XII BIEG SYLWESTROWY

Organizator/ Organizer:
Hotel Brzoza
Data/ Date:
2018-12-31
Miejsce/ Place:
Brzoza
Dystans/ Distance:
10 km
Zgłoszonych/ Registered:
438
Wystartowało/ Started:
388
Nie ukończyło/ Not finished:
2
Ukończyło/ Finished:
386
Na trasie/ On track:
0

Klasyfikacja/ Classiffication: M-20

Wyniki nieoficjalne !!!
Pełne wyniki/ Full Results : PDF | CSV
Wyniki uproszczone/ Simple results : PDF | PDF2 | CSV
 
Klasyfikacje w punktach pomiarowych/ Classification for time points: 2.5km | 4.85km | 7.2km | 9.55km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii/ Classification by category: Wszyscy | Kobiety | Mężczyźni | K-1 | M-1 | K-20 | M-20 | K-30 | M-30 | K-40 | M-40 | K-50 | M-50 | K-60 | M-60 | K-70 | M-70

Msc/ RnkZawodnik/ NameNumer/ BibKlub/ TeamMiejscowość/ CityKraj/ CountryKategoria/ CategoryMkat/ CatRnkK/M/ W/MCzas startu/Start time2.5km4.85km7.2km9.55kmCzas
netto
10km
Czas
brutto
10km
Różn/ GapTempo
min/km
Tempo
km/h
           
1ZALEWSKI Krystian 400UKS BARNIM GOLENIÓWGOLENIÓWM-201M 100:00:0200:07:1900:14:1500:21:1300:28:1400:29:30.9000:29:32.95 2:5720.3
2PAWLAK Bartosz 3WKS GRUNWALD POZNAŃPADNIEWKOM-202M 300:00:0200:07:5800:15:3300:23:1500:30:5500:32:18.6500:32:20.70+00:02:473:1318.6
3KŁOPOTEK Patryk 150WRB / UMBBYDGOSZCZM-203M 500:00:0100:08:3900:17:0400:25:2900:34:0200:35:36.4500:35:37.90+00:06:053:3316.9
4DĄBROWSKI Paweł 14TORUŃM-204M 1200:00:0200:09:1100:17:4300:26:2500:35:0600:36:45.0500:36:47.05+00:07:143:4016.3
5PAWŁOWSKI Tomasz 16ZIELONKAM-205M 1300:00:0100:09:1300:17:4900:26:3200:35:1600:36:49.9000:36:51.65+00:07:193:4116.3
6ZIELIŃSKI Nicolas 223WWW.OLIMPIASPORT.PLBYDGOSZCZM-206M 2400:00:0100:09:4200:18:5300:28:1200:37:2200:38:58.6500:39:00.40+00:09:273:5315.4
7WARSZAWSKI Przemysław 228BYDGOSZCZM-207M 3100:00:0300:09:4200:19:0100:28:2000:37:3600:39:15.0000:39:18.65+00:09:443:5515.3
8BETHKE Sławek 133TRISPACEBYDGOSZCZM-208M 3900:00:0500:10:0600:19:5200:29:1900:38:4000:40:21.5000:40:26.50+00:10:504:0214.9
9MARCHEL Tomasz 20SOLEC KUJAWSKIM-209M 4500:00:0300:09:5100:19:3400:29:3200:39:1700:41:04.5500:41:08.35+00:11:334:0614.6
10KALACZYŃSKI Miłosz 158POLONIA BYDGOSZCZ SLABYDGOSZCZM-2010M 4900:00:0400:10:1800:20:0600:30:0500:40:0700:41:40.5000:41:45.20+00:12:094:1014.4
11CYROK Maciej 94MOKREM-2011M 7500:00:1000:11:0700:21:2300:31:4900:42:0200:43:40.9000:43:51.55+00:14:104:2213.7
12BRZĄKAŁA Hubert 126PROJEKT PANDORABYDGOSZCZM-2012M 7900:00:2900:11:0100:21:3400:32:0700:42:1800:44:04.0000:44:33.65+00:14:334:2413.6
13KOCHANOWSKI Maciej 331BYDGOSZCZM-2013M 10800:00:3200:11:5600:23:1300:34:2000:45:1200:46:56.8000:47:29.75+00:17:254:4112.8
14REPCZYŃSKI Tomasz 53BYDGOSZCZM-2014M 11400:00:2000:11:3600:22:4000:33:5600:45:2100:47:16.7500:47:37.40+00:17:454:4312.7
15KANIA Krzysztof 10256. BAZA LOTNICZAINOWROCŁAWM-2015M 12400:00:2500:12:2000:23:4700:35:2400:46:1100:47:46.2000:48:11.40+00:18:154:4612.6
16WIŚNIEWSKI Jakub 364BRZOZAM-2016M 12600:00:0600:11:5800:23:2200:34:4300:46:0000:47:59.3000:48:05.65+00:18:284:4712.5
17JUSZCZYK Mirosław 205OSÓWIECM-2017M 13600:00:2200:12:3800:24:1200:35:3000:46:3600:48:39.7500:49:02.25+00:19:084:5212.3
18ZALASZEWSKI Dawid 287HAZEL TEAMWĄGROWIECM-2018M 16700:00:0400:11:4600:23:5100:36:0700:48:3500:50:35.2000:50:39.40+00:21:045:0311.9
19GOŁĘBIEWSKI Krzysztof 303JUST 5BYDGOSZCZM-2019M 18100:00:1600:12:4300:25:2200:38:0700:50:4500:52:43.9500:53:00.50+00:23:135:1611.4
20ŻMUDZIEJEWSKI Krzysztof 324INOWROCŁAWM-2020M 18400:00:3000:14:0600:25:4500:37:5500:50:3600:52:50.5000:53:20.55+00:23:195:1711.4
21GIOLDA Piotr 64BYDGOSZCZM-2021M 18800:00:1700:13:2500:25:4100:38:0200:50:5100:53:04.8000:53:22.25+00:23:335:1811.3
22KAZUBOWSKI Jeremiasz 196BIAŁE BŁOTAM-2022M 19100:00:1800:13:0900:25:5000:38:2200:50:4900:53:10.1000:53:28.65+00:23:395:1911.3
23GRONOWSKI Marcin 98BYDGOSZCZM-2023M 20800:00:1900:13:1700:25:5700:38:4200:51:4500:54:02.5500:54:21.55+00:24:315:2411.1
24MAKUCH Mikołaj 71NOWA WIEŚ WIELKAM-2024M 21500:00:3000:14:0600:27:0000:39:5800:52:1300:54:13.0500:54:43.30+00:24:425:2511.1
25RENC Patryk 369SERCE TYBETUBYDGOSZCZM-2025M 22200:00:2600:13:5200:26:5500:39:5300:52:5300:54:55.7000:55:22.15+00:25:245:2910.9
26JENDRZEJCZAK Dawid 269BARCINM-2026M 24900:00:3400:14:3200:27:5200:41:3700:55:3300:57:49.5000:58:24.35+00:28:185:4710.4
27KWIATKOWSKI Pawel 333BYDGOSZCZM-2027M 25600:00:1600:14:1600:28:4200:42:5300:57:4200:59:50.4501:00:06.50+00:30:195:5910
28TRZYMKOWSKI Adrian 153BYDGOSZCZM-2028M 26000:00:2400:14:1800:28:2400:43:2300:58:3601:00:58.2001:01:23.10+00:31:276:059.8
29FRĄCKOWSKI Łukasz 358BYDGOSZCZM-2029M 27500:00:3200:15:4600:32:0900:49:2701:06:2101:09:16.5501:09:49.45+00:39:456:558.7
30BIEGAŁA Kamil 297WAGANIECM-2030M 27700:00:1500:16:3500:32:5300:49:4101:07:1101:10:19.1001:10:34.70+00:40:487:018.5
Znaleziono 30 wynik(ów)