49 DNF00:57:44 DNF
576ROSIŃSKA Janina 618PABIANICEK-7000:00:0000:25:5700:49:5201:13:56
577SPARZYŃSKI Adam 490INOWROCŁAWM-3000:00:00
578PIĄTKOWSKI Michał 169TORUŃM-2000:00:00
579NIZIOŁ Katarzyna 632K-2000:00:4900:16:14
Znaleziono 579 wynik(ów)