XII BIEG SYLWESTROWY

Organizator:
Hotel Brzoza
Data:
2018-12-31
Miejsce:
Brzoza
Dystans:
10 km
Zgłoszonych:
438
Wystartowało:
388
Nie ukończyło:
2
Ukończyło:
386
Na trasie:
0
Pełne wyniki dla 7.2km:
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 2.5km | 4.85km | 7.2km | 9.55km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | Kobiety | Mężczyźni | K-1 | M-1 | K-20 | M-20 | K-30 | M-30 | K-40 | M-40 | K-50 | M-50 | K-60 | M-60 | K-70 | M-70

Klasyfikacja wg czasów netto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaCzas startuSplit
2.5km
Split
4.85km
Split
7.2km
     
1ZALEWSKI Krystian 400UKS Barnim GoleniówGOLENIÓWM-2000:00:0200:07:1900:14:1500:21:13
2BRZEZIŃSKI Błażej 1BrzezińskiRunClubBYDGOSZCZM-3000:00:0200:07:2100:14:3800:21:50
3PAWLAK Bartosz 3WKS Grunwald PoznańPADNIEWKOM-2000:00:0200:07:5800:15:3300:23:15
4BRZEZIŃSKA Aleksandra 4BrzezińskiRunClubBYDGOSZCZK-2000:00:0100:08:3800:16:3800:24:40
5KALATA Łukasz 240KM Truchcik ŁubiankaCZARNE BŁOTOM-3000:00:0300:08:4200:17:0200:25:27
6KŁOPOTEK Patryk 150WRB / UMBBYDGOSZCZM-2000:00:0100:08:3900:17:0400:25:29
7OCHAL Olga 399Prefbet Śniadowo ŁomżaBYDGOSZCZK-3000:00:0100:08:4900:17:1300:25:34
8POLAŃSKI Tomasz 423B4SPORTBYDGOSZCZM-4000:00:0100:08:5800:17:1900:25:47
9KUCZEK Piotr 310KS ZRYW RADZIEJÓWRADZIEJÓWM-4000:00:0200:08:5600:17:2200:26:01
10ŚWIĄTKOWSKI Paweł 354TRZEMESZNOM-3000:00:0300:08:5500:17:2900:26:07
11JARZĄB Piotr 103SOLEC KUJAWSKIM-3000:00:0300:09:0700:17:4300:26:23
12KOWALCZYK Marek 5BYDGOSZCZM-4000:00:0300:09:0600:17:4200:26:24
13MRUK Tomasz 39Czarne Stopy.SMBYDGOSZCZM-4000:00:0200:09:1100:17:5000:26:25
14DĄBROWSKI Paweł 14TORUŃM-2000:00:0200:09:1100:17:4300:26:25
15KOWALSKI Dariusz 383Team KowalskiZŁOTÓWM-5000:00:0100:09:0800:17:4500:26:27
16PAWŁOWSKI Tomasz 16ZIELONKAM-2000:00:0100:09:1300:17:4900:26:32
17FOREMSKI Sławomir 83TORUŃM-5000:00:0200:09:0800:17:4700:26:46
18KARPIŃSKI Wiesław 188DUDYCZ TEAM GDAŃSKROTMANKAM-5000:00:0200:09:2200:18:0100:26:51
19MUDZIEJEWSKI Jarosław 193TKKF Kolejarz BydgoszczBYDGOSZCZM-4000:00:0200:09:2400:18:1000:26:56
20MAĆKOWSKI Maciej 82UPS BydgoszczBYDGOSZCZM-3000:00:0200:09:0800:17:5100:27:02
21MAŁOLEPSZY Radosław 152KS ZRYW RADZIEJÓWRADZIEJÓWM-3000:00:0300:09:2600:18:2000:27:18
22STACHOWICZ Wiesław 376Brzoza BiegaBYDGOSZCZM-4000:00:0200:09:3400:18:2500:27:19
23WOLNY Piotr 8Brzoza BiegaBYDGOSZCZM-5000:00:0200:09:2700:18:3100:27:40
24ŁAZ Kamil 218RUN BYDGOSZCZBYDGOSZCZM-3000:00:0300:09:4400:18:4200:27:41
25CZAPLICKI Piotr 411Team KopećOLSZTYNM-4000:00:0300:09:3900:18:4600:27:55
26OSIŃSKI Ryszard 416Biegowa rodzinkaMALBORKM-5000:00:0300:09:3200:18:4300:28:02
27KUŁAKOWSKI Krzysztof 300RUN PASJABYDGOSZCZM-3000:00:0400:09:4200:18:5100:28:09
28SOBIERALSKI Rafał 30BRZOZAM-4000:00:0400:09:4400:18:5500:28:11
29ZIELIŃSKI Nicolas 223www.olimpiasport.plBYDGOSZCZM-2000:00:0100:09:4200:18:5300:28:12
30SZENK Marta 2BYDGOSZCZK-3000:00:0100:09:4200:18:5500:28:12
31SZCZEPANIAK Cezary 292BYDGOSZCZM-4000:00:0200:09:4200:18:5400:28:12
32MAGDZIARZ Jakub 317Kancelaria - HMMBYDGOSZCZM-3000:00:0400:09:4300:19:0300:28:18
33KRUPA Piotr 60BYDGOSZCZM-3000:00:0500:09:4500:19:0200:28:18
34SAWICKI Marcin 81TEAMOCHALBYDGOSZCZM-3000:00:0300:09:5600:19:0700:28:19
35CZUK Marek 2987-100 TORUŃM-6000:00:0200:09:4700:19:0600:28:20
36WARSZAWSKI Przemysław 228BYDGOSZCZM-2000:00:0300:09:4200:19:0100:28:20
37PAWLACZYK Szymon 11TriSpaceBYDGOSZCZM-3000:00:0400:09:4800:19:0900:28:27
38KUBANEK Łukasz 340TEAMOCHALNIEMCZM-3000:00:0300:09:5600:19:1100:28:37
39KRZYWDZIŃSKI Dominik 402SZUBINM-100:00:0300:09:4900:19:1300:28:45
40BALCEREK Mateusz 251BYDGOSZCZM-3000:00:0300:09:3500:19:0100:28:47
41WESIORA Mariusz 211DRZYCIMM-4000:00:0000:09:4900:19:1500:28:48
42SPYCHALSKI Waldemar 250ŁOCHOWICEM-4000:00:0500:09:4900:19:1700:28:59
43BETHKE Sławek 133TriSpaceBYDGOSZCZM-2000:00:0500:10:0600:19:5200:29:19
44RACZYŃSKI Krzysztof 19Biegający Filozof TeamBYDGOSZCZM-5000:00:0300:10:2200:19:5500:29:20
45ŚWIERCZYŃSKI Julian 199KS ZRYW RADZIEJÓWRADZIEJÓWM-100:00:0300:10:1300:19:5300:29:25
46OLKOWSKI Jurek 131THE RUNNERS ŚWIECIEŚWIECIEM-6000:00:0300:09:4900:19:3500:29:28
47MARCHEL Tomasz 20SOLEC KUJAWSKIM-2000:00:0300:09:5100:19:3400:29:32
48BARTOSZ Marek 45KIKÓŁM-3000:00:0300:09:5500:19:4700:29:46
49SAWIEŁAJC Jakub 215Krysport TeamBYDGOSZCZM-100:00:1100:10:2400:19:5200:29:48
50KŁOSOWSKI Marcin 130Grupa Bankietowa SpecjalBYDGOSZCZM-4000:00:0600:10:4900:20:3000:29:50
51WIĘCKOWSKI Dariusz 36AMS Triathlon Bydgoszcz Akademia Mistrzów SportuBYDGOSZCZM-3000:00:0300:09:4600:19:3700:29:58
52GOŁATA Wojciech 27Wilcza WatahaDĄBROWA CHEŁMIŃSKAM-3000:00:0500:10:1700:20:0500:30:04
53KALACZYŃSKI Miłosz 158Polonia Bydgoszcz SLABYDGOSZCZM-2000:00:0400:10:1800:20:0600:30:05
54WIŚNIEWSKI Leszek 77Brzoza BrzozaBRZOZAM-4000:00:0600:10:1900:20:1000:30:13
55PAWŁOWSKI Radosław 15ZIELONKAM-5000:00:0300:10:4100:20:2600:30:18
56GĄSIOROWSKI Grzegorz 330BYTOŃM-4000:00:0900:10:2700:20:2100:30:22
57BARTKOWSKA Joanna 42KM UMK ToruńBRZOZÓWKAK-3000:00:0500:10:3100:20:2800:30:26
58PRÜFER Paweł 56KOSIECZYNM-4000:00:0500:10:0700:20:0800:30:27
59WINIARSKI Grzegorz 319THE RUNNERS ŚWIECIEŚWIECIEM-3000:00:0600:10:3600:20:2900:30:27
60NAGOW Michał 233BYDGOSZCZM-4000:00:0800:10:3600:20:3100:30:29
61CZARNECKI Piotr 343Brzoza BiegaBYDGOSZCZM-3000:00:0500:10:3300:20:3400:30:31
62POWALISZ Dariusz 296BYDGOSZCZM-4000:00:0600:10:3600:20:3000:30:31
63ZAKURZEWSKI Tomasz 176Brzoza BiegaBRZOZAM-4000:00:0400:10:2200:20:2300:30:34
64TECŁAW Aleksandra 270STRZELCE GÓRNEK-3000:00:0100:10:1000:20:3200:30:37
65JANKOWSKI Tomasz 421TrispaceBYDGOSZCZM-4000:00:0700:10:5800:20:5100:30:37
66HENDRZAK Sylwester 419ŁUBIANKAM-3000:00:0300:10:2900:20:3300:30:38
67PRĄDZYŃSKI Marcin 301TriSpaceBYDGOSZCZM-4000:00:0500:10:5900:20:5300:30:39
68WADZIŃSKA Paulina 104TriSpaceBYDGOSZCZK-3000:00:0400:10:2100:20:2200:30:41
69FURTAK Tomasz 9956. Baza Lotnicza88-100 INOWROCŁAWM-4000:00:0900:10:5100:20:4500:30:42
70DUCHIŃSKI Wojciech 290Brzoza BiegaOSIELSKOM-4000:00:0500:10:3200:20:2700:30:43
71BANAS Robert 144HAMBURGM-3000:00:0400:10:3000:20:3800:30:51
72KOSOWSKI Janusz 112AKM OLSZTYN sklepbiegacza.plOLSZTYNM-6000:00:0100:10:3600:20:4300:30:52
73CZAJKOWSKA Sylwia 283ŻółtokrólewscyBYDGOSZCZK-4000:00:0300:10:4000:20:4900:30:53
74ZIENIEWICZ Wojciech 393Obóz biegowy Brzoza, Grazia-RunningWROCŁAWM-4000:00:0500:10:5200:20:5200:30:55
75WIERZBOWSKI Piotr 339TEAM KOPEĆBRZOZÓWKAM-4000:00:0500:10:2400:20:3400:31:04
76GIOLDA Paweł 63BYDGOSZCZM-3000:00:0600:10:3000:20:4600:31:08
77LEWANDOWSKI Rafał 263Veni, cucurri, viciTORUŃM-3000:00:0300:10:2800:20:4500:31:11
78KADOW Ryszard 236TriSpaceBYDGOSZCZM-4000:00:0500:10:5900:20:5500:31:15
79GOLAK Lukasz 271Goggle Pro Active EyewearOPOLEM-3000:00:0100:10:3100:20:5000:31:18
80GOLAK Asia 272Goggle Pro Active EyewearOPOLEK-3000:00:0100:10:3100:20:4900:31:18
81WIŚNIEWSKI Maciej 247ŚWIECIEM-4000:00:0700:10:3700:20:5300:31:19
82KOWAL Adam 409CHWAŁOWICEM-5000:00:0900:11:0000:21:1100:31:19
83JAKUBOWSKA Anna 156KS ZRYW RADZIEJÓWBRZEŚĆK-3000:00:0400:10:3900:20:5300:31:20
84CZEPEK Aleksander 413Brzoza BiegaBYDGOSZCZM-6000:00:0300:10:5900:21:1700:31:24
85BARCZAK Piotr 280Brzoza BrzozaBIAŁE BŁOTAM-5000:00:0500:10:3200:20:2700:31:31
86KACZYŃSKI Rafał 229TORUŃM-3000:00:1700:11:0700:21:2700:31:35
87KOWALSKI Krzysztof 154OCELOTY Kruszyn KrajenskiKRUSZYN KRAJENSKIM-3000:00:0500:10:4600:21:0800:31:42
88CICHOŃCZUK Antoni 9GDYNIAM-6000:00:0400:10:5200:21:1600:31:48
89MACIEJEWSKA Kamila 346Ślimaki BarcinBARCINK-3000:00:1100:11:0600:21:2200:31:48
90CYROK Maciej 94MOKREM-2000:00:1000:11:0700:21:2300:31:49
91NAMIEŚNIK Krzysztof 21KrzysieKNINOWROCŁAWM-4000:00:1000:11:0000:21:2000:31:50
92DRWĘCKI Daniel 309Biegnij z ProServiceBYDGOSZCZM-3000:00:0700:11:0100:21:3100:32:03
93RATAJ Zuzanna 277Polonia Bydgoszcz SLAPOZNANK-3000:00:0500:11:0500:21:2900:32:04
94BRZĄKAŁA Hubert 126Projekt PandoraBYDGOSZCZM-2000:00:2900:11:0100:21:3400:32:07
95RYDLEWSKI Kamil 403TrispaceBYDGOSZCZM-4000:00:0800:11:1200:21:3300:32:11
96PALACZ Wioletta 299BYDGOSZCZK-4000:00:0400:11:0800:21:3700:32:16
97KAZUBOWSKI Jacek 195TriDarKoBIAŁE BŁOTAM-5000:00:0500:11:1700:21:4800:32:25
98TOMTAS Konrad 28956. Baza LotniczaINOWROCŁAWM-4000:00:0800:10:5600:21:2000:32:28
99GRZEGORZEWSKI Rafał 349Brzoza BiegaNIEMCZM-4000:00:0800:11:1400:21:4800:32:35
100OLENDER Tomasz 148GRUDZIĄDZM-3000:00:0600:11:4000:22:2100:32:42
101GLIWKA Artur 79GliwekINOWROCŁAWM-3000:00:1000:11:1200:21:4900:32:43
102JUREK Piotr 135SZUBINM-5000:00:0800:11:1300:21:5900:32:44
103STASZEWSKI Adam 256DOBRCZM-3000:00:1000:11:2200:22:1200:32:46
104LIBAN Zygfryd 10TCZEWM-7000:00:0300:11:1500:21:5900:32:52
105ANDRZEJEWSKI Paweł 227NOWAWIEŚ WIELKAM-4000:00:0700:11:0800:21:5900:33:02
106KANARKOWSKI Stanisław 172amator - niezrzeszonyCZARNOWOM-5000:00:0500:11:4100:22:1900:33:03
107ROSZAK Zbigniew 86GNIEWKOWOM-3000:00:0800:11:0700:21:5600:33:04
108KRZYŻANOWSKI Robert 78RUN PASJABYDGOSZCZM-5000:00:1800:11:2900:22:1000:33:04
109KOSAKOWSKI Marian 6SZCZECINM-6000:00:0000:11:1900:22:1000:33:12
110SZATKOWSKI Józef 147Morsy z GrudziądzaGRUDZIĄDZM-6000:00:0600:11:4000:22:2100:33:16
111MONDRY Waldemar 128BYDGOSZCZM-5000:00:0900:11:3800:22:2800:33:17
112GROTA Artur 183SOLEC KUJAWSKIM-4000:00:0900:11:1100:22:1200:33:18
113KARWACKI Paweł 404TrispaceBYDGOSZCZM-3000:00:0700:11:4500:22:3000:33:19
114BUZALSKI Robert 276Orange PolskaBYDGOSZCZM-4000:00:1000:11:2400:22:1900:33:24
115RYMARKIEWICZ Małgorzata 209KLINIKA TRIATHLONU BYDGOSZCZBYDGOSZCZK-3000:00:0500:11:2800:22:2400:33:25
116SŁOMA Maciej 248PRZYŁĘKIM-4000:00:0900:11:1200:22:0700:33:26
117SZŁYK Maciej 341sport4lifeINOWROCŁAWM-4000:00:0400:11:4100:22:3400:33:34
118SZARMACH Stanisław 72GRÓDEKM-6000:00:0800:11:2500:22:2400:33:40
119KUJAWA Daniel 4956. Baza LotniczaINOWROCŁAWM-3000:00:2100:11:3300:22:3300:33:40
120STĘPIEŃ Tomasz 186JARUŻYNM-4000:00:1200:11:3000:22:3900:33:56
121REPCZYŃSKI Tomasz 53BYDGOSZCZM-2000:00:2000:11:3600:22:4000:33:56
122ŁUGOWSKI Tomasz 46BYDGOSZCZM-3000:00:1100:11:3900:22:4500:33:57
123BIELECKI Norbert 392Obóz biegowy Brzoza, Grazia-RunningKONSTANTYNÓW ŁÓDZKIM-4000:00:1200:11:5900:23:0600:33:58
124DOMAN Janusz 28UKS Szabla BRZOZABRZOZAM-6000:00:0300:11:2300:22:3800:34:00
125PASTWA Donata 308TriSpaceBYDGOSZCZK-4000:00:0400:11:5400:22:5600:34:05
126KUŹMIŃSKA Maryla 412Brzoza BiegaK-3000:00:0400:11:4800:22:5400:34:05
127GACKOWSKI Krzysztof 260BYDGOSZCZM-4000:00:0900:11:2600:22:3500:34:07
128SAK Joanna 278Decathlon Team InowrocławINOWROCŁAWK-2000:00:0700:11:4000:22:4600:34:08
129KOCHANOWSKI Maciej 331BYDGOSZCZM-2000:00:3200:11:5600:23:1300:34:20
130ŚWIĘCICKI Andrzej 206BYDGOSZCZM-4000:00:0600:11:4500:22:5900:34:21
131SOBAŃSKI Michał 173BYDGOSZCZM-3000:00:2300:12:0300:23:0800:34:23
132STEMPNIAK Krzysztof 44INOWROCŁAWM-4000:00:1200:12:0700:23:1500:34:26
133DAWIDOWICZ Maciej 162BYDGOSZCZM-4000:00:1300:12:0600:23:1600:34:30
134MARCINKOWSKI Paweł 192Viva-ToruńGRĘBOCINM-5000:00:1000:12:0100:23:1600:34:32
135KWIATKOWSKI Piotr 107BYDGOSZCZM-3000:00:1100:12:1700:23:3100:34:33
136STĘPSKI Marek 178BYDGOSZCZM-4000:00:1300:12:1400:23:2100:34:34
137DĄBKOWSKI Maciej 13SOLEC KUJAWSKIM-4000:00:2600:12:2000:23:3100:34:34
138DĄBKOWSKI Wojciech 34SOLEC KUJAWSKIM-3000:00:2700:12:1900:23:3000:34:34
139UKLEZEWSKI Tomasz 406MOGILNOM-4000:00:1600:12:0400:23:1900:34:35
140WIŚNIEWSKA Żaneta 204MKS TrzemesznoTRZEMESZNOK-2000:00:0900:11:4600:23:1100:34:41
141MUSZYŃSKI Robert 336TRIBA Bosir BarcinBARCINM-3000:00:3000:12:4800:23:4300:34:41
142RUCIŃSKI Marcin 351TRIBA Bosir BarcinBARCINM-4000:00:3000:12:4800:23:4300:34:41
143WIŚNIEWSKI Jakub 364BRZOZAM-2000:00:0600:11:5800:23:2200:34:43
144SZUBARTOWSKI Robert 43BYDGOSZCZM-4000:00:1200:12:3100:23:3700:34:47
145WALIGÓRA Karolina 381Brzoza BiegaKOBYLARNIAK-4000:00:0600:11:3600:23:0300:34:49
146SLOTAŁA Dariusz 33klub 366 WituniaZAKRZEWOM-5000:00:1000:12:2500:23:4600:34:52
147GÓRSKI Marian 181Soleccy biegaczeSOLEC KUJAWSKIM-6000:00:0300:12:1100:23:3400:34:57
148MROZEK Mariusz 356GRUDZIĄDZM-4000:00:2800:12:1400:23:3500:34:57
149BIESIADA Tomasz 279TriSpaceBYDGOSZCZM-4000:00:0900:12:2200:23:4400:34:58
150SZULC Edmund 38ZIELONKAM-5000:00:1200:11:4700:23:1400:34:58
151LUZAK Magdalena 164BYDGOSZCZK-2000:00:0900:12:0400:23:2500:35:03
152TOMCZAK Zbigniew 66ALTOM GNIEZNOGNIEZNOM-6000:00:0600:12:0800:23:3300:35:04
153DROŻDŻ Andrzej 30756. Baza LotniczaINOWROCŁAWM-4000:00:3100:12:0900:23:2400:35:05
154DRĄG Amelia 384ZŁOTÓWK-100:00:0600:12:1000:23:2300:35:06
155KANTORSKI Zbysław 69Coca-Cola RunnersBYDGOSZCZM-5000:00:1100:12:0300:23:2700:35:11
156ŚWIETLKI Paweł 380SZKOCJAM-4000:00:0300:11:0400:22:5000:35:15
157LEWANDOWSKI Rafał 422B4SPORTBYDGOSZCZM-3000:00:1300:12:0400:23:3500:35:19
158STAWCZYK Dariusz 146BYDGOSZCZM-4000:00:1600:12:2100:23:4800:35:21
159MAŚLIŃSKI Mirosław 67SZUBINM-5000:00:0600:12:1300:23:2800:35:23
160KANIA Krzysztof 10256. Baza LotniczaINOWROCŁAWM-2000:00:2500:12:2000:23:4700:35:24
161MROZIK Andrzej 84BYDGOSZCZM-4000:00:1200:12:2300:23:5900:35:30
162JUSZCZYK Mirosław 205OSÓWIECM-2000:00:2200:12:3800:24:1200:35:30
163DOBRZAŃSKA Marta 187CIECHOCINEKK-3000:00:1400:12:1500:23:3700:35:31
164KATULSKI Radosław 30656. Baza LotniczaINOWROCŁAWM-4000:00:1300:12:1600:23:3700:35:32
165ARACH Przemysław 257BYDGOSZCZM-3000:00:1900:12:2300:23:5100:35:32
166BYRTEK Grzegorz 284BYDGOSZCZM-4000:00:0700:11:4400:23:1300:35:34
167TOCZKIEWICZ Piotr 165BRZOZAM-4000:00:0700:12:1900:23:5400:35:37
168NASIENIAK-CZECH Anna 386Grazia RunningGLIWICEK-4000:00:1100:12:2300:24:0100:35:37
169LUZAK Mirosław 168Mwik BydgoszczBYDGOSZCZM-5000:00:0700:12:2300:23:5800:35:40
170KOWAL Michał 167NAKŁO NAD NOTECIĄM-4000:00:0700:11:3900:23:1100:35:40
171SIKORA Antoni 190Żniński Klub Biegacza 1992GĄSAWAM-6000:00:1300:12:2100:23:5900:35:41
172KOLANOWSKA Grażyna 22BYDGOSZCZK-5000:00:1200:12:3100:23:5900:35:42
173WAJDA Mariusz 210STRASZYNM-4000:00:1400:12:1800:23:4700:35:43
174MAZIARZ Joanna 420WAGANIECK-3000:00:0000:12:1500:23:5600:35:44
175STANKOWSKA Justyna 314MKS TrzemesznoTRZEMESZNOK-4000:00:0700:12:2800:24:0500:35:44
176DYLEWSKI Artur 93KS ZRYW RADZIEJÓWBYCZYNAM-3000:00:1500:12:1100:23:5400:35:47
177MELER-LEWANDOWSKA Katarzyna 100KS ZRYW RADZIEJÓWKRUSZWICAK-3000:00:1400:12:1400:23:5800:35:50
178ZABOROWSKA Beata 212DRZYCIMK-4000:00:1100:12:1200:23:5600:35:51
179OSTROMECKI Waldemar 395Rowerowa BrzozaBYDGOSZCZM-4000:00:1300:12:3200:24:1100:35:51
180MATYSZCZAK Damian 55INOWROCŁAWM-4000:00:2900:12:2500:23:5700:35:51
181ZUPA Wojciech 134SISU-OWB teamBYDGOSZM-5000:00:0400:11:5900:24:0200:35:59
182PŁACZKIEWICZ Robert 316SOL3|SquadRUNBYDGOSZCZM-3000:00:0800:12:0800:24:0300:36:03
183KOLMAJER Rafał 214BYDGOSZCZM-3000:00:0500:12:3200:24:0900:36:04
184BICZKOWSKA Magdalena 213BYDGOSZCZK-3000:00:0600:12:3100:24:0900:36:04
185MAŁKIŃSKI Józef 155BYDGOSZCZM-6000:00:2000:12:3300:24:1200:36:05
186ZALASZEWSKI Dawid 287Hazel TeamWĄGROWIECM-2000:00:0400:11:4600:23:5100:36:07
187RYBAK Mariusz 145SISU-OWB teamMAŁE RUDYM-4000:00:0400:12:0000:23:5000:36:17
188KUKAWKA Damian 267BRZOZAM-4000:00:0900:12:3000:24:1000:36:19
189WOJTYNOWSKI Artur 325BYDGOSZCZM-4000:00:2000:12:5900:24:4600:36:25
190BŁAZEJEWSKI Robert 11156. Baza LotniczaBRZOZÓWKAM-4000:00:0900:12:4900:24:4800:36:27
191SMYK Piotr 118BARCIN 88-190M-3000:00:3000:12:4900:24:2600:36:29
192GROCHOWIAK Piotr 117BARCINM-3000:00:3000:12:4900:24:2600:36:29
193SOWIŃSKA Justyna 194Spójnia Białe BłotaŁOCHOWICEK-4000:00:0800:12:3700:24:2900:36:32
194KRAWCZUK Andrzej 312TeamKaraś-ElblągGDAŃSKM-6000:00:0200:12:3900:24:3200:36:37
195NOWACKA Małgorzata 348Brzoza BiegaBYDGOSZCZK-3000:00:0700:12:1100:24:1900:36:37
196DRĄG Hubert 334ZŁOTÓWM-4000:00:0600:12:1200:23:5900:36:45
197KOPROWICZ Katarzyna 342SWIECIEK-4000:00:0700:12:3700:24:3300:36:45
198ZIĘTARA Rajmund 3152 RBLog SKŁAD ZEGRZEINOWROCŁAWM-5000:00:3000:12:4200:24:3600:36:47
199DZIDO-MIELCAREK Ilona 397KS Zryw RadziejówRADZIEJÓWK-3000:00:1400:12:5300:24:5600:36:50
200ŻYWICA Adam 366Brzoza BiegaBYDGOSZCZM-4000:00:0800:12:4600:24:4600:36:54
201KWIATKOWSKI Karol 48INOWROCŁAWM-3000:00:2400:12:4700:24:4400:36:54
202GRABOWSKA-LESISZ Aneta 345KOSZALINK-4000:00:0900:12:2100:24:3500:36:56
203GĄSIOREK Tomasz 378Brzoza BiegaBRZOZAM-5000:00:0500:12:4900:24:5000:36:58
204KURS Jarosław 59TKKF Kolejarz BydgoszczBYDGOSZCZM-5000:00:1400:12:4200:24:4400:36:58
205SPARZYŃSKI Adam 1431 BLWLINOWROCŁAWM-3000:00:1400:12:4400:24:5300:37:04
206WASILEWSKA Agata 322AMS Triathlon Bydgoszcz Akademia Mistrzów SportuBYDGOSZCZK-3000:00:2100:13:1000:25:0800:37:07
207WASILEWSKA Martyna 329AMS Triathlon Bydgoszcz Akademia Mistrzów SportuBYDGOSZCZK-3000:00:2000:13:1100:25:0900:37:08
208MISUN-NOWAK Katarzyna 320AMS Triathlon Bydgoszcz Akademia Mistrzów SportuOSÓWIECK-3000:00:2100:13:1000:25:0900:37:08
209KLATECKI Adam 116JEZUS ŻYJEPRUSZCZM-3000:00:3400:13:1300:25:0400:37:10
210MAŁKOWSKI Sebastian 163POTULICEM-3000:00:1600:13:0800:25:2200:37:22
211BEDNAREK Marta 170Czarne Stopy.SMWTELNOK-4000:00:1300:12:3900:24:5400:37:24
212SADOWSKI Michał 252BartOlek PLINOWROCŁAWM-3000:00:1000:12:4800:24:5300:37:28
213BONALSKA Magdalena 87BYDGOSZCZK-3000:00:1500:13:1300:25:2300:37:30
214KONIEC Krzysztof 120TKKF WODNIK WIĘCBORKWIĘCBORKM-4000:00:1400:13:1400:25:2500:37:32
215ANDRZEJEWSKI Ryszard 50BYDGOSZCZM-7000:00:0900:12:2400:24:4600:37:34
216CZYŻEWSKA Justyna 47BRZOZAK-3000:00:1000:12:3900:24:5800:37:34
217MRÓWCZYŃSKI Tomasz 41SARBINOWOM-3000:00:2600:13:1500:25:3500:37:35
218ŁABENDA Piotr 232BYDGOSZCZM-4000:00:2300:13:0600:25:2300:37:43
219NOWACZYK Zygmunt 371BOLT TrzemesznoTRZEMESZNOM-5000:00:3700:13:2700:25:4500:37:47
220STEFANOWICZ Marcin 396SZUBINM-3000:00:0700:12:2600:24:5800:37:54
221ŻMUDZIEJEWSKI Krzysztof 324INOWROCŁAWM-2000:00:3000:14:0600:25:4500:37:55
222KLINIKOWSKI Jacek 149KOCHAM ŻYCIE I...ŚWIEKATOWOM-4000:00:1400:13:2600:25:4600:37:57
223RYBAK Krzysztof 357PRZYŁĘKIM-6000:00:1100:12:4800:25:1000:38:01
224GIOLDA Piotr 64BYDGOSZCZM-2000:00:1700:13:2500:25:4100:38:02
225FABROWSKI Dawid 255BYDGOSZCZM-3000:00:2200:13:0400:25:2200:38:04
226BRZUSKIEWICZ Sławomir 259ARTCOPBYDGOSZCZM-5000:00:1800:13:1400:25:3300:38:05
227GOŁĘBIEWSKI Krzysztof 303Just 5BYDGOSZCZM-2000:00:1600:12:4300:25:2200:38:07
228MORITZ Rafał 37# Ślimaki BarcinBARCINM-4000:00:2900:13:3300:25:5800:38:07
229KULINSKI Zbigniew 121INOWROCŁAWM-3000:00:2400:12:4700:24:5700:38:08
230KUJAWA Roger 415Ślimaki BarcinBARCINM-4000:00:2700:13:3400:26:0000:38:09
231BRATEK Andrzej 328TKKF Kolejarz BydgoszczBYDGOSZCZM-5000:00:1500:12:4700:25:2900:38:10
232BRYWCZYŃSKA Justyna 246#slimakibarcin / Rodos TeamPIECHCINK-4000:00:2600:13:3600:26:0100:38:10
233KORBEL Ewa 390Obóz biegowy Brzoza, Grazia-RunningGLIWICEK-5000:00:2500:13:1400:25:4100:38:12
234MAGDZIARZ Kasia 318Kancelaria - HMMBYDGOSZCZK-3000:00:2600:13:0900:25:1300:38:13
235ZIÓŁKOWSKI Mieczysław 62Decathlon Team InowrocławJANIKOWOM-5000:00:1400:12:2900:25:1900:38:16
236JAMNY Miłosz 359BYDGOSZCZM-6000:00:1600:12:4400:25:0900:38:17
237NOWAK Krzysztof 347TRIBA Bosir BarcinBARCINM-3000:00:2800:13:1000:25:4000:38:18
238KAZUBOWSKI Jeremiasz 196BIAŁE BŁOTAM-2000:00:1800:13:0900:25:5000:38:22
239BORKOWSKI Adam 273Brzoza BiegaBYDGOSZCZM-4000:00:1900:13:0800:25:3900:38:22
240DERENDA Mirosław 701 BLWLINOWROCŁAWM-4000:00:1500:13:0600:25:3700:38:30
241WĘGRZYN Wiktoria 385BRZOZAK-100:00:0500:13:0400:25:5300:38:34
242NURKIEWICZ Jarosław 129Kung fu Pandy 3BYDGOSZCZM-4000:00:1700:13:1700:25:4700:38:36
243MICHNA Justyna 302ŚWIECIEK-4000:00:2200:13:1700:25:5600:38:37
244STYKAŁA Adrianna 110BUKOWIECK-100:00:2100:13:1800:25:5700:38:38
245STYKAŁA Magdalena 10986-122 BUKOWIECK-4000:00:2100:13:1800:25:5700:38:38
246BRACICHOWICZ Bogumiła 115ŚWIECIEK-5000:00:2600:13:3300:26:0500:38:38
247KOLANOWSKI Wojciech 23BYDGOSZCZM-5000:00:1200:13:1000:25:5600:38:41
248GRONOWSKI Marcin 98BYDGOSZCZM-2000:00:1900:13:1700:25:5700:38:42
249LEWANDOWSKA Dorota 235KOŚCIELEC 6AK-4000:00:1600:13:0000:25:5400:38:48
250ZAKOŚCIELNY Krzysztof 207WIĘCBORKM-5000:00:1600:13:3200:26:1300:38:58
251PORAZINSKA Viktoria 275Bydgoszcz na start.BYDGOSZCZK-4000:00:1000:13:1500:26:1100:39:00
252JĘDRZEJCZYK Mirosław 231POTULICEM-5000:00:2000:14:0500:26:2100:39:00
253MILO Adam 360TORUŃM-4000:00:2200:13:2600:26:0100:39:00
254JURSKI Robert 265BYDGOSZCZM-4000:00:2300:13:4400:26:1700:39:00
255BRYCKI Łukasz 266BYDGOSZCZM-3000:00:2300:13:4400:26:1700:39:01
256BOROWIEC Wioleta 127BBL SZUBINKOWALEWOK-3000:00:0800:13:1000:26:0200:39:03
257PAŚ Michał 142Charty SzelejewoGNIEZNOM-4000:00:1800:13:5100:26:2400:39:04
258URBAŃSKI Wojciech 10156. Baza LotniczaINOWROCŁAWM-4000:00:2900:13:4100:26:2300:39:06
259STĘPIEŃ Monika 75Czarne Stopy.SMBYDGOSZCZK-4000:00:1300:13:2700:26:0800:39:08
260JUSZCZAK Jakub 241BYDGOSZCZM-3000:00:2900:13:3400:26:1900:39:10
261TYLUTKI Radosław 253# Ślimaki BarcinBARCINM-3000:00:2700:13:3400:26:1800:39:11
262KUCHARSKI Jarosław 254# Ślimaki BarcinBARCINM-4000:00:2600:13:3600:26:1900:39:12
263KRYSZTOFIAK Robert 61BRZOZAM-4000:00:1700:13:1600:26:0900:39:16
264BRZOZOWSKI Jarosław 65BRZOZA TRI TEAMBRZOZAM-5000:00:2200:13:4100:26:2500:39:17
265KRYSKE Mariusz 191Spójnia Białe BłotaBIAŁE BŁOTAM-3000:00:3500:14:1700:26:5800:39:19
266DRÓŻDŻ Małgorzata 258BRZOZAK-3000:00:3100:13:5500:26:3100:39:21
267WEGNER Roman 219NIEMCZM-5000:00:1400:13:1400:26:0700:39:23
268STRABEL Piotr 68BYDGOSZCZM-6000:00:1800:13:5300:26:4400:39:30
269ANASZEWICZ Marzena 405PRZYŁĘKIK-4000:00:0600:13:2300:26:1900:39:32
270KUCZEK Monika 311KS ZRYW RADZIEJÓWRADZIEJÓWK-3000:00:1300:14:1000:26:5900:39:37
271TURZYŃSKI Jacek 288PRZYŁĘKIM-4000:00:3100:13:4100:26:3800:39:39
272MALAK Robert 285PRZYLEKIM-4000:00:3200:13:4000:26:3700:39:39
273CENTKOWSKA Iwona 175KS ZRYW RADZIEJÓWRADZIEJÓWK-4000:00:1200:13:3500:26:3000:39:41
274KOWALSKI Grzegorz 2685-378 BYDGOSZCZM-5000:00:0900:13:1500:26:2000:39:48
275BUDZIK Kazimierz 171GRUDZIĄDZM-6000:00:1500:14:0000:26:5600:39:52
276STASZEWSKA Marzena 394Obóz biegowy Brzoza, Grazia-RunningRUDA ŚLĄSKAK-3000:00:2200:13:3200:26:3500:39:52
277DUTKIEWICZ Gracjan 417PRZYŁĘKIM-4000:00:1900:13:1100:25:5900:39:53
278RENC Patryk 369Serce TybetuBYDGOSZCZM-2000:00:2600:13:5200:26:5500:39:53
279CZECH Jacek 387Grazia RunningGLIWICEM-4000:00:2700:13:3700:26:4300:39:54
280KONONOWICZ Zuzanna 40BYDGOSZCZK-100:00:1500:13:5700:26:5400:39:55
281NAWROCKI Marcin 73DELIKATESY RYBNE FISHKA.PLBYDGOSZCZM-3000:00:3300:14:0400:26:5600:39:55
282STAWOWSKA-WATRAS Marta 74DELIKATESY RYBNE FISHKA.PLBYDGOSZCZK-3000:00:3300:14:0400:26:5600:39:55
283KUBIAK Małgorzata 418INOWROCŁAWK-5000:00:3000:13:5000:26:4900:39:56
284KALACZYŃSKI Grzegorz 159BYDGOSZCZM-4000:00:1900:13:4900:26:4400:39:57
285TREPANOWSKI Tomasz 264PRZYŁĘKIM-5000:00:2100:14:1300:27:0500:39:58
286MAKUCH Mikołaj 71NOWA WIEŚ WIELKAM-2000:00:3000:14:0600:27:0000:39:58
287JAŻDŻEWSKA Grażyna 58BYDGOSZCZK-4000:00:0300:13:5800:26:5500:39:59
288KOSIARSKI Tomasz 239BYDGOSZCZM-4000:00:2300:14:1400:27:1500:40:01
289GÓRSKA Joanna 201TASAK TEAMNOWA WIEŚ WIELKAK-3000:00:1700:14:0100:27:0200:40:03
290PITUŁA Monika 113TORUŃK-3000:00:3100:14:1300:27:1100:40:08
291KRUSZYNA Renata 92DZIEMIONNAK-3000:00:0800:13:3300:26:4300:40:09
292MICHALIK Łukasz 337Brzoza BiegaBRZOZAM-3000:00:3100:14:2400:27:2600:40:16
293FARBICKA-ŻYWICA Paulina 367Brzoza BiegaBYDGOSZCZK-4000:00:0500:13:4900:27:0400:40:26
294TOCZKIEWICZ Kaja 166BRZOZAK-100:00:0700:14:0600:27:3500:40:33
295GROTT Bartłomiej 261BYDGOSZCZM-4000:00:2500:13:4300:26:5900:40:34
296GRZYWACZ Marcin 203BYDGOSZCZM-3000:00:1200:12:4800:25:5400:40:49
297MOYS Tomasz 200KOLINCZM-5000:00:1900:14:0900:27:2800:40:51
298ANDRYSZAK Vanessa 350Rowerowa BrzozaNOWA WIEŚ WIELKAK-100:00:0800:13:5100:27:1700:40:54
299WIŚNIEWSKI Włodzimierz 179TORUŃM-5000:00:2800:14:0100:27:1700:40:55
300CENTKOWSKA Ewelina 327SPCCIECHOCINEKK-3000:00:2900:14:0200:27:2100:40:57
301WEŁNICKI Waldemar 217GOSiR OsielskoZAMOŚĆM-4000:00:1800:14:2200:27:4300:41:03
302KOMAJDA Jarosław 180Soleccy biegaczeSOLEC KUJAWSKIM-5000:00:1800:14:2400:27:4300:41:04
303DĄBROWSKI Jarek 125UrsaSOLEC KUJAWSKIM-4000:00:3200:14:2600:27:4200:41:13
304NIKOŁAJEW Monika 96BYDGOSZCZK-3000:00:1700:14:0700:27:3400:41:16
305DOBOSZ Kamil 372BYDGOSZCZM-3000:00:3100:14:0500:27:3400:41:17
305MAKUCH-DOBOSZ Urszula 373BYDGOSZCZK-4000:00:3100:14:0500:27:3400:41:18
307KASPROWICZ Piotr 97JW1515 BydgoszczBYDGOSZCZM-3000:00:1500:14:1000:27:3800:41:26
308PAWLACZYK-MATELA Emilia 338BYDGOSZCZK-3000:00:2500:14:4800:28:0900:41:31
309JENDRZEJCZAK Dawid 269BARCINM-2000:00:3400:14:3200:27:5200:41:37
310SALITA Lech 32ALTOM GNIEZNOGNIEZNOM-5000:00:2200:14:3500:28:0700:41:38
311SZELĄG Wojciech 95INOWROCŁAWM-5000:00:2400:14:1100:27:4900:41:46
312KRYSZTOFIAK Michał 377BYDGOSZCZM-4000:00:2600:14:2400:28:0000:41:46
313SKORUPKA Radek 370BYDGOSZCZM-3000:00:2600:14:2500:27:5900:41:46
314JASKULSKI Bartosz 197ŁOCHOWOM-4000:00:1500:14:4700:28:1200:41:48
315HEBDA Damian 24256. Baza LotniczaGNIEWKOWOM-3000:00:2800:14:0700:28:0100:41:48
316SCHEFFS Miroslaw 281PARKOWOM-5000:00:1100:14:0600:27:3800:41:50
317SZTEJKA Damian 245BYDGOSZCZM-4000:00:3400:14:4600:28:2700:41:50
318KUDŁA Krzysztof 177BYDGOSZCZM-6000:00:0700:13:4700:27:4000:41:52
319SZTEJKA Jolanta 244BYDGOSZCZK-4000:00:3200:14:4800:28:2900:41:53
320JĘDRZEJCZYK Marzenna 230POTULICEK-5000:00:2000:14:3100:28:0800:41:54
321ROŚ Adam 184WARSZAWAM-4000:00:3200:14:4000:28:2100:42:00
322ROŚ Maciej 185WARSZAWAM-100:00:3100:14:4100:28:2300:42:01
323KOLSKI Michał 119INOWROCŁAWM-3000:00:1100:14:2000:28:1800:42:06
324KOSAKOWSKA Barbara 7Obóz biegowySZCZECINK-5000:00:2400:14:1700:28:3300:42:10
325GADOMSKA Maria 221RUN BYDGOSZCZBYDGOSZCZK-6000:00:1300:14:0100:27:1300:42:13
326ZIELIŃSKI Radosław 122BYDGOSZCZM-3000:00:2300:14:2400:28:1500:42:19
327RYDLEWSKI Marek 237RUN BYDGOSZCZCIELEM-4000:00:3300:14:5100:28:4400:42:19
328RYDLEWSKI Andrzej 220RUN BYDGOSZCZBYDGOSZCZM-3000:00:3300:14:5100:28:4400:42:19
329SKRZĄTEK Anna 286PRZYŁĘKIK-4000:00:2100:14:1500:28:0900:42:20
330CYBUL Anna 361BYDGOSZCZK-4000:00:2300:14:2600:28:0900:42:22
331SŁOMA Maria 249PRZYŁĘKIK-100:00:1900:15:0800:29:0000:42:27
332MAZUR Justyna 332BYDGOSZCZK-2000:00:1600:14:1600:28:4200:42:53
333KWIATKOWSKI Pawel 333BYDGOSZCZM-2000:00:1600:14:1600:28:4200:42:53
334GAJZLER Jerzy 51BYDGOSZCZM-6000:00:1300:13:5700:28:0700:42:55
335PISZCZYGŁOWA Bernadeta 57GORZÓW WIELKOPOLSKIK-4000:00:1600:14:1100:28:3300:43:04
336RAMBOWICZ Andrzej 344BYDGOSZCZM-4000:00:3500:14:4600:28:4300:43:06
337TRZYMKOWSKI Adrian 153BYDGOSZCZM-2000:00:2400:14:1800:28:2400:43:23
338UGOREK Mirosław 262BYDGOSZCZM-3000:00:0800:13:4700:27:5600:43:28
339DĘBSKI Jan 89SołtysSUCHARZEWOM-6000:00:1300:14:3200:28:4300:43:49
340POBIEDZIŃSKA Marta 362Polonia Bydgoszcz SLABYDGOSZCZK-2000:00:2800:15:2000:29:0900:43:56
341CIEŚLICKI Krzysztof 363SISU-OWB teamBYDGOSZCZM-3000:00:2900:15:1900:29:0900:43:56
342KUKAWKA Aleksandra 268BRZOZAK-4000:00:1900:15:1900:29:4200:43:57
343CZEŚĆ Radosław 80Inowrocław biegaŁÓDŹM-4000:00:2500:14:4200:28:5600:44:02
344SAWIEŁAJC Michał 216Bizon TeamBYDGOSZCZM-4000:00:2500:14:3800:29:0100:44:02
345KNIOŁA Lucyna 52KUJAWSKO-POMORSKIEK-5000:00:2300:14:4400:28:5800:44:03
346WINIECKA Dorota 76ROJEWOK-4000:00:2000:14:5300:29:1600:44:09
347WYKRZYKOWSKI Andrzej 305CHEŁMNOM-6000:00:0800:14:2100:29:0000:44:11
348KŁOBUKOWSKA Patrycja 323LOTOS Running TeamGDAŃSKK-2000:00:3000:14:3600:29:0600:44:11
349HĘSIAK Marta 375SOPOTK-2000:00:1500:14:4600:29:2500:44:20
350TROJAK Jakub 353KOSZALINM-100:00:3400:16:2600:31:3100:45:09
351FRĄSZCZAK Tadeusz 189Rembis JanikowoJANIKOWOM-6000:00:0200:14:5700:29:4800:45:20
352KAPELIŃSKI Stanisław 298RODOS TeamBYDGOSZCZM-5000:00:2800:15:3600:30:1100:45:25
353BIELINSKI Karol 243PRĄDOCINM-3000:00:3100:15:3700:30:1000:45:26
354ZIELIŃSKI Andrzej 90TORUŃM-4000:00:2200:15:1300:30:0700:45:34
355BIELECKA Dorota 391Obóz biegowy Brzoza, Grazia-RunningKONSTANTYNÓW ŁÓDZKIK-4000:00:2500:16:5000:32:4400:45:54
356NALEWALSKA Justyna 182Serce TybetuBYDGOSZCZK-2000:00:2700:15:1800:30:0900:46:06
357UCIŃSKI Edward 157TKKF Instalator Pelikan SzubinSZUBINM-7000:00:0600:15:0300:30:3200:46:14
358SZYMAŃSKA Adrianna 225Latające BizonyBYDGOSZCZK-3000:00:1600:15:1800:30:2800:46:22
359LENC Janusz 17TKKF Kolejarz BydgoszczBYDGOSZCZM-6000:00:2400:16:3800:31:3600:46:30
360OLSZEWSKA-PAWLACZYK Dorota 12BYDGOSZCZK-3000:00:3700:16:3000:31:5500:47:25
361MIAZGA Adam 382BRZOZAM-3000:00:2000:16:1400:31:3600:47:31
362MIAZGA Katarzyna 388BRZOZAK-3000:00:2000:16:1400:31:3600:47:31
363ROŻYŃSKA Monika 368BYDGOSZCZK-2000:00:2700:16:1000:31:5200:47:52
364KARASZEWSKI Sławomir 161RÓŻANKOWOM-4000:00:1500:15:2700:31:2600:48:00
365OKOŃSKA Małgorzata 137INOWROCŁAWK-5000:00:0300:15:5900:32:0400:48:10
366DUDEK Marzena 108INOWROCŁAWK-5000:00:2200:16:3700:32:0500:48:12
367KWIATKOWSKA Maja 106BYDGOSZCZK-2000:00:2100:16:3800:32:0600:48:13
368PAŚ Katarzyna 141Charty SzelejewoGNIEZNOK-4000:00:1700:16:2500:32:0900:48:32
369GRZYWACZ Karolina 202BYDGOSZCZK-3000:00:1200:16:1700:32:2700:48:59
370WRUK Justyna 294GRODEKK-4000:00:0800:16:0800:32:2600:49:08
371NOWICKA Tatiana 365ŚWIECIEK-4000:00:0800:16:0800:32:2600:49:08
Niesklasyfikowani
KUZIEMSKA Anna 408SKIERNIEWICEK-30DNF00:16:50 DNF00:32:44 DNF00:49:12 DNF
373RATAJ Maciej 401ŁOCHOWOM-4000:00:2700:15:4100:31:5200:49:25
374FRĄCKOWSKI Łukasz 358BYDGOSZCZM-2000:00:3200:15:4600:32:0900:49:27
375PÓŁGĘSEK Rafał 105SOLEC KUJAWSKIM-4000:00:3400:16:3800:32:5000:49:35
376BIEGAŁA Kamil 297WAGANIECM-2000:00:1500:16:3500:32:5300:49:41
377SZYSZKA Joanna 295INOWROCŁAWK-3000:00:1400:16:3700:32:5400:49:44
378DRUŻYŃSKI Sebastian 114TORUŃM-3000:00:3200:16:1300:32:3000:49:49
379SZYMAŃSKI Szymon 35BYDGOSZCZM-3000:00:1000:15:5600:32:3200:49:51
380KUCHARSKI Adam 124BUDZYŃM-5000:00:2400:16:5200:33:0600:49:58
381WIŚNIEWSKA Ewa 123MROCZAK-5000:00:2400:16:5200:33:0600:49:58
382SŁOMA Natasza 238PRZYŁEKIK-4000:00:1900:16:4400:33:4800:50:43
383BŁASZKIEWICZ Marzena 291BORÓWNOK-4000:00:1800:15:5500:33:4900:51:52
384BARWIKOWSKA Bogusia 282SOLEC KUJAWSKIK-4000:00:1600:15:5700:33:5100:51:54
385SWOBODA Daniel 140BIAŁE BŁOTAM-3000:00:2000:19:3100:38:1200:57:18
386SWOBODA Krzysztof 139POTULICEM-6000:00:1900:19:3200:38:1300:57:19
387ROSIŃSKA Janina 414PABIANICEK-7000:00:0500:28:3400:54:33
SYREK Grażyna 389Obóz biegowy Brzoza, Grazia-RunningKĘDZIERZYN-KOŹLEK-40DNF00:13:41 DNF DNF DNF
Znaleziono 388 wynik(ów)