XII METROPOLIA BYDGOSZCZ MARATON MTB - 30 KM
XII Metropolia Bydgoszcz Maraton MTB
Organizator : Rowerowa Brzoza
Data : 2021-09-19
Miejsce : Bydgoszcz
Dystans : 30 km
Zgłoszonych : 294
Wystartowało : 234
Nie ukończyło : 2
Ukończyło : 232
Na trasie : 1
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 20km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K Open | M Open | Teams | K1 | M1 | K2 | M2 | K3 | M3 | K4 | M4 | K5 | M5 | M6
Klasyfikacja wg czasu netto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MDrużyna 1Czas startuP1_Piecki
20km
Czas
netto
30km
Czas
brutto
30km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
         
1ŻYWICKI Paweł 467PREFABETBYTOWM31M 1Prefabet00:00:0000:48:0301:13:56.9001:13:56.90 2:2724,3
2ŁOWIGUS Adam 453SISU OWB ROWERTOUR.COMBYDGOSZCZM32M 2SISU-OWB rowertour.com00:10:5300:49:1301:15:39.1001:26:32.40+00:01:422:3123,8
3KOŁACKI Mirosław 486MERX TEAMM41M 300:00:0000:50:1201:16:57.7501:16:57.75+00:03:002:3323,4
4HINZ Piotr 408BYDGOSZCZM33M 400:02:4000:51:0001:17:12.9001:19:53.65+00:03:162:3423,3
5GRUBICH Artur 316SISU-OWB ROWERTOUR.COMBYDGOSZCZM11M 5SISU-OWB rowertour.com00:00:0000:50:1301:17:13.3501:17:13.35+00:03:162:3423,3
6PROŚCIŃSKI Jarosław 460SPORT SERWIS BYDGOSZCZBYDGOSZCZM51M 600:00:0000:50:4501:17:14.3501:17:14.35+00:03:172:3423,3
7SMOLINSKI Artur 425MERX TEAM WĄGROWIECBYDGOSCZM42M 7Merx Team Wągrowiec00:00:0000:50:3701:17:15.2001:17:15.20+00:03:182:3423,3
8BRATKOWSKI Jacek 277MROZBIKE TEAMBYDGOSZCZM52M 8MrozBike Team00:00:0000:50:4601:17:16.5001:17:16.50+00:03:192:3423,3
9DONARSKI Franciszek 461N BIKE ACADEMYBYDGOSZCZM12M 9N bike academy00:00:5500:50:1901:17:20.8001:18:16.60+00:03:232:3423,3
10BETHKE Sławomir 234SISU-OWB ROWERTOUR.COMBYDGOSZCZM34M 10SISU-OWB rowertour.com00:00:0000:50:4401:17:24.8001:17:24.80+00:03:272:3423,3
11POLONIS Wiktor 282PŁOCKI KLUB KOLARSKI09-411 BIAŁAM43M 11Victor MTB Racing00:00:0000:50:3701:17:33.7501:17:33.75+00:03:362:3523,2
12MIODUSZEWSKI Jan 496N-BIKE ACADEMYNIEMCZM13M 12N bike academy00:01:3000:52:1201:18:24.0001:19:54.35+00:04:272:3623,0
13SUŚ Igor 497N-BIKE ACADEMYBYDGOSZCZM14M 13N bike academy00:01:3000:52:1101:18:24.1501:19:54.50+00:04:272:3623,0
14GĘSICKI Remigiusz 217SISU-OWB ROWERTOUR.COMGOLUB-DOBRZYŃM35M 14SISU-OWB rowertour.com00:00:0000:48:3101:18:35.3001:18:35.30+00:04:382:3722,9
15SOBIERALSKI Piotr 455V02MAXTCZEWM44M 15VO2MAX00:00:0000:51:1601:19:48.8501:19:48.85+00:05:512:3922,6
16TOMECKI Teodor 269MROZBIKE TEAMNIWYM36M 16MrozBike Team00:00:0000:52:2801:19:56.0001:19:56.00+00:05:592:3922,5
17STREK Marek 309LIPA MTBLIPNOM45M 17Lipa MTB00:00:0000:52:2701:19:59.4501:19:59.45+00:06:022:3922,5
18FOGT Maciej 421CB163KRUSZYNM46M 1800:02:4100:52:1801:20:22.8001:23:03.85+00:06:252:4022,4
19KOSTRZEWSKI Tomasz 325MROZBIKE TEAMBYDGOSZCZM37M 19MrozBike Team00:02:4100:52:2001:20:34.8501:23:16.65+00:06:372:4122,3
20DUTKIEWICZ Maciej 449SKRA PATEREK IT-ROS TEAMNAKŁO NAD NOTECIĄM15M 20Skra Paterek IT-Ros team00:01:3000:53:0601:21:26.8501:22:57.20+00:07:292:4222,1
21KONIAIEV Volodymyr 368TARPOL TEAMKREMENCHUKM38M 2100:07:5000:52:5601:21:27.7501:29:18.70+00:07:302:4222,1
22KRZEŚNIAK Roman 440BART BIKE TEAM SULNOWOŚWIECIEM39M 22Bart Bike Team Sulnowo00:02:4300:54:3101:23:04.1001:25:47.25+00:09:072:4621,7
23KUCHARSKI Marek 223KUCHARSCYGOLUB-DOBRZYŃGOLUB-DOBRZYŃM47M 2300:00:0000:53:1201:23:16.0501:23:16.05+00:09:192:4621,6
24BUDZIŃSKI Tomasz 317CYKLO BYDGOSZCZBYDGOSZCZM48M 24CYKLO BYDGOSZCZ00:00:0000:55:2101:24:10.9001:24:10.90+00:10:142:4821,4
25MCFARLANE Anthony 444OCEANIC RACINGBYDGOSZCZM310M 2500:02:4000:53:2301:24:21.3501:27:02.20+00:10:242:4821,3
26KIELICH Krzysztof 261VOLCANOKRUSZYN KRAJEŃSKIM49M 26Volcano00:00:0000:55:0001:24:32.0001:24:32.00+00:10:352:4921,3
27GRUBBA Marek 344MROZBIKE TEAMKORONOWOM410M 27MrozBike Team00:00:0000:55:2501:25:09.9501:25:09.95+00:11:132:5021,1
28DAMSKI Łukasz 454GARDENFLORA MTB TEAMTRYSZCZYNM311M 28GardenFlora MTB Team00:00:0000:55:2401:25:12.0501:25:12.05+00:11:152:5021,1
29MARIAŃSKI Leszek 427SKRA PATEREK IT-ROS TEAMŁOCHOWICEM53M 29Skra Paterek IT-Ros team00:09:0200:56:1901:25:16.1001:34:18.55+00:11:192:5021,1
30JARZĄBEK Nikodem 355GARDENFLORA MTB TEAMKARSINM16M 30GardenFlora MTB Team00:00:0000:55:2401:25:20.1501:25:20.15+00:11:232:5021,1
31SKOWROŃSKI Tadeusz 484Tadeo KarateM61M 3100:10:0600:57:0801:25:56.1501:36:03.10+00:11:592:5120,9
32KILIJAŃCZYK Piotr 420NEKLAM411M 32Wisła Fordon00:10:0100:57:2901:26:00.7501:36:02.45+00:12:032:5220,9
33GRZYBEK Marcin 211ŻNINM412M 3300:04:2300:56:5401:26:01.1001:30:24.55+00:12:042:5220,9
34KWAŚNIEWSKI Krzysztof 441BART TEAM SULNOWOŚWIECIEM312M 34Bart Bike Team Sulnowo00:02:4400:56:2901:26:04.1001:28:48.30+00:12:072:5220,9
35DEBA Bartłomiej 456SKRA PATEREK IT-ROS TEAMMAŁOCINM313M 35Skra Paterek IT-Ros team00:02:4300:56:3101:26:07.9501:28:51.65+00:12:112:5220,9
36JABŁOŃSKI Mariusz 438GTR GOLUB-DOBRZYŃGOLUB-DOBRZYŃM413M 36GTR GOLUB-DOBRZYŃ00:02:4200:56:3101:26:10.0001:28:52.45+00:12:132:5220,9
37JARZĄBEK Bartłomiej 354GARDENFLORA MTB TEAM83-440M414M 37GardenFlora MTB Team00:00:0000:56:4701:26:35.5501:26:35.55+00:12:382:5320,8
38GARBARCZYK Bartek 271BYDGOSZCZM17M 3800:01:3100:54:3201:26:38.7501:28:10.10+00:12:412:5320,8
39JANUSZ Jacek 201FSD SPORTBYDGOSZCZM314M 3900:02:4300:57:1901:26:44.0501:29:27.65+00:12:472:5320,8
40TYLICKI Antoni 458TYLPOL RACING TEAM85-147 BYDGOSZCZM18M 40TYLPOL Racing Team00:07:5100:58:0501:26:47.6501:34:39.15+00:12:502:5320,7
41MELWIŃSKI Sławomir 207VOLCANOBYDGOSZCZM415M 41Volcano00:00:0000:56:4001:27:03.3001:27:03.30+00:13:062:5420,7
42JEZIOROWSKI Maciej 330BYDGOSZCZM416M 4200:02:4100:57:0601:27:05.8501:29:47.70+00:13:082:5420,7
43TYLICKI Marek 459TYLPOL RACING TEAM85-147 BYDGOSZCZM54M 43TYLPOL Racing Team00:07:4900:58:0801:28:10.9001:36:00.65+00:14:142:5620,4
44BUDZIK Ireneusz 394BOZITA POLSKABYDGOSZCZM417M 44Bozita Polska00:04:2400:57:2101:28:17.7501:32:41.75+00:14:202:5620,4
45CIESIELSKI Maciej 362GTR GOLUB-DOBRZYŃGOLUB-DOBRZYŃM315M 45GTR GOLUB-DOBRZYŃ00:02:4100:57:0701:28:37.3501:31:18.95+00:14:402:5720,3
46HELMIN Robert 409TYLPOL RACING TEAMBYDGOSZCZM418M 46TYLPOL Racing Team00:04:2500:58:4401:28:43.6501:33:08.75+00:14:462:5720,3
47SKIBA Roman 241JARE TEAM89-100M55M 4700:07:5400:59:2101:29:27.3501:37:22.00+00:15:302:5820,1
48WEŁNITZ Piotr 248POZNAŃM419M 4800:07:5000:59:2601:29:32.4501:37:22.95+00:15:352:5920,1
49PAPIERSKI Tomasz 345MROZBIKE TEAMKORONOWOM420M 49MrozBike Team00:00:0000:57:4501:29:44.2001:29:44.20+00:15:472:5920,1
50MIKULSKA Małgorzta 494N-BIKE ACADEMYNIEMCZK11K 1N bike academy00:00:0000:58:1501:29:48.0501:29:48.05+00:15:512:5920,0
51DORSCH Filip 377MERX TEAM WĄGROWIECBYDGOSZCZM19M 50Merx Team Wągrowiec00:00:0000:59:3101:30:01.6501:30:01.65+00:16:043:0020,0
52GAŁGAŃSKI Krzysztof 215SISU-OWB ROWERTOUR.COMOSIELSKOM56M 51SISU-OWB rowertour.com00:07:5200:59:4201:30:06.9501:37:58.95+00:16:103:0020,0
53CENKIER Julian 240SISU-OWB ROWERTOUR.COMBYDGOSZCZM421M 52SISU-OWB rowertour.com00:02:4500:59:3101:30:10.7501:32:56.10+00:16:133:0020,0
54CICHAŃSKI Maciej 279BYDGOSZCZM422M 5300:02:4601:00:2301:30:21.7501:33:07.95+00:16:243:0019,9
55SYCHA Marcin 400BYDGOSZCZM423M 5400:06:2101:00:0701:30:22.3001:36:43.55+00:16:253:0019,9
56OJDOWSKI Krzysztof 375SOPLICA TEAMKRUSZYNM316M 5500:02:4900:59:0701:30:23.8501:33:12.95+00:16:263:0019,9
57DUTKIEWICZ Krzysztof 450SKRA PATEREK IT-ROS TEAMNAKŁO NAD NOTECIĄM424M 56Skra Paterek IT-Ros team00:04:2200:59:3101:30:42.6001:35:05.05+00:16:453:0119,8
58POROŻYŃSKI Arkadiusz 337KLUB KOLRASKI WDA ŚWIECIEŚWIECIEM425M 57Klub Kolarski Wda Świecieie00:04:2200:59:3201:30:57.7501:35:20.00+00:17:003:0119,8
59LICA Szymon 303SISU-OWB ROWERTOUR.COMGDAŃSKM317M 58SISU-OWB rowertour.com00:02:4201:00:2801:32:00.7001:34:43.30+00:18:033:0419,6
60ORSZT Jarosław 401TYLPOL RACING TEAMBYDGOSZCZM426M 59TYLPOL Racing Team00:04:2300:59:5601:32:01.5501:36:25.30+00:18:043:0419,6
61MAĆKIEWICZ Przemysław 226CHEŁMŻAM318M 6000:09:5701:01:0101:32:26.6001:42:24.55+00:18:293:0419,5
62SOLARSKI Jacek 385MROZBIKE TEAMBYDGOSZCZM319M 61MrozBike Team00:02:4600:59:1001:33:14.5001:36:00.55+00:19:173:0619,3
63KRYSIAK Robert 416WISŁA FORDONBYDGOSZCZM427M 62Wisła Fordon00:10:0001:01:1001:33:16.3001:43:17.00+00:19:193:0619,3
64NOWACZYK Bartosz 304BALO BALTICABYDGOSZCZM320M 6300:02:4401:01:0801:33:25.1001:36:09.85+00:19:283:0619,3
65NOWAKOWSKI Tomasz 347BYDGOSZCZM428M 6400:07:4901:00:2801:33:27.2501:41:17.00+00:19:303:0619,3
66SZCZEPAŃSKI Rafał 301ŚWIECIEM321M 6500:04:2301:00:4901:33:30.3001:37:54.05+00:19:333:0719,3
67RYDZEWSKI Sławomir 321BYDGOSZCZM322M 6600:07:5101:02:2001:33:30.9501:41:22.85+00:19:343:0719,3
68PATERKA Karolina 445BYDGOSZCZK31K 200:06:1901:01:0901:33:32.3001:39:51.60+00:19:353:0719,2
69RUCIŃSKI Tymon 482SKRA PATEREK IT-ROS TEAMM323M 6700:00:0000:58:1401:33:32.5501:33:32.55+00:19:353:0719,2
70SOBIESZCZYK Rafał 393ROVEROWECZWARTKIBYDGOSZCZM429M 6800:11:5101:33:44.2501:45:36.00+00:19:473:0719,2
71MCFARLANE Olivia 490GO2TRITRYSZCZYNK32K 3 00:02:5001:01:3601:33:44.3001:36:35.05+00:19:473:0719,2
72JAWORSKI Bartosz 236EPIDEMIA CYKLOZY MTB SUSZKWIDZYNM324M 69EPIDEMIA CYKLOZY MTB SUSZ00:02:4701:01:4001:33:48.0001:36:35.80+00:19:513:0719,2
73BIELIŃSKA Hanna 487K33K 400:00:0001:01:1801:33:58.8001:33:58.80+00:20:013:0719,2
74LIPECKI Tomasz 247BYDGOSZCZM62M 70MrozBike Team00:11:4301:02:2401:33:58.8501:45:41.85+00:20:013:0719,2
75BAGROWSKI Adam 302BYDGOSZCZM325M 7100:10:2301:02:4101:33:59.0501:44:22.55+00:20:023:0719,2
76KUROWSKI Kamil 2093GRAVITYBYDGOSZCZM326M 723Gravity00:06:1701:01:1901:34:12.4501:40:30.35+00:20:153:0819,1
77GRZYBOWSKI Maciej 443ACTI-VITBYDGOSZCZM327M 7300:04:2500:59:5501:34:33.4001:38:59.15+00:20:363:0919,0
78KRAWISZ Maciej 374SOPLICA TEAMŁOCHOWOM430M 74Soplica TEAM00:04:2401:01:5301:34:43.4501:39:08.15+00:20:463:0919,0
79STĘPNIAK Krzysztof 382RUN4FUNBYDGOSZCZM431M 75Run4Fun00:09:5901:02:4501:34:47.7501:44:47.25+00:20:503:0919,0
80CHRZĄSZCZ Michał 311SISU-OWB ROWERTOUR.COM85-320 BYDGOSZCZM328M 76SISU-OWB rowertour.com00:04:2701:00:4401:34:50.6001:39:17.95+00:20:533:0919,0
81JANOWSKI Krzysztof 380SOPLICA TEAMKRUSZYNM432M 77Soplica TEAM00:02:5001:00:2101:34:58.9001:37:48.95+00:21:023:0919,0
82DEKOWSKI Bartosz 272BYDGOSZCZM329M 7800:02:4901:02:2201:35:02.4501:37:52.25+00:21:053:1018,9
83JUREK Sławomir 235BYDGOSZCZM57M 7900:10:0501:02:5901:35:16.0501:45:21.35+00:21:193:1018,9
84DORSCH Dariusz 376MROZBIKEBYDGOSZCZM433M 80MrozBike Team00:00:0001:02:4401:35:39.8501:35:39.85+00:21:423:1118,8
85CHABROS Mateusz 392KONINM21M 8100:01:3201:02:5001:35:41.8501:37:14.15+00:21:443:1118,8
86RZEPECKI Tomasz 274BYDGOSZCZM434M 8200:12:0701:03:1301:35:43.6001:47:50.85+00:21:463:1118,8
87NAWROCKI Dariusz 489OPEN PLBYDGOSZCZM58M 83 00:11:4401:03:4201:35:44.5001:47:29.25+00:21:473:1118,8
88ROMPALSKI Dariusz 463KLUB KOLARSKI WDA ŚWIECIEŚWIECIEM435M 84Klub Kolarski Wda Świecieie00:04:2201:01:0101:35:46.5001:40:09.15+00:21:493:1118,8
89FARION Piotr 493BYDGOSZCZM330M 85 00:00:0001:03:0801:35:50.8501:35:50.85+00:21:533:1118,8
90BIZOŃ Sławomir 386BYDGOSZCZM331M 8600:11:4201:03:4501:36:10.0001:47:52.80+00:22:133:1218,7
91PRUSKI Łukasz 436BYDGOSZCZM332M 8700:02:4601:01:3101:36:20.1501:39:06.20+00:22:233:1218,7
92RUTKOWSKI Tomasz 229BYDGOSKASZOSA.PLBYDGOSZCZM59M 8800:07:4801:02:5401:36:20.5501:44:09.05+00:22:233:1218,7
93DZIĘCIOŁOWSKI Przemysław 483M436M 8900:10:0101:03:1701:36:29.0001:46:30.75+00:22:323:1218,7
94MACIEJEWSKI Tomasz 387BYDGOSZCZM22M 9000:07:4701:03:3001:36:34.1001:44:21.15+00:22:373:1318,6
95BRYNSKI Bartek 429RADOMM510M 9100:09:0701:04:0201:36:35.4001:45:43.35+00:22:383:1318,6
96SIERADZKI Adam 299BIKE PASJA RACING TEAMINOWROCŁAWM333M 92Bike Pasja Racing Team00:04:2701:05:5401:36:59.5501:41:26.85+00:23:023:1318,6
97WOZNIAK Maciej 351CSU RACING TEAM BYDGOSZCZBYDGOSZCZM437M 93CSU Racing Team Bydgoszcz00:07:5201:03:5901:37:03.1001:44:55.85+00:23:063:1418,5
98STEFAŃSKI Robert 424BYDGOSZCZM438M 9400:06:1601:04:0201:37:41.4001:43:57.75+00:23:443:1518,4
99KALISZEWSKI Daniel 348BALO BALTICATRYSZCZYNM439M 9500:06:2201:04:4801:37:59.4001:44:21.65+00:24:023:1518,4
100KASTRAU Tomasz 383MUROWANIECM440M 96Pędzący żółw00:09:5901:04:0001:37:59.9001:47:59.10+00:24:033:1518,4
101DOBRZAŃSKI Dariusz 2083GRAVITYBYDGOSZCZM334M 973Gravity00:06:1701:06:5701:38:07.2501:44:24.65+00:24:103:1618,3
102KOTLENGA Krzysztof 457STRZELCE GÓRNEM335M 9800:04:2801:03:3901:38:23.9501:42:52.40+00:24:273:1618,3
103MUSZYŃSKI Tomasz 435SOLEC KUJAWSKIM441M 9900:10:0201:05:2701:38:31.5501:48:33.60+00:24:343:1718,3
104BURZYCH Sławomir 499BYDGOSZCZM442M 100 00:09:1001:05:0801:38:41.8001:47:52.50+00:24:443:1718,2
105JAWORSKI Tomasz 212BLACKRAM TEAM MTB ŚWIECIESULNOWOM443M 101BLACKRAM TEAM MTB ŚWIECIE00:04:2601:03:4901:38:42.2501:43:08.65+00:24:453:1718,2
106KORALEWSKI Rafał 230BYDGOSZCZM444M 10200:02:5101:04:5601:38:52.1501:41:43.60+00:24:553:1718,2
107ARNDT Jakub 495BYDGOSZCZM445M 103 00:06:1501:04:4701:39:28.2001:45:43.65+00:25:313:1818,1
108KLESSA Krystian 415WISŁA FORDONBYDGOSZCZM336M 104Wisła Fordon00:07:5201:06:2001:39:28.2501:47:20.40+00:25:313:1818,1
109CZARNECKI Tomasz 314BYDGOSZCZM446M 10500:02:4301:04:5501:39:44.0501:42:27.05+00:25:473:1918,0
110WOLNIEWICZ Rafał 446BYDGOSZCZM447M 10600:11:4601:05:3801:39:59.7501:51:45.90+00:26:023:1918,0
111WIZNER Krzysztof 437KORONOWOM63M 10700:11:4501:05:3401:40:01.4001:51:46.40+00:26:043:2018,0
112KRUPINSKI Mateusz 4923GRAVITYŁOCHOWOM337M 1083Gravity00:06:1801:07:0101:40:03.9501:46:22.65+00:26:073:2018,0
113CIRUG Artur 237BYDGOSZCZM448M 10900:10:0001:05:2601:40:14.9501:50:15.05+00:26:183:2018,0
114JASIŃSKI Sławomir 323BYDGOSZCZM449M 11000:04:2501:06:3301:40:18.0001:44:43.30+00:26:213:2017,9
115GRANOWSKI Pawel 305SISU OWB ROWERTUR. COMNAKŁO NAD NOTECIAM511M 111SISU-OWB rowertour.com00:07:5401:05:1101:40:18.8501:48:12.85+00:26:213:2017,9
116RYBAK Mariusz 224SISU-OWB ROWERTOUR.COMMAŁE RUDYM512M 112SISU-OWB rowertour.com00:06:1301:05:5401:40:24.1501:46:38.05+00:26:273:2017,9
117JANIK Tomasz 381BYDGOSZCZM338M 11300:04:2701:06:0801:40:25.6501:44:53.40+00:26:283:2017,9
118MAROSZCZYK Marek 228BYDGOSZCZM513M 11400:09:0501:06:3301:41:16.0501:50:21.95+00:27:193:2217,8
119WINKLEWSKI Piotr 320SKRA PATEREK IT-ROS TEAMNAKŁO NAD NOTECIĄM514M 115Skra Paterek IT-Ros team00:07:5701:05:1501:41:28.0501:49:25.70+00:27:313:2217,7
120BYCZYŃSKI Marek 404BYEARCHESŻNINM515M 116ByeArches00:06:1501:03:0201:41:56.8001:48:12.35+00:27:593:2317,7
121CIESIELSKI Adam 340SKRA PATEREK IT-ROS TEEMNAKŁO NAD NOTECIĄM339M 11700:06:1601:06:5401:41:57.5001:48:14.35+00:28:003:2317,7
121MARIAŃSKA Emilia 417SKRA PATEREK IT-ROS TEAMŁOCHOWICEK41K 5Skra Paterek IT-Ros team00:07:4701:06:3501:41:57.5001:49:45.35+00:28:003:2317,7
123HEINRICH Paweł 390BYDGOSZCZM450M 11800:06:2001:06:3801:42:11.6501:48:32.00+00:28:143:2417,6
124WAŚKOWSKI Kajetan 410MARLBORO TEAMBYDGOSZCZM340M 11900:07:5401:03:0501:42:36.6501:50:31.55+00:28:393:2517,5
125KOŁNIERZAK Tadeusz 407NOWA WIEŚ WIELKAM64M 12000:11:5201:07:2401:42:42.9001:54:35.80+00:28:463:2517,5
126HOPPE Waldemar 371WIĘCBORKM341M 12100:06:1301:07:0501:42:44.0501:48:57.95+00:28:473:2517,5
127MAROSZCZYK Maciej 331GDAŃSKM342M 12200:02:4801:06:4101:42:54.1001:45:42.60+00:28:573:2517,5
128SZULC Jarosław 315BALO BALTICAPRZYŁĘKIM451M 12300:06:2201:07:2601:43:07.0501:49:29.90+00:29:103:2617,5
129DERDA Rafał 329BYDGOSZCZM516M 12400:07:4701:07:4201:43:34.1001:51:21.25+00:29:373:2717,4
130SMOLARCZYK Wojciech 451BYDGOSZCZM452M 12500:09:0501:08:2301:43:48.9501:52:54.65+00:29:523:2717,3
131STRZAŁKA Krzysztof 469BYDGOSZCZM453M 126Rowerowa Brzoza00:10:0401:07:4101:43:50.9501:53:55.00+00:29:543:2717,3
132DYMEK Sławomir 411BYDGOSZCZM343M 12700:07:5501:09:1801:44:37.1001:52:32.50+00:30:403:2917,2
133ORNOWSKI Marcin 452CB163BYDGOSZCZM454M 128CB16300:16:4901:08:3501:44:41.6002:01:30.60+00:30:443:2917,2
134SŁOWIŃSKI Stanisław 43385-808M517M 12900:07:5101:08:3201:45:07.9501:52:59.10+00:31:113:3017,1
135HENCLIK Szymon 470CIMATBYDGOSZCZM344M 130CIMAT00:02:4401:08:1401:45:11.2001:47:55.30+00:31:143:3017,1
136KRZYŻELEWSKA-SUŚ Anna 488BYDZIA POWER BIKE TEAMBYDGOSZCZK42K 6Bydzia Power Bike Team00:02:4801:07:5501:45:35.1501:48:23.75+00:31:383:3117,0
137SKOWROŃSKI Emil 319BYDGOSZCZM345M 13100:02:4401:09:5901:46:02.5501:48:47.40+00:32:053:3217,0
138LANGNER Kamil 254NOCNY ROWER85-681 BYDGOSZCZM346M 132Nocny Rower00:06:1801:06:1001:46:05.7501:52:24.55+00:32:083:3217,0
139LICA Krzysztof 388SISU-OWB ROWERTOUR.COMBYDGOSZCZM518M 133SISU-OWB rowertour.com00:07:5301:08:1201:46:26.3501:54:19.50+00:32:293:3216,9
140GMOSIŃSKI Tomasz 464CSU RACING TEAM BYDGOSZCZBYDGOSZCZM455M 134CSU Racing Team Bydgoszcz00:09:0301:09:0901:46:31.6001:55:34.85+00:32:343:3316,9
141ĆWIĶŁA Sławomir 465SKRA PATEREK IT ROS TEAMPOTULICEM456M 13500:11:4801:14:2901:46:36.7501:58:24.90+00:32:393:3316,9
142STUCZYŃSKI Paweł 218BYDGOSZCZM347M 13600:04:2901:11:1101:46:39.8001:51:08.95+00:32:423:3316,9
143GERLACH Waldemar 395INOWROCŁAWM457M 13700:07:5601:09:2301:46:43.8501:54:40.75+00:32:463:3316,9
144JANKOWSKI Adam 389MUROWANIECM458M 13800:06:2301:10:0201:47:07.8501:53:31.55+00:33:103:3416,8
145NOWAKOWSKI Grzegorz 307DEAF GARMIN_GIANTBYDGOSZCZM348M 139DEAF00:11:4301:08:0901:47:10.1001:58:53.95+00:33:133:3416,8
146KANIA Dariusz 246ŻNINM519M 14000:06:1401:08:1301:47:11.6001:53:26.45+00:33:143:3416,8
147SIUDA Marek 238KLINIKA TRIATHLONUBYDGOSZCZM459M 14100:06:1601:08:0701:47:32.8501:53:49.30+00:33:353:3516,7
148GŁODOWSKI Rafał 260BYDGOSZCZM460M 14200:24:3201:09:3901:47:36.6502:12:08.65+00:33:393:3516,7
149MELWIŃSKI Paweł 275BYDGOSZCZM461M 14300:09:5801:09:5401:47:36.9501:57:35.40+00:33:403:3516,7
150BEDNAREK Pawel 428SZUBINM349M 14400:07:4901:10:2101:47:42.0001:55:31.00+00:33:453:3516,7
151KLAMECKI Piotr 399BYDGOSZCZM350M 14500:06:1301:10:4401:47:49.3001:54:02.95+00:33:523:3516,7
152FABIANOWSKI Krzysztof 270BYDGOSZCZM65M 14600:10:0501:10:4901:48:08.4001:58:13.70+00:34:113:3616,6
153PEPLIŃSKI Daniel 466BLACKRAM TEAM MTB ŚWIECIEŚWIECIEM462M 147BLACKRAM TEAM MTB ŚWIECIE00:04:2601:10:5801:48:13.3001:52:40.25+00:34:163:3616,6
154GÓRSKI Bartosz 283CSU RACING TEAM BYDGOSZCZBYDGOSZCZM463M 148CSU Racing Team Bydgoszcz00:09:0301:11:2901:48:23.8001:57:27.15+00:34:263:3616,6
155KWIATKOWSKA Marta 474SISU-OWB ROWERTOUR.COMBYDGOSZCZK12K 7SISU-OWB rowertour.com00:01:3301:09:5801:48:36.0501:50:09.25+00:34:393:3716,6
156KĘSKRAWIEC Bartosz 353TRYSZCZYNM351M 14900:07:5401:12:0901:49:02.1001:56:56.95+00:35:053:3816,5
157SZYPRYT Krzysztof 412MACHANACZM352M 15000:02:5501:10:1401:49:25.6501:52:21.50+00:35:283:3816,5
158BIAŁY Szymon 216BYDGOSZCZM353M 15100:02:4701:10:1601:50:13.4001:53:00.45+00:36:163:4016,3
159PRZEKWASIŃSKA Agnieszka 402BYDGOSZCZK43K 800:07:4801:12:0501:50:14.8001:58:03.30+00:36:173:4016,3
160PANKOWSKI Przemysław 290HARPAGANY Z KUJAWBYDGOSZCZM464M 15200:06:2201:12:1801:50:22.6501:56:45.30+00:36:253:4016,3
161GIL Wiktor 285BIKE SMILEBYDGOSZCZM465M 15300:07:4901:08:3701:50:33.8001:58:23.10+00:36:363:4116,3
162PIECHNA Jarosław 298ŚWIECIEM466M 15400:04:2801:11:1101:51:42.4001:56:11.35+00:37:453:4316,1
163WERNIK Roman 326ŚWIECIEM467M 15500:04:2301:17:4801:51:47.2001:56:10.30+00:37:503:4316,1
164KOZŁOWSKI Jerzy 294SZUBINM66M 15600:11:4501:13:4801:51:51.4002:03:37.05+00:37:543:4316,1
165SEKLECKI Artur 439BYDGOSZCZM468M 15700:04:5201:13:1801:52:07.0001:56:59.75+00:38:103:4416,1
166MŁODZIK Arkadiusz 334TORUŃM469M 15800:06:2401:13:5201:52:18.9501:58:42.95+00:38:223:4416,0
167KUPSKI Marcin 448DĄBRÓWKA NOWAM470M 15900:02:5301:11:5601:53:15.3501:56:08.45+00:39:183:4615,9
168LEKTARSKI Krzysztof 365ASAMEDPOZNAŃM67M 160ASAMED00:11:4501:13:4101:53:18.7502:05:04.70+00:39:213:4615,9
169KRAIŃSKI Piotr 430SKRA PATEREK IT-ROS TEAMNAKŁO NAD NOTECIĄM471M 161Skra Paterek IT-Ros team00:07:5301:17:2001:53:30.7002:01:24.40+00:39:333:4715,9
170WIŚNIEWSKI Zbigniew 500ROWEROWA BRZOZAOLIMPINM520M 162Rowerowa Brzoza00:09:5701:14:0801:53:44.8002:03:42.05+00:39:473:4715,8
171SZYMKOWIAK Paweł 318BYDGOSZCZM354M 16300:09:0701:13:2501:53:50.7502:02:58.25+00:39:533:4715,8
172SNOWACKI Przemyslaw 369CSU RACING TEAM BYDGOSZCZBYDGOSZCZM472M 16400:09:0401:10:1801:54:16.7002:03:21.15+00:40:193:4815,8
173KRYGIER Adam 281ŁOCHOWOM355M 16500:11:4301:13:5901:55:01.6502:06:44.75+00:41:043:5015,6
174AL-DRAWI Joanna 426BYDGOSZCZK44K 900:11:4801:14:1201:55:02.6502:06:51.25+00:41:053:5015,6
175SŁOWIŃSKI Adam 336BYDGOSZCZM356M 16600:11:4401:14:4501:55:20.2002:07:04.30+00:41:233:5015,6
176CHABOWSKI Zbigniew 358SOLEC KUJAWSKIM473M 16700:09:0701:14:1201:55:35.9502:04:43.15+00:41:393:5115,6
177NOWICKA Karolina 263BYDGOSZCZK34K 1000:09:0901:15:2501:55:55.6502:05:05.20+00:41:583:5115,5
178SADOWSKI Jarosław 262BYDGOSZCZM474M 16800:09:0701:15:2501:55:58.1002:05:06.00+00:42:013:5115,5
179MELWIŃSKI Kazimierz 265VOLCANOBYDGOSZCZM68M 169Volcano00:11:4701:15:5601:56:16.4002:08:03.60+00:42:193:5215,5
180MACIŃSKI Waldemar 378BYDGOSZCZM357M 17000:06:2101:13:5301:56:58.7002:03:20.25+00:43:013:5315,4
181JASINIECKI Wojciech 312WAPNIAKIBYDGOSZCZM475M 171Wapniaki00:09:1201:13:4701:57:10.7502:06:22.85+00:43:133:5415,4
182SZABLEWSKI Michał 322INOWROCŁAWM358M 17200:09:5801:16:4701:57:39.5002:07:38.25+00:43:423:5515,3
183LULAJ Przemysław 324BYDGOSZCZM476M 17300:04:2601:14:5401:57:51.2502:02:18.00+00:43:543:5515,3
184BANDOSZ Wojciech 360BYDGOSZCZM23M 17400:02:4801:14:2501:57:59.4002:00:47.75+00:44:023:5515,3
185CHĘTNIK Kamil 255BYDGOSZCZM359M 17500:02:4701:14:2401:57:59.7502:00:47.65+00:44:023:5515,3
186LEBIECKI Paweł 300BYDGOSZCZM360M 17600:06:1701:13:4801:59:04.5502:05:22.15+00:45:073:5815,1
187OSENKOWSKI Adam 349MEGALIA TORUŃTORUŃM521M 177MEGALIA Toruń00:07:5601:16:3601:59:15.8002:07:11.95+00:45:183:5815,1
188CIEŚLUK Piotr 473MARUDA IRON TEAM SOLEC KUJAWSKISOLEC KUJAWSKIM477M 17800:06:2101:16:3501:59:19.2502:05:40.25+00:45:223:5815,1
189KOWALEWSKI Paweł 491OSOBA PRYWATNABYDGOSZCZM522M 179 00:09:0501:15:2602:00:14.1002:09:19.55+00:46:174:0015,0
190BANICKI Marcin 498BASIA I JACHUBYDGOSZCZM361M 180 00:02:4901:15:3602:00:15.1502:03:04.40+00:46:184:0015,0
191MUSIALSKI Tomek 341BORÓWNOM478M 18100:31:3001:14:2502:00:48.5002:32:18.50+00:46:514:0114,9
192KRYGIER Tomasz 280BYDGOSZCZM362M 18200:11:4401:20:1102:00:59.5502:12:44.00+00:47:024:0114,9
193KUBIAK Filip 276DEAFBYDGOSZCZM479M 183DEAF00:11:4301:19:4602:01:45.3502:13:28.95+00:47:484:0314,8
194SZULC Maciej 327BIAŁE BŁOTAM24M 18400:02:5201:18:5602:01:46.1502:04:38.95+00:47:494:0314,8
195KONIEC Krzysztof 352KAZIMIERZA 2 SPRAWIEDLIWEGO14M523M 18500:07:5001:23:3202:01:53.0002:09:43.80+00:47:564:0314,8
196MICHAŁEK Dawid 405TRYSZCZYNM363M 18600:07:5501:18:0702:02:13.7002:10:09.55+00:48:164:0414,7
197ŚWIĘCICHOWSKI Paweł 288NIEZNISZCZALNI MTB TEAMKORONOWOM480M 18700:06:1501:20:2102:02:26.6002:08:42.25+00:48:294:0414,7
198RYBIŃSKI Piotr 366GOLUBSKO-DOBRZYŃSKIE TOWARZYSTWO ROWEROWE87-400 GOLUB-DOBRZYŃM481M 188GTR GOLUB-DOBRZYŃ00:02:4901:17:3302:02:55.1002:05:44.95+00:48:584:0514,6
199DYBEK Edmund 357BYDGOSZCZM524M 18900:09:0401:20:4302:03:19.0502:12:23.65+00:49:224:0614,6
200KNAPIK Piotr 403SZAKAL 71BYDGOSZCZM525M 190Szakal 7100:07:5301:19:3102:05:28.8502:13:22.55+00:51:314:1014,3
201SZULC Iza 373WIĘCBORKK35K 1100:02:5101:20:5802:06:51.9502:09:43.60+00:52:554:1314,2
202NOWAK Marcin 475GNIEZNOGNIEZNOM482M 191 00:02:4302:08:29.4502:11:12.45+00:54:324:1614,0
203CHILLA Wiktor 363SĄSIEDZIBYDGOSZCZM483M 19200:11:5101:30:3802:08:36.4502:20:28.00+00:54:394:1714,0
204DOMŻALSKI Marek 259ŁOCHOWOM526M 19300:10:0401:24:0502:08:59.2502:19:03.75+00:55:024:1714,0
205GÓRZYŃSKI Przemysław 249BYDGOSZCZM364M 19400:02:5001:24:1202:10:03.0502:12:53.60+00:56:064:2013,8
206WYGNANIEC Jakub 250WŁÓKIM365M 195Loczek00:04:2801:13:4102:10:29.3002:14:57.55+00:56:324:2013,8
207LEMAŃCZYK Jakub 472CIMATBYDGOSZCZM25M 196CIMAT00:01:3101:22:1102:11:48.1002:13:19.90+00:57:514:2313,7
208PIÓRKOWSKI Dariusz 335BYDGOSZCZM527M 19700:09:5801:27:0802:12:53.0502:22:51.50+00:58:564:2513,5
209KRAIŃSKI Dominik 431SKRA PATEREK IT-ROS TEAMNAKŁO NAD NOTECIĄM110M 198Skra Paterek IT-Ros team00:01:3001:30:1102:13:12.5002:14:43.05+00:59:154:2613,5
210SKRZĄTEK Anna 220PRZYŁĘKIK45K 1200:07:5601:25:4102:13:23.5002:21:19.80+00:59:264:2613,5
211IGNATOWSKI Mariusz 267BYDGOSZCZM484M 199DEAF00:10:0701:26:1102:13:40.6002:23:48.35+00:59:434:2713,5
212RUCIŃSKI Mateusz 468BYDGOSZCZM26M 20000:01:3402:14:14.7502:15:49.00+01:00:174:2813,4
213LEWANDOWSKI Grzegorz 204GL FIRMA SZKOLENIOWABYDGOSZCZM528M 20100:09:0201:30:2602:14:31.9002:23:34.65+01:00:354:2913,4
214KNIOŁA Tomasz 343NONIRONBYDGOSZCZM529M 20200:10:0601:29:5902:15:36.5002:25:42.55+01:01:394:3113,3
215KORUS Grzegorz 310ŚWIECIEM485M 20300:02:4701:29:0602:19:38.0502:22:25.50+01:05:414:3912,9
216JASZAK Grzegorz 293WĄSOSZM530M 20400:10:0301:30:1102:20:46.9502:30:50.20+01:06:504:4112,8
217CICHAŃSKI Marcin 447TRZECIEWIECM366M 20500:11:4601:37:2802:22:39.3502:34:26.30+01:08:424:4512,6
218POSIECZEK Mateusz 356BIAŁE BŁOTAM27M 20600:02:5501:39:5902:22:52.8502:25:48.45+01:08:554:4512,6
219CIEMNA Renata 372GÓROWATKI 21K36K 1300:02:5401:32:3902:22:58.8002:25:53.10+01:09:014:4512,6
220KOWALSKA Karolina 391BYDGOSZCZK21K 1400:01:3201:25:5002:24:30.2502:26:02.35+01:10:334:4912,5
221SUCHOMSKA Beata 306ŚWIEKATOWOK46K 1500:04:2501:32:2102:24:48.3002:29:13.45+01:10:514:4912,4
222WOŹNICKI Witold 278GKKG SATPOLKŁECKOM531M 20700:09:0602:31:58.6002:41:05.20+01:18:015:0311,8
223GRABOWSKA Lucyna 434ROWEROWA BRZOZACIELEK51K 1600:11:4801:37:2302:32:21.2002:44:09.35+01:18:245:0411,8
224PRZYBYŁ Marcin 257BYDGOSZCZM367M 20800:09:1101:48:1402:36:08.7502:45:19.95+01:22:115:1211,5
225URBANIAK Zbigniew 338BYDGOSZCZM368M 20900:04:2901:34:4202:37:04.7502:41:34.55+01:23:075:1411,5
226WITKOWSKA Emilia 332BYDGOSZCZK37K 1700:10:0301:39:5602:39:43.0502:49:46.25+01:25:465:1911,3
227SZAFRAŃSKI Marek 292BYDGOSZCZM486M 21000:11:4901:39:0802:42:09.7002:53:59.35+01:28:125:2411,1
228MAKOWSKI Damian 206BYDGOSZCZM28M 21100:01:3301:43:4902:47:15.2502:48:48.40+01:33:185:3410,8
229JESIONOWSKI Mariusz 364MTB ELDAR ŚWIECIEŚWIECIEM487M 21200:02:46   
Niesklasyfikowani
ZIELIŃSKI Radosław 413BYDGOSZCZM3DNF DNF DNF DNF--
ŚMIAŁKO Bożena 485Pram Riders TeamK5DNF DNF DNF DNF--
LIS Wojciech 342BYDGOSZCZM2DNF DNF DNF DNF--
KRASICKI Michał 370WITUNIAM4DNF DNF DNF DNF--
DYNASIŃSKI Miłosz 328PIGŻAM1DNF DNF DNF DNF--
Znaleziono 234 wynik(ów)