XII BIEG SYLWESTROWY

Organizator/ Organizer:
Hotel Brzoza
Data/ Date:
2018-12-31
Miejsce/ Place:
Brzoza
Dystans/ Distance:
10 km
Zgłoszonych/ Registered:
438
Wystartowało/ Started:
388
Nie ukończyło/ Not finished:
2
Ukończyło/ Finished:
386
Na trasie/ On track:
0

Klasyfikacja/ Classiffication: K-40

Wyniki nieoficjalne !!!
Pełne wyniki/ Full Results : PDF | CSV
Wyniki uproszczone/ Simple results : PDF | PDF2 | CSV
 
Klasyfikacje w punktach pomiarowych/ Classification for time points: 2.5km | 4.85km | 7.2km | 9.55km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii/ Classification by category: Wszyscy | Kobiety | Mężczyźni | K-1 | M-1 | K-20 | M-20 | K-30 | M-30 | K-40 | M-40 | K-50 | M-50 | K-60 | M-60 | K-70 | M-70

Msc/ RnkZawodnik/ NameNumer/ BibKlub/ TeamMiejscowość/ CityKraj/ CountryKategoria/ CategoryMkat/ CatRnkK/M/ W/MCzas startu/Start time2.5km4.85km7.2km9.55kmCzas
netto
10km
Czas
brutto
10km
Różn/ GapTempo
min/km
Tempo
km/h
           
1CZAJKOWSKA Sylwia 283ŻÓŁTOKRÓLEWSCYBYDGOSZCZK-401K 600:00:0300:10:4000:20:4900:30:5300:41:0300:42:50.7000:42:54.15 4:1714
2PALACZ Wioletta 299BYDGOSZCZK-402K 1200:00:0400:11:0800:21:3700:32:1600:43:0600:45:02.1500:45:06.20+00:02:114:3013.3
3PASTWA Donata 308TRISPACEBYDGOSZCZK-403K 1500:00:0400:11:5400:22:5600:34:0500:45:0900:47:10.5000:47:14.75+00:04:194:4312.7
4WALIGÓRA Karolina 381BRZOZA BIEGAKOBYLARNIAK-404K 1800:00:0600:11:3600:23:0300:34:4900:46:3200:48:30.7000:48:37.55+00:05:404:5112.4
5NASIENIAK-CZECH Anna 386GRAZIA RUNNINGGLIWICEK-405K 2100:00:1100:12:2300:24:0100:35:3700:47:0500:49:06.0000:49:17.00+00:06:154:5412.2
6STANKOWSKA Justyna 314MKS TRZEMESZNOTRZEMESZNOK-406K 2200:00:0700:12:2800:24:0500:35:4400:47:1300:49:09.3000:49:17.10+00:06:184:5512.2
7ZABOROWSKA Beata 212DRZYCIMK-407K 2400:00:1100:12:1200:23:5600:35:5100:47:4000:49:44.8000:49:55.95+00:06:544:5812.1
8SOWIŃSKA Justyna 194SPÓJNIA BIAŁE BŁOTAŁOCHOWICEK-408K 3200:00:0800:12:3700:24:2900:36:3200:48:3300:50:35.2000:50:43.85+00:07:445:0311.9
9KOPROWICZ Katarzyna 342SWIECIEK-409K 3500:00:0700:12:3700:24:3300:36:4500:48:5600:51:07.7000:51:14.90+00:08:175:0611.7
10GRABOWSKA-LESISZ Aneta 345KOSZALINK-4010K 3600:00:0900:12:2100:24:3500:36:5600:49:0300:51:15.8500:51:25.30+00:08:255:0711.7
11BEDNAREK Marta 170CZARNE STOPY.SMWTELNOK-4011K 3800:00:1300:12:3900:24:5400:37:2400:49:5700:52:12.0000:52:25.15+00:09:215:1311.5
12BRYWCZYŃSKA Justyna 246#SLIMAKIBARCIN / RODOS TEAMPIECHCINK-4012K 4000:00:2600:13:3600:26:0100:38:1000:50:5200:52:53.5500:53:19.65+00:10:025:1711.3
13MICHNA Justyna 302ŚWIECIEK-4013K 4500:00:2200:13:1700:25:5600:38:3700:51:3000:53:47.9500:54:10.25+00:10:575:2211.2
14STYKAŁA Magdalena 10986-122 BUKOWIECK-4014K 4700:00:2100:13:1800:25:5700:38:3800:51:3100:53:49.1000:54:10.25+00:10:585:2211.1
15PORAZINSKA Viktoria 275BYDGOSZCZ NA START.BYDGOSZCZK-4015K 4900:00:1000:13:1500:26:1100:39:0000:51:5500:54:12.5500:54:23.05+00:11:215:2511.1
16LEWANDOWSKA Dorota 235KOŚCIELEC 6AK-4016K 5100:00:1600:13:0000:25:5400:38:4800:52:1300:54:34.2000:54:50.35+00:11:435:2711
17STĘPIEŃ Monika 75CZARNE STOPY.SMBYDGOSZCZK-4017K 5300:00:1300:13:2700:26:0800:39:0800:52:2400:54:48.0500:55:01.95+00:11:575:2810.9
18ANASZEWICZ Marzena 405PRZYŁĘKIK-4018K 5600:00:0600:13:2300:26:1900:39:3200:52:4900:55:04.8500:55:11.80+00:12:145:3010.9
19JAŻDŻEWSKA Grażyna 58BYDGOSZCZK-4019K 5800:00:0300:13:5800:26:5500:39:5900:53:0100:55:22.6500:55:26.60+00:12:315:3210.8
20CENTKOWSKA Iwona 175KS ZRYW RADZIEJÓWRADZIEJÓWK-4020K 5900:00:1200:13:3500:26:3000:39:4100:53:0100:55:22.9000:55:35.20+00:12:325:3210.8
21FARBICKA-ŻYWICA Paulina 367BRZOZA BIEGABYDGOSZCZK-4021K 6500:00:0500:13:4900:27:0400:40:2600:53:5600:56:17.4500:56:23.25+00:13:265:3710.7
22MAKUCH-DOBOSZ Urszula 373BYDGOSZCZK-4022K 6800:00:3100:14:0500:27:3400:41:1800:54:4300:57:07.3000:57:38.45+00:14:165:4210.5
23SZTEJKA Jolanta 244BYDGOSZCZK-4023K 7000:00:3200:14:4800:28:2900:41:5300:55:0700:57:16.6000:57:49.35+00:14:255:4310.5
24SKRZĄTEK Anna 286PRZYŁĘKIK-4024K 7700:00:2100:14:1500:28:0900:42:2000:56:5400:59:21.1500:59:43.05+00:16:305:5610.1
25CYBUL Anna 361BYDGOSZCZK-4025K 7800:00:2300:14:2600:28:0900:42:2200:56:5200:59:22.9500:59:46.30+00:16:325:5610.1
26KUKAWKA Aleksandra 268BRZOZAK-4026K 7900:00:1900:15:1900:29:4200:43:5700:57:3900:59:56.1001:00:15.55+00:17:055:5910
27PISZCZYGŁOWA Bernadeta 57GORZÓW WIELKOPOLSKIK-4027K 8000:00:1600:14:1100:28:3300:43:0400:57:4401:00:19.8001:00:36.05+00:17:296:029.9
28BIELECKA Dorota 391OBÓZ BIEGOWY BRZOZA, GRAZIA-RUNNINGKONSTANTYNÓW ŁÓDZKIK-4028K 8100:00:2500:16:5000:32:4400:45:5400:58:2801:00:35.9501:01:01.15+00:17:456:039.9
29WINIECKA Dorota 76ROJEWOK-4029K 8600:00:2000:14:5300:29:1600:44:0900:59:0701:01:51.8501:02:11.90+00:19:016:119.7
30PAŚ Katarzyna 141CHARTY SZELEJEWOGNIEZNOK-4030K 9500:00:1700:16:2500:32:0900:48:3201:05:2901:08:24.8001:08:42.70+00:25:346:508.8
31NOWICKA Tatiana 365ŚWIECIEK-4031K 9600:00:0800:16:0800:32:2600:49:0801:05:5201:08:48.8501:08:57.30+00:25:586:528.7
32WRUK Justyna 294GRODEKK-4032K 9700:00:0800:16:0800:32:2600:49:0801:05:5201:08:49.1001:08:57.15+00:25:586:528.7
33SŁOMA Natasza 238PRZYŁEKIK-4033K 9900:00:1900:16:4400:33:4800:50:4301:07:0001:09:55.7001:10:14.70+00:27:056:598.6
34BŁASZKIEWICZ Marzena 291BORÓWNOK-4034K 10100:00:1800:15:5500:33:4900:51:5201:07:5201:10:23.5501:10:42.10+00:27:327:028.5
35BARWIKOWSKA Bogusia 282SOLEC KUJAWSKIK-4035K 10200:00:1600:15:5700:33:5100:51:5401:07:5401:10:25.4501:10:42.25+00:27:347:028.5
SYREK Grażyna 389OBÓZ BIEGOWY BRZOZA, GRAZIA-RUNNINGKĘDZIERZYN-KOŹLEK-40DNF00:13:41 DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
Znaleziono 36 wynik(ów)