XIII BIEG SYLWESTROWY

Organizator:
Hotel Brzoza
Data:
2019-12-31
Miejsce:
Brzoza
Dystans:
10 km
Zgłoszonych:
535
Wystartowało:
461
Nie ukończyło:
6
Ukończyło:
455
Na trasie:
6
Pełne wyniki dla 2.5km:
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 2.5km | 4.85km | 7.2km | 9.55km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | Kobiety | Mężczyźni | Drużynowa | K-1 | M-1 | K-20 | M-20 | K-30 | M-30 | K-40 | M-40 | K-50 | M-50 | K-60 | M-60 | K-70 | M-70

Klasyfikacja wg czasów netto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaDrużynaKlubCzas startuSplit
2.5km
     
1ZALEWSKI Krystian 1GOLENIÓWM-30 Barnim Goleniów00:00:0000:07:19
2BRZEZIŃSKI Błażej 3BYDGOSZCZM-30CWZS Zawisza BydgoszczCWZS Zawisza Bydgoszcz00:00:0100:07:34
3TARASIUK Pawał 88POZNAŃM-3031 Brygada Lotnictwa Polskiego31 Baza LOTNICTWA TAKTYCZNEGO POZNAN-KRZESINY00:00:0000:08:09
4BRZEZIŃSKA Aleksandra 4BYDGOSZCZK-20MKL ToruńMKL Toruń00:00:0000:08:26
5ŚWIERCZYŃSKI Julian 222RADZIEJÓWM-1KS ZRYW RADZIEJÓWKS ZRYW RADZIEJÓW00:00:0000:08:35
6ŚWIĄTKOWSKI Paweł 92TRZEMESZNOM-3000:00:0100:08:38
7POLAŃSKI Tomasz 512NIEMCZM-40The Rychters00:00:0100:08:42
8PIRÓG Arkadiusz 481SZTUMM-30 PISFAK00:00:0100:08:42
9TOMASZEWSKI Maciej 488TORUŃM-30  00:00:0100:08:42
10ŚLUSARCZYK Mariola 2WARSZAWAK-20 UKS Barnim Goleniów00:00:0100:08:45
11TUCZYŃSKI Sylwester Leon 249BYDGOSZCZM-20Bydgoskie OkonieBydgoskie Okonie00:00:0200:09:02
12MRUK Tomasz 246BYDGOSZCZM-40Czarne StopyCzarne Stopy.SM00:00:0200:09:03
13NOWAK Dawid 473TRAWERS TEAM NAKŁOSADKIM-30TRAWERS TEAM NAKŁOTRAWERS TEAM NAKŁO00:00:0300:09:03
14WIWATOWSKI Michał 279PRZYŁĘKIM-4000:00:0100:09:04
15CHRZĄSZCZ Bartosz 238PAKOŚĆM-20BRZEZIŃSKI RUN CLUB00:00:0100:09:09
16PIOTROWSKI Radosław 61PRZYSIERSKM-3000:00:0500:09:15
17DĄBROWSKI Paweł 27TORUŃM-20Start Team Wąbrzeźno00:00:0100:09:17
18LENC Sebastian 128LASKOWICEM-40TKKF Kolejarz BydgoszczTKKF Kolejarz Bydgoszcz00:00:0100:09:18
19MAIK Daria 456MROCZAK-20  00:00:0100:09:18
20KOWALCZYK Marek 9Brzoza BiegaBYDGOSZCZM-40Brzoza BiegaBrzoza Biega00:00:0100:09:19
21ŁAZ Kamil 79BYDGOSZCZM-30Bydgoskie OkonieBydgoskie Okonie00:00:0100:09:20
22KRAIŃSKI Michał 415ŚLIWICEM-3000:00:0100:09:20
23MAĆKOWSKI Maciej 74BYDGOSZCZM-30TEAMOCHALUps Bydgoszcz/TEAMOCHAL00:00:0100:09:22
24KLINIEWSKI Maciej 134BYDGOSZCZM-20Sylwester OsielskoSylwester Osielsko00:00:0200:09:22
25KUŁAKOWSKI Krzysztof 89BYDGOSZCZM-30RUN PASJA00:00:0300:09:23
26ŚLUSARSKI Przemysław 455BYDGOSZCZM-30 RUN PASJA00:00:0300:09:23
27BĄK Oskar 434MĄKOWARSKOM-3000:00:0200:09:26
28SZLINGER Jakub 280TUR/BYDGOSZCZM-30TEAMOCHALTEAMOCHAL00:00:0200:09:27
29RYCHTER Karol 210NIEMCZM-40The Rychters00:00:0300:09:27
30SENGER Michał 337GĄSAWAM-30Pałuki Running TeamPałuki Running Team00:00:0300:09:28
31JAGODZIŃSKI Mateusz 42BYDGOSZZCM-20Bydgoskie OkonieBydgoskie Okonie00:00:0200:09:29
32GROCHOWIAK Piotr 137BARCINM-3000:00:0200:09:29
33RUCIŃSKI Marcin 321BARCINM-40TRIBA Bosir Barcin00:00:0200:09:29
34SOBIERALSKI Rafał 69BRZOZAM-4000:00:0300:09:29
35GUBAŃSKI Szymon 285DRZYCIMM-20Diabelskie PiorunyDiabelskie Pioruny00:00:0200:09:30
36ŻYCZIŃSKI Michał 178BYDGOSZCZM-30TEAMOCHALTEAMOCHAL00:00:0200:09:30
37MOKRZYCKI Rafał 368INOWROCŁAWM-40TG SOKÓŁ GNIEWKOWO00:00:0100:09:31
38WESIORA Mariusz 170DRZYCIMM-50Diabelskie PiorunyDiabelskie Pioruny00:00:0100:09:31
39MACZYŃSKI Grzegorz 274BYDGOSZCZM-50TKKF Kolejarz BydgoszczTKKF Kolejarz Bydgoszcz00:00:0100:09:31
40BIAŁEK Dawid 474NAKŁO NAD NOTECIĄM-30TRAWERS TEAM NAKŁOTRAWERS TEAM NAKŁO00:00:0200:09:31
41JAROSZEWSKI Jan 336TRYSZCZYNM-100:00:0200:09:32
42GONDEK Rafał 283WYSTĘPM-30TRAWERS TEAM NAKŁO00:00:0500:09:35
43ORCHOLSKI Witold 10TORUNM-40T.S. Opatrunki ToruńT.S. Opatrunki Toruń00:00:0100:09:36
44MAGDZIARZ Jakub 252PRZYŁĘKIM-3000:00:0300:09:41
45STACHOWICZ Wiesław 366BYDGOSZCZM-40Brzoza BiegaBrzoza Biega00:00:0300:09:41
46CHMURZYŃSKI Tomasz 241BYDGOSZCZM-50TKKF Kolejarz BydgoszczTKKF Kolejarz Bydgoszcz00:00:0100:09:42
47KUBANEK Łukasz 144NIEMCZM-30TEAMOCHALTEAMOCHAL00:00:0300:09:43
48RZESZOTARSKI Daniel 160BYDGOSZCZM-3000:00:0300:09:47
49KRZEŚNIAK Wojciech 175GRÓDEKM-30Diabelskie PiorunyDiabelskie Pioruny00:00:0300:09:48
50MARCHEL Tomasz 96SOLEC KUJAWSKIM-3000:00:0100:09:49
51KRUPA Piotr 153BYDGOSZCZM-30Woodrunners00:00:0300:09:49
51SZCZEPANIAK Cezary 489BYDGOSZCZM-40  00:00:0200:09:50
53DUCHIŃSKI Wojciech 174OSIELSKOM-50Brzoza BiegaBrzoza Biega00:00:0300:09:50
54WARSZAWSKI Przemysław 330BYDGOSZCZM-308 K-P BOT8 K-P BOT00:00:0100:09:53
55TOMASZEWSKI Mirosław 122CHEŁMNOM-4000:00:0100:09:54
56MATUSZEWSKI Karol 11KOSZALINM-30Wilki KoszalinWilki Koszalin00:00:0300:09:54
57KUNZ Mieczysław 244TORUŃM-40UMK Toruń00:00:0200:09:57
58KWIATKOWSKI Daniel 482SZKOCJAM-30  00:00:0500:09:57
59WOLNY Piotr 70BYDGOSZCZM-50Brzoza BiegaBrzoza Biega00:00:0200:10:00
60GÓRNY Wojciech 294ŁOCHOWOM-40TRISPACE/TREK00:00:0300:10:00
61GĄSIOROWSKI Grzegorz 229BYTOŃM-40WKB Maratończyk Włocławek00:00:1500:10:01
62CHUDECKI Robert 233GRÓDEKM-40Diabelskie Pioruny00:00:0200:10:02
63MICHALSKI Adam 405INOWROCLAWM-4000:00:0500:10:02
64SZOCH Tomasz 293BYDGOSZCZM-40Mrozbike Team00:00:0400:10:03
65RYCHTER Marcin 483The RychtersNIEMCZM-40The Rychters 00:00:0900:10:03
66KRZYWDZIŃSKI Dominik 442SZUBINM-1UKB Szubin00:00:0400:10:05
67BARTOSZ Marek 31KIKÓŁM-4000:00:0300:10:08
68OLKOWSKI Jurek 265ŚWIECIEM-60The Runners Świecie00:00:0300:10:10
69CZUK Marek 370TORUŃM-6000:00:0200:10:11
70RACZYŃSKI Krzysztof 49BYDGOSZCZM-50Biegający Filozof Team00:00:0300:10:11
71JASTRZĘBSKI Krzysztof 375TORUŃM-4000:00:0300:10:12
72GŁOGOWSKI Krzysztof 66KORONOWOM-4000:00:0000:10:14
73KALACZYŃSKI Miłosz 13BYDGOSZCZM-20Polonia Bydgoszcz SLA00:00:0400:10:14
74BUZALSKI Robert 75BYDGOSZCZM-40Orange Polska00:00:0300:10:16
75LEWANDOWSKI Tomasz 346BYDGOSZCZM-3000:00:1600:10:16
76NOWOSIELSKI Piotr 477ZAJEZIERZEM-40 LKS ZANTYR SZTUM00:00:0600:10:18
77WIĘCKOWSKI Dariusz 18BYDGOSZCZM-30AMS Triathlon00:00:0400:10:25
78BŁASZAK Łukasz 359SOLEC KUJAWSKIM-30'BUBA' Solec Kujawski00:00:0300:10:27
79PRĄDZYŃSKI Marcin 40BYDGOSZCZM-40AMS Triathlon00:00:0400:10:27
80KOSZOWSKI Rafał 273Katolik TeamTRYSZCZYNM-40Katolik Team00:00:0400:10:28
81NAPIERAŁA Mikołaj 28BYDGOSZCZM-20SBRT Bydgoszcz00:00:0500:10:28
82HERMELIN Wojciech 253BYDGOSZCZM-40Kancelaria HMM00:00:0400:10:29
83WIŚNIEWSKI Zbigniew 29OLIMPINM-50Brzoza BiegaBrzoza Biega00:00:0100:10:30
84ZIENKIEWICZ Janusz 364BYDGOSZCZM-40TRISPACE/TREKTRISPACE/TREK00:00:0300:10:30
85SZYTTENHOLM Oliwier 419BYDGOSZCZM-30TRISPACE/TREK00:00:0400:10:30
86LEWANDOWSKI Bartłomiej 374WYRZYSKM-20TSK Orzeł Osiek00:00:0600:10:30
87MACIŃSKI Waldemar 108BYDGOSZCZM-3000:00:0300:10:31
88KOWALSKI Jacek 356BYDGOSZCZM-4000:00:0600:10:35
89SAWIEŁAJC Jakub 65BYDGOSZCZM-20FUJI KRYSPORT TEAM00:00:0900:10:35
90WIŚNIEWSKI Leszek 231BRZOZAM-50Brzoza Brzoza00:00:0800:10:36
91SZULC Andrzej 440ŁOCHOWOM-4000:00:0800:10:37
92KOWALSKA Angelika 322PRZYŁĘKIK-30TRISPACE/TREKTRISPACE/TREK00:00:0400:10:39
93CZARNECKI Piotr 510Brzoza BiegaBYDGOSZCZM-40Brzoza Biega 00:00:0600:10:39
94BOMBICKI Miłosz 255SZUBINM-3000:00:0700:10:39
95MROTEK Anna 426SĘPÓLNO KRAJEŃSKIEK-2000:00:0600:10:40
96TRYT Maciej 509M-30 00:00:0600:10:40
97LEWANDOWSKI Rafał 84TORUŃM-30SPC00:00:1200:10:40
98WOŹNIAKOWSKA Agata 105BYDGOSZCZK-30Bydgoskie OkonieBydgoskie Okonie00:00:0300:10:41
99BARCZAK Piotr 176BIAŁE BŁOTAM-50Brzoza BiegaBrzoza Biega00:00:0400:10:41
100CZAJKOWSKA Sylwia 181BYDGOSZCZK-40Bydgoskie OkonieBydgoskie Okonie00:00:0400:10:42
101WIERZBOWSKI Piotr 248BRZOZÓWKAM-40TEAM KOPEĆ00:00:1000:10:42
102GIERACH Marcin 372NIEMCZM-40Damian Rudnik Team00:00:0400:10:43
103FURTAK Tomasz 15188-300 MOGILNOM-4056. Baza Lotnicza56. Baza Lotnicza00:00:0600:10:43
104KOŁACKI Jarosław 492BYDGOSZCZM-30 00:00:1300:10:45
105BALCEREK Mateusz 400BYDGOSZCZM-3000:00:0500:10:47
106KOŁAKOWSKI Tomasz 508BYDGOSZCZM-30 00:00:1100:10:48
107HIRT Tomasz 328BYDGOSZCZM-30Endurance Coaching System CB16300:00:1000:10:49
108BOŁKA Szymon 53BYDGOSZCZM-3000:00:1100:10:49
109MONDRY Waldemar 191BYDGOSZCZM-5000:00:0700:10:51
110MOGILNICKI Dominik 206KONSTANTOWOM-2000:00:1100:10:54
111RYBCZYŃSKI Łukasz 93BARCINM-20Triathlon Konsulting- Dariusz Olewiński00:00:0900:10:56
112WACHOWSKI Karol 123WARSZAWAM-4000:00:0700:10:57
113KŁOSOWSKI Marcin 140BYDGOSZCZM-40Grupa Bankietowa Specjal00:00:0300:10:58
114KAZUBOWSKI Jacek 110BIAŁE BŁOTAM-50TriDarKo00:00:0400:10:58
115BEDRA Robert 254BYDGOSZCZM-30Czarne StopyCzarne Stopy00:00:0600:10:59
116WERNER Katarzyna 203MALANÓWK-30TEAM WERNER00:00:0600:10:59
117ŚWITAL Leszek 448MARGONINM-40 Morsy Margonin-TAZAR00:00:0900:10:59
118GRZEGOCKI Piotr 449STRZELNOM-30 Strzelno00:00:0600:11:01
119CZEPEK Aleksander 209BYDGOSZCZM-60Brzoza BiegaBrzoza Biega00:00:0500:11:02
120JAGODZIŃSKA Magdalena 41BYDGOSZCZK-20Bydgoskie OkonieBydgoskie Okonie00:00:0500:11:03
121MARĆ Robert 421Katolik TeamBYDGOSZCZM-40Katolik Team00:00:1200:11:03
122GABRYCH Maciej 245BYDGOSZCZM-30Czarne StopyCzarne Stopy00:00:0500:11:05
123SOBAŃSKI Michał 267BYDGOSZCZM-3000:00:1600:11:07
124PŁACZKIEWICZ Robert 44BYDGOSZCZM-30Polonia Bydgoszcz SLAPolonia Bydgoszcz SLA00:00:1100:11:08
125HENDRZAK Sylwester 388ŁUBIANKAM-30MISYL three sport00:00:2000:11:09
126KANIA Krzysztof 334INOWROCŁAWM-2056. Baza Lotnicza00:00:0600:11:10
127RÓG Radosław 377BALINM-100:00:0400:11:12
128KUJAWA Daniel 32INOWROCŁAWM-3056. Baza Lotnicza00:00:0600:11:12
129NAMIEŚNIK Krzysztof 80INOWROCŁAWM-4056. Baza LotniczaKrzysieKN00:00:1500:11:12
130SOBCZAK Monika 329ZAMOSCK-3000:00:0400:11:13
131JUREK Piotr 15289-200 SZUBINM-50BBL Szubin00:00:1200:11:13
132ZIMNY Marek 438BYDGOSZCZM-5000:00:0800:11:15
133PILAKOWSKA Angelika 439ŁOCHOWOK-3000:00:0800:11:15
134DAWIDOWICZ Maciej 188BRZOZAM-40TRISPACE/TREK00:00:0800:11:16
135DĘBIEC Andrzej 107NIEMCZM-3000:00:0700:11:17
136MICHALEWSKI Bartosz 349BYDGGOSZCZM-40LUCKY LUCK00:00:1000:11:17
137GACKOWSKI Krzysztof 35BYDGOSZCZM-40IRON & ONE TEAM00:00:0700:11:19
138PUCHACZ Marcin 142BYDGOSZCZM-3000:00:1100:11:19
139RATAJ Zuzanna 16POZNAŃK-30Polonia Bydgoszcz SLA00:00:1200:11:22
140WIŚNIEWSKI Maciej 342ŚWIECIEM-4000:00:2100:11:22
141KRUBER Karolina 386BYDGOSZCZK-2000:00:0800:11:23
142NAGOW Michał 385BYDGOSZCZM-4000:00:1500:11:23
143SKRZECZEWSKI Bartosz 243BYDGOSZCZM-3000:00:1100:11:26
144STEMPNIAK Krzysztof 50INOWROCŁAWM-4000:00:0500:11:27
145BYRTEK Marcin 462BYDGOSZCZM-40  00:00:1400:11:27
146GROTA Artur 257SOLEC KUJAWSKIM-4000:00:0400:11:29
147GLIWKA Artur 325INOWROCŁAWM-3056. Baza Lotnicza1 BLWL00:00:1400:11:30
148RÓŻYCKI Sławomir 228BYDGOSZCZM-50TKKF Kolejarz BydgoszczTKKF Kolejarz Bydgoszcz00:00:0700:11:31
149ANDRZEJEWSKI Paweł 22186-060 NOWA WIEŚ WIELKAM-40Ultra Szaleńcy00:00:0700:11:31
150WINIARSKI Grzegorz 263ŚWIECIEM-40The Runners ŚwiecieThe Runners Świecie00:00:0900:11:32
151TOMTAS Konrad 433INOWROCŁAWM-4056. Baza Lotnicza56 BLot00:00:1500:11:33
152KOWALIKOWSKI Daniel 331CHOJNICEM-2000:00:0500:11:34
153STROMCZYŃSKI Wiesław 465BYDGOSZCZM-60 Tuptuś Borówno00:00:3700:11:35
154WŁOCH Tomasz 441DRZYCIMM-30Diabelskie Pioruny00:00:0600:11:36
155STARSZAK Paweł 479DĄBROWA CHEŁMIŃSKAM-40  00:00:0800:11:37
156RÓŻYCKI Waldemar 272Katolik TeamBYDGOSZCZM-40Katolik Team00:00:1200:11:37
157RÓG Adam 351BALINM-4000:00:0400:11:40
158CZARNECKI Marek 428CHEŁMNOM-4000:00:0700:11:40
159KANARKOWSKI Stanisław 169CZARNOWOM-5000:00:1000:11:40
160KRUSZYNA Adam 99BYDGOSZCZM-5000:00:0300:11:42
161TROJAK Jakub 387KOSZALINM-100:00:0400:11:43
162JASINIECKI Wojciech 60BYDGOSZCZM-40Żółtokrólewscy00:00:0500:11:43
163WIŚNIEWSKI Jakub 284BRZOZAM-20Tornado00:00:0800:11:44
164RYMARKIEWICZ Małgorzata 208BYDGOSZCZK-30KLINIKA TRIATHLONU BYDGOSZCZ00:00:0600:11:45
165RENC Patryk 291BYDGOSZCZM-30Serce Tybetu00:00:0800:11:46
166KUNZ Marta 242TORUŃK-1Liceum Akademickie Toruń00:00:0200:11:47
167FORBOT Piotr 179BYDGOSZCZM-20Tornado00:00:0800:11:47
168ADAMIEC Marek 135SŁUPSKM-20W.P.K. Słoń Team Ustka00:00:1800:11:47
169BŁAŻEJAK Krzysztofa 155BYDGOSZCZK-40RUN BYDGOSZCZRUN BYDGOSZCZ00:00:0400:11:48
170PASTWA Donata 384BYDGOSZCZK-40TRISPACE/TREK00:00:0400:11:49
171CZERWIAKOWSKI Sebastian 264BYDGOSZCZM-40Wataha łączy nas bieganie00:00:0700:11:49
172GODZIUK Roman 185TORUŃM-5000:00:1000:11:49
173KUNKE Tomasz 97GRUDZIĄDZM-4013WOG Grudziądz00:00:1700:11:49
174ŻUCHELKOWSKI Rafał 371BYDGOSZCZM-3000:00:1900:11:49
175WASILEWSKA MICHALAK Agata 112BYDGOSZCZK-30AMS Triathlon Bydgoszcz Akademia Mistrzów Sportu00:00:2400:11:49
176SZEWS Marek 113KORONOWOM-40AMS Triathlon Bydgoszcz Akademia Mistrzów Sportu00:00:2400:11:49
177WASILEWSKA Martyna 111BYDGOSZCZK-30AMS Triathlon Bydgoszcz Akademia Mistrzów Sportu00:00:2400:11:49
178ŚWIĘCICKI Andrzej 106BYDGOSZCZM-4000:00:1400:11:50
179SŁOMA Maciej 464PRZYŁĘKIM-40 CB 16300:00:1300:11:52
180ŁATKA Marcin 224BYDGOSZCZM-4000:00:1800:11:54
181MALEC Karol 199BYDGOSZCZM-40BIUEL TEAM BYDGOSZCZ00:00:1700:11:55
182STĘPIEŃ Tomasz 52JARUŻYNM-4000:00:2100:11:55
183BYRTEK Grzegorz 205BYDGOSZCZM-4000:00:1400:11:59
184ZAULUB Jakub 506BRZOZAM-1 00:00:2300:12:00
185WILLMA Jarosław 8BYDGOSZCZM-50Brzoza BiegaBrzoza Biega00:00:3500:12:00
186ARACH Przemysław 494BYDGOSZCZM-30 00:00:1300:12:01
187BISKUPIAK Robert 410ŁOBŻENICAM-4000:00:2100:12:01
188NOWAK Kacper 505BRZOZAM-1 00:00:2300:12:01
189GRZEGORZEWSKI Rafał 341NIEMCZM-4000:00:1000:12:02
190ŚWIĄTKOWSKI Marcin 461SŁUŻEWOM-40  00:00:1400:12:02
191JUSCZYK Mirosław 459OSÓWIECM-20  00:00:2100:12:04
192BADOWSKI Krzysztof 194BYDGOSZCZM-50KSN ŁUCZNICZKA OCULUS BYDGOSZCZ00:00:0700:12:05
193GACKOWSKA Barbara 443BRZOZAK-100:00:1400:12:05
194MATYSZCZAK Damian 130INOWROCŁAWM-4056. Baza Lotnicza00:00:1600:12:05
195MORITZ Rafał 33BARCINM-40#slimakibarcin#slimakibarcin00:00:1900:12:05
196SZYMCZAK Monika 261PIŁAK-40Króliki w plecaku00:00:0900:12:06
197BARSZCZEWSKI Sebastian 414BYDGOSZCZM-4000:00:1900:12:06
198PAWŁOWSKI Radosław 339ZIELONKAM-5000:00:2100:12:06
199SZCZECIŃSKI Mariusz 260PIŁAM-40Króliki w plecaku00:00:0900:12:07
200KRZYZANOWSKI Robert 20BYDGOSZCZM-50RUN PASJA00:00:1600:12:07
201SAK Joanna 467INOWROCŁAWK-30 Drużyna Szpiku00:00:0700:12:09
202GABARKIEWICZ Łukasz 427LIPKA KRAJEŃSKAM-3000:00:0700:12:12
203OSIŃSKI Adam 453BYDGOSZCZM-40 OSINY00:00:0700:12:12
204MIKOŁAJCZAK Mieczysław 276WRZEŚNIAM-50KB Kosynier Września00:00:0800:12:12
205KOLMAJER Rafał 25BYDGOSZCZM-30ForsportPolska Team00:00:2300:12:13
206MAŚLIŃSKI Mirosław 146SZUBINM-5000:00:1200:12:14
207STAWCZYK Dariusz 36BYDGOSZCZM-4000:00:1400:12:14
208KOZIOŁ Łukasz 418BYDGOSZCZM-2000:00:1600:12:14
209SOBCZAK Krzysztof 394BYDGOSZCZM-40Kris Team00:00:2300:12:14
210GÓRSKI Marian 258SOLEC KUJAWSKIM-6000:00:0200:12:15
211RYDLEWSKI Marek 26CIELEM-40RUN BYDGOSZCZRUN BYDGOSZCZ00:00:1200:12:15
212KRAWISZ Maciej 354ŁOCHOWOM-40LP 50000:00:1200:12:15
213STRZAŁKA Robert 466BYDGOSZCZM-30  00:00:1300:12:15
214DERING Tomasz 491Bydgoskie ŻółwieBYDGOSZCZM-30Bydgoskie Żółwie 00:00:2300:12:16
215KOWALSKI Wojciech 216KLECZEWM-30Mogilno Team00:00:0500:12:17
216SZEWCZYKOWSKI Grzegorz 100BYDGOSZCZM-30Bydgoskie Żółwie00:00:2200:12:17
217SKIERA Krzysztof 490BYDGOSZCZM-40Kris TeamKris Team00:00:2300:12:18
218ŻYŁA Magdalena 379ŁABISZYNK-30amator - niezrzeszony00:00:0800:12:19
219SZŁYK Maciej 73INOWROCŁAWM-4000:00:1000:12:19
220TOCZKIEWICZ Piotr 234BRZOZAM-4000:00:0500:12:20
221SIKORA Antoni 299GĄSAWAM-70Żniński Klub Biegacza 199200:00:0600:12:20
222MAJEWSKA Ryszarda 295OSIELSKOK-6000:00:1200:12:20
223DROŻDŻ Andrzej 425INOWROCŁAWM-4056. Baza Lotnicza00:00:1600:12:20
224KANTORSKI Zbysław 207BYDGOSZCZM-50Coca-Cola Runners00:00:1800:12:21
225KOSIARSKI Tomasz 457BYDGOSZCZM-40  00:00:1900:12:21
226POBIEDZIŃSKI Robert 38BYDGOSZCZM-20Polonia Bydgoszcz SLAPolonia Bydgoszcz SLA00:00:1100:12:22
227BEDNAREK Marta 121WTELNOK-40Czarne StopyCzarne Stopy00:00:1800:12:22
228LICA Krzysztof 392BYDGOSZCZM-507SI OWB rowertour.com00:00:2100:12:22
229KRZYMIŃSKI Jarek 156BYDGOSZCZM-3000:00:2300:12:23
230TURZYŃSKI Jacek 311PRZYŁĘKIM-5000:00:3300:12:23
231WIECZOREK Łukasz 305BYDGOSZCZM-30Run4Fun www.bytpak.pl00:00:1700:12:24
232RYGIEWICZ Wojciech 202WOLWARKM-50J&W00:00:0800:12:25
233DROŻDŻ Małgorzata 116SADKIK-40AMS TriathlonAMS Triathlon00:00:1700:12:25
234DRZEWIECKI Rafał 302NIEMCZM-40Run4Fun www.bytpak.pl00:00:1700:12:25
235KRZEMIŃSKA Jolanta 201BYDGOSZCZK-30J&W00:00:0700:12:26
236SZOPIŃSKA Agnieszka 355BYDGOSZCZK-3000:00:2300:12:26
237PAWLUCZEK Piotr 149BYDGOSZCZM-40ZAWISZA-FANSZAWISZA-FANS00:00:2800:12:26
238KOMISARCZYK Iwona 14588-100 INOWROCŁAWK-4000:00:0200:12:27
239PACZKOWSKI Mirosław 344BYDGOSZCZM-40CB 16300:00:1600:12:27
240ĆWIKLIŃSKA Anna 182BYDGOSZCZK-40AMS TriathlonAMS Triathlon00:00:1700:12:27
241LACHOWICZ Robert 150BYDGOSZCZM-40ZAWISZA-FANSZAWISZA-FANS00:00:2700:12:27
242ANDRZEJEWSKI Ryszard 21BYDGOSZCZM-70Żółtokrólewscy00:00:0500:12:28
243BĄKOWSKI Dawid 103BYDGOSZCZM-3000:00:1800:12:28
244SYPNIEWSKI Marek 168JANOWIEC WIELKOPOLSKIM-4000:00:1800:12:28
245GUDANIEC Krzysztof 72BYDGOSZCZM-3000:00:2000:12:28
246POLSAŃSKA Beata 190NIEMCZK-40The Rychters00:00:1500:12:29
247KABACIŃSKI Jarosław 132BYDGOSZCZM-3000:00:1700:12:29
248KOBYLIŃSKI Mateusz 376BRZOZAM-100:00:1500:12:32
249KUREK Paweł 298INOWROCŁAWM-30PKP CARGO00:00:0700:12:33
250ŻYWICA Adam 383BYDGOSZCZM-40Brzoza Biega00:00:2200:12:33
251SZULC Edmund 300ZIELONKAM-5000:00:2600:12:33
252PODLEWSKA Michalina 126UNISŁĄWK-2000:00:0700:12:34
253KUŹMIŃSKA Maryla 5BYDGOSZCZK-30Brzoza BiegaBrzoza Biega00:00:2200:12:34
254TARASKA Marcin 417BARCINM-40#slimakibarcin00:00:1800:12:35
255DOMALSKA Gracjana 403OBUDNOK-30#slimakibarcin00:00:1800:12:35
256DOMAN Janusz 350BRZOZAM-60UKS Szabla BRZOZA00:00:2200:12:35
257WALIGÓRA Karolina 424KOBYLARNIAK-4000:00:2200:12:35
258KOSZOWSKI Antoni 269Katolik TeamWTELNOM-1Katolik Team00:00:1200:12:36
259BAŁA Artur 353BYDGOSZCZM-30może i powoli‚ ale za to byle jak00:00:2800:12:38
260ZUPA Wojciech 218BYDGOSZCZM-507Si-OWB rowertour.com7SI OWB rowertour.com00:00:2000:12:40
261RYBAK Mariusz 429MAŁE RUDYM-407Si-OWB rowertour.com7SI OWB rowertour.com00:00:2100:12:40
262PAWLUCZEK Marcin 148BYDGOSZCZM-30ZAWISZA-FANSZAWISZA-FANS00:00:2700:12:41
263ŠWIATOWY Ryszard 180BYDGOSZCZM-40Dawca krwi A Rh+00:00:0900:12:42
264FERENS Paweł 475INOWROCŁAWM-4056. Baza Lotnicza 00:00:1600:12:43
265RUDOWICZ Marcin 447BYDGOSZCZM-30  00:00:3000:12:43
266KLOSKOWSKI Adam 225CHOJNICEM-30JW1515 Bydgoszcz00:00:2700:12:45
267REDLAK Tomasz 164WITKOWOM-4000:00:0800:12:47
268PAWLACZYK Szymon 48BYDGOSZCZM-3000:00:3600:12:48
269JURSKI Robert 43BYDGOSZCZM-4000:00:1400:12:49
270WOŹNIAK Marek 204KOŁOM-50Florian Chojnice00:00:0500:12:50
271DUTKIEWICZ Gracjan 501BYDGOSZCZM-40 00:00:1000:12:51
272KWIATKOWSKI Piotr 211BYDGOSZCZM-3000:00:1100:12:51
273NOWAK Waldemar 67BIAŁE BŁOTAM-50Tri-Amator00:00:2000:12:51
274BOŻEK Mariusz 500BRZOZAM-50Brzoza BiegaBrzoza Biega00:00:2600:12:51
275KONIEC Krzysztof 451WIĘCBORKM-40  00:00:1100:12:53
276PRZYBYLSKI Jacek 56BRZOZAM-3000:00:3100:12:54
277MALAK Robert 30PRZYŁĘKIM-4000:00:3200:12:54
278RATAJ Krzysztof 39POZNAŃM-30Polonia Bydgoszcz SLAPolonia Bydgoszcz SLA00:00:1100:12:55
279UGOREK Mirek 469BYDGOSZCZ 85=320M-30  00:00:0900:12:56
280KUŹMA Anna 268ŚWIECIEK-40The Runners ŚwiecieThe Runners Świecie00:00:1800:12:56
281WARCZAK Damian 408BYDGOSZCZM-2000:00:2500:12:59
282WIŚNIEWSKI Włodzimierz 271TORUŃM-50SPC00:00:3200:12:59
283ANASZEWICZ Marzena 259PRZYŁĘKIK-4000:00:0600:13:00
284DOBAK Stefan 507SZAMOTUŁYM-70 00:00:1600:13:00
285KRAWCZUK Andrzej 71Team Karaś ElblągGDAŃSKM-60Team Karaś Elbląg00:00:0200:13:01
286CZYŻEWSKA Justyna 47BRZOZAK-3000:00:1500:13:01
287MAŁKIŃSKA-BIĘGA Dorota 301BYDGOSZCZK-3000:00:1900:13:01
288JENDRZEJCZAK Robert 324BARCINM-2000:00:1700:13:02
289BRYJA Robert 308BYDGOSZCZM-5000:00:3300:13:03
290GRALAK Jacek 393BYDGOSZCZM-408 K-P BOT8 K-P BOT00:00:2100:13:05
291KAPŁANOWSKI Marcin 292Sylwester OsielskoPOZNAŃM-20Sylwester Osielsko00:00:2200:13:05
292TOMCZAK Zbigniew 58GNIEZNOM-60Altom Gniezno00:00:2400:13:05
293KAMIŃSKA Agnieszka 296BYDGOSZCZK-407SI OWB rowertour.com00:00:3400:13:08
294GRUBBA Marek 297KORONOWOM-40Mrozbike Team00:00:3400:13:08
295BRATEK Andrzej 380BYDGOSZCZM-60TKKF Kolejarz Bydgoszcz00:00:1000:13:09
296BRYL Tomasz 310TORUŃM-3000:00:1900:13:10
297GOŁĘBIEWSKI Krzysztof 493Just 5M-30Just 5 00:00:2700:13:10
298NALEWALSKA Justyna 290BYDGOSZCZK-30Wkurw_team/ Serce Tybetu00:00:2000:13:11
299FARBICKA-ŻYWICA Paulina 382BYDGOSZCZK-40Brzoza Biega00:00:2200:13:11
300KURS Jarosław 200BYDGOSZCZM-50TKKF Kolejarz Bydgoszcz00:00:2400:13:11
301NITKA Dominika 198BYDGOSZCZCZK-2000:00:1700:13:13
302NURKIEWICZ Jarosław 6BYDGOSZCZM-40Kung fu Pandy 3Kung fu Pandy 300:00:2200:13:15
303JAROSZEWSKA Anna 335TRYSZCZYNK-4000:00:1200:13:16
304RÓŻYCZKA Joanna 127BYDGOSZCZK-3000:00:1300:13:16
305WINKLEWSKI Krzysztof 266SOLEC KUJAWSKIM-40MIELCAR TEAM00:00:2400:13:16
306NOWACZYK Zygmunt 389TRZEMESZNOM-50BOLT Trzemeszno00:00:2800:13:17
307KLATECKI Adam 78PRUSZCZM-3000:00:3800:13:17
308BRZEZIŃSKI Igor 472BYDGOSZCZ 85=320M-1  00:00:1000:13:19
309WARCZAK Katarzyna 333BYDGOSZCZK-30TEAMOCHAL00:00:2600:13:22
310PIOTROWSKA Marzena 343BYDGOSZCZK-3000:00:2700:13:22
311KUCZEK Monika 166RADZIEJÓWK-30KS ZRYW RADZIEJÓW00:00:0700:13:23
312WARCZAK Piotr 332BYDGOSZCZM-40TEAMOCHAL00:00:2600:13:23
313KASPROWICZ Piotr 46BYDGOSZCZM-30JW1515 Bydgoszcz00:00:2700:13:23
314KLINIEWSKA Aleksandra 133WARSZAWAK-20Sylwester OsielskoSylwester Osielsko00:00:2200:13:24
315TARANOWSKI Wojciech 247Sylwester OsielskoBYDGOSZCZM-20Sylwester Osielsko00:00:2200:13:24
316ZARZYKA Bartosz 487Sylwester OsielskoBYDGOSZCZM-20Sylwester OsielskoSylwester Osielsko00:00:2200:13:24
317WOJCIECHOWSKA Emilia 286BYDGOSZCZK-4000:00:2800:13:26
318WOJCIECHOWSKI Jarosław 288BYDGOSZCZM-4000:00:2800:13:26
319CABAŃSKA Kayarzyna 34BARCINK-40#slimakibarcin00:00:1800:13:27
320DANKOWSKI Rafał 256POTULICEM-4000:00:1900:13:28
321WODZIŃSKA Daria 282SZUBINK-2000:00:2000:13:29
322BOROWIEC Wioleta 109SZUBINK-30BBL Szubin00:00:2000:13:29
323GOŁCZYŃSKI Tomasz 141BYDGOSZCZM-4000:00:2500:13:29
324KWAS Piotr 390ŁOCHOWOM-4000:00:0400:13:30
325KNASINSKI Sławomir 167BRZOZAM-4000:00:1400:13:30
326BRZOZOWSKI Jarosław 17BRZOZAM-50BRZOZA TRI TEAM00:00:2600:13:30
327MOYS Tomasz 104KOLINCZM-5000:00:1600:13:31
328JAMNY Miłosz 57BYDGOSZCZM-60Miłosz Jamny00:00:2500:13:33
329KALACZYŃSKI Grzegorz 22BYDGOSZCZM-4000:00:1800:13:35
330CZYZAK Joanna 186NOWY DWÓRK-40AMS TriathlonAMS Triathlon00:00:2500:13:36
331SMYK Piotr 138BARCINM-3000:00:2100:13:37
332SKOPOWSKI Krzysztof 450BYDGOSZCZM-40 Salus00:00:3500:13:37
333MISUN-NOWAK Katarzyna 114OSÓWIECK-30AMS Triathlon00:00:2400:13:38
334ZAKOŚCIELNY Krzysztof 452WIĘCBORKM-50 TKKF WODNIK WIĘBORK00:00:1200:13:39
335MRÓWCZYŃSKI Tomek 85SARBINOWOM-3000:00:3200:13:39
336KRYSKE Mariusz 362BIAŁE BŁOTAM-30SPÓJNIA BIAŁE BŁOTA00:00:3600:13:39
337SZNAJDROWSKA-KNASINSKA Ewa 117BRZOZAK-4000:00:0400:13:40
338PIONTEK Elżbieta 86BYDGOSZCZK-6000:00:1500:13:41
339MAŁKOWSKI Sebastian 358POTULICEM-3000:00:1900:13:41
340STRABEL Piotr 143BYDGOSZCZM-6000:00:0800:13:42
341NOWAK Ewa 303DRZYCIMK-40Diabelskie Pioruny00:00:1000:13:45
342REPKA Marek 317BYDGOSZCZM-40Lupus Team00:00:1800:13:45
343REPKA Anna 316BYDGOSZCZK-40Lupus Team00:00:1700:13:47
344KRYSZTOFIAK Robert 131BRZOZAM-4000:00:1800:13:48
345DĘBSKI Jan 214SUCHARZEWO 6M-6000:00:1800:13:48
346RATAJ Maciej 15ŁOCHOWOM-4000:00:1200:13:50
347WEGNER Roman 101NIEMCZM-5000:00:1600:13:51
348TRZCIŃSKI Eugeniusz 289BYDGOSZCZM-6000:00:2500:13:51
349PORAZINSKA Viktoria 215BYDGOSZCZK-40Bydgoszcz na startBydgoszcz na start.00:00:2500:13:51
350MIAZGA Adam 91BRZOZAM-3000:00:1400:13:52
351TOMCZYK Agata 12BYDGOSZCZK-30Polonia Bydgoszcz SLA00:00:1700:13:53
352MENDEL Patryk 14BYDGOSZCZM-20Polonia Bydgoszcz SLA00:00:1700:13:53
353GADOMSKA Maria 217BYDGOSZCZK-60RUN BYDGOSZCZ00:00:1200:13:54
354TOMAS - RÓŻYCKA Marzena 227BYDGOSZCZK-30Sterem Żeglarzem Okrętem SŻO00:00:1500:13:54
355SCHMIDT Marcin 347BYDGOSZCZM-3000:00:1700:13:55
356JENDRZEJCZAK Dawid 323BARCINM-3000:00:2400:13:58
357DOBOSZ Kamil 161BYDGOSZCZM-3000:00:2500:13:59
358MAKUCH-DOBOSZ Urszula 162BYDGOSZCZK-4000:00:2500:13:59
359MAŁKIŃSKI Józef 396BYDGOSZCZM-6000:00:2000:14:02
360MASŁYSZ Marcin 136TORUŃM-30wkurw_team00:00:3300:14:04
361BERKA Wiktoria 478ŁABISZYNK-1 AMS Triathlon00:00:1100:14:06
362WESOŁOWSKA Aleksandra Ewa 407BYDGOSZCZK-4000:00:1500:14:06
363PAWLACZYK-MATELA Emilia 119BYDGOSZCZK-30Polonia Bydgoszcz SLA00:00:2400:14:09
364DRÓŻDŻ Małgosia 83BRZOZAK-3000:00:2900:14:09
365JASKULSKI Bartosz 239ŁOCHOWOM-4000:00:2100:14:10
366BUTOWSKI Michał 27085-450 BYDGOSZCZM-4000:00:2500:14:10
367FOGT Maciej 369KRUSZYNM-30CB 16300:00:2700:14:10
368FOGT Katarzyna 373KRUSZYNK-30ASSECO ACTIVE TEAMCB 16300:00:2700:14:10
369ZIELIŃSKI Andrzej 338TORUŃM-4000:00:1500:14:12
370SPYCHAJ Piotr 503InfluenceBYDGOSZCZM-30Influence 00:00:2000:14:14
371BONALSKA Magdalena 139BYDGOSZCZK-30RUN BYDGOSZCZ00:00:1800:14:18
372KOSTRZEWSKA Jolanta 399ALEKSANDRÓW KUJAWSKIK-30#Bieganienawesoło00:00:0000:14:19
373JULLY Arkadiusz 120BRZOZAM-4000:00:3400:14:19
374RADZIEJEWSKA Grażyna 381BYDGOSZCZK-5000:00:1000:14:22
375TRENDEWICZ Marcin 409SICIENKOM-30Bydgoskie Morsy00:00:1000:14:22
376TYSZKIEWICZ Małgorzata 391ZŁOTÓWK-30Lill Sport00:00:2300:14:22
377TRZYMKOWSKI Adrian 183BYDGOSZCZM-2000:00:2100:14:23
378MAGDZIARZ Katarzyna 45PRZYŁĘKIK-3000:00:3200:14:23
379TRUSZCZYŃSKA Joanna 412GDYNIAK-4000:00:2600:14:24
380SKIBIŃSKA Paulina 431BYDGOSZCZK-3000:00:2000:14:25
381GAJZLER Jerzy 55BYDGOSZCZM-6000:00:1800:14:27
382BŁAŻEK Kasia 124BIAŁE BŁOTAK-3000:00:1300:14:32
383WOŹNIAK Jagoda 398TRZEMESZNOK-2000:00:2800:14:34
384KOŁCON Remigiusz 378ŁOCHOWOM-4000:00:2200:14:36
385ANDRYSZAK Vanessa 230NOWA WIEŚ WIELKAK-1Rowerowa Brzoza00:00:0900:14:37
386MICHALSKA Katarzyna 406INOWROCLAWK-3000:00:1300:14:40
387AWIZEN Antoni 98BYDGOSZCZM-7000:00:0500:14:41
388SZNAJDROWSKI Marek 115BYDGOSZCZM-4000:00:0000:14:43
389MIAZGA Katarzyna 90BRZOZAK-3000:00:1400:14:45
390NADRAJKOWSKA Joanna 68INOWROCŁAWK-30Dzikie Kuny00:00:1500:14:45
391JAGIEŁO Radek 147INOWROCLAWM-4000:00:1500:14:45
392HOLC Radosław 173BYDGOSZCZM-20Tornado00:00:2800:14:46
393STOSIK Przemysław 184PĘPOWOM-20Tornado00:00:2800:14:46
394CUKRAS Marek 81BYDGOSZCZM-20Tornado00:00:2800:14:47
395MARCYJANIAK Krzysztof 223RADZIEJÓWM-40KS ZRYW RADZIEJÓW00:00:3200:14:47
396SKRZĄTEK Anna 352PRZYŁĘKIK-4000:00:3100:14:48
397WYKRZYKOWSKI Andrzej 19586 200 CHEŁMNOM-6000:00:2700:14:49
398RUDNICKI Michał 250NOWA WIEŚ WIELKAM-30ASSECO ACTIVE TEAMASSECO ACTIVE TEAM00:00:2000:14:53
399SPYCHAJ Anna 251BYDGOSZCZK-20ASSECO ACTIVE TEAM00:00:2000:14:53
400TRELA Jolanta 423BYDGOSZCZK-3000:00:2300:14:53
401JURECKA Ewa 365JABLONOWO POMORSKIEK-5000:00:1600:14:57
402TOCZKIEWICZ Kaja 235BRZOZAK-100:00:1600:14:58
403STARSZAK Seweryn 480DĄBROWA CHEŁMIŃSKAM-1  00:00:1600:14:58
404SAK Anna 484INOWROCŁAWK-30 Inowrocław biega00:00:2100:14:58
405MALATYŃSKA Barbara 219PRZYŁĘKIK-4000:00:2700:15:00
406BOROWIEC Michał 402BRZOZAM-3000:00:3500:15:00
407SYBILA Michał 404BYDGOSZCZM-3000:00:3500:15:00
408SAWIEŁAJC Michał 76BYDGOSZCZM-40BIZON TEAM00:00:1100:15:01
409WRZESIŃSKA Anna 468BYDGOSZCZ 85=320K-30  00:00:0900:15:06
410ŚLESIŃSKA Ewa 157BRZOZA BYDGOSKAK-4000:00:1000:15:06
411ZAWISZEWSKI Adam 158BRZOZA BYDGOSKAM-3000:00:1000:15:06
412SALITA Lech 6362-200M-50ALTOM GNIEZNO00:00:3300:15:16
413LEWANDOWSKA Sylwia 125BYDGOSZCZK-4000:00:1300:15:18
414BRYWCZYŃSKA Justyna 1988-192 PIECHCINK-40#slimakibarcin00:00:1900:15:19
415GUMIENNY Maciej 413BYDGOSZCZM-4000:00:2600:15:19
416UGOREK Darek 470BYDGOSZCZ 52=320M-40 00:00:1000:15:20
417PIECZKA Sylwia 23NIEMCZK-3000:00:1300:15:21
418UGOREK Marcel 471BYDGOSZCZ 85=320M-1  00:00:0900:15:22
419MORITZ Monika 59BARCINK-3000:00:1900:15:22
420KUJAWA Roger 401BARCINM-40Ślimaki Barcin00:00:1900:15:22
421KUCHARSKI Jarosław 435BARCINM-40# Ślimaki Barcin00:00:1900:15:22
422KAPELIŃSKI Stanisław 193BYDGOSZCZM-50RODOS Team00:00:2000:15:24
423NOWICKA Tatiana 313ŚWIECIEK-4000:00:1400:15:25
424CHUDECKA Beata 232GRÓDEKK-40Diabelskie Pioruny00:00:1400:15:26
425KLONOWSKA - BRZESKA Marta 476BYDGOSZCZK-30  00:00:1200:15:28
426BACZYŃSKI Maciej 154BYDGOSZCZM-4000:00:3000:15:33
427GROBELNA Angelika 226NIEMCZK-40Bydgoszcz na start.00:00:3000:15:33
428GONCIARCZYK Piotr 444KRUSZWICAM-3000:00:2900:15:41
429GRODEK Roksana 445GRUDZIADZK-2000:00:2900:15:41
430OKONSKA Malgorzata 320INOWROCLAWK-5000:00:1200:15:42
431ZĘBIK Mirosław 95ŚWIECIEM-50TKKF Kolejarz BydgoszczTKKF Kolejarz Bydgoszcz00:00:3500:15:47
432LENC Janusz 94BYDGOSZCZM-60TKKF Kolejarz BydgoszczTKKF Kolejarz Bydgoszcz00:00:3600:15:47
433SZYMAŃSKA Adrianna 159BYDGOSZCZK-3000:00:1700:15:50
434KOWALCZYK Łukasz 485BYDGOSZCZM-20 Sylwester Osielsko00:00:2200:15:52
435ŁOŻYCA Karolina 486GDAŃSKK-20 Sylwester Osielsko00:00:2200:15:52
436ROŻYŃSKA Monika 287BYDGOSZCZK-2000:00:2000:15:59
437MARĆ Agnieszka 420BYDGOSZCZK-4000:00:1300:16:05
438NOSKOWIAK-BAJNO Alicja 348BORÓWNOK-40ChołeKłóliki00:00:2400:16:30
439BŁASZKIEWICZ Marzena 196BORÓWNOK-4000:00:2400:16:31
440UCIŃSKI Edward 262SZUBINM-70TKKF Instalator Pelikan Szubin00:00:0800:16:34
441GRABOWSKI Piotr 315CIELEM-50Brzoza Biega00:00:3500:16:36
442CIEŚLICKI Krzysztof 220BYDGOSZCZM-30SISU Team00:00:3800:16:40
443OBORSKI Łukasz 460KRUSZWICAM-30  00:00:3400:16:41
444CENTKOWSKA Ewelina 163CIECHOCINEKK-40SPC00:00:1600:17:00
445SZULC-MIKOŁAJCZAK Lidia 277WRZEŚNIAK-4000:00:2500:17:12
446PILECKI Gustaw 458BYDGOSZCZM-70  00:00:2000:17:13
447WADOWSKI Bartosz 172BYDGOSZCZM-4000:00:2900:17:18
448WADOWSKI Wojciech 422BYDGOSZCZM-100:00:2800:17:19
449PAŚ Katarzyna 318GNIEZNOK-40CHARTY SZELEJEWO00:00:3100:17:29
450NOWAK-WIECZOREK Elwira 212KRAKÓWK-3000:05:3600:17:51
451WIECZOREK Sebastian 213KRAKÓWM-2000:05:3600:17:51
452JAKUBIEC Adrianna 304SOLEC KUJAWSKIK-2000:00:3100:18:05
453KUBIAK Małgorzata 118SOLEC KUJAWSKIK-4000:00:3000:18:06
454PISKORSKA Marta 454SOLEC KUJAWSKIK-30  00:00:3000:18:06
455PÓŁGĘSEK Rafał 171SOLEC KUJAWSKIM-4000:00:3000:18:07
456WIERZCHOWSKA Angelika 504BRZOZAK-30 00:00:3300:18:12
457SZYCZYK Adam 192ŚWIECIEM-70A. Szymczyk Świecie00:00:1100:18:24
458PASZKOWSKA Katarzyna 345BYDGOSZCZK-40CB 16300:00:3000:19:55
459ŁABENDA Piotr 51BYDGOSZCZM-40Terenowa Masakra Team00:00:2800:26:02
460TERLECKI Filip 177BRZOZAM-20Tornado00:00:0000:26:22
NOWAK Felicja 437BARCINK-70DNF00:47:36 DNF
Znaleziono 461 wynik(ów)