XII BIEG SYLWESTROWY

Organizator/ Organizer:
Hotel Brzoza
Data/ Date:
2018-12-31
Miejsce/ Place:
Brzoza
Dystans/ Distance:
10 km
Zgłoszonych/ Registered:
438
Wystartowało/ Started:
388
Nie ukończyło/ Not finished:
2
Ukończyło/ Finished:
386
Na trasie/ On track:
0

Klasyfikacja/ Classiffication: Mężczyźni

Wyniki nieoficjalne !!!
Pełne wyniki/ Full Results : PDF | CSV
Wyniki uproszczone/ Simple results : PDF | PDF2 | CSV
 
Klasyfikacje w punktach pomiarowych/ Classification for time points: 2.5km | 4.85km | 7.2km | 9.55km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii/ Classification by category: Wszyscy | Kobiety | Mężczyźni | K-1 | M-1 | K-20 | M-20 | K-30 | M-30 | K-40 | M-40 | K-50 | M-50 | K-60 | M-60 | K-70 | M-70

Msc/ RnkZawodnik/ NameNumer/ BibKlub/ TeamMiejscowość/ CityKraj/ CountryKategoria/ CategoryMkat/ CatRnkK/M/ W/MCzas startu/Start time2.5km4.85km7.2km9.55kmCzas
netto
10km
Czas
brutto
10km
Różn/ GapTempo
min/km
Tempo
km/h
           
1ZALEWSKI Krystian 400UKS BARNIM GOLENIÓWGOLENIÓWM-201M 100:00:0200:07:1900:14:1500:21:1300:28:1400:29:30.9000:29:32.95 2:5720.3
2BRZEZIŃSKI Błażej 1BRZEZIŃSKIRUNCLUBBYDGOSZCZM-301M 200:00:0200:07:2100:14:3800:21:5000:29:0100:30:22.2000:30:24.25+00:00:513:0219.8
3PAWLAK Bartosz 3WKS GRUNWALD POZNAŃPADNIEWKOM-202M 300:00:0200:07:5800:15:3300:23:1500:30:5500:32:18.6500:32:20.70+00:02:473:1318.6
4KALATA Łukasz 240KM TRUCHCIK ŁUBIANKACZARNE BŁOTOM-302M 400:00:0300:08:4200:17:0200:25:2700:33:4500:35:15.3000:35:18.80+00:05:443:3117
5KŁOPOTEK Patryk 150WRB / UMBBYDGOSZCZM-203M 500:00:0100:08:3900:17:0400:25:2900:34:0200:35:36.4500:35:37.90+00:06:053:3316.9
6POLAŃSKI Tomasz 423B4SPORTBYDGOSZCZM-401M 600:00:0100:08:5800:17:1900:25:4700:34:1800:35:49.2500:35:50.95+00:06:183:3416.8
7KUCZEK Piotr 310KS ZRYW RADZIEJÓWRADZIEJÓWM-402M 700:00:0200:08:5600:17:2200:26:0100:34:3800:36:12.6500:36:14.95+00:06:413:3716.6
8ŚWIĄTKOWSKI Paweł 354TRZEMESZNOM-303M 800:00:0300:08:5500:17:2900:26:0700:34:4700:36:19.2500:36:22.60+00:06:483:3716.5
9KOWALCZYK Marek 5BYDGOSZCZM-403M 900:00:0300:09:0600:17:4200:26:2400:34:5100:36:20.8500:36:24.50+00:06:493:3816.5
10JARZĄB Piotr 103SOLEC KUJAWSKIM-304M 1000:00:0300:09:0700:17:4300:26:2300:34:5300:36:23.0500:36:26.85+00:06:523:3816.5
11MRUK Tomasz 39CZARNE STOPY.SMBYDGOSZCZM-404M 1100:00:0200:09:1100:17:5000:26:2500:35:0100:36:32.4500:36:34.60+00:07:013:3916.4
12DĄBROWSKI Paweł 14TORUŃM-204M 1200:00:0200:09:1100:17:4300:26:2500:35:0600:36:45.0500:36:47.05+00:07:143:4016.3
13PAWŁOWSKI Tomasz 16ZIELONKAM-205M 1300:00:0100:09:1300:17:4900:26:3200:35:1600:36:49.9000:36:51.65+00:07:193:4116.3
14KOWALSKI Dariusz 383TEAM KOWALSKIZŁOTÓWM-501M 1400:00:0100:09:0800:17:4500:26:2700:35:1800:36:51.7000:36:53.55+00:07:203:4116.3
15KARPIŃSKI Wiesław 188DUDYCZ TEAM GDAŃSKROTMANKAM-502M 1500:00:0200:09:2200:18:0100:26:5100:35:3500:37:11.6500:37:13.65+00:07:403:4316.1
16MUDZIEJEWSKI Jarosław 193TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZBYDGOSZCZM-405M 1600:00:0200:09:2400:18:1000:26:5600:35:4300:37:15.7500:37:17.75+00:07:443:4316.1
17FOREMSKI Sławomir 83TORUŃM-503M 1700:00:0200:09:0800:17:4700:26:4600:35:3900:37:18.9000:37:21.05+00:07:483:4316.1
18STACHOWICZ Wiesław 376BRZOZA BIEGABYDGOSZCZM-406M 1800:00:0200:09:3400:18:2500:27:1900:35:5100:37:22.3000:37:24.55+00:07:513:4416.1
19MAŁOLEPSZY Radosław 152KS ZRYW RADZIEJÓWRADZIEJÓWM-305M 1900:00:0300:09:2600:18:2000:27:1800:36:1000:37:47.3500:37:51.00+00:08:163:4615.9
20MAĆKOWSKI Maciej 82UPS BYDGOSZCZBYDGOSZCZM-306M 2000:00:0200:09:0800:17:5100:27:0200:36:1500:37:50.7500:37:52.75+00:08:193:4715.9
21ŁAZ Kamil 218RUN BYDGOSZCZBYDGOSZCZM-307M 2100:00:0300:09:4400:18:4200:27:4100:36:3100:38:05.9000:38:09.75+00:08:353:4815.7
22WOLNY Piotr 8BRZOZA BIEGABYDGOSZCZM-504M 2200:00:0200:09:2700:18:3100:27:4000:36:4100:38:25.4000:38:27.55+00:08:543:5015.6
23CZAPLICKI Piotr 411TEAM KOPEĆOLSZTYNM-407M 2300:00:0300:09:3900:18:4600:27:5500:36:5900:38:33.7000:38:37.55+00:09:023:5115.6
24ZIELIŃSKI Nicolas 223WWW.OLIMPIASPORT.PLBYDGOSZCZM-206M 2400:00:0100:09:4200:18:5300:28:1200:37:2200:38:58.6500:39:00.40+00:09:273:5315.4
25OSIŃSKI Ryszard 416BIEGOWA RODZINKAMALBORKM-505M 2500:00:0300:09:3200:18:4300:28:0200:37:2200:39:04.8500:39:08.75+00:09:333:5415.4
26SOBIERALSKI Rafał 30BRZOZAM-408M 2600:00:0400:09:4400:18:5500:28:1100:37:2600:39:05.0500:39:09.05+00:09:343:5415.4
27PAWLACZYK Szymon 11TRISPACEBYDGOSZCZM-308M 2700:00:0400:09:4800:19:0900:28:2700:37:3200:39:05.4500:39:09.80+00:09:343:5415.4
28SAWICKI Marcin 81TEAMOCHALBYDGOSZCZM-309M 2800:00:0300:09:5600:19:0700:28:1900:37:3100:39:07.1500:39:11.05+00:09:363:5415.3
29KRUPA Piotr 60BYDGOSZCZM-3010M 2900:00:0500:09:4500:19:0200:28:1800:37:3400:39:08.7500:39:14.70+00:09:373:5415.3
30SZCZEPANIAK Cezary 292BYDGOSZCZM-409M 3000:00:0200:09:4200:18:5400:28:1200:37:3400:39:11.0000:39:13.25+00:09:403:5515.3
31WARSZAWSKI Przemysław 228BYDGOSZCZM-207M 3100:00:0300:09:4200:19:0100:28:2000:37:3600:39:15.0000:39:18.65+00:09:443:5515.3
32CZUK Marek 2987-100 TORUŃM-601M 3200:00:0200:09:4700:19:0600:28:2000:37:3300:39:16.3500:39:18.40+00:09:453:5515.3
33MAGDZIARZ Jakub 317KANCELARIA - HMMBYDGOSZCZM-3011M 3300:00:0400:09:4300:19:0300:28:1800:37:3600:39:21.5500:39:25.55+00:09:503:5615.2
34KUŁAKOWSKI Krzysztof 300RUN PASJABYDGOSZCZM-3012M 3400:00:0400:09:4200:18:5100:28:0900:37:4900:39:32.7000:39:36.75+00:10:013:5715.2
35WESIORA Mariusz 211DRZYCIMM-4010M 3500:00:0000:09:4900:19:1500:28:4800:38:0100:39:40.0000:39:40.00+00:10:093:5815.1
36KRZYWDZIŃSKI Dominik 402SZUBINM-11M 3600:00:0300:09:4900:19:1300:28:4500:38:0100:39:41.5500:39:45.30+00:10:103:5815.1
37KUBANEK Łukasz 340TEAMOCHALNIEMCZM-3013M 3700:00:0300:09:5600:19:1100:28:3700:38:0400:39:47.5500:39:51.00+00:10:163:5815.1
38BALCEREK Mateusz 251BYDGOSZCZM-3014M 3800:00:0300:09:3500:19:0100:28:4700:38:1800:40:02.9000:40:06.35+00:10:324:0015
39BETHKE Sławek 133TRISPACEBYDGOSZCZM-208M 3900:00:0500:10:0600:19:5200:29:1900:38:4000:40:21.5000:40:26.50+00:10:504:0214.9
40SPYCHALSKI Waldemar 250ŁOCHOWICEM-4011M 4000:00:0500:09:4900:19:1700:28:5900:38:4400:40:24.8000:40:30.55+00:10:534:0214.8
41ŚWIERCZYŃSKI Julian 199KS ZRYW RADZIEJÓWRADZIEJÓWM-12M 4100:00:0300:10:1300:19:5300:29:2500:38:5400:40:25.7500:40:29.70+00:10:544:0214.8
42RACZYŃSKI Krzysztof 19BIEGAJĄCY FILOZOF TEAMBYDGOSZCZM-506M 4200:00:0300:10:2200:19:5500:29:2000:38:4300:40:27.0000:40:30.25+00:10:564:0214.8
43WIĘCKOWSKI Dariusz 36AMS TRIATHLON BYDGOSZCZ AKADEMIA MISTRZÓW SPORTUBYDGOSZCZM-3015M 4300:00:0300:09:4600:19:3700:29:5800:38:5500:40:33.2000:40:36.65+00:11:024:0314.8
44KŁOSOWSKI Marcin 130GRUPA BANKIETOWA SPECJALBYDGOSZCZM-4012M 4400:00:0600:10:4900:20:3000:29:5000:39:0800:40:54.1000:41:00.20+00:11:234:0514.7
45MARCHEL Tomasz 20SOLEC KUJAWSKIM-209M 4500:00:0300:09:5100:19:3400:29:3200:39:1700:41:04.5500:41:08.35+00:11:334:0614.6
46OLKOWSKI Jurek 131THE RUNNERS ŚWIECIEŚWIECIEM-602M 4600:00:0300:09:4900:19:3500:29:2800:39:1800:41:05.1500:41:08.55+00:11:344:0614.6
47BARTOSZ Marek 45KIKÓŁM-3016M 4700:00:0300:09:5500:19:4700:29:4600:39:4200:41:29.7000:41:33.55+00:11:584:0914.5
48SAWIEŁAJC Jakub 215KRYSPORT TEAMBYDGOSZCZM-13M 4800:00:1100:10:2400:19:5200:29:4800:39:5300:41:33.6000:41:45.20+00:12:024:0914.4
49KALACZYŃSKI Miłosz 158POLONIA BYDGOSZCZ SLABYDGOSZCZM-2010M 4900:00:0400:10:1800:20:0600:30:0500:40:0700:41:40.5000:41:45.20+00:12:094:1014.4
50GOŁATA Wojciech 27WILCZA WATAHADĄBROWA CHEŁMIŃSKAM-3017M 5000:00:0500:10:1700:20:0500:30:0400:40:0600:41:41.4000:41:46.40+00:12:104:1014.4
51WIŚNIEWSKI Leszek 77BRZOZA BRZOZABRZOZAM-4013M 5100:00:0600:10:1900:20:1000:30:1300:40:1000:41:51.7500:41:58.05+00:12:204:1114.3
52HENDRZAK Sylwester 419ŁUBIANKAM-3018M 5200:00:0300:10:2900:20:3300:30:3800:40:1900:41:52.4500:41:56.20+00:12:214:1114.3
53CZARNECKI Piotr 343BRZOZA BIEGABYDGOSZCZM-3019M 5300:00:0500:10:3300:20:3400:30:3100:40:1700:41:53.1500:41:58.75+00:12:224:1114.3
54PRĄDZYŃSKI Marcin 301TRISPACEBYDGOSZCZM-4014M 5400:00:0500:10:5900:20:5300:30:3900:40:1500:41:56.4000:42:02.05+00:12:254:1114.3
55POWALISZ Dariusz 296BYDGOSZCZM-4015M 5500:00:0600:10:3600:20:3000:30:3100:40:2100:41:57.4500:42:03.75+00:12:264:1114.3
56DUCHIŃSKI Wojciech 290BRZOZA BIEGAOSIELSKOM-4016M 5600:00:0500:10:3200:20:2700:30:4300:40:1400:41:59.3000:42:04.30+00:12:284:1114.3
57PAWŁOWSKI Radosław 15ZIELONKAM-507M 5700:00:0300:10:4100:20:2600:30:1800:40:1200:42:00.8000:42:04.45+00:12:294:1214.3
58GĄSIOROWSKI Grzegorz 330BYTOŃM-4017M 5800:00:0900:10:2700:20:2100:30:2200:40:1800:42:09.1000:42:18.40+00:12:384:1214.2
59JANKOWSKI Tomasz 421TRISPACEBYDGOSZCZM-4018M 5900:00:0700:10:5800:20:5100:30:3700:40:3200:42:14.6500:42:22.10+00:12:434:1314.2
60FURTAK Tomasz 9956. BAZA LOTNICZA88-100 INOWROCŁAWM-4019M 6000:00:0900:10:5100:20:4500:30:4200:40:3000:42:14.7000:42:24.05+00:12:434:1314.2
61NAGOW Michał 233BYDGOSZCZM-4020M 6100:00:0800:10:3600:20:3100:30:2900:40:2700:42:17.1000:42:25.60+00:12:464:1314.2
62WINIARSKI Grzegorz 319THE RUNNERS ŚWIECIEŚWIECIEM-3020M 6200:00:0600:10:3600:20:2900:30:2700:40:2900:42:17.2500:42:23.55+00:12:464:1314.2
63ZAKURZEWSKI Tomasz 176BRZOZA BIEGABRZOZAM-4021M 6300:00:0400:10:2200:20:2300:30:3400:40:4200:42:35.4500:42:40.15+00:13:044:1514.1
64BANAS Robert 144HAMBURGM-3021M 6400:00:0400:10:3000:20:3800:30:5100:40:5900:42:44.3000:42:49.25+00:13:134:1614
65ZIENIEWICZ Wojciech 393OBÓZ BIEGOWY BRZOZA, GRAZIA-RUNNINGWROCŁAWM-4022M 6500:00:0500:10:5200:20:5200:30:5500:41:0000:42:45.8000:42:51.15+00:13:144:1614
66KOSOWSKI Janusz 112AKM OLSZTYN SKLEPBIEGACZA.PLOLSZTYNM-603M 6600:00:0100:10:3600:20:4300:30:5200:41:0300:42:52.3000:42:53.75+00:13:214:1714
67PRÜFER Paweł 56KOSIECZYNM-4023M 6700:00:0500:10:0700:20:0800:30:2700:41:0700:43:05.6000:43:11.55+00:13:344:1813.9
68GIOLDA Paweł 63BYDGOSZCZM-3022M 6800:00:0600:10:3000:20:4600:31:0800:41:2700:43:15.8000:43:21.90+00:13:444:1913.9
69KOWAL Adam 409CHWAŁOWICEM-508M 6900:00:0900:11:0000:21:1100:31:1900:41:3100:43:22.3500:43:32.25+00:13:514:2013.8
70KADOW Ryszard 236TRISPACEBYDGOSZCZM-4024M 7000:00:0500:10:5900:20:5500:31:1500:41:3600:43:28.8000:43:34.75+00:13:574:2013.8
71CZEPEK Aleksander 413BRZOZA BIEGABYDGOSZCZM-604M 7100:00:0300:10:5900:21:1700:31:2400:41:3800:43:29.0000:43:32.70+00:13:584:2013.8
72GOLAK Lukasz 271GOGGLE PRO ACTIVE EYEWEAROPOLEM-3023M 7200:00:0100:10:3100:20:5000:31:1800:41:3800:43:30.4500:43:31.90+00:13:594:2113.8
73WIERZBOWSKI Piotr 339TEAM KOPEĆBRZOZÓWKAM-4025M 7300:00:0500:10:2400:20:3400:31:0400:41:4300:43:36.0000:43:41.95+00:14:054:2113.8
74WIŚNIEWSKI Maciej 247ŚWIECIEM-4026M 7400:00:0700:10:3700:20:5300:31:1900:41:4800:43:37.6500:43:45.15+00:14:064:2113.8
75CYROK Maciej 94MOKREM-2011M 7500:00:1000:11:0700:21:2300:31:4900:42:0200:43:40.9000:43:51.55+00:14:104:2213.7
76KACZYŃSKI Rafał 229TORUŃM-3024M 7600:00:1700:11:0700:21:2700:31:3500:41:5600:43:43.1000:44:00.90+00:14:124:2213.7
77LEWANDOWSKI Rafał 263VENI, CUCURRI, VICITORUŃM-3025M 7700:00:0300:10:2800:20:4500:31:1100:41:4800:43:43.3000:43:46.65+00:14:124:2213.7
78KOWALSKI Krzysztof 154OCELOTY KRUSZYN KRAJENSKIKRUSZYN KRAJENSKIM-3026M 7800:00:0500:10:4600:21:0800:31:4200:42:1000:43:57.6500:44:03.25+00:14:264:2313.6
79BRZĄKAŁA Hubert 126PROJEKT PANDORABYDGOSZCZM-2012M 7900:00:2900:11:0100:21:3400:32:0700:42:1800:44:04.0000:44:33.65+00:14:334:2413.6
80CICHOŃCZUK Antoni 9GDYNIAM-605M 8000:00:0400:10:5200:21:1600:31:4800:42:1500:44:11.1500:44:15.30+00:14:404:2513.6
81DRWĘCKI Daniel 309BIEGNIJ Z PROSERVICEBYDGOSZCZM-3027M 8100:00:0700:11:0100:21:3100:32:0300:42:2900:44:20.5000:44:28.30+00:14:494:2613.5
82NAMIEŚNIK Krzysztof 21KRZYSIEKNINOWROCŁAWM-4027M 8200:00:1000:11:0000:21:2000:31:5000:42:2600:44:22.8000:44:33.30+00:14:514:2613.5
83RYDLEWSKI Kamil 403TRISPACEBYDGOSZCZM-4028M 8300:00:0800:11:1200:21:3300:32:1100:42:3300:44:23.6000:44:32.05+00:14:524:2613.5
84OLENDER Tomasz 148GRUDZIĄDZM-3028M 8400:00:0600:11:4000:22:2100:32:4200:42:4400:44:31.5500:44:37.70+00:15:004:2713.5
85KAZUBOWSKI Jacek 195TRIDARKOBIAŁE BŁOTAM-509M 8500:00:0500:11:1700:21:4800:32:2500:42:4700:44:40.4000:44:45.40+00:15:094:2813.4
86STASZEWSKI Adam 256DOBRCZM-3029M 8600:00:1000:11:2200:22:1200:32:4600:43:0300:44:49.9500:45:00.45+00:15:194:2913.4
87GRZEGORZEWSKI Rafał 349BRZOZA BIEGANIEMCZM-4029M 8700:00:0800:11:1400:21:4800:32:3500:43:2100:45:17.4500:45:25.65+00:15:464:3113.2
88ANDRZEJEWSKI Paweł 227NOWAWIEŚ WIELKAM-4030M 8800:00:0700:11:0800:21:5900:33:0200:43:3100:45:20.2000:45:27.70+00:15:494:3213.2
89KANARKOWSKI Stanisław 172AMATOR - NIEZRZESZONYCZARNOWOM-5010M 8900:00:0500:11:4100:22:1900:33:0300:43:3500:45:27.3000:45:33.05+00:15:564:3213.2
90GLIWKA Artur 79GLIWEKINOWROCŁAWM-3030M 9000:00:1000:11:1200:21:4900:32:4300:43:3400:45:27.6000:45:38.15+00:15:564:3213.2
91JUREK Piotr 135SZUBINM-5011M 9100:00:0800:11:1300:21:5900:32:4400:43:3000:45:31.0000:45:39.25+00:16:004:3313.2
92MONDRY Waldemar 128BYDGOSZCZM-5012M 9200:00:0900:11:3800:22:2800:33:1700:43:5200:45:36.9500:45:46.40+00:16:064:3313.2
93LIBAN Zygfryd 10TCZEWM-701M 9300:00:0300:11:1500:21:5900:32:5200:43:4900:45:46.6000:45:50.35+00:16:154:3413.1
94TOMTAS Konrad 28956. BAZA LOTNICZAINOWROCŁAWM-4031M 9400:00:0800:10:5600:21:2000:32:2800:43:5400:45:51.6500:46:00.45+00:16:204:3513.1
95BARCZAK Piotr 280BRZOZA BRZOZABIAŁE BŁOTAM-5013M 9500:00:0500:10:3200:20:2700:31:3100:43:3800:45:55.8500:46:01.65+00:16:244:3513.1
96KRZYŻANOWSKI Robert 78RUN PASJABYDGOSZCZM-5014M 9600:00:1800:11:2900:22:1000:33:0400:44:0100:45:58.8500:46:17.45+00:16:274:3513
97KOSAKOWSKI Marian 6SZCZECINM-606M 9700:00:0000:11:1900:22:1000:33:1200:44:0900:46:03.9500:46:03.95+00:16:334:3613
98BIELECKI Norbert 392OBÓZ BIEGOWY BRZOZA, GRAZIA-RUNNINGKONSTANTYNÓW ŁÓDZKIM-4032M 9800:00:1200:11:5900:23:0600:33:5800:44:3700:46:18.9500:46:31.00+00:16:484:3713
99GROTA Artur 183SOLEC KUJAWSKIM-4033M 9900:00:0900:11:1100:22:1200:33:1800:44:2600:46:20.5500:46:29.85+00:16:494:3812.9
100SŁOMA Maciej 248PRZYŁĘKIM-4034M 10000:00:0900:11:1200:22:0700:33:2600:44:2700:46:24.3000:46:33.35+00:16:534:3812.9
101SZATKOWSKI Józef 147MORSY Z GRUDZIĄDZAGRUDZIĄDZM-607M 10100:00:0600:11:4000:22:2100:33:1600:44:2700:46:28.0500:46:34.40+00:16:574:3812.9
102BUZALSKI Robert 276ORANGE POLSKABYDGOSZCZM-4035M 10200:00:1000:11:2400:22:1900:33:2400:44:3000:46:29.1000:46:39.35+00:16:584:3812.9
103SZŁYK Maciej 341SPORT4LIFEINOWROCŁAWM-4036M 10300:00:0400:11:4100:22:3400:33:3400:44:3600:46:31.6000:46:35.80+00:17:004:3912.9
104ROSZAK Zbigniew 86GNIEWKOWOM-3031M 10400:00:0800:11:0700:21:5600:33:0400:44:3800:46:40.3000:46:48.85+00:17:094:4012.9
105ŁUGOWSKI Tomasz 46BYDGOSZCZM-3032M 10500:00:1100:11:3900:22:4500:33:5700:44:5800:46:48.1000:46:59.65+00:17:174:4012.8
106KUJAWA Daniel 4956. BAZA LOTNICZAINOWROCŁAWM-3033M 10600:00:2100:11:3300:22:3300:33:4000:44:5100:46:52.8500:47:14.55+00:17:214:4112.8
107KARWACKI Paweł 404TRISPACEBYDGOSZCZM-3034M 10700:00:0700:11:4500:22:3000:33:1900:45:0200:46:56.0000:47:03.65+00:17:254:4112.8
108KOCHANOWSKI Maciej 331BYDGOSZCZM-2013M 10800:00:3200:11:5600:23:1300:34:2000:45:1200:46:56.8000:47:29.75+00:17:254:4112.8
109MUSZYŃSKI Robert 336TRIBA BOSIR BARCINBARCINM-3035M 10900:00:3000:12:4800:23:4300:34:4100:45:1200:47:04.7000:47:34.85+00:17:334:4212.7
110RUCIŃSKI Marcin 351TRIBA BOSIR BARCINBARCINM-4037M 11000:00:3000:12:4800:23:4300:34:4100:45:1200:47:06.0500:47:36.25+00:17:354:4212.7
111SZARMACH Stanisław 72GRÓDEKM-608M 11100:00:0800:11:2500:22:2400:33:4000:45:1000:47:13.4000:47:22.25+00:17:424:4312.7
112KWIATKOWSKI Piotr 107BYDGOSZCZM-3036M 11200:00:1100:12:1700:23:3100:34:3300:45:2400:47:15.1000:47:27.05+00:17:444:4312.7
113SOBAŃSKI Michał 173BYDGOSZCZM-3037M 11300:00:2300:12:0300:23:0800:34:2300:45:2300:47:15.9000:47:39.00+00:17:454:4312.7
114REPCZYŃSKI Tomasz 53BYDGOSZCZM-2014M 11400:00:2000:11:3600:22:4000:33:5600:45:2100:47:16.7500:47:37.40+00:17:454:4312.7
115STĘPIEŃ Tomasz 186JARUŻYNM-4038M 11500:00:1200:11:3000:22:3900:33:5600:45:1500:47:20.0000:47:32.10+00:17:494:4412.7
116DĄBKOWSKI Wojciech 34SOLEC KUJAWSKIM-3038M 11600:00:2700:12:1900:23:3000:34:3400:45:3000:47:26.3000:47:53.45+00:17:554:4412.6
117DĄBKOWSKI Maciej 13SOLEC KUJAWSKIM-4039M 11700:00:2600:12:2000:23:3100:34:3400:45:3100:47:26.5000:47:53.45+00:17:554:4412.6
118GACKOWSKI Krzysztof 260BYDGOSZCZM-4040M 11800:00:0900:11:2600:22:3500:34:0700:45:3000:47:31.3500:47:41.10+00:18:004:4512.6
119DOMAN Janusz 28UKS SZABLA BRZOZABRZOZAM-609M 11900:00:0300:11:2300:22:3800:34:0000:45:2800:47:31.6000:47:35.35+00:18:004:4512.6
120DAWIDOWICZ Maciej 162BYDGOSZCZM-4041M 12000:00:1300:12:0600:23:1600:34:3000:45:3200:47:32.2000:47:45.90+00:18:014:4512.6
121UKLEZEWSKI Tomasz 406MOGILNOM-4042M 12100:00:1600:12:0400:23:1900:34:3500:45:4000:47:35.5500:47:51.95+00:18:044:4512.6
122ŚWIĘCICKI Andrzej 206BYDGOSZCZM-4043M 12200:00:0600:11:4500:22:5900:34:2100:45:4100:47:39.6500:47:45.80+00:18:084:4512.6
123STEMPNIAK Krzysztof 44INOWROCŁAWM-4044M 12300:00:1200:12:0700:23:1500:34:2600:45:4200:47:43.6000:47:56.05+00:18:124:4612.6
124KANIA Krzysztof 10256. BAZA LOTNICZAINOWROCŁAWM-2015M 12400:00:2500:12:2000:23:4700:35:2400:46:1100:47:46.2000:48:11.40+00:18:154:4612.6
125SLOTAŁA Dariusz 33KLUB 366 WITUNIAZAKRZEWOM-5015M 12500:00:1000:12:2500:23:4600:34:5200:45:5000:47:47.9000:47:58.70+00:18:174:4612.6
126WIŚNIEWSKI Jakub 364BRZOZAM-2016M 12600:00:0600:11:5800:23:2200:34:4300:46:0000:47:59.3000:48:05.65+00:18:284:4712.5
127STĘPSKI Marek 178BYDGOSZCZM-4045M 12700:00:1300:12:1400:23:2100:34:3400:45:5800:48:02.3000:48:15.35+00:18:314:4812.5
128MROZEK Mariusz 356GRUDZIĄDZM-4046M 12800:00:2800:12:1400:23:3500:34:5700:46:0800:48:03.0000:48:31.70+00:18:324:4812.5
129MARCINKOWSKI Paweł 192VIVA-TORUŃGRĘBOCINM-5016M 12900:00:1000:12:0100:23:1600:34:3200:45:5700:48:03.2000:48:13.45+00:18:324:4812.5
130FRĄSZCZAK Tadeusz 189REMBIS JANIKOWOJANIKOWOM-6010M 13000:00:0200:14:5700:29:4800:45:2000:48:06.4500:48:08.70+00:18:354:4812.5
131SZUBARTOWSKI Robert 43BYDGOSZCZM-4047M 13100:00:1200:12:3100:23:3700:34:4700:46:1000:48:13.8000:48:25.85+00:18:424:4912.4
132BIESIADA Tomasz 279TRISPACEBYDGOSZCZM-4048M 13200:00:0900:12:2200:23:4400:34:5800:46:0500:48:23.0500:48:32.15+00:18:524:5012.4
133SZULC Edmund 38ZIELONKAM-5017M 13300:00:1200:11:4700:23:1400:34:5800:46:2700:48:30.4500:48:42.55+00:18:594:5112.4
134GÓRSKI Marian 181SOLECCY BIEGACZESOLEC KUJAWSKIM-6011M 13400:00:0300:12:1100:23:3400:34:5700:46:3200:48:33.7000:48:37.15+00:19:024:5112.4
135MROZIK Andrzej 84BYDGOSZCZM-4049M 13500:00:1200:12:2300:23:5900:35:3000:46:4000:48:39.1000:48:51.80+00:19:084:5112.3
136JUSZCZYK Mirosław 205OSÓWIECM-2017M 13600:00:2200:12:3800:24:1200:35:3000:46:3600:48:39.7500:49:02.25+00:19:084:5212.3
137TOMCZAK Zbigniew 66ALTOM GNIEZNOGNIEZNOM-6012M 13700:00:0600:12:0800:23:3300:35:0400:46:4600:48:51.7500:48:58.60+00:19:204:5312.3
138DROŻDŻ Andrzej 30756. BAZA LOTNICZAINOWROCŁAWM-4050M 13800:00:3100:12:0900:23:2400:35:0500:46:5400:48:56.0500:49:27.10+00:19:254:5312.3
139LEWANDOWSKI Rafał 422B4SPORTBYDGOSZCZM-3039M 13900:00:1300:12:0400:23:3500:35:1900:47:0300:48:58.2500:49:11.75+00:19:274:5312.3
140KANTORSKI Zbysław 69COCA-COLA RUNNERSBYDGOSZCZM-5018M 14000:00:1100:12:0300:23:2700:35:1100:47:0400:49:10.9500:49:22.65+00:19:404:5512.2
141STAWCZYK Dariusz 146BYDGOSZCZM-4051M 14100:00:1600:12:2100:23:4800:35:2100:47:1000:49:11.7000:49:27.85+00:19:404:5512.2
142TOCZKIEWICZ Piotr 165BRZOZAM-4052M 14200:00:0700:12:1900:23:5400:35:3700:47:2000:49:25.1000:49:32.15+00:19:544:5612.1
143LUZAK Mirosław 168MWIK BYDGOSZCZBYDGOSZCZM-5019M 14300:00:0700:12:2300:23:5800:35:4000:47:2100:49:26.6000:49:33.65+00:19:554:5612.1
144KATULSKI Radosław 30656. BAZA LOTNICZAINOWROCŁAWM-4053M 14400:00:1300:12:1600:23:3700:35:3200:47:1900:49:28.3500:49:42.05+00:19:574:5612.1
145SIKORA Antoni 190ŻNIŃSKI KLUB BIEGACZA 1992GĄSAWAM-6013M 14500:00:1300:12:2100:23:5900:35:4100:47:2200:49:29.9000:49:42.90+00:19:594:5612.1
146OSTROMECKI Waldemar 395ROWEROWA BRZOZABYDGOSZCZM-4054M 14600:00:1300:12:3200:24:1100:35:5100:47:2900:49:32.2500:49:46.20+00:20:014:5712.1
147MAŚLIŃSKI Mirosław 67SZUBINM-5020M 14700:00:0600:12:1300:23:2800:35:2300:47:2400:49:34.6000:49:41.45+00:20:034:5712.1
148MATYSZCZAK Damian 55INOWROCŁAWM-4055M 14800:00:2900:12:2500:23:5700:35:5100:47:3500:49:39.7500:50:09.40+00:20:084:5812.1
149WAJDA Mariusz 210STRASZYNM-4056M 14900:00:1400:12:1800:23:4700:35:4300:47:3700:49:41.4000:49:56.20+00:20:104:5812.1
150DYLEWSKI Artur 93KS ZRYW RADZIEJÓWBYCZYNAM-3040M 15000:00:1500:12:1100:23:5400:35:4700:47:4500:49:42.6000:49:58.20+00:20:114:5812.1
151WOJTYNOWSKI Artur 325BYDGOSZCZM-4057M 15100:00:2000:12:5900:24:4600:36:2500:47:5100:49:44.5000:50:04.80+00:20:134:5812.1
152BŁAZEJEWSKI Robert 11156. BAZA LOTNICZABRZOZÓWKAM-4058M 15200:00:0900:12:4900:24:4800:36:2700:47:4900:49:45.8500:49:55.55+00:20:144:5812.1
153ARACH Przemysław 257BYDGOSZCZM-3041M 15300:00:1900:12:2300:23:5100:35:3200:47:5000:50:00.9000:50:20.10+00:20:305:0012
154ŻYWICA Adam 366BRZOZA BIEGABYDGOSZCZM-4059M 15400:00:0800:12:4600:24:4600:36:5400:48:5900:50:04.0000:50:12.20+00:20:335:0012
155GĄSIOREK Tomasz 378BRZOZA BIEGABRZOZAM-5021M 15500:00:0500:12:4900:24:5000:36:5800:49:0300:50:07.1500:50:12.70+00:20:365:0012
156KOWAL Michał 167NAKŁO NAD NOTECIĄM-4060M 15600:00:0700:11:3900:23:1100:35:4000:48:0200:50:12.8000:50:20.25+00:20:415:0111.9
157ŚWIETLKI Paweł 380SZKOCJAM-4061M 15700:00:0300:11:0400:22:5000:35:1500:47:5900:50:13.2000:50:16.55+00:20:425:0111.9
158KOLMAJER Rafał 214BYDGOSZCZM-3042M 15800:00:0500:12:3200:24:0900:36:0400:48:0400:50:13.9500:50:19.70+00:20:435:0111.9
159SMYK Piotr 118BARCIN 88-190M-3043M 15900:00:3000:12:4900:24:2600:36:2900:48:1600:50:15.1000:50:45.95+00:20:445:0111.9
160GROCHOWIAK Piotr 117BARCINM-3044M 16000:00:3000:12:4900:24:2600:36:2900:48:1600:50:15.5500:50:46.20+00:20:445:0111.9
161ZUPA Wojciech 134SISU-OWB TEAMBYDGOSZM-5022M 16100:00:0400:11:5900:24:0200:35:5900:48:1100:50:18.4500:50:23.25+00:20:475:0111.9
162MAŁKIŃSKI Józef 155BYDGOSZCZM-6014M 16200:00:2000:12:3300:24:1200:36:0500:48:0700:50:21.3000:50:42.25+00:20:505:0211.9
163KUKAWKA Damian 267BRZOZAM-4062M 16300:00:0900:12:3000:24:1000:36:1900:48:2000:50:26.5000:50:35.90+00:20:555:0211.9
164RYBAK Mariusz 145SISU-OWB TEAMMAŁE RUDYM-4063M 16400:00:0400:12:0000:23:5000:36:1700:48:2300:50:27.2000:50:31.75+00:20:565:0211.9
165BYRTEK Grzegorz 284BYDGOSZCZM-4064M 16500:00:0700:11:4400:23:1300:35:3400:48:1200:50:30.0500:50:37.40+00:20:595:0311.9
166PŁACZKIEWICZ Robert 316SOL3|SQUADRUNBYDGOSZCZM-3045M 16600:00:0800:12:0800:24:0300:36:0300:48:2400:50:31.9000:50:40.40+00:21:015:0311.9
167ZALASZEWSKI Dawid 287HAZEL TEAMWĄGROWIECM-2018M 16700:00:0400:11:4600:23:5100:36:0700:48:3500:50:35.2000:50:39.40+00:21:045:0311.9
168MAŁKOWSKI Sebastian 163POTULICEM-3046M 16800:00:1600:13:0800:25:2200:37:2200:48:4800:50:51.6000:51:08.25+00:21:205:0511.8
169KRAWCZUK Andrzej 312TEAMKARAŚ-ELBLĄGGDAŃSKM-6015M 16900:00:0200:12:3900:24:3200:36:3700:48:4700:50:53.6000:50:55.90+00:21:225:0511.8
170MRÓWCZYŃSKI Tomasz 41SARBINOWOM-3047M 17000:00:2600:13:1500:25:3500:37:3500:49:0800:51:09.5000:51:36.15+00:21:385:0711.7
171KWIATKOWSKI Karol 48INOWROCŁAWM-3048M 17100:00:2400:12:4700:24:4400:36:5400:49:0000:51:10.9000:51:35.15+00:21:405:0711.7
172SPARZYŃSKI Adam 1431 BLWLINOWROCŁAWM-3049M 17200:00:1400:12:4400:24:5300:37:0400:49:1300:51:26.1500:51:40.45+00:21:555:0811.7
173ZIĘTARA Rajmund 3152 RBLOG SKŁAD ZEGRZEINOWROCŁAWM-5023M 17300:00:3000:12:4200:24:3600:36:4700:49:1100:51:30.8500:52:01.00+00:21:595:0911.6
174KURS Jarosław 59TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZBYDGOSZCZM-5024M 17400:00:1400:12:4200:24:4400:36:5800:49:2900:51:34.7500:51:48.90+00:22:035:0911.6
175KONIEC Krzysztof 120TKKF WODNIK WIĘCBORKWIĘCBORKM-4065M 17500:00:1400:13:1400:25:2500:37:3200:49:3900:51:42.6000:51:56.85+00:22:115:1011.6
176KLINIKOWSKI Jacek 149KOCHAM ŻYCIE I...ŚWIEKATOWOM-4066M 17600:00:1400:13:2600:25:4600:37:5700:49:5600:51:42.8000:51:57.60+00:22:115:1011.6
177NOWACZYK Zygmunt 371BOLT TRZEMESZNOTRZEMESZNOM-5025M 17700:00:3700:13:2700:25:4500:37:4700:49:3700:51:43.7000:52:20.75+00:22:125:1011.6
178KLATECKI Adam 116JEZUS ŻYJEPRUSZCZM-3050M 17800:00:3400:13:1300:25:0400:37:1000:49:4700:52:01.7000:52:36.05+00:22:305:1211.5
179DRĄG Hubert 334ZŁOTÓWM-4067M 17900:00:0600:12:1200:23:5900:36:4500:49:5900:52:26.8000:52:33.15+00:22:555:1411.4
180ŁABENDA Piotr 232BYDGOSZCZM-4068M 18000:00:2300:13:0600:25:2300:37:4300:50:0800:52:26.8500:52:50.40+00:22:555:1411.4
181GOŁĘBIEWSKI Krzysztof 303JUST 5BYDGOSZCZM-2019M 18100:00:1600:12:4300:25:2200:38:0700:50:4500:52:43.9500:53:00.50+00:23:135:1611.4
182BRZUSKIEWICZ Sławomir 259ARTCOPBYDGOSZCZM-5026M 18200:00:1800:13:1400:25:3300:38:0500:50:4000:52:44.6000:53:02.90+00:23:135:1611.4
183MORITZ Rafał 37# ŚLIMAKI BARCINBARCINM-4069M 18300:00:2900:13:3300:25:5800:38:0700:50:4900:52:49.9500:53:19.55+00:23:195:1711.4
184ŻMUDZIEJEWSKI Krzysztof 324INOWROCŁAWM-2020M 18400:00:3000:14:0600:25:4500:37:5500:50:3600:52:50.5000:53:20.55+00:23:195:1711.4
185ZIÓŁKOWSKI Mieczysław 62DECATHLON TEAM INOWROCŁAWJANIKOWOM-5027M 18500:00:1400:12:2900:25:1900:38:1600:50:4700:52:50.7500:53:05.35+00:23:195:1711.4
186KUJAWA Roger 415ŚLIMAKI BARCINBARCINM-4070M 18600:00:2700:13:3400:26:0000:38:0900:50:5100:52:51.9000:53:19.55+00:23:215:1711.3
187ANDRZEJEWSKI Ryszard 50BYDGOSZCZM-702M 18700:00:0900:12:2400:24:4600:37:3400:50:3700:52:55.1000:53:04.70+00:23:245:1711.3
188GIOLDA Piotr 64BYDGOSZCZM-2021M 18800:00:1700:13:2500:25:4100:38:0200:50:5100:53:04.8000:53:22.25+00:23:335:1811.3
189SADOWSKI Michał 252BARTOLEK PLINOWROCŁAWM-3051M 18900:00:1000:12:4800:24:5300:37:2800:50:4900:53:08.5500:53:19.35+00:23:375:1811.3
190FABROWSKI Dawid 255BYDGOSZCZM-3052M 19000:00:2200:13:0400:25:2200:38:0400:51:0000:53:09.6500:53:32.30+00:23:385:1911.3
191KAZUBOWSKI Jeremiasz 196BIAŁE BŁOTAM-2022M 19100:00:1800:13:0900:25:5000:38:2200:50:4900:53:10.1000:53:28.65+00:23:395:1911.3
192STEFANOWICZ Marcin 396SZUBINM-3053M 19200:00:0700:12:2600:24:5800:37:5400:50:5700:53:15.3000:53:22.50+00:23:445:1911.3
193NOWAK Krzysztof 347TRIBA BOSIR BARCINBARCINM-3054M 19300:00:2800:13:1000:25:4000:38:1800:51:0200:53:20.7000:53:49.40+00:23:495:2011.2
194JURSKI Robert 265BYDGOSZCZM-4071M 19400:00:2300:13:4400:26:1700:39:0000:51:1800:53:20.8500:53:44.40+00:23:495:2011.2
195URBAŃSKI Wojciech 10156. BAZA LOTNICZAINOWROCŁAWM-4072M 19500:00:2900:13:4100:26:2300:39:0600:51:2400:53:20.9000:53:49.90+00:23:505:2011.3
196KRYSKE Mariusz 191SPÓJNIA BIAŁE BŁOTABIAŁE BŁOTAM-3055M 19600:00:3500:14:1700:26:5800:39:1900:51:1300:53:22.8500:53:57.95+00:23:515:2011.2
197PAŚ Michał 142CHARTY SZELEJEWOGNIEZNOM-4073M 19700:00:1800:13:5100:26:2400:39:0400:51:2300:53:23.9500:53:42.30+00:23:535:2011.2
198BRATEK Andrzej 328TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZBYDGOSZCZM-5028M 19800:00:1500:12:4700:25:2900:38:1000:51:1000:53:28.7000:53:43.70+00:23:575:2011.2
199KOLANOWSKI Wojciech 23BYDGOSZCZM-5029M 19900:00:1200:13:1000:25:5600:38:4100:51:2300:53:29.1500:53:41.60+00:23:585:2011.2
200JUSZCZAK Jakub 241BYDGOSZCZM-3056M 20000:00:2900:13:3400:26:1900:39:1000:51:2600:53:29.4500:53:59.30+00:23:585:2111.2
201BRYCKI Łukasz 266BYDGOSZCZM-3057M 20100:00:2300:13:4400:26:1700:39:0100:51:1900:53:33.2000:53:56.45+00:24:025:2111.2
202BORKOWSKI Adam 273BRZOZA BIEGABYDGOSZCZM-4074M 20200:00:1900:13:0800:25:3900:38:2200:51:1400:53:33.4000:53:53.05+00:24:025:2111.2
203NURKIEWICZ Jarosław 129KUNG FU PANDY 3BYDGOSZCZM-4075M 20300:00:1700:13:1700:25:4700:38:3600:51:2800:53:35.1000:53:52.20+00:24:045:2111.2
204RYBAK Krzysztof 357PRZYŁĘKIM-6016M 20400:00:1100:12:4800:25:1000:38:0100:51:1200:53:37.3500:53:48.65+00:24:065:2111.2
205JĘDRZEJCZYK Mirosław 231POTULICEM-5030M 20500:00:2000:14:0500:26:2100:39:0000:51:2600:53:47.3000:54:07.80+00:24:165:2211.2
206STRABEL Piotr 68BYDGOSZCZM-6017M 20600:00:1800:13:5300:26:4400:39:3000:51:4900:53:55.7000:54:14.30+00:24:245:2311.1
207ZAKOŚCIELNY Krzysztof 207WIĘCBORKM-5031M 20700:00:1600:13:3200:26:1300:38:5800:51:4000:53:59.5000:54:15.75+00:24:285:2311.1
208GRONOWSKI Marcin 98BYDGOSZCZM-2023M 20800:00:1900:13:1700:25:5700:38:4200:51:4500:54:02.5500:54:21.55+00:24:315:2411.1
209TYLUTKI Radosław 253# ŚLIMAKI BARCINBARCINM-3058M 20900:00:2700:13:3400:26:1800:39:1100:51:5900:54:08.0000:54:35.60+00:24:375:2411.1
210JAMNY Miłosz 359BYDGOSZCZM-6018M 21000:00:1600:12:4400:25:0900:38:1700:51:4400:54:08.7000:54:25.35+00:24:375:2411.1
211KUCHARSKI Jarosław 254# ŚLIMAKI BARCINBARCINM-4076M 21100:00:2600:13:3600:26:1900:39:1200:52:0100:54:09.7500:54:36.40+00:24:385:2511.1
212MILO Adam 360TORUŃM-4077M 21200:00:2200:13:2600:26:0100:39:0000:51:5600:54:11.0000:54:33.15+00:24:405:2511.1
213DERENDA Mirosław 701 BLWLINOWROCŁAWM-4078M 21300:00:1500:13:0600:25:3700:38:3000:51:4700:54:11.4000:54:27.30+00:24:405:2511.1
214BRZOZOWSKI Jarosław 65BRZOZA TRI TEAMBRZOZAM-5032M 21400:00:2200:13:4100:26:2500:39:1700:51:5500:54:12.5000:54:35.20+00:24:415:2511.1
215MAKUCH Mikołaj 71NOWA WIEŚ WIELKAM-2024M 21500:00:3000:14:0600:27:0000:39:5800:52:1300:54:13.0500:54:43.30+00:24:425:2511.1
216KULINSKI Zbigniew 121INOWROCŁAWM-3059M 21600:00:2400:12:4700:24:5700:38:0800:51:4200:54:20.7500:54:45.65+00:24:495:2611
217KOSIARSKI Tomasz 239BYDGOSZCZM-4079M 21700:00:2300:14:1400:27:1500:40:0100:52:2000:54:23.0000:54:46.25+00:24:525:2611
218MALAK Robert 285PRZYLEKIM-4080M 21800:00:3200:13:4000:26:3700:39:3900:52:2200:54:41.9000:55:14.60+00:25:115:2811
219TURZYŃSKI Jacek 288PRZYŁĘKIM-4081M 21900:00:3100:13:4100:26:3800:39:3900:52:2200:54:42.7500:55:14.60+00:25:115:2811
220MICHALIK Łukasz 337BRZOZA BIEGABRZOZAM-3060M 22000:00:3100:14:2400:27:2600:40:1600:52:5000:54:46.4000:55:17.55+00:25:155:2811
221KRYSZTOFIAK Robert 61BRZOZAM-4082M 22100:00:1700:13:1600:26:0900:39:1600:52:2700:54:47.3500:55:05.25+00:25:165:2810.9
222RENC Patryk 369SERCE TYBETUBYDGOSZCZM-2025M 22200:00:2600:13:5200:26:5500:39:5300:52:5300:54:55.7000:55:22.15+00:25:245:2910.9
223CZECH Jacek 387GRAZIA RUNNINGGLIWICEM-4083M 22300:00:2700:13:3700:26:4300:39:5400:52:5900:55:04.2000:55:31.65+00:25:335:3010.9
224BUDZIK Kazimierz 171GRUDZIĄDZM-6019M 22400:00:1500:14:0000:26:5600:39:5200:52:4900:55:10.6000:55:26.25+00:25:395:3110.9
225WEGNER Roman 219NIEMCZM-5033M 22500:00:1400:13:1400:26:0700:39:2300:52:4900:55:12.5000:55:27.25+00:25:415:3110.9
226TREPANOWSKI Tomasz 264PRZYŁĘKIM-5034M 22600:00:2100:14:1300:27:0500:39:5800:52:5700:55:18.0500:55:39.65+00:25:475:3110.8
227KALACZYŃSKI Grzegorz 159BYDGOSZCZM-4084M 22700:00:1900:13:4900:26:4400:39:5700:53:1100:55:32.1500:55:51.55+00:26:015:3310.8
228KOWALSKI Grzegorz 2685-378 BYDGOSZCZM-5035M 22800:00:0900:13:1500:26:2000:39:4800:53:1700:55:37.4000:55:47.05+00:26:065:3310.8
229NAWROCKI Marcin 73DELIKATESY RYBNE FISHKA.PLBYDGOSZCZM-3061M 22900:00:3300:14:0400:26:5600:39:5500:53:2500:55:45.7000:56:19.35+00:26:145:3410.8
230DUTKIEWICZ Gracjan 417PRZYŁĘKIM-4085M 23000:00:1900:13:1100:25:5900:39:5300:53:2900:55:58.1000:56:17.10+00:26:275:3510.7
231GROTT Bartłomiej 261BYDGOSZCZM-4086M 23100:00:2500:13:4300:26:5900:40:3400:54:1200:56:38.7500:57:04.25+00:27:075:3910.6
232MOYS Tomasz 200KOLINCZM-5036M 23200:00:1900:14:0900:27:2800:40:5100:54:1900:56:41.0500:57:01.00+00:27:105:4010.6
233ROŚ Adam 184WARSZAWAM-4087M 23300:00:3200:14:4000:28:2100:42:0000:54:4800:56:49.1500:57:21.90+00:27:185:4010.6
234ROŚ Maciej 185WARSZAWAM-14M 23400:00:3100:14:4100:28:2300:42:0100:54:4900:56:50.3500:57:21.55+00:27:195:4110.6
235GRZYWACZ Marcin 203BYDGOSZCZM-3062M 23500:00:1200:12:4800:25:5400:40:4900:54:3000:56:55.6500:57:07.95+00:27:245:4110.5
236KASPROWICZ Piotr 97JW1515 BYDGOSZCZBYDGOSZCZM-3063M 23600:00:1500:14:1000:27:3800:41:2600:54:3900:56:55.7000:57:10.75+00:27:245:4110.5
237WEŁNICKI Waldemar 217GOSIR OSIELSKOZAMOŚĆM-4088M 23700:00:1800:14:2200:27:4300:41:0300:54:4200:57:00.7000:57:19.25+00:27:295:4210.5
238KOMAJDA Jarosław 180SOLECCY BIEGACZESOLEC KUJAWSKIM-5037M 23800:00:1800:14:2400:27:4300:41:0400:54:4200:57:01.1000:57:19.20+00:27:305:4210.5
239DĄBROWSKI Jarek 125URSASOLEC KUJAWSKIM-4089M 23900:00:3200:14:2600:27:4200:41:1300:54:4400:57:02.2500:57:35.00+00:27:315:4210.5
240DOBOSZ Kamil 372BYDGOSZCZM-3064M 24000:00:3100:14:0500:27:3400:41:1700:54:4200:57:07.3000:57:38.55+00:27:365:4210.5
241WIŚNIEWSKI Włodzimierz 179TORUŃM-5038M 24100:00:2800:14:0100:27:1700:40:5500:54:4300:57:11.4000:57:39.95+00:27:405:4310.5
242JASKULSKI Bartosz 197ŁOCHOWOM-4090M 24200:00:1500:14:4700:28:1200:41:4800:54:5900:57:11.5000:57:26.90+00:27:405:4310.5
243SZTEJKA Damian 245BYDGOSZCZM-4091M 24300:00:3400:14:4600:28:2700:41:5000:55:0400:57:14.2000:57:48.95+00:27:435:4310.5
244KRYSZTOFIAK Michał 377BYDGOSZCZM-4092M 24400:00:2600:14:2400:28:0000:41:4600:55:0300:57:27.2500:57:54.00+00:27:565:4410.4
245SALITA Lech 32ALTOM GNIEZNOGNIEZNOM-5039M 24500:00:2200:14:3500:28:0700:41:3800:55:0500:57:30.9000:57:53.30+00:28:005:4510.4
246RYDLEWSKI Marek 237RUN BYDGOSZCZCIELEM-4093M 24600:00:3300:14:5100:28:4400:42:1900:55:5000:57:44.9500:58:18.15+00:28:145:4610.4
247HEBDA Damian 24256. BAZA LOTNICZAGNIEWKOWOM-3065M 24700:00:2800:14:0700:28:0100:41:4800:55:2400:57:45.9500:58:14.90+00:28:155:4610.4
248RYDLEWSKI Andrzej 220RUN BYDGOSZCZBYDGOSZCZM-3066M 24800:00:3300:14:5100:28:4400:42:1900:55:5000:57:49.2000:58:22.30+00:28:185:4610.4
249JENDRZEJCZAK Dawid 269BARCINM-2026M 24900:00:3400:14:3200:27:5200:41:3700:55:3300:57:49.5000:58:24.35+00:28:185:4710.4
250ZIELIŃSKI Radosław 122BYDGOSZCZM-3067M 25000:00:2300:14:2400:28:1500:42:1900:56:1400:58:24.8500:58:48.70+00:28:535:5010.3
251SCHEFFS Miroslaw 281PARKOWOM-5040M 25100:00:1100:14:0600:27:3800:41:5000:56:1200:58:34.3500:58:45.95+00:29:035:5110.2
252KOLSKI Michał 119INOWROCŁAWM-3068M 25200:00:1100:14:2000:28:1800:42:0600:56:1100:58:46.2000:58:57.30+00:29:155:5210.2
253KUDŁA Krzysztof 177BYDGOSZCZM-6020M 25300:00:0700:13:4700:27:4000:41:5200:56:1400:58:47.5000:58:55.00+00:29:165:5210.2
254SZELĄG Wojciech 95INOWROCŁAWM-5041M 25400:00:2400:14:1100:27:4900:41:4600:56:1400:58:54.8000:59:18.90+00:29:235:5310.2
255SKORUPKA Radek 370BYDGOSZCZM-3069M 25500:00:2600:14:2500:27:5900:41:4600:56:1500:58:56.3500:59:22.40+00:29:255:5310.2
256KWIATKOWSKI Pawel 333BYDGOSZCZM-2027M 25600:00:1600:14:1600:28:4200:42:5300:57:4200:59:50.4501:00:06.50+00:30:195:5910
257TROJAK Jakub 353KOSZALINM-15M 25700:00:3400:16:2600:31:3100:45:0900:57:4800:59:52.9501:00:26.95+00:30:225:5910
258GAJZLER Jerzy 51BYDGOSZCZM-6021M 25800:00:1300:13:5700:28:0700:42:5500:57:3001:00:01.1001:00:14.80+00:30:306:0010
259RAMBOWICZ Andrzej 344BYDGOSZCZM-4094M 25900:00:3500:14:4600:28:4300:43:0600:57:3601:00:11.9001:00:47.25+00:30:416:0110
260TRZYMKOWSKI Adrian 153BYDGOSZCZM-2028M 26000:00:2400:14:1800:28:2400:43:2300:58:3601:00:58.2001:01:23.10+00:31:276:059.8
261CIEŚLICKI Krzysztof 363SISU-OWB TEAMBYDGOSZCZM-3070M 26100:00:2900:15:1900:29:0900:43:5600:58:1701:01:00.7501:01:30.05+00:31:296:069.8
262CZEŚĆ Radosław 80INOWROCŁAW BIEGAŁÓDŹM-4095M 26200:00:2500:14:4200:28:5600:44:0200:59:0201:01:27.6001:01:53.15+00:31:566:089.8
263WYKRZYKOWSKI Andrzej 305CHEŁMNOM-6022M 26300:00:0800:14:2100:29:0000:44:1100:59:0401:01:50.8001:01:59.45+00:32:196:119.7
264DĘBSKI Jan 89SOŁTYSSUCHARZEWOM-6023M 26400:00:1300:14:3200:28:4300:43:4900:59:1301:02:06.9501:02:19.95+00:32:366:129.7
265SAWIEŁAJC Michał 216BIZON TEAMBYDGOSZCZM-4096M 26500:00:2500:14:3800:29:0100:44:0200:59:2101:02:13.1501:02:38.65+00:32:426:139.6
266UGOREK Mirosław 262BYDGOSZCZM-3071M 26600:00:0800:13:4700:27:5600:43:2800:59:4301:02:22.8001:02:30.85+00:32:516:149.6
267ZIELIŃSKI Andrzej 90TORUŃM-4097M 26700:00:2200:15:1300:30:0700:45:3401:00:2101:02:45.0501:03:07.35+00:33:146:169.6
268BIELINSKI Karol 243PRĄDOCINM-3072M 26800:00:3100:15:3700:30:1000:45:2601:00:1301:02:48.4001:03:20.35+00:33:176:169.6
269KAPELIŃSKI Stanisław 298RODOS TEAMBYDGOSZCZM-5042M 26900:00:2800:15:3600:30:1100:45:2501:00:5301:03:31.3001:03:59.80+00:34:006:219.4
270LENC Janusz 17TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZBYDGOSZCZM-6024M 27000:00:2400:16:3800:31:3600:46:3001:01:2501:03:52.2001:04:17.15+00:34:216:239.4
271UCIŃSKI Edward 157TKKF INSTALATOR PELIKAN SZUBINSZUBINM-703M 27100:00:0600:15:0300:30:3200:46:1401:02:0501:04:51.5001:04:57.85+00:35:206:299.3
272MIAZGA Adam 382BRZOZAM-3073M 27200:00:2000:16:1400:31:3600:47:3101:03:2401:06:15.9501:06:36.70+00:36:456:379.1
273KARASZEWSKI Sławomir 161RÓŻANKOWOM-4098M 27300:00:1500:15:2700:31:2600:48:0001:04:5001:07:43.5001:07:59.40+00:38:126:468.9
274PÓŁGĘSEK Rafał 105SOLEC KUJAWSKIM-4099M 27400:00:3400:16:3800:32:5000:49:3501:06:1501:09:04.7501:09:39.25+00:39:336:548.7
275FRĄCKOWSKI Łukasz 358BYDGOSZCZM-2029M 27500:00:3200:15:4600:32:0900:49:2701:06:2101:09:16.5501:09:49.45+00:39:456:558.7
276SZYMAŃSKI Szymon 35BYDGOSZCZM-3074M 27600:00:1000:15:5600:32:3200:49:5101:07:0901:09:58.5001:10:09.20+00:40:276:598.6
277BIEGAŁA Kamil 297WAGANIECM-2030M 27700:00:1500:16:3500:32:5300:49:4101:07:1101:10:19.1001:10:34.70+00:40:487:018.5
278DRUŻYŃSKI Sebastian 114TORUŃM-3075M 27800:00:3200:16:1300:32:3000:49:4901:07:2601:10:38.9001:11:11.20+00:41:087:038.5
279KUCHARSKI Adam 124BUDZYŃM-5043M 27900:00:2400:16:5200:33:0600:49:5801:07:4101:10:51.5501:11:16.50+00:41:207:058.5
280RATAJ Maciej 401ŁOCHOWOM-40100M 28000:00:2700:15:4100:31:5200:49:2501:08:2401:11:40.1501:12:08.10+00:42:097:108.4
281SWOBODA Krzysztof 139POTULICEM-6025M 28100:00:1900:19:3200:38:1300:57:1901:17:2801:21:20.0001:21:39.95+00:51:498:087.4
282SWOBODA Daniel 140BIAŁE BŁOTAM-3076M 28200:00:2000:19:3100:38:1200:57:1801:17:2701:21:22.8001:21:42.90+00:51:518:087.4
Znaleziono 282 wynik(ów)