XI KOSZALIŃSKI BIEG GÓRSKI - 15 KM

Organizator:
Koszalińskie Towarzystwo Krzewienia Kultury Fizycznej
Data:
2020-06-11
Miejsce:
Koszalin
Dystans:
15 km
Zgłoszonych:
141
Wystartowało:
94
Nie ukończyło:
0
Ukończyło:
94
Na trasie:
0
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 5km | 10km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K-Open | M-Open

Klasyfikacja wg czasów netto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/Mlap1
5km
lap2
10km
Czas
netto
15km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
       
1KĘPKA Adrian 175KĘPKA_NA_TRASIEWIEKOWO- GMINA DARŁOWOM-Open1M 100:22:4800:46:0501:09:15.35 4:3713,0
2WOJTALIK Łukasz 262POŁCZYN ZDRÓJM-Open2M 200:24:0700:49:2201:15:18.10+00:06:025:0112,0
3WALCZAK Paweł 255SŁUPSKM-Open3M 300:25:0200:50:4101:16:13.65+00:06:585:0411,8
4OLICHOWSKI Mateusz 217SURVIWAŁTEAMNAKIELNOM-Open4M 400:25:2500:51:4101:17:39.40+00:08:245:1011,6
5WOJCIECHOWICZ Jacek 260WWW.STUDIOTANCAPASJA.PLKOSZALINM-Open5M 500:25:2900:52:0901:18:26.80+00:09:115:1311,5
6DUDA Grzegorz 143BEST BEASTSBUKÓWKAM-Open6M 600:24:5800:51:2901:18:29.10+00:09:135:1311,5
7SITOWSKI Marcin 238FC RYSIEKKOSZALINM-Open7M 700:25:4100:53:1601:20:58.50+00:11:435:2311,1
8GRAFF Norbert 157ATHLETICS NYSASZCZENURZEM-Open8M 800:25:1500:52:1501:21:05.05+00:11:495:2411,1
9PICK Tomasz 221KORONA SZCZECINKOSZALINM-Open9M 900:26:5500:54:2401:21:19.70+00:12:045:2511,1
10WALEŃSKI Michał 242TKKF KOSZALINSKIBIENKOM-Open10M 1000:26:3800:53:5501:21:39.15+00:12:235:2611,0
11TOKARSKI Szymon 251KOSZALINM-Open11M 1100:26:2500:54:0101:21:40.35+00:12:255:2611,0
12GRZESIK Eugeniusz 158KOSZALINM-Open12M 1200:26:3500:54:2001:22:15.75+00:13:005:2910,9
13KAWKA Adrian 173RAKIETYSŁUPSKM-Open13M 1300:26:1600:54:1101:22:43.75+00:13:285:3010,9
14CZAPLIŃSKI Jacek 183KOSZALINM-Open14M 1400:27:3600:55:2801:23:22.85+00:14:075:3310,8
15ZWOLIŃSKI Jan 177TKKF KOSZALINWIERCISZEWOM-Open15M 1500:27:5000:56:1701:23:55.20+00:14:395:3510,7
16ROKOSZ Radosław 228JW 1223 KOSZALINKOSZALINM-Open16M 1600:27:1100:56:1801:25:55.30+00:16:395:4310,5
17PAKULSKI Marcin 219KOSZALINM-Open17M 1700:27:4800:56:3301:25:58.20+00:16:425:4310,5
18GÓRA Roman 154TKKF KOSZALIN/BIEGOLAS KOSZALINKOSZALINM-Open18M 1800:28:3800:57:5901:26:27.50+00:17:125:4510,4
19DZIADEK Krzysztof 240TKKF KOSZALIN/BIEGOLAS KOSZALINKOSZALINM-Open19M 1900:27:3500:57:0201:26:42.20+00:17:265:4610,4
20LEWANDOWSKI Jacek 198TAPETY KOSZALIN MONIUSZKISTARY BOREKM-Open20M 2000:27:3400:57:0801:26:56.35+00:17:415:4710,4
21MAZUR Emiliusz 207PĘDZĄCY OGRDARŁOWOM-Open21M 2100:27:5500:57:3201:28:06.60+00:18:515:5210,2
22MAJEWSKI Robert 205STOWARZYSZENIE LUDZI W BIEGUZŁOTÓWM-Open22M 2200:28:5000:58:5201:28:24.80+00:19:095:5310,2
23ZATOŃ Olga 265ŚWIDWINK-Open1K 100:28:2100:58:2001:28:32.10+00:19:165:5410,2
24KUŚNIERZ Paweł 197SPORTOWY KAŹMIERZKAŹMIERZM-Open23M 2300:26:4300:55:5701:28:43.20+00:19:275:5410,1
25PĘKAŁA Piotr 220SP MANOWOKOSZALINM-Open24M 2400:29:2300:59:3501:28:47.90+00:19:325:5510,1
26GUZIK Piotr 159USB USTKASŁUPSKM-Open25M 2500:26:5500:57:4801:29:27.40+00:20:125:5710,1
27KROCZYŃSKI Sławomir 190KOŁOBRZEGM-Open26M 2600:29:1300:59:3101:30:03.35+00:20:486:0010,0
28CIEKLIŃSKI Jacek 136KARLINOM-Open27M 2700:29:0500:59:3901:30:23.25+00:21:076:0110,0
29CHORĄŻY Karolina 134LEO-TEMKOSZALINK-Open2K 200:29:1600:59:4901:30:43.15+00:21:276:029,9
30SZUBERT Marcin 247KOŁOBRZEG BIEGAUSTRONIE MORSKIEM-Open28M 2800:31:1301:01:2301:30:58.60+00:21:436:039,9
31JANKOWSKI Piotr 167SZCZECINM-Open29M 2900:28:3900:59:4101:31:57.70+00:22:426:079,8
32WILKOWSKI Krzysztof 259FOR-REST-RUNKOSZALINM-Open30M 3000:29:5901:01:2901:32:08.25+00:22:526:089,8
33IWANIEC Dariusz 165TKKF KOSZALIN/BIEGOLAS KOSZALINSIERAKOWOM-Open31M 3100:30:1501:01:2401:32:16.85+00:23:016:099,8
34BARTEL Mateusz 130ZŁOTÓWM-Open32M 3200:29:2901:00:5301:32:22.70+00:23:076:099,7
35SKUMIAŁ Oskar 274USB USTKAUSTKAM-Open33M 3300:27:5801:00:1301:32:50.60+00:23:356:119,7
36BRZEZIŃSKI Jan 226TEAM PIOTRUŚBIAŁOGARDM-Open34M 3400:30:0501:01:2601:33:08.20+00:23:526:129,7
37KRAWCZYK Tomasz 188BIESIEKIERZM-Open35M 3500:30:0201:01:3101:33:15.30+00:23:596:139,7
38WINGERT Paweł 68KOSZALINM-Open36M 3600:29:4001:00:0601:33:19.60+00:24:046:139,6
39PYREK Krzysztof 264WAŁCZWAŁCZM-Open37M 3700:30:3001:02:2101:33:37.60+00:24:226:149,6
40GUDANIEC Katarzyna 11KOSZALINK-Open3K 300:32:2801:03:3201:35:39.75+00:26:246:229,4
41JAROS Adam 169SŁUPSKM-Open38M 3800:30:5301:03:1201:35:40.05+00:26:246:229,4
42BUDZIŃSKI Paweł 131TAGER SPORT/DRUŻYNA SZPIKUKONIKOWOM-Open39M 3900:30:2501:03:1601:36:45.50+00:27:306:279,3
43KRACZKOWSKI Przemysław 187KOSZALINM-Open40M 4000:32:1401:05:1301:37:19.65+00:28:046:299,2
44ŻUKOWSKI Cezary 270FOR-REST-RUNKOSZALINM-Open41M 4100:30:2801:03:5201:38:18.90+00:29:036:339,2
45MICERSKI Tomasz 208TKKF KOSZALIN/BIEGOLAS KOSZALINKOSZALINM-Open42M 4200:31:1101:04:1801:39:43.65+00:30:286:389,0
46KIELAR Łukasz 176BIEGOLAS KOSZALINKOSZALINM-Open43M 4300:32:0101:05:5401:40:18.70+00:31:036:419,0
47CZERNIAK Gracjan 137KOSZALINM-Open44M 4400:32:2201:06:2801:40:57.45+00:31:426:438,9
48WIDAK Mateusz 258KOSZALINM-Open45M 4500:31:5401:05:5701:41:09.85+00:31:546:448,9
49JACEK Tomasz 266KOŚMIDRYM-Open46M 4600:31:0501:04:5701:41:11.45+00:31:566:448,9
50NOREK Tomek 174KOSZALINM-Open47M 4700:32:3501:06:4401:41:21.10+00:32:056:458,9
51FAJGIER Tomasz 148MANOWOM-Open48M 4800:32:3201:07:4701:43:02.15+00:33:466:528,7
52KUSZYŃSKI Dariusz 196KOSZALINM-Open49M 4900:32:3301:07:1701:44:09.95+00:34:546:568,6
53GIEDROWICZ Aleksandra 153KOSZALINK-Open4K 400:32:0701:07:1101:44:58.55+00:35:436:598,6
54WĄSOWSKI Robert 256FOR WĄSCY RUNNING TEAMNOWE BIELICEM-Open50M 5000:32:4201:08:3001:45:10.65+00:35:557:008,6
55PIETRYKA Artur 223KARLINOBIEGAJKARLINOM-Open51M 5100:34:3701:09:4301:45:36.60+00:36:217:028,5
56JASIŃSKI Mateusz 277GIŻYCKOM-Open52M 5200:32:2601:07:5201:45:45.85+00:36:307:038,5
57KOWALCZYK Piotr 185FOR-REST-RUN KOSZALINKOSZALINM-Open53M 5300:33:2201:10:1401:47:22.45+00:38:077:098,4
58KACZMARZ Katarzyna 171KOSZALINK-Open5K 500:32:4501:09:1201:47:24.45+00:38:097:098,4
59MACIĄG Piotr 202HOMOSAPIEKOSZALINM-Open54M 5400:34:0601:10:3801:47:51.85+00:38:367:118,3
60KÜCHLER Paweł 192JARBUDGDYNIAM-Open55M 5500:33:5801:10:4001:48:04.50+00:38:497:128,3
61MISZCZYK Jan 210ROZBIEGANY KOSZALINKOSZALINM-Open56M 5600:32:4101:08:5401:48:17.25+00:39:017:138,3
62KROCZYŃSKA Kinga 189KOŁOBRZEGK-Open6K 600:35:2501:11:5001:48:38.85+00:39:237:148,3
63MACIĄŻEK Jarosław 204KOŁOBRZEGM-Open57M 5700:34:1501:09:5601:49:05.60+00:39:507:168,2
64MAJEWSKA Dorota 252KOSZALINK-Open7K 700:36:5001:09:4301:49:13.15+00:39:577:168,2
65SZUBERT Agnieszka 246KOŁOBRZEG BIEGAUSTRONIE MORSKIEK-Open8K 800:35:1601:12:4801:50:23.00+00:41:077:218,2
66SZKUDLAREK Roman 245DRUŻYNA SZPIKUDRAWSKO POMORSKIEM-Open58M 5800:35:0501:11:5401:50:58.10+00:41:427:238,1
67WOJCIECHOWSKI Andrzej 261KOSZALINM-Open59M 5900:33:5201:12:1101:51:12.45+00:41:577:248,1
68KUBIŚ Paweł 191RUNDORFINASZCZECINEKM-Open60M 6000:35:3701:13:0601:51:42.15+00:42:267:268,1
69SPOLSKA Weronika 275KAMIEŃ RYMAŃSKIK-Open9K 900:32:1101:06:4501:51:53.40+00:42:387:278,0
70RUTKOWSKI Artur 231RUNKINGKOSZALINM-Open61M 6100:36:0101:10:4701:52:27.20+00:43:117:298,0
71HAŁAJKO Magdalena 160KOSZALINK-Open10K 1000:33:0301:11:1401:53:26.60+00:44:117:337,9
72TYLMAN Piotr 253RUNDORFINACZAPLINEKM-Open62M 6200:33:3401:12:2601:53:48.95+00:44:337:357,9
73JUSZCZAK Krzysztof 170KOSZALINM-Open63M 6300:35:3601:13:5201:54:10.20+00:44:547:367,9
74RUTKOWSKA Anna 230WATAHA WAŁCZWAŁCZK-Open11K 1100:34:1001:11:4001:54:28.85+00:45:137:377,9
75CZERWIŃSKI Szczęsny 138BIAŁOGARDM-Open64M 6400:33:1801:10:1601:54:36.80+00:45:217:387,9
76SIKORSKA Agnieszka 236#BBKTSGDYNIAK-Open12K 1200:38:3901:16:4601:54:41.20+00:45:257:387,8
77GARNCAREK Paweł 151ŚWIESZYNOM-Open65M 6500:36:2201:14:3901:54:55.00+00:45:397:397,8
78STAŃCZYK Sławomir 241STARGARDM-Open66M 6600:32:2301:13:3401:55:01.80+00:45:467:407,8
79PAJOR Tomasz 218HOMOSAPIEKOSZALINM-Open67M 6700:35:0401:14:5901:55:13.75+00:45:587:407,8
80GÓRNIAK Jarosław 155JARBUDPOGÓRZEM-Open68M 6800:37:2601:17:2501:55:19.95+00:46:047:417,8
81PODSIADŁO Marcin 225KOSZALINM-Open69M 6900:35:4801:14:5601:55:42.85+00:46:277:427,8
82PIECHOTA Robert 222ROZBIEGANY KOSZALINKOSZALINM-Open70M 7000:36:0801:16:3701:56:00.75+00:46:457:447,8
83PIOTROWICZ Ireneusz 224PIOTRKÓW KUJAWSKIM-Open71M 7100:37:0501:16:1401:56:51.00+00:47:357:477,7
84BURDZIK Michał 1332000.KOSZALINM-Open72M 7200:38:1901:25:1201:57:13.30+00:47:577:487,7
85KNUT-POTOCZNIK Gabriela 179STOWARZYSZENIE KIERUNEK POLANÓWPOLANÓWK-Open13K 1300:35:2001:15:1301:57:52.20+00:48:367:517,6
86GALICKI Robert 149BOBOLICKIE BRACTWO BIEGOWEBOBOLICEM-Open73M 7300:36:1801:15:2801:58:36.65+00:49:217:547,6
87ŁANGOWSKA Iwona 201KOŁOBRZEGK-Open14K 1400:36:3901:17:3201:58:46.95+00:49:317:557,6
88GĘBICKA Agata 163STARGARDK-Open15K 1500:37:1501:18:4402:00:12.00+00:50:568:007,5
89KONKEL Łukasz 184KOSZALINM-Open74M 7400:34:3701:15:1602:01:31.40+00:52:168:067,4
90MACIĄG Paweł 203HOMOSAPIESTARE BIELICEM-Open75M 7500:36:1501:17:3902:02:42.40+00:53:278:107,3
91KULAWIŃSKI Marek 194KOŁOBRZEGM-Open76M 7600:36:3001:17:5202:03:47.25+00:54:318:157,3
92NIESPODZIANA Anna 215ROGOZIŃSKI KLUB BIEGACZAROGOŹNOK-Open16K 1600:37:5001:22:4202:04:06.75+00:54:518:167,3
93SAWICKA-WERS Urszula 234KOŁOBRZEG DRZONOWOK-Open17K 1700:39:2001:22:4002:08:48.05+00:59:328:357,0
94HELLER Zdzisław 161HERBMARATONOW.PLKOSZALINM-Open77M 7700:40:2901:26:3902:17:12.15+01:07:569:086,6
Znaleziono 94 wynik(ów)