XII BIEG SYLWESTROWY

Organizator:
Hotel Brzoza
Data:
2018-12-31
Miejsce:
Brzoza
Dystans:
10 km
Zgłoszonych:
438
Wystartowało:
388
Nie ukończyło:
2
Ukończyło:
386
Na trasie:
0

Klasyfikacja: Wszyscy

Wyniki nieoficjalne !!!

Punkt pomiarowy: 4,9 km

Pełne wyniki dla 4.85km: PDF | CSV
Wyniki uproszczone: PDF | PDF2 | CSV
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: 2.5km | 4.85km | 7.2km | 9.55km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | Kobiety | Mężczyźni | K-1 | M-1 | K-20 | M-20 | K-30 | M-30 | K-40 | M-40 | K-50 | M-50 | K-60 | M-60 | K-70 | M-70

MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaCzas startu2.5km4.85km
    
1ZALEWSKI Krystian 400UKS BARNIM GOLENIÓWGOLENIÓWM-2000:00:0200:07:1900:14:15
2BRZEZIŃSKI Błażej 1BRZEZIŃSKIRUNCLUBBYDGOSZCZM-3000:00:0200:07:2100:14:38
3PAWLAK Bartosz 3WKS GRUNWALD POZNAŃPADNIEWKOM-2000:00:0200:07:5800:15:33
4BRZEZIŃSKA Aleksandra 4BRZEZIŃSKIRUNCLUBBYDGOSZCZK-2000:00:0100:08:3800:16:38
5KALATA Łukasz 240KM TRUCHCIK ŁUBIANKACZARNE BŁOTOM-3000:00:0300:08:4200:17:02
6KŁOPOTEK Patryk 150WRB / UMBBYDGOSZCZM-2000:00:0100:08:3900:17:04
7OCHAL Olga 399PREFBET ŚNIADOWO ŁOMŻABYDGOSZCZK-3000:00:0100:08:4900:17:13
8POLAŃSKI Tomasz 423B4SPORTBYDGOSZCZM-4000:00:0100:08:5800:17:19
9KUCZEK Piotr 310KS ZRYW RADZIEJÓWRADZIEJÓWM-4000:00:0200:08:5600:17:22
10ŚWIĄTKOWSKI Paweł 354TRZEMESZNOM-3000:00:0300:08:5500:17:29
11KOWALCZYK Marek 5BYDGOSZCZM-4000:00:0300:09:0600:17:42
12DĄBROWSKI Paweł 14TORUŃM-2000:00:0200:09:1100:17:43
13JARZĄB Piotr 103SOLEC KUJAWSKIM-3000:00:0300:09:0700:17:43
14KOWALSKI Dariusz 383TEAM KOWALSKIZŁOTÓWM-5000:00:0100:09:0800:17:45
15FOREMSKI Sławomir 83TORUŃM-5000:00:0200:09:0800:17:47
16PAWŁOWSKI Tomasz 16ZIELONKAM-2000:00:0100:09:1300:17:49
17MRUK Tomasz 39CZARNE STOPY.SMBYDGOSZCZM-4000:00:0200:09:1100:17:50
18MAĆKOWSKI Maciej 82UPS BYDGOSZCZBYDGOSZCZM-3000:00:0200:09:0800:17:51
19KARPIŃSKI Wiesław 188DUDYCZ TEAM GDAŃSKROTMANKAM-5000:00:0200:09:2200:18:01
20MUDZIEJEWSKI Jarosław 193TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZBYDGOSZCZM-4000:00:0200:09:2400:18:10
21MAŁOLEPSZY Radosław 152KS ZRYW RADZIEJÓWRADZIEJÓWM-3000:00:0300:09:2600:18:20
22STACHOWICZ Wiesław 376BRZOZA BIEGABYDGOSZCZM-4000:00:0200:09:3400:18:25
23WOLNY Piotr 8BRZOZA BIEGABYDGOSZCZM-5000:00:0200:09:2700:18:31
24ŁAZ Kamil 218RUN BYDGOSZCZBYDGOSZCZM-3000:00:0300:09:4400:18:42
25OSIŃSKI Ryszard 416BIEGOWA RODZINKAMALBORKM-5000:00:0300:09:3200:18:43
26CZAPLICKI Piotr 411TEAM KOPEĆOLSZTYNM-4000:00:0300:09:3900:18:46
27KUŁAKOWSKI Krzysztof 300RUN PASJABYDGOSZCZM-3000:00:0400:09:4200:18:51
28ZIELIŃSKI Nicolas 223WWW.OLIMPIASPORT.PLBYDGOSZCZM-2000:00:0100:09:4200:18:53
29SZCZEPANIAK Cezary 292BYDGOSZCZM-4000:00:0200:09:4200:18:54
30SZENK Marta 2BYDGOSZCZK-3000:00:0100:09:4200:18:55
31SOBIERALSKI Rafał 30BRZOZAM-4000:00:0400:09:4400:18:55
32WARSZAWSKI Przemysław 228BYDGOSZCZM-2000:00:0300:09:4200:19:01
33BALCEREK Mateusz 251BYDGOSZCZM-3000:00:0300:09:3500:19:01
34KRUPA Piotr 60BYDGOSZCZM-3000:00:0500:09:4500:19:02
35MAGDZIARZ Jakub 317KANCELARIA - HMMBYDGOSZCZM-3000:00:0400:09:4300:19:03
36CZUK Marek 2987-100 TORUŃM-6000:00:0200:09:4700:19:06
37SAWICKI Marcin 81TEAMOCHALBYDGOSZCZM-3000:00:0300:09:5600:19:07
38PAWLACZYK Szymon 11TRISPACEBYDGOSZCZM-3000:00:0400:09:4800:19:09
39KUBANEK Łukasz 340TEAMOCHALNIEMCZM-3000:00:0300:09:5600:19:11
40KRZYWDZIŃSKI Dominik 402SZUBINM-100:00:0300:09:4900:19:13
41WESIORA Mariusz 211DRZYCIMM-4000:00:0000:09:4900:19:15
42SPYCHALSKI Waldemar 250ŁOCHOWICEM-4000:00:0500:09:4900:19:17
43MARCHEL Tomasz 20SOLEC KUJAWSKIM-2000:00:0300:09:5100:19:34
44OLKOWSKI Jurek 131THE RUNNERS ŚWIECIEŚWIECIEM-6000:00:0300:09:4900:19:35
45WIĘCKOWSKI Dariusz 36AMS TRIATHLON BYDGOSZCZ AKADEMIA MISTRZÓW SPORTUBYDGOSZCZM-3000:00:0300:09:4600:19:37
46BARTOSZ Marek 45KIKÓŁM-3000:00:0300:09:5500:19:47
47BETHKE Sławek 133TRISPACEBYDGOSZCZM-2000:00:0500:10:0600:19:52
48SAWIEŁAJC Jakub 215KRYSPORT TEAMBYDGOSZCZM-100:00:1100:10:2400:19:52
49ŚWIERCZYŃSKI Julian 199KS ZRYW RADZIEJÓWRADZIEJÓWM-100:00:0300:10:1300:19:53
50RACZYŃSKI Krzysztof 19BIEGAJĄCY FILOZOF TEAMBYDGOSZCZM-5000:00:0300:10:2200:19:55
51GOŁATA Wojciech 27WILCZA WATAHADĄBROWA CHEŁMIŃSKAM-3000:00:0500:10:1700:20:05
52KALACZYŃSKI Miłosz 158POLONIA BYDGOSZCZ SLABYDGOSZCZM-2000:00:0400:10:1800:20:06
53PRÜFER Paweł 56KOSIECZYNM-4000:00:0500:10:0700:20:08
54WIŚNIEWSKI Leszek 77BRZOZA BRZOZABRZOZAM-4000:00:0600:10:1900:20:10
55GĄSIOROWSKI Grzegorz 330BYTOŃM-4000:00:0900:10:2700:20:21
56WADZIŃSKA Paulina 104TRISPACEBYDGOSZCZK-3000:00:0400:10:2100:20:22
57ZAKURZEWSKI Tomasz 176BRZOZA BIEGABRZOZAM-4000:00:0400:10:2200:20:23
58PAWŁOWSKI Radosław 15ZIELONKAM-5000:00:0300:10:4100:20:26
59DUCHIŃSKI Wojciech 290BRZOZA BIEGAOSIELSKOM-4000:00:0500:10:3200:20:27
60BARCZAK Piotr 280BRZOZA BRZOZABIAŁE BŁOTAM-5000:00:0500:10:3200:20:27
61BARTKOWSKA Joanna 42KM UMK TORUŃBRZOZÓWKAK-3000:00:0500:10:3100:20:28
62WINIARSKI Grzegorz 319THE RUNNERS ŚWIECIEŚWIECIEM-3000:00:0600:10:3600:20:29
63KŁOSOWSKI Marcin 130GRUPA BANKIETOWA SPECJALBYDGOSZCZM-4000:00:0600:10:4900:20:30
64POWALISZ Dariusz 296BYDGOSZCZM-4000:00:0600:10:3600:20:30
65NAGOW Michał 233BYDGOSZCZM-4000:00:0800:10:3600:20:31
66TECŁAW Aleksandra 270STRZELCE GÓRNEK-3000:00:0100:10:1000:20:32
67HENDRZAK Sylwester 419ŁUBIANKAM-3000:00:0300:10:2900:20:33
68CZARNECKI Piotr 343BRZOZA BIEGABYDGOSZCZM-3000:00:0500:10:3300:20:34
69WIERZBOWSKI Piotr 339TEAM KOPEĆBRZOZÓWKAM-4000:00:0500:10:2400:20:34
70BANAS Robert 144HAMBURGM-3000:00:0400:10:3000:20:38
71KOSOWSKI Janusz 112AKM OLSZTYN SKLEPBIEGACZA.PLOLSZTYNM-6000:00:0100:10:3600:20:43
72LEWANDOWSKI Rafał 263VENI, CUCURRI, VICITORUŃM-3000:00:0300:10:2800:20:45
73FURTAK Tomasz 9956. BAZA LOTNICZA88-100 INOWROCŁAWM-4000:00:0900:10:5100:20:45
74GIOLDA Paweł 63BYDGOSZCZM-3000:00:0600:10:3000:20:46
75GOLAK Asia 272GOGGLE PRO ACTIVE EYEWEAROPOLEK-3000:00:0100:10:3100:20:49
76CZAJKOWSKA Sylwia 283ŻÓŁTOKRÓLEWSCYBYDGOSZCZK-4000:00:0300:10:4000:20:49
77GOLAK Lukasz 271GOGGLE PRO ACTIVE EYEWEAROPOLEM-3000:00:0100:10:3100:20:50
78JANKOWSKI Tomasz 421TRISPACEBYDGOSZCZM-4000:00:0700:10:5800:20:51
79ZIENIEWICZ Wojciech 393OBÓZ BIEGOWY BRZOZA, GRAZIA-RUNNINGWROCŁAWM-4000:00:0500:10:5200:20:52
80JAKUBOWSKA Anna 156KS ZRYW RADZIEJÓWBRZEŚĆK-3000:00:0400:10:3900:20:53
81PRĄDZYŃSKI Marcin 301TRISPACEBYDGOSZCZM-4000:00:0500:10:5900:20:53
82WIŚNIEWSKI Maciej 247ŚWIECIEM-4000:00:0700:10:3700:20:53
83KADOW Ryszard 236TRISPACEBYDGOSZCZM-4000:00:0500:10:5900:20:55
84KOWALSKI Krzysztof 154OCELOTY KRUSZYN KRAJENSKIKRUSZYN KRAJENSKIM-3000:00:0500:10:4600:21:08
85KOWAL Adam 409CHWAŁOWICEM-5000:00:0900:11:0000:21:11
86CICHOŃCZUK Antoni 9GDYNIAM-6000:00:0400:10:5200:21:16
87CZEPEK Aleksander 413BRZOZA BIEGABYDGOSZCZM-6000:00:0300:10:5900:21:17
88TOMTAS Konrad 28956. BAZA LOTNICZAINOWROCŁAWM-4000:00:0800:10:5600:21:20
89NAMIEŚNIK Krzysztof 21KRZYSIEKNINOWROCŁAWM-4000:00:1000:11:0000:21:20
90MACIEJEWSKA Kamila 346ŚLIMAKI BARCINBARCINK-3000:00:1100:11:0600:21:22
91CYROK Maciej 94MOKREM-2000:00:1000:11:0700:21:23
92KACZYŃSKI Rafał 229TORUŃM-3000:00:1700:11:0700:21:27
93RATAJ Zuzanna 277POLONIA BYDGOSZCZ SLAPOZNANK-3000:00:0500:11:0500:21:29
94DRWĘCKI Daniel 309BIEGNIJ Z PROSERVICEBYDGOSZCZM-3000:00:0700:11:0100:21:31
95RYDLEWSKI Kamil 403TRISPACEBYDGOSZCZM-4000:00:0800:11:1200:21:33
96BRZĄKAŁA Hubert 126PROJEKT PANDORABYDGOSZCZM-2000:00:2900:11:0100:21:34
97PALACZ Wioletta 299BYDGOSZCZK-4000:00:0400:11:0800:21:37
98KAZUBOWSKI Jacek 195TRIDARKOBIAŁE BŁOTAM-5000:00:0500:11:1700:21:48
99GRZEGORZEWSKI Rafał 349BRZOZA BIEGANIEMCZM-4000:00:0800:11:1400:21:48
100GLIWKA Artur 79GLIWEKINOWROCŁAWM-3000:00:1000:11:1200:21:49
101ROSZAK Zbigniew 86GNIEWKOWOM-3000:00:0800:11:0700:21:56
102LIBAN Zygfryd 10TCZEWM-7000:00:0300:11:1500:21:59
103ANDRZEJEWSKI Paweł 227NOWAWIEŚ WIELKAM-4000:00:0700:11:0800:21:59
104JUREK Piotr 135SZUBINM-5000:00:0800:11:1300:21:59
105SŁOMA Maciej 248PRZYŁĘKIM-4000:00:0900:11:1200:22:07
106KOSAKOWSKI Marian 6SZCZECINM-6000:00:0000:11:1900:22:10
107KRZYŻANOWSKI Robert 78RUN PASJABYDGOSZCZM-5000:00:1800:11:2900:22:10
108GROTA Artur 183SOLEC KUJAWSKIM-4000:00:0900:11:1100:22:12
109STASZEWSKI Adam 256DOBRCZM-3000:00:1000:11:2200:22:12
110KANARKOWSKI Stanisław 172AMATOR - NIEZRZESZONYCZARNOWOM-5000:00:0500:11:4100:22:19
111BUZALSKI Robert 276ORANGE POLSKABYDGOSZCZM-4000:00:1000:11:2400:22:19
112OLENDER Tomasz 148GRUDZIĄDZM-3000:00:0600:11:4000:22:21
113SZATKOWSKI Józef 147MORSY Z GRUDZIĄDZAGRUDZIĄDZM-6000:00:0600:11:4000:22:21
114RYMARKIEWICZ Małgorzata 209KLINIKA TRIATHLONU BYDGOSZCZBYDGOSZCZK-3000:00:0500:11:2800:22:24
115SZARMACH Stanisław 72GRÓDEKM-6000:00:0800:11:2500:22:24
116MONDRY Waldemar 128BYDGOSZCZM-5000:00:0900:11:3800:22:28
117KARWACKI Paweł 404TRISPACEBYDGOSZCZM-3000:00:0700:11:4500:22:30
118KUJAWA Daniel 4956. BAZA LOTNICZAINOWROCŁAWM-3000:00:2100:11:3300:22:33
119SZŁYK Maciej 341SPORT4LIFEINOWROCŁAWM-4000:00:0400:11:4100:22:34
120GACKOWSKI Krzysztof 260BYDGOSZCZM-4000:00:0900:11:2600:22:35
121DOMAN Janusz 28UKS SZABLA BRZOZABRZOZAM-6000:00:0300:11:2300:22:38
122STĘPIEŃ Tomasz 186JARUŻYNM-4000:00:1200:11:3000:22:39
123REPCZYŃSKI Tomasz 53BYDGOSZCZM-2000:00:2000:11:3600:22:40
124ŁUGOWSKI Tomasz 46BYDGOSZCZM-3000:00:1100:11:3900:22:45
125SAK Joanna 278DECATHLON TEAM INOWROCŁAWINOWROCŁAWK-2000:00:0700:11:4000:22:46
126ŚWIETLKI Paweł 380SZKOCJAM-4000:00:0300:11:0400:22:50
127KUŹMIŃSKA Maryla 412BRZOZA BIEGAK-3000:00:0400:11:4800:22:54
128PASTWA Donata 308TRISPACEBYDGOSZCZK-4000:00:0400:11:5400:22:56
129ŚWIĘCICKI Andrzej 206BYDGOSZCZM-4000:00:0600:11:4500:22:59
130WALIGÓRA Karolina 381BRZOZA BIEGAKOBYLARNIAK-4000:00:0600:11:3600:23:03
131BIELECKI Norbert 392OBÓZ BIEGOWY BRZOZA, GRAZIA-RUNNINGKONSTANTYNÓW ŁÓDZKIM-4000:00:1200:11:5900:23:06
132SOBAŃSKI Michał 173BYDGOSZCZM-3000:00:2300:12:0300:23:08
133KOWAL Michał 167NAKŁO NAD NOTECIĄM-4000:00:0700:11:3900:23:11
134WIŚNIEWSKA Żaneta 204MKS TRZEMESZNOTRZEMESZNOK-2000:00:0900:11:4600:23:11
135BYRTEK Grzegorz 284BYDGOSZCZM-4000:00:0700:11:4400:23:13
136KOCHANOWSKI Maciej 331BYDGOSZCZM-2000:00:3200:11:5600:23:13
137SZULC Edmund 38ZIELONKAM-5000:00:1200:11:4700:23:14
138STEMPNIAK Krzysztof 44INOWROCŁAWM-4000:00:1200:12:0700:23:15
139MARCINKOWSKI Paweł 192VIVA-TORUŃGRĘBOCINM-5000:00:1000:12:0100:23:16
140DAWIDOWICZ Maciej 162BYDGOSZCZM-4000:00:1300:12:0600:23:16
141UKLEZEWSKI Tomasz 406MOGILNOM-4000:00:1600:12:0400:23:19
142STĘPSKI Marek 178BYDGOSZCZM-4000:00:1300:12:1400:23:21
143WIŚNIEWSKI Jakub 364BRZOZAM-2000:00:0600:11:5800:23:22
144DRĄG Amelia 384ZŁOTÓWK-100:00:0600:12:1000:23:23
145DROŻDŻ Andrzej 30756. BAZA LOTNICZAINOWROCŁAWM-4000:00:3100:12:0900:23:24
146LUZAK Magdalena 164BYDGOSZCZK-2000:00:0900:12:0400:23:25
147KANTORSKI Zbysław 69COCA-COLA RUNNERSBYDGOSZCZM-5000:00:1100:12:0300:23:27
148MAŚLIŃSKI Mirosław 67SZUBINM-5000:00:0600:12:1300:23:28
149DĄBKOWSKI Wojciech 34SOLEC KUJAWSKIM-3000:00:2700:12:1900:23:30
150KWIATKOWSKI Piotr 107BYDGOSZCZM-3000:00:1100:12:1700:23:31
151DĄBKOWSKI Maciej 13SOLEC KUJAWSKIM-4000:00:2600:12:2000:23:31
152TOMCZAK Zbigniew 66ALTOM GNIEZNOGNIEZNOM-6000:00:0600:12:0800:23:33
153GÓRSKI Marian 181SOLECCY BIEGACZESOLEC KUJAWSKIM-6000:00:0300:12:1100:23:34
154LEWANDOWSKI Rafał 422B4SPORTBYDGOSZCZM-3000:00:1300:12:0400:23:35
155MROZEK Mariusz 356GRUDZIĄDZM-4000:00:2800:12:1400:23:35
156SZUBARTOWSKI Robert 43BYDGOSZCZM-4000:00:1200:12:3100:23:37
157KATULSKI Radosław 30656. BAZA LOTNICZAINOWROCŁAWM-4000:00:1300:12:1600:23:37
158DOBRZAŃSKA Marta 187CIECHOCINEKK-3000:00:1400:12:1500:23:37
159MUSZYŃSKI Robert 336TRIBA BOSIR BARCINBARCINM-3000:00:3000:12:4800:23:43
160RUCIŃSKI Marcin 351TRIBA BOSIR BARCINBARCINM-4000:00:3000:12:4800:23:43
161BIESIADA Tomasz 279TRISPACEBYDGOSZCZM-4000:00:0900:12:2200:23:44
162SLOTAŁA Dariusz 33KLUB 366 WITUNIAZAKRZEWOM-5000:00:1000:12:2500:23:46
163WAJDA Mariusz 210STRASZYNM-4000:00:1400:12:1800:23:47
164KANIA Krzysztof 10256. BAZA LOTNICZAINOWROCŁAWM-2000:00:2500:12:2000:23:47
165STAWCZYK Dariusz 146BYDGOSZCZM-4000:00:1600:12:2100:23:48
166RYBAK Mariusz 145SISU-OWB TEAMMAŁE RUDYM-4000:00:0400:12:0000:23:50
167ZALASZEWSKI Dawid 287HAZEL TEAMWĄGROWIECM-2000:00:0400:11:4600:23:51
168ARACH Przemysław 257BYDGOSZCZM-3000:00:1900:12:2300:23:51
169TOCZKIEWICZ Piotr 165BRZOZAM-4000:00:0700:12:1900:23:54
170DYLEWSKI Artur 93KS ZRYW RADZIEJÓWBYCZYNAM-3000:00:1500:12:1100:23:54
171MAZIARZ Joanna 420WAGANIECK-3000:00:0000:12:1500:23:56
172ZABOROWSKA Beata 212DRZYCIMK-4000:00:1100:12:1200:23:56
173MATYSZCZAK Damian 55INOWROCŁAWM-4000:00:2900:12:2500:23:57
174LUZAK Mirosław 168MWIK BYDGOSZCZBYDGOSZCZM-5000:00:0700:12:2300:23:58
175MELER-LEWANDOWSKA Katarzyna 100KS ZRYW RADZIEJÓWKRUSZWICAK-3000:00:1400:12:1400:23:58
176DRĄG Hubert 334ZŁOTÓWM-4000:00:0600:12:1200:23:59
177MROZIK Andrzej 84BYDGOSZCZM-4000:00:1200:12:2300:23:59
178KOLANOWSKA Grażyna 22BYDGOSZCZK-5000:00:1200:12:3100:23:59
179SIKORA Antoni 190ŻNIŃSKI KLUB BIEGACZA 1992GĄSAWAM-6000:00:1300:12:2100:23:59
180NASIENIAK-CZECH Anna 386GRAZIA RUNNINGGLIWICEK-4000:00:1100:12:2300:24:01
181ZUPA Wojciech 134SISU-OWB TEAMBYDGOSZM-5000:00:0400:11:5900:24:02
182PŁACZKIEWICZ Robert 316SOL3|SQUADRUNBYDGOSZCZM-3000:00:0800:12:0800:24:03
183STANKOWSKA Justyna 314MKS TRZEMESZNOTRZEMESZNOK-4000:00:0700:12:2800:24:05
184KOLMAJER Rafał 214BYDGOSZCZM-3000:00:0500:12:3200:24:09
185BICZKOWSKA Magdalena 213BYDGOSZCZK-3000:00:0600:12:3100:24:09
186KUKAWKA Damian 267BRZOZAM-4000:00:0900:12:3000:24:10
187OSTROMECKI Waldemar 395ROWEROWA BRZOZABYDGOSZCZM-4000:00:1300:12:3200:24:11
188MAŁKIŃSKI Józef 155BYDGOSZCZM-6000:00:2000:12:3300:24:12
189JUSZCZYK Mirosław 205OSÓWIECM-2000:00:2200:12:3800:24:12
190NOWACKA Małgorzata 348BRZOZA BIEGABYDGOSZCZK-3000:00:0700:12:1100:24:19
191SMYK Piotr 118BARCIN 88-190M-3000:00:3000:12:4900:24:26
192GROCHOWIAK Piotr 117BARCINM-3000:00:3000:12:4900:24:26
193SOWIŃSKA Justyna 194SPÓJNIA BIAŁE BŁOTAŁOCHOWICEK-4000:00:0800:12:3700:24:29
194KRAWCZUK Andrzej 312TEAMKARAŚ-ELBLĄGGDAŃSKM-6000:00:0200:12:3900:24:32
195KOPROWICZ Katarzyna 342SWIECIEK-4000:00:0700:12:3700:24:33
196GRABOWSKA-LESISZ Aneta 345KOSZALINK-4000:00:0900:12:2100:24:35
197ZIĘTARA Rajmund 3152 RBLOG SKŁAD ZEGRZEINOWROCŁAWM-5000:00:3000:12:4200:24:36
198KURS Jarosław 59TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZBYDGOSZCZM-5000:00:1400:12:4200:24:44
199KWIATKOWSKI Karol 48INOWROCŁAWM-3000:00:2400:12:4700:24:44
200ŻYWICA Adam 366BRZOZA BIEGABYDGOSZCZM-4000:00:0800:12:4600:24:46
201ANDRZEJEWSKI Ryszard 50BYDGOSZCZM-7000:00:0900:12:2400:24:46
202WOJTYNOWSKI Artur 325BYDGOSZCZM-4000:00:2000:12:5900:24:46
203BŁAZEJEWSKI Robert 11156. BAZA LOTNICZABRZOZÓWKAM-4000:00:0900:12:4900:24:48
204GĄSIOREK Tomasz 378BRZOZA BIEGABRZOZAM-5000:00:0500:12:4900:24:50
205SADOWSKI Michał 252BARTOLEK PLINOWROCŁAWM-3000:00:1000:12:4800:24:53
206SPARZYŃSKI Adam 1431 BLWLINOWROCŁAWM-3000:00:1400:12:4400:24:53
207BEDNAREK Marta 170CZARNE STOPY.SMWTELNOK-4000:00:1300:12:3900:24:54
208DZIDO-MIELCAREK Ilona 397KS ZRYW RADZIEJÓWRADZIEJÓWK-3000:00:1400:12:5300:24:56
209KULINSKI Zbigniew 121INOWROCŁAWM-3000:00:2400:12:4700:24:57
210STEFANOWICZ Marcin 396SZUBINM-3000:00:0700:12:2600:24:58
211CZYŻEWSKA Justyna 47BRZOZAK-3000:00:1000:12:3900:24:58
212KLATECKI Adam 116JEZUS ŻYJEPRUSZCZM-3000:00:3400:13:1300:25:04
213WASILEWSKA Agata 322AMS TRIATHLON BYDGOSZCZ AKADEMIA MISTRZÓW SPORTUBYDGOSZCZK-3000:00:2100:13:1000:25:08
214JAMNY Miłosz 359BYDGOSZCZM-6000:00:1600:12:4400:25:09
215WASILEWSKA Martyna 329AMS TRIATHLON BYDGOSZCZ AKADEMIA MISTRZÓW SPORTUBYDGOSZCZK-3000:00:2000:13:1100:25:09
216MISUN-NOWAK Katarzyna 320AMS TRIATHLON BYDGOSZCZ AKADEMIA MISTRZÓW SPORTUOSÓWIECK-3000:00:2100:13:1000:25:09
217RYBAK Krzysztof 357PRZYŁĘKIM-6000:00:1100:12:4800:25:10
218MAGDZIARZ Kasia 318KANCELARIA - HMMBYDGOSZCZK-3000:00:2600:13:0900:25:13
219ZIÓŁKOWSKI Mieczysław 62DECATHLON TEAM INOWROCŁAWJANIKOWOM-5000:00:1400:12:2900:25:19
220MAŁKOWSKI Sebastian 163POTULICEM-3000:00:1600:13:0800:25:22
221GOŁĘBIEWSKI Krzysztof 303JUST 5BYDGOSZCZM-2000:00:1600:12:4300:25:22
222FABROWSKI Dawid 255BYDGOSZCZM-3000:00:2200:13:0400:25:22
223BONALSKA Magdalena 87BYDGOSZCZK-3000:00:1500:13:1300:25:23
224ŁABENDA Piotr 232BYDGOSZCZM-4000:00:2300:13:0600:25:23
225KONIEC Krzysztof 120TKKF WODNIK WIĘCBORKWIĘCBORKM-4000:00:1400:13:1400:25:25
226BRATEK Andrzej 328TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZBYDGOSZCZM-5000:00:1500:12:4700:25:29
227BRZUSKIEWICZ Sławomir 259ARTCOPBYDGOSZCZM-5000:00:1800:13:1400:25:33
228MRÓWCZYŃSKI Tomasz 41SARBINOWOM-3000:00:2600:13:1500:25:35
229DERENDA Mirosław 701 BLWLINOWROCŁAWM-4000:00:1500:13:0600:25:37
230BORKOWSKI Adam 273BRZOZA BIEGABYDGOSZCZM-4000:00:1900:13:0800:25:39
231NOWAK Krzysztof 347TRIBA BOSIR BARCINBARCINM-3000:00:2800:13:1000:25:40
232GIOLDA Piotr 64BYDGOSZCZM-2000:00:1700:13:2500:25:41
233KORBEL Ewa 390OBÓZ BIEGOWY BRZOZA, GRAZIA-RUNNINGGLIWICEK-5000:00:2500:13:1400:25:41
234ŻMUDZIEJEWSKI Krzysztof 324INOWROCŁAWM-2000:00:3000:14:0600:25:45
235NOWACZYK Zygmunt 371BOLT TRZEMESZNOTRZEMESZNOM-5000:00:3700:13:2700:25:45
236KLINIKOWSKI Jacek 149KOCHAM ŻYCIE I...ŚWIEKATOWOM-4000:00:1400:13:2600:25:46
237NURKIEWICZ Jarosław 129KUNG FU PANDY 3BYDGOSZCZM-4000:00:1700:13:1700:25:47
238KAZUBOWSKI Jeremiasz 196BIAŁE BŁOTAM-2000:00:1800:13:0900:25:50
239WĘGRZYN Wiktoria 385BRZOZAK-100:00:0500:13:0400:25:53
240GRZYWACZ Marcin 203BYDGOSZCZM-3000:00:1200:12:4800:25:54
241LEWANDOWSKA Dorota 235KOŚCIELEC 6AK-4000:00:1600:13:0000:25:54
242KOLANOWSKI Wojciech 23BYDGOSZCZM-5000:00:1200:13:1000:25:56
243MICHNA Justyna 302ŚWIECIEK-4000:00:2200:13:1700:25:56
244GRONOWSKI Marcin 98BYDGOSZCZM-2000:00:1900:13:1700:25:57
245STYKAŁA Adrianna 110BUKOWIECK-100:00:2100:13:1800:25:57
246STYKAŁA Magdalena 10986-122 BUKOWIECK-4000:00:2100:13:1800:25:57
247MORITZ Rafał 37# ŚLIMAKI BARCINBARCINM-4000:00:2900:13:3300:25:58
248DUTKIEWICZ Gracjan 417PRZYŁĘKIM-4000:00:1900:13:1100:25:59
249KUJAWA Roger 415ŚLIMAKI BARCINBARCINM-4000:00:2700:13:3400:26:00
250MILO Adam 360TORUŃM-4000:00:2200:13:2600:26:01
251BRYWCZYŃSKA Justyna 246#SLIMAKIBARCIN / RODOS TEAMPIECHCINK-4000:00:2600:13:3600:26:01
252BOROWIEC Wioleta 127BBL SZUBINKOWALEWOK-3000:00:0800:13:1000:26:02
253BRACICHOWICZ Bogumiła 115ŚWIECIEK-5000:00:2600:13:3300:26:05
254WEGNER Roman 219NIEMCZM-5000:00:1400:13:1400:26:07
255STĘPIEŃ Monika 75CZARNE STOPY.SMBYDGOSZCZK-4000:00:1300:13:2700:26:08
256KRYSZTOFIAK Robert 61BRZOZAM-4000:00:1700:13:1600:26:09
257PORAZINSKA Viktoria 275BYDGOSZCZ NA START.BYDGOSZCZK-4000:00:1000:13:1500:26:11
258ZAKOŚCIELNY Krzysztof 207WIĘCBORKM-5000:00:1600:13:3200:26:13
259JURSKI Robert 265BYDGOSZCZM-4000:00:2300:13:4400:26:17
260BRYCKI Łukasz 266BYDGOSZCZM-3000:00:2300:13:4400:26:17
261TYLUTKI Radosław 253# ŚLIMAKI BARCINBARCINM-3000:00:2700:13:3400:26:18
262ANASZEWICZ Marzena 405PRZYŁĘKIK-4000:00:0600:13:2300:26:19
263KUCHARSKI Jarosław 254# ŚLIMAKI BARCINBARCINM-4000:00:2600:13:3600:26:19
264JUSZCZAK Jakub 241BYDGOSZCZM-3000:00:2900:13:3400:26:19
265KOWALSKI Grzegorz 2685-378 BYDGOSZCZM-5000:00:0900:13:1500:26:20
266JĘDRZEJCZYK Mirosław 231POTULICEM-5000:00:2000:14:0500:26:21
267URBAŃSKI Wojciech 10156. BAZA LOTNICZAINOWROCŁAWM-4000:00:2900:13:4100:26:23
268PAŚ Michał 142CHARTY SZELEJEWOGNIEZNOM-4000:00:1800:13:5100:26:24
269BRZOZOWSKI Jarosław 65BRZOZA TRI TEAMBRZOZAM-5000:00:2200:13:4100:26:25
270CENTKOWSKA Iwona 175KS ZRYW RADZIEJÓWRADZIEJÓWK-4000:00:1200:13:3500:26:30
271DRÓŻDŻ Małgorzata 258BRZOZAK-3000:00:3100:13:5500:26:31
272STASZEWSKA Marzena 394OBÓZ BIEGOWY BRZOZA, GRAZIA-RUNNINGRUDA ŚLĄSKAK-3000:00:2200:13:3200:26:35
273MALAK Robert 285PRZYLEKIM-4000:00:3200:13:4000:26:37
274TURZYŃSKI Jacek 288PRZYŁĘKIM-4000:00:3100:13:4100:26:38
275KRUSZYNA Renata 92DZIEMIONNAK-3000:00:0800:13:3300:26:43
276CZECH Jacek 387GRAZIA RUNNINGGLIWICEM-4000:00:2700:13:3700:26:43
277STRABEL Piotr 68BYDGOSZCZM-6000:00:1800:13:5300:26:44
278KALACZYŃSKI Grzegorz 159BYDGOSZCZM-4000:00:1900:13:4900:26:44
279KUBIAK Małgorzata 418INOWROCŁAWK-5000:00:3000:13:5000:26:49
280KONONOWICZ Zuzanna 40BYDGOSZCZK-100:00:1500:13:5700:26:54
281JAŻDŻEWSKA Grażyna 58BYDGOSZCZK-4000:00:0300:13:5800:26:55
282RENC Patryk 369SERCE TYBETUBYDGOSZCZM-2000:00:2600:13:5200:26:55
283BUDZIK Kazimierz 171GRUDZIĄDZM-6000:00:1500:14:0000:26:56
284NAWROCKI Marcin 73DELIKATESY RYBNE FISHKA.PLBYDGOSZCZM-3000:00:3300:14:0400:26:56
285STAWOWSKA-WATRAS Marta 74DELIKATESY RYBNE FISHKA.PLBYDGOSZCZK-3000:00:3300:14:0400:26:56
286KRYSKE Mariusz 191SPÓJNIA BIAŁE BŁOTABIAŁE BŁOTAM-3000:00:3500:14:1700:26:58
287KUCZEK Monika 311KS ZRYW RADZIEJÓWRADZIEJÓWK-3000:00:1300:14:1000:26:59
288GROTT Bartłomiej 261BYDGOSZCZM-4000:00:2500:13:4300:26:59
289MAKUCH Mikołaj 71NOWA WIEŚ WIELKAM-2000:00:3000:14:0600:27:00
290GÓRSKA Joanna 201TASAK TEAMNOWA WIEŚ WIELKAK-3000:00:1700:14:0100:27:02
291FARBICKA-ŻYWICA Paulina 367BRZOZA BIEGABYDGOSZCZK-4000:00:0500:13:4900:27:04
292TREPANOWSKI Tomasz 264PRZYŁĘKIM-5000:00:2100:14:1300:27:05
293PITUŁA Monika 113TORUŃK-3000:00:3100:14:1300:27:11
294GADOMSKA Maria 221RUN BYDGOSZCZBYDGOSZCZK-6000:00:1300:14:0100:27:13
295KOSIARSKI Tomasz 239BYDGOSZCZM-4000:00:2300:14:1400:27:15
296ANDRYSZAK Vanessa 350ROWEROWA BRZOZANOWA WIEŚ WIELKAK-100:00:0800:13:5100:27:17
297WIŚNIEWSKI Włodzimierz 179TORUŃM-5000:00:2800:14:0100:27:17
298CENTKOWSKA Ewelina 327SPCCIECHOCINEKK-3000:00:2900:14:0200:27:21
299MICHALIK Łukasz 337BRZOZA BIEGABRZOZAM-3000:00:3100:14:2400:27:26
300MOYS Tomasz 200KOLINCZM-5000:00:1900:14:0900:27:28
301NIKOŁAJEW Monika 96BYDGOSZCZK-3000:00:1700:14:0700:27:34
302MAKUCH-DOBOSZ Urszula 373BYDGOSZCZK-4000:00:3100:14:0500:27:34
303DOBOSZ Kamil 372BYDGOSZCZM-3000:00:3100:14:0500:27:34
304TOCZKIEWICZ Kaja 166BRZOZAK-100:00:0700:14:0600:27:35
305SCHEFFS Miroslaw 281PARKOWOM-5000:00:1100:14:0600:27:38
306KASPROWICZ Piotr 97JW1515 BYDGOSZCZBYDGOSZCZM-3000:00:1500:14:1000:27:38
307KUDŁA Krzysztof 177BYDGOSZCZM-6000:00:0700:13:4700:27:40
308DĄBROWSKI Jarek 125URSASOLEC KUJAWSKIM-4000:00:3200:14:2600:27:42
309KOMAJDA Jarosław 180SOLECCY BIEGACZESOLEC KUJAWSKIM-5000:00:1800:14:2400:27:43
310WEŁNICKI Waldemar 217GOSIR OSIELSKOZAMOŚĆM-4000:00:1800:14:2200:27:43
311SZELĄG Wojciech 95INOWROCŁAWM-5000:00:2400:14:1100:27:49
312JENDRZEJCZAK Dawid 269BARCINM-2000:00:3400:14:3200:27:52
313UGOREK Mirosław 262BYDGOSZCZM-3000:00:0800:13:4700:27:56
314SKORUPKA Radek 370BYDGOSZCZM-3000:00:2600:14:2500:27:59
315KRYSZTOFIAK Michał 377BYDGOSZCZM-4000:00:2600:14:2400:28:00
316HEBDA Damian 24256. BAZA LOTNICZAGNIEWKOWOM-3000:00:2800:14:0700:28:01
317GAJZLER Jerzy 51BYDGOSZCZM-6000:00:1300:13:5700:28:07
318SALITA Lech 32ALTOM GNIEZNOGNIEZNOM-5000:00:2200:14:3500:28:07
319JĘDRZEJCZYK Marzenna 230POTULICEK-5000:00:2000:14:3100:28:08
320SKRZĄTEK Anna 286PRZYŁĘKIK-4000:00:2100:14:1500:28:09
321CYBUL Anna 361BYDGOSZCZK-4000:00:2300:14:2600:28:09
322PAWLACZYK-MATELA Emilia 338BYDGOSZCZK-3000:00:2500:14:4800:28:09
323JASKULSKI Bartosz 197ŁOCHOWOM-4000:00:1500:14:4700:28:12
324ZIELIŃSKI Radosław 122BYDGOSZCZM-3000:00:2300:14:2400:28:15
325KOLSKI Michał 119INOWROCŁAWM-3000:00:1100:14:2000:28:18
326ROŚ Adam 184WARSZAWAM-4000:00:3200:14:4000:28:21
327ROŚ Maciej 185WARSZAWAM-100:00:3100:14:4100:28:23
328TRZYMKOWSKI Adrian 153BYDGOSZCZM-2000:00:2400:14:1800:28:24
329SZTEJKA Damian 245BYDGOSZCZM-4000:00:3400:14:4600:28:27
330SZTEJKA Jolanta 244BYDGOSZCZK-4000:00:3200:14:4800:28:29
331PISZCZYGŁOWA Bernadeta 57GORZÓW WIELKOPOLSKIK-4000:00:1600:14:1100:28:33
332KOSAKOWSKA Barbara 7OBÓZ BIEGOWYSZCZECINK-5000:00:2400:14:1700:28:33
333MAZUR Justyna 332BYDGOSZCZK-2000:00:1600:14:1600:28:42
334KWIATKOWSKI Pawel 333BYDGOSZCZM-2000:00:1600:14:1600:28:42
335DĘBSKI Jan 89SOŁTYSSUCHARZEWOM-6000:00:1300:14:3200:28:43
336RAMBOWICZ Andrzej 344BYDGOSZCZM-4000:00:3500:14:4600:28:43
337RYDLEWSKI Marek 237RUN BYDGOSZCZCIELEM-4000:00:3300:14:5100:28:44
338RYDLEWSKI Andrzej 220RUN BYDGOSZCZBYDGOSZCZM-3000:00:3300:14:5100:28:44
339CZEŚĆ Radosław 80INOWROCŁAW BIEGAŁÓDŹM-4000:00:2500:14:4200:28:56
340KNIOŁA Lucyna 52KUJAWSKO-POMORSKIEK-5000:00:2300:14:4400:28:58
341WYKRZYKOWSKI Andrzej 305CHEŁMNOM-6000:00:0800:14:2100:29:00
342SŁOMA Maria 249PRZYŁĘKIK-100:00:1900:15:0800:29:00
343SAWIEŁAJC Michał 216BIZON TEAMBYDGOSZCZM-4000:00:2500:14:3800:29:01
344KŁOBUKOWSKA Patrycja 323LOTOS RUNNING TEAMGDAŃSKK-2000:00:3000:14:3600:29:06
345POBIEDZIŃSKA Marta 362POLONIA BYDGOSZCZ SLABYDGOSZCZK-2000:00:2800:15:2000:29:09
346CIEŚLICKI Krzysztof 363SISU-OWB TEAMBYDGOSZCZM-3000:00:2900:15:1900:29:09
347WINIECKA Dorota 76ROJEWOK-4000:00:2000:14:5300:29:16
348HĘSIAK Marta 375SOPOTK-2000:00:1500:14:4600:29:25
349KUKAWKA Aleksandra 268BRZOZAK-4000:00:1900:15:1900:29:42
350FRĄSZCZAK Tadeusz 189REMBIS JANIKOWOJANIKOWOM-6000:00:0200:14:5700:29:48
351ZIELIŃSKI Andrzej 90TORUŃM-4000:00:2200:15:1300:30:07
352NALEWALSKA Justyna 182SERCE TYBETUBYDGOSZCZK-2000:00:2700:15:1800:30:09
353BIELINSKI Karol 243PRĄDOCINM-3000:00:3100:15:3700:30:10
354KAPELIŃSKI Stanisław 298RODOS TEAMBYDGOSZCZM-5000:00:2800:15:3600:30:11
355SZYMAŃSKA Adrianna 225LATAJĄCE BIZONYBYDGOSZCZK-3000:00:1600:15:1800:30:28
356UCIŃSKI Edward 157TKKF INSTALATOR PELIKAN SZUBINSZUBINM-7000:00:0600:15:0300:30:32
357KARASZEWSKI Sławomir 161RÓŻANKOWOM-4000:00:1500:15:2700:31:26
358TROJAK Jakub 353KOSZALINM-100:00:3400:16:2600:31:31
359MIAZGA Adam 382BRZOZAM-3000:00:2000:16:1400:31:36
360MIAZGA Katarzyna 388BRZOZAK-3000:00:2000:16:1400:31:36
361LENC Janusz 17TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZBYDGOSZCZM-6000:00:2400:16:3800:31:36
362ROŻYŃSKA Monika 368BYDGOSZCZK-2000:00:2700:16:1000:31:52
363RATAJ Maciej 401ŁOCHOWOM-4000:00:2700:15:4100:31:52
364OLSZEWSKA-PAWLACZYK Dorota 12BYDGOSZCZK-3000:00:3700:16:3000:31:55
365OKOŃSKA Małgorzata 137INOWROCŁAWK-5000:00:0300:15:5900:32:04
366DUDEK Marzena 108INOWROCŁAWK-5000:00:2200:16:3700:32:05
367KWIATKOWSKA Maja 106BYDGOSZCZK-2000:00:2100:16:3800:32:06
368PAŚ Katarzyna 141CHARTY SZELEJEWOGNIEZNOK-4000:00:1700:16:2500:32:09
369FRĄCKOWSKI Łukasz 358BYDGOSZCZM-2000:00:3200:15:4600:32:09
370WRUK Justyna 294GRODEKK-4000:00:0800:16:0800:32:26
371NOWICKA Tatiana 365ŚWIECIEK-4000:00:0800:16:0800:32:26
372GRZYWACZ Karolina 202BYDGOSZCZK-3000:00:1200:16:1700:32:27
373DRUŻYŃSKI Sebastian 114TORUŃM-3000:00:3200:16:1300:32:30
374SZYMAŃSKI Szymon 35BYDGOSZCZM-3000:00:1000:15:5600:32:32
375BIELECKA Dorota 391OBÓZ BIEGOWY BRZOZA, GRAZIA-RUNNINGKONSTANTYNÓW ŁÓDZKIK-4000:00:2500:16:5000:32:44
KUZIEMSKA Anna 408SKIERNIEWICEK-30DNF00:16:50 DNF00:32:44 DNF
377PÓŁGĘSEK Rafał 105SOLEC KUJAWSKIM-4000:00:3400:16:3800:32:50
378BIEGAŁA Kamil 297WAGANIECM-2000:00:1500:16:3500:32:53
379SZYSZKA Joanna 295INOWROCŁAWK-3000:00:1400:16:3700:32:54
380KUCHARSKI Adam 124BUDZYŃM-5000:00:2400:16:5200:33:06
381WIŚNIEWSKA Ewa 123MROCZAK-5000:00:2400:16:5200:33:06
382SŁOMA Natasza 238PRZYŁEKIK-4000:00:1900:16:4400:33:48
383BŁASZKIEWICZ Marzena 291BORÓWNOK-4000:00:1800:15:5500:33:49
384BARWIKOWSKA Bogusia 282SOLEC KUJAWSKIK-4000:00:1600:15:5700:33:51
385SWOBODA Daniel 140BIAŁE BŁOTAM-3000:00:2000:19:3100:38:12
386SWOBODA Krzysztof 139POTULICEM-6000:00:1900:19:3200:38:13
387ROSIŃSKA Janina 414PABIANICEK-7000:00:0500:28:3400:54:33
SYREK Grażyna 389OBÓZ BIEGOWY BRZOZA, GRAZIA-RUNNINGKĘDZIERZYN-KOŹLEK-40DNF00:13:41 DNF DNF
Znaleziono 388 wynik(ów)