XI BIEG SYLWESTROWY

Organizator/ Organizer:
Hotel Brzoza
Data/ Date:
2017-12-31
Miejsce/ Place:
Brzoza
Dystans/ Distance:
10 km
Zgłoszonych/ Registered:
634
Wystartowało/ Started:
579
Nie ukończyło/ Not finished:
3
Ukończyło/ Finished:
576
Na trasie/ On track:
3

Klasyfikacja/ Classiffication: Wszyscy

Punkt pomiarowy/ Time point: 9,6 km

Pełne wyniki/ Full Results dla 9.55km: PDF | CSV
Wyniki uproszczone/ Simple results : PDF | PDF2 | CSV
 
Klasyfikacje w punktach pomiarowych/ Classification for time points: 2.5km | 4.85km | 7.2km | 9.55km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii/ Classification by category: Wszyscy | Kobiety | Mężczyźni | K-1 | M-1 | K-20 | M-20 | K-30 | M-30 | K-40 | M-40 | K-50 | M-50 | K-60 | M-60 | K-70 | M-70

Msc/ RnkZawodnik/ NameNumer/ BibKlub/ TeamMiejscowość/ CityKraj/ CountryKategoria/ CategoryCzas startu/Start time2.5km4.85km7.2km9.55km
      
1ROGIEWICZ Andrzej 4GRUDZIĄDZM-2000:00:0100:08:0200:15:4000:23:0300:30:33
2MIERECZKO Maciek 182WLOCLAWEKM-3000:00:0100:08:0200:15:4000:23:0300:30:33
3PAWLAK Bartosz 291PADNIEWKOM-2000:00:0100:08:0300:15:4000:23:1100:30:46
4BETHKE Sławomir 501BYDGOSZCZM-2000:00:2900:15:3900:30:5400:31:0400:31:15
5MIKIELSKI Daniel 150OLSZTYNEKM-2000:00:0000:08:2100:16:2100:24:2500:32:25
6ŚWIĄTKOWSKI Paweł 75TRZEMESZNOM-3000:00:0100:08:3900:16:4800:25:0300:33:09
7POLAŃSKI Tomasz 640B4SPORTBYDGOSZCZM-4000:00:0200:08:4100:16:5100:25:0300:33:12
8JARANOWSKI Andrzej 372BRODNICAM-2000:00:0200:08:3200:16:4500:25:0300:33:27
9MOTOCZYŃSKI Wojciech 314BYDGOSZCZM-3000:00:0100:08:5100:17:0800:25:2600:33:36
10KICZIŃSKI Bartosz 462BRODNICAM-3000:00:0100:08:5100:17:0800:25:2500:33:38
11LUTOWSKI Wojciech 162BYDGOSZCZM-3000:00:0100:08:4900:17:0200:25:2400:33:44
12BEDNARCZYK Adrian 42BYDGOSZCZM-3000:00:0100:08:3100:17:0000:25:3900:34:11
13KUCZEK Piotr 621RADZIEJÓWM-3000:00:0200:08:5100:17:1200:25:4500:34:14
14GEHRKE Robert 246CHODZIEŻM-3000:00:0200:08:4200:17:1600:26:0200:34:45
15JAGODZIŃSKI Mateusz 133BYDGOSZCZM-2000:00:0200:08:5300:17:2300:26:0500:34:56
16WIWATOWSKI Michał 55PRZYŁĘKIM-3000:00:0100:08:5400:17:2700:26:1600:35:03
17GROCHOWIAK Piotr 177BARCINM-3000:00:0200:09:1400:17:5300:26:3600:35:22
18KMITTA Leszek 504INOWROCLAWM-2000:00:0300:09:1300:17:5100:26:4200:35:37
19HAPKE Tomasz 276WILKOWOM-4000:00:0200:09:1200:18:0300:26:5500:35:42
20KOWALCZYK Marek 11BYDGOSZCZM-3000:00:0200:09:2200:18:1600:27:0100:35:45
21SZYSZKA Mariusz 158BYDGOSZCZM-3000:00:0300:09:2300:18:1300:27:0300:35:45
22WOLNY Piotr 10BYDGOSZCZM-5000:00:0200:09:2200:18:1600:27:0300:35:50
23MOKRZYCKI Rafał 555INOWROCŁAWM-4000:00:0200:09:1500:18:0900:27:0700:36:04
24WARCZAK Piotr 249BYDGOSZCZM-4000:00:0000:09:2600:18:1700:27:0900:36:12
25WIĘCKOWSKI Dariusz 22BYDGOSZCZM-3000:00:0300:09:2300:18:1700:27:1900:36:17
26KOZAR Karol 439BYDGOSZCZM-3000:00:0300:09:3100:18:3000:27:3100:36:25
27MAĆKOWSKI Maciej 66BYDGOSZCZM-3000:00:0300:09:2100:18:1400:27:1800:36:28
28SZENK Marta 78BYDGOSZCZK-3000:00:0300:09:2300:18:1600:27:2200:36:31
29KOLMAJER Rafał 274BYDGOSZCZM-3000:00:0300:09:2100:18:1600:27:2200:36:32
30ETTINGER Paweł 609BYDGOSZCZM-3000:00:0400:09:4200:18:3600:27:3300:36:37
31OSIŃSKI Ryszard 572MALBORKM-5000:00:0200:09:2200:18:2100:27:4100:37:07
32PAWŁOWSKI Tomasz 84ZIELONKAM-2000:00:0300:09:4600:18:5700:28:0900:37:17
33RYCHTER Karol 623NIEMCZM-4000:00:0500:09:4100:18:4800:28:0900:37:21
34SOBIERALSKI Rafał 143BRZOZAM-4000:00:0300:09:4000:18:5400:28:1500:37:32
35KUBANEK Łukasz 61NIEMCZM-3000:00:0200:09:2400:18:4100:28:1000:37:44
36RUTKOWSKI Szymon 597BYDGOSZCZM-100:00:0200:09:1500:18:2200:28:0100:37:48
37NIESPODZIŃSKI Robert 628INOWROCŁAWM-4000:00:0600:09:4600:19:0700:28:3600:37:59
38BUKOWIŃSKI Michał 424BYDGOSZCZM-3000:00:0500:09:5700:19:2000:28:5000:38:00
39JOACHIMIAK Marek 536INOWROCŁAWM-2000:00:0200:09:4800:19:1400:28:4200:38:04
40ZIELIŃSKI Nicolas 473BYDGOSZCZM-2000:00:0300:09:5600:19:2400:28:5200:38:14
41SPYCHALSKI Waldemar 374ŁOCHOWICEM-4000:00:0300:09:5000:19:1400:28:4700:38:16
42CHMIELEWSKI Tomasz 532BYDGOSZCZM-5000:00:0400:10:0900:19:3800:29:0800:38:23
43CZUK Marek 167TORUŃM-6000:00:0200:09:4900:19:1700:28:5100:38:25
44ŻAROŃ Sławomir 204BYDGOSZCZM-5000:00:0300:09:5200:19:2500:29:1000:38:26
45ZAKURZEWSKI Tomasz 590BRZOZAM-4000:00:0500:10:0800:19:3100:29:0200:38:31
46KULBAKA Dawid 3185-331M-3000:00:0900:10:1300:19:4600:29:2900:38:38
47JĘDRZEJCZYK Mikołaj 269WYSTĘPM-4000:00:0300:10:0100:19:2800:29:0500:38:41
48LEWANDOWSKI Jacek 106RADZIEJÓWM-3000:00:0600:10:1100:19:4200:29:2200:38:57
49NALIŃSKI Mateusz 193BRZOZAM-100:00:0200:09:1600:18:2500:28:4300:38:58
50KĄTNIK Jacek 403ŁOCHOWOM-4000:00:0500:10:1300:19:4300:29:2400:39:02
51RACZYŃSKI Krzysztof 28BYDGOSZCZM-5000:00:0500:10:1300:19:4300:29:2400:39:07
52STOMSKI Krzysztof 376SOLEC KUJAWSKIM-4000:00:0500:10:0000:19:3700:29:2500:39:14
53KUBIAK Bartłomiej 600DOBRCZM-3000:00:0500:10:1400:19:5000:29:3300:39:14
54PAWLACZYK Szymon 343BYDGOSZCZM-3000:00:0500:10:2400:20:0300:29:4500:39:16
55KRUPA Piotr 80BYDGOSZCZM-3000:00:0500:10:0700:19:4000:29:3100:39:20
56JARZĄB Piotr 333SOLEC KUJAWSKIM-3000:00:0700:10:1600:19:5300:29:4400:39:28
57GALIŃSKI Bartosz 200BYDGOSZCZM-2000:00:0400:10:1000:19:4800:29:4300:39:29
58RUDNICKI Michał 23NOWA WIEŚ WIELKAM-3000:00:0200:09:5800:19:4100:29:3700:39:30
59KUŁAKOWSKI Krzysztof 414BYDGOSZCZM-3000:00:1000:10:0900:19:4800:29:4100:39:33
60STANKIEWICZ Jacek 359DEBRZNOM-2000:00:0300:09:4900:19:3200:29:3000:39:37
61PRZYBYLSKI Maciej 388PRZYŁĘKIM-4000:00:0300:10:0700:19:5100:29:4700:39:40
62SZCZEPANIAK Cezary 486BYDGOSZCZM-4000:00:0300:10:1900:20:0800:29:5700:39:42
63KRZYWDZIŃSKI Dominik 383SZUBINM-100:00:0300:09:4400:19:1400:29:2700:39:44
64MOROSZCZAK Bogumił 202SPÓJNIA BIAŁE BŁOTAM-4000:00:0600:10:1500:20:0500:29:5500:39:47
65OLKOWSKI Jurek 310ŚWIECIEM-6000:00:0200:09:5600:19:5500:30:0200:39:54
66CIMACHOWSKI Jakub 380SOLEC KUJAWSKIM-3000:00:0400:10:1500:20:0900:30:0900:39:58
67GAJC Artur 323ZACHARZYNM-4000:00:0400:10:2000:20:1200:30:1000:40:00
68ŚWITAL Leszek 217CHODZIEŻM-4000:00:0300:10:1500:20:0700:30:0700:40:01
69LEWANDOWSKI Rafał 205BYDGOSZCZM-3000:00:0500:10:0900:19:4100:29:5000:40:03
70KALACZYŃSKI Miłosz 510BYDGOSZCZM-2000:00:0500:10:1800:20:0600:29:5800:40:04
71LIPINSKI Arkadiusz 443TORUŃM-3000:00:0800:10:2100:20:0600:30:0800:40:11
72BARTOSZ Marek 68KIKÓŁM-3000:00:0300:10:0100:20:0100:30:0600:40:13
73SITKO Mariusz 417JANIKOWOM-3000:00:0200:10:1400:20:1300:30:1800:40:28
74WEGNER Marek 251WIĘCBORKM-5000:00:0300:10:2500:20:2600:30:2800:40:30
75PRZYBYLSKI Bartłomiej 617RUN BYDGOSZCZM-3000:00:2300:10:3700:20:3200:30:3300:40:31
76CALDARA Dario 445TORUNM-3000:00:0800:10:3000:20:2000:30:1900:40:32
77LESZCZEWICZ Waldek 584WARSZAWAM-4000:00:0400:10:4700:20:4400:30:5000:40:34
78LEWANDOWSKI Rafał 401TORUŃM-3000:00:0300:10:3000:20:2600:30:2500:40:35
79DUDEK Agnieszka 454GDYNIAK-4000:00:0300:10:2100:20:2500:30:2900:40:36
80MICHALSKI Adam 560INOWROCŁAWM-4000:00:1500:10:3000:20:2600:30:3300:40:44
81MOLTZAN Zbigniew 233TORUŃM-4000:00:0800:10:5100:20:5100:30:5300:40:50
82MOLTZAN-MAŁKOWSKA Magdalena 232TORUŃK-4000:00:0900:10:5000:20:5000:30:5200:40:51
83KRÓL Maciej 525BYDGOSZCZM-4000:00:0500:10:3600:20:4200:30:4900:40:54
84CICHOŃCZYK Antoni 14GDYNIAM-6000:00:0400:10:2800:20:2600:30:4700:40:58
85KOWALSKI Jacek 26BYDGOSZCZM-4000:00:0600:10:1800:20:2100:30:2600:40:59
86NAMIEŚNIK Krzysztof 20INOWROCŁAWM-4000:00:1400:10:4900:20:4800:30:5200:41:02
87CHWIŁKA Daniel 30ŁOCHOWOM-3000:00:0400:10:4200:20:4700:31:0000:41:05
88KOSAKOWSKI Marian 15SZCZECINM-6000:00:0200:10:3900:20:4900:31:0000:41:07
89MAGDZIARZ Jakub 385BYDGOSZCZM-3000:00:1500:10:2900:20:4100:31:0100:41:10
90WINIARSKI Grzegorz 330ŚWIECIEM-3000:00:0500:10:4000:20:4500:30:5700:41:18
91JAGODZIŃSKI Krzysztof 607ŁOBŻNICAM-2000:00:0700:10:5100:20:5500:31:1100:41:19
92CZARNECKI Piotr 364BYDGOSZCZM-3000:00:0800:10:5200:20:5000:31:0500:41:27
93WŁÓDARCZAK Witold 604BYDGOSZCZM-5000:00:0500:10:5100:21:0000:31:1300:41:29
94PAWŁOWSKI Radosław 83ZIELONKAM-5000:00:0300:10:5200:21:0000:31:1300:41:30
95MARCINKOWSKI Paweł 340GRĘBOCINM-4000:00:1600:11:2000:21:3600:31:4000:41:34
96TRZCIŃSKI Franciszek 387CHEŁMNOM-5000:00:0500:10:5700:21:0200:31:2600:41:47
97NAGOW Michał 183BYDGOSZCZM-4000:00:0700:10:5600:21:1200:31:3300:41:50
98GURNA Jolanta 38485-122 BYDGOSZCZK-5000:00:0400:10:5800:21:0300:31:2800:41:55
99PLUCIŃSKI Jakub 416INOWROCŁAWM-3000:00:2500:10:4900:21:0300:31:2900:41:56
100WIERZBOWSKI Piotr 491BRZOZÓWKAM-3000:00:0400:10:1600:20:2700:31:0500:41:57
101JUREK Piotr 438SZUBINM-5000:00:0500:10:5700:20:5900:31:2800:42:02
102MAŚLIŃSKI Mirosław 455SZUBINM-5000:00:0600:10:5600:20:5600:31:2500:42:04
103WIŚNIEWSKI Leszek 281BRZOZAM-4000:00:0500:10:3900:20:4500:31:1900:42:10
104CHOJNACKI Krzysztof 168BYDGOSZCZM-4000:00:1700:11:1300:21:3200:32:0400:42:33
105LIPSKI Krzysztof 415BYDGOSZCZM-4000:00:0900:10:5800:21:2200:31:5800:42:34
106KOWALSKA Angelika 317PRZYŁĘKIK-3000:00:0600:11:0300:21:3100:32:0500:42:37
107ANDRZEJEWSKI Paweł 73NOWA WIEŚ WIELKAM-3000:00:0400:10:2200:20:4900:31:5500:42:39
108KADOW Ryszard 506BYDGOSZCZM-4000:00:0600:11:0400:21:3100:32:0100:42:39
109ROSZAK Zbigniew 184GNIEWKOWOM-2000:00:0400:10:3200:20:5100:31:4100:42:43
110TORCHALSKI Krzysztof 517BYDGOSZCZM-6000:00:1000:11:0400:21:3100:32:1500:42:46
111JAKUBOWSKA Anna 173BRZEŚĆK-3000:00:0600:11:0200:21:3200:32:0500:42:47
112RYCHTER Marcin 622NIEMCZM-4000:00:0600:10:4800:20:5600:31:1300:42:47
113KANARKOWSKI Stanisław 453CZARNOWO 87-134M-5000:00:0400:11:0500:21:3800:32:1400:42:48
114STORZYŃSKI Paweł 529SZUBINM-3000:00:0800:11:0700:22:0300:32:4000:42:54
115ŁADZIK Szymon 8BRODNICAM-2000:00:0500:11:1600:21:5900:32:4000:42:56
116DAWIDOWICZ Maciej 503BRZOZAM-3000:00:0800:11:1000:21:4400:32:2300:42:56
117KWIATKOWSKI Piotr 466BYDGOSZCZM-3000:00:0500:10:5600:21:1300:32:1200:42:59
118CYRANOWSKI Artur 626TURZNOM-3000:00:0600:11:1900:21:2900:32:1700:42:59
119HENDRZAK Sylwester 581ŁUBIANKAM-3000:00:0600:11:0800:21:4900:32:3700:43:01
120GLIWKA Artur 82INOWROCŁAWM-3000:00:1400:10:5400:21:3000:32:1800:43:02
121GOŁATA Wojciech 243DĄBROWA CHEŁMIŃSKAM-3000:00:0900:11:0700:21:4200:32:2500:43:03
122WIŚNIEWSKI Maciej 331ŚWIECIEM-4000:00:2400:11:2800:22:1200:32:5600:43:03
123SAWIEŁAJC Jakub 423BYDGOSZCZM-100:00:1900:10:5600:21:2100:32:0300:43:06
124POWALISZ Dariusz 492BYDGOSZCZM-4000:00:2200:11:1500:21:5700:32:4600:43:09
125SZYMAŃSKI Krzysztof 259BYDGOSZCZM-4000:00:0400:11:1700:22:2000:33:3300:43:23
126CYROK Maciej 370MOKREM-2000:00:0900:11:2400:22:0900:32:5700:43:23
127TOCZKIEWICZ Piotr 109BRZOZAM-4000:00:0500:11:0100:21:4000:32:3000:43:25
128KOTWICA Hanna 188GODAWYK-2000:00:0500:11:2800:22:1200:33:0100:43:27
129BOGACZ Mariusz 141RADZIEJÓWM-3000:00:0700:11:5900:22:3000:33:0100:43:30
130RATAJ Zuzanna 56ŁOCHOWOK-3000:00:0500:11:1700:21:5900:32:4800:43:33
131GRYCZKA Piotr 254BRZOZAM-5000:00:0600:11:0200:21:3600:32:3700:43:36
132CZEPEK Aleksander 138BYDGOSZCZM-6000:00:0800:11:0000:21:3800:32:3600:43:37
133GÓRSKI Marian 366SOLEC KUJAWSKIM-6000:00:0300:11:1300:21:5100:32:4600:43:42
134KRYSKE Mariusz 12BIAŁE BŁOTAM-3000:00:0800:11:0100:21:3200:32:3400:43:43
135KATULSKI Radosław 264INOWROCŁAWM-3000:00:2800:11:4700:22:3400:33:1200:43:44
136HIRT Tomasz 482BYDGOSZCZM-3000:00:3000:11:3800:22:2500:33:1100:43:44
137TATULIŃSKA Aleksandra 505BYDGOSZCZK-3000:00:0900:11:3600:22:2200:33:0800:43:47
138MICHALEWSKI Bartosz 465BYDGOSZCZM-4000:00:3000:11:4000:22:2700:33:1200:43:49
139SOBCZYŃSKI Michał 537BYDGOSZCZM-3000:00:1400:11:2300:22:0700:33:0600:43:51
140SZATTEN Dawid 51BYDGOSZCZM-3000:00:1600:11:3600:22:1700:33:0600:43:53
141MACIEJEWSKA Kamila 319BARCINK-3000:00:0400:11:2900:22:1300:33:0200:43:55
142MORITZ Rafał 175BARCINM-4000:00:0400:11:2900:22:1300:33:0300:43:55
143GABRYSZAK Bartosz 519INOWROCŁAWM-3000:00:1400:11:1200:21:5400:33:0000:43:56
144KAZUBOWSKI Jacek 198BIAŁE BŁOTAM-5000:00:0800:11:3700:22:2700:33:1400:43:57
145JANOWSKI Jacek 591INOWROCŁAWM-4000:00:1500:11:2700:22:1100:33:0500:44:00
146MICHALAK Wojciech 221BYDGOSZCZM-5000:00:1800:11:0700:21:5100:32:4900:44:02
147MUCHA Marcin 303PAWŁÓWEKM-3000:00:1200:11:2300:22:0600:33:0200:44:04
148BUKOWSKI Mateusz 122WAGROWIEC, OCHODZAM-3000:00:0500:11:1300:21:5600:32:5800:44:08
149KRZYŻANOWSKI Robert 559M. BYDGOSZCZM-4000:00:1000:11:2200:22:0200:33:0300:44:08
150BORUCH Łukasz 619BYDGOSZCZM-3000:00:2200:12:3300:23:2600:33:5900:44:09
151WNUCZYŃSKI Andrzej 446BYDGOSZCZM-4000:00:1800:11:1700:22:0100:33:0000:44:11
152BUZALSKI Robert 441BYDGOSZCZM-4000:00:1800:11:1700:22:0100:33:0100:44:11
153LUZAK Mirosław 488BYDGOSZCZM-5000:00:0700:11:2900:22:2000:33:1500:44:14
154DĄBKOWSKA Dorota 603TORUŃK-5000:00:0600:11:3600:22:2900:33:1300:44:15
155SZULC Edmund 108ZIELONKAM-5000:00:1400:11:0200:21:4000:33:0200:44:16
156KANTORSKI Zbysław 140BYDGOSZCZM-5000:00:1800:11:2800:22:0800:33:1100:44:24
157STEMPNIAK Krzysztof 54INOWROCŁAWM-4000:00:0800:11:3700:22:2900:33:2800:44:27
158NOWACKI Mariusz 480BYDGOSZCZM-4000:00:0300:10:5300:21:5300:33:1300:44:30
159FURTAK Tomasz 187MOGILNOM-4000:00:0900:11:4200:22:4400:33:4200:44:30
160UKLEJEWSKI Tomasz 292MOGILNOM-4000:00:1000:11:4200:22:4400:33:4200:44:30
161SZYSZKA Radosław 589BYDGOSZCZM-3000:00:0500:10:5400:21:4100:33:0000:44:32
162SŁOMA Maciej 224PRZYŁĘKIM-4000:00:2200:11:2100:22:0300:33:2700:44:32
163MITKOWSKA Natalia 562GOSCIERADZK-3000:00:2400:11:2000:22:0000:33:1100:44:32
164GACKOWSKI Krzysztof 120BYDGOSZCZM-4000:00:0700:11:0600:22:0400:33:2000:44:36
165WYRĄBKIEWICZ Janusz 568CIECHOCINEKM-6000:00:0600:11:3400:22:3000:33:3200:44:37
166LIBAN Zygfryd 19TCZEWM-7000:00:0300:11:3500:22:3400:33:3400:44:42
167WIŚNIEWSKI Jakub 280BRZOZAM-2000:00:1100:11:0200:22:0700:33:0900:44:43
168BUJAK Karol 302JANIKOWOM-4000:00:0200:11:2400:22:1400:33:3000:44:45
169SUCHODOLSKI Radosław 338INOWROCŁAWM-4000:00:0700:11:2700:22:2800:33:4700:44:45
170OCHENDAL Maciej 32BYDGOSZCZM-3000:00:0700:11:2300:21:5500:33:1900:44:45
171KANARKOWSKA Zofia 610ŻNINK-100:00:1100:11:4600:22:5000:34:0000:44:46
172SIERACKI Krzysztof 114BYDGOSZCZM-3000:00:5200:11:3400:22:1700:33:3200:44:46
173TUBAJA Albert 368BYDGOSZCZM-4000:00:0700:11:2300:21:5600:33:2000:44:47
174KANARKOWSKI Tomasz 611ŻNINM-4000:00:1000:11:4700:22:5100:34:0100:44:47
175ZIÓŁKOWSKI Mieczysław 117JANIKOWOM-5000:00:0500:11:5200:22:5400:33:5200:44:49
176JASIŃSKI Marek 627TORUŃM-2000:00:0700:11:2400:22:2900:33:3600:44:49
177SZŁYK Maciej 582INOWROCŁAWM-4000:00:0700:11:4800:22:5400:33:5900:44:52
178MACIEJEWSKI Zbigniew 191INOWROCŁAWM-5000:00:0200:11:1000:22:2300:33:4100:44:53
179WALIGÓRA Karolina 332KOBYLARNIAK-4000:00:0300:11:1800:22:2100:33:3500:44:54
180DRÓBKA Krzysztof 262INOWROCŁAWM-5000:00:0800:11:2900:22:2800:33:3500:44:54
181RYMARKIEWICZ Małgorzata 50BYDGOSZCZK-3000:00:2800:11:3900:22:3900:33:4300:44:58
182WIDŹGOWSKI Przemysław 226BYDGOSZCZM-3000:00:1100:11:5800:22:4900:33:5300:45:04
183ZASADA Krystian 252WOLICEM-4000:00:3300:11:0500:22:0900:33:4700:45:09
184MAŁKIŃSKI Józef 118BYDGOSZCZM-6000:00:0900:11:4400:22:4600:33:5300:45:10
185RUSIECKI Mikołaj 540BYDGOSZCZM-3000:00:1100:12:0000:23:1300:34:3400:45:15
186MONDRY Waldemar 278BYDGOSZCZM-5000:00:2100:12:1100:22:5100:34:2500:45:15
187WAWRZYŃCZAK Arek 602ŁOCHOWOM-4000:00:1100:12:2000:23:1400:34:2100:45:19
188KIEŁBASIEWICZ Bartosz 563TORUŃM-2000:00:2200:11:5100:22:4900:34:0100:45:22
189SAK Joanna 556INOWROCŁAWK-2000:00:0600:11:5200:23:0300:34:2300:45:27
190DĄBKOWSKI Wojciech 81SOLEC KUJAWSKIM-3000:00:3700:12:2300:23:3800:34:4500:45:30
191KLOSKOWSKI Adam 440CHOJNICEM-3000:00:2400:11:2300:22:2600:33:5100:45:34
192SZTEJKA Damian 228BYDGOSZCZM-4000:00:1500:11:5300:23:1300:34:2800:45:42
193ZBORALSKI Krzysztof 442KRUSZWICAM-4000:00:0800:11:5600:23:1100:34:2700:45:44
194KLATECKI Adam 130PRUSZCZM-3000:00:1700:12:0300:23:1700:34:3300:45:46
195ŻYWICA Adam 17BYDGOSZCZM-4000:00:0400:12:1000:23:2700:34:4500:45:50
196MIERECZKO Marta 181WLOCLAWEKK-3000:00:0400:11:3300:22:4300:34:1600:45:52
197KUJAWA Daniel 29INOWROCŁAWM-3000:00:3300:11:2900:22:4400:34:1400:45:52
198STASZEWSKI Adam 422DOBRCZM-3000:00:3500:12:0600:23:1400:34:3500:45:52
199STANKOWSKA Justyna 601TRZEMESZNOK-4000:00:0900:12:0300:23:1900:34:4800:45:56
200WISIŃSKI Piotr 296BRODNICAM-5000:00:0600:12:3700:23:4800:34:5300:45:57
201KUNKE Tomasz 277GRUDZIĄDZM-3000:00:0500:11:0000:22:2400:34:1700:46:00
202KWIATKOWSKA Bożena 497BYDGOSZCZK-4000:00:1300:11:5400:23:1600:34:4300:46:00
203BURY Tomasz 551BYDGOSZCZM-2000:00:0100:11:1000:22:3400:34:1300:46:01
204RUSZKIEWICZ Łukasz 352PRZYŁĘKIM-3000:00:3800:12:0900:23:0100:34:3200:46:01
205LEWANDOWSKI Marcin 539STĘSZEWKOM-2000:00:1000:12:0100:23:1400:34:3500:46:02
206RYDLEWSKI Marek 53CIELEM-4000:00:0900:11:5000:23:1100:34:3800:46:05
207BIEL Marek 325MAŁE RUDYM-4000:00:2200:11:3400:22:4000:34:1500:46:06
208JANIK Roman 85KWIDZYNM-6000:00:0200:11:5800:23:2600:34:4900:46:10
209STASZKIEWICZ Lucyna 356BYDGOSZCZ 85-307K-5000:00:0900:11:4400:22:5600:34:3000:46:10
210GOLINOWSKI Dariusz 229KOBYLARNIAM-4000:00:1200:11:4200:23:0100:34:4200:46:10
211MROZEK Mariusz 521GRUDZIĄDZM-3000:00:2900:12:0100:23:2500:34:5300:46:10
212DĄBKOWSKI Maciej 79SOLEC KUJAWSKIM-4000:00:3600:12:2500:23:4900:35:0200:46:15
213LASKOWSKI Łukasz 381POZNAŃM-2000:00:1100:11:2700:22:5700:34:3900:46:17
214SIKORA Kamil 605CHOJNICEM-3000:00:1900:12:2700:23:4700:35:0000:46:17
215KONIEC Krzysztof 93WIĘCBORKM-4000:00:2400:11:4500:22:5700:34:4400:46:17
216KANIA Dariusz 477ŻNINM-4000:00:0800:11:5700:23:1200:34:3000:46:18
217SUCHOMSKI Eugeniusz 124LASKOWICE POMORSKIEM-6000:00:0000:11:5000:23:1000:34:5700:46:21
218SMYK Piotr 178BARCINM-3000:00:1100:12:0100:23:2400:34:5300:46:22
219SZULC Mateusz 253DOLNE WYMIARY 52M-2000:00:1800:12:4100:24:1900:35:3500:46:24
220ROBINSON Paul 113WLOCLAWEKM-6000:00:1300:12:2900:23:4800:35:0600:46:25
221FILIPEK Piotr 481WUDZYNM-4000:00:1300:12:1400:23:3500:35:0800:46:27
222DRAPIEWSKI Mirosław 449TORUŃM-3000:00:0900:11:5900:23:2500:35:0400:46:32
223GACKOWSKA Beata 428BYDGOSZCZK-4000:00:0800:11:5900:23:3000:35:0500:46:35
224ŚWIATOWY Krystian 544BARCINM-3000:00:2100:11:4700:23:0100:34:4500:46:36
225GACKA Paula 419STRZELEWOK-100:00:1400:12:0000:23:1900:34:5800:46:38
226GACKA Ania 418STRZELEWOK-3000:00:1500:11:5900:23:1900:34:5700:46:38
227LIPINSKA Anna 444TORUNK-4000:00:0800:12:1100:23:4900:35:2300:46:39
228GACKA Rafał 420SICIENKOM-4000:00:1400:12:0000:23:1900:34:5800:46:39
229KURS Jarosław 197BYDGOSZCZM-5000:00:2100:12:0500:23:2500:35:0300:46:42
230KACZYŃSKI Marek 358MINIKOWOM-3000:00:0200:12:0900:23:3600:35:1300:46:43
231SZUBARTOWSKI Robert 147BYDGOSZCZM-4000:00:1700:12:1200:23:2800:35:0300:46:50
232TOMCZAK Zbigniew 74GNIEZNOM-6000:00:2700:12:2500:23:5100:35:1500:46:52
233NURKIEWICZ Jarosław 512BYDGOSZCZM-4000:00:2200:12:1000:23:4100:35:2300:46:57
234RÓŻYCKI Waldemar 452BYDGOSZCZM-4000:00:2600:12:1500:24:1800:36:0300:46:57
235KĘPSKI Mariusz 478KRUSZWICAM-3000:00:0700:11:5700:23:1300:34:5700:46:58
236RATKOWSKA Małgorzata 345ŚWIECIEK-3000:00:1100:12:2500:24:0400:35:3200:46:59
237SADOWSKI Michał 97INOWROCŁAWM-3000:00:1500:12:0600:23:3400:35:1600:47:01
238PASTWA Donata 508BYDGOSZCZK-4000:00:0600:12:1100:23:4400:35:2900:47:02
239RYBAK Remigiusz 538BIAŁE BŁOTAM-4000:00:1100:12:0600:23:4100:35:2600:47:02
240MATLEWSKA Marzena 484ELBLAGK-4000:00:0100:11:5800:23:2800:35:1200:47:07
241SZULC Jarosław 362PRZYŁĘKIM-3000:00:2100:12:0500:23:4000:35:1300:47:07
242PRZEDWOJSKI Dariusz 35INOWROCŁAWM-4000:00:3800:12:2800:24:0100:35:3700:47:08
243DOMAN Janusz 112BRZOZAM-6000:00:0300:11:4600:23:2000:35:1200:47:12
244LICA Krzysiu 500BYDGOSZCZM-5000:00:1600:12:1500:23:4800:35:2800:47:13
245LUDWINIAK Bogdan 92BYDGOSZCZM-5000:00:0900:12:1700:23:5300:35:3300:47:19
246ŚWIĄTKOWSKI Marcin 593SŁUŻEWOM-3000:00:2100:11:5800:23:3500:35:3300:47:25
247WOJCIECHOWSKI Grzegorz 136MOGILNOM-5000:00:3100:13:1500:24:4900:36:1800:47:28
248GORDON Roman 121BYDGOSZCZM-6000:00:1100:12:1000:23:4600:35:2400:47:32
249KOLANOWSKI Wojciech 65BYDGOSZCZM-5000:00:1200:12:2700:24:1100:35:5200:47:33
250REPKA Marek 549BYDGOSZCZM-4000:00:1400:12:1000:23:5400:35:5300:47:35
251SIKORA Antoni 393GĄSAWAM-6000:00:0800:12:0400:23:4700:35:4300:47:37
252KOWALSKI Jacek 336SOLEC KUJAWSKIM-4000:00:3700:12:2500:24:0300:35:5100:47:39
253MATYSZCZAK Damian 244INOWROCŁAWM-4000:00:1600:12:0700:23:3900:35:3200:47:44
254KWIATKOWSKI Tomasz 437PAKOŚĆM-4000:00:1100:12:4600:25:0300:36:3000:47:48
255KRUCZKOWSKI Piotr 507BYDGOSZCZM-5000:00:3600:12:3600:24:1900:36:1300:47:48
256GRYCZKA Karol 279BRZOZAM-100:00:1500:12:3400:24:1500:36:1100:47:59
257KRÓL Ireneusz 59985-088 BYDGOSZCZM-6000:00:1500:12:5800:24:3000:36:0100:47:59
258JENERALSKI Maciej 527KRYSZYN KRAJEŃSKIM-4000:00:2200:12:2600:24:1400:36:1800:48:02
259WINKLEWSKI Krzysztof 44SOLEC KUJAWSJUM-4000:00:4000:12:2800:24:1300:36:0900:48:06
260KOLANOWSKA Grażyna 62BYDGOSZCZK-5000:00:1300:12:2600:24:1000:36:0600:48:07
261SZEWCZYKOWSKI Grzegorz 487BYDGOSZCZM-3000:00:3000:12:3500:24:2200:36:1600:48:08
262KARPIŃSKI Daniel Marek 210KOBYLARNIAM-3000:00:1200:13:1500:24:5500:36:2800:48:11
263KUKAWKA Damian 365BRZOZAM-3000:00:2200:12:2600:23:4800:35:5100:48:11
264JURSKI Robert 21285-844 BYDGOSZCZM-4000:00:1000:12:5000:24:3200:36:1700:48:12
265SOBAŃSKI Michał 357BYDGOSZCZM-3000:00:1100:12:4700:25:0800:37:0800:48:17
266WIŚNIEWSKI Janusz 45TORUŃM-5000:00:4700:12:5900:24:3400:36:2100:48:19
267ŁOŚ Piotr 9SICIENKOM-4000:00:2700:12:4800:24:4300:36:1900:48:20
268FILIPIAK Jakub 208BYDGOSZCZM-3000:00:1900:12:4200:24:3700:36:3100:48:27
269KRAWCZUK Andrzej 311GDAŃSKM-6000:00:0100:11:5900:23:5200:36:0400:48:31
270MARCYJANIAK Krzysztof 135RADZIEJÓWM-4000:00:3100:12:2500:24:0400:36:0600:48:31
271SOKOŁOWSKA Hanna 564GORZEŃK-5000:00:2100:12:5600:25:0400:37:0400:48:33
272TRZCIŃSKI Eugeniusz 230BYDGOSZCZM-6000:00:1900:12:2100:24:1100:36:1300:48:39
273SITKO Arkadiusz 421KOŁODZIEJEWOM-4000:00:0200:12:2700:24:3200:36:4300:48:41
274ŚLESIŃSKI Bartosz 513TORUŃM-4000:00:3800:13:0300:25:0100:36:5600:48:42
275TRZÓSŁO Dorota 300WIĘCBORKK-3000:00:2500:12:3900:24:2900:36:3100:48:44
276MACKIEWICZ Piotr 125BYDGOSZCZM-3000:00:2400:13:0400:25:2100:37:2300:48:48
277RAUT Wiesław 307BYDGOSZCZM-6000:00:2700:13:0200:25:1700:37:1800:48:51
278ŻOŁNOWSKA Monika 516TORUŃK-3000:00:0700:12:1800:24:2900:36:4400:48:53
279BRZOZOWSKI Marcin 160BRZOZAM-2000:00:4200:13:3200:25:1900:36:5600:48:53
280RUDOL Magdalena 214PRĄDOCINK-4000:00:2900:13:3500:25:2300:37:0300:48:54
281WROBEL Mateusz 580FABIANKIM-2000:00:0800:11:3900:23:4800:36:2300:48:55
282MICHNA Justyna 107ŚWIECIEK-4000:00:3700:13:1300:25:2200:37:1600:49:00
283DERENDA Mirosław 104INOWROCŁAWM-3000:00:1600:12:0700:23:5300:36:0900:49:01
284KRUTUL Kasia 305BYDGOSZCZK-4000:00:0400:12:4800:24:5400:37:0400:49:02
285LUZAK Magdalena 498BYDGOSZCZK-2000:00:1600:12:3500:24:4000:36:5100:49:06
286STAWCZYK Dariusz 41BYDGOSZCZM-4000:00:1800:12:5100:24:5700:37:0200:49:06
287RUDOL Sebastian 213PRĄDOCINM-4000:00:3000:13:3400:25:2200:37:0100:49:07
288LEBIEDZIŃSKI Konrad 576BYDGOSZCZM-3000:00:1400:12:1500:24:0500:36:3100:49:08
289PASTECKI Robert 583INOWROCŁAWM-4000:00:2700:12:5200:24:5900:36:5800:49:08
290ŚLOT Michał 389TORUŃM-4000:00:3200:13:2400:25:3300:37:3200:49:08
291SOWIŃSKA Justyna 394ŁOCHOWICEK-4000:00:1100:12:4400:24:5000:37:0800:49:14
292CHROBAK Tomasz 207BIAŁE BŁOTAM-3000:00:1400:12:1300:24:1600:36:3900:49:14
293KOWALCZYK Tomasz 161BYDGOSZCZM-4000:00:1800:12:3400:24:2700:36:4500:49:18
294BOLINSKI Bartosz 533BARCINM-3000:00:2900:12:3000:24:3100:37:0800:49:20
295MAŁKOWSKI Sebastian 329POTULICEM-3000:00:2200:13:0000:25:1800:37:3100:49:21
296CHOŚCIŃSKI Piotr 57487-100 TORUŃM-4000:00:1600:12:4300:24:3600:36:5200:49:23
297REPKA Anna 546BYDGOSZCZK-4000:00:1300:12:5600:25:0400:37:2400:49:28
298KOWAL Michał 399NAKŁO NAD NOTECIĄM-3000:00:2300:13:3500:25:5300:37:3600:49:28
299ZIĘTARA Rajmund 344INOWROCŁAWM-5000:00:1700:12:0600:23:3800:35:3200:49:29
300JAMNY Miłosz 585BYDGOSZCZM-6000:00:3000:12:0700:23:4700:35:4300:49:30
301GUŹDZIOŁ Jarosław 321SOLEC KUJAWSKIM-3000:00:1400:12:1600:24:1900:36:5200:49:32
302SOBIERAJ Karolina 625KRUSZWICAK-4000:00:0800:12:3800:24:4400:37:1000:49:34
303WILCZYŃSKI Łukasz 129BYDGOSZCZM-2000:00:2100:12:4200:24:4700:37:0600:49:39
304ANGLART Roman 355BYDGOSZCZM-5000:00:2500:12:4700:25:0100:37:2200:49:39
305REY ALAMEDA Javier 408BYDGOSZCZM-4000:00:2100:13:0900:25:2500:37:3200:49:41
306KICZIŃSKA Izabela 463BRODNICAK-3000:00:0600:12:0600:24:2400:37:2300:49:42
307KIEŁBASIWICZ Bartosz 543TORUŃM-2000:00:3100:13:3100:26:0100:38:0100:49:44
308MORAWSKI Marek 219BYDGOSZCZM-4000:00:1100:12:2000:24:1700:37:0000:49:48
309SADOWSKI Marian 406ZŁOTÓWM-4000:00:3600:13:4600:25:5400:37:5000:49:48
310KRUPIŃSKI Andrzej 297NAKŁO NAD NOTECIĄM-5000:00:3400:13:2700:25:4500:37:5800:49:51
311SKUPSZ Jędrzej Kazimierz 350BYDGOSZCZM-2000:00:0900:12:2400:24:3900:37:1100:49:56
312STACHEWICZ Iwona 624INOWROCŁAWK-3000:00:2800:13:4300:25:5200:37:5000:49:57
313MIELCARSKI Michał 46SOLEC KUJAWSKIM-3000:00:4000:12:3100:24:4900:37:1900:49:57
314PALACZ Michał 159INOWROCŁAWM-4000:00:2700:13:2300:25:4500:38:0400:49:59
315SZUFRAJDA Robert 151CHARZYKOWYM-2000:00:2600:13:2400:25:4600:38:0500:50:00
316ANDRZEJEWSKI Ryszard 49BYDGOSZCZM-6000:00:0600:12:2400:24:2200:37:0000:50:02
317JĘDRZEJCZYK Mirosław 334POTULICEM-5000:00:0500:12:3100:24:4500:37:1200:50:03
318WOJCIECHOWSKA Emilia 185BYDGOSZCZK-4000:00:2000:12:5100:25:1500:37:3800:50:12
319WOJCIECHOWSKI Jarosław 186BYDGOSZCZM-4000:00:1900:12:5100:25:1600:37:4000:50:13
320SIMIŃSKI Maciej 509BYDGOSZCZM-4000:00:3800:13:4100:25:5300:38:2100:50:20
321ADAMCZAK Barbara 351BYDGOSZCZK-2000:00:1100:12:3400:25:0700:37:5600:50:21
322BEDNAREK Marta 154WTELNOK-3000:00:2800:12:5200:25:0900:37:4300:50:21
323MICHALIK Łukasz 110BRZOZAM-3000:00:1200:13:1600:25:3300:38:0500:50:25
324GŁOWSKI Aleksander 514KOBYLARNIAM-4000:00:1300:13:1500:25:3300:38:0400:50:25
325CABAŃSKA Katarzyna 137BARCINK-3000:00:3300:13:1600:25:2600:37:5500:50:25
326PAŚ Michał 273SZELEJEWOM-4000:00:1500:13:2500:25:5900:38:2100:50:28
327ARACH Przemysław 561BYDGOSZCZM-3000:00:2300:12:5500:25:1700:37:5500:50:28
328CHOJNICKI Grzegorz 499TORUŃM-4000:00:2300:13:0200:25:3000:38:0300:50:28
329ZAKOŚCIELNY Krzysztof 174WIĘCBORKM-5000:00:2600:13:0600:25:5000:38:1800:50:29
330WIŚNIEWSKI Włodzimierz 222TORUŃM-5000:00:4100:12:5400:24:5600:37:2900:50:31
331CZYŻEWSKA Justyna 59BRZOZAK-3000:00:1400:12:3600:24:4500:37:2400:50:32
332BRYCKI Łukasz 567BYDGOSZCZM-3000:00:1000:12:5000:24:5800:38:0300:50:33
333MELER-LEWANDOWSKA Katarzyna 397KRUSZWICAK-3000:00:0900:12:3800:25:0600:37:5500:50:35
334LUTKOWSKI Dariusz 430BYDGOSZCZM-4000:00:3500:13:4300:26:0600:38:2600:50:38
335GROCHOWSKI Jakub 225WITOSŁAM-3000:00:2500:12:3200:24:4600:37:3200:50:52
336RENC Patryk 255BYDGOSZCZM-2000:00:2500:13:0900:25:3500:38:2400:50:53
337CENTKOWSKA Iwona 250RADZIEJÓWK-4000:00:2000:13:1400:25:4700:38:2400:50:54
338SUDZIŃSKI Marcin 405TORUŃM-4000:00:1700:12:5500:25:2800:38:0800:51:00
339WAWRZYNIAK Michał 315SOLEC KUJAWSKIM-3000:00:3500:13:1400:25:3500:38:0500:51:00
340KAMIŃSKA Agnieszka 304BYDGOSZCZK-3000:00:3500:13:1400:25:3600:38:0500:51:00
341GAC Wojciech 528BRZOZAM-100:00:0200:11:2200:24:1500:37:5300:51:01
342STĘPIEŃ Tomasz 231JARUŻYNM-4000:00:3200:13:1700:25:3900:38:0900:51:03
343HAREMZA Mariusz 179KOBYLARNIAM-4000:00:1200:12:3800:25:0100:37:5400:51:07
344LEWANDOWSKA Małgorzata 70LIPIEK-5000:00:2000:12:5900:25:3300:38:1700:51:08
345TRUSZCZYŃSKA Joanna 542GDYNIAK-4000:00:2300:13:3000:25:5400:38:3000:51:08
346DROŻDŻ Małgorzata 25SADKIK-3000:00:3600:13:3800:26:0600:38:3800:51:08
347DĘBSKI Jan 116SUCHARZEWOM-6000:00:2000:13:0200:25:3100:38:0700:51:09
348KUCHARSKI Jarosław 134BARCINM-4000:00:3300:13:4300:25:5600:38:2500:51:14
349BRYWCZYŃSKA Justyna 27PIECHCINK-3000:00:3200:13:2700:25:5700:38:2600:51:15
350KUJAWA Roger 554BARCINM-4000:00:3300:13:4300:25:5600:38:2500:51:15
351RYDLEWSKI Andrzej 396BYDGOSZCZM-3000:00:1100:13:1400:25:5000:38:3700:51:20
352CZYŻNIKIEWICZ Karol 476BYDGOSZCZM-2000:00:2900:13:3700:25:5700:38:3000:51:21
353KUKLIŃSKI Rafał 294BYDGOSZCZM-3000:00:1200:12:5600:25:4200:38:2900:51:22
354ADAMCZYK Agnieszka 608NAKŁOK-3000:00:2300:13:2200:25:5200:38:3400:51:22
355CZYŻNIKIEWICZ Paweł 474BYDGOSZCZM-2000:00:2900:13:3700:25:5700:38:2900:51:22
356RACINOWSKI Artur 630OSIELSKOMężczyźni00:00:2700:13:5000:25:5200:38:2000:51:23
357KOWALSKI Grzegorz 234BYDGOSZCZM-5000:00:2700:13:2400:26:2600:38:5800:51:24
358WAWRZYNIAK Piotr 98KIEŁCZEWOM-5000:00:1900:13:4100:26:3600:39:1100:51:28
359POBIEDZIŃSKI Robert 354ZŁOTÓWM-2000:00:0700:13:2500:25:5000:38:4300:51:29
360RAZIK Wieslaw 282BYDGOSZCZM-3000:00:3600:13:0700:25:3700:38:2300:51:29
361ZUPA Wojciech 375BYDGOSZCZM-5000:00:1500:12:1000:24:5700:38:0700:51:35
362TYMOSIAK Mateusz 95CIELEM-2000:00:4300:14:0400:26:3900:39:1400:51:39
363BRZÓSKIEWICZ Rafał 457TORUŃM-3000:00:1000:13:2100:26:0500:38:5200:51:42
364TOBOLSKI Tomasz 328BYDGOSZCZM-4000:00:1300:12:5800:25:3500:38:3900:51:43
365SOŁDON Bogusław 171OSIELSKOM-6000:00:2700:13:2400:25:5600:38:4500:51:46
366RZETELNA Sylwia 211INOWROCŁAWK-4000:00:0800:12:4900:25:4000:38:3500:51:47
367SOLDON Halina 170OSIELSKOK-4000:00:2600:13:4100:26:2700:39:0000:51:47
368MAKUCH Mikołaj 369NOWA WIEŚ WIELKAM-2000:00:4300:13:4300:26:3000:39:3400:51:52
369SIERANT Marian 483BYDGOSZCZM-5000:00:1300:13:4900:26:2600:39:2300:51:59
370ĆWIKLIŃSKA Anna 34BYDGOSZCZK-3000:00:3500:13:5700:26:3200:39:2500:52:03
371NIEDBALSKA Anna 240ŻNINK-4000:00:2300:13:2300:25:5200:38:3500:52:04
372NIEDBALSKI Przemysław 241ŻNINM-4000:00:2200:13:2400:25:5300:38:3500:52:05
373SIEKIERKA Zbigniew 220BARCINM-6000:00:2900:13:2900:26:0400:39:0400:52:06
374BRACICHOWICZ Bogumiła 557ŚWIECIEK-5000:00:3400:13:3100:26:1900:39:2000:52:06
375ŚWIATOWY Ryszard 573BYDGOSZCZM-4000:00:0400:12:4400:25:4800:38:5700:52:08
376BARTNIK Mieczysław 163BYDGOSZCZM-5000:01:3000:13:0300:25:4100:38:4900:52:08
377TOCZKIEWICZ Kaja 126BRZOZAK-100:00:2900:14:0300:27:1000:39:5700:52:09
378BICZKOWSKA Magdalena 295BYDGOSZCZK-3000:00:2700:14:0900:27:1200:40:0000:52:11
379BARWIKOWSKA Bogusia 196SOLEC KUJAWSKIK-4000:00:1500:13:2200:26:0800:39:0600:52:16
380BYRTEK Grzegorz 518BYDGOSZCZM-4000:00:2900:12:3600:25:1100:38:1800:52:16
381DR. RITSCHER Tom Nils 620ERFURTM-5000:00:0900:12:4700:25:4800:39:0000:52:17
382ANASZEWICZ Marzena 87PRZYŁĘKIK-4000:00:1900:13:5000:26:4500:39:3700:52:19
383OSZUBSKI Kazimierz 327BYDGOSZCZM-4000:00:2100:13:4500:26:3400:39:5000:52:19
384MALATYŃSKA Barbara 76PRZYŁĘKIK-4000:00:1900:13:5000:26:4500:39:3900:52:21
385FARBICKA-ŻYWIC A Paulina 18BYDGOSZCZK-4000:00:0400:13:1700:26:1700:39:2100:52:24
386KAMIŃSKI Andrzej 285NAKŁO NAD NOTECIĄM-4000:00:3700:13:5500:26:4600:39:4600:52:29
387GAWRYCH Andrzej 201BYDGOSZCZM-4000:00:3300:13:0300:25:5400:39:0600:52:33
388KOPIŃSKA-KRÓL Magdalena 526BYDGOSZCZK-4000:00:1000:14:0500:27:0300:39:5600:52:45
389UGOREK Mirosław 402BYDGOSZCZM-3000:00:1600:13:1400:26:3700:39:4500:52:46
390KRUCZYŃSKI Bogusław 337INOWROCŁAWM-4000:00:0900:12:4100:25:4300:39:2300:52:47
391DRÓŻDŻ Małgorzata 275BRZOZAK-2000:00:4700:16:2900:30:4200:44:5400:52:50
392ANDRZEJEWSKA Sylwia 324BYDGOSZCZK-2000:00:4600:14:3000:27:1100:40:0400:52:51
393NALEWALSKA Justyna 318BYDGOSZCZK-2000:00:2600:13:4400:26:4200:40:0000:52:58
394GRABARSKA Anna 67NAKŁO NAD NOTECIĄK-3000:00:0000:12:3600:25:3900:39:1500:53:11
395WARCZAK Katarzyna 592BYDGOSZCZK-3000:00:3700:13:5300:26:5400:40:0100:53:13
396PIOTROWSKA Marzena 594BYDGOSZCZK-3000:00:3700:13:5300:26:5400:40:0100:53:14
397SROCZYŃSKA Marta 353BYDGOSZCZK-2000:00:0800:13:4500:26:5900:40:0500:53:16
398KUDŁA Krzysztof 306BYDGOSZCZM-6000:00:1300:13:1100:26:1300:39:3700:53:16
399REDLAK Tomasz 58BYDGOSZCZM-4000:00:1300:13:1100:26:1300:39:3700:53:16
400GRZYWACZ Marcin 195BYDGOSZCZM-3000:00:1400:12:0600:24:4100:38:5700:53:16
401BRATEK Andrzej 288BYDGOSZCZM-5000:00:2200:14:0700:27:1800:40:2500:53:17
402JANKOWSKI Tomasz Michał 390BYDGOSZCZM-5000:00:2200:13:0600:26:0300:39:3300:53:26
403RYBAK Krzysztof 46486-005 PRZYŁĘKIM-6000:00:3000:14:2000:27:1700:40:2000:53:26
404KUZIOŁA Marcin 450BYDGOSZCZM-3000:00:3900:14:1100:27:2700:40:3600:53:28
405GRZONKA Emilia 373BYDGOSZCZK-2000:00:4700:14:2900:27:1000:40:0400:53:29
406KONIEC Piotr 349BYDGOSZCZM-4000:00:2600:13:3600:26:5500:40:0000:53:33
407BARANOWSKA Julia 256BYDGOSZCZK-100:00:2000:13:4200:27:0100:40:0600:53:39
408BRZOZOWSKI Jarosław 3786-081 BRZOZAM-5000:00:4100:14:1400:27:2900:40:4300:53:39
409CZUB Katarzyna 413BYDGOSZCZK-4000:00:2100:14:2600:27:5200:41:0300:53:43
410KOSAKOWSKA Barbara 16SZCZECINK-5000:00:1700:13:5000:27:1000:40:3000:53:49
411SKOCZYŃSKI Eugeniusz 596INOWROCŁAWM-5000:00:4900:14:3100:27:4600:40:5200:53:53
412KRYSZTOFIAK Robert 127BRZOZAM-4000:00:1800:13:2100:26:2800:40:0900:53:54
413ZALECH Barbara 258SOLEC -KUJAWSKIK-3000:00:3400:13:5800:27:2000:40:4600:53:56
414SZYCHUŁDA Joanna 43387-200 WĄBRZEŹNOK-2000:00:2000:13:0700:26:3300:40:2000:53:57
415KUJAWSKI Damian 434PŁUŻNICAM-2000:00:2000:13:0700:26:3200:40:1900:53:57
416KOWALSKA Anna 530BYDGOSZCZK-3000:00:0700:12:4500:26:1700:40:0900:53:59
417UGOREK Dariusz 404BYDGOSZCZM-4000:00:1700:13:4300:26:4000:40:3700:54:11
418ŁYKO Łukasz 495BRZOZAM-3000:00:4400:14:2600:27:4800:41:1100:54:14
419NIEMECZEK Waldemar 316JANIKOWOM-5000:00:2900:14:0200:27:1800:40:4700:54:24
420KWIATKOWSKI Łukasz 395TORUŃM-3000:00:3200:13:3100:26:3600:40:3100:54:27
421JAZNY Sevan 409TORUŃM-4000:00:3200:13:3300:26:3700:40:3200:54:28
422KOSECKI Tomasz 289BYDGOSZCZM-2000:00:2400:13:4700:27:1800:40:5400:54:30
423REPCZYŃSKI Wojciech 299NAKŁO NAD NOTECIĄM-5000:00:3400:14:1000:27:2400:40:5200:54:35
424PAWLACZYK-MATELA Emilia 347BYDGOSZCZK-3000:00:0900:14:1600:27:3300:40:5700:54:41
425DOBOSZ Kamil 382BYDGOSZCZM-3000:00:4300:14:0300:27:4100:41:1200:54:47
426MAKUCH -DOBOSZ Urszula 378BYDGOSZCZK-4000:00:4300:14:0300:27:4100:41:1200:54:47
427STAWNIAK Karol 290ŻNINM-6000:00:3100:14:2200:27:4800:41:1700:54:51
428GRZELAK Jakub 119BYDGOSZCZM-2000:00:4200:14:4000:28:1400:41:5200:54:52
429BOLLIN Łukasz 489BYDGOSZCZM-3000:00:3900:13:2400:25:5600:39:5800:54:58
430MELLER Krzysztof 245MOGILNOM-3000:00:4100:15:1100:28:4500:42:0900:54:59
431RÓG Robert 616M-2000:00:2300:14:2500:28:1400:42:1100:55:00
432KUBIAK Małgorzata 203INOWROCŁAWK-5000:00:3100:14:2700:27:5800:41:3600:55:01
433KAPELIŃSKI Sebastian 553BYDGOSZCZM-2000:00:3400:14:2800:27:5600:41:3200:55:04
434WEŁNICKI Waldemar 96ZAMOŚĆ KOŁO BYDGOSZCZYM-4000:00:4200:14:0700:27:2200:41:1000:55:09
435MIKUŁA Tomasz 218RYNARZEWOM-3000:00:4100:14:0800:27:2400:41:1100:55:10
436WOŁOSZYN Kazimierz 13BYDGOSZCZM-6000:00:1800:13:4200:26:5400:40:4600:55:13
437PITUŁA Monika 63TORUŃK-3000:00:4400:14:1900:27:1600:41:0800:55:15
438PODBORNY Piotr 360TORUŃM-4000:00:4800:14:1000:27:3900:41:3200:55:25
439PRZYBYLSKI Mariusz 309BYDGOSZCZM-5000:00:2900:14:1400:27:4100:41:3600:55:30
440MICHALSKI Damian 268GNIEWKOWOM-3000:00:3200:14:4900:28:1400:41:5300:55:30
441PRZYBYLSKA Grażyna 308BYDGOSZCZK-5000:00:2800:14:2200:27:5200:41:3700:55:36
442TWAROWSKI Arkadiusz 469TORUŃM-3000:00:3000:14:4200:28:2800:42:2400:55:39
443ROBACZEWSKA Joanna 471SZEMBEKOWOK-100:00:3100:14:4100:28:2700:42:2300:55:39
444ROBACZEWSKI Marcin 470SZEMBEKOWOM-4000:00:3000:14:4200:28:2800:42:2400:55:40
445SZPERKOWSKI Krzysztof 629DOBRCZM-4000:00:2600:14:0400:27:2700:41:2300:56:05
446BURSKA Małgorzata 571DOBRCZK-3000:00:0600:14:2400:28:1600:42:2600:56:06
447JĘDRZEJCZYK Marzenna 335POTULICEK-5000:00:2400:14:3700:28:2300:42:1600:56:06
448MAREK Sławek 379PRZYSIKM-3000:00:3100:14:1100:27:4900:42:1000:56:10
449DĄBROWSKI Jarosław 190SOLEC KUJAWSKIM-4000:00:4400:14:2400:27:5000:41:4000:56:11
450AUGUSTYNIAK Piotr 566BYDGOSZCZM-4000:00:1900:13:5800:27:4200:42:0400:56:15
451SADOWSKA Maria 407ZŁOTÓWK-4000:00:3500:14:4300:28:3700:42:2600:56:17
452JAWORSKI Tomasz 435ŚWIECIE 86-100M-3000:00:3700:13:3000:28:1600:43:0300:56:34
453CENTAŁA Jarosław 598BYDGOSZCZM-3000:00:3600:14:5700:28:5200:42:5100:56:52
454WIŚNIEWSKA Karolina 286RADZIEJÓWK-3000:00:3600:14:5200:28:5500:42:4400:56:53
455BĄKOWSKA Jolanta 247WIĘCBORKK-5000:00:2500:14:3400:28:3000:42:3800:57:02
456CZARNECKA-PIJAROWSKA Dominika 522BYDGOSZCZK-3000:00:2800:14:1400:28:0600:42:2000:57:04
457STYKAŁA Adrianna 156BUKOWIECK-100:00:3900:14:4900:28:4300:42:4600:57:06
458STYKAŁA Magdalena 155BUKOWIECK-4000:00:3900:14:4900:28:4300:42:4600:57:06
459GNIOT Bożena 283MINIKOWOK-3000:00:3900:14:4900:28:4300:42:4600:57:06
460JULLY Arkadiusz 313BRZOZAM-3000:00:4700:15:2400:29:2400:43:2100:57:06
461PRZEDWOJSKA Katarzyna 36INOWROCŁAWK-4000:00:4100:15:1700:29:5200:43:5000:57:07
462TREPANOWSKI Tomasz 448PRZYŁĘKIM-4000:00:3900:15:5400:30:0400:43:4400:57:08
463ZIELIŃSKI Radosław 239BYDGOSZCZM-3000:00:3800:14:3900:28:5700:43:2800:57:16
464KARASZEWSKI Sławomir 128RÓŻANKOWOM-4000:00:0900:14:1300:28:3200:42:5500:57:17
465OBORSKI Łukasz 468KRUSZWICAM-3000:00:4900:16:1500:30:0700:43:4600:57:35
466MACIEJEWSKA Magdalena 132BYDGOSZCZK-3000:00:1300:14:5600:28:5900:43:1500:57:38
467JAŻDŻEWSKA Grażyna 131BYDGOSZCZK-3000:00:1200:14:5700:29:0000:43:1600:57:39
468SZUFRAJDA Weronika 152CHARZYKOWYK-2000:00:2800:14:4600:29:1300:43:3700:57:51
469DRAŻDŻEWSKA Joanna 293ŚWIECIEK-3000:00:3000:15:1700:29:3800:43:5200:57:54
470GAJZLER Jerzy 261BYDGOSZCZM-6000:00:1600:13:5300:28:1200:43:0200:58:02
471GOLA Grzegorz 86MARKOWOM-4000:00:3900:14:2400:28:3400:43:3100:58:03
472PALACZ Agnieszka 146INOWROCŁAWK-4000:00:2800:14:4600:29:1200:43:3700:58:04
473BRZOZOWSKI Piotr 3886-061 BRZOZAM-2000:00:4400:15:1300:29:3000:43:4300:58:05
474NAWROCKA Kinga 427BYDGOSZCZK-4000:00:5000:15:4500:30:0500:44:1600:58:05
475PŁOMIŃSKI Norbert 426BYDGOSZCZM-3000:00:5000:15:4500:30:0600:44:1600:58:06
476OKOŃSKA Małgorzata 320INOWROCŁAW 88-100K-5000:00:2800:14:3600:28:4400:43:3100:58:07
477KASPROWICZ Piotr 115BYDGOSZCZM-3000:00:2500:13:5500:27:5400:42:4600:58:10
478TRELA Jolanta 215BYDGOSZCZK-3000:00:2400:15:2700:29:5400:44:0600:58:11
479MIŁKOWSKA Monika 47BYDGOSZCZK-3000:00:2400:15:2700:29:5400:44:0600:58:11
480KABAT Radosław 515ŁÓDŹM-4000:00:4200:15:1600:29:5100:43:5800:58:11
481PREUSS Daniel 412BYDGOSZCZM-4000:00:1700:14:1200:28:0500:42:5100:58:17
482SZTEJKA Jolanta 227BYDGOSZCZK-3000:00:4600:15:4300:29:4800:44:1200:58:17
483GUMIENNY Maciej 541BYDGOSZCZM-4000:00:2400:15:1600:29:3600:44:0300:58:25
484KAWA Marcin 209BYDGOSZCZM-4000:00:4600:15:1400:29:2500:43:4900:58:26
485MICHALAK Marianna 606ŚWIECIEK-3000:00:1200:14:5800:29:2100:43:5500:58:39
486FRĄSZCZAK Tadeusz 569JANIKOWOM-6000:00:0200:14:1300:28:3800:43:3800:58:42
487SZULC Joanna 565BYDGOSZCZK-4000:00:1900:14:5100:29:0600:44:0600:58:48
488PORAZIŃSKA Viktoria 301BYDGOSZCZK-4000:00:1900:14:5200:29:0600:44:0600:58:48
489BOLEWSKA BOLEWICZ Joanna 189RADZIEJÓWK-4000:00:3400:15:0400:29:4300:44:2900:58:49
490BOLEWICZ Mariusz 176RADZIEJÓWM-4000:00:3400:15:0400:29:4300:44:2900:58:49
491RACIBORSKI Grzegorz 238BYDGOSZCZM-3000:00:3500:13:3100:27:5100:44:5600:58:53
492UCIŃSKI Edward 348SZUBINM-6000:00:0700:14:2700:29:1000:44:0600:58:58
493SAWIEŁAJC Michał 260BYDGOSZCZM-4000:00:2600:14:4700:29:0300:43:5300:59:07
494ZIELIŃSKA Elżbieta 496BYDGOSZCZK-5000:00:2100:15:1500:29:4900:44:3600:59:09
495CHOŚCIŃSKA Agnieszka 535TORUŃK-4000:00:1600:14:4000:28:4600:43:5900:59:35
496MIAZGA Adam 392BRZOZAM-3000:00:2500:15:4500:30:3600:44:5900:59:36
497SZARSZEWSKI Witold 346NAKŁO NAD NOTECIĄM-6000:00:2000:14:5900:30:3100:45:4101:00:04
498BEDNARCZYK Joanna 511BYDGOSZCZK-3000:00:0900:14:5400:29:4500:44:5601:00:11
499KWIATKOWSKA Maja 479BYDGOSZCZK-2000:00:2600:15:2000:30:0100:44:5001:00:18
500DUDEK Marzena 475INOWROCŁAWK-5000:00:2600:15:2000:30:0100:44:5001:00:19
501KALINOWSKA Patrycja 242SOLEC KUJAWSKIK-2000:00:1500:14:4200:29:3800:45:1501:00:27
502LENC Janusz 123BYDGOSZCZM-6000:00:4900:15:4600:30:2400:45:1801:00:29
503PÓŁGĘSEK Rafał 142SOLEC KUJAWSKIM-4000:00:4100:15:3800:30:3000:45:3601:00:33
504FRANCISZKIEWICZ Monika 552BONISLAWK-2000:00:3300:14:4900:29:4000:44:5001:00:36
505SZPOTANSKI Zbigniew 361BYDGOSZCZM-6000:00:0600:15:1300:30:2600:45:3701:00:47
506GROTT Bartłomiej 284BYDGOSZCZM-4000:00:4400:15:3300:30:2700:45:4601:00:55
507GRYLEWICZ Tomasz 398BYDGOSZCZM-3000:00:4400:15:3300:30:2700:45:4601:00:55
508GRZYWACZ Karolina 194BYDGOSZCZK-3000:00:1300:15:1800:30:2700:45:4201:01:05
509KAPELISKI Stanisław 21BYDGOSZCZM-5000:00:3200:15:1600:29:4600:45:1601:01:06
510KNIOŁA Lucyna 102NAKŁO NAD NOTECIĄK-4000:00:3700:15:0300:30:0400:45:4801:01:07
511ZAWISZEWSKI Adam 613BRZOZAM-3000:00:2100:15:2700:30:5300:46:0401:01:12
512ŚLESIŃSKA Ewa 612BRZOZAK-4000:00:2100:15:2700:30:5300:46:0401:01:12
513ŁOŚ Anna 111SICIENKOK-3000:00:2600:15:1000:30:1700:45:5601:01:17
514KOLASIŃSKA Edyta 172BYDGOSZCZK-3000:00:2600:15:1000:30:1700:45:5801:01:18
515GRABOWSKA Lucyna 493CIELEK-5000:00:3400:15:5400:30:4700:46:1201:01:51
516ROMANOWSKA Halina 165TORUŃK-6000:00:4800:16:3800:31:5400:46:2901:01:59
517GRABOWSKI Piotr 494CIELEM-5000:00:3800:15:3500:30:3500:46:0801:02:01
518SZYSZKA Joanna 265INOWROCŁAWK-3000:00:3100:15:4000:30:4200:45:5301:02:27
519BŁOŃSKA Natalia 266INOWROCŁAWK-3000:00:3100:15:4000:30:4200:45:5301:02:27
520DOLATA Katarzyna 267INOWROCŁAWK-3000:00:3200:15:0900:30:2800:45:5201:02:30
521PAŚ Katarzyna 272GNIEZNOK-4000:00:1600:15:2100:30:3200:46:2701:02:45
522CZASOWIEC Andrzej 166TORUŃM-6000:00:0000:17:0000:32:4200:47:1701:02:47
523RYBAK Mariusz 287BYDGOSZCZM-4000:00:3000:15:3800:31:0800:47:1901:02:49
524KLIMEK Justyna 502BYDGOSZCZK-3000:00:2900:15:3900:31:0900:47:2001:02:50
525RATAJ Maciej 99BYDGOSZCZM-4000:00:1800:14:3800:29:5700:45:4701:02:51
526UGOREK Daniel 461BYDGOSZCZM-3000:00:1700:15:3900:31:2400:47:2901:02:53
527STRABEL Łukasz 199BYDGOSZCZM-2000:00:2000:15:0200:30:3500:46:3801:02:55
528OŻDŻYŃKA Patrycja 458BYDGOSZCZK-2000:00:2400:15:5500:31:2000:47:2401:02:56
529JAWORSKA Monika 43686-100 SULNOWOK-3000:00:3600:15:3000:30:4400:46:2701:03:00
530WRUK1 Justyna 425GRÓDEKK-4000:00:3500:15:3200:30:4500:46:2901:03:01
531ŚLĘZAK Rafał 588BYDGOSZCZM-4000:00:4400:16:3700:32:0900:47:4001:03:28
532WYKRZYKOWSKI Andrzej 235CHEŁMNOM-6000:00:3800:16:5100:31:4100:47:2201:03:35
533RASSALSKA-KAUSA Jola 312BYDGOSZCZK-3000:00:3900:15:5200:31:2200:47:3201:03:49
534MIAZGA Katarzyna 391BRZOZAK-2000:00:2500:15:4500:30:5000:47:0301:04:09
535ZIELIŃSKI Andrzej 100TORUŃM-4000:00:4700:16:2500:32:1100:47:5801:04:09
536LUTKOWSKA Katarzyna 429BYDGOSZCZK-3000:00:3500:16:5000:32:2800:48:0901:04:21
537ADAMCZAK Ewa 467BYDGOSZCZK-3000:00:3500:16:5000:32:2800:48:0901:04:21
538WYCZLING Piotr 432BYDGOSZCZM-4000:00:3500:16:5000:32:2800:48:0901:04:22
539WYCZLING Agnieszka 431BYDGOSZCZK-3000:00:3500:16:5000:32:2800:48:0901:04:22
540ŚLĄSKA Angelika 485ŚWIECIEK-3000:00:1200:15:1100:30:4200:48:0001:04:28
541KARDACH Magdalena 577BYDGOSZCZK-3000:00:3600:16:5000:32:3000:48:0901:04:29
542ZIELIŃSKA Justyna 257SOLEC KUJAWSKIK-3000:00:4000:15:4200:31:2600:47:4801:04:29
543ZAGOŻDŻON Wioleta 237SOLEC KUJAWSKIK-3000:00:4000:15:4200:31:2600:47:4901:04:30
544ANDRYSZAK Vanessa 298NOWA WIEŚ WIELKAK-100:00:2700:14:4900:30:3900:47:5601:04:41
545SZAJDA Magdalena 456PRZYŁĘKIK-4000:00:3900:15:5400:31:4400:48:2601:05:13
546PYRA-KUCZYŃSKA Marzena 72JEŻEWOK-4000:00:1200:15:2300:30:4700:48:0001:05:15
547ROZMARYNOWICZ Anna 71DĄBROWA CHEŁMIŃSKAK-3000:00:0200:15:3300:30:5700:48:0901:05:24
548WIŚNIEWSKA Ewa 39MROCZAK-4000:00:4300:16:4300:32:2300:48:3001:05:27
549KUCHARSKI Adam 40BUDZYŃM-5000:00:4200:16:4500:32:2300:48:3101:05:28
550PISKORSKA Marta 101SOLEC KUJAWSKIK-3000:00:4200:16:2000:32:4600:49:1101:05:37
551KUBIAK Małgorzata 91SOLEC KUJAWSKIK-4000:00:4300:16:1900:32:4500:49:1101:05:37
552CYBUL Anna 558BYDGOSZCZK-4000:00:1900:16:2000:33:1000:49:2601:05:39
553FOLARZYŃSKI Łukasz 570INOWROCŁAWM-3000:00:5000:17:5100:33:5700:49:5701:05:51
554DĄBROWSKI Janusz 342PATEREKM-6000:00:2000:16:4700:32:5000:49:1601:05:52
555DEPKA Agnieszka 447BYDGOSZCZK-3000:00:4000:15:5700:31:4600:48:2601:05:52
556ZIELIŃSKI Waldemar 472BYDGOSZCZM-5000:00:2100:16:2000:32:5500:49:4401:06:09
557CHMIEL Nikodem 614M-2000:00:4000:13:0700:29:2100:48:5801:06:29
558CENTKOWSKA Ewelina 411CIECHOCINEKK-3000:00:0700:16:4800:33:3100:50:1901:07:29
559MAZANOWSKA Ewa 550BYDGOSZCZK-4000:00:4700:17:5400:34:3400:50:3701:07:41
560MICHALAK Martyna 149BYDGOSZCZK-100:00:1600:17:4000:34:1200:51:1901:07:43
561SZUBARTOWSKA Pola 148BYDGOSZCZK-100:00:1600:17:4000:34:1200:51:1901:07:43
562SUŁKOWSKI Mariusz 248BRZOZAM-3000:00:4400:16:4100:32:2900:49:2101:07:49
563FUDAŁA Marek 326WARSZAWAM-6000:00:2300:16:4800:33:2600:50:4001:07:53
564DRUŻYŃSKI Sebastian 64TORUŃM-3000:00:4300:16:1600:32:3500:50:0501:08:11
565ZUPA Aleksandra 520BYDGOSZCZK-2000:00:4000:16:2800:34:1700:51:1001:09:18
566KACZMAREK Agnieszka 103BYDGOSZCZK-4000:00:3700:16:3600:33:3700:50:5801:09:21
567JURCZYK Artur 236BYDGOSZCZM-4000:00:4300:18:2300:35:5600:54:3901:14:25
568GRABOWSKA Ilona 451BYDGOSZCZK-3000:00:3700:18:2900:35:5600:54:0701:14:31
569MŁYNAREK Piotr 460WYSTĘPM-4000:00:4800:18:4500:37:0600:56:0901:15:11
570MŁYNAREK Aneta 459WYSTĘPK-3000:00:4800:18:4500:37:0700:56:0901:15:12
571RUDNICKA Karolina 24NOWA WIEŚ WIELKAK-3000:00:4400:18:4100:37:2700:57:0601:16:27
572ROSIŃSKA Janina 618PABIANICEK-7000:00:0000:25:5700:49:5201:13:5601:38:22
573SPARZYŃSKI Adam 490INOWROCŁAWM-3000:00:00
574PIĄTKOWSKI Michał 169TORUŃM-2000:00:00
575NIZIOŁ Katarzyna 632K-2000:00:4900:16:14
MARCINKOWSKA Anna 341GRĘBOCINK-40DNF00:16:03 DNF00:31:30 DNF00:46:51 DNF DNF
BLASZKIEWICZ Marzena 164BORÓWNOK-30DNF00:16:16 DNF00:32:39 DNF00:50:18 DNF DNF
LIBERA Sabina 534BYDGOSZCZK-40DNF00:17:55 DNF00:35:03 DNF00:52:37 DNF DNF
KOLODYNSKA Aleksandra 60ZLAWIES WIELKAK-20DNF00:18:19 DNF00:36:49 DNF00:57:44 DNF DNF
Znaleziono 579 wynik(ów)