XII BIEG SYLWESTROWY

Organizator:
Hotel Brzoza
Data:
2018-12-31
Miejsce:
Brzoza
Dystans:
10 km
Zgłoszonych:
438
Wystartowało:
388
Nie ukończyło:
2
Ukończyło:
386
Na trasie:
0
Pełne wyniki dla 2.5km:
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 2.5km | 4.85km | 7.2km | 9.55km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | Kobiety | Mężczyźni | K-1 | M-1 | K-20 | M-20 | K-30 | M-30 | K-40 | M-40 | K-50 | M-50 | K-60 | M-60 | K-70 | M-70

Klasyfikacja wg czasów netto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaCzas startuSplit
2.5km
   
1ZALEWSKI Krystian 400UKS Barnim GoleniówGOLENIÓWM-2000:00:0200:07:19
2BRZEZIŃSKI Błażej 1BrzezińskiRunClubBYDGOSZCZM-3000:00:0200:07:21
3PAWLAK Bartosz 3WKS Grunwald PoznańPADNIEWKOM-2000:00:0200:07:58
4BRZEZIŃSKA Aleksandra 4BrzezińskiRunClubBYDGOSZCZK-2000:00:0100:08:38
5KŁOPOTEK Patryk 150WRB / UMBBYDGOSZCZM-2000:00:0100:08:39
6KALATA Łukasz 240KM Truchcik ŁubiankaCZARNE BŁOTOM-3000:00:0300:08:42
7OCHAL Olga 399Prefbet Śniadowo ŁomżaBYDGOSZCZK-3000:00:0100:08:49
8ŚWIĄTKOWSKI Paweł 354TRZEMESZNOM-3000:00:0300:08:55
9KUCZEK Piotr 310KS ZRYW RADZIEJÓWRADZIEJÓWM-4000:00:0200:08:56
10POLAŃSKI Tomasz 423B4SPORTBYDGOSZCZM-4000:00:0100:08:58
11KOWALCZYK Marek 5BYDGOSZCZM-4000:00:0300:09:06
12JARZĄB Piotr 103SOLEC KUJAWSKIM-3000:00:0300:09:07
13KOWALSKI Dariusz 383Team KowalskiZŁOTÓWM-5000:00:0100:09:08
14FOREMSKI Sławomir 83TORUŃM-5000:00:0200:09:08
15MAĆKOWSKI Maciej 82UPS BydgoszczBYDGOSZCZM-3000:00:0200:09:08
16MRUK Tomasz 39Czarne Stopy.SMBYDGOSZCZM-4000:00:0200:09:11
17DĄBROWSKI Paweł 14TORUŃM-2000:00:0200:09:11
18PAWŁOWSKI Tomasz 16ZIELONKAM-2000:00:0100:09:13
19KARPIŃSKI Wiesław 188DUDYCZ TEAM GDAŃSKROTMANKAM-5000:00:0200:09:22
20MUDZIEJEWSKI Jarosław 193TKKF Kolejarz BydgoszczBYDGOSZCZM-4000:00:0200:09:24
21MAŁOLEPSZY Radosław 152KS ZRYW RADZIEJÓWRADZIEJÓWM-3000:00:0300:09:26
22WOLNY Piotr 8Brzoza BiegaBYDGOSZCZM-5000:00:0200:09:27
23OSIŃSKI Ryszard 416Biegowa rodzinkaMALBORKM-5000:00:0300:09:32
24STACHOWICZ Wiesław 376Brzoza BiegaBYDGOSZCZM-4000:00:0200:09:34
25BALCEREK Mateusz 251BYDGOSZCZM-3000:00:0300:09:35
26CZAPLICKI Piotr 411Team KopećOLSZTYNM-4000:00:0300:09:39
27ZIELIŃSKI Nicolas 223www.olimpiasport.plBYDGOSZCZM-2000:00:0100:09:42
28SZENK Marta 2BYDGOSZCZK-3000:00:0100:09:42
29SZCZEPANIAK Cezary 292BYDGOSZCZM-4000:00:0200:09:42
30WARSZAWSKI Przemysław 228BYDGOSZCZM-2000:00:0300:09:42
31KUŁAKOWSKI Krzysztof 300RUN PASJABYDGOSZCZM-3000:00:0400:09:42
32MAGDZIARZ Jakub 317Kancelaria - HMMBYDGOSZCZM-3000:00:0400:09:43
33ŁAZ Kamil 218RUN BYDGOSZCZBYDGOSZCZM-3000:00:0300:09:44
34SOBIERALSKI Rafał 30BRZOZAM-4000:00:0400:09:44
35KRUPA Piotr 60BYDGOSZCZM-3000:00:0500:09:45
36WIĘCKOWSKI Dariusz 36AMS Triathlon Bydgoszcz Akademia Mistrzów SportuBYDGOSZCZM-3000:00:0300:09:46
37CZUK Marek 2987-100 TORUŃM-6000:00:0200:09:47
38PAWLACZYK Szymon 11TriSpaceBYDGOSZCZM-3000:00:0400:09:48
39WESIORA Mariusz 211DRZYCIMM-4000:00:0000:09:49
40KRZYWDZIŃSKI Dominik 402SZUBINM-100:00:0300:09:49
41OLKOWSKI Jurek 131THE RUNNERS ŚWIECIEŚWIECIEM-6000:00:0300:09:49
42SPYCHALSKI Waldemar 250ŁOCHOWICEM-4000:00:0500:09:49
43MARCHEL Tomasz 20SOLEC KUJAWSKIM-2000:00:0300:09:51
44BARTOSZ Marek 45KIKÓŁM-3000:00:0300:09:55
45SAWICKI Marcin 81TEAMOCHALBYDGOSZCZM-3000:00:0300:09:56
46KUBANEK Łukasz 340TEAMOCHALNIEMCZM-3000:00:0300:09:56
47BETHKE Sławek 133TriSpaceBYDGOSZCZM-2000:00:0500:10:06
48PRÜFER Paweł 56KOSIECZYNM-4000:00:0500:10:07
49TECŁAW Aleksandra 270STRZELCE GÓRNEK-3000:00:0100:10:10
50ŚWIERCZYŃSKI Julian 199KS ZRYW RADZIEJÓWRADZIEJÓWM-100:00:0300:10:13
51GOŁATA Wojciech 27Wilcza WatahaDĄBROWA CHEŁMIŃSKAM-3000:00:0500:10:17
52KALACZYŃSKI Miłosz 158Polonia Bydgoszcz SLABYDGOSZCZM-2000:00:0400:10:18
53WIŚNIEWSKI Leszek 77Brzoza BrzozaBRZOZAM-4000:00:0600:10:19
54WADZIŃSKA Paulina 104TriSpaceBYDGOSZCZK-3000:00:0400:10:21
55RACZYŃSKI Krzysztof 19Biegający Filozof TeamBYDGOSZCZM-5000:00:0300:10:22
56ZAKURZEWSKI Tomasz 176Brzoza BiegaBRZOZAM-4000:00:0400:10:22
57WIERZBOWSKI Piotr 339TEAM KOPEĆBRZOZÓWKAM-4000:00:0500:10:24
58SAWIEŁAJC Jakub 215Krysport TeamBYDGOSZCZM-100:00:1100:10:24
59GĄSIOROWSKI Grzegorz 330BYTOŃM-4000:00:0900:10:27
60LEWANDOWSKI Rafał 263Veni, cucurri, viciTORUŃM-3000:00:0300:10:28
61HENDRZAK Sylwester 419ŁUBIANKAM-3000:00:0300:10:29
62BANAS Robert 144HAMBURGM-3000:00:0400:10:30
63GIOLDA Paweł 63BYDGOSZCZM-3000:00:0600:10:30
64GOLAK Lukasz 271Goggle Pro Active EyewearOPOLEM-3000:00:0100:10:31
65GOLAK Asia 272Goggle Pro Active EyewearOPOLEK-3000:00:0100:10:31
66BARTKOWSKA Joanna 42KM UMK ToruńBRZOZÓWKAK-3000:00:0500:10:31
67DUCHIŃSKI Wojciech 290Brzoza BiegaOSIELSKOM-4000:00:0500:10:32
68BARCZAK Piotr 280Brzoza BrzozaBIAŁE BŁOTAM-5000:00:0500:10:32
69CZARNECKI Piotr 343Brzoza BiegaBYDGOSZCZM-3000:00:0500:10:33
70KOSOWSKI Janusz 112AKM OLSZTYN sklepbiegacza.plOLSZTYNM-6000:00:0100:10:36
71POWALISZ Dariusz 296BYDGOSZCZM-4000:00:0600:10:36
72WINIARSKI Grzegorz 319THE RUNNERS ŚWIECIEŚWIECIEM-3000:00:0600:10:36
73NAGOW Michał 233BYDGOSZCZM-4000:00:0800:10:36
74WIŚNIEWSKI Maciej 247ŚWIECIEM-4000:00:0700:10:37
75JAKUBOWSKA Anna 156KS ZRYW RADZIEJÓWBRZEŚĆK-3000:00:0400:10:39
76CZAJKOWSKA Sylwia 283ŻółtokrólewscyBYDGOSZCZK-4000:00:0300:10:40
77PAWŁOWSKI Radosław 15ZIELONKAM-5000:00:0300:10:41
78KOWALSKI Krzysztof 154OCELOTY Kruszyn KrajenskiKRUSZYN KRAJENSKIM-3000:00:0500:10:46
79KŁOSOWSKI Marcin 130Grupa Bankietowa SpecjalBYDGOSZCZM-4000:00:0600:10:49
80FURTAK Tomasz 9956. Baza Lotnicza88-100 INOWROCŁAWM-4000:00:0900:10:51
81CICHOŃCZUK Antoni 9GDYNIAM-6000:00:0400:10:52
82ZIENIEWICZ Wojciech 393Obóz biegowy Brzoza, Grazia-RunningWROCŁAWM-4000:00:0500:10:52
83TOMTAS Konrad 28956. Baza LotniczaINOWROCŁAWM-4000:00:0800:10:56
84JANKOWSKI Tomasz 421TrispaceBYDGOSZCZM-4000:00:0700:10:58
85CZEPEK Aleksander 413Brzoza BiegaBYDGOSZCZM-6000:00:0300:10:59
86PRĄDZYŃSKI Marcin 301TriSpaceBYDGOSZCZM-4000:00:0500:10:59
87KADOW Ryszard 236TriSpaceBYDGOSZCZM-4000:00:0500:10:59
88KOWAL Adam 409CHWAŁOWICEM-5000:00:0900:11:00
89NAMIEŚNIK Krzysztof 21KrzysieKNINOWROCŁAWM-4000:00:1000:11:00
90DRWĘCKI Daniel 309Biegnij z ProServiceBYDGOSZCZM-3000:00:0700:11:01
91BRZĄKAŁA Hubert 126Projekt PandoraBYDGOSZCZM-2000:00:2900:11:01
92ŚWIETLKI Paweł 380SZKOCJAM-4000:00:0300:11:04
93RATAJ Zuzanna 277Polonia Bydgoszcz SLAPOZNANK-3000:00:0500:11:05
94MACIEJEWSKA Kamila 346Ślimaki BarcinBARCINK-3000:00:1100:11:06
95ROSZAK Zbigniew 86GNIEWKOWOM-3000:00:0800:11:07
96CYROK Maciej 94MOKREM-2000:00:1000:11:07
97KACZYŃSKI Rafał 229TORUŃM-3000:00:1700:11:07
98PALACZ Wioletta 299BYDGOSZCZK-4000:00:0400:11:08
99ANDRZEJEWSKI Paweł 227NOWAWIEŚ WIELKAM-4000:00:0700:11:08
100GROTA Artur 183SOLEC KUJAWSKIM-4000:00:0900:11:11
101RYDLEWSKI Kamil 403TrispaceBYDGOSZCZM-4000:00:0800:11:12
102SŁOMA Maciej 248PRZYŁĘKIM-4000:00:0900:11:12
103GLIWKA Artur 79GliwekINOWROCŁAWM-3000:00:1000:11:12
104JUREK Piotr 135SZUBINM-5000:00:0800:11:13
105GRZEGORZEWSKI Rafał 349Brzoza BiegaNIEMCZM-4000:00:0800:11:14
106LIBAN Zygfryd 10TCZEWM-7000:00:0300:11:15
107KAZUBOWSKI Jacek 195TriDarKoBIAŁE BŁOTAM-5000:00:0500:11:17
108KOSAKOWSKI Marian 6SZCZECINM-6000:00:0000:11:19
109STASZEWSKI Adam 256DOBRCZM-3000:00:1000:11:22
110DOMAN Janusz 28UKS Szabla BRZOZABRZOZAM-6000:00:0300:11:23
111BUZALSKI Robert 276Orange PolskaBYDGOSZCZM-4000:00:1000:11:24
112SZARMACH Stanisław 72GRÓDEKM-6000:00:0800:11:25
113GACKOWSKI Krzysztof 260BYDGOSZCZM-4000:00:0900:11:26
114RYMARKIEWICZ Małgorzata 209KLINIKA TRIATHLONU BYDGOSZCZBYDGOSZCZK-3000:00:0500:11:28
115KRZYŻANOWSKI Robert 78RUN PASJABYDGOSZCZM-5000:00:1800:11:29
116STĘPIEŃ Tomasz 186JARUŻYNM-4000:00:1200:11:30
117KUJAWA Daniel 4956. Baza LotniczaINOWROCŁAWM-3000:00:2100:11:33
118WALIGÓRA Karolina 381Brzoza BiegaKOBYLARNIAK-4000:00:0600:11:36
119REPCZYŃSKI Tomasz 53BYDGOSZCZM-2000:00:2000:11:36
120MONDRY Waldemar 128BYDGOSZCZM-5000:00:0900:11:38
121KOWAL Michał 167NAKŁO NAD NOTECIĄM-4000:00:0700:11:39
122ŁUGOWSKI Tomasz 46BYDGOSZCZM-3000:00:1100:11:39
123OLENDER Tomasz 148GRUDZIĄDZM-3000:00:0600:11:40
124SZATKOWSKI Józef 147Morsy z GrudziądzaGRUDZIĄDZM-6000:00:0600:11:40
125SAK Joanna 278Decathlon Team InowrocławINOWROCŁAWK-2000:00:0700:11:40
126SZŁYK Maciej 341sport4lifeINOWROCŁAWM-4000:00:0400:11:41
127KANARKOWSKI Stanisław 172amator - niezrzeszonyCZARNOWOM-5000:00:0500:11:41
128BYRTEK Grzegorz 284BYDGOSZCZM-4000:00:0700:11:44
129ŚWIĘCICKI Andrzej 206BYDGOSZCZM-4000:00:0600:11:45
130KARWACKI Paweł 404TrispaceBYDGOSZCZM-3000:00:0700:11:45
131ZALASZEWSKI Dawid 287Hazel TeamWĄGROWIECM-2000:00:0400:11:46
132WIŚNIEWSKA Żaneta 204MKS TrzemesznoTRZEMESZNOK-2000:00:0900:11:46
133SZULC Edmund 38ZIELONKAM-5000:00:1200:11:47
134KUŹMIŃSKA Maryla 412Brzoza BiegaK-3000:00:0400:11:48
135PASTWA Donata 308TriSpaceBYDGOSZCZK-4000:00:0400:11:54
136KOCHANOWSKI Maciej 331BYDGOSZCZM-2000:00:3200:11:56
137WIŚNIEWSKI Jakub 364BRZOZAM-2000:00:0600:11:58
138ZUPA Wojciech 134SISU-OWB teamBYDGOSZM-5000:00:0400:11:59
139BIELECKI Norbert 392Obóz biegowy Brzoza, Grazia-RunningKONSTANTYNÓW ŁÓDZKIM-4000:00:1200:11:59
140RYBAK Mariusz 145SISU-OWB teamMAŁE RUDYM-4000:00:0400:12:00
141MARCINKOWSKI Paweł 192Viva-ToruńGRĘBOCINM-5000:00:1000:12:01
142KANTORSKI Zbysław 69Coca-Cola RunnersBYDGOSZCZM-5000:00:1100:12:03
143SOBAŃSKI Michał 173BYDGOSZCZM-3000:00:2300:12:03
144LUZAK Magdalena 164BYDGOSZCZK-2000:00:0900:12:04
145LEWANDOWSKI Rafał 422B4SPORTBYDGOSZCZM-3000:00:1300:12:04
146UKLEZEWSKI Tomasz 406MOGILNOM-4000:00:1600:12:04
147DAWIDOWICZ Maciej 162BYDGOSZCZM-4000:00:1300:12:06
148STEMPNIAK Krzysztof 44INOWROCŁAWM-4000:00:1200:12:07
149TOMCZAK Zbigniew 66ALTOM GNIEZNOGNIEZNOM-6000:00:0600:12:08
150PŁACZKIEWICZ Robert 316SOL3|SquadRUNBYDGOSZCZM-3000:00:0800:12:08
151DROŻDŻ Andrzej 30756. Baza LotniczaINOWROCŁAWM-4000:00:3100:12:09
152DRĄG Amelia 384ZŁOTÓWK-100:00:0600:12:10
153GÓRSKI Marian 181Soleccy biegaczeSOLEC KUJAWSKIM-6000:00:0300:12:11
154NOWACKA Małgorzata 348Brzoza BiegaBYDGOSZCZK-3000:00:0700:12:11
155DYLEWSKI Artur 93KS ZRYW RADZIEJÓWBYCZYNAM-3000:00:1500:12:11
156DRĄG Hubert 334ZŁOTÓWM-4000:00:0600:12:12
157ZABOROWSKA Beata 212DRZYCIMK-4000:00:1100:12:12
158MAŚLIŃSKI Mirosław 67SZUBINM-5000:00:0600:12:13
159STĘPSKI Marek 178BYDGOSZCZM-4000:00:1300:12:14
160MELER-LEWANDOWSKA Katarzyna 100KS ZRYW RADZIEJÓWKRUSZWICAK-3000:00:1400:12:14
161MROZEK Mariusz 356GRUDZIĄDZM-4000:00:2800:12:14
162MAZIARZ Joanna 420WAGANIECK-3000:00:0000:12:15
163DOBRZAŃSKA Marta 187CIECHOCINEKK-3000:00:1400:12:15
164KATULSKI Radosław 30656. Baza LotniczaINOWROCŁAWM-4000:00:1300:12:16
165KWIATKOWSKI Piotr 107BYDGOSZCZM-3000:00:1100:12:17
166WAJDA Mariusz 210STRASZYNM-4000:00:1400:12:18
167TOCZKIEWICZ Piotr 165BRZOZAM-4000:00:0700:12:19
168DĄBKOWSKI Wojciech 34SOLEC KUJAWSKIM-3000:00:2700:12:19
169KANIA Krzysztof 10256. Baza LotniczaINOWROCŁAWM-2000:00:2500:12:20
170DĄBKOWSKI Maciej 13SOLEC KUJAWSKIM-4000:00:2600:12:20
171GRABOWSKA-LESISZ Aneta 345KOSZALINK-4000:00:0900:12:21
172SIKORA Antoni 190Żniński Klub Biegacza 1992GĄSAWAM-6000:00:1300:12:21
173STAWCZYK Dariusz 146BYDGOSZCZM-4000:00:1600:12:21
174BIESIADA Tomasz 279TriSpaceBYDGOSZCZM-4000:00:0900:12:22
175LUZAK Mirosław 168Mwik BydgoszczBYDGOSZCZM-5000:00:0700:12:23
176NASIENIAK-CZECH Anna 386Grazia RunningGLIWICEK-4000:00:1100:12:23
177MROZIK Andrzej 84BYDGOSZCZM-4000:00:1200:12:23
178ARACH Przemysław 257BYDGOSZCZM-3000:00:1900:12:23
179ANDRZEJEWSKI Ryszard 50BYDGOSZCZM-7000:00:0900:12:24
180SLOTAŁA Dariusz 33klub 366 WituniaZAKRZEWOM-5000:00:1000:12:25
181MATYSZCZAK Damian 55INOWROCŁAWM-4000:00:2900:12:25
182STEFANOWICZ Marcin 396SZUBINM-3000:00:0700:12:26
183STANKOWSKA Justyna 314MKS TrzemesznoTRZEMESZNOK-4000:00:0700:12:28
184ZIÓŁKOWSKI Mieczysław 62Decathlon Team InowrocławJANIKOWOM-5000:00:1400:12:29
185KUKAWKA Damian 267BRZOZAM-4000:00:0900:12:30
186BICZKOWSKA Magdalena 213BYDGOSZCZK-3000:00:0600:12:31
187SZUBARTOWSKI Robert 43BYDGOSZCZM-4000:00:1200:12:31
188KOLANOWSKA Grażyna 22BYDGOSZCZK-5000:00:1200:12:31
189KOLMAJER Rafał 214BYDGOSZCZM-3000:00:0500:12:32
190OSTROMECKI Waldemar 395Rowerowa BrzozaBYDGOSZCZM-4000:00:1300:12:32
191MAŁKIŃSKI Józef 155BYDGOSZCZM-6000:00:2000:12:33
192KOPROWICZ Katarzyna 342SWIECIEK-4000:00:0700:12:37
193SOWIŃSKA Justyna 194Spójnia Białe BłotaŁOCHOWICEK-4000:00:0800:12:37
194JUSZCZYK Mirosław 205OSÓWIECM-2000:00:2200:12:38
195KRAWCZUK Andrzej 312TeamKaraś-ElblągGDAŃSKM-6000:00:0200:12:39
196CZYŻEWSKA Justyna 47BRZOZAK-3000:00:1000:12:39
197BEDNAREK Marta 170Czarne Stopy.SMWTELNOK-4000:00:1300:12:39
198KURS Jarosław 59TKKF Kolejarz BydgoszczBYDGOSZCZM-5000:00:1400:12:42
199ZIĘTARA Rajmund 3152 RBLog SKŁAD ZEGRZEINOWROCŁAWM-5000:00:3000:12:42
200GOŁĘBIEWSKI Krzysztof 303Just 5BYDGOSZCZM-2000:00:1600:12:43
201SPARZYŃSKI Adam 1431 BLWLINOWROCŁAWM-3000:00:1400:12:44
202JAMNY Miłosz 359BYDGOSZCZM-6000:00:1600:12:44
203ŻYWICA Adam 366Brzoza BiegaBYDGOSZCZM-4000:00:0800:12:46
204BRATEK Andrzej 328TKKF Kolejarz BydgoszczBYDGOSZCZM-5000:00:1500:12:47
205KWIATKOWSKI Karol 48INOWROCŁAWM-3000:00:2400:12:47
206KULINSKI Zbigniew 121INOWROCŁAWM-3000:00:2400:12:47
207SADOWSKI Michał 252BartOlek PLINOWROCŁAWM-3000:00:1000:12:48
208RYBAK Krzysztof 357PRZYŁĘKIM-6000:00:1100:12:48
209GRZYWACZ Marcin 203BYDGOSZCZM-3000:00:1200:12:48
210MUSZYŃSKI Robert 336TRIBA Bosir BarcinBARCINM-3000:00:3000:12:48
211RUCIŃSKI Marcin 351TRIBA Bosir BarcinBARCINM-4000:00:3000:12:48
212GĄSIOREK Tomasz 378Brzoza BiegaBRZOZAM-5000:00:0500:12:49
213BŁAZEJEWSKI Robert 11156. Baza LotniczaBRZOZÓWKAM-4000:00:0900:12:49
214SMYK Piotr 118BARCIN 88-190M-3000:00:3000:12:49
215GROCHOWIAK Piotr 117BARCINM-3000:00:3000:12:49
216DZIDO-MIELCAREK Ilona 397KS Zryw RadziejówRADZIEJÓWK-3000:00:1400:12:53
217WOJTYNOWSKI Artur 325BYDGOSZCZM-4000:00:2000:12:59
218LEWANDOWSKA Dorota 235KOŚCIELEC 6AK-4000:00:1600:13:00
219WĘGRZYN Wiktoria 385BRZOZAK-100:00:0500:13:04
220FABROWSKI Dawid 255BYDGOSZCZM-3000:00:2200:13:04
221DERENDA Mirosław 701 BLWLINOWROCŁAWM-4000:00:1500:13:06
222ŁABENDA Piotr 232BYDGOSZCZM-4000:00:2300:13:06
223MAŁKOWSKI Sebastian 163POTULICEM-3000:00:1600:13:08
224BORKOWSKI Adam 273Brzoza BiegaBYDGOSZCZM-4000:00:1900:13:08
225KAZUBOWSKI Jeremiasz 196BIAŁE BŁOTAM-2000:00:1800:13:09
226MAGDZIARZ Kasia 318Kancelaria - HMMBYDGOSZCZK-3000:00:2600:13:09
227BOROWIEC Wioleta 127BBL SZUBINKOWALEWOK-3000:00:0800:13:10
228KOLANOWSKI Wojciech 23BYDGOSZCZM-5000:00:1200:13:10
229WASILEWSKA Agata 322AMS Triathlon Bydgoszcz Akademia Mistrzów SportuBYDGOSZCZK-3000:00:2100:13:10
230MISUN-NOWAK Katarzyna 320AMS Triathlon Bydgoszcz Akademia Mistrzów SportuOSÓWIECK-3000:00:2100:13:10
231NOWAK Krzysztof 347TRIBA Bosir BarcinBARCINM-3000:00:2800:13:10
232DUTKIEWICZ Gracjan 417PRZYŁĘKIM-4000:00:1900:13:11
233WASILEWSKA Martyna 329AMS Triathlon Bydgoszcz Akademia Mistrzów SportuBYDGOSZCZK-3000:00:2000:13:11
234BONALSKA Magdalena 87BYDGOSZCZK-3000:00:1500:13:13
235KLATECKI Adam 116JEZUS ŻYJEPRUSZCZM-3000:00:3400:13:13
236KONIEC Krzysztof 120TKKF WODNIK WIĘCBORKWIĘCBORKM-4000:00:1400:13:14
237WEGNER Roman 219NIEMCZM-5000:00:1400:13:14
238BRZUSKIEWICZ Sławomir 259ARTCOPBYDGOSZCZM-5000:00:1800:13:14
239KORBEL Ewa 390Obóz biegowy Brzoza, Grazia-RunningGLIWICEK-5000:00:2500:13:14
240KOWALSKI Grzegorz 2685-378 BYDGOSZCZM-5000:00:0900:13:15
241PORAZINSKA Viktoria 275Bydgoszcz na start.BYDGOSZCZK-4000:00:1000:13:15
242MRÓWCZYŃSKI Tomasz 41SARBINOWOM-3000:00:2600:13:15
243KRYSZTOFIAK Robert 61BRZOZAM-4000:00:1700:13:16
244NURKIEWICZ Jarosław 129Kung fu Pandy 3BYDGOSZCZM-4000:00:1700:13:17
245GRONOWSKI Marcin 98BYDGOSZCZM-2000:00:1900:13:17
246MICHNA Justyna 302ŚWIECIEK-4000:00:2200:13:17
247STYKAŁA Adrianna 110BUKOWIECK-100:00:2100:13:18
248STYKAŁA Magdalena 10986-122 BUKOWIECK-4000:00:2100:13:18
249ANASZEWICZ Marzena 405PRZYŁĘKIK-4000:00:0600:13:23
250GIOLDA Piotr 64BYDGOSZCZM-2000:00:1700:13:25
251KLINIKOWSKI Jacek 149KOCHAM ŻYCIE I...ŚWIEKATOWOM-4000:00:1400:13:26
252MILO Adam 360TORUŃM-4000:00:2200:13:26
253STĘPIEŃ Monika 75Czarne Stopy.SMBYDGOSZCZK-4000:00:1300:13:27
254NOWACZYK Zygmunt 371BOLT TrzemesznoTRZEMESZNOM-5000:00:3700:13:27
255ZAKOŚCIELNY Krzysztof 207WIĘCBORKM-5000:00:1600:13:32
256STASZEWSKA Marzena 394Obóz biegowy Brzoza, Grazia-RunningRUDA ŚLĄSKAK-3000:00:2200:13:32
257KRUSZYNA Renata 92DZIEMIONNAK-3000:00:0800:13:33
258BRACICHOWICZ Bogumiła 115ŚWIECIEK-5000:00:2600:13:33
259MORITZ Rafał 37# Ślimaki BarcinBARCINM-4000:00:2900:13:33
260KUJAWA Roger 415Ślimaki BarcinBARCINM-4000:00:2700:13:34
261TYLUTKI Radosław 253# Ślimaki BarcinBARCINM-3000:00:2700:13:34
262JUSZCZAK Jakub 241BYDGOSZCZM-3000:00:2900:13:34
263CENTKOWSKA Iwona 175KS ZRYW RADZIEJÓWRADZIEJÓWK-4000:00:1200:13:35
264BRYWCZYŃSKA Justyna 246#slimakibarcin / Rodos TeamPIECHCINK-4000:00:2600:13:36
265KUCHARSKI Jarosław 254# Ślimaki BarcinBARCINM-4000:00:2600:13:36
266CZECH Jacek 387Grazia RunningGLIWICEM-4000:00:2700:13:37
267MALAK Robert 285PRZYLEKIM-4000:00:3200:13:40
268BRZOZOWSKI Jarosław 65BRZOZA TRI TEAMBRZOZAM-5000:00:2200:13:41
269URBAŃSKI Wojciech 10156. Baza LotniczaINOWROCŁAWM-4000:00:2900:13:41
270TURZYŃSKI Jacek 288PRZYŁĘKIM-4000:00:3100:13:41
Niesklasyfikowani
SYREK Grażyna 389Obóz biegowy Brzoza, Grazia-RunningKĘDZIERZYN-KOŹLEK-40DNF00:13:41 DNF
272GROTT Bartłomiej 261BYDGOSZCZM-4000:00:2500:13:43
273JURSKI Robert 265BYDGOSZCZM-4000:00:2300:13:44
274BRYCKI Łukasz 266BYDGOSZCZM-3000:00:2300:13:44
275KUDŁA Krzysztof 177BYDGOSZCZM-6000:00:0700:13:47
276UGOREK Mirosław 262BYDGOSZCZM-3000:00:0800:13:47
277FARBICKA-ŻYWICA Paulina 367Brzoza BiegaBYDGOSZCZK-4000:00:0500:13:49
278KALACZYŃSKI Grzegorz 159BYDGOSZCZM-4000:00:1900:13:49
279KUBIAK Małgorzata 418INOWROCŁAWK-5000:00:3000:13:50
280ANDRYSZAK Vanessa 350Rowerowa BrzozaNOWA WIEŚ WIELKAK-100:00:0800:13:51
281PAŚ Michał 142Charty SzelejewoGNIEZNOM-4000:00:1800:13:51
282RENC Patryk 369Serce TybetuBYDGOSZCZM-2000:00:2600:13:52
283STRABEL Piotr 68BYDGOSZCZM-6000:00:1800:13:53
284DRÓŻDŻ Małgorzata 258BRZOZAK-3000:00:3100:13:55
285GAJZLER Jerzy 51BYDGOSZCZM-6000:00:1300:13:57
286KONONOWICZ Zuzanna 40BYDGOSZCZK-100:00:1500:13:57
287JAŻDŻEWSKA Grażyna 58BYDGOSZCZK-4000:00:0300:13:58
288BUDZIK Kazimierz 171GRUDZIĄDZM-6000:00:1500:14:00
289GADOMSKA Maria 221RUN BYDGOSZCZBYDGOSZCZK-6000:00:1300:14:01
290GÓRSKA Joanna 201TASAK TEAMNOWA WIEŚ WIELKAK-3000:00:1700:14:01
291WIŚNIEWSKI Włodzimierz 179TORUŃM-5000:00:2800:14:01
292CENTKOWSKA Ewelina 327SPCCIECHOCINEKK-3000:00:2900:14:02
293NAWROCKI Marcin 73DELIKATESY RYBNE FISHKA.PLBYDGOSZCZM-3000:00:3300:14:04
294STAWOWSKA-WATRAS Marta 74DELIKATESY RYBNE FISHKA.PLBYDGOSZCZK-3000:00:3300:14:04
295JĘDRZEJCZYK Mirosław 231POTULICEM-5000:00:2000:14:05
296MAKUCH-DOBOSZ Urszula 373BYDGOSZCZK-4000:00:3100:14:05
296DOBOSZ Kamil 372BYDGOSZCZM-3000:00:3100:14:05
298TOCZKIEWICZ Kaja 166BRZOZAK-100:00:0700:14:06
299SCHEFFS Miroslaw 281PARKOWOM-5000:00:1100:14:06
300MAKUCH Mikołaj 71NOWA WIEŚ WIELKAM-2000:00:3000:14:06
301ŻMUDZIEJEWSKI Krzysztof 324INOWROCŁAWM-2000:00:3000:14:06
302NIKOŁAJEW Monika 96BYDGOSZCZK-3000:00:1700:14:07
303HEBDA Damian 24256. Baza LotniczaGNIEWKOWOM-3000:00:2800:14:07
304MOYS Tomasz 200KOLINCZM-5000:00:1900:14:09
305KUCZEK Monika 311KS ZRYW RADZIEJÓWRADZIEJÓWK-3000:00:1300:14:10
306KASPROWICZ Piotr 97JW1515 BydgoszczBYDGOSZCZM-3000:00:1500:14:10
307PISZCZYGŁOWA Bernadeta 57GORZÓW WIELKOPOLSKIK-4000:00:1600:14:11
308SZELĄG Wojciech 95INOWROCŁAWM-5000:00:2400:14:11
309TREPANOWSKI Tomasz 264PRZYŁĘKIM-5000:00:2100:14:13
310PITUŁA Monika 113TORUŃK-3000:00:3100:14:13
311KOSIARSKI Tomasz 239BYDGOSZCZM-4000:00:2300:14:14
312SKRZĄTEK Anna 286PRZYŁĘKIK-4000:00:2100:14:15
313MAZUR Justyna 332BYDGOSZCZK-2000:00:1600:14:16
314KWIATKOWSKI Pawel 333BYDGOSZCZM-2000:00:1600:14:16
315KOSAKOWSKA Barbara 7Obóz biegowySZCZECINK-5000:00:2400:14:17
316KRYSKE Mariusz 191Spójnia Białe BłotaBIAŁE BŁOTAM-3000:00:3500:14:17
317TRZYMKOWSKI Adrian 153BYDGOSZCZM-2000:00:2400:14:18
318KOLSKI Michał 119INOWROCŁAWM-3000:00:1100:14:20
319WYKRZYKOWSKI Andrzej 305CHEŁMNOM-6000:00:0800:14:21
320WEŁNICKI Waldemar 217GOSiR OsielskoZAMOŚĆM-4000:00:1800:14:22
321KOMAJDA Jarosław 180Soleccy biegaczeSOLEC KUJAWSKIM-5000:00:1800:14:24
322ZIELIŃSKI Radosław 122BYDGOSZCZM-3000:00:2300:14:24
323KRYSZTOFIAK Michał 377BYDGOSZCZM-4000:00:2600:14:24
324MICHALIK Łukasz 337Brzoza BiegaBRZOZAM-3000:00:3100:14:24
325SKORUPKA Radek 370BYDGOSZCZM-3000:00:2600:14:25
326CYBUL Anna 361BYDGOSZCZK-4000:00:2300:14:26
327DĄBROWSKI Jarek 125UrsaSOLEC KUJAWSKIM-4000:00:3200:14:26
328JĘDRZEJCZYK Marzenna 230POTULICEK-5000:00:2000:14:31
329DĘBSKI Jan 89SołtysSUCHARZEWOM-6000:00:1300:14:32
330JENDRZEJCZAK Dawid 269BARCINM-2000:00:3400:14:32
331SALITA Lech 32ALTOM GNIEZNOGNIEZNOM-5000:00:2200:14:35
332KŁOBUKOWSKA Patrycja 323LOTOS Running TeamGDAŃSKK-2000:00:3000:14:36
333SAWIEŁAJC Michał 216Bizon TeamBYDGOSZCZM-4000:00:2500:14:38
334ROŚ Adam 184WARSZAWAM-4000:00:3200:14:40
335ROŚ Maciej 185WARSZAWAM-100:00:3100:14:41
336CZEŚĆ Radosław 80Inowrocław biegaŁÓDŹM-4000:00:2500:14:42
337KNIOŁA Lucyna 52KUJAWSKO-POMORSKIEK-5000:00:2300:14:44
338HĘSIAK Marta 375SOPOTK-2000:00:1500:14:46
339SZTEJKA Damian 245BYDGOSZCZM-4000:00:3400:14:46
340RAMBOWICZ Andrzej 344BYDGOSZCZM-4000:00:3500:14:46
341JASKULSKI Bartosz 197ŁOCHOWOM-4000:00:1500:14:47
342PAWLACZYK-MATELA Emilia 338BYDGOSZCZK-3000:00:2500:14:48
343SZTEJKA Jolanta 244BYDGOSZCZK-4000:00:3200:14:48
344RYDLEWSKI Marek 237RUN BYDGOSZCZCIELEM-4000:00:3300:14:51
345RYDLEWSKI Andrzej 220RUN BYDGOSZCZBYDGOSZCZM-3000:00:3300:14:51
346WINIECKA Dorota 76ROJEWOK-4000:00:2000:14:53
347FRĄSZCZAK Tadeusz 189Rembis JanikowoJANIKOWOM-6000:00:0200:14:57
348UCIŃSKI Edward 157TKKF Instalator Pelikan SzubinSZUBINM-7000:00:0600:15:03
349SŁOMA Maria 249PRZYŁĘKIK-100:00:1900:15:08
350ZIELIŃSKI Andrzej 90TORUŃM-4000:00:2200:15:13
351SZYMAŃSKA Adrianna 225Latające BizonyBYDGOSZCZK-3000:00:1600:15:18
352NALEWALSKA Justyna 182Serce TybetuBYDGOSZCZK-2000:00:2700:15:18
353KUKAWKA Aleksandra 268BRZOZAK-4000:00:1900:15:19
354CIEŚLICKI Krzysztof 363SISU-OWB teamBYDGOSZCZM-3000:00:2900:15:19
355POBIEDZIŃSKA Marta 362Polonia Bydgoszcz SLABYDGOSZCZK-2000:00:2800:15:20
356KARASZEWSKI Sławomir 161RÓŻANKOWOM-4000:00:1500:15:27
357KAPELIŃSKI Stanisław 298RODOS TeamBYDGOSZCZM-5000:00:2800:15:36
358BIELINSKI Karol 243PRĄDOCINM-3000:00:3100:15:37
359RATAJ Maciej 401ŁOCHOWOM-4000:00:2700:15:41
360FRĄCKOWSKI Łukasz 358BYDGOSZCZM-2000:00:3200:15:46
361BŁASZKIEWICZ Marzena 291BORÓWNOK-4000:00:1800:15:55
362SZYMAŃSKI Szymon 35BYDGOSZCZM-3000:00:1000:15:56
363BARWIKOWSKA Bogusia 282SOLEC KUJAWSKIK-4000:00:1600:15:57
364OKOŃSKA Małgorzata 137INOWROCŁAWK-5000:00:0300:15:59
365WRUK Justyna 294GRODEKK-4000:00:0800:16:08
366NOWICKA Tatiana 365ŚWIECIEK-4000:00:0800:16:08
367ROŻYŃSKA Monika 368BYDGOSZCZK-2000:00:2700:16:10
368DRUŻYŃSKI Sebastian 114TORUŃM-3000:00:3200:16:13
369MIAZGA Adam 382BRZOZAM-3000:00:2000:16:14
370MIAZGA Katarzyna 388BRZOZAK-3000:00:2000:16:14
371GRZYWACZ Karolina 202BYDGOSZCZK-3000:00:1200:16:17
372PAŚ Katarzyna 141Charty SzelejewoGNIEZNOK-4000:00:1700:16:25
373TROJAK Jakub 353KOSZALINM-100:00:3400:16:26
374OLSZEWSKA-PAWLACZYK Dorota 12BYDGOSZCZK-3000:00:3700:16:30
375BIEGAŁA Kamil 297WAGANIECM-2000:00:1500:16:35
376SZYSZKA Joanna 295INOWROCŁAWK-3000:00:1400:16:37
377DUDEK Marzena 108INOWROCŁAWK-5000:00:2200:16:37
378KWIATKOWSKA Maja 106BYDGOSZCZK-2000:00:2100:16:38
379LENC Janusz 17TKKF Kolejarz BydgoszczBYDGOSZCZM-6000:00:2400:16:38
380PÓŁGĘSEK Rafał 105SOLEC KUJAWSKIM-4000:00:3400:16:38
381SŁOMA Natasza 238PRZYŁEKIK-4000:00:1900:16:44
382BIELECKA Dorota 391Obóz biegowy Brzoza, Grazia-RunningKONSTANTYNÓW ŁÓDZKIK-4000:00:2500:16:50
KUZIEMSKA Anna 408SKIERNIEWICEK-30DNF00:16:50 DNF
384KUCHARSKI Adam 124BUDZYŃM-5000:00:2400:16:52
385WIŚNIEWSKA Ewa 123MROCZAK-5000:00:2400:16:52
386SWOBODA Daniel 140BIAŁE BŁOTAM-3000:00:2000:19:31
387SWOBODA Krzysztof 139POTULICEM-6000:00:1900:19:32
388ROSIŃSKA Janina 414PABIANICEK-7000:00:0500:28:34
Znaleziono 388 wynik(ów)