XII BIEG SYLWESTROWY

Organizator:
Hotel Brzoza
Data:
2018-12-31
Miejsce:
Brzoza
Dystans:
10 km
Zgłoszonych:
438
Wystartowało:
388
Nie ukończyło:
2
Ukończyło:
386
Na trasie:
0
Pełne wyniki dla 0km:
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 2.5km | 4.85km | 7.2km | 9.55km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | Kobiety | Mężczyźni | K-1 | M-1 | K-20 | M-20 | K-30 | M-30 | K-40 | M-40 | K-50 | M-50 | K-60 | M-60 | K-70 | M-70

Klasyfikacja wg czasów netto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaCzas startuSplit
2.5km
Split
4.85km
Split
7.2km
Split
9.55km
      
1WESIORA Mariusz 211DRZYCIMM-4000:00:0000:09:4900:19:1500:28:4800:38:01
2KOSAKOWSKI Marian 6SZCZECINM-6000:00:0000:11:1900:22:1000:33:1200:44:09
3MAZIARZ Joanna 420WAGANIECK-3000:00:0000:12:1500:23:5600:35:4400:47:34
4BRZEZIŃSKA Aleksandra 4BrzezińskiRunClubBYDGOSZCZK-2000:00:0100:08:3800:16:3800:24:4000:32:55
5OCHAL Olga 399Prefbet Śniadowo ŁomżaBYDGOSZCZK-3000:00:0100:08:4900:17:1300:25:3400:33:47
6KŁOPOTEK Patryk 150WRB / UMBBYDGOSZCZM-2000:00:0100:08:3900:17:0400:25:2900:34:02
7POLAŃSKI Tomasz 423B4SPORTBYDGOSZCZM-4000:00:0100:08:5800:17:1900:25:4700:34:18
8PAWŁOWSKI Tomasz 16ZIELONKAM-2000:00:0100:09:1300:17:4900:26:3200:35:16
9KOWALSKI Dariusz 383Team KowalskiZŁOTÓWM-5000:00:0100:09:0800:17:4500:26:2700:35:18
10ZIELIŃSKI Nicolas 223www.olimpiasport.plBYDGOSZCZM-2000:00:0100:09:4200:18:5300:28:1200:37:22
11SZENK Marta 2BYDGOSZCZK-3000:00:0100:09:4200:18:5500:28:1200:37:24
12TECŁAW Aleksandra 270STRZELCE GÓRNEK-3000:00:0100:10:1000:20:3200:30:3700:40:50
13GOLAK Lukasz 271Goggle Pro Active EyewearOPOLEM-3000:00:0100:10:3100:20:5000:31:1800:41:38
14GOLAK Asia 272Goggle Pro Active EyewearOPOLEK-3000:00:0100:10:3100:20:4900:31:1800:41:39
15KOSOWSKI Janusz 112AKM OLSZTYN sklepbiegacza.plOLSZTYNM-6000:00:0100:10:3600:20:4300:30:5200:41:03
16KUCZEK Piotr 310KS ZRYW RADZIEJÓWRADZIEJÓWM-4000:00:0200:08:5600:17:2200:26:0100:34:38
17MRUK Tomasz 39Czarne Stopy.SMBYDGOSZCZM-4000:00:0200:09:1100:17:5000:26:2500:35:01
18DĄBROWSKI Paweł 14TORUŃM-2000:00:0200:09:1100:17:4300:26:2500:35:06
19KARPIŃSKI Wiesław 188DUDYCZ TEAM GDAŃSKROTMANKAM-5000:00:0200:09:2200:18:0100:26:5100:35:35
20MUDZIEJEWSKI Jarosław 193TKKF Kolejarz BydgoszczBYDGOSZCZM-4000:00:0200:09:2400:18:1000:26:5600:35:43
21FOREMSKI Sławomir 83TORUŃM-5000:00:0200:09:0800:17:4700:26:4600:35:39
22STACHOWICZ Wiesław 376Brzoza BiegaBYDGOSZCZM-4000:00:0200:09:3400:18:2500:27:1900:35:51
23MAĆKOWSKI Maciej 82UPS BydgoszczBYDGOSZCZM-3000:00:0200:09:0800:17:5100:27:0200:36:15
24WOLNY Piotr 8Brzoza BiegaBYDGOSZCZM-5000:00:0200:09:2700:18:3100:27:4000:36:41
25SZCZEPANIAK Cezary 292BYDGOSZCZM-4000:00:0200:09:4200:18:5400:28:1200:37:34
26CZUK Marek 2987-100 TORUŃM-6000:00:0200:09:4700:19:0600:28:2000:37:33
27FRĄSZCZAK Tadeusz 189Rembis JanikowoJANIKOWOM-6000:00:0200:14:5700:29:4800:45:20
28KRAWCZUK Andrzej 312TeamKaraś-ElblągGDAŃSKM-6000:00:0200:12:3900:24:3200:36:3700:48:47
29PAWLAK Bartosz 3WKS Grunwald PoznańPADNIEWKOM-2000:00:0200:07:5800:15:3300:23:1500:30:55
30ZALEWSKI Krystian 400UKS Barnim GoleniówGOLENIÓWM-2000:00:0200:07:1900:14:1500:21:1300:28:14
31BRZEZIŃSKI Błażej 1BrzezińskiRunClubBYDGOSZCZM-3000:00:0200:07:2100:14:3800:21:5000:29:01
32KALATA Łukasz 240KM Truchcik ŁubiankaCZARNE BŁOTOM-3000:00:0300:08:4200:17:0200:25:2700:33:45
33ŚWIĄTKOWSKI Paweł 354TRZEMESZNOM-3000:00:0300:08:5500:17:2900:26:0700:34:47
34KOWALCZYK Marek 5BYDGOSZCZM-4000:00:0300:09:0600:17:4200:26:2400:34:51
35JARZĄB Piotr 103SOLEC KUJAWSKIM-3000:00:0300:09:0700:17:4300:26:2300:34:53
36MAŁOLEPSZY Radosław 152KS ZRYW RADZIEJÓWRADZIEJÓWM-3000:00:0300:09:2600:18:2000:27:1800:36:10
37ŁAZ Kamil 218RUN BYDGOSZCZBYDGOSZCZM-3000:00:0300:09:4400:18:4200:27:4100:36:31
38CZAPLICKI Piotr 411Team KopećOLSZTYNM-4000:00:0300:09:3900:18:4600:27:5500:36:59
39OSIŃSKI Ryszard 416Biegowa rodzinkaMALBORKM-5000:00:0300:09:3200:18:4300:28:0200:37:22
40SAWICKI Marcin 81TEAMOCHALBYDGOSZCZM-3000:00:0300:09:5600:19:0700:28:1900:37:31
41WARSZAWSKI Przemysław 228BYDGOSZCZM-2000:00:0300:09:4200:19:0100:28:2000:37:36
42KRZYWDZIŃSKI Dominik 402SZUBINM-100:00:0300:09:4900:19:1300:28:4500:38:01
43KUBANEK Łukasz 340TEAMOCHALNIEMCZM-3000:00:0300:09:5600:19:1100:28:3700:38:04
44BALCEREK Mateusz 251BYDGOSZCZM-3000:00:0300:09:3500:19:0100:28:4700:38:18
45ŚWIERCZYŃSKI Julian 199KS ZRYW RADZIEJÓWRADZIEJÓWM-100:00:0300:10:1300:19:5300:29:2500:38:54
46RACZYŃSKI Krzysztof 19Biegający Filozof TeamBYDGOSZCZM-5000:00:0300:10:2200:19:5500:29:2000:38:43
47WIĘCKOWSKI Dariusz 36AMS Triathlon Bydgoszcz Akademia Mistrzów SportuBYDGOSZCZM-3000:00:0300:09:4600:19:3700:29:5800:38:55
48MARCHEL Tomasz 20SOLEC KUJAWSKIM-2000:00:0300:09:5100:19:3400:29:3200:39:17
49OLKOWSKI Jurek 131THE RUNNERS ŚWIECIEŚWIECIEM-6000:00:0300:09:4900:19:3500:29:2800:39:18
50BARTOSZ Marek 45KIKÓŁM-3000:00:0300:09:5500:19:4700:29:4600:39:42
51HENDRZAK Sylwester 419ŁUBIANKAM-3000:00:0300:10:2900:20:3300:30:3800:40:19
52PAWŁOWSKI Radosław 15ZIELONKAM-5000:00:0300:10:4100:20:2600:30:1800:40:12
53CZAJKOWSKA Sylwia 283ŻółtokrólewscyBYDGOSZCZK-4000:00:0300:10:4000:20:4900:30:5300:41:03
54CZEPEK Aleksander 413Brzoza BiegaBYDGOSZCZM-6000:00:0300:10:5900:21:1700:31:2400:41:38
55LEWANDOWSKI Rafał 263Veni, cucurri, viciTORUŃM-3000:00:0300:10:2800:20:4500:31:1100:41:48
56LIBAN Zygfryd 10TCZEWM-7000:00:0300:11:1500:21:5900:32:5200:43:49
57DOMAN Janusz 28UKS Szabla BRZOZABRZOZAM-6000:00:0300:11:2300:22:3800:34:0000:45:28
58GÓRSKI Marian 181Soleccy biegaczeSOLEC KUJAWSKIM-6000:00:0300:12:1100:23:3400:34:5700:46:32
59ŚWIETLKI Paweł 380SZKOCJAM-4000:00:0300:11:0400:22:5000:35:1500:47:59
60JAŻDŻEWSKA Grażyna 58BYDGOSZCZK-4000:00:0300:13:5800:26:5500:39:5900:53:01
61OKOŃSKA Małgorzata 137INOWROCŁAWK-5000:00:0300:15:5900:32:0400:48:1001:04:42
62SOBIERALSKI Rafał 30BRZOZAM-4000:00:0400:09:4400:18:5500:28:1100:37:26
63PAWLACZYK Szymon 11TriSpaceBYDGOSZCZM-3000:00:0400:09:4800:19:0900:28:2700:37:32
64MAGDZIARZ Jakub 317Kancelaria - HMMBYDGOSZCZM-3000:00:0400:09:4300:19:0300:28:1800:37:36
65KUŁAKOWSKI Krzysztof 300RUN PASJABYDGOSZCZM-3000:00:0400:09:4200:18:5100:28:0900:37:49
66KALACZYŃSKI Miłosz 158Polonia Bydgoszcz SLABYDGOSZCZM-2000:00:0400:10:1800:20:0600:30:0500:40:07
67ZAKURZEWSKI Tomasz 176Brzoza BiegaBRZOZAM-4000:00:0400:10:2200:20:2300:30:3400:40:42
68BANAS Robert 144HAMBURGM-3000:00:0400:10:3000:20:3800:30:5100:40:59
69WADZIŃSKA Paulina 104TriSpaceBYDGOSZCZK-3000:00:0400:10:2100:20:2200:30:4100:41:04
70JAKUBOWSKA Anna 156KS ZRYW RADZIEJÓWBRZEŚĆK-3000:00:0400:10:3900:20:5300:31:2000:42:00
71CICHOŃCZUK Antoni 9GDYNIAM-6000:00:0400:10:5200:21:1600:31:4800:42:15
72PALACZ Wioletta 299BYDGOSZCZK-4000:00:0400:11:0800:21:3700:32:1600:43:06
73SZŁYK Maciej 341sport4lifeINOWROCŁAWM-4000:00:0400:11:4100:22:3400:33:3400:44:36
74PASTWA Donata 308TriSpaceBYDGOSZCZK-4000:00:0400:11:5400:22:5600:34:0500:45:09
75ZUPA Wojciech 134SISU-OWB teamBYDGOSZM-5000:00:0400:11:5900:24:0200:35:5900:48:11
76RYBAK Mariusz 145SISU-OWB teamMAŁE RUDYM-4000:00:0400:12:0000:23:5000:36:1700:48:23
77ZALASZEWSKI Dawid 287Hazel TeamWĄGROWIECM-2000:00:0400:11:4600:23:5100:36:0700:48:35
78KUŹMIŃSKA Maryla 412Brzoza BiegaK-3000:00:0400:11:4800:22:5400:34:0500:45:07
79BETHKE Sławek 133TriSpaceBYDGOSZCZM-2000:00:0500:10:0600:19:5200:29:1900:38:40
80SPYCHALSKI Waldemar 250ŁOCHOWICEM-4000:00:0500:09:4900:19:1700:28:5900:38:44
81KRUPA Piotr 60BYDGOSZCZM-3000:00:0500:09:4500:19:0200:28:1800:37:34
82GOŁATA Wojciech 27Wilcza WatahaDĄBROWA CHEŁMIŃSKAM-3000:00:0500:10:1700:20:0500:30:0400:40:06
83CZARNECKI Piotr 343Brzoza BiegaBYDGOSZCZM-3000:00:0500:10:3300:20:3400:30:3100:40:17
84PRĄDZYŃSKI Marcin 301TriSpaceBYDGOSZCZM-4000:00:0500:10:5900:20:5300:30:3900:40:15
85DUCHIŃSKI Wojciech 290Brzoza BiegaOSIELSKOM-4000:00:0500:10:3200:20:2700:30:4300:40:14
86BARTKOWSKA Joanna 42KM UMK ToruńBRZOZÓWKAK-3000:00:0500:10:3100:20:2800:30:2600:40:22
87ZIENIEWICZ Wojciech 393Obóz biegowy Brzoza, Grazia-RunningWROCŁAWM-4000:00:0500:10:5200:20:5200:30:5500:41:00
88PRÜFER Paweł 56KOSIECZYNM-4000:00:0500:10:0700:20:0800:30:2700:41:07
89KADOW Ryszard 236TriSpaceBYDGOSZCZM-4000:00:0500:10:5900:20:5500:31:1500:41:36
90WIERZBOWSKI Piotr 339TEAM KOPEĆBRZOZÓWKAM-4000:00:0500:10:2400:20:3400:31:0400:41:43
91KOWALSKI Krzysztof 154OCELOTY Kruszyn KrajenskiKRUSZYN KRAJENSKIM-3000:00:0500:10:4600:21:0800:31:4200:42:10
92RATAJ Zuzanna 277Polonia Bydgoszcz SLAPOZNANK-3000:00:0500:11:0500:21:2900:32:0400:42:41
93KAZUBOWSKI Jacek 195TriDarKoBIAŁE BŁOTAM-5000:00:0500:11:1700:21:4800:32:2500:42:47
94KANARKOWSKI Stanisław 172amator - niezrzeszonyCZARNOWOM-5000:00:0500:11:4100:22:1900:33:0300:43:35
95BARCZAK Piotr 280Brzoza BrzozaBIAŁE BŁOTAM-5000:00:0500:10:3200:20:2700:31:3100:43:38
96RYMARKIEWICZ Małgorzata 209KLINIKA TRIATHLONU BYDGOSZCZBYDGOSZCZK-3000:00:0500:11:2800:22:2400:33:2500:44:34
97GĄSIOREK Tomasz 378Brzoza BiegaBRZOZAM-5000:00:0500:12:4900:24:5000:36:5800:49:03
98KOLMAJER Rafał 214BYDGOSZCZM-3000:00:0500:12:3200:24:0900:36:0400:48:04
99WĘGRZYN Wiktoria 385BRZOZAK-100:00:0500:13:0400:25:5300:38:3400:51:03
100FARBICKA-ŻYWICA Paulina 367Brzoza BiegaBYDGOSZCZK-4000:00:0500:13:4900:27:0400:40:2600:53:56
101ROSIŃSKA Janina 414PABIANICEK-7000:00:0500:28:3400:54:33
102KŁOSOWSKI Marcin 130Grupa Bankietowa SpecjalBYDGOSZCZM-4000:00:0600:10:4900:20:3000:29:5000:39:08
103WIŚNIEWSKI Leszek 77Brzoza BrzozaBRZOZAM-4000:00:0600:10:1900:20:1000:30:1300:40:10
104POWALISZ Dariusz 296BYDGOSZCZM-4000:00:0600:10:3600:20:3000:30:3100:40:21
105WINIARSKI Grzegorz 319THE RUNNERS ŚWIECIEŚWIECIEM-3000:00:0600:10:3600:20:2900:30:2700:40:29
106GIOLDA Paweł 63BYDGOSZCZM-3000:00:0600:10:3000:20:4600:31:0800:41:27
107OLENDER Tomasz 148GRUDZIĄDZM-3000:00:0600:11:4000:22:2100:32:4200:42:44
108SZATKOWSKI Józef 147Morsy z GrudziądzaGRUDZIĄDZM-6000:00:0600:11:4000:22:2100:33:1600:44:27
109ŚWIĘCICKI Andrzej 206BYDGOSZCZM-4000:00:0600:11:4500:22:5900:34:2100:45:41
110WIŚNIEWSKI Jakub 364BRZOZAM-2000:00:0600:11:5800:23:2200:34:4300:46:00
111WALIGÓRA Karolina 381Brzoza BiegaKOBYLARNIAK-4000:00:0600:11:3600:23:0300:34:4900:46:32
112TOMCZAK Zbigniew 66ALTOM GNIEZNOGNIEZNOM-6000:00:0600:12:0800:23:3300:35:0400:46:46
113DRĄG Amelia 384ZŁOTÓWK-100:00:0600:12:1000:23:2300:35:0600:46:55
114MAŚLIŃSKI Mirosław 67SZUBINM-5000:00:0600:12:1300:23:2800:35:2300:47:24
115BICZKOWSKA Magdalena 213BYDGOSZCZK-3000:00:0600:12:3100:24:0900:36:0400:48:04
116DRĄG Hubert 334ZŁOTÓWM-4000:00:0600:12:1200:23:5900:36:4500:49:59
117ANASZEWICZ Marzena 405PRZYŁĘKIK-4000:00:0600:13:2300:26:1900:39:3200:52:49
118UCIŃSKI Edward 157TKKF Instalator Pelikan SzubinSZUBINM-7000:00:0600:15:0300:30:3200:46:1401:02:05
119JANKOWSKI Tomasz 421TrispaceBYDGOSZCZM-4000:00:0700:10:5800:20:5100:30:3700:40:32
120WIŚNIEWSKI Maciej 247ŚWIECIEM-4000:00:0700:10:3700:20:5300:31:1900:41:48
121DRWĘCKI Daniel 309Biegnij z ProServiceBYDGOSZCZM-3000:00:0700:11:0100:21:3100:32:0300:42:29
122ANDRZEJEWSKI Paweł 227NOWAWIEŚ WIELKAM-4000:00:0700:11:0800:21:5900:33:0200:43:31
123KARWACKI Paweł 404TrispaceBYDGOSZCZM-3000:00:0700:11:4500:22:3000:33:1900:45:02
124SAK Joanna 278Decathlon Team InowrocławINOWROCŁAWK-2000:00:0700:11:4000:22:4600:34:0800:45:32
125STANKOWSKA Justyna 314MKS TrzemesznoTRZEMESZNOK-4000:00:0700:12:2800:24:0500:35:4400:47:13
126TOCZKIEWICZ Piotr 165BRZOZAM-4000:00:0700:12:1900:23:5400:35:3700:47:20
127LUZAK Mirosław 168Mwik BydgoszczBYDGOSZCZM-5000:00:0700:12:2300:23:5800:35:4000:47:21
128KOWAL Michał 167NAKŁO NAD NOTECIĄM-4000:00:0700:11:3900:23:1100:35:4000:48:02
129BYRTEK Grzegorz 284BYDGOSZCZM-4000:00:0700:11:4400:23:1300:35:3400:48:12
130NOWACKA Małgorzata 348Brzoza BiegaBYDGOSZCZK-3000:00:0700:12:1100:24:1900:36:3700:48:45
131KOPROWICZ Katarzyna 342SWIECIEK-4000:00:0700:12:3700:24:3300:36:4500:48:56
132STEFANOWICZ Marcin 396SZUBINM-3000:00:0700:12:2600:24:5800:37:5400:50:57
133TOCZKIEWICZ Kaja 166BRZOZAK-100:00:0700:14:0600:27:3500:40:3300:53:36
134KUDŁA Krzysztof 177BYDGOSZCZM-6000:00:0700:13:4700:27:4000:41:5200:56:14
135NAGOW Michał 233BYDGOSZCZM-4000:00:0800:10:3600:20:3100:30:2900:40:27
136RYDLEWSKI Kamil 403TrispaceBYDGOSZCZM-4000:00:0800:11:1200:21:3300:32:1100:42:33
137GRZEGORZEWSKI Rafał 349Brzoza BiegaNIEMCZM-4000:00:0800:11:1400:21:4800:32:3500:43:21
138JUREK Piotr 135SZUBINM-5000:00:0800:11:1300:21:5900:32:4400:43:30
139TOMTAS Konrad 28956. Baza LotniczaINOWROCŁAWM-4000:00:0800:10:5600:21:2000:32:2800:43:54
140ROSZAK Zbigniew 86GNIEWKOWOM-3000:00:0800:11:0700:21:5600:33:0400:44:38
141SZARMACH Stanisław 72GRÓDEKM-6000:00:0800:11:2500:22:2400:33:4000:45:10
142ŻYWICA Adam 366Brzoza BiegaBYDGOSZCZM-4000:00:0800:12:4600:24:4600:36:5400:48:59
143PŁACZKIEWICZ Robert 316SOL3|SquadRUNBYDGOSZCZM-3000:00:0800:12:0800:24:0300:36:0300:48:24
144SOWIŃSKA Justyna 194Spójnia Białe BłotaŁOCHOWICEK-4000:00:0800:12:3700:24:2900:36:3200:48:33
145BOROWIEC Wioleta 127BBL SZUBINKOWALEWOK-3000:00:0800:13:1000:26:0200:39:0300:52:09
146KRUSZYNA Renata 92DZIEMIONNAK-3000:00:0800:13:3300:26:4300:40:0900:53:30
147ANDRYSZAK Vanessa 350Rowerowa BrzozaNOWA WIEŚ WIELKAK-100:00:0800:13:5100:27:1700:40:5400:54:28
148WYKRZYKOWSKI Andrzej 305CHEŁMNOM-6000:00:0800:14:2100:29:0000:44:1100:59:04
149UGOREK Mirosław 262BYDGOSZCZM-3000:00:0800:13:4700:27:5600:43:2800:59:43
150WRUK Justyna 294GRODEKK-4000:00:0800:16:0800:32:2600:49:0801:05:52
151NOWICKA Tatiana 365ŚWIECIEK-4000:00:0800:16:0800:32:2600:49:0801:05:52
152GĄSIOROWSKI Grzegorz 330BYTOŃM-4000:00:0900:10:2700:20:2100:30:2200:40:18
153FURTAK Tomasz 9956. Baza Lotnicza88-100 INOWROCŁAWM-4000:00:0900:10:5100:20:4500:30:4200:40:30
154KOWAL Adam 409CHWAŁOWICEM-5000:00:0900:11:0000:21:1100:31:1900:41:31
155MONDRY Waldemar 128BYDGOSZCZM-5000:00:0900:11:3800:22:2800:33:1700:43:52
156GROTA Artur 183SOLEC KUJAWSKIM-4000:00:0900:11:1100:22:1200:33:1800:44:26
157SŁOMA Maciej 248PRZYŁĘKIM-4000:00:0900:11:1200:22:0700:33:2600:44:27
158GACKOWSKI Krzysztof 260BYDGOSZCZM-4000:00:0900:11:2600:22:3500:34:0700:45:30
159WIŚNIEWSKA Żaneta 204MKS TrzemesznoTRZEMESZNOK-2000:00:0900:11:4600:23:1100:34:4100:45:59
160BIESIADA Tomasz 279TriSpaceBYDGOSZCZM-4000:00:0900:12:2200:23:4400:34:5800:46:05
161LUZAK Magdalena 164BYDGOSZCZK-2000:00:0900:12:0400:23:2500:35:0300:46:51
162BŁAZEJEWSKI Robert 11156. Baza LotniczaBRZOZÓWKAM-4000:00:0900:12:4900:24:4800:36:2700:47:49
163KUKAWKA Damian 267BRZOZAM-4000:00:0900:12:3000:24:1000:36:1900:48:20
164GRABOWSKA-LESISZ Aneta 345KOSZALINK-4000:00:0900:12:2100:24:3500:36:5600:49:03
165ANDRZEJEWSKI Ryszard 50BYDGOSZCZM-7000:00:0900:12:2400:24:4600:37:3400:50:37
166KOWALSKI Grzegorz 2685-378 BYDGOSZCZM-5000:00:0900:13:1500:26:2000:39:4800:53:17
167CYROK Maciej 94MOKREM-2000:00:1000:11:0700:21:2300:31:4900:42:02
168NAMIEŚNIK Krzysztof 21KrzysieKNINOWROCŁAWM-4000:00:1000:11:0000:21:2000:31:5000:42:26
169STASZEWSKI Adam 256DOBRCZM-3000:00:1000:11:2200:22:1200:32:4600:43:03
170GLIWKA Artur 79GliwekINOWROCŁAWM-3000:00:1000:11:1200:21:4900:32:4300:43:34
171BUZALSKI Robert 276Orange PolskaBYDGOSZCZM-4000:00:1000:11:2400:22:1900:33:2400:44:30
172SLOTAŁA Dariusz 33klub 366 WituniaZAKRZEWOM-5000:00:1000:12:2500:23:4600:34:5200:45:50
173MARCINKOWSKI Paweł 192Viva-ToruńGRĘBOCINM-5000:00:1000:12:0100:23:1600:34:3200:45:57
174CZYŻEWSKA Justyna 47BRZOZAK-3000:00:1000:12:3900:24:5800:37:3400:50:15
175SADOWSKI Michał 252BartOlek PLINOWROCŁAWM-3000:00:1000:12:4800:24:5300:37:2800:50:49
176PORAZINSKA Viktoria 275Bydgoszcz na start.BYDGOSZCZK-4000:00:1000:13:1500:26:1100:39:0000:51:55
177SZYMAŃSKI Szymon 35BYDGOSZCZM-3000:00:1000:15:5600:32:3200:49:5101:07:09
178SAWIEŁAJC Jakub 215Krysport TeamBYDGOSZCZM-100:00:1100:10:2400:19:5200:29:4800:39:53
179MACIEJEWSKA Kamila 346Ślimaki BarcinBARCINK-3000:00:1100:11:0600:21:2200:31:4800:42:02
180ŁUGOWSKI Tomasz 46BYDGOSZCZM-3000:00:1100:11:3900:22:4500:33:5700:44:58
181KWIATKOWSKI Piotr 107BYDGOSZCZM-3000:00:1100:12:1700:23:3100:34:3300:45:24
182NASIENIAK-CZECH Anna 386Grazia RunningGLIWICEK-4000:00:1100:12:2300:24:0100:35:3700:47:05
183KANTORSKI Zbysław 69Coca-Cola RunnersBYDGOSZCZM-5000:00:1100:12:0300:23:2700:35:1100:47:04
184ZABOROWSKA Beata 212DRZYCIMK-4000:00:1100:12:1200:23:5600:35:5100:47:40
185RYBAK Krzysztof 357PRZYŁĘKIM-6000:00:1100:12:4800:25:1000:38:0100:51:12
186KOLSKI Michał 119INOWROCŁAWM-3000:00:1100:14:2000:28:1800:42:0600:56:11
187SCHEFFS Miroslaw 281PARKOWOM-5000:00:1100:14:0600:27:3800:41:5000:56:12
188BIELECKI Norbert 392Obóz biegowy Brzoza, Grazia-RunningKONSTANTYNÓW ŁÓDZKIM-4000:00:1200:11:5900:23:0600:33:5800:44:37
189STĘPIEŃ Tomasz 186JARUŻYNM-4000:00:1200:11:3000:22:3900:33:5600:45:15
190STEMPNIAK Krzysztof 44INOWROCŁAWM-4000:00:1200:12:0700:23:1500:34:2600:45:42
191SZUBARTOWSKI Robert 43BYDGOSZCZM-4000:00:1200:12:3100:23:3700:34:4700:46:10
192SZULC Edmund 38ZIELONKAM-5000:00:1200:11:4700:23:1400:34:5800:46:27
193MROZIK Andrzej 84BYDGOSZCZM-4000:00:1200:12:2300:23:5900:35:3000:46:40
194KOLANOWSKA Grażyna 22BYDGOSZCZK-5000:00:1200:12:3100:23:5900:35:4200:47:42
195KOLANOWSKI Wojciech 23BYDGOSZCZM-5000:00:1200:13:1000:25:5600:38:4100:51:23
196CENTKOWSKA Iwona 175KS ZRYW RADZIEJÓWRADZIEJÓWK-4000:00:1200:13:3500:26:3000:39:4100:53:01
197GRZYWACZ Marcin 203BYDGOSZCZM-3000:00:1200:12:4800:25:5400:40:4900:54:30
198GRZYWACZ Karolina 202BYDGOSZCZK-3000:00:1200:16:1700:32:2700:48:5901:05:58
199DAWIDOWICZ Maciej 162BYDGOSZCZM-4000:00:1300:12:0600:23:1600:34:3000:45:32
200STĘPSKI Marek 178BYDGOSZCZM-4000:00:1300:12:1400:23:2100:34:3400:45:58
201LEWANDOWSKI Rafał 422B4SPORTBYDGOSZCZM-3000:00:1300:12:0400:23:3500:35:1900:47:03
202SIKORA Antoni 190Żniński Klub Biegacza 1992GĄSAWAM-6000:00:1300:12:2100:23:5900:35:4100:47:22
203OSTROMECKI Waldemar 395Rowerowa BrzozaBYDGOSZCZM-4000:00:1300:12:3200:24:1100:35:5100:47:29
204BEDNAREK Marta 170Czarne Stopy.SMWTELNOK-4000:00:1300:12:3900:24:5400:37:2400:49:57
205KUCZEK Monika 311KS ZRYW RADZIEJÓWRADZIEJÓWK-3000:00:1300:14:1000:26:5900:39:3700:52:24
206STĘPIEŃ Monika 75Czarne Stopy.SMBYDGOSZCZK-4000:00:1300:13:2700:26:0800:39:0800:52:24
207GADOMSKA Maria 221RUN BYDGOSZCZBYDGOSZCZK-6000:00:1300:14:0100:27:1300:42:1300:55:49
208GAJZLER Jerzy 51BYDGOSZCZM-6000:00:1300:13:5700:28:0700:42:5500:57:30
209DĘBSKI Jan 89SołtysSUCHARZEWOM-6000:00:1300:14:3200:28:4300:43:4900:59:13
210KATULSKI Radosław 30656. Baza LotniczaINOWROCŁAWM-4000:00:1300:12:1600:23:3700:35:3200:47:19
211DOBRZAŃSKA Marta 187CIECHOCINEKK-3000:00:1400:12:1500:23:3700:35:3100:47:18
212WAJDA Mariusz 210STRASZYNM-4000:00:1400:12:1800:23:4700:35:4300:47:37
213MELER-LEWANDOWSKA Katarzyna 100KS ZRYW RADZIEJÓWKRUSZWICAK-3000:00:1400:12:1400:23:5800:35:5000:47:49
214DZIDO-MIELCAREK Ilona 397KS Zryw RadziejówRADZIEJÓWK-3000:00:1400:12:5300:24:5600:36:5000:48:19
215SPARZYŃSKI Adam 1431 BLWLINOWROCŁAWM-3000:00:1400:12:4400:24:5300:37:0400:49:13
216KURS Jarosław 59TKKF Kolejarz BydgoszczBYDGOSZCZM-5000:00:1400:12:4200:24:4400:36:5800:49:29
217KONIEC Krzysztof 120TKKF WODNIK WIĘCBORKWIĘCBORKM-4000:00:1400:13:1400:25:2500:37:3200:49:39
218KLINIKOWSKI Jacek 149KOCHAM ŻYCIE I...ŚWIEKATOWOM-4000:00:1400:13:2600:25:4600:37:5700:49:56
219ZIÓŁKOWSKI Mieczysław 62Decathlon Team InowrocławJANIKOWOM-5000:00:1400:12:2900:25:1900:38:1600:50:47
220WEGNER Roman 219NIEMCZM-5000:00:1400:13:1400:26:0700:39:2300:52:49
221SZYSZKA Joanna 295INOWROCŁAWK-3000:00:1400:16:3700:32:5400:49:4401:07:12
222DYLEWSKI Artur 93KS ZRYW RADZIEJÓWBYCZYNAM-3000:00:1500:12:1100:23:5400:35:4700:47:45
223BONALSKA Magdalena 87BYDGOSZCZK-3000:00:1500:13:1300:25:2300:37:3000:49:39
224BRATEK Andrzej 328TKKF Kolejarz BydgoszczBYDGOSZCZM-5000:00:1500:12:4700:25:2900:38:1000:51:10
225DERENDA Mirosław 701 BLWLINOWROCŁAWM-4000:00:1500:13:0600:25:3700:38:3000:51:47
226KONONOWICZ Zuzanna 40BYDGOSZCZK-100:00:1500:13:5700:26:5400:39:5500:52:38
227BUDZIK Kazimierz 171GRUDZIĄDZM-6000:00:1500:14:0000:26:5600:39:5200:52:49
228KASPROWICZ Piotr 97JW1515 BydgoszczBYDGOSZCZM-3000:00:1500:14:1000:27:3800:41:2600:54:39
229JASKULSKI Bartosz 197ŁOCHOWOM-4000:00:1500:14:4700:28:1200:41:4800:54:59
230HĘSIAK Marta 375SOPOTK-2000:00:1500:14:4600:29:2500:44:2000:59:01
231KARASZEWSKI Sławomir 161RÓŻANKOWOM-4000:00:1500:15:2700:31:2600:48:0001:04:50
232BIEGAŁA Kamil 297WAGANIECM-2000:00:1500:16:3500:32:5300:49:4101:07:11
233UKLEZEWSKI Tomasz 406MOGILNOM-4000:00:1600:12:0400:23:1900:34:3500:45:40
234STAWCZYK Dariusz 146BYDGOSZCZM-4000:00:1600:12:2100:23:4800:35:2100:47:10
235MAŁKOWSKI Sebastian 163POTULICEM-3000:00:1600:13:0800:25:2200:37:2200:48:48
236GOŁĘBIEWSKI Krzysztof 303Just 5BYDGOSZCZM-2000:00:1600:12:4300:25:2200:38:0700:50:45
237ZAKOŚCIELNY Krzysztof 207WIĘCBORKM-5000:00:1600:13:3200:26:1300:38:5800:51:40
238JAMNY Miłosz 359BYDGOSZCZM-6000:00:1600:12:4400:25:0900:38:1700:51:44
239LEWANDOWSKA Dorota 235KOŚCIELEC 6AK-4000:00:1600:13:0000:25:5400:38:4800:52:13
240MAZUR Justyna 332BYDGOSZCZK-2000:00:1600:14:1600:28:4200:42:5300:56:37
241KWIATKOWSKI Pawel 333BYDGOSZCZM-2000:00:1600:14:1600:28:4200:42:5300:57:42
242PISZCZYGŁOWA Bernadeta 57GORZÓW WIELKOPOLSKIK-4000:00:1600:14:1100:28:3300:43:0400:57:44
243SZYMAŃSKA Adrianna 225Latające BizonyBYDGOSZCZK-3000:00:1600:15:1800:30:2800:46:2201:02:47
244BARWIKOWSKA Bogusia 282SOLEC KUJAWSKIK-4000:00:1600:15:5700:33:5100:51:5401:07:54
245KACZYŃSKI Rafał 229TORUŃM-3000:00:1700:11:0700:21:2700:31:3500:41:56
246GIOLDA Piotr 64BYDGOSZCZM-2000:00:1700:13:2500:25:4100:38:0200:50:51
247NURKIEWICZ Jarosław 129Kung fu Pandy 3BYDGOSZCZM-4000:00:1700:13:1700:25:4700:38:3600:51:28
248KRYSZTOFIAK Robert 61BRZOZAM-4000:00:1700:13:1600:26:0900:39:1600:52:27
249NIKOŁAJEW Monika 96BYDGOSZCZK-3000:00:1700:14:0700:27:3400:41:1600:55:10
250GÓRSKA Joanna 201TASAK TEAMNOWA WIEŚ WIELKAK-3000:00:1700:14:0100:27:0200:40:0300:52:47
251PAŚ Katarzyna 141Charty SzelejewoGNIEZNOK-4000:00:1700:16:2500:32:0900:48:3201:05:29
252KRZYŻANOWSKI Robert 78RUN PASJABYDGOSZCZM-5000:00:1800:11:2900:22:1000:33:0400:44:01
253BRZUSKIEWICZ Sławomir 259ARTCOPBYDGOSZCZM-5000:00:1800:13:1400:25:3300:38:0500:50:40
254KAZUBOWSKI Jeremiasz 196BIAŁE BŁOTAM-2000:00:1800:13:0900:25:5000:38:2200:50:49
255PAŚ Michał 142Charty SzelejewoGNIEZNOM-4000:00:1800:13:5100:26:2400:39:0400:51:23
256STRABEL Piotr 68BYDGOSZCZM-6000:00:1800:13:5300:26:4400:39:3000:51:49
257KOMAJDA Jarosław 180Soleccy biegaczeSOLEC KUJAWSKIM-5000:00:1800:14:2400:27:4300:41:0400:54:42
258WEŁNICKI Waldemar 217GOSiR OsielskoZAMOŚĆM-4000:00:1800:14:2200:27:4300:41:0300:54:42
259BŁASZKIEWICZ Marzena 291BORÓWNOK-4000:00:1800:15:5500:33:4900:51:5201:07:52
260ARACH Przemysław 257BYDGOSZCZM-3000:00:1900:12:2300:23:5100:35:3200:47:50
261BORKOWSKI Adam 273Brzoza BiegaBYDGOSZCZM-4000:00:1900:13:0800:25:3900:38:2200:51:14
262GRONOWSKI Marcin 98BYDGOSZCZM-2000:00:1900:13:1700:25:5700:38:4200:51:45
263KALACZYŃSKI Grzegorz 159BYDGOSZCZM-4000:00:1900:13:4900:26:4400:39:5700:53:11
264DUTKIEWICZ Gracjan 417PRZYŁĘKIM-4000:00:1900:13:1100:25:5900:39:5300:53:29
265SŁOMA Maria 249PRZYŁĘKIK-100:00:1900:15:0800:29:0000:42:2700:54:22
266MOYS Tomasz 200KOLINCZM-5000:00:1900:14:0900:27:2800:40:5100:54:19
267KUKAWKA Aleksandra 268BRZOZAK-4000:00:1900:15:1900:29:4200:43:5700:57:39
268SŁOMA Natasza 238PRZYŁEKIK-4000:00:1900:16:4400:33:4800:50:4301:07:00
269SWOBODA Krzysztof 139POTULICEM-6000:00:1900:19:3200:38:1300:57:1901:17:28
270REPCZYŃSKI Tomasz 53BYDGOSZCZM-2000:00:2000:11:3600:22:4000:33:5600:45:21
271WOJTYNOWSKI Artur 325BYDGOSZCZM-4000:00:2000:12:5900:24:4600:36:2500:47:51
272MAŁKIŃSKI Józef 155BYDGOSZCZM-6000:00:2000:12:3300:24:1200:36:0500:48:07
273WASILEWSKA Martyna 329AMS Triathlon Bydgoszcz Akademia Mistrzów SportuBYDGOSZCZK-3000:00:2000:13:1100:25:0900:37:0800:48:21
274JĘDRZEJCZYK Marzenna 230POTULICEK-5000:00:2000:14:3100:28:0800:41:5400:55:36
275WINIECKA Dorota 76ROJEWOK-4000:00:2000:14:5300:29:1600:44:0900:59:07
276MIAZGA Adam 382BRZOZAM-3000:00:2000:16:1400:31:3600:47:3101:03:24
277MIAZGA Katarzyna 388BRZOZAK-3000:00:2000:16:1400:31:3600:47:3101:03:24
278JĘDRZEJCZYK Mirosław 231POTULICEM-5000:00:2000:14:0500:26:2100:39:0000:51:26
279SWOBODA Daniel 140BIAŁE BŁOTAM-3000:00:2000:19:3100:38:1200:57:1801:17:27
280KUJAWA Daniel 4956. Baza LotniczaINOWROCŁAWM-3000:00:2100:11:3300:22:3300:33:4000:44:51
281WASILEWSKA Agata 322AMS Triathlon Bydgoszcz Akademia Mistrzów SportuBYDGOSZCZK-3000:00:2100:13:1000:25:0800:37:0700:48:20
282MISUN-NOWAK Katarzyna 320AMS Triathlon Bydgoszcz Akademia Mistrzów SportuOSÓWIECK-3000:00:2100:13:1000:25:0900:37:0800:48:44
283STYKAŁA Adrianna 110BUKOWIECK-100:00:2100:13:1800:25:5700:38:3800:51:31
284STYKAŁA Magdalena 10986-122 BUKOWIECK-4000:00:2100:13:1800:25:5700:38:3800:51:31
285TREPANOWSKI Tomasz 264PRZYŁĘKIM-5000:00:2100:14:1300:27:0500:39:5800:52:57
286SKRZĄTEK Anna 286PRZYŁĘKIK-4000:00:2100:14:1500:28:0900:42:2000:56:54
287KWIATKOWSKA Maja 106BYDGOSZCZK-2000:00:2100:16:3800:32:0600:48:1301:04:45
288JUSZCZYK Mirosław 205OSÓWIECM-2000:00:2200:12:3800:24:1200:35:3000:46:36
289FABROWSKI Dawid 255BYDGOSZCZM-3000:00:2200:13:0400:25:2200:38:0400:51:00
290MICHNA Justyna 302ŚWIECIEK-4000:00:2200:13:1700:25:5600:38:3700:51:30
291MILO Adam 360TORUŃM-4000:00:2200:13:2600:26:0100:39:0000:51:56
292BRZOZOWSKI Jarosław 65BRZOZA TRI TEAMBRZOZAM-5000:00:2200:13:4100:26:2500:39:1700:51:55
293STASZEWSKA Marzena 394Obóz biegowy Brzoza, Grazia-RunningRUDA ŚLĄSKAK-3000:00:2200:13:3200:26:3500:39:5200:52:59
294SALITA Lech 32ALTOM GNIEZNOGNIEZNOM-5000:00:2200:14:3500:28:0700:41:3800:55:05
295ZIELIŃSKI Andrzej 90TORUŃM-4000:00:2200:15:1300:30:0700:45:3401:00:21
296DUDEK Marzena 108INOWROCŁAWK-5000:00:2200:16:3700:32:0500:48:1201:04:44
297SOBAŃSKI Michał 173BYDGOSZCZM-3000:00:2300:12:0300:23:0800:34:2300:45:23
298ŁABENDA Piotr 232BYDGOSZCZM-4000:00:2300:13:0600:25:2300:37:4300:50:08
299JURSKI Robert 265BYDGOSZCZM-4000:00:2300:13:4400:26:1700:39:0000:51:18
300BRYCKI Łukasz 266BYDGOSZCZM-3000:00:2300:13:4400:26:1700:39:0100:51:19
301KOSIARSKI Tomasz 239BYDGOSZCZM-4000:00:2300:14:1400:27:1500:40:0100:52:20
302ZIELIŃSKI Radosław 122BYDGOSZCZM-3000:00:2300:14:2400:28:1500:42:1900:56:14
303CYBUL Anna 361BYDGOSZCZK-4000:00:2300:14:2600:28:0900:42:2200:56:52
304KNIOŁA Lucyna 52KUJAWSKO-POMORSKIEK-5000:00:2300:14:4400:28:5800:44:0300:59:04
305KWIATKOWSKI Karol 48INOWROCŁAWM-3000:00:2400:12:4700:24:4400:36:5400:49:00
306KULINSKI Zbigniew 121INOWROCŁAWM-3000:00:2400:12:4700:24:5700:38:0800:51:42
307KOSAKOWSKA Barbara 7Obóz biegowySZCZECINK-5000:00:2400:14:1700:28:3300:42:1000:56:05
308SZELĄG Wojciech 95INOWROCŁAWM-5000:00:2400:14:1100:27:4900:41:4600:56:14
309TRZYMKOWSKI Adrian 153BYDGOSZCZM-2000:00:2400:14:1800:28:2400:43:2300:58:36
310LENC Janusz 17TKKF Kolejarz BydgoszczBYDGOSZCZM-6000:00:2400:16:3800:31:3600:46:3001:01:25
311KUCHARSKI Adam 124BUDZYŃM-5000:00:2400:16:5200:33:0600:49:5801:07:41
312WIŚNIEWSKA Ewa 123MROCZAK-5000:00:2400:16:5200:33:0600:49:5801:07:41
313KANIA Krzysztof 10256. Baza LotniczaINOWROCŁAWM-2000:00:2500:12:2000:23:4700:35:2400:46:11
314KORBEL Ewa 390Obóz biegowy Brzoza, Grazia-RunningGLIWICEK-5000:00:2500:13:1400:25:4100:38:1200:50:46
315GROTT Bartłomiej 261BYDGOSZCZM-4000:00:2500:13:4300:26:5900:40:3400:54:12
316PAWLACZYK-MATELA Emilia 338BYDGOSZCZK-3000:00:2500:14:4800:28:0900:41:3100:55:36
317BIELECKA Dorota 391Obóz biegowy Brzoza, Grazia-RunningKONSTANTYNÓW ŁÓDZKIK-4000:00:2500:16:5000:32:4400:45:5400:58:28
318CZEŚĆ Radosław 80Inowrocław biegaŁÓDŹM-4000:00:2500:14:4200:28:5600:44:0200:59:02
319SAWIEŁAJC Michał 216Bizon TeamBYDGOSZCZM-4000:00:2500:14:3800:29:0100:44:0200:59:21
320DĄBKOWSKI Maciej 13SOLEC KUJAWSKIM-4000:00:2600:12:2000:23:3100:34:3400:45:31
321MRÓWCZYŃSKI Tomasz 41SARBINOWOM-3000:00:2600:13:1500:25:3500:37:3500:49:08
322BRYWCZYŃSKA Justyna 246#slimakibarcin / Rodos TeamPIECHCINK-4000:00:2600:13:3600:26:0100:38:1000:50:52
323BRACICHOWICZ Bogumiła 115ŚWIECIEK-5000:00:2600:13:3300:26:0500:38:3800:50:58
324MAGDZIARZ Kasia 318Kancelaria - HMMBYDGOSZCZK-3000:00:2600:13:0900:25:1300:38:1300:51:09
325KUCHARSKI Jarosław 254# Ślimaki BarcinBARCINM-4000:00:2600:13:3600:26:1900:39:1200:52:01
326RENC Patryk 369Serce TybetuBYDGOSZCZM-2000:00:2600:13:5200:26:5500:39:5300:52:53
327KRYSZTOFIAK Michał 377BYDGOSZCZM-4000:00:2600:14:2400:28:0000:41:4600:55:03
328SKORUPKA Radek 370BYDGOSZCZM-3000:00:2600:14:2500:27:5900:41:4600:56:15
329DĄBKOWSKI Wojciech 34SOLEC KUJAWSKIM-3000:00:2700:12:1900:23:3000:34:3400:45:30
330KUJAWA Roger 415Ślimaki BarcinBARCINM-4000:00:2700:13:3400:26:0000:38:0900:50:51
331TYLUTKI Radosław 253# Ślimaki BarcinBARCINM-3000:00:2700:13:3400:26:1800:39:1100:51:59
332CZECH Jacek 387Grazia RunningGLIWICEM-4000:00:2700:13:3700:26:4300:39:5400:52:59
333NALEWALSKA Justyna 182Serce TybetuBYDGOSZCZK-2000:00:2700:15:1800:30:0900:46:0601:01:22
334ROŻYŃSKA Monika 368BYDGOSZCZK-2000:00:2700:16:1000:31:5200:47:5201:04:24
335RATAJ Maciej 401ŁOCHOWOM-4000:00:2700:15:4100:31:5200:49:2501:08:24
336MROZEK Mariusz 356GRUDZIĄDZM-4000:00:2800:12:1400:23:3500:34:5700:46:08
337NOWAK Krzysztof 347TRIBA Bosir BarcinBARCINM-3000:00:2800:13:1000:25:4000:38:1800:51:02
338WIŚNIEWSKI Włodzimierz 179TORUŃM-5000:00:2800:14:0100:27:1700:40:5500:54:43
339HEBDA Damian 24256. Baza LotniczaGNIEWKOWOM-3000:00:2800:14:0700:28:0100:41:4800:55:24
340POBIEDZIŃSKA Marta 362Polonia Bydgoszcz SLABYDGOSZCZK-2000:00:2800:15:2000:29:0900:43:5600:58:17
341KAPELIŃSKI Stanisław 298RODOS TeamBYDGOSZCZM-5000:00:2800:15:3600:30:1100:45:2501:00:53
342BRZĄKAŁA Hubert 126Projekt PandoraBYDGOSZCZM-2000:00:2900:11:0100:21:3400:32:0700:42:18
343MATYSZCZAK Damian 55INOWROCŁAWM-4000:00:2900:12:2500:23:5700:35:5100:47:35
344MORITZ Rafał 37# Ślimaki BarcinBARCINM-4000:00:2900:13:3300:25:5800:38:0700:50:49
345URBAŃSKI Wojciech 10156. Baza LotniczaINOWROCŁAWM-4000:00:2900:13:4100:26:2300:39:0600:51:24
346JUSZCZAK Jakub 241BYDGOSZCZM-3000:00:2900:13:3400:26:1900:39:1000:51:26
347CENTKOWSKA Ewelina 327SPCCIECHOCINEKK-3000:00:2900:14:0200:27:2100:40:5700:54:43
348CIEŚLICKI Krzysztof 363SISU-OWB teamBYDGOSZCZM-3000:00:2900:15:1900:29:0900:43:5600:58:17
349MUSZYŃSKI Robert 336TRIBA Bosir BarcinBARCINM-3000:00:3000:12:4800:23:4300:34:4100:45:12
350RUCIŃSKI Marcin 351TRIBA Bosir BarcinBARCINM-4000:00:3000:12:4800:23:4300:34:4100:45:12
351SMYK Piotr 118BARCIN 88-190M-3000:00:3000:12:4900:24:2600:36:2900:48:16
352GROCHOWIAK Piotr 117BARCINM-3000:00:3000:12:4900:24:2600:36:2900:48:16
353ZIĘTARA Rajmund 3152 RBLog SKŁAD ZEGRZEINOWROCŁAWM-5000:00:3000:12:4200:24:3600:36:4700:49:11
354MAKUCH Mikołaj 71NOWA WIEŚ WIELKAM-2000:00:3000:14:0600:27:0000:39:5800:52:13
355KUBIAK Małgorzata 418INOWROCŁAWK-5000:00:3000:13:5000:26:4900:39:5600:53:09
356ŻMUDZIEJEWSKI Krzysztof 324INOWROCŁAWM-2000:00:3000:14:0600:25:4500:37:5500:50:36
357KŁOBUKOWSKA Patrycja 323LOTOS Running TeamGDAŃSKK-2000:00:3000:14:3600:29:0600:44:1100:59:05
358DROŻDŻ Andrzej 30756. Baza LotniczaINOWROCŁAWM-4000:00:3100:12:0900:23:2400:35:0500:46:54
359DRÓŻDŻ Małgorzata 258BRZOZAK-3000:00:3100:13:5500:26:3100:39:2100:51:52
360TURZYŃSKI Jacek 288PRZYŁĘKIM-4000:00:3100:13:4100:26:3800:39:3900:52:22
361MICHALIK Łukasz 337Brzoza BiegaBRZOZAM-3000:00:3100:14:2400:27:2600:40:1600:52:50
362PITUŁA Monika 113TORUŃK-3000:00:3100:14:1300:27:1100:40:0800:53:12
363ROŚ Maciej 185WARSZAWAM-100:00:3100:14:4100:28:2300:42:0100:54:49
364MAKUCH-DOBOSZ Urszula 373BYDGOSZCZK-4000:00:3100:14:0500:27:3400:41:1800:54:43
364DOBOSZ Kamil 372BYDGOSZCZM-3000:00:3100:14:0500:27:3400:41:1700:54:42
366BIELINSKI Karol 243PRĄDOCINM-3000:00:3100:15:3700:30:1000:45:2601:00:13
367KOCHANOWSKI Maciej 331BYDGOSZCZM-2000:00:3200:11:5600:23:1300:34:2000:45:12
368MALAK Robert 285PRZYLEKIM-4000:00:3200:13:4000:26:3700:39:3900:52:22
369ROŚ Adam 184WARSZAWAM-4000:00:3200:14:4000:28:2100:42:0000:54:48
370DĄBROWSKI Jarek 125UrsaSOLEC KUJAWSKIM-4000:00:3200:14:2600:27:4200:41:1300:54:44
371SZTEJKA Jolanta 244BYDGOSZCZK-4000:00:3200:14:4800:28:2900:41:5300:55:07
372FRĄCKOWSKI Łukasz 358BYDGOSZCZM-2000:00:3200:15:4600:32:0900:49:2701:06:21
373DRUŻYŃSKI Sebastian 114TORUŃM-3000:00:3200:16:1300:32:3000:49:4901:07:26
374NAWROCKI Marcin 73DELIKATESY RYBNE FISHKA.PLBYDGOSZCZM-3000:00:3300:14:0400:26:5600:39:5500:53:25
375STAWOWSKA-WATRAS Marta 74DELIKATESY RYBNE FISHKA.PLBYDGOSZCZK-3000:00:3300:14:0400:26:5600:39:5500:53:25
376RYDLEWSKI Marek 237RUN BYDGOSZCZCIELEM-4000:00:3300:14:5100:28:4400:42:1900:55:50
377RYDLEWSKI Andrzej 220RUN BYDGOSZCZBYDGOSZCZM-3000:00:3300:14:5100:28:4400:42:1900:55:50
378KLATECKI Adam 116JEZUS ŻYJEPRUSZCZM-3000:00:3400:13:1300:25:0400:37:1000:49:47
379SZTEJKA Damian 245BYDGOSZCZM-4000:00:3400:14:4600:28:2700:41:5000:55:04
380JENDRZEJCZAK Dawid 269BARCINM-2000:00:3400:14:3200:27:5200:41:3700:55:33
381TROJAK Jakub 353KOSZALINM-100:00:3400:16:2600:31:3100:45:0900:57:48
382PÓŁGĘSEK Rafał 105SOLEC KUJAWSKIM-4000:00:3400:16:3800:32:5000:49:3501:06:15
383KRYSKE Mariusz 191Spójnia Białe BłotaBIAŁE BŁOTAM-3000:00:3500:14:1700:26:5800:39:1900:51:13
384RAMBOWICZ Andrzej 344BYDGOSZCZM-4000:00:3500:14:4600:28:4300:43:0600:57:36
385NOWACZYK Zygmunt 371BOLT TrzemesznoTRZEMESZNOM-5000:00:3700:13:2700:25:4500:37:4700:49:37
386OLSZEWSKA-PAWLACZYK Dorota 12BYDGOSZCZK-3000:00:3700:16:3000:31:5500:47:2501:03:25
Niesklasyfikowani
KUZIEMSKA Anna 408SKIERNIEWICEK-30DNF00:16:50 DNF00:32:44 DNF00:49:12 DNF DNF
SYREK Grażyna 389Obóz biegowy Brzoza, Grazia-RunningKĘDZIERZYN-KOŹLEK-40DNF00:13:41 DNF DNF DNF DNF
Znaleziono 388 wynik(ów)