XI BIEG SYLWESTROWY

Organizator/ Organizer:
Hotel Brzoza
Data/ Date:
2017-12-31
Miejsce/ Place:
Brzoza
Dystans/ Distance:
10 km
Zgłoszonych/ Registered:
634
Wystartowało/ Started:
579
Nie ukończyło/ Not finished:
3
Ukończyło/ Finished:
576
Na trasie/ On track:
3

Klasyfikacja/ Classiffication: M-50

Pełne wyniki/ Full Results : PDF | CSV
Wyniki uproszczone/ Simple results : PDF | PDF2 | CSV
 
Klasyfikacje w punktach pomiarowych/ Classification for time points: 2.5km | 4.85km | 7.2km | 9.55km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii/ Classification by category: Wszyscy | Kobiety | Mężczyźni | K-1 | M-1 | K-20 | M-20 | K-30 | M-30 | K-40 | M-40 | K-50 | M-50 | K-60 | M-60 | K-70 | M-70

Msc/ RnkZawodnik/ NameNumer/ BibKlub/ TeamMiejscowość/ CityKraj/ CountryKategoria/ CategoryMkat/ CatRnkK/M/ W/MCzas startu/Start time2.5km4.85km7.2km9.55kmCzas
netto
10km
Czas
brutto
10km
Różn/ GapTempo
min/km
Tempo
km/h
           
1WOLNY Piotr 10BYDGOSZCZM-501M 2200:00:0200:09:2200:18:1600:27:0300:35:5000:37:23.8500:37:25.90 3:4416
2OSIŃSKI Ryszard 572MALBORKM-502M 3000:00:0200:09:2200:18:2100:27:4100:37:0700:38:47.2000:38:49.90+00:01:233:5215.5
3CHMIELEWSKI Tomasz 532BYDGOSZCZM-503M 4100:00:0400:10:0900:19:3800:29:0800:38:2300:40:01.6000:40:06.05+00:02:374:0015
4ŻAROŃ Sławomir 204BYDGOSZCZM-504M 4300:00:0300:09:5200:19:2500:29:1000:38:2600:40:08.1000:40:11.55+00:02:444:0015
5RACZYŃSKI Krzysztof 28BYDGOSZCZM-505M 5000:00:0500:10:1300:19:4300:29:2400:39:0700:40:48.1000:40:53.75+00:03:244:0414.7
6WEGNER Marek 251WIĘCBORKM-506M 7400:00:0300:10:2500:20:2600:30:2800:40:3000:42:11.9500:42:15.30+00:04:484:1314.2
7PAWŁOWSKI Radosław 83ZIELONKAM-507M 9000:00:0300:10:5200:21:0000:31:1300:41:3000:43:15.4000:43:19.00+00:05:514:1913.9
8WŁÓDARCZAK Witold 604BYDGOSZCZM-508M 9100:00:0500:10:5100:21:0000:31:1300:41:2900:43:16.6000:43:21.95+00:05:524:1913.9
9TRZCIŃSKI Franciszek 387CHEŁMNOM-509M 9300:00:0500:10:5700:21:0200:31:2600:41:4700:43:31.0000:43:36.10+00:06:074:2113.8
10JUREK Piotr 438SZUBINM-5010M 9700:00:0500:10:5700:20:5900:31:2800:42:0200:43:53.2500:43:58.95+00:06:294:2313.7
11MAŚLIŃSKI Mirosław 455SZUBINM-5011M 9900:00:0600:10:5600:20:5600:31:2500:42:0400:43:56.8000:44:02.80+00:06:324:2313.7
12KANARKOWSKI Stanisław 453CZARNOWO 87-134M-5012M 10800:00:0400:11:0500:21:3800:32:1400:42:4800:44:41.4000:44:45.45+00:07:174:2813.4
13GRYCZKA Piotr 254BRZOZAM-5013M 12300:00:0600:11:0200:21:3600:32:3700:43:3600:45:24.6500:45:30.95+00:08:004:3213.2
14KAZUBOWSKI Jacek 198BIAŁE BŁOTAM-5014M 13300:00:0800:11:3700:22:2700:33:1400:43:5700:45:46.8500:45:55.75+00:08:234:3413.1
15MICHALAK Wojciech 221BYDGOSZCZM-5015M 13500:00:1800:11:0700:21:5100:32:4900:44:0200:45:49.3500:46:08.15+00:08:254:3513.1
16LUZAK Mirosław 488BYDGOSZCZM-5016M 14100:00:0700:11:2900:22:2000:33:1500:44:1400:46:03.0500:46:10.55+00:08:394:3613
17SZULC Edmund 108ZIELONKAM-5017M 14400:00:1400:11:0200:21:4000:33:0200:44:1600:46:10.7000:46:25.25+00:08:464:3713
18KANTORSKI Zbysław 140BYDGOSZCZM-5018M 14800:00:1800:11:2800:22:0800:33:1100:44:2400:46:20.0500:46:38.20+00:08:564:3812.9
19ZIÓŁKOWSKI Mieczysław 117JANIKOWOM-5019M 15700:00:0500:11:5200:22:5400:33:5200:44:4900:46:35.2500:46:40.95+00:09:114:3912.9
20MACIEJEWSKI Zbigniew 191INOWROCŁAWM-5020M 16400:00:0200:11:1000:22:2300:33:4100:44:5300:46:48.6500:46:50.70+00:09:244:4012.8
21DRÓBKA Krzysztof 262INOWROCŁAWM-5021M 16600:00:0800:11:2900:22:2800:33:3500:44:5400:46:49.2500:46:57.40+00:09:254:4012.8
22MONDRY Waldemar 278BYDGOSZCZM-5022M 17300:00:2100:12:1100:22:5100:34:2500:45:1500:47:11.4000:47:32.40+00:09:474:4312.7
23WISIŃSKI Piotr 296BRODNICAM-5023M 18600:00:0600:12:3700:23:4800:34:5300:45:5700:47:58.7000:48:05.65+00:10:344:4712.5
24KURS Jarosław 197BYDGOSZCZM-5024M 20500:00:2100:12:0500:23:2500:35:0300:46:4200:48:33.7000:48:55.65+00:11:094:5112.4
25LICA Krzysiu 500BYDGOSZCZM-5025M 21700:00:1600:12:1500:23:4800:35:2800:47:1300:49:14.7000:49:31.10+00:11:504:5512.2
26LUDWINIAK Bogdan 92BYDGOSZCZM-5026M 21800:00:0900:12:1700:23:5300:35:3300:47:1900:49:19.2500:49:28.60+00:11:554:5512.2
27WOJCIECHOWSKI Grzegorz 136MOGILNOM-5027M 21900:00:3100:13:1500:24:4900:36:1800:47:2800:49:21.8000:49:53.40+00:11:574:5612.2
28KOLANOWSKI Wojciech 65BYDGOSZCZM-5028M 22100:00:1200:12:2700:24:1100:35:5200:47:3300:49:26.2000:49:39.15+00:12:024:5612.1
29KRUCZKOWSKI Piotr 507BYDGOSZCZM-5029M 22600:00:3600:12:3600:24:1900:36:1300:47:4800:49:42.4500:50:19.20+00:12:184:5812.1
30WIŚNIEWSKI Janusz 45TORUŃM-5030M 23900:00:4700:12:5900:24:3400:36:2100:48:1900:50:19.1500:51:06.90+00:12:555:0111.9
31ANGLART Roman 355BYDGOSZCZM-5031M 26400:00:2500:12:4700:25:0100:37:2200:49:3900:51:32.6500:51:58.30+00:14:085:0911.6
32KRUPIŃSKI Andrzej 297NAKŁO NAD NOTECIĄM-5032M 26700:00:3400:13:2700:25:4500:37:5800:49:5100:51:46.3000:52:20.70+00:14:225:1011.6
33ZIĘTARA Rajmund 344INOWROCŁAWM-5033M 27400:00:1700:12:0600:23:3800:35:3200:49:2900:52:04.0500:52:21.15+00:14:405:1211.5
34JĘDRZEJCZYK Mirosław 334POTULICEM-5034M 27700:00:0500:12:3100:24:4500:37:1200:50:0300:52:16.3000:52:21.65+00:14:525:1311.5
35WIŚNIEWSKI Włodzimierz 222TORUŃM-5035M 28400:00:4100:12:5400:24:5600:37:2900:50:3100:52:38.0500:53:19.15+00:15:145:1511.4
36ZAKOŚCIELNY Krzysztof 174WIĘCBORKM-5036M 28700:00:2600:13:0600:25:5000:38:1800:50:2900:52:39.0500:53:05.15+00:15:155:1511.4
37KOWALSKI Grzegorz 234BYDGOSZCZM-5037M 30100:00:2700:13:2400:26:2600:38:5800:51:2400:53:29.7500:53:57.00+00:16:055:2111.2
38WAWRZYNIAK Piotr 98KIEŁCZEWOM-5038M 30300:00:1900:13:4100:26:3600:39:1100:51:2800:53:31.6500:53:50.95+00:16:075:2111.2
39ZUPA Wojciech 375BYDGOSZCZM-5039M 30800:00:1500:12:1000:24:5700:38:0700:51:3500:53:49.5500:54:04.80+00:16:255:2211.1
40SIERANT Marian 483BYDGOSZCZM-5040M 31200:00:1300:13:4900:26:2600:39:2300:51:5900:54:14.2000:54:27.30+00:16:505:2511.1
41BARTNIK Mieczysław 163BYDGOSZCZM-5041M 31700:01:3000:13:0300:25:4100:38:4900:52:0800:54:21.7500:55:52.25+00:16:575:2611
42DR. RITSCHER Tom Nils 620ERFURTM-5042M 31800:00:0900:12:4700:25:4800:39:0000:52:1700:54:36.8000:54:45.90+00:17:125:2711
43BRATEK Andrzej 288BYDGOSZCZM-5043M 32400:00:2200:14:0700:27:1800:40:2500:53:1700:55:24.4000:55:46.90+00:18:005:3210.8
44JANKOWSKI Tomasz Michał 390BYDGOSZCZM-5044M 33100:00:2200:13:0600:26:0300:39:3300:53:2600:55:46.5500:56:09.10+00:18:225:3410.8
45BRZOZOWSKI Jarosław 3786-081 BRZOZAM-5045M 33300:00:4100:14:1400:27:2900:40:4300:53:3900:55:54.7500:56:36.15+00:18:305:3510.7
46SKOCZYŃSKI Eugeniusz 596INOWROCŁAWM-5046M 33400:00:4900:14:3100:27:4600:40:5200:53:5300:56:06.0500:56:55.60+00:18:425:3610.7
47NIEMECZEK Waldemar 316JANIKOWOM-5047M 33900:00:2900:14:0200:27:1800:40:4700:54:2400:56:29.2000:56:58.20+00:19:055:3810.6
48REPCZYŃSKI Wojciech 299NAKŁO NAD NOTECIĄM-5048M 34200:00:3400:14:1000:27:2400:40:5200:54:3500:56:49.2500:57:23.35+00:19:255:4010.6
49PRZYBYLSKI Mariusz 309BYDGOSZCZM-5049M 35800:00:2900:14:1400:27:4100:41:3600:55:3000:57:57.1000:58:26.20+00:20:335:4710.4
50KAPELISKI Stanisław 21BYDGOSZCZM-5050M 39200:00:3200:15:1600:29:4600:45:1601:01:0601:03:48.7001:04:21.30+00:26:246:229.4
51GRABOWSKI Piotr 494CIELEM-5051M 39300:00:3800:15:3500:30:3500:46:0801:02:0101:04:29.3501:05:07.80+00:27:056:269.3
52KUCHARSKI Adam 40BUDZYŃM-5052M 40500:00:4200:16:4500:32:2300:48:3101:05:2801:08:14.9001:08:57.50+00:30:516:498.8
53ZIELIŃSKI Waldemar 472BYDGOSZCZM-5053M 40800:00:2100:16:2000:32:5500:49:4401:06:0901:08:49.9501:09:11.25+00:31:266:538.7
Znaleziono 53 wynik(ów)