XIII BIEG 12 MOSTÓW

Organizator:
Ośrodek Sportu i Rekreacji w Sławnie
Data:
2015-07-04
Miejsce:
Sławno
Dystans:
7 km
Zgłoszonych:
176
Wystartowało:
175
Nie ukończyło:
0
Ukończyło:
175
Na trasie:
0
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | Kobiety | Miasto Sławno K | Miasto Sławno M | Mężczyźni | K17 | M17 | K20 | M20 | K30 | M30 | K40 | M40 | M50 | M60 | M70

Klasyfikacja wg czasów brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuCzas
netto
7km
Czas
brutto
7km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
       
1OKSENIUK Sergii 62MK LUCHESKLUCKM301 000:00:0000:23:2800:23:28 3:2117.9
2RUSYUK Yriy 49SK KOVEL LKB RUDNIKLUTSKM201 000:00:0000:23:3800:23:38+00:00:103:2217.8
3UKRAINETS Sergii 51SK KOVEL LKB RUDNIKRIWNEM202 000:00:0000:24:0200:24:02+00:00:343:2617.5
4DRWAL Piotr 24USTKAM401 000:00:0000:24:2300:24:23+00:00:553:2917.2
5TSOPA Viktor 54SK KOVEL LKB RUDNIKKIJEWM203 000:00:0000:24:3800:24:38+00:01:103:3117.1
6DOLUNCHUK Dmytro 66MK LUCHESKLUCKM204 000:00:0000:24:4000:24:40+00:01:123:3117
7WITKOWSKI Mateusz 82KU AZS PWSZ KOSZALINKOSZALINM205 000:00:0000:26:3500:26:35+00:03:073:4715.8
8GAIDAI Oleksandr 52SK KOVEL - LKB RUDNIKKIJEWM206 000:00:0000:26:5200:26:52+00:03:243:5015.6
9STANKO Svitlana 13K301 000:00:0000:27:0800:27:08+00:03:403:5215.5
10POTERUK Vita 65MK LUCHESKROWNOK302 000:00:0000:27:1100:27:11+00:03:433:5315.5
11OLIYNUK Oleksandra 64MK LUCHESKMUKOLAIVK201 000:00:0000:27:2900:27:29+00:04:013:5515.3
12KOZAK Arkadiusz 314RUN TKKF KOSZALINKOSZALINM402 000:00:0000:27:4700:27:47+00:04:193:5815.1
13SZYMAJDA Grzegorz 784RUN TKKF KOSZALINKOSZALINM302 000:00:0000:27:5100:27:51+00:04:233:5815.1
14PAPROCKA Ewelina 151OBLIWICEK202 000:00:0000:27:5300:27:53+00:04:253:5915.1
15NOVOSAD Pavlo 55SK KOVEL - LKB RUDNIKLUTSKM303 000:00:0000:28:5300:28:53+00:05:254:0714.5
16BARAŃSKI Bogusław 136MLUKS TRZEBIATÓWTRZEBIATÓWM501 000:00:0000:29:2500:29:25+00:05:574:1214.3
17ANTOSIK Grzegorz 232POSTOMIN0M304 000:00:0000:29:3600:29:36+00:06:084:1314.2
18PANASIUK Sergii 48SK KOVEL LKB RUDNIKKOVELM305 000:00:0000:29:3900:29:39+00:06:114:1414.2
19OLIYNUK Nataliya 63MK LUCHESKTERNOPILK203 000:00:0000:29:4100:29:41+00:06:134:1414.1
20MUSIAŁ Krzysztof 108KOSZALINM306 000:00:0000:29:4700:29:47+00:06:194:1514.1
21CHUDY Henryk 77SŁAWSKOM601 000:00:0000:29:5300:29:53+00:06:254:1614.1
22KAMIENIECKI Rafał 158TUPOT-USTKAUSTKAM307 000:00:0000:29:5700:29:57+00:06:294:1614
23BORUSIŃSKI Piotr 111STOPASŁUPSKM308 000:00:0000:30:1000:30:10+00:06:424:1813.9
24MAŁGORZEWICZ Dawid 230ŁĘTOWOM207 000:00:0000:30:1500:30:15+00:06:474:1913.9
24POWARZYŃSKI Krzysztof 231MALECHOWOM403 000:00:0000:30:1500:30:15+00:06:474:1913.9
26WIŚNIEWSKI Mieczysław 18STOPA SŁUPSKSŁUPSKM602 000:00:0000:30:2200:30:22+00:06:544:2013.8
27JACHIMSKI Piotr 103RYBNIKM309 000:00:0000:30:3000:30:30+00:07:024:2113.8
28KAWECKI Józef 228WRZEŚNICAM502 000:00:0000:30:4600:30:46+00:07:184:2313.7
29WILCZEWSKI Krzysztof 58TYCHOWOM3010 000:00:0000:30:5700:30:57+00:07:294:2513.6
30KRUKOWSKI Błażej 15SŁAWNOM3011 000:00:0000:31:1600:31:16+00:07:484:2813.4
31STAWARZ Monika 89UKS EKOLUDEK SZCZENURZESZCZENURZEK204 000:00:0000:31:3300:31:33+00:08:054:3013.3
32WERNER Czesław 16M503 000:00:0000:31:3600:31:36+00:08:084:3013.3
32GRAŚ Paweł 101SŁUPSKM208 000:00:0000:31:3600:31:36+00:08:084:3013.3
34GIERLACH Jacek 99STOPA SŁUPSKSŁUPSKM209 000:00:0000:31:3700:31:37+00:08:094:3113.3
34ROGALSKI Roberto 121KOSZALINM3012 000:00:0000:31:3700:31:37+00:08:094:3113.3
36WILCZEWSKI Mariusz 57MKS ABWOOD ŚWIĘC SŁAWNOSŁAWSKOM2010 000:00:0000:31:4600:31:46+00:08:184:3213.2
37GAPSKI Zbigniew 123SOBIESKI TEAMSTAROGARD GD.M603 000:00:0000:31:4900:31:49+00:08:214:3213.2
38MĄDRY Wojciech 38CYBINA TEAMSWARZĘDZM2011 000:00:0000:31:5200:31:52+00:08:244:3313.2
39NIKLAS Karol 86BYTÓWM404 000:00:0000:31:5800:31:58+00:08:304:3413.1
40POLCYN Czesław 7DEBIUT WIELEŃWIELEŃM3013 000:00:0000:32:1300:32:13+00:08:454:3613
41BARAŃSKI Przemysław 137KM PSP SZCZECIN/ MLUKS TRZEBIATÓWTRZEBIATÓWM2012 000:00:0000:32:1400:32:14+00:08:464:3613
42WILKOWSKI Wojtek 76SSI AKTYWNI DAMNICADAMNICAM405 000:00:0000:32:4100:32:41+00:09:134:4012.9
43MRÓWKA Michał 98GDAŃSKM3014 000:00:0000:32:4600:32:46+00:09:184:4012.8
44ŚWITOŃ Marian 117GRABÓW NAD PROSNĄ M504 000:00:0000:32:5000:32:50+00:09:224:4112.8
45MACIEJEWSKI Andrzej 33KS.KROTOSZ KROTOSZYNKROTOSZYNM505 000:00:0000:32:5200:32:52+00:09:244:4112.8
46DĘGA Ryszard 156TUPOT-USTKAUSTKAM604 000:00:0000:32:5500:32:55+00:09:274:4212.8
47PERZ Emilia 229BUKOWIECK205 000:00:0000:32:5900:32:59+00:09:314:4212.7
48STASZEWSKI Jan 27DARŁOWOM506 000:00:0000:33:0600:33:06+00:09:384:4312.7
49ŁASZKIEWICZ Tadeusz 17M507 000:00:0000:33:1000:33:10+00:09:424:4412.7
50SMEREKA Tomasz 100RUNNING TEAM MILICZMILICZM3015 000:00:0000:33:1800:33:18+00:09:504:4512.6
51ŻYLICZ Paweł 92STOPA SŁUPSKSŁUPSKM2013 000:00:0000:33:2600:33:26+00:09:584:4612.6
52MALINOWSKI Adam 222SŁAWNOM508 000:00:0000:33:2700:33:27+00:09:594:4612.6
53HOŁUB Kamil 138MLUKS TRZEBIATÓWTRZEBIATÓWM3016 000:00:0000:33:3100:33:31+00:10:034:4712.5
54WOŹNIAK Marek 162KOŁOM509 000:00:0000:33:3600:33:36+00:10:084:4812.5
55BRZOSKOWSKI Artur 149LEDZIECHOWOM3017 000:00:0000:33:4300:33:43+00:10:154:4912.5
56KONKEL Katarzyna 91DECATHLON RUNNING TEAMGNIEWOWOK206 000:00:0000:33:4700:33:47+00:10:194:4912.4
57LUBAWIŃSKI Jerzy 84ŚWIDWINM5010 000:00:0000:33:5700:33:57+00:10:294:5112.4
58KOŁTONOWSKI Mateusz 75SSI AKTYWNI DAMNICADAMNICAM171 000:00:0000:34:0100:34:01+00:10:334:5112.3
59PAWLIK Grzegorz 129KS.KROTOSZ KROTOSZYNKROTOSZYNM3018 000:00:0000:34:0200:34:02+00:10:344:5112.3
60KUKIEŁA Tomasz 144ROZBIEGANY KOSZALINKOSZALINM3019 000:00:0000:34:0600:34:06+00:10:384:5212.3
61PIEKAC Karol 152KTP "MIKOŁAJEK"SŁUPSKM3020 000:00:0000:34:0900:34:09+00:10:414:5212.3
61OLESZEK Jerzy 132GRABNOM406 000:00:0000:34:0900:34:09+00:10:414:5212.3
63GŁOMBIOWSKA Zuzanna 96GDYNIAK171 000:00:0000:34:1000:34:10+00:10:424:5212.3
64SZYMAŃSKI Tomasz 112SŁUPSKM407 000:00:0000:34:1100:34:11+00:10:434:5312.3
65DRUMOWICZ Sławomir 126WKB META LUBLINIECLUBLINIECM408 000:00:0000:34:2100:34:21+00:10:534:5412.2
66WICENS Jacek 135JACEK - BIEGAM BO LUBIĘ (F)BOLESZEWO (SŁAWNO)M2014 000:00:0000:34:2700:34:27+00:10:594:5512.2
67ZIOMKO Rafał 142NIEZRZESZONYKOŁOBRZEGM409 000:00:0000:34:2800:34:28+00:11:004:5512.2
68JANKOWSKI Eugeniusz 81OPEC-PUŁAWYPUŁAWYM605 000:00:0000:34:3900:34:39+00:11:114:5712.1
69MAMLA Zbigniew 69WARSZAWAM4010 000:00:0000:34:4400:34:44+00:11:164:5712.1
70ROMANÓW Przemek 130RAJSZEWM3021 000:00:0000:34:4500:34:45+00:11:174:5712.1
71NIWIŃSKI Grzegorz 157TUPOT USTKAUSTKAM5011 000:00:0000:34:4700:34:47+00:11:194:5812.1
72PRZYBYLAK Dorota 41SWARZĘDZK207 000:00:0000:34:5200:34:52+00:11:244:5812
73PLEWA Mariusz 73SSI AKTYWNI DAMNICADAMNICAM4011 000:00:0000:34:5800:34:58+00:11:304:5912
74ŻYWICA Adam 26BYDGOSZCZM3022 000:00:0000:34:5900:34:59+00:11:314:5912
75RÓG Bartosz 102SŁAWNOM3023 000:00:0000:35:1300:35:13+00:11:455:0111.9
75SZWABA Marcin 14LĘBORKM3024 000:00:0000:35:1300:35:13+00:11:455:0111.9
77URBANIAK Marian 46GOSIR GORZYCEGORZYCEM5012 000:00:0000:35:1600:35:16+00:11:485:0211.9
78CZERNIAWSKI Lech 160GORZÓW WLKP.M2015 000:00:0000:35:2000:35:20+00:11:525:0211.9
79STOLARCZYK Adrian 71MŚCICEM172 000:00:0000:35:2200:35:22+00:11:545:0311.9
80SZAŁKOWSKI Wojtek 155TUPOT USTKAUSTKAM3025 000:00:0000:35:3100:35:31+00:12:035:0411.8
81KROEHNKE Artur 110SZCZECINM4012 000:00:0000:35:5800:35:58+00:12:305:0811.7
82DEREŃ Grzegorz 83KB SPRINT ŚWIDWINŚWIDWINM3026 000:00:0000:36:0000:36:00+00:12:325:0811.7
83SOCHA Andrzej 127RZECZYCA M4013 000:00:0000:36:1600:36:16+00:12:485:1011.6
84WILIŃSKI Marek 79ŚWIDWINM5013 000:00:0000:36:1800:36:18+00:12:505:1111.6
85KURCZYK Zbigniew 36SŁAWNOM3027 000:00:0000:36:2600:36:26+00:12:585:1211.5
86KILAR Tomasz 70HILL KILERKOSZALINM4014 000:00:0000:36:2800:36:28+00:13:005:1211.5
87BIERNAT Kamil 140MKS ŚWIĘC SŁAWNOSŁAWNOM2016 000:00:0000:36:3700:36:37+00:13:095:1311.5
87BIERNAT Marcin 139SŁAWNOM173 000:00:0000:36:3700:36:37+00:13:095:1311.5
89GRABOWSKA Maria 35FUNDACJA AKTYWNE TRZEMESZNOTRZEMESZNOK401 000:00:0000:36:5100:36:51+00:13:235:1511.4
90ZIÓŁKOWSKI Wojciech 118KB GOCH BYTÓWOKONEKM3028 000:00:0000:37:0400:37:04+00:13:365:1711.3
91FRONTCZAK Izabela 234SZCZECINEKK208 000:00:0000:37:1100:37:11+00:13:435:1811.3
92PERZ Marzenna 224BUKOWIECK402 000:00:0000:37:1700:37:17+00:13:495:1911.3
93SKIERKA Anna 11KWASOWOK209 000:00:0000:37:4100:37:41+00:14:135:2311.1
94GAIDAI Petro 50SK KOVEL LKB RUDNIKKIJEWM701 000:00:0000:37:4200:37:42+00:14:145:2311.1
95ORPEL Martyna 34KS. KROTOSZ KROTOSZYN SMOSZEWK2010 000:00:0000:37:4400:37:44+00:14:165:2311.1
95ŻUKOWSKI Andrzej 4SŁOWINOM606 000:00:0000:37:4400:37:44+00:14:165:2311.1
97KOPOWICZ Oskar 122SŁUPSKM3029 000:00:0000:37:5600:37:56+00:14:285:2511.1
98WALCZYK Barbara 22GWIAZDOWOK2011 000:00:0000:38:0100:38:01+00:14:335:2511
99SALICKI Damian 120SŁUPSKM3030 000:00:0000:38:0500:38:05+00:14:375:2611
99WILKOWSKI Krzysztof 56KOSZALINM3031 000:00:0000:38:0500:38:05+00:14:375:2611
101RUDZIŃSKI Krzysztof 161DWUJĘZYCZNI.PLKOSZALINM2017 000:00:0000:38:4500:38:45+00:15:175:3210.8
101LASZCZKOWSKA Dagmara 159DWUJĘZYCZNI.PLPOZNAŃK2012 000:00:0000:38:4500:38:45+00:15:175:3210.8
103KULCZYK Katarzyna 25SŁAWSKOK303 000:00:0000:38:5400:38:54+00:15:265:3310.8
103WITKOWSKI Krzysztof 107SŁAWNOM5014 000:00:0000:38:5400:38:54+00:15:265:3310.8
105ANDRZEJCZAK Sławomir 44USTKAM4015 000:00:0000:38:5900:38:59+00:15:315:3410.8
106ROSIŃSKI Zbigniew 128WKB META LUBLINIECLUBLINIECM5015 000:00:0000:39:0100:39:01+00:15:335:3410.8
107JODKO Adam 154GORZÓW WLKP.M3032 000:00:0000:39:1000:39:10+00:15:425:3510.7
108FILIPOWICZ Marian 43NIERZESZONYWROCŁAWM702 000:00:0000:39:1100:39:11+00:15:435:3510.7
109LASKA Agnieszka 146SŁAWNOK403 000:00:0000:39:1800:39:18+00:15:505:3610.7
110DRUMOWICZ Dominika 145WKB META LUBLINIECLUBLINIECK172 000:00:0000:39:3300:39:33+00:16:055:3910.6
111MIZERA Agnieszka 109WROCŁAWWROCŁAWK404 000:00:0000:39:3400:39:34+00:16:065:3910.6
112RADANIEL Piotr 12WARSZKOWOM3033 000:00:0000:39:3500:39:35+00:16:075:3910.6
113TELESIEWICZ Henryk 1SŁAWNOM607 000:00:0000:39:3600:39:36+00:16:085:3910.6
114CHUDZIK Zbigniew 724RUN TKKF KOSZALINKOSZALINM5016 000:00:0000:39:4100:39:41+00:16:135:4010.6
115JARNÓT Agnieszka 225STARY TOMYSLK304 000:00:0000:39:5500:39:55+00:16:275:4210.5
116MIKUŁA Martyna 19SZCZENURZEK2013 000:00:0000:40:0200:40:02+00:16:345:4310.5
117WIDAWSKI Łukasz 134DARŁOWOM3034 000:00:0000:40:0700:40:07+00:16:395:4310.5
118BIGUS Waldemar 20SŁUPSKM3035 000:00:0000:40:1900:40:19+00:16:515:4510.4
119TWOREK Józef 3SŁAWNOM5017 000:00:0000:40:3700:40:37+00:17:095:4810.3
120MARCZAK Andrzej 143ŻELKOWO M5018 000:00:0000:40:4000:40:40+00:17:125:4810.3
121ŁAGOSZ Marzena 104WARSZAWAK305 000:00:0000:40:5700:40:57+00:17:295:5110.3
122BOGACKI Tomasz 1064RUN TKKF KOSZALINKOSZALINM5019 000:00:0000:40:5800:40:58+00:17:305:5110.3
123SALICKA Weronika 119SŁUPSKK306 000:00:0000:41:0100:41:01+00:17:335:5110.2
124WRONA Józef 6WIELEŃM703 000:00:0000:41:0700:41:07+00:17:395:5210.2
125KASPROWICZ Małgorzata 21SŁUPSKK307 000:00:0000:41:1000:41:10+00:17:425:5210.2
126SPICZAK-BRZEZIŃSKA Żaneta 87BYTÓWK173 000:00:0000:41:1400:41:14+00:17:465:5310.2
127FARBICKA-ŻYWICA Paulina 29BYDGOSZCZK308 000:00:0000:41:1500:41:15+00:17:475:5310.2
128WOJANOWSKI Zbigniew 90GRUDZIĄDZM5020 000:00:0000:41:1900:41:19+00:17:515:5410.2
129MAZUREK Barbara 60BABECZKI KOSZALIN/BIEGNIJMY.PLKOSZALINK309 000:00:0000:41:2200:41:22+00:17:545:5410.2
130ROMAN Sylwia 148SŁAWNOK3010 000:00:0000:41:3300:41:33+00:18:055:5610.1
131WOŹNIAK Grzegorz 45USTKAM4016 000:00:0000:41:4400:41:44+00:18:165:5710.1
132PACHUTA Damian 8WRZEŚNICAM174 000:00:0000:41:4600:41:46+00:18:185:5810.1
133KURCZYK Elżbieta 37SŁAWNOK3011 000:00:0000:41:4800:41:48+00:18:205:5810
134WÓJCIK Agnieszka 131RAJSZEWK3012 000:00:0000:41:5100:41:51+00:18:235:5810
135NOREK Tomek 133KOSZALINM4017 000:00:0000:41:5500:41:55+00:18:275:5910
136KAWECKA Katarzyna 227WRZEŚNICAK3013 000:00:0000:42:1700:42:17+00:18:496:029.9
136BYSZEWSKI Arkadiusz 226SŁAWNOM2018 000:00:0000:42:1700:42:17+00:18:496:029.9
138KAŹMIERCZAK Łukasz 125WARSZKOWOM3036 000:00:0000:42:2300:42:23+00:18:556:039.9
139PUŚCIAN Krzysztof 80GIMNAZJUM W MANOWIEMANOWOM4018 000:00:0000:42:2700:42:27+00:18:596:039.9
140KRYGIER Ireneusz 88W.P.K.SŁOŃ TEAM USTKAUSTKAM3037 000:00:0000:42:5100:42:51+00:19:236:079.8
141RUBACHA Agata 5SŁAWNOK174 000:00:0000:42:5600:42:56+00:19:286:089.8
142BUZE Małgorzata 114SŁAWNOK3014 000:00:0000:43:1100:43:11+00:19:436:109.7
143MICHALAK Wojciech 10SŁAWNOM4019 000:00:0000:43:4400:43:44+00:20:166:149.6
144IWAN Czesław 53BIEGAM ABY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆKIELCEM608 000:00:0000:43:5900:43:59+00:20:316:179.5
145BRUSZEWSKA-GŁOMBIOWSKA Monika 97GDYNIAK405 000:00:0000:44:1000:44:10+00:20:426:189.5
146BIERNAT Krzysztof 141SŁAWNOM3038 000:00:0000:44:3600:44:36+00:21:086:229.4
147VON BARDELEBEN Agnieszka 59BABECZKI KOSZALIN KOSZALINK406 000:00:0000:44:5100:44:51+00:21:236:249.4
147DYRCZ Marika 2SŁAWNOK3015 000:00:0000:44:5100:44:51+00:21:236:249.4
149MODRZEJEWSKI Roman 116GRABÓW NAD PROSNĄ M4020 000:00:0000:44:5800:44:58+00:21:306:259.3
149MODRZEJEWSKI Jakub 115GRABÓW NAD PROSNĄ M175 000:00:0000:44:5800:44:58+00:21:306:259.3
151SOBOLEWSKI Marek 147KOSZALINM4021 000:00:0000:44:5900:44:59+00:21:316:259.3
152KAZIMIERSKI-ZAWADA Wojciech 9SŁAWNOM176 000:00:0000:45:0400:45:04+00:21:366:269.3
153NIKLAS Aneta 85BYTÓWK175 000:00:0000:45:4900:45:49+00:22:216:329.2
154STASZEWSKA Małgorzata 28DARŁOWOK3016 000:00:0000:45:5900:45:59+00:22:316:349.1
155KOSELSKI Krzysztof 223LUBLINIECM5021 000:00:0000:46:0200:46:02+00:22:346:349.1
156WILKOWSKA Mariola 74SSI AKTYWNIDAMNICADAMNICAK407 000:00:0000:46:2300:46:23+00:22:556:379.1
157URBANIAK Jarosław 47GOSIR GORZYCEGORZYCEM2019 000:00:0000:46:5800:46:58+00:23:306:428.9
158GAWIECKI Piotr 67ROWERIAKOSZALINM4022 000:00:0000:48:1800:48:18+00:24:506:548.7
159BRZYKCY Tomasz 93BYDGOSZCZM4023 000:00:0000:49:0500:49:05+00:25:377:008.6
160NEJMAN Krzysztof 39KLAKIER TEAMSWARZĘDZM5022 000:00:0000:49:4900:49:49+00:26:217:078.4
161FEDRO Anna 153GDYNIAK3017 000:00:0000:49:5700:49:57+00:26:297:088.4
162REIZER Wojciech 124JELENIA GÓRA M5023 000:00:0000:51:2900:51:29+00:28:017:218.2
163ROGALSKI Marcin 42KLAKIER TEAMSWARZĘDZM2020 000:00:0000:52:1800:52:18+00:28:507:288
164ZDUNEK Katarzyna 221SŁAWNOK408 000:00:0000:52:2900:52:29+00:29:017:298
165KUŚNIERZ Monika 40KLAKIER TEAMSWARZĘDZK2014 000:00:0000:52:4100:52:41+00:29:137:318
166HAUSMAN Andrzej 61KSR ROWERIAKOSZALINM609 000:00:0000:52:4200:52:42+00:29:147:318
167ŻUKOWSKI Władysław 113SŁAWNOM6010 000:00:0000:52:5000:52:50+00:29:227:327.9
168GAWIECKA Mariola 68ROWERIAKOSZALINK409 000:00:0000:54:3600:54:36+00:31:087:487.7
169BŁASZKIEWICZ Martyna 150SŁUPSKK3018 000:00:0000:55:1800:55:18+00:31:507:547.6
170BRZYKCY Dorota 94BYDGOSZCZK3019 000:00:0001:00:1201:00:12+00:36:448:367
171GRZEMPOWSKI Piotr 32KS.KROTOSZ KROTOSZYNKROTOSZYNM2021 000:00:0001:01:5201:01:52+00:38:248:506.8
172BRZYKCY Wojciech 95BIEGAM JAK DZIKIBYDGOSZCZM3039 000:00:0001:02:4501:02:45+00:39:178:576.7
173MAJCHRZAK Ewa 23BYDGOSZCZK3020 000:00:0001:06:0701:06:07+00:42:399:266.4
174KILAR Zofia 30KOSZALINK4010 000:00:0001:10:0201:10:02+00:46:3410:006
175ANTOSIK Grażyna 233SŁAWNOK3021 000:00:0001:10:3601:10:36+00:47:0810:055.9
Znaleziono 175 wynik(ów)