XI KOSZALIŃSKI BIEG SYLWESTROWY - 5 KM

Organizator:
Koszalińskie Towarzystwo Krzewienia Kultury Fizycznej
Data:
2019-12-28
Miejsce:
Koszalin
Dystans:
5 km
Zgłoszonych:
418
Wystartowało:
385
Nie ukończyło:
0
Ukończyło:
385
Na trasie:
0
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 1.7km | 3.4km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K-OPEN | M-OPEN | K14-17 | M14-17 | K18-29 | M18-29 | K30-39 | M30-39 | K40-49 | M40-49 | K50-59 | M50-59 | K60+ | M60-69 | M70+

Klasyfikacja wg czasów netto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MLap
1.7km
Lap
3.4km
Czas
netto
5km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
       
1PYSHNIAK Kostantyn 269TKKF KoszalinKOSZALINM18-291M 100:05:2600:10:5500:16:22.76 3:1618.3
2WRÓBEL Jabub 560KOSZALINM18-292M 200:05:2700:11:1900:16:50.13+00:00:273:2217.8
3PERLIK Tomasz 305MIASTKOM30-391M 300:05:3300:11:2000:16:58.25+00:00:353:2317.7
4KĘPKA Adrian 157WIEKOWOM18-293M 400:05:3800:11:3200:17:02.83+00:00:403:2417.6
5WENT Jakub 408ŁEBAM30-392M 500:05:5600:11:4900:17:05.17+00:00:423:2517.6
6LEWINSKI Konrad 222CZŁUCHÓWM18-294M 600:05:3200:11:4200:17:39.54+00:01:163:3117
7SZOPIŃSKI Tomasz 381NACMIERZM30-393M 700:05:5400:12:0100:17:42.56+00:01:193:3216.9
8HUBERT Łukasz 117KOSZALINM30-394M 800:05:5300:12:0000:17:49.46+00:01:263:3316.8
9MAJKOWICZ Rafal 112KOSZALINM30-395M 900:05:5100:12:1200:18:14.02+00:01:513:3816.5
10GUZOWSKI Dariusz 103TRZEBIELINOM50-591M 1000:06:1000:12:3000:18:27.05+00:02:043:4116.3
11RUDNIKOWSKI Maciej 342DARŁOWOM40-491M 1100:06:0700:12:3400:18:34.63+00:02:113:4316.1
12CZAPLIŃSKI Jacek 50KOSZALINM30-396M 1200:05:5700:12:2600:18:34.97+00:02:123:4216.2
13DYLIK Wojciech 65ŚWINOUJŚCIEM30-397M 1300:06:1000:12:4800:18:57.06+00:02:343:4715.8
14PICK Tomasz 307KOSZALINM40-492M 1400:06:2800:13:0500:19:02.27+00:02:393:4815.8
15DORSZYŃSKI Grzegorz 61CZŁUCHÓWM30-398M 1500:06:1300:12:4900:19:08.14+00:02:453:4915.7
16RODZIEWICZ Marcin 336POZNAŃM30-399M 1600:06:2800:13:0000:19:12.92+00:02:503:5015.6
17ŻMUDA Tomasz 554SARBIA/KOŁOBRZEGM40-493M 1700:06:3400:13:1000:19:13.32+00:02:503:5015.6
18GRALAK Arkadiusz 96KOŁOBRZEGM50-592M 1800:06:3200:13:0800:19:14.74+00:02:513:5115.6
19WALENSKI Michal 402SKIBIENKOM40-494M 1900:06:1900:12:5600:19:16.67+00:02:533:5115.6
20BIEDRZYCKI Andrzej 20STARY BOREKM60-691M 2000:06:3800:13:1400:19:27.41+00:03:043:5315.4
21SZULC Arek 386KOSZALINM40-495M 2100:06:4800:13:3700:19:39.32+00:03:163:5515.3
22ZAWADZKI Adrian 441TRZEBIATÓWM18-295M 2200:06:0600:13:1700:19:44.89+00:03:223:5715.2
23WIRKUS Kacper 419CZŁUCHÓWM18-296M 2300:06:3000:13:2800:19:45.68+00:03:223:5715.2
24NOWACKI Rafał 283PRZECHLEWOM40-496M 2400:06:3600:13:2600:19:46.73+00:03:233:5715.2
25ZYGMUNT Krzysztof 551KÄVLINGEM30-3910M 2500:06:3300:13:2600:19:47.87+00:03:253:5715.2
26KORMAN Kamil 180KOSZALINM18-297M 2600:06:2300:13:2700:19:48.80+00:03:263:5715.2
27SÓJKA Klaudia 366CZŁUCHÓWK18-291K 100:06:3200:13:3000:19:51.11+00:03:283:5815.1
28MACHNICKI Rafał 231RYKIM30-3911M 2700:06:2600:13:2400:19:55.33+00:03:323:5915.1
29LEWANDOWSKI Jacek 220STARY BOREKM40-497M 2800:06:4500:13:3300:19:58.12+00:03:353:5915
30GOSTKOWSKI Łukasz 92BYTÓWM30-3912M 2900:06:2300:13:1700:20:04.02+00:03:414:0015
31KOWALIK Natalia 188PARSĘCKOK18-292K 200:06:4600:13:3400:20:05.29+00:03:424:0114.9
32KISIELEWICZ Krzysztof 162KORZYBIEM18-298M 3000:06:4300:13:3500:20:06.60+00:03:434:0114.9
33ZWOLIŃSKI Jan 450WIERCISZEWOM50-593M 3100:06:5700:13:5700:20:23.34+00:04:004:0414.7
34BARANOWSKI Piotr 10KOSZALINM40-498M 3200:06:5100:13:5600:20:35.60+00:04:124:0714.6
35KRYNICKA-GRZYB Małgorzata 202TRZEBIATÓWK30-391K 300:06:3200:13:3600:20:40.67+00:04:174:0814.5
36CAŁA Bartosz 33BYTÓWM40-499M 3300:07:1700:14:2100:20:47.30+00:04:244:0914.4
37ZATOŃ Olga 440ŚWIDWINK18-293K 400:06:5000:14:0400:21:02.03+00:04:394:1214.3
38RACISZ Mateusz 328KAMIEŃ RYMAŃSKIM18-299M 3400:06:4500:13:4200:21:02.61+00:04:394:1214.3
39KUCAL Paweł 208KOSZALINM40-4910M 3500:06:4200:14:0800:21:02.65+00:04:394:1214.3
40SZYMAŃSKI Piotr 389ROSNOWOM40-4911M 3600:06:5500:14:0900:21:03.87+00:04:414:1214.3
41GACIA Maciej 76KOSZALINM18-2910M 3700:06:4800:14:1000:21:04.53+00:04:414:1214.2
42SZAMOTULSKI Henryk 379GĄBINM40-4912M 3800:06:5100:14:0400:21:05.67+00:04:424:1314.2
43BAJGERT Robert 7KOŁOBRZEGM40-4913M 3900:07:1200:14:2600:21:07.92+00:04:454:1314.2
44GAWEL Marcin 78KOSZALINM18-2911M 4000:06:4600:14:0500:21:10.66+00:04:474:1414.2
45KOZIEŁ Paweł 191RĄBINOM40-4914M 4100:06:5600:14:2200:21:12.31+00:04:494:1414.2
46KUŁAKOWSKI Dawid 209KOSZALINM40-4915M 4200:07:1400:14:2900:21:12.84+00:04:504:1414.1
47HELMAN Filip 113WARSZAWAM14-171M 4300:06:4400:14:1300:21:14.87+00:04:524:1514.1
48ZAKRZEWSKA Sara 437CZŁUCHÓWK18-294K 500:06:5100:14:1800:21:16.48+00:04:534:1514.1
49WIKTOROWSKI Maciej 415TAGER SportKOSZALINM40-4916M 4400:06:4900:14:2500:21:23.68+00:05:004:1614
50IGNACZYŃSKI Dariusz 118KĄDZIELNOM30-3913M 4500:07:0200:14:3200:21:23.89+00:05:014:1614
51KONKEL Agnieszka 559KOSZALINK30-392K 600:07:0000:14:2800:21:24.73+00:05:014:1614
52KALETA Sebastian 144KOSZALINM40-4917M 4600:06:5500:14:2300:21:26.19+00:05:034:1714
53MISZCZYSZYN Bartosz 263ŚWIDWINM30-3914M 4700:06:5400:14:2200:21:27.60+00:05:044:1714
54MORĄGIEWICZ Piotr 422GRYFICEM30-3915M 4800:07:0300:14:2700:21:31.96+00:05:094:1813.9
55GAWRON Piotr 81BYTÓWM40-4918M 4900:07:2000:14:3800:21:33.64+00:05:104:1813.9
56MARKIEWICZ Paulina 247CZŁUCHÓWK14-171K 700:06:5300:14:2700:21:34.65+00:05:114:1813.9
57OLCZAK Krzysztof 287SIANOWM30-3916M 5000:07:1600:14:4000:21:37.34+00:05:144:1913.9
58ŻUREK Mateusz 557KOSZALINM30-3917M 5100:07:0100:14:3000:21:39.06+00:05:164:1913.9
59BARAN Krzysztof 9ZŁOCIENIECM30-3918M 5200:07:0600:14:3700:21:40.08+00:05:174:2013.8
60KRYNICKA Magdalena 203TRZEBIATÓWK18-295K 800:06:3400:14:2400:21:40.47+00:05:174:2013.8
61KARASIUK Adam 148KOSZALINM30-3919M 5300:07:2800:14:5000:21:41.35+00:05:184:2013.8
62NIEWIADA Marek 278ŚWINOUJŚCIEM30-3920M 5400:07:1400:14:4400:21:42.35+00:05:194:2013.8
63PŁAŻALSKI Przemysław 318BROJCEM30-3921M 5500:07:2400:14:5000:21:50.20+00:05:274:2213.7
64HAŁKA Justyna 107ŁOBEZK30-393K 900:07:1800:14:4900:21:50.55+00:05:274:2213.7
65DRĄŻKOWSKI Tomasz 63SZCZECINEKM14-172M 5600:07:0500:14:4100:21:51.25+00:05:284:2213.7
66NOGA Sebastian 279KOSZALINM18-2912M 5700:07:2000:14:5600:21:53.68+00:05:304:2213.7
67ZIELIŃSKI Maciej 445KAMIEŃ RYMAŃSKIM18-2913M 5800:06:3800:14:3300:21:55.65+00:05:324:2313.7
68IWANIEC Dariusz 1SIERAKOWOM40-4919M 5900:07:2000:14:5100:21:56.42+00:05:334:2313.7
69NIEDBALSKI Oktawian 277KAMIEŃ RYMAŃSKIM18-2914M 6000:06:5000:14:3100:21:57.31+00:05:344:2313.7
70BIAŁECKA Paula 19KOSZALINK18-296K 1000:07:1600:14:5400:22:00.15+00:05:374:2413.6
71PERLIK Katarzyna 304MIASTKOK18-297K 1100:07:2400:14:5800:22:00.43+00:05:374:2413.6
72CZERNIAK Gracjan 51KOSZALINM30-3922M 6100:07:2500:15:0800:22:04.63+00:05:414:2413.6
73SITARCZYK Damian 356SIANÓWM30-3923M 6200:06:5800:14:5300:22:05.33+00:05:424:2513.6
74WĄSOWSKI Robert 406NOWE BIELICEM18-2915M 6300:07:1800:14:5500:22:07.54+00:05:444:2513.6
75MAJCHRZAK Paweł 235KARLINOM40-4920M 6400:07:2300:14:5700:22:08.43+00:05:454:2513.6
76MALINOWSKI Mariusz 241KOSZALINM30-3924M 6500:07:2000:15:0200:22:09.40+00:05:464:2613.5
77JABŁOŃSKA-KIERSZK Beata 121PRZECHLEWOK40-491K 1200:07:2700:15:0200:22:10.02+00:05:474:2613.5
78ROGOŻA Ireneusz 339KOSZALINM40-4921M 6600:07:1300:14:5900:22:12.13+00:05:494:2613.5
79JARZYNA Roman 129STARGARDM40-4922M 6700:07:2500:15:0500:22:14.17+00:05:514:2613.5
80KRAWCZYK Tomasz 199BIESKIERZM30-3925M 6800:07:4500:15:2900:22:16.15+00:05:534:2713.5
81SKOWROŃSKI Tomasz 358CHAŁUPYM30-3926M 6900:07:4900:15:2400:22:16.36+00:05:534:2713.5
82KRUPIŃSKI Krzysztof 201KOSZALINM50-594M 7000:07:2500:15:0800:22:16.40+00:05:534:2713.5
83FAJGIER Tomasz 70MANOWOM50-595M 7100:07:1000:14:4600:22:17.21+00:05:544:2713.5
84OTTO Michał 294BONINM30-3927M 7200:07:3200:15:1100:22:18.73+00:05:554:2713.4
85GAWEŁ Zbigniew 79SŁUPSKM60-692M 7300:07:2500:15:0500:22:19.76+00:05:564:2813.4
86MAZUREK Marcin 250WARSZAWAM40-4923M 7400:07:2800:15:1300:22:20.11+00:05:574:2813.4
87GAWRYSIAK Przemysław 82WŁODARKAM40-4924M 7500:07:2300:15:0100:22:20.89+00:05:584:2813.4
88BUDZIŃSKI Paweł 29KONIKOWOM40-4925M 7600:07:2800:15:1000:22:23.76+00:06:014:2813.4
89OBARA Żaneta 285NEKLAK40-492K 1300:07:1900:15:0400:22:24.67+00:06:014:2913.4
90PĘKAŁA Piotr 306KOSZALINM40-4926M 7700:08:2200:15:4200:22:26.08+00:06:034:2913.4
91WILKOWSKI Krzysztof 418KOSZALINM40-4927M 7800:07:3200:15:1500:22:27.37+00:06:044:2913.4
92GÓRA Roman 93KOSZALINM50-596M 7900:07:5000:15:3100:22:30.61+00:06:074:3013.3
93RASZPLA Radoslaw 332KOSZALINM40-4928M 8000:07:4900:15:2300:22:33.90+00:06:114:3013.3
94POMORSKI Łukasz 322KOSZALINM18-2916M 8100:07:3300:15:2900:22:51.99+00:06:294:3413.1
95KAŹMIERCZAK Agnieszka 155ŚWIDWINEKK40-493K 1400:07:3100:15:3000:22:58.91+00:06:364:3513.1
96PIETRYKA Artur 311KARLINOM40-4929M 8200:07:2800:15:2000:22:59.26+00:06:364:3613
97OPALIŃSKI Stanisław 289KOŁOBRZEGM60-693M 8300:07:3300:15:4000:23:01.55+00:06:384:3613
98BASSEL Marcin 448KOSZALINM30-3928M 8400:08:2400:16:2500:23:08.81+00:06:464:3713
99SAWIŃSKI Jacek 351KOSZALINM40-4930M 8500:07:5500:15:4800:23:09.66+00:06:464:3812.9
100KLENIEWSKI Piotr 163KOSZALINM50-597M 8600:07:4100:15:4100:23:14.96+00:06:524:3912.9
101PIECHOTA Robert 308KOSZALINM40-4931M 8700:07:4900:16:0000:23:17.83+00:06:554:3912.9
102POLAŃSKI Norbert 320ŚWIDWINM40-4932M 8800:08:0200:16:0400:23:17.93+00:06:554:3912.9
103STANKIEWICZ Wiesław 373KOSZALINM50-598M 8900:07:4500:15:5000:23:18.86+00:06:564:3912.9
104PILAREK Ireneusz 313KOSZALINM30-3929M 9000:07:5600:15:5000:23:21.91+00:06:594:4012.8
105BARTHA Adrian 12KOŁOBRZEGM30-3930M 9100:07:3600:15:4600:23:23.39+00:07:004:4012.8
106SARAPUK Piotr 348KOSZALINM40-4933M 9200:08:0000:15:5800:23:24.95+00:07:024:4112.8
107DĄBROWSKI Grzegorz 53KOSZALINM40-4934M 9300:07:5900:16:0100:23:25.97+00:07:034:4112.8
108LITWIN Barbara 225SŁUPSKK30-394K 1500:07:5500:16:0600:23:27.00+00:07:044:4112.8
109WOŹNIECKA Karolina 431KOŁOBRZEGK30-395K 1600:07:5300:16:0000:23:28.10+00:07:054:4112.8
110KACZMAREK Marta 139SŁAWNOK30-396K 1700:07:3300:15:5000:23:29.71+00:07:064:4212.8
111RUTKOWSKI Artur 344KOSZALINM18-2917M 9400:07:4100:15:5200:23:29.72+00:07:064:4212.8
112KOPYNIAK Adrian 178LWÓWM18-2918M 9500:08:1200:16:0000:23:35.42+00:07:124:4312.7
113KRZEWIŃSKA Małgorzata 205KOSZALINK60+1K 1800:08:0600:16:0700:23:35.48+00:07:124:4312.7
114BAGNIUK Piotr 5DOBIESŁAWIECM30-3931M 9600:07:4400:15:4700:23:36.28+00:07:134:4312.7
115RELUGA Małgorzata 334WARSZAWAK50-591K 1900:07:4900:15:5600:23:38.03+00:07:154:4312.7
116RELUGA Grzegorz 333WARSZAWAM40-4935M 9700:07:4900:15:5500:23:39.12+00:07:164:4312.7
117GIEDROWICZ Aleksandra 83KOSZALINK30-397K 2000:07:3200:15:5200:23:39.27+00:07:164:4412.7
118LIPNIEWICZ Paweł 224KOSZALINM30-3932M 9800:07:5200:15:5200:23:39.67+00:07:164:4412.7
119KOZŁOWSKI Rafał 194PIŁAM40-4936M 9900:07:5700:15:5900:23:42.73+00:07:194:4412.7
120SZCZUBLEWSKI Martin 380KAMIEŃ RYMAŃSKIM18-2919M 10000:07:3100:15:4500:23:42.81+00:07:204:4412.6
121SPOLSKA Weronika 368KAMIEŃ RYMAŃSKIK18-298K 2100:08:0900:16:1700:23:43.99+00:07:214:4412.6
122WOJCIECHOWSKI Andrzej 425KOSZALINM40-4937M 10100:08:0000:16:1800:23:46.89+00:07:244:4512.6
123TOMASZEWICZ Magdalena 396KINOWOK40-494K 2200:07:3100:15:5200:23:47.55+00:07:244:4512.6
124GLEWICZ Sylwia 85KOSZALINK30-398K 2300:08:0600:16:1200:23:50.97+00:07:284:4612.6
125KIERSZTYN Robert 161KOSZALINM50-599M 10200:07:3500:16:0000:23:51.59+00:07:284:4612.6
126SKOWYRSKI Janusz 359BIESIEKIERZM50-5910M 10300:08:0100:16:1100:23:51.95+00:07:294:4612.6
127MISZCZYK Jan 261Koszalin KOSZALINM30-3933M 10400:08:0400:16:2200:23:52.99+00:07:304:4612.6
128MONGIAŁO Marcin 267KOSZALINM40-4938M 10500:08:0800:16:1900:23:55.85+00:07:334:4712.5
129SKIBA Artur 357ŚWIDWINM40-4939M 10600:08:0200:16:1000:23:59.70+00:07:364:4812.5
130CHOŁUJ Jarek 40KOSZALINM40-4940M 10700:08:4200:16:5000:24:00.32+00:07:374:4812.5
131ŻEBROWSKI Igor 553KARLINOM14-173M 10800:07:4100:16:0100:24:00.37+00:07:374:4812.5
132BURKIET Marek 31ROSNOWOM40-4941M 10900:08:1400:16:2000:24:00.66+00:07:374:4812.5
133BODO Rafał 21KOSZALINM30-3934M 11000:08:0500:16:1900:24:01.74+00:07:384:4812.5
134MICERSKI Tomasz 253KOSZALINM40-4942M 11100:07:5400:16:1900:24:02.92+00:07:404:4812.5
135CHUDZIK Zbigniew 44KOSZALINM50-5911M 11200:08:1900:16:3200:24:04.21+00:07:414:4812.5
136SOROCZYŃSKI Cezary 365NIEKŁONICEM40-4943M 11300:08:1000:16:2900:24:09.14+00:07:464:4912.4
137MOSIOŁEK Piotr 268KOSZALINM40-4944M 11400:08:0100:16:1700:24:12.47+00:07:494:5012.4
138MAZUR Mirosław 229KOSZALINM40-4945M 11500:08:2100:16:3600:24:19.37+00:07:564:5212.3
139HAŁKA Arkadiusz 108ŁOBEZM40-4946M 11600:08:1700:16:3700:24:20.87+00:07:584:5212.3
140RODZIEWICZ-CZAPLIŃSKA Agnieszka 338KOSZALINK40-495K 2400:08:0200:16:2500:24:21.73+00:07:584:5212.3
141KOSIARKIEWICZ Martyna 186CZŁUCHÓWK14-172K 2500:07:4800:16:1800:24:21.81+00:07:594:5212.3
142PAWŁOWSKI Grzegorz 302MIELNOM40-4947M 11700:08:0700:16:2700:24:22.06+00:07:594:5212.3
143MARCINKOWSKI Jacek 243ŚWIESZYNOM40-4948M 11800:08:3300:16:5100:24:25.14+00:08:024:5312.3
144HOREGLAD Paweł 115KOSZALINM18-2920M 11900:08:3100:16:5700:24:25.34+00:08:024:5312.3
145ŻUKOWSKI Cezary 556KOSZALINM30-3935M 12000:08:3700:16:4700:24:25.58+00:08:024:5312.3
146MAZURSKI Paweł 251GRYFICEM30-3936M 12100:07:3900:16:1800:24:27.58+00:08:044:5312.3
147KRASIŃSKI Witold 195KOSZALINM40-4949M 12200:08:0400:16:3000:24:27.88+00:08:054:5312.3
148WĄSOWICZ Anna 405KOŁOBRZEGK30-399K 2600:08:2600:16:4400:24:29.76+00:08:064:5412.2
149DĘBSKI Damian 59KOSZALINM30-3937M 12300:08:0600:16:3300:24:30.00+00:08:074:5412.2
150MUCHA Krzysztof 271KOSZALINM40-4950M 12400:08:0700:16:3300:24:30.04+00:08:074:5412.2
151ZIELIŃSKI Maciej 443ŚWIDWINM30-3938M 12500:08:0000:16:3100:24:32.94+00:08:104:5412.2
152MICKIEWICZ Maja 257WARSZAWAK14-173K 2700:07:3900:16:2300:24:33.50+00:08:104:5412.2
153SEKRECKI Michał 354POZNAŃM18-2921M 12600:07:3900:16:2300:24:33.50+00:08:104:5412.2
154ANTKOWIAK Sebastian 3KOSZALINM40-4951M 12700:07:5600:16:2600:24:33.59+00:08:104:5412.2
155GAWEŁ Stanisław 80TRZEBISZYNM50-5912M 12800:08:3500:16:5100:24:35.85+00:08:134:5512.2
156FRĄCKOWIAK Mateusz 2WIELEŃM14-174M 12900:07:2700:16:0500:24:37.07+00:08:144:5512.2
157DRABKOWSKA Agnieszka 62BIAŁOGARDK40-496K 2800:08:0200:16:3300:24:38.62+00:08:154:5512.2
158BOGACKI Tomasz 23KOSZALINM60-694M 13000:08:2400:16:4900:24:41.65+00:08:184:5612.2
159SCHWAB Thomas 352ZURICHM40-4952M 13100:08:2200:16:5000:24:41.81+00:08:194:5612.1
160DRULIK-HOŁUB Marta 64KOSZALINK40-497K 2900:08:1400:16:4500:24:45.46+00:08:224:5712.1
161GONTARZ Wojciech 90DARŁOWOM18-2922M 13200:08:1600:16:4600:24:45.85+00:08:234:5712.1
162KNUT POTOCZNIK Gabriela 165POLANÓWK30-3910K 3000:08:3800:17:0000:24:50.48+00:08:274:5812.1
163KONKEL Łukasz 174KOSZALINM40-4953M 13300:08:0300:16:2600:24:50.71+00:08:274:5812.1
164KAZIMIEROWICZ Radosław 154KOSZALINM30-3939M 13400:08:2500:16:5400:24:52.55+00:08:294:5812.1
165MICHALAK Michał 255KAMIEŃ RYMAŃSKIM18-2923M 13500:07:4300:16:5000:24:55.15+00:08:324:5912
166SARAPUK Gabriela 347KOSZALINK40-498K 3100:08:3900:17:0400:24:59.11+00:08:364:5912
167KOŁODZIEJCZYK Danuta 172BIESOWICEK50-592K 3200:08:2100:16:5900:25:06.46+00:08:435:0112
168NOSAL Martyna 280SZCZECINEKK14-174K 3300:08:4000:17:2300:25:07.72+00:08:445:0111.9
169MUERAU-NOWICKA Hanna 272BYTÓWK50-593K 3400:08:3900:17:2100:25:10.24+00:08:475:0211.9
170NOSAL Mariusz 281SZCZECINEKM30-3940M 13600:08:4000:17:2300:25:10.34+00:08:475:0211.9
171NOWICKA Natalia 284BYTÓWK18-299K 3500:08:3900:17:2100:25:10.70+00:08:475:0211.9
172WIDZINIEWICZ Jarosław 442RADOMM40-4954M 13700:08:4900:17:2500:25:12.87+00:08:505:0211.9
173WIŚNIEWSKI Łukasz 421KOŁOBRZEGM18-2924M 13800:09:0800:17:2800:25:13.01+00:08:505:0211.9
174PISKORZ-WILCZAK Iwona 314KONIKOWOK40-499K 3600:08:3000:16:5600:25:14.53+00:08:515:0211.9
175DEJNAK Mariola 54GRYFICEK60+2K 3700:08:2700:17:0700:25:18.73+00:08:555:0311.8
176KACZMARYK Jolanta 140KOSZALINK40-4910K 3800:08:1900:17:0500:25:21.28+00:08:585:0411.8
177KAMYK Piotr 147KOSZALINM30-3941M 13900:08:2300:17:1900:25:22.49+00:08:595:0411.8
178WOŹNIAK Monika 428SIEMIANICEK30-3911K 3900:08:3900:17:2500:25:25.76+00:09:025:0511.8
179HAKKARAINEN Jouni 104ESPOOM40-4955M 14000:08:2900:17:1500:25:26.01+00:09:035:0511.8
180NADOLNY Krzysztof 275KOSZALINM30-3942M 14100:08:4400:17:2000:25:26.86+00:09:045:0511.8
181SZOT Ewa 382KOSZALINK40-4911K 4000:08:1900:16:5800:25:26.88+00:09:045:0511.8
182LIGOCKI Pawel 223BIAŁOGARDM18-2925M 14200:08:2900:17:2300:25:33.16+00:09:105:0611.7
183GRABOWSKA-LESISZ Aneta 94KOSZALINK40-4912K 4100:08:2500:17:1700:25:40.52+00:09:175:0811.7
184WRÓBLEWSKI Mateusz 433KOSZALINM14-175M 14300:08:5800:17:3500:25:41.89+00:09:195:0811.7
185SUCHODOLSKA Aleksandra 376ROSNOWOK30-3912K 4200:09:2000:18:0100:25:42.19+00:09:195:0811.7
186REMPLAKOWSKI Krzysztof 335ROSNOWOM40-4956M 14400:09:0200:17:4300:25:43.10+00:09:205:0811.7
187SZYDŁO Piotr 388KAMIEŃ RYMAŃSKIM30-3943M 14500:07:5500:17:1500:25:45.02+00:09:225:0911.7
188KOWALCZYK Karolina 187NIEKŁONICEK40-4913K 4300:08:4200:17:2800:25:45.12+00:09:225:0911.7
189MONGIAŁO Aleksandra 266KOSZALINK30-3913K 4400:08:5300:17:3700:25:47.15+00:09:245:0911.6
190MRUGALSKI Stanisław 270MIASTKOM50-5913M 14600:08:3700:17:2900:25:48.80+00:09:265:0911.6
191KAJKOWSKI Rafał 143KOSZALINM40-4957M 14700:08:3400:17:2000:25:52.46+00:09:295:1011.6
192BOGACKA Lucyna 22KOSZALINK60+3K 4500:08:4400:17:3000:25:53.51+00:09:305:1011.6
193KOLIGAT Anna 168KOSZALINK30-3914K 4600:09:0100:17:4000:25:53.62+00:09:305:1011.6
194PISKÓRZ Radosław 316ROSNOWOM30-3944M 14800:08:2800:17:2500:25:55.53+00:09:325:1111.6
195BARTON Krystyna 14PRZECHLEWOK50-594K 4700:08:2600:17:2500:25:57.79+00:09:355:1111.6
196BOJAR Natalia 24ŚWIELINOK30-3915K 4800:08:5500:17:3900:25:58.65+00:09:355:1111.6
197CIEŚLAK Grzegorz 47KOŁOBRZEGM30-3945M 14900:08:5000:17:5100:26:00.36+00:09:375:1211.5
198FRIESKE Anna 75CZŁUCHÓWK14-175K 4900:07:4200:16:3400:26:00.91+00:09:385:1211.5
199PODSIADŁO Marcin 319KOSZALINM40-4958M 15000:08:3100:17:2400:26:01.04+00:09:385:1211.5
200FIERKA Tomasz 71LĘBORKM30-3946M 15100:08:3100:17:2900:26:01.20+00:09:385:1211.5
201PAWŁOWSKA Anna 301LĘBORKK30-3916K 5000:08:3200:17:3000:26:01.70+00:09:385:1211.5
202WRÓBLEWSKA Marta 432KOSZALINK40-4914K 5100:08:5600:17:4600:26:02.84+00:09:405:1211.5
203PAPIERNIK Błażej 298KOSZALINM18-2926M 15200:08:2400:17:3000:26:06.81+00:09:445:1311.5
204WYGANOWSKI Andrzej 435KOŁOBRZEGM70+1M 15300:09:0000:17:5900:26:07.70+00:09:445:1311.5
205GOLUBSKI Cezary 88KAMIEŃ RYMAŃSKIM18-2927M 15400:07:5200:17:3500:26:08.00+00:09:455:1311.5
206CZUCZAK Tomasz 439KOSZALILNM40-4959M 15500:09:0200:17:5400:26:09.97+00:09:475:1411.5
207KUŻAJ Sławomir 214PIŁAM50-5914M 15600:08:3900:17:5200:26:10.14+00:09:475:1411.5
208KALOCIŃSKI Krzysztof 146KOSZALINM30-3947M 15700:09:0500:17:5500:26:11.15+00:09:485:1411.5
209MICHALUK Amadeusz 256KAMIEŃ RYMAŃSKIM18-2928M 15800:08:0500:17:1700:26:11.41+00:09:485:1411.5
210POŁOCZAŃSKI Piotr 321KOSZALINM30-3948M 15900:08:1600:17:1600:26:12.22+00:09:495:1411.4
211SŁUPECKA Aneta 363KOSZALINK30-3917K 5200:09:0300:18:0000:26:13.62+00:09:505:1411.4
212BRZOSKOWSKI Artur 27KOSZALINM30-3949M 16000:08:5100:17:3600:26:15.76+00:09:525:1511.4
213MACHNICKI Robert 230RYKIM30-3950M 16100:08:2500:17:3400:26:16.07+00:09:535:1511.4
214STANIUK Bartosz 371SLUPSKM30-3951M 16200:08:3800:17:4500:26:22.33+00:09:595:1611.4
215HAŁAJKO Magdalena 106KOSZALINK30-3918K 5300:09:0700:17:5200:26:27.71+00:10:045:1711.3
216OWCZARKA-TUCKA Monika 295KOSZALINK40-4915K 5400:09:0100:18:0200:26:27.99+00:10:055:1711.3
217MILLENNIUM Milena Pięta 260KOSZALINK30-3919K 5500:09:0100:18:0200:26:28.29+00:10:055:1711.3
218CYGAN Adam 49SIECIEMINM50-5915M 16300:09:2000:18:2700:26:29.03+00:10:065:1711.3
219KOBUS Piotr 167KOSZALINM30-3952M 16400:08:1900:17:5300:26:33.29+00:10:105:1811.3
220SKRZYPCZAK Bogusław 361KOSZALINM40-4960M 16500:09:0600:18:1100:26:37.18+00:10:145:1911.3
221MARCZAK Małgorzata 245ŻELKOWOK50-595K 5600:08:5400:18:0000:26:48.18+00:10:255:2111.2
222SŁOMSKA Dorota 362KOSZALINK30-3920K 5700:09:2800:18:3600:26:48.30+00:10:255:2111.2
223SZYMAŃSKI Patryk 390SŁUPSKM30-3953M 16600:09:4400:19:3700:26:48.94+00:10:265:2111.2
224PISKÓRZ Justyna 315ROSNOWOK30-3921K 5800:08:4100:18:0700:26:48.98+00:10:265:2111.2
225CIECHAŃSKI Michał 46ZAJĄCZKOWOM40-4961M 16700:09:0800:18:2200:26:49.75+00:10:265:2211.2
226KOPIEC-PARYSIAK Iwona 177DOBRZYCAK30-3922K 5900:09:1000:18:2000:26:54.73+00:10:315:2311.1
227KACZOROWSKI Marek 141SIANÓWM18-2929M 16800:08:5500:17:5400:26:55.17+00:10:325:2311.1
228ŚWITOŃ Magdalena 394GRYFICEK30-3923K 6000:09:0500:18:1200:26:55.56+00:10:325:2311.1
229SZYSZKOWSKI Tomasz 391KOSZALINM30-3954M 16900:09:1400:18:2800:26:56.30+00:10:335:2311.1
230JUSZCZYK Agnieszka 137KOSZALINK30-3924K 6100:09:2300:18:3000:26:56.62+00:10:335:2311.1
231JAROSIK Mariusz 128MANOWOM40-4962M 17000:09:2000:18:4300:26:58.31+00:10:355:2311.1
232CYGAN Marta 48SIECIEMINK18-2910K 6200:09:2100:18:2800:26:58.46+00:10:355:2311.1
233OSOWSKI Andrzej 292WARSZAWAM40-4963M 17100:08:4900:18:0200:27:00.21+00:10:375:2411.1
234PIETRZYK Rafał 312KALISZ POMORSKIM30-3955M 17200:09:0400:18:1800:27:01.63+00:10:385:2411.1
235KĘSIK Michał 158KOSZALINM40-4964M 17300:09:1300:18:2800:27:04.56+00:10:415:2511.1
236JUSZCZAK Krzysztof 136KOSZALINM60-695M 17400:08:4200:17:5700:27:06.31+00:10:435:2511.1
237KOZŁOWIECKI Waldemar 193KOSZALINM60-696M 17500:09:2100:18:2400:27:06.54+00:10:435:2511.1
238LEWANDOWSKI Marian 221BIAŁOGARDM70+2M 17600:09:1200:18:2400:27:06.99+00:10:445:2511.1
239JUSINSKI Sebastian 135SŁAWOBORZEM40-4965M 17700:09:0400:18:1900:27:10.89+00:10:485:2611
240MILAS Wiktoria 259GOŚCINOK14-176K 6300:09:0000:18:1400:27:11.88+00:10:495:2611
241JUSINSKA Anna 134SŁAWOBORZEK40-4916K 6400:09:0500:18:2000:27:11.98+00:10:495:2611
242BRZOZOWSKA Barbara 28TYCHOWOK40-4917K 6500:09:1700:18:3400:27:15.38+00:10:525:2711
243MAJEWSKI Kamil 236GDAŃSKM30-3956M 17800:09:1700:18:3400:27:15.72+00:10:525:2711
244URBANOWICZ Michał 399KOSZALINM40-4966M 17900:08:4500:18:0700:27:18.77+00:10:565:2711
245ROMANOWICZ Monika 340KOSZALINK30-3925K 6600:09:1800:18:4000:27:19.79+00:10:575:2811
246KUNYSZ Tomasz 210BYDLINOM50-5916M 18000:08:4800:18:2800:27:20.41+00:10:575:2811
247NAWROCKA Anna 276KOSZALINK30-3926K 6700:09:0000:18:2700:27:20.62+00:10:575:2811
248DEJNAK Dagmara 55BONINK30-3927K 6800:09:3300:18:4000:27:21.32+00:10:585:2811
249KARNICKI Zygmunt 150KOSZALINM60-697M 18100:08:4900:18:1600:27:27.45+00:11:045:2910.9
250BAJ Norbert 6KOSZALINM30-3957M 18200:08:4400:18:0400:27:27.71+00:11:045:2910.9
251MAJSIUK Agnieszka 238KOSZALINK40-4918K 6900:09:2000:18:4500:27:30.95+00:11:085:3010.9
252DYMEK Remek 66HAMELNM40-4967M 18300:08:5100:18:3100:27:32.31+00:11:095:3010.9
253HAKKARAINEN Robert 105ESPOOM14-176M 18400:09:0600:18:4300:27:32.73+00:11:095:3010.9
254HOC Dariusz 114KOŁOBRZEGM40-4968M 18500:09:5900:19:2000:27:33.66+00:11:105:3010.9
255WIŚNIEWSKI Jarosław 420KOŁOBRZEGM50-5917M 18600:09:1900:18:4800:27:33.96+00:11:115:3010.9
256SCHWAB Oliver 353ZURICHM14-177M 18700:09:1400:18:4300:27:35.91+00:11:135:3110.9
257JĘDRZEJKO Mirosław 133NOWE BIELICEM40-4969M 18800:09:2100:19:0000:27:36.79+00:11:145:3110.9
258RASZPLA Ilona 331KOSZALINK40-4919K 7000:09:2400:18:4300:27:37.37+00:11:145:3110.9
259GŁOWACKI Włodzimierz 86KOSZALINM70+3M 18900:08:5600:18:3300:27:37.77+00:11:155:3110.9
260DERLIŃSKA Kasia 57KOSZALINK30-3928K 7100:09:0900:18:4000:27:38.86+00:11:165:3110.8
261MITUNIEWICZ Renata 264KOSZALINK50-596K 7200:09:0700:18:4700:27:46.26+00:11:235:3310.8
262SADOWSKA Justyna 346MANOWOK30-3929K 7300:09:2900:19:0300:27:49.21+00:11:265:3310.8
263OSTROWSKI Marian 293ZŁOCIENIECM60-698M 19000:07:1100:14:3800:27:51.15+00:11:285:3410.8
264PŁAŻALSKA Sylwia 317BROJCEK30-3930K 7400:09:2800:19:2200:27:51.95+00:11:295:3410.8
265KOBUS Maciej 166KOSZALINM30-3958M 19100:08:0700:18:0600:27:55.22+00:11:325:3510.7
266ŻMUDA Monika 555SARBIA/KOŁOBRZEGK40-4920K 7500:09:3700:19:1600:27:58.38+00:11:355:3510.7
267RADZIMSKI Marcel 330ŚWIEMINOM14-178M 19200:07:0300:17:2200:27:58.40+00:11:355:3510.7
268POTYRAŁA Anna 325WŁOCŁAWEKK18-2911K 7600:09:1700:18:5000:27:59.34+00:11:365:3610.7
269MODRZYŃSKI Marcin 265KOSZALINM18-2930M 19300:09:1700:18:5000:28:00.26+00:11:375:3610.7
270DORAWA-ZIOMEK Anna 60KOSZALINK30-3931K 7700:09:5500:19:3500:28:01.59+00:11:385:3610.7
271STALUSZKA Marta 370ŚWIDWINK18-2912K 7800:09:2000:18:5200:28:02.64+00:11:395:3610.7
272STALUSZKA Dariusz 369ŚWIDWINM40-4970M 19400:09:2100:18:5400:28:04.06+00:11:415:3610.7
273KOPEĆ Krzysztof 176KOŁOBRZEGM30-3959M 19500:09:1600:18:5100:28:04.37+00:11:415:3610.7
274KEPKA Mirosław 156ŚWIDWINM40-4971M 19600:09:2300:18:5700:28:07.00+00:11:445:3710.7
275GUTOWSKI Sebastian 102ŚWIDWINM40-4972M 19700:09:2400:18:5800:28:07.35+00:11:445:3710.7
276WOLF Beata 427KOSZALINK40-4921K 7900:09:4400:19:0900:28:08.68+00:11:455:3710.7
277KOŁAKOWSKI Dariusz 169ŚWIDWINM40-4973M 19800:09:2300:18:5600:28:08.77+00:11:465:3710.7
278WILIŃSKI Marek 416ŚWIDWINM50-5918M 19900:09:2500:18:5900:28:09.31+00:11:465:3710.7
279MARSZAŁKOWSKI Radosław 248PRZYBRDAM30-3960M 20000:09:3500:19:1900:28:19.59+00:11:565:4010.6
280ORYSZCZYN Arkadiusz 290KOSZALINM30-3961M 20100:09:5300:19:3300:28:20.04+00:11:575:4010.6
281RADOSZ Katarzyna 329KOSZALINK40-4922K 8000:09:4100:19:1200:28:20.23+00:11:575:4010.6
282MALINOWSKA-BURDA Aleksandra 239KOSZALINK30-3932K 8100:09:1400:19:0700:28:20.81+00:11:585:4010.6
283SPICA Łukasz 367KOSZALINM30-3962M 20200:09:2200:19:0800:28:24.49+00:12:015:4110.6
284GRZYBOWSKI Piotr 100SZCZEGLINO NOWE 6M40-4974M 20300:09:4400:19:3900:28:27.24+00:12:045:4110.5
285BEDNARZ Katarzyna 16KOŁOBRZEGK40-4923K 8200:09:3800:19:1800:28:28.56+00:12:055:4110.5
286ZAKOŚCIELNA Katarzyna 436KOSZALINK30-3933K 8300:09:5700:19:3600:28:28.58+00:12:055:4110.5
287BRZEZIŃSKI Paweł 26KOSZALINM30-3963M 20400:08:3700:18:4200:28:32.06+00:12:095:4210.5
288LAL Monika 216GRYFICEK50-597K 8400:09:1400:19:0800:28:37.73+00:12:145:4310.5
289MARCZAK Andrzej 244ŻELKOWOM60-699M 20500:09:5500:19:3600:28:37.77+00:12:155:4310.5
290FRASZKIEWICZ Jarosław 72KOSZALINM40-4975M 20600:09:3100:19:2400:28:39.00+00:12:165:4310.5
291MICHALAK Anna 254KOSZALINK30-3934K 8500:09:3600:19:3700:28:50.66+00:12:275:4610.4
292WESOŁOWSKI Łukasz 411KOSZALINM30-3964M 20700:09:1700:19:4600:29:02.04+00:12:395:4810.3
293WESOŁOWSKA Justyna 410KOSZALINK30-3935K 8600:09:1700:19:4600:29:02.43+00:12:395:4810.3
294KOROL Dominika 182BERLINK18-2913K 8700:09:5900:20:0400:29:07.34+00:12:445:4910.3
295SZWEDA Mateusz 387KOSZALINM30-3965M 20800:09:4400:19:3700:29:10.54+00:12:475:5010.3
296BARSKA Barbara 11KOSZALINK18-2914K 8800:09:5500:19:5500:29:10.62+00:12:475:5010.3
297NOSAL Anna 282SZCZECINEKK30-3936K 8900:10:1000:20:1300:29:15.69+00:12:525:5110.3
298SERAFIN Asia 355KOSZALINK40-4924K 9000:09:2900:19:4400:29:15.75+00:12:525:5110.3
299SWOROWSKA Katarzyna 378KOSZALINK30-3937K 9100:09:3000:19:3000:29:17.88+00:12:555:5110.2
300BORSUK Dorota 25KOSZALINK40-4925K 9200:10:0600:20:0700:29:19.31+00:12:565:5210.2
301ZIĘBA Paweł 446KOSZALINM40-4976M 20900:09:4200:19:5400:29:24.77+00:13:025:5210.2
302WENTA Malwina 409KOSZALINK30-3938K 9300:09:4600:19:5200:29:29.78+00:13:075:5410.2
303JEWUŁA Agata 132KOSZALINK30-3939K 9400:09:4500:19:5100:29:29.85+00:13:075:5410.2
304KOPEĆ Magdalena 175KOŁOBRZEGK40-4926K 9500:09:4500:19:5200:29:30.11+00:13:075:5410.2
305KOZACZUK Jarosław 189SŁUPSKM40-4977M 21000:09:5100:20:0400:29:31.04+00:13:085:5410.2
306KOROL Elżbieta 181KOSZALINK40-4927K 9600:09:5900:20:0700:29:31.95+00:13:095:5410.2
307MISZCZYSZYN Ilona 262SWIDWINK40-4928K 9700:09:5300:19:5500:29:33.37+00:13:105:5410.2
308CHAMERA Tomasz 38KOSZALINM40-4978M 21100:09:4400:19:4200:29:38.25+00:13:155:5510.1
309TRZESNIEWSKI Zbigniew 397KOSZALINM50-5919M 21200:09:4000:19:5400:29:54.77+00:13:325:5910
310HARASYM Daniel 110SIANOWM40-4979M 21300:09:4800:19:5900:29:55.82+00:13:335:5910
311KRYSZEWSKA Magdalena 204KOSZALINK30-3940K 9800:09:5900:20:1500:30:07.34+00:13:446:0110
312WOJANOWSKI Zbigniew 424GRUDZIĄDZM60-6910M 21400:09:4600:20:0900:30:10.12+00:13:476:029.9
313WOJANOWSKA Maryla 423GRUDZIĄDZK60+4K 9900:09:4600:20:0900:30:10.17+00:13:476:029.9
314CHREBOR Joanna 41KOSZALINK30-3941K 10000:09:1800:19:4100:30:10.90+00:13:486:029.9
315GRUDZIŃSKI Arkadiusz 98KOSZALINM30-3966M 21500:09:2200:20:0300:30:12.19+00:13:496:029.9
316GRAJCZAK Dagmara 95SŁUPSKK40-4929K 10100:10:3000:20:4100:30:16.87+00:13:546:039.9
317BUDZYŃSKA Elżbieta 30SŁUPSKK50-598K 10200:09:5800:20:3000:30:16.99+00:13:546:039.9
318SUDER-MAKSYMOWICZ Monika 377USTRONIE MORSKIEK30-3942K 10300:10:2000:20:4600:30:22.07+00:13:596:049.9
319GAPIŃSKA Agnieszka 77PIŁĄK30-3943K 10400:10:2300:21:2100:30:27.76+00:14:046:059.9
320PAWELEC Marta 300KOSZALINK30-3944K 10500:09:5000:20:4600:30:36.29+00:14:136:079.8
321MAJKOWSKI Błażej 237KOSZALINM18-2931M 21600:10:3300:21:0600:30:41.08+00:14:186:089.8
322WAGA Żaneta 400KAMIEŃ POMORSKIK40-4930K 10600:09:5800:20:3200:30:42.41+00:14:196:089.8
323MERKIS Małgorzata 252KOSZALINK40-4931K 10700:10:3300:21:0600:30:42.81+00:14:206:089.8
324DZIADEK Krzysztof 68KOSZALINM30-3967M 21700:10:3300:21:0600:30:45.66+00:14:226:099.8
325STANKIEWICZ Joanna 372KOSZALINK40-4932K 10800:10:3400:21:0700:30:46.34+00:14:236:099.8
326CICHOSZ Jerzy 45KOSZALINM70+4M 21800:10:0000:20:5000:30:58.05+00:14:356:119.7
327KARASIUK Renata 149KOSZALINK30-3945K 10900:09:5200:20:4100:30:59.65+00:14:366:119.7
328IWANIAK Dariusz 120MIROSŁAWM40-4980M 21900:10:0100:20:4400:31:02.17+00:14:396:129.7
329GIL Beata 84UJŚCIEK40-4933K 11000:10:0100:20:4400:31:02.42+00:14:396:129.7
330PEŁKA Iwona 303KOSZALINK50-599K 11100:10:4600:21:2800:31:02.96+00:14:406:129.7
331SOBKA Monika 364KOSZALINK40-4934K 11200:10:2300:21:1000:31:07.02+00:14:446:139.6
332STRZELECKA-DRAGUN Halina 375SŁUPSKK60+5K 11300:10:1500:20:5400:31:12.05+00:14:496:149.6
333MACIEJCZAK Karolina 232PIŁAK40-4935K 11400:10:2300:21:2100:31:20.98+00:14:586:169.6
334BANACH Andrzej 8GRYFICEM50-5920M 22000:10:3600:21:3900:31:27.05+00:15:046:179.5
335WEISS-SZULC Barbara 407KOSZALINK40-4936K 11500:10:1400:20:5900:31:30.40+00:15:076:189.5
336KORUBA Robert 184NIEKŁONICEM50-5921M 22100:10:3000:21:4100:31:36.41+00:15:136:199.5
337KWOLEK Maciej 215KOSZALINM40-4981M 22200:09:5800:21:1700:31:36.73+00:15:136:199.5
338ZANDER Jakub 438KAMIEŃ RYMAŃSKIM18-2932M 22300:09:4200:21:2800:31:37.76+00:15:146:199.5
339FRASZKIEWICZ Kacper 73KOSZALINM18-2933M 22400:09:2500:20:2400:31:51.33+00:15:286:229.4
340ZIMNY Dariusz 447KOSZALINM50-5922M 22500:11:2000:21:2500:31:56.35+00:15:336:239.4
341KOPEĆ Dagmara 58LUBINK30-3946K 11600:09:5700:21:2000:31:58.44+00:15:356:239.4
342KOZŁOWIECKA Małgorzata 192KOSZALINK50-5910K 11700:10:2500:21:3100:32:00.28+00:15:376:249.4
343SZUDOBAJ Hanna 385SŁUPSKK50-5911K 11800:10:1800:20:3200:32:03.95+00:15:416:249.4
344BADZIĄG Waldemar 4SŁUPSKM50-5923M 22600:10:1800:21:3700:32:04.38+00:15:416:249.4
345PACYNA Izabela 296KOSZALINK30-3947K 11900:10:4500:21:4300:32:18.77+00:15:566:279.3
346KRAWCZUK Joanna 197WIERZCHOWO DWORZECK30-3948K 12000:10:5200:22:0500:32:22.37+00:15:596:289.3
347LENIK Hubert 219BIESIEKIERZM30-3968M 22700:10:4000:22:0800:32:22.43+00:15:596:289.3
348KRAWCZUK Maciej 196WIERZCHOWO DWORZECM30-3969M 22800:10:5200:22:0500:32:22.74+00:15:596:289.3
349KIEDOS Dariusz 159KOSZALINM30-3970M 22900:10:4800:22:0900:32:24.15+00:16:016:289.3
350ZIELIŃSKI Tomasz 444KOŁOBRZEGM50-5924M 23000:10:2300:21:4600:32:25.45+00:16:026:299.2
351KORUBA Monika 183NIEKŁONICEK40-4937K 12100:10:4000:21:4100:32:26.53+00:16:036:299.2
352HRYCIÓW Paweł 116BIAŁOGARDM30-3971M 23100:10:4600:22:0700:32:27.34+00:16:046:299.2
353KIERSZK Grzegorz 160PRZECHLEWOM40-4982M 23200:10:2100:21:4700:32:35.69+00:16:126:319.2
354NADER Bogusław 274KOSZALINM40-4983M 23300:10:2800:21:5100:32:44.08+00:16:216:329.2
355WOŹNIAK Stanisław 429KOŁOBRZEGM70+5M 23400:10:1900:21:4500:32:46.63+00:16:236:339.2
356BYSTROŃ Krzysztof 32SIANÓWM18-2934M 23500:09:0000:20:0700:32:49.12+00:16:266:339.1
357MALISZEWSKI Łukasz 242SIANÓWM18-2935M 23600:10:0300:20:2900:32:52.86+00:16:306:349.1
358OSIEWICZ Dawid 291GRYFICEM18-2936M 23700:10:3600:21:3800:32:55.83+00:16:336:359.1
359KOŁODZIEJCZAK Joanna 171KOSZALINK40-4938K 12200:11:0000:22:2000:33:02.53+00:16:396:369.1
360OLESIŃSKA Patrycja 288KOŁOBRZEGK18-2915K 12300:09:3000:21:3000:33:12.89+00:16:506:389
361WALCZAK Agnieszka 401KOSZALINK40-4939K 12400:11:0100:22:3900:33:21.34+00:16:586:409
362SARBIEWSKA Gabriela 349SZCZECINK30-3949K 12500:10:5800:22:4700:33:40.16+00:17:176:448.9
363SARBIEWSKI Przemysław 350SZCZECINM30-3972M 23800:10:5900:22:4600:33:40.42+00:17:176:448.9
364PAŁASZ Karolina 297SIANÓWK30-3950K 12600:10:5100:22:5100:33:50.46+00:17:276:468.9
365KARNICKI Artur 52KOSZALINM40-4984M 23900:10:5000:22:4300:34:14.40+00:17:516:518.8
366KAZIMIERCZAK Izabela 153NIEKŁONICEK30-3951K 12700:11:0000:23:1200:34:38.44+00:18:156:558.7
367JANAS Karolina 124KOSZALINK18-2916K 12800:11:0200:23:1500:35:10.95+00:18:487:028.5
368KARWAN Krystian 151KOSZALINM30-3973M 24000:11:5200:25:2100:35:16.69+00:18:537:038.5
369BENEWIAT Zenon 18SLUPSKM50-5925M 24100:11:3800:23:5700:35:25.81+00:19:037:058.5
370BENEWIAT Aleksandra 17SLUPSKK50-5912K 12900:11:3800:23:5800:35:26.91+00:19:047:058.5
371ZUBEL Beata 449SŁUPSKK50-5913K 13000:11:3800:23:5800:35:26.94+00:19:047:058.5
372MACIEJEWSKA Agnieszka 233KOŁOBRZEGK18-2917K 13100:11:2600:24:2300:35:39.29+00:19:167:088.4
373HEDDERGOTT Katarzyna 111KOSZALINK40-4940K 13200:11:3800:24:1800:35:50.86+00:19:287:108.4
374RYHANYCZ Paweł 345KOSZALINM40-4985M 24200:11:3800:24:1800:35:51.69+00:19:287:108.4
375JEZIOWSKA Danuta 87KOSZALINK50-5914K 13300:11:4700:24:1800:36:11.22+00:19:487:148.3
376SIENKIEWICZ Monika 89KOSZALLINK50-5915K 13400:11:4800:24:1800:36:11.60+00:19:487:148.3
377SIENKIEWICZ Ewelina 343KOSZALINK30-3952K 13500:11:4800:24:1800:36:12.58+00:19:497:148.3
378WYDERKA Agnieszka 434KOBYLNICAK18-2918K 13600:11:3800:24:1600:36:40.67+00:20:177:208.2
379WOJTYNA Jerzy 426KOSZALINM60-6911M 24300:11:4300:24:4500:36:40.70+00:20:177:208.2
380ŚCIEPŁEK Mateusz 392SIANÓWM30-3974M 24400:11:1600:25:1200:37:38.11+00:21:157:318
381PASEK Jan 299KLUB BIEGOWY JANTAR ŚWIESZYNOM60-6912M 24500:12:1700:25:4200:38:19.48+00:21:567:397.8
382LUBIERSKI Marcin 227KOSZALINM40-4986M 24600:12:4300:27:4600:41:16.93+00:24:548:157.3
383LUBIERSKA Ewa 226KOSZALINK40-4941K 13700:12:4300:27:4600:41:17.08+00:24:548:157.3
384WOŹNIAK Iwona 430RESKOK40-4942K 13800:13:2000:27:2000:41:45.99+00:25:238:217.2
DNCKACZYŃSKI Henryk 142GRYFICEM60-6900:11:0700:22:47.290:0013.2
Znaleziono 385 wynik(ów)