XI MARATON SIERPNIOWY IM. LECHA WAŁĘSY - JUNIOR D - 2009 - 2010 - DYSTANS 500M - ELIMINACJE
XI Maraton Sierpniowy im. Lecha Wałęsy
XI Maraton Sierpniowy im. Lecha Wałęsy
Organizator : | Stowarzyszenie Kultury Fizycznej Twister Trójmiasto (SKF Twister Trójmiasto) |
Data : | 2019-08-17 |
Miejsce : | Gdańsk |
Dystans : | 0.5 km |
Zgłoszonych : | 55 |
Wystartowało : | 53 |
Nie ukończyło : | 0 |
Ukończyło : | 53 |
Na trasie : | 0 |
Klasyfikacja wg
czasu netto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Laps 0.25km |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | JAWORSKA Aurelia | 868 | PRUSZCZ GDAŃSKI | K-Rekreacyjna | 00:00:53 | ||
2 | BIAŁAS Jagoda | 855 | PRUSZCZ GDAŃSKI | K-Rekreacyjna | 00:00:49 | ||
3 | DRAGAN Blanka | 861 | DRAGON | GDYNIA | K-Rekreacyjna | 00:00:54 | |
4 | BIEGAJ Magdalena | 856 | GDAŃSK | K-Rekreacyjna | 00:00:49 | ||
5 | KASPRZYK Mia | 869 | GDAŃSK | K-Rekreacyjna | 00:00:52 | ||
6 | LESIŃSKA Julianna | 877 | ROLKOWO | WOŁCZKOWO/SZCZECIN | K-Rekreacyjna | 00:00:39 | |
7 | LISIECKA Aleksandra | 878 | WARSZAWA | K-Rekreacyjna | 00:00:37 | ||
8 | SOKOŁOWSKA Maja | 893 | GDAŃSK | K-Rekreacyjna | 00:00:52 | ||
9 | MŁODYSTACH Maja | 881 | TRZCIEL | K-Rekreacyjna | 00:00:52 | ||
10 | MOKRZYCKA Sasha | 882 | SKATE2CITY | NOWY TOMYŚL | K-Rekreacyjna | 00:01:18 | |
11 | TURMINSKA Kalina | 905 | WARSZAWA | K-Rekreacyjna | 00:00:40 | ||
12 | STIEWA Paulina | 895 | BRAK | GDAŃSK | K-Rekreacyjna | 00:00:50 | |
13 | SZCZERBIK Zuzanna | 899 | WROCŁAW | K-Rekreacyjna | 00:00:39 | ||
14 | SZELAK Julia | 901 | NIEZRZESZONA | PRUSZCZ GDAŃSKI | K-Rekreacyjna | 00:00:46 | |
15 | WLODARCZYK Zuzanna | 906 | GDAŃSK | K-Rekreacyjna | 00:00:50 | ||
16 | ŻALA Nina | 909 | GDYNIA | K-Rekreacyjna | 00:00:53 | ||
17 | WLODARCZYK Liliana | 907 | GDAŃSK | K-Rekreacyjna | 00:00:50 | ||
18 | KUNEK Jakub | 873 | KLUB SPORTOWY JASTRZĘBIE KORONOWO | WTELNO | M-Rekreacyjna | 00:00:48 | |
19 | BUŚKA Staś | 858 | HALINÓW | M-Rekreacyjna | 00:00:45 | ||
20 | GUZENDA Antoni | 865 | GÓRZYCA | M-Rekreacyjna | 00:00:42 | ||
20 | KOTZIAN Oskar | 871 | WARSZAWA | M-Rekreacyjna | 00:00:40 | ||
22 | STARCZEWSKI Igor | 894 | GDAŃSK | M-Rekreacyjna | 00:00:39 | ||
23 | SZCZERBIK Adam | 898 | WROCŁAW | M-Rekreacyjna | 00:00:41 | ||
24 | SZCZERBIK Mateusz | 900 | WROCŁAW | M-Rekreacyjna | 00:00:42 | ||
25 | POŁOM Dariusz | 888 | GDYNIA | M-Rekreacyjna | 00:00:38 | ||
26 | MARSZALKOWSKA Adrian | 880 | MIECHUCINO | M-Rekreacyjna | 00:00:49 | ||
27 | BLINOW Julia | 857 | LEGIA WARSZAWA | OTWOCK | K-Klubowa | 00:00:35 | |
28 | GRZELECKA Zuzia | 863 | UKS ZWOLEŃ TEAM | GOSTYNIN | K-Klubowa | 00:00:35 | |
29 | HOROVA Marharyta | 866 | SAM ROLLER CLUB | KYIV | K-Klubowa | 00:00:36 | |
30 | CHALENKO Anastasiia | 859 | SAM ROLLER CLUB | KYIV | K-Klubowa | 00:00:34 | |
31 | GRZELKA Olga | 864 | UKS ZRYW SŁOMCZYN | SŁOMCZYN | K-Klubowa | 00:00:34 | |
32 | KUSA Oliwia | 875 | KLUB SPORTOWY JASTRZĘBIE BYDGOSZCZ | BYDGOSZCZ | K-Klubowa | 00:00:37 | |
33 | MACHAŁA Nadia Amber | 879 | UKS ZWOLEŃ TEAM | GOSTYNIN | K-Klubowa | 00:00:39 | |
34 | JANISZ Zuzanna | 867 | UKS ZRYW SŁOMCZYN | SŁOMCZYN | K-Klubowa | 00:00:35 | |
35 | KUSA Wiktoria | 876 | KLUB SPORTOWY JASTRZĘBIE BYDGOSZCZ | BYDGOSZCZ | K-Klubowa | 00:00:38 | |
36 | SOBIECKA Kaja | 891 | UKS ZWOLEŃ TEAM | GOSTYNIN | K-Klubowa | 00:00:36 | |
37 | MOLAK Julia | 884 | UKS ZRYW | SMOŁCZYN | M-Klubowa | 00:00:37 | |
38 | SOBIECKA Agata | 892 | UKS ZWOLEŃ TEAM | GOSTYNIN | K-Klubowa | 00:00:37 | |
39 | SUDOMIR Liwia | 896 | UKS ZWOLEŃ TEAM | GOSTYNIN | K-Klubowa | 00:00:37 | |
40 | SYGUŁA Sandra | 897 | TOMASZÓW MAZ. | K-Klubowa | 00:00:34 | ||
41 | TREPTO Natalia | 904 | UKS ZWOLEŃ TEAM | GOSTYNIN | K-Klubowa | 00:00:40 | |
42 | KUPTSOU Patrokl | 874 | MINSK | M-Klubowa | 00:00:32 | ||
43 | MOLINAROLI Piotr | 883 | ROLLER CLUB SCALIGERO | WERONA | M-Klubowa | 00:00:32 | |
44 | BABIEL Patryk | 854 | LEGIA WARSZAWA | WARSZAWA | M-Klubowa | 00:00:37 | |
45 | DĄBROWSKI Mateusz | 860 | UKS ZRYW SŁOMCZYN | SŁOMCZYN | M-Klubowa | 00:00:32 | |
46 | ANDRUKEVICH Zakhar | 853 | STAYER MINSK | MINSK | M-Klubowa | 00:00:33 | |
47 | RUDZEVICH Albert | 889 | GRODNO | M-Klubowa | 00:00:33 | ||
48 | SHAVIT Lior | 890 | SAM ROLLER CLUB | KYIV | M-Klubowa | 00:00:33 | |
49 | YAVORSKYI Arsenii | 908 | SAM ROLLER CLUB | KYIV | M-Klubowa | 00:00:36 | |
50 | PIĄTEK Tymon | 885 | UKS ORLICA DUSZNIKI ZDRÓJ | WROCŁAW | M-Klubowa | 00:00:36 | |
51 | KOMISAREK Dariusz | 903 | GORZYCA | M-Klubowa | 00:00:34 | ||
52 | PISHCHALA Kiril | 887 | Proskating Team | MINSK | M-Klubowa | 00:00:34 | |
53 | KOMISAREK Dariusz | 870 | SKATE TEAM KOWALÓW | GÓRZYCA | M-Rekreacyjna | 00:00:46 |
Znaleziono 53 wynik(ów)