XII BIEG SYLWESTROWY

Organizator/ Organizer:
Hotel Brzoza
Data/ Date:
2018-12-31
Miejsce/ Place:
Brzoza
Dystans/ Distance:
10 km
Zgłoszonych/ Registered:
438
Wystartowało/ Started:
388
Nie ukończyło/ Not finished:
2
Ukończyło/ Finished:
386
Na trasie/ On track:
0

Klasyfikacja/ Classiffication: Wszyscy

Wyniki nieoficjalne !!!

Punkt pomiarowy/ Time point: 9,6 km

Pełne wyniki/ Full Results dla 9.55km: PDF | CSV
Wyniki uproszczone/ Simple results : PDF | PDF2 | CSV
 
Klasyfikacje w punktach pomiarowych/ Classification for time points: 2.5km | 4.85km | 7.2km | 9.55km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii/ Classification by category: Wszyscy | Kobiety | Mężczyźni | K-1 | M-1 | K-20 | M-20 | K-30 | M-30 | K-40 | M-40 | K-50 | M-50 | K-60 | M-60 | K-70 | M-70

Msc/ RnkZawodnik/ NameNumer/ BibKlub/ TeamMiejscowość/ CityKraj/ CountryKategoria/ CategoryCzas startu/Start time2.5km4.85km7.2km9.55km
      
1ZALEWSKI Krystian 400UKS BARNIM GOLENIÓWGOLENIÓWM-2000:00:0200:07:1900:14:1500:21:1300:28:14
2BRZEZIŃSKI Błażej 1BRZEZIŃSKIRUNCLUBBYDGOSZCZM-3000:00:0200:07:2100:14:3800:21:5000:29:01
3PAWLAK Bartosz 3WKS GRUNWALD POZNAŃPADNIEWKOM-2000:00:0200:07:5800:15:3300:23:1500:30:55
4BRZEZIŃSKA Aleksandra 4BRZEZIŃSKIRUNCLUBBYDGOSZCZK-2000:00:0100:08:3800:16:3800:24:4000:32:55
5KALATA Łukasz 240KM TRUCHCIK ŁUBIANKACZARNE BŁOTOM-3000:00:0300:08:4200:17:0200:25:2700:33:45
6OCHAL Olga 399PREFBET ŚNIADOWO ŁOMŻABYDGOSZCZK-3000:00:0100:08:4900:17:1300:25:3400:33:47
7KŁOPOTEK Patryk 150WRB / UMBBYDGOSZCZM-2000:00:0100:08:3900:17:0400:25:2900:34:02
8POLAŃSKI Tomasz 423B4SPORTBYDGOSZCZM-4000:00:0100:08:5800:17:1900:25:4700:34:18
9KUCZEK Piotr 310KS ZRYW RADZIEJÓWRADZIEJÓWM-4000:00:0200:08:5600:17:2200:26:0100:34:38
10ŚWIĄTKOWSKI Paweł 354TRZEMESZNOM-3000:00:0300:08:5500:17:2900:26:0700:34:47
11KOWALCZYK Marek 5BYDGOSZCZM-4000:00:0300:09:0600:17:4200:26:2400:34:51
12JARZĄB Piotr 103SOLEC KUJAWSKIM-3000:00:0300:09:0700:17:4300:26:2300:34:53
13MRUK Tomasz 39CZARNE STOPY.SMBYDGOSZCZM-4000:00:0200:09:1100:17:5000:26:2500:35:01
14DĄBROWSKI Paweł 14TORUŃM-2000:00:0200:09:1100:17:4300:26:2500:35:06
15PAWŁOWSKI Tomasz 16ZIELONKAM-2000:00:0100:09:1300:17:4900:26:3200:35:16
16KOWALSKI Dariusz 383TEAM KOWALSKIZŁOTÓWM-5000:00:0100:09:0800:17:4500:26:2700:35:18
17KARPIŃSKI Wiesław 188DUDYCZ TEAM GDAŃSKROTMANKAM-5000:00:0200:09:2200:18:0100:26:5100:35:35
18FOREMSKI Sławomir 83TORUŃM-5000:00:0200:09:0800:17:4700:26:4600:35:39
19MUDZIEJEWSKI Jarosław 193TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZBYDGOSZCZM-4000:00:0200:09:2400:18:1000:26:5600:35:43
20STACHOWICZ Wiesław 376BRZOZA BIEGABYDGOSZCZM-4000:00:0200:09:3400:18:2500:27:1900:35:51
21MAŁOLEPSZY Radosław 152KS ZRYW RADZIEJÓWRADZIEJÓWM-3000:00:0300:09:2600:18:2000:27:1800:36:10
22MAĆKOWSKI Maciej 82UPS BYDGOSZCZBYDGOSZCZM-3000:00:0200:09:0800:17:5100:27:0200:36:15
23ŁAZ Kamil 218RUN BYDGOSZCZBYDGOSZCZM-3000:00:0300:09:4400:18:4200:27:4100:36:31
24WOLNY Piotr 8BRZOZA BIEGABYDGOSZCZM-5000:00:0200:09:2700:18:3100:27:4000:36:41
25CZAPLICKI Piotr 411TEAM KOPEĆOLSZTYNM-4000:00:0300:09:3900:18:4600:27:5500:36:59
26ZIELIŃSKI Nicolas 223WWW.OLIMPIASPORT.PLBYDGOSZCZM-2000:00:0100:09:4200:18:5300:28:1200:37:22
27OSIŃSKI Ryszard 416BIEGOWA RODZINKAMALBORKM-5000:00:0300:09:3200:18:4300:28:0200:37:22
28SZENK Marta 2BYDGOSZCZK-3000:00:0100:09:4200:18:5500:28:1200:37:24
29SOBIERALSKI Rafał 30BRZOZAM-4000:00:0400:09:4400:18:5500:28:1100:37:26
30SAWICKI Marcin 81TEAMOCHALBYDGOSZCZM-3000:00:0300:09:5600:19:0700:28:1900:37:31
31PAWLACZYK Szymon 11TRISPACEBYDGOSZCZM-3000:00:0400:09:4800:19:0900:28:2700:37:32
32CZUK Marek 2987-100 TORUŃM-6000:00:0200:09:4700:19:0600:28:2000:37:33
33SZCZEPANIAK Cezary 292BYDGOSZCZM-4000:00:0200:09:4200:18:5400:28:1200:37:34
34KRUPA Piotr 60BYDGOSZCZM-3000:00:0500:09:4500:19:0200:28:1800:37:34
35WARSZAWSKI Przemysław 228BYDGOSZCZM-2000:00:0300:09:4200:19:0100:28:2000:37:36
36MAGDZIARZ Jakub 317KANCELARIA - HMMBYDGOSZCZM-3000:00:0400:09:4300:19:0300:28:1800:37:36
37KUŁAKOWSKI Krzysztof 300RUN PASJABYDGOSZCZM-3000:00:0400:09:4200:18:5100:28:0900:37:49
38WESIORA Mariusz 211DRZYCIMM-4000:00:0000:09:4900:19:1500:28:4800:38:01
39KRZYWDZIŃSKI Dominik 402SZUBINM-100:00:0300:09:4900:19:1300:28:4500:38:01
40KUBANEK Łukasz 340TEAMOCHALNIEMCZM-3000:00:0300:09:5600:19:1100:28:3700:38:04
41BALCEREK Mateusz 251BYDGOSZCZM-3000:00:0300:09:3500:19:0100:28:4700:38:18
42BETHKE Sławek 133TRISPACEBYDGOSZCZM-2000:00:0500:10:0600:19:5200:29:1900:38:40
43RACZYŃSKI Krzysztof 19BIEGAJĄCY FILOZOF TEAMBYDGOSZCZM-5000:00:0300:10:2200:19:5500:29:2000:38:43
44SPYCHALSKI Waldemar 250ŁOCHOWICEM-4000:00:0500:09:4900:19:1700:28:5900:38:44
45ŚWIERCZYŃSKI Julian 199KS ZRYW RADZIEJÓWRADZIEJÓWM-100:00:0300:10:1300:19:5300:29:2500:38:54
46WIĘCKOWSKI Dariusz 36AMS TRIATHLON BYDGOSZCZ AKADEMIA MISTRZÓW SPORTUBYDGOSZCZM-3000:00:0300:09:4600:19:3700:29:5800:38:55
47KŁOSOWSKI Marcin 130GRUPA BANKIETOWA SPECJALBYDGOSZCZM-4000:00:0600:10:4900:20:3000:29:5000:39:08
48MARCHEL Tomasz 20SOLEC KUJAWSKIM-2000:00:0300:09:5100:19:3400:29:3200:39:17
49OLKOWSKI Jurek 131THE RUNNERS ŚWIECIEŚWIECIEM-6000:00:0300:09:4900:19:3500:29:2800:39:18
50BARTOSZ Marek 45KIKÓŁM-3000:00:0300:09:5500:19:4700:29:4600:39:42
51SAWIEŁAJC Jakub 215KRYSPORT TEAMBYDGOSZCZM-100:00:1100:10:2400:19:5200:29:4800:39:53
52GOŁATA Wojciech 27WILCZA WATAHADĄBROWA CHEŁMIŃSKAM-3000:00:0500:10:1700:20:0500:30:0400:40:06
53KALACZYŃSKI Miłosz 158POLONIA BYDGOSZCZ SLABYDGOSZCZM-2000:00:0400:10:1800:20:0600:30:0500:40:07
54WIŚNIEWSKI Leszek 77BRZOZA BRZOZABRZOZAM-4000:00:0600:10:1900:20:1000:30:1300:40:10
55PAWŁOWSKI Radosław 15ZIELONKAM-5000:00:0300:10:4100:20:2600:30:1800:40:12
56DUCHIŃSKI Wojciech 290BRZOZA BIEGAOSIELSKOM-4000:00:0500:10:3200:20:2700:30:4300:40:14
57PRĄDZYŃSKI Marcin 301TRISPACEBYDGOSZCZM-4000:00:0500:10:5900:20:5300:30:3900:40:15
58CZARNECKI Piotr 343BRZOZA BIEGABYDGOSZCZM-3000:00:0500:10:3300:20:3400:30:3100:40:17
59GĄSIOROWSKI Grzegorz 330BYTOŃM-4000:00:0900:10:2700:20:2100:30:2200:40:18
60HENDRZAK Sylwester 419ŁUBIANKAM-3000:00:0300:10:2900:20:3300:30:3800:40:19
61POWALISZ Dariusz 296BYDGOSZCZM-4000:00:0600:10:3600:20:3000:30:3100:40:21
62BARTKOWSKA Joanna 42KM UMK TORUŃBRZOZÓWKAK-3000:00:0500:10:3100:20:2800:30:2600:40:22
63NAGOW Michał 233BYDGOSZCZM-4000:00:0800:10:3600:20:3100:30:2900:40:27
64WINIARSKI Grzegorz 319THE RUNNERS ŚWIECIEŚWIECIEM-3000:00:0600:10:3600:20:2900:30:2700:40:29
65FURTAK Tomasz 9956. BAZA LOTNICZA88-100 INOWROCŁAWM-4000:00:0900:10:5100:20:4500:30:4200:40:30
66JANKOWSKI Tomasz 421TRISPACEBYDGOSZCZM-4000:00:0700:10:5800:20:5100:30:3700:40:32
67ZAKURZEWSKI Tomasz 176BRZOZA BIEGABRZOZAM-4000:00:0400:10:2200:20:2300:30:3400:40:42
68TECŁAW Aleksandra 270STRZELCE GÓRNEK-3000:00:0100:10:1000:20:3200:30:3700:40:50
69BANAS Robert 144HAMBURGM-3000:00:0400:10:3000:20:3800:30:5100:40:59
70ZIENIEWICZ Wojciech 393OBÓZ BIEGOWY BRZOZA, GRAZIA-RUNNINGWROCŁAWM-4000:00:0500:10:5200:20:5200:30:5500:41:00
71KOSOWSKI Janusz 112AKM OLSZTYN SKLEPBIEGACZA.PLOLSZTYNM-6000:00:0100:10:3600:20:4300:30:5200:41:03
72CZAJKOWSKA Sylwia 283ŻÓŁTOKRÓLEWSCYBYDGOSZCZK-4000:00:0300:10:4000:20:4900:30:5300:41:03
73WADZIŃSKA Paulina 104TRISPACEBYDGOSZCZK-3000:00:0400:10:2100:20:2200:30:4100:41:04
74PRÜFER Paweł 56KOSIECZYNM-4000:00:0500:10:0700:20:0800:30:2700:41:07
75GIOLDA Paweł 63BYDGOSZCZM-3000:00:0600:10:3000:20:4600:31:0800:41:27
76KOWAL Adam 409CHWAŁOWICEM-5000:00:0900:11:0000:21:1100:31:1900:41:31
77KADOW Ryszard 236TRISPACEBYDGOSZCZM-4000:00:0500:10:5900:20:5500:31:1500:41:36
78GOLAK Lukasz 271GOGGLE PRO ACTIVE EYEWEAROPOLEM-3000:00:0100:10:3100:20:5000:31:1800:41:38
79CZEPEK Aleksander 413BRZOZA BIEGABYDGOSZCZM-6000:00:0300:10:5900:21:1700:31:2400:41:38
80GOLAK Asia 272GOGGLE PRO ACTIVE EYEWEAROPOLEK-3000:00:0100:10:3100:20:4900:31:1800:41:39
81WIERZBOWSKI Piotr 339TEAM KOPEĆBRZOZÓWKAM-4000:00:0500:10:2400:20:3400:31:0400:41:43
82LEWANDOWSKI Rafał 263VENI, CUCURRI, VICITORUŃM-3000:00:0300:10:2800:20:4500:31:1100:41:48
83WIŚNIEWSKI Maciej 247ŚWIECIEM-4000:00:0700:10:3700:20:5300:31:1900:41:48
84KACZYŃSKI Rafał 229TORUŃM-3000:00:1700:11:0700:21:2700:31:3500:41:56
85JAKUBOWSKA Anna 156KS ZRYW RADZIEJÓWBRZEŚĆK-3000:00:0400:10:3900:20:5300:31:2000:42:00
86CYROK Maciej 94MOKREM-2000:00:1000:11:0700:21:2300:31:4900:42:02
87MACIEJEWSKA Kamila 346ŚLIMAKI BARCINBARCINK-3000:00:1100:11:0600:21:2200:31:4800:42:02
88KOWALSKI Krzysztof 154OCELOTY KRUSZYN KRAJENSKIKRUSZYN KRAJENSKIM-3000:00:0500:10:4600:21:0800:31:4200:42:10
89CICHOŃCZUK Antoni 9GDYNIAM-6000:00:0400:10:5200:21:1600:31:4800:42:15
90BRZĄKAŁA Hubert 126PROJEKT PANDORABYDGOSZCZM-2000:00:2900:11:0100:21:3400:32:0700:42:18
91NAMIEŚNIK Krzysztof 21KRZYSIEKNINOWROCŁAWM-4000:00:1000:11:0000:21:2000:31:5000:42:26
92DRWĘCKI Daniel 309BIEGNIJ Z PROSERVICEBYDGOSZCZM-3000:00:0700:11:0100:21:3100:32:0300:42:29
93RYDLEWSKI Kamil 403TRISPACEBYDGOSZCZM-4000:00:0800:11:1200:21:3300:32:1100:42:33
94RATAJ Zuzanna 277POLONIA BYDGOSZCZ SLAPOZNANK-3000:00:0500:11:0500:21:2900:32:0400:42:41
95OLENDER Tomasz 148GRUDZIĄDZM-3000:00:0600:11:4000:22:2100:32:4200:42:44
96KAZUBOWSKI Jacek 195TRIDARKOBIAŁE BŁOTAM-5000:00:0500:11:1700:21:4800:32:2500:42:47
97STASZEWSKI Adam 256DOBRCZM-3000:00:1000:11:2200:22:1200:32:4600:43:03
98PALACZ Wioletta 299BYDGOSZCZK-4000:00:0400:11:0800:21:3700:32:1600:43:06
99GRZEGORZEWSKI Rafał 349BRZOZA BIEGANIEMCZM-4000:00:0800:11:1400:21:4800:32:3500:43:21
100JUREK Piotr 135SZUBINM-5000:00:0800:11:1300:21:5900:32:4400:43:30
101ANDRZEJEWSKI Paweł 227NOWAWIEŚ WIELKAM-4000:00:0700:11:0800:21:5900:33:0200:43:31
102GLIWKA Artur 79GLIWEKINOWROCŁAWM-3000:00:1000:11:1200:21:4900:32:4300:43:34
103KANARKOWSKI Stanisław 172AMATOR - NIEZRZESZONYCZARNOWOM-5000:00:0500:11:4100:22:1900:33:0300:43:35
104BARCZAK Piotr 280BRZOZA BRZOZABIAŁE BŁOTAM-5000:00:0500:10:3200:20:2700:31:3100:43:38
105LIBAN Zygfryd 10TCZEWM-7000:00:0300:11:1500:21:5900:32:5200:43:49
106MONDRY Waldemar 128BYDGOSZCZM-5000:00:0900:11:3800:22:2800:33:1700:43:52
107TOMTAS Konrad 28956. BAZA LOTNICZAINOWROCŁAWM-4000:00:0800:10:5600:21:2000:32:2800:43:54
108KRZYŻANOWSKI Robert 78RUN PASJABYDGOSZCZM-5000:00:1800:11:2900:22:1000:33:0400:44:01
109KOSAKOWSKI Marian 6SZCZECINM-6000:00:0000:11:1900:22:1000:33:1200:44:09
110GROTA Artur 183SOLEC KUJAWSKIM-4000:00:0900:11:1100:22:1200:33:1800:44:26
111SZATKOWSKI Józef 147MORSY Z GRUDZIĄDZAGRUDZIĄDZM-6000:00:0600:11:4000:22:2100:33:1600:44:27
112SŁOMA Maciej 248PRZYŁĘKIM-4000:00:0900:11:1200:22:0700:33:2600:44:27
113BUZALSKI Robert 276ORANGE POLSKABYDGOSZCZM-4000:00:1000:11:2400:22:1900:33:2400:44:30
114RYMARKIEWICZ Małgorzata 209KLINIKA TRIATHLONU BYDGOSZCZBYDGOSZCZK-3000:00:0500:11:2800:22:2400:33:2500:44:34
115SZŁYK Maciej 341SPORT4LIFEINOWROCŁAWM-4000:00:0400:11:4100:22:3400:33:3400:44:36
116BIELECKI Norbert 392OBÓZ BIEGOWY BRZOZA, GRAZIA-RUNNINGKONSTANTYNÓW ŁÓDZKIM-4000:00:1200:11:5900:23:0600:33:5800:44:37
117ROSZAK Zbigniew 86GNIEWKOWOM-3000:00:0800:11:0700:21:5600:33:0400:44:38
118KUJAWA Daniel 4956. BAZA LOTNICZAINOWROCŁAWM-3000:00:2100:11:3300:22:3300:33:4000:44:51
119ŁUGOWSKI Tomasz 46BYDGOSZCZM-3000:00:1100:11:3900:22:4500:33:5700:44:58
120KARWACKI Paweł 404TRISPACEBYDGOSZCZM-3000:00:0700:11:4500:22:3000:33:1900:45:02
121KUŹMIŃSKA Maryla 412BRZOZA BIEGAK-3000:00:0400:11:4800:22:5400:34:0500:45:07
122PASTWA Donata 308TRISPACEBYDGOSZCZK-4000:00:0400:11:5400:22:5600:34:0500:45:09
123SZARMACH Stanisław 72GRÓDEKM-6000:00:0800:11:2500:22:2400:33:4000:45:10
124MUSZYŃSKI Robert 336TRIBA BOSIR BARCINBARCINM-3000:00:3000:12:4800:23:4300:34:4100:45:12
125RUCIŃSKI Marcin 351TRIBA BOSIR BARCINBARCINM-4000:00:3000:12:4800:23:4300:34:4100:45:12
126KOCHANOWSKI Maciej 331BYDGOSZCZM-2000:00:3200:11:5600:23:1300:34:2000:45:12
127STĘPIEŃ Tomasz 186JARUŻYNM-4000:00:1200:11:3000:22:3900:33:5600:45:15
128REPCZYŃSKI Tomasz 53BYDGOSZCZM-2000:00:2000:11:3600:22:4000:33:5600:45:21
129SOBAŃSKI Michał 173BYDGOSZCZM-3000:00:2300:12:0300:23:0800:34:2300:45:23
130KWIATKOWSKI Piotr 107BYDGOSZCZM-3000:00:1100:12:1700:23:3100:34:3300:45:24
131DOMAN Janusz 28UKS SZABLA BRZOZABRZOZAM-6000:00:0300:11:2300:22:3800:34:0000:45:28
132GACKOWSKI Krzysztof 260BYDGOSZCZM-4000:00:0900:11:2600:22:3500:34:0700:45:30
133DĄBKOWSKI Wojciech 34SOLEC KUJAWSKIM-3000:00:2700:12:1900:23:3000:34:3400:45:30
134DĄBKOWSKI Maciej 13SOLEC KUJAWSKIM-4000:00:2600:12:2000:23:3100:34:3400:45:31
135SAK Joanna 278DECATHLON TEAM INOWROCŁAWINOWROCŁAWK-2000:00:0700:11:4000:22:4600:34:0800:45:32
136DAWIDOWICZ Maciej 162BYDGOSZCZM-4000:00:1300:12:0600:23:1600:34:3000:45:32
137UKLEZEWSKI Tomasz 406MOGILNOM-4000:00:1600:12:0400:23:1900:34:3500:45:40
138ŚWIĘCICKI Andrzej 206BYDGOSZCZM-4000:00:0600:11:4500:22:5900:34:2100:45:41
139STEMPNIAK Krzysztof 44INOWROCŁAWM-4000:00:1200:12:0700:23:1500:34:2600:45:42
140SLOTAŁA Dariusz 33KLUB 366 WITUNIAZAKRZEWOM-5000:00:1000:12:2500:23:4600:34:5200:45:50
141MARCINKOWSKI Paweł 192VIVA-TORUŃGRĘBOCINM-5000:00:1000:12:0100:23:1600:34:3200:45:57
142STĘPSKI Marek 178BYDGOSZCZM-4000:00:1300:12:1400:23:2100:34:3400:45:58
143WIŚNIEWSKA Żaneta 204MKS TRZEMESZNOTRZEMESZNOK-2000:00:0900:11:4600:23:1100:34:4100:45:59
144WIŚNIEWSKI Jakub 364BRZOZAM-2000:00:0600:11:5800:23:2200:34:4300:46:00
145BIESIADA Tomasz 279TRISPACEBYDGOSZCZM-4000:00:0900:12:2200:23:4400:34:5800:46:05
146MROZEK Mariusz 356GRUDZIĄDZM-4000:00:2800:12:1400:23:3500:34:5700:46:08
147SZUBARTOWSKI Robert 43BYDGOSZCZM-4000:00:1200:12:3100:23:3700:34:4700:46:10
148KANIA Krzysztof 10256. BAZA LOTNICZAINOWROCŁAWM-2000:00:2500:12:2000:23:4700:35:2400:46:11
149SZULC Edmund 38ZIELONKAM-5000:00:1200:11:4700:23:1400:34:5800:46:27
150GÓRSKI Marian 181SOLECCY BIEGACZESOLEC KUJAWSKIM-6000:00:0300:12:1100:23:3400:34:5700:46:32
151WALIGÓRA Karolina 381BRZOZA BIEGAKOBYLARNIAK-4000:00:0600:11:3600:23:0300:34:4900:46:32
152JUSZCZYK Mirosław 205OSÓWIECM-2000:00:2200:12:3800:24:1200:35:3000:46:36
153MROZIK Andrzej 84BYDGOSZCZM-4000:00:1200:12:2300:23:5900:35:3000:46:40
154TOMCZAK Zbigniew 66ALTOM GNIEZNOGNIEZNOM-6000:00:0600:12:0800:23:3300:35:0400:46:46
155LUZAK Magdalena 164BYDGOSZCZK-2000:00:0900:12:0400:23:2500:35:0300:46:51
156DROŻDŻ Andrzej 30756. BAZA LOTNICZAINOWROCŁAWM-4000:00:3100:12:0900:23:2400:35:0500:46:54
157DRĄG Amelia 384ZŁOTÓWK-100:00:0600:12:1000:23:2300:35:0600:46:55
158LEWANDOWSKI Rafał 422B4SPORTBYDGOSZCZM-3000:00:1300:12:0400:23:3500:35:1900:47:03
159KANTORSKI Zbysław 69COCA-COLA RUNNERSBYDGOSZCZM-5000:00:1100:12:0300:23:2700:35:1100:47:04
160NASIENIAK-CZECH Anna 386GRAZIA RUNNINGGLIWICEK-4000:00:1100:12:2300:24:0100:35:3700:47:05
161STAWCZYK Dariusz 146BYDGOSZCZM-4000:00:1600:12:2100:23:4800:35:2100:47:10
162STANKOWSKA Justyna 314MKS TRZEMESZNOTRZEMESZNOK-4000:00:0700:12:2800:24:0500:35:4400:47:13
163DOBRZAŃSKA Marta 187CIECHOCINEKK-3000:00:1400:12:1500:23:3700:35:3100:47:18
164KATULSKI Radosław 30656. BAZA LOTNICZAINOWROCŁAWM-4000:00:1300:12:1600:23:3700:35:3200:47:19
165TOCZKIEWICZ Piotr 165BRZOZAM-4000:00:0700:12:1900:23:5400:35:3700:47:20
166LUZAK Mirosław 168MWIK BYDGOSZCZBYDGOSZCZM-5000:00:0700:12:2300:23:5800:35:4000:47:21
167SIKORA Antoni 190ŻNIŃSKI KLUB BIEGACZA 1992GĄSAWAM-6000:00:1300:12:2100:23:5900:35:4100:47:22
168MAŚLIŃSKI Mirosław 67SZUBINM-5000:00:0600:12:1300:23:2800:35:2300:47:24
169OSTROMECKI Waldemar 395ROWEROWA BRZOZABYDGOSZCZM-4000:00:1300:12:3200:24:1100:35:5100:47:29
170MAZIARZ Joanna 420WAGANIECK-3000:00:0000:12:1500:23:5600:35:4400:47:34
171MATYSZCZAK Damian 55INOWROCŁAWM-4000:00:2900:12:2500:23:5700:35:5100:47:35
172WAJDA Mariusz 210STRASZYNM-4000:00:1400:12:1800:23:4700:35:4300:47:37
173ZABOROWSKA Beata 212DRZYCIMK-4000:00:1100:12:1200:23:5600:35:5100:47:40
174KOLANOWSKA Grażyna 22BYDGOSZCZK-5000:00:1200:12:3100:23:5900:35:4200:47:42
175DYLEWSKI Artur 93KS ZRYW RADZIEJÓWBYCZYNAM-3000:00:1500:12:1100:23:5400:35:4700:47:45
176BŁAZEJEWSKI Robert 11156. BAZA LOTNICZABRZOZÓWKAM-4000:00:0900:12:4900:24:4800:36:2700:47:49
177MELER-LEWANDOWSKA Katarzyna 100KS ZRYW RADZIEJÓWKRUSZWICAK-3000:00:1400:12:1400:23:5800:35:5000:47:49
178ARACH Przemysław 257BYDGOSZCZM-3000:00:1900:12:2300:23:5100:35:3200:47:50
179WOJTYNOWSKI Artur 325BYDGOSZCZM-4000:00:2000:12:5900:24:4600:36:2500:47:51
180ŚWIETLKI Paweł 380SZKOCJAM-4000:00:0300:11:0400:22:5000:35:1500:47:59
181KOWAL Michał 167NAKŁO NAD NOTECIĄM-4000:00:0700:11:3900:23:1100:35:4000:48:02
182KOLMAJER Rafał 214BYDGOSZCZM-3000:00:0500:12:3200:24:0900:36:0400:48:04
183BICZKOWSKA Magdalena 213BYDGOSZCZK-3000:00:0600:12:3100:24:0900:36:0400:48:04
184MAŁKIŃSKI Józef 155BYDGOSZCZM-6000:00:2000:12:3300:24:1200:36:0500:48:07
185ZUPA Wojciech 134SISU-OWB TEAMBYDGOSZM-5000:00:0400:11:5900:24:0200:35:5900:48:11
186BYRTEK Grzegorz 284BYDGOSZCZM-4000:00:0700:11:4400:23:1300:35:3400:48:12
187SMYK Piotr 118BARCIN 88-190M-3000:00:3000:12:4900:24:2600:36:2900:48:16
188GROCHOWIAK Piotr 117BARCINM-3000:00:3000:12:4900:24:2600:36:2900:48:16
189DZIDO-MIELCAREK Ilona 397KS ZRYW RADZIEJÓWRADZIEJÓWK-3000:00:1400:12:5300:24:5600:36:5000:48:19
190KUKAWKA Damian 267BRZOZAM-4000:00:0900:12:3000:24:1000:36:1900:48:20
191WASILEWSKA Agata 322AMS TRIATHLON BYDGOSZCZ AKADEMIA MISTRZÓW SPORTUBYDGOSZCZK-3000:00:2100:13:1000:25:0800:37:0700:48:20
192WASILEWSKA Martyna 329AMS TRIATHLON BYDGOSZCZ AKADEMIA MISTRZÓW SPORTUBYDGOSZCZK-3000:00:2000:13:1100:25:0900:37:0800:48:21
193RYBAK Mariusz 145SISU-OWB TEAMMAŁE RUDYM-4000:00:0400:12:0000:23:5000:36:1700:48:23
194PŁACZKIEWICZ Robert 316SOL3|SQUADRUNBYDGOSZCZM-3000:00:0800:12:0800:24:0300:36:0300:48:24
195SOWIŃSKA Justyna 194SPÓJNIA BIAŁE BŁOTAŁOCHOWICEK-4000:00:0800:12:3700:24:2900:36:3200:48:33
196ZALASZEWSKI Dawid 287HAZEL TEAMWĄGROWIECM-2000:00:0400:11:4600:23:5100:36:0700:48:35
197MISUN-NOWAK Katarzyna 320AMS TRIATHLON BYDGOSZCZ AKADEMIA MISTRZÓW SPORTUOSÓWIECK-3000:00:2100:13:1000:25:0900:37:0800:48:44
198NOWACKA Małgorzata 348BRZOZA BIEGABYDGOSZCZK-3000:00:0700:12:1100:24:1900:36:3700:48:45
199KRAWCZUK Andrzej 312TEAMKARAŚ-ELBLĄGGDAŃSKM-6000:00:0200:12:3900:24:3200:36:3700:48:47
200MAŁKOWSKI Sebastian 163POTULICEM-3000:00:1600:13:0800:25:2200:37:2200:48:48
201KOPROWICZ Katarzyna 342SWIECIEK-4000:00:0700:12:3700:24:3300:36:4500:48:56
202ŻYWICA Adam 366BRZOZA BIEGABYDGOSZCZM-4000:00:0800:12:4600:24:4600:36:5400:48:59
203KWIATKOWSKI Karol 48INOWROCŁAWM-3000:00:2400:12:4700:24:4400:36:5400:49:00
204GĄSIOREK Tomasz 378BRZOZA BIEGABRZOZAM-5000:00:0500:12:4900:24:5000:36:5800:49:03
205GRABOWSKA-LESISZ Aneta 345KOSZALINK-4000:00:0900:12:2100:24:3500:36:5600:49:03
206MRÓWCZYŃSKI Tomasz 41SARBINOWOM-3000:00:2600:13:1500:25:3500:37:3500:49:08
207ZIĘTARA Rajmund 3152 RBLOG SKŁAD ZEGRZEINOWROCŁAWM-5000:00:3000:12:4200:24:3600:36:4700:49:11
208SPARZYŃSKI Adam 1431 BLWLINOWROCŁAWM-3000:00:1400:12:4400:24:5300:37:0400:49:13
209KURS Jarosław 59TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZBYDGOSZCZM-5000:00:1400:12:4200:24:4400:36:5800:49:29
210NOWACZYK Zygmunt 371BOLT TRZEMESZNOTRZEMESZNOM-5000:00:3700:13:2700:25:4500:37:4700:49:37
211KONIEC Krzysztof 120TKKF WODNIK WIĘCBORKWIĘCBORKM-4000:00:1400:13:1400:25:2500:37:3200:49:39
212BONALSKA Magdalena 87BYDGOSZCZK-3000:00:1500:13:1300:25:2300:37:3000:49:39
213KLATECKI Adam 116JEZUS ŻYJEPRUSZCZM-3000:00:3400:13:1300:25:0400:37:1000:49:47
214KLINIKOWSKI Jacek 149KOCHAM ŻYCIE I...ŚWIEKATOWOM-4000:00:1400:13:2600:25:4600:37:5700:49:56
215BEDNAREK Marta 170CZARNE STOPY.SMWTELNOK-4000:00:1300:12:3900:24:5400:37:2400:49:57
216DRĄG Hubert 334ZŁOTÓWM-4000:00:0600:12:1200:23:5900:36:4500:49:59
217ŁABENDA Piotr 232BYDGOSZCZM-4000:00:2300:13:0600:25:2300:37:4300:50:08
218CZYŻEWSKA Justyna 47BRZOZAK-3000:00:1000:12:3900:24:5800:37:3400:50:15
219ŻMUDZIEJEWSKI Krzysztof 324INOWROCŁAWM-2000:00:3000:14:0600:25:4500:37:5500:50:36
220ANDRZEJEWSKI Ryszard 50BYDGOSZCZM-7000:00:0900:12:2400:24:4600:37:3400:50:37
221BRZUSKIEWICZ Sławomir 259ARTCOPBYDGOSZCZM-5000:00:1800:13:1400:25:3300:38:0500:50:40
222GOŁĘBIEWSKI Krzysztof 303JUST 5BYDGOSZCZM-2000:00:1600:12:4300:25:2200:38:0700:50:45
223KORBEL Ewa 390OBÓZ BIEGOWY BRZOZA, GRAZIA-RUNNINGGLIWICEK-5000:00:2500:13:1400:25:4100:38:1200:50:46
224ZIÓŁKOWSKI Mieczysław 62DECATHLON TEAM INOWROCŁAWJANIKOWOM-5000:00:1400:12:2900:25:1900:38:1600:50:47
225SADOWSKI Michał 252BARTOLEK PLINOWROCŁAWM-3000:00:1000:12:4800:24:5300:37:2800:50:49
226KAZUBOWSKI Jeremiasz 196BIAŁE BŁOTAM-2000:00:1800:13:0900:25:5000:38:2200:50:49
227MORITZ Rafał 37# ŚLIMAKI BARCINBARCINM-4000:00:2900:13:3300:25:5800:38:0700:50:49
228GIOLDA Piotr 64BYDGOSZCZM-2000:00:1700:13:2500:25:4100:38:0200:50:51
229KUJAWA Roger 415ŚLIMAKI BARCINBARCINM-4000:00:2700:13:3400:26:0000:38:0900:50:51
230BRYWCZYŃSKA Justyna 246#SLIMAKIBARCIN / RODOS TEAMPIECHCINK-4000:00:2600:13:3600:26:0100:38:1000:50:52
231STEFANOWICZ Marcin 396SZUBINM-3000:00:0700:12:2600:24:5800:37:5400:50:57
232BRACICHOWICZ Bogumiła 115ŚWIECIEK-5000:00:2600:13:3300:26:0500:38:3800:50:58
233FABROWSKI Dawid 255BYDGOSZCZM-3000:00:2200:13:0400:25:2200:38:0400:51:00
234NOWAK Krzysztof 347TRIBA BOSIR BARCINBARCINM-3000:00:2800:13:1000:25:4000:38:1800:51:02
235WĘGRZYN Wiktoria 385BRZOZAK-100:00:0500:13:0400:25:5300:38:3400:51:03
236MAGDZIARZ Kasia 318KANCELARIA - HMMBYDGOSZCZK-3000:00:2600:13:0900:25:1300:38:1300:51:09
237BRATEK Andrzej 328TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZBYDGOSZCZM-5000:00:1500:12:4700:25:2900:38:1000:51:10
238RYBAK Krzysztof 357PRZYŁĘKIM-6000:00:1100:12:4800:25:1000:38:0100:51:12
239KRYSKE Mariusz 191SPÓJNIA BIAŁE BŁOTABIAŁE BŁOTAM-3000:00:3500:14:1700:26:5800:39:1900:51:13
240BORKOWSKI Adam 273BRZOZA BIEGABYDGOSZCZM-4000:00:1900:13:0800:25:3900:38:2200:51:14
241JURSKI Robert 265BYDGOSZCZM-4000:00:2300:13:4400:26:1700:39:0000:51:18
242BRYCKI Łukasz 266BYDGOSZCZM-3000:00:2300:13:4400:26:1700:39:0100:51:19
243KOLANOWSKI Wojciech 23BYDGOSZCZM-5000:00:1200:13:1000:25:5600:38:4100:51:23
244PAŚ Michał 142CHARTY SZELEJEWOGNIEZNOM-4000:00:1800:13:5100:26:2400:39:0400:51:23
245URBAŃSKI Wojciech 10156. BAZA LOTNICZAINOWROCŁAWM-4000:00:2900:13:4100:26:2300:39:0600:51:24
246JĘDRZEJCZYK Mirosław 231POTULICEM-5000:00:2000:14:0500:26:2100:39:0000:51:26
247JUSZCZAK Jakub 241BYDGOSZCZM-3000:00:2900:13:3400:26:1900:39:1000:51:26
248NURKIEWICZ Jarosław 129KUNG FU PANDY 3BYDGOSZCZM-4000:00:1700:13:1700:25:4700:38:3600:51:28
249MICHNA Justyna 302ŚWIECIEK-4000:00:2200:13:1700:25:5600:38:3700:51:30
250STYKAŁA Adrianna 110BUKOWIECK-100:00:2100:13:1800:25:5700:38:3800:51:31
251STYKAŁA Magdalena 10986-122 BUKOWIECK-4000:00:2100:13:1800:25:5700:38:3800:51:31
252ZAKOŚCIELNY Krzysztof 207WIĘCBORKM-5000:00:1600:13:3200:26:1300:38:5800:51:40
253KULINSKI Zbigniew 121INOWROCŁAWM-3000:00:2400:12:4700:24:5700:38:0800:51:42
254JAMNY Miłosz 359BYDGOSZCZM-6000:00:1600:12:4400:25:0900:38:1700:51:44
255GRONOWSKI Marcin 98BYDGOSZCZM-2000:00:1900:13:1700:25:5700:38:4200:51:45
256DERENDA Mirosław 701 BLWLINOWROCŁAWM-4000:00:1500:13:0600:25:3700:38:3000:51:47
257STRABEL Piotr 68BYDGOSZCZM-6000:00:1800:13:5300:26:4400:39:3000:51:49
258DRÓŻDŻ Małgorzata 258BRZOZAK-3000:00:3100:13:5500:26:3100:39:2100:51:52
259PORAZINSKA Viktoria 275BYDGOSZCZ NA START.BYDGOSZCZK-4000:00:1000:13:1500:26:1100:39:0000:51:55
260BRZOZOWSKI Jarosław 65BRZOZA TRI TEAMBRZOZAM-5000:00:2200:13:4100:26:2500:39:1700:51:55
261MILO Adam 360TORUŃM-4000:00:2200:13:2600:26:0100:39:0000:51:56
262TYLUTKI Radosław 253# ŚLIMAKI BARCINBARCINM-3000:00:2700:13:3400:26:1800:39:1100:51:59
263KUCHARSKI Jarosław 254# ŚLIMAKI BARCINBARCINM-4000:00:2600:13:3600:26:1900:39:1200:52:01
264BOROWIEC Wioleta 127BBL SZUBINKOWALEWOK-3000:00:0800:13:1000:26:0200:39:0300:52:09
265LEWANDOWSKA Dorota 235KOŚCIELEC 6AK-4000:00:1600:13:0000:25:5400:38:4800:52:13
266MAKUCH Mikołaj 71NOWA WIEŚ WIELKAM-2000:00:3000:14:0600:27:0000:39:5800:52:13
267KOSIARSKI Tomasz 239BYDGOSZCZM-4000:00:2300:14:1400:27:1500:40:0100:52:20
268TURZYŃSKI Jacek 288PRZYŁĘKIM-4000:00:3100:13:4100:26:3800:39:3900:52:22
269MALAK Robert 285PRZYLEKIM-4000:00:3200:13:4000:26:3700:39:3900:52:22
270KUCZEK Monika 311KS ZRYW RADZIEJÓWRADZIEJÓWK-3000:00:1300:14:1000:26:5900:39:3700:52:24
271STĘPIEŃ Monika 75CZARNE STOPY.SMBYDGOSZCZK-4000:00:1300:13:2700:26:0800:39:0800:52:24
272KRYSZTOFIAK Robert 61BRZOZAM-4000:00:1700:13:1600:26:0900:39:1600:52:27
273KONONOWICZ Zuzanna 40BYDGOSZCZK-100:00:1500:13:5700:26:5400:39:5500:52:38
274GÓRSKA Joanna 201TASAK TEAMNOWA WIEŚ WIELKAK-3000:00:1700:14:0100:27:0200:40:0300:52:47
275ANASZEWICZ Marzena 405PRZYŁĘKIK-4000:00:0600:13:2300:26:1900:39:3200:52:49
276WEGNER Roman 219NIEMCZM-5000:00:1400:13:1400:26:0700:39:2300:52:49
277BUDZIK Kazimierz 171GRUDZIĄDZM-6000:00:1500:14:0000:26:5600:39:5200:52:49
278MICHALIK Łukasz 337BRZOZA BIEGABRZOZAM-3000:00:3100:14:2400:27:2600:40:1600:52:50
279RENC Patryk 369SERCE TYBETUBYDGOSZCZM-2000:00:2600:13:5200:26:5500:39:5300:52:53
280TREPANOWSKI Tomasz 264PRZYŁĘKIM-5000:00:2100:14:1300:27:0500:39:5800:52:57
281STASZEWSKA Marzena 394OBÓZ BIEGOWY BRZOZA, GRAZIA-RUNNINGRUDA ŚLĄSKAK-3000:00:2200:13:3200:26:3500:39:5200:52:59
282CZECH Jacek 387GRAZIA RUNNINGGLIWICEM-4000:00:2700:13:3700:26:4300:39:5400:52:59
283JAŻDŻEWSKA Grażyna 58BYDGOSZCZK-4000:00:0300:13:5800:26:5500:39:5900:53:01
284CENTKOWSKA Iwona 175KS ZRYW RADZIEJÓWRADZIEJÓWK-4000:00:1200:13:3500:26:3000:39:4100:53:01
285KUBIAK Małgorzata 418INOWROCŁAWK-5000:00:3000:13:5000:26:4900:39:5600:53:09
286KALACZYŃSKI Grzegorz 159BYDGOSZCZM-4000:00:1900:13:4900:26:4400:39:5700:53:11
287PITUŁA Monika 113TORUŃK-3000:00:3100:14:1300:27:1100:40:0800:53:12
288KOWALSKI Grzegorz 2685-378 BYDGOSZCZM-5000:00:0900:13:1500:26:2000:39:4800:53:17
289NAWROCKI Marcin 73DELIKATESY RYBNE FISHKA.PLBYDGOSZCZM-3000:00:3300:14:0400:26:5600:39:5500:53:25
290STAWOWSKA-WATRAS Marta 74DELIKATESY RYBNE FISHKA.PLBYDGOSZCZK-3000:00:3300:14:0400:26:5600:39:5500:53:25
291DUTKIEWICZ Gracjan 417PRZYŁĘKIM-4000:00:1900:13:1100:25:5900:39:5300:53:29
292KRUSZYNA Renata 92DZIEMIONNAK-3000:00:0800:13:3300:26:4300:40:0900:53:30
293TOCZKIEWICZ Kaja 166BRZOZAK-100:00:0700:14:0600:27:3500:40:3300:53:36
294FARBICKA-ŻYWICA Paulina 367BRZOZA BIEGABYDGOSZCZK-4000:00:0500:13:4900:27:0400:40:2600:53:56
295GROTT Bartłomiej 261BYDGOSZCZM-4000:00:2500:13:4300:26:5900:40:3400:54:12
296MOYS Tomasz 200KOLINCZM-5000:00:1900:14:0900:27:2800:40:5100:54:19
297SŁOMA Maria 249PRZYŁĘKIK-100:00:1900:15:0800:29:0000:42:2700:54:22
298ANDRYSZAK Vanessa 350ROWEROWA BRZOZANOWA WIEŚ WIELKAK-100:00:0800:13:5100:27:1700:40:5400:54:28
299GRZYWACZ Marcin 203BYDGOSZCZM-3000:00:1200:12:4800:25:5400:40:4900:54:30
300KASPROWICZ Piotr 97JW1515 BYDGOSZCZBYDGOSZCZM-3000:00:1500:14:1000:27:3800:41:2600:54:39
301KOMAJDA Jarosław 180SOLECCY BIEGACZESOLEC KUJAWSKIM-5000:00:1800:14:2400:27:4300:41:0400:54:42
302WEŁNICKI Waldemar 217GOSIR OSIELSKOZAMOŚĆM-4000:00:1800:14:2200:27:4300:41:0300:54:42
303DOBOSZ Kamil 372BYDGOSZCZM-3000:00:3100:14:0500:27:3400:41:1700:54:42
304WIŚNIEWSKI Włodzimierz 179TORUŃM-5000:00:2800:14:0100:27:1700:40:5500:54:43
305CENTKOWSKA Ewelina 327SPCCIECHOCINEKK-3000:00:2900:14:0200:27:2100:40:5700:54:43
306MAKUCH-DOBOSZ Urszula 373BYDGOSZCZK-4000:00:3100:14:0500:27:3400:41:1800:54:43
307DĄBROWSKI Jarek 125URSASOLEC KUJAWSKIM-4000:00:3200:14:2600:27:4200:41:1300:54:44
308ROŚ Adam 184WARSZAWAM-4000:00:3200:14:4000:28:2100:42:0000:54:48
309ROŚ Maciej 185WARSZAWAM-100:00:3100:14:4100:28:2300:42:0100:54:49
310JASKULSKI Bartosz 197ŁOCHOWOM-4000:00:1500:14:4700:28:1200:41:4800:54:59
311KRYSZTOFIAK Michał 377BYDGOSZCZM-4000:00:2600:14:2400:28:0000:41:4600:55:03
312SZTEJKA Damian 245BYDGOSZCZM-4000:00:3400:14:4600:28:2700:41:5000:55:04
313SALITA Lech 32ALTOM GNIEZNOGNIEZNOM-5000:00:2200:14:3500:28:0700:41:3800:55:05
314SZTEJKA Jolanta 244BYDGOSZCZK-4000:00:3200:14:4800:28:2900:41:5300:55:07
315NIKOŁAJEW Monika 96BYDGOSZCZK-3000:00:1700:14:0700:27:3400:41:1600:55:10
316HEBDA Damian 24256. BAZA LOTNICZAGNIEWKOWOM-3000:00:2800:14:0700:28:0100:41:4800:55:24
317JENDRZEJCZAK Dawid 269BARCINM-2000:00:3400:14:3200:27:5200:41:3700:55:33
318JĘDRZEJCZYK Marzenna 230POTULICEK-5000:00:2000:14:3100:28:0800:41:5400:55:36
319PAWLACZYK-MATELA Emilia 338BYDGOSZCZK-3000:00:2500:14:4800:28:0900:41:3100:55:36
320GADOMSKA Maria 221RUN BYDGOSZCZBYDGOSZCZK-6000:00:1300:14:0100:27:1300:42:1300:55:49
321RYDLEWSKI Marek 237RUN BYDGOSZCZCIELEM-4000:00:3300:14:5100:28:4400:42:1900:55:50
322RYDLEWSKI Andrzej 220RUN BYDGOSZCZBYDGOSZCZM-3000:00:3300:14:5100:28:4400:42:1900:55:50
323KOSAKOWSKA Barbara 7OBÓZ BIEGOWYSZCZECINK-5000:00:2400:14:1700:28:3300:42:1000:56:05
324KOLSKI Michał 119INOWROCŁAWM-3000:00:1100:14:2000:28:1800:42:0600:56:11
325SCHEFFS Miroslaw 281PARKOWOM-5000:00:1100:14:0600:27:3800:41:5000:56:12
326KUDŁA Krzysztof 177BYDGOSZCZM-6000:00:0700:13:4700:27:4000:41:5200:56:14
327ZIELIŃSKI Radosław 122BYDGOSZCZM-3000:00:2300:14:2400:28:1500:42:1900:56:14
328SZELĄG Wojciech 95INOWROCŁAWM-5000:00:2400:14:1100:27:4900:41:4600:56:14
329SKORUPKA Radek 370BYDGOSZCZM-3000:00:2600:14:2500:27:5900:41:4600:56:15
330MAZUR Justyna 332BYDGOSZCZK-2000:00:1600:14:1600:28:4200:42:5300:56:37
331CYBUL Anna 361BYDGOSZCZK-4000:00:2300:14:2600:28:0900:42:2200:56:52
332SKRZĄTEK Anna 286PRZYŁĘKIK-4000:00:2100:14:1500:28:0900:42:2000:56:54
333GAJZLER Jerzy 51BYDGOSZCZM-6000:00:1300:13:5700:28:0700:42:5500:57:30
334RAMBOWICZ Andrzej 344BYDGOSZCZM-4000:00:3500:14:4600:28:4300:43:0600:57:36
335KUKAWKA Aleksandra 268BRZOZAK-4000:00:1900:15:1900:29:4200:43:5700:57:39
336KWIATKOWSKI Pawel 333BYDGOSZCZM-2000:00:1600:14:1600:28:4200:42:5300:57:42
337PISZCZYGŁOWA Bernadeta 57GORZÓW WIELKOPOLSKIK-4000:00:1600:14:1100:28:3300:43:0400:57:44
338TROJAK Jakub 353KOSZALINM-100:00:3400:16:2600:31:3100:45:0900:57:48
339POBIEDZIŃSKA Marta 362POLONIA BYDGOSZCZ SLABYDGOSZCZK-2000:00:2800:15:2000:29:0900:43:5600:58:17
340CIEŚLICKI Krzysztof 363SISU-OWB TEAMBYDGOSZCZM-3000:00:2900:15:1900:29:0900:43:5600:58:17
341BIELECKA Dorota 391OBÓZ BIEGOWY BRZOZA, GRAZIA-RUNNINGKONSTANTYNÓW ŁÓDZKIK-4000:00:2500:16:5000:32:4400:45:5400:58:28
342TRZYMKOWSKI Adrian 153BYDGOSZCZM-2000:00:2400:14:1800:28:2400:43:2300:58:36
343HĘSIAK Marta 375SOPOTK-2000:00:1500:14:4600:29:2500:44:2000:59:01
344CZEŚĆ Radosław 80INOWROCŁAW BIEGAŁÓDŹM-4000:00:2500:14:4200:28:5600:44:0200:59:02
345WYKRZYKOWSKI Andrzej 305CHEŁMNOM-6000:00:0800:14:2100:29:0000:44:1100:59:04
346KNIOŁA Lucyna 52KUJAWSKO-POMORSKIEK-5000:00:2300:14:4400:28:5800:44:0300:59:04
347KŁOBUKOWSKA Patrycja 323LOTOS RUNNING TEAMGDAŃSKK-2000:00:3000:14:3600:29:0600:44:1100:59:05
348WINIECKA Dorota 76ROJEWOK-4000:00:2000:14:5300:29:1600:44:0900:59:07
349DĘBSKI Jan 89SOŁTYSSUCHARZEWOM-6000:00:1300:14:3200:28:4300:43:4900:59:13
350SAWIEŁAJC Michał 216BIZON TEAMBYDGOSZCZM-4000:00:2500:14:3800:29:0100:44:0200:59:21
351UGOREK Mirosław 262BYDGOSZCZM-3000:00:0800:13:4700:27:5600:43:2800:59:43
352BIELINSKI Karol 243PRĄDOCINM-3000:00:3100:15:3700:30:1000:45:2601:00:13
353ZIELIŃSKI Andrzej 90TORUŃM-4000:00:2200:15:1300:30:0700:45:3401:00:21
354KAPELIŃSKI Stanisław 298RODOS TEAMBYDGOSZCZM-5000:00:2800:15:3600:30:1100:45:2501:00:53
355NALEWALSKA Justyna 182SERCE TYBETUBYDGOSZCZK-2000:00:2700:15:1800:30:0900:46:0601:01:22
356LENC Janusz 17TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZBYDGOSZCZM-6000:00:2400:16:3800:31:3600:46:3001:01:25
357UCIŃSKI Edward 157TKKF INSTALATOR PELIKAN SZUBINSZUBINM-7000:00:0600:15:0300:30:3200:46:1401:02:05
358SZYMAŃSKA Adrianna 225LATAJĄCE BIZONYBYDGOSZCZK-3000:00:1600:15:1800:30:2800:46:2201:02:47
359MIAZGA Adam 382BRZOZAM-3000:00:2000:16:1400:31:3600:47:3101:03:24
360MIAZGA Katarzyna 388BRZOZAK-3000:00:2000:16:1400:31:3600:47:3101:03:24
361OLSZEWSKA-PAWLACZYK Dorota 12BYDGOSZCZK-3000:00:3700:16:3000:31:5500:47:2501:03:25
362ROŻYŃSKA Monika 368BYDGOSZCZK-2000:00:2700:16:1000:31:5200:47:5201:04:24
363OKOŃSKA Małgorzata 137INOWROCŁAWK-5000:00:0300:15:5900:32:0400:48:1001:04:42
364DUDEK Marzena 108INOWROCŁAWK-5000:00:2200:16:3700:32:0500:48:1201:04:44
365KWIATKOWSKA Maja 106BYDGOSZCZK-2000:00:2100:16:3800:32:0600:48:1301:04:45
366KARASZEWSKI Sławomir 161RÓŻANKOWOM-4000:00:1500:15:2700:31:2600:48:0001:04:50
367PAŚ Katarzyna 141CHARTY SZELEJEWOGNIEZNOK-4000:00:1700:16:2500:32:0900:48:3201:05:29
368WRUK Justyna 294GRODEKK-4000:00:0800:16:0800:32:2600:49:0801:05:52
369NOWICKA Tatiana 365ŚWIECIEK-4000:00:0800:16:0800:32:2600:49:0801:05:52
370GRZYWACZ Karolina 202BYDGOSZCZK-3000:00:1200:16:1700:32:2700:48:5901:05:58
371PÓŁGĘSEK Rafał 105SOLEC KUJAWSKIM-4000:00:3400:16:3800:32:5000:49:3501:06:15
372FRĄCKOWSKI Łukasz 358BYDGOSZCZM-2000:00:3200:15:4600:32:0900:49:2701:06:21
373SŁOMA Natasza 238PRZYŁEKIK-4000:00:1900:16:4400:33:4800:50:4301:07:00
374SZYMAŃSKI Szymon 35BYDGOSZCZM-3000:00:1000:15:5600:32:3200:49:5101:07:09
375BIEGAŁA Kamil 297WAGANIECM-2000:00:1500:16:3500:32:5300:49:4101:07:11
376SZYSZKA Joanna 295INOWROCŁAWK-3000:00:1400:16:3700:32:5400:49:4401:07:12
377DRUŻYŃSKI Sebastian 114TORUŃM-3000:00:3200:16:1300:32:3000:49:4901:07:26
378KUCHARSKI Adam 124BUDZYŃM-5000:00:2400:16:5200:33:0600:49:5801:07:41
379WIŚNIEWSKA Ewa 123MROCZAK-5000:00:2400:16:5200:33:0600:49:5801:07:41
380BŁASZKIEWICZ Marzena 291BORÓWNOK-4000:00:1800:15:5500:33:4900:51:5201:07:52
381BARWIKOWSKA Bogusia 282SOLEC KUJAWSKIK-4000:00:1600:15:5700:33:5100:51:5401:07:54
382RATAJ Maciej 401ŁOCHOWOM-4000:00:2700:15:4100:31:5200:49:2501:08:24
383SWOBODA Daniel 140BIAŁE BŁOTAM-3000:00:2000:19:3100:38:1200:57:1801:17:27
384SWOBODA Krzysztof 139POTULICEM-6000:00:1900:19:3200:38:1300:57:1901:17:28
385FRĄSZCZAK Tadeusz 189REMBIS JANIKOWOJANIKOWOM-6000:00:0200:14:5700:29:4800:45:20
386ROSIŃSKA Janina 414PABIANICEK-7000:00:0500:28:3400:54:33
KUZIEMSKA Anna 408SKIERNIEWICEK-30DNF00:16:50 DNF00:32:44 DNF00:49:12 DNF DNF
SYREK Grażyna 389OBÓZ BIEGOWY BRZOZA, GRAZIA-RUNNINGKĘDZIERZYN-KOŹLEK-40DNF00:13:41 DNF DNF DNF DNF
Znaleziono 388 wynik(ów)