XI SYLWESTROWY NORDIC WALKING - 3 KM

Organizator:
Koszalińskie Towarzystwo Krzewienia Kultury Fizycznej
Data:
2019-12-28
Miejsce:
Koszalin
Dystans:
3 km
Zgłoszonych:
41
Wystartowało:
41
Nie ukończyło:
0
Ukończyło:
41
Na trasie:
0
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 1.7km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K-OPEN | M-OPEN

Klasyfikacja wg czasów brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MLap
1.7km
Czas
netto
3km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
      
1ROMANOWICZ Piotr 341RESKOM-OPEN1M 100:10:2300:20:04.48 6:419
2FRĄCKOWIAK Roman 74WIELEŃM-OPEN2M 200:09:5800:20:21.74+00:01:056:478.8
3KOPCZEWSKI Dariusz 558KOSZALINM-OPEN3M 300:11:4000:22:47.19+00:02:427:357.9
4POTRZEBOWSKI Marek 324BYDGOSZCZM-OPEN4M 400:11:0500:22:13.87+00:02:567:248.1
5OKRZESIK-FRĄCKOWIAK Izabela 286WIELEŃK-OPEN1K 100:11:0400:22:18.14+00:03:017:268.1
6SZUDARSKI Edward 383SŁUPSKM-OPEN5M 500:11:2800:22:37.85+00:03:217:328
7WICHER Krzysztof 412KOSZALINM-OPEN6M 600:11:2300:22:38.78+00:03:227:337.9
8POTRZEBOWSKA Agata 323BYDGOSZCZK-OPEN2K 200:11:2500:22:48.78+00:03:327:367.9
9WILKOŁEK-SZUDARSKA Saturnina 417SŁUPSKK-OPEN3K 300:12:2800:23:57.95+00:03:537:597.5
10SZUDARSKI Marek 384SŁUPSKM-OPEN7M 700:11:5000:23:35.78+00:04:237:527.6
11KUBIK Krystian 207GRYFICEM-OPEN8M 800:12:4000:24:24.70+00:04:238:087.4
12KORYBSKA Aleksandra 185BIAŁY BÓRK-OPEN4K 400:12:4800:24:42.33+00:04:358:147.3
13WIECZORKOWSKA Dagmara 413KOSZALINK-OPEN5K 500:12:0500:24:01.08+00:04:468:007.5
14MACIEJEWSKI Tomasz 234USTKAM-OPEN9M 900:12:5700:24:44.00+00:05:308:147.3
15KNITTER Monika 164POLANÓWK-OPEN6K 600:12:2200:25:00.63+00:05:438:207.2
16LEDZION Robert 218SZCZECINM-OPEN10M 1000:13:0600:25:37.64+00:06:218:327
17TURSKI Bogdan 398SZCZECINM-OPEN11M 1100:13:2400:25:39.56+00:06:248:337
18TOCZYŁOWSKA Wiesława 395KOSZALINK-OPEN7K 700:12:5900:25:56.18+00:06:398:386.9
19RODZIEWICZ Wioletta 337USTKAK-OPEN8K 800:13:1500:26:00.00+00:06:458:406.9
20MARIAŃSKA Anna 246KOSZALINK-OPEN9K 900:13:4100:26:46.76+00:07:318:556.7
21JANEK Agnieszka 125GRYFICEK-OPEN10K 1000:13:4300:26:52.42+00:07:388:576.7
22KURCZ Barbara 211KOSZALINK-OPEN11K 1100:13:5100:27:19.26+00:08:069:066.6
23KORBAN- WICHER Katarzyna 179KOSZALINK-OPEN12K 1200:13:0600:27:39.05+00:08:229:136.5
24PIECYCHNA Michalina 309SZCZECINK-OPEN13K 1300:15:0500:28:49.06+00:08:439:366.2
25PIECYCHNA Agata 310KOŁOBRZEGK-OPEN14K 1400:14:2200:28:00.00+00:08:449:206.4
26DYWELSKI Marek 67KOSZALINM-OPEN12M 1200:13:5500:28:19.72+00:09:059:266.4
27JANEK Justyna 127SZCZECINK-OPEN15K 1500:14:1400:28:20.62+00:09:079:276.3
28KASZUBA Adriana 152KOSZALINK-OPEN16K 1600:15:1300:29:39.10+00:09:379:536.1
29GRZESIK Maria 99KOSZALINK-OPEN17K 1700:14:3500:29:04.29+00:09:489:416.2
30JANEK Arkadiusz 126GRYFICEM-OPEN13M 1300:14:3900:29:29.69+00:10:169:506.1
31LEDZION Dagmara 217SZCZECONK-OPEN18K 1800:15:1600:30:19.41+00:11:0310:065.9
32POŁOCZAŃSKA Marta 206KOSZALINK-OPEN19K 1900:15:3700:30:21.57+00:11:066:049.9
33BARTNIK Marian 13KOSZALINM-OPEN14M 1400:16:2300:31:59.89+00:11:4710:405.6
34CAŁA Dawid 35BYTÓWM-OPEN15M 1500:16:2700:31:04.97+00:11:5310:215.8
35KOMAR Marlena 173KONIKOWOK-OPEN20K 2000:15:5000:31:20.55+00:12:0610:265.7
36CAŁA Lena 34BYTÓWK-OPEN21K 2100:16:3000:31:31.39+00:12:2010:305.7
37CAŁA Małgorzata 36BYTÓWK-OPEN22K 2200:16:3000:31:33.36+00:12:2110:315.7
38KOŁODZIEJ Felicja 170W)OKIK-OPEN23K 2300:16:2400:31:38.16+00:12:2410:325.7
39KALOCIŃSKA Sylwia 145KOSZALINK-OPEN24K 2400:21:2000:34:56.01+00:15:4711:385.2
40KRAWCZUK-KIEŁB Anna 198WIEKOWOK-OPEN25K 2500:18:0300:35:08.71+00:15:5411:435.1
41CHOJNACKA Justyna 39WIEKOWICEK-OPEN26K 2600:18:0400:35:09.00+00:15:5411:435.1
Znaleziono 41 wynik(ów)