XIII BIEG SYLWESTROWY

Organizator:
Hotel Brzoza
Data:
2019-12-31
Miejsce:
Brzoza
Dystans:
10 km
Zgłoszonych:
535
Wystartowało:
461
Nie ukończyło:
6
Ukończyło:
455
Na trasie:
6
Pełne wyniki dla 4.85km:
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 2.5km | 4.85km | 7.2km | 9.55km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | Kobiety | Mężczyźni | Drużynowa | K-1 | M-1 | K-20 | M-20 | K-30 | M-30 | K-40 | M-40 | K-50 | M-50 | K-60 | M-60 | K-70 | M-70

Klasyfikacja wg czasów netto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaDrużynaKlubCzas startuSplit
2.5km
Split
4.85km
      
1ZALEWSKI Krystian 1GOLENIÓWM-30 Barnim Goleniów00:00:0000:07:1900:14:10
2BRZEZIŃSKI Błażej 3BYDGOSZCZM-30CWZS Zawisza BydgoszczCWZS Zawisza Bydgoszcz00:00:0100:07:3400:15:02
3TARASIUK Pawał 88POZNAŃM-3031 Brygada Lotnictwa Polskiego31 Baza LOTNICTWA TAKTYCZNEGO POZNAN-KRZESINY00:00:0000:08:0900:15:57
4BRZEZIŃSKA Aleksandra 4BYDGOSZCZK-20MKL ToruńMKL Toruń00:00:0000:08:2600:16:23
5ŚWIĄTKOWSKI Paweł 92TRZEMESZNOM-3000:00:0100:08:3800:16:47
6PIRÓG Arkadiusz 481SZTUMM-30 PISFAK00:00:0100:08:4200:16:52
7POLAŃSKI Tomasz 512NIEMCZM-40The Rychters00:00:0100:08:4200:16:54
8ŚLUSARCZYK Mariola 2WARSZAWAK-20 UKS Barnim Goleniów00:00:0100:08:4500:17:07
9TOMASZEWSKI Maciej 488TORUŃM-30  00:00:0100:08:4200:17:31
10WIWATOWSKI Michał 279PRZYŁĘKIM-4000:00:0100:09:0400:17:35
11TUCZYŃSKI Sylwester Leon 249BYDGOSZCZM-20Bydgoskie OkonieBydgoskie Okonie00:00:0200:09:0200:17:35
12MRUK Tomasz 246BYDGOSZCZM-40Czarne StopyCzarne Stopy.SM00:00:0200:09:0300:17:39
13NOWAK Dawid 473TRAWERS TEAM NAKŁOSADKIM-30TRAWERS TEAM NAKŁOTRAWERS TEAM NAKŁO00:00:0300:09:0300:17:52
14DĄBROWSKI Paweł 27TORUŃM-20Start Team Wąbrzeźno00:00:0100:09:1700:17:54
15SZLINGER Jakub 280TUR/BYDGOSZCZM-30TEAMOCHALTEAMOCHAL00:00:0200:09:2700:17:56
16ŚLUSARSKI Przemysław 455BYDGOSZCZM-30 RUN PASJA00:00:0300:09:2300:17:59
17MAĆKOWSKI Maciej 74BYDGOSZCZM-30TEAMOCHALUps Bydgoszcz/TEAMOCHAL00:00:0100:09:2200:18:00
18KUŁAKOWSKI Krzysztof 89BYDGOSZCZM-30RUN PASJA00:00:0300:09:2300:18:00
19KRAIŃSKI Michał 415ŚLIWICEM-3000:00:0100:09:2000:18:02
20ŁAZ Kamil 79BYDGOSZCZM-30Bydgoskie OkonieBydgoskie Okonie00:00:0100:09:2000:18:03
21KOWALCZYK Marek 9Brzoza BiegaBYDGOSZCZM-40Brzoza BiegaBrzoza Biega00:00:0100:09:1900:18:04
22PIOTROWSKI Radosław 61PRZYSIERSKM-3000:00:0500:09:1500:18:04
23CHRZĄSZCZ Bartosz 238PAKOŚĆM-20BRZEZIŃSKI RUN CLUB00:00:0100:09:0900:18:05
24LENC Sebastian 128LASKOWICEM-40TKKF Kolejarz BydgoszczTKKF Kolejarz Bydgoszcz00:00:0100:09:1800:18:07
25MAIK Daria 456MROCZAK-20  00:00:0100:09:1800:18:08
26ORCHOLSKI Witold 10TORUNM-40T.S. Opatrunki ToruńT.S. Opatrunki Toruń00:00:0100:09:3600:18:15
27KLINIEWSKI Maciej 134BYDGOSZCZM-20Sylwester OsielskoSylwester Osielsko00:00:0200:09:2200:18:17
28MOKRZYCKI Rafał 368INOWROCŁAWM-40TG SOKÓŁ GNIEWKOWO00:00:0100:09:3100:18:21
29BĄK Oskar 434MĄKOWARSKOM-3000:00:0200:09:2600:18:22
30SENGER Michał 337GĄSAWAM-30Pałuki Running TeamPałuki Running Team00:00:0300:09:2800:18:22
31JAGODZIŃSKI Mateusz 42BYDGOSZZCM-20Bydgoskie OkonieBydgoskie Okonie00:00:0200:09:2900:18:23
32RUCIŃSKI Marcin 321BARCINM-40TRIBA Bosir Barcin00:00:0200:09:2900:18:24
33BIAŁEK Dawid 474NAKŁO NAD NOTECIĄM-30TRAWERS TEAM NAKŁOTRAWERS TEAM NAKŁO00:00:0200:09:3100:18:24
34ŻYCZIŃSKI Michał 178BYDGOSZCZM-30TEAMOCHALTEAMOCHAL00:00:0200:09:3000:18:24
35SOBIERALSKI Rafał 69BRZOZAM-4000:00:0300:09:2900:18:24
36GROCHOWIAK Piotr 137BARCINM-3000:00:0200:09:2900:18:25
37MACZYŃSKI Grzegorz 274BYDGOSZCZM-50TKKF Kolejarz BydgoszczTKKF Kolejarz Bydgoszcz00:00:0100:09:3100:18:26
38GONDEK Rafał 283WYSTĘPM-30TRAWERS TEAM NAKŁO00:00:0500:09:3500:18:31
39GUBAŃSKI Szymon 285DRZYCIMM-20Diabelskie PiorunyDiabelskie Pioruny00:00:0200:09:3000:18:42
40RYCHTER Karol 210NIEMCZM-40The Rychters00:00:0300:09:2700:18:42
41WESIORA Mariusz 170DRZYCIMM-50Diabelskie PiorunyDiabelskie Pioruny00:00:0100:09:3100:18:43
42STACHOWICZ Wiesław 366BYDGOSZCZM-40Brzoza BiegaBrzoza Biega00:00:0300:09:4100:18:43
43JAROSZEWSKI Jan 336TRYSZCZYNM-100:00:0200:09:3200:18:45
44KUBANEK Łukasz 144NIEMCZM-30TEAMOCHALTEAMOCHAL00:00:0300:09:4300:18:52
45DUCHIŃSKI Wojciech 174OSIELSKOM-50Brzoza BiegaBrzoza Biega00:00:0300:09:5000:18:54
46MAGDZIARZ Jakub 252PRZYŁĘKIM-3000:00:0300:09:4100:18:55
47MATUSZEWSKI Karol 11KOSZALINM-30Wilki KoszalinWilki Koszalin00:00:0300:09:5400:19:04
48RZESZOTARSKI Daniel 160BYDGOSZCZM-3000:00:0300:09:4700:19:05
49KWIATKOWSKI Daniel 482SZKOCJAM-30  00:00:0500:09:5700:19:06
50SZCZEPANIAK Cezary 489BYDGOSZCZM-40  00:00:0200:09:5000:19:10
50KRUPA Piotr 153BYDGOSZCZM-30Woodrunners00:00:0300:09:4900:19:10
52ŚWIERCZYŃSKI Julian 222RADZIEJÓWM-1KS ZRYW RADZIEJÓWKS ZRYW RADZIEJÓW00:00:0000:08:3500:19:12
53MARCHEL Tomasz 96SOLEC KUJAWSKIM-3000:00:0100:09:4900:19:13
54WARSZAWSKI Przemysław 330BYDGOSZCZM-308 K-P BOT8 K-P BOT00:00:0100:09:5300:19:13
55GÓRNY Wojciech 294ŁOCHOWOM-40TRISPACE/TREK00:00:0300:10:0000:19:19
56KRZYWDZIŃSKI Dominik 442SZUBINM-1UKB Szubin00:00:0400:10:0500:19:19
57CHMURZYŃSKI Tomasz 241BYDGOSZCZM-50TKKF Kolejarz BydgoszczTKKF Kolejarz Bydgoszcz00:00:0100:09:4200:19:24
58RYCHTER Marcin 483The RychtersNIEMCZM-40The Rychters 00:00:0900:10:0300:19:30
59SZOCH Tomasz 293BYDGOSZCZM-40Mrozbike Team00:00:0400:10:0300:19:32
60GĄSIOROWSKI Grzegorz 229BYTOŃM-40WKB Maratończyk Włocławek00:00:1500:10:0100:19:35
61MICHALSKI Adam 405INOWROCLAWM-4000:00:0500:10:0200:19:40
62KALACZYŃSKI Miłosz 13BYDGOSZCZM-20Polonia Bydgoszcz SLA00:00:0400:10:1400:19:41
63KUNZ Mieczysław 244TORUŃM-40UMK Toruń00:00:0200:09:5700:19:42
64JASTRZĘBSKI Krzysztof 375TORUŃM-4000:00:0300:10:1200:19:42
65RACZYŃSKI Krzysztof 49BYDGOSZCZM-50Biegający Filozof Team00:00:0300:10:1100:19:42
66CZUK Marek 370TORUŃM-6000:00:0200:10:1100:19:43
67OLKOWSKI Jurek 265ŚWIECIEM-60The Runners Świecie00:00:0300:10:1000:19:43
68TOMASZEWSKI Mirosław 122CHEŁMNOM-4000:00:0100:09:5400:19:44
69KRZEŚNIAK Wojciech 175GRÓDEKM-30Diabelskie PiorunyDiabelskie Pioruny00:00:0300:09:4800:19:53
70PRĄDZYŃSKI Marcin 40BYDGOSZCZM-40AMS Triathlon00:00:0400:10:2700:20:00
71NOWOSIELSKI Piotr 477ZAJEZIERZEM-40 LKS ZANTYR SZTUM00:00:0600:10:1800:20:05
72LEWANDOWSKI Tomasz 346BYDGOSZCZM-3000:00:1600:10:1600:20:05
73BŁASZAK Łukasz 359SOLEC KUJAWSKIM-30'BUBA' Solec Kujawski00:00:0300:10:2700:20:09
74GŁOGOWSKI Krzysztof 66KORONOWOM-4000:00:0000:10:1400:20:13
75BARTOSZ Marek 31KIKÓŁM-4000:00:0300:10:0800:20:16
76WIĘCKOWSKI Dariusz 18BYDGOSZCZM-30AMS Triathlon00:00:0400:10:2500:20:18
77SAWIEŁAJC Jakub 65BYDGOSZCZM-20FUJI KRYSPORT TEAM00:00:0900:10:3500:20:23
78CHUDECKI Robert 233GRÓDEKM-40Diabelskie Pioruny00:00:0200:10:0200:20:24
79ZIENKIEWICZ Janusz 364BYDGOSZCZM-40TRISPACE/TREKTRISPACE/TREK00:00:0300:10:3000:20:25
80SZYTTENHOLM Oliwier 419BYDGOSZCZM-30TRISPACE/TREK00:00:0400:10:3000:20:25
81NAPIERAŁA Mikołaj 28BYDGOSZCZM-20SBRT Bydgoszcz00:00:0500:10:2800:20:25
82BOMBICKI Miłosz 255SZUBINM-3000:00:0700:10:3900:20:27
83KOWALSKI Jacek 356BYDGOSZCZM-4000:00:0600:10:3500:20:29
84FURTAK Tomasz 15188-300 MOGILNOM-4056. Baza Lotnicza56. Baza Lotnicza00:00:0600:10:4300:20:29
85WOŹNIAKOWSKA Agata 105BYDGOSZCZK-30Bydgoskie OkonieBydgoskie Okonie00:00:0300:10:4100:20:30
86LEWANDOWSKI Bartłomiej 374WYRZYSKM-20TSK Orzeł Osiek00:00:0600:10:3000:20:32
87BUZALSKI Robert 75BYDGOSZCZM-40Orange Polska00:00:0300:10:1600:20:33
88KOWALSKA Angelika 322PRZYŁĘKIK-30TRISPACE/TREKTRISPACE/TREK00:00:0400:10:3900:20:34
89BARCZAK Piotr 176BIAŁE BŁOTAM-50Brzoza BiegaBrzoza Biega00:00:0400:10:4100:20:35
90MROTEK Anna 426SĘPÓLNO KRAJEŃSKIEK-2000:00:0600:10:4000:20:40
91HERMELIN Wojciech 253BYDGOSZCZM-40Kancelaria HMM00:00:0400:10:2900:20:41
92WIŚNIEWSKI Zbigniew 29OLIMPINM-50Brzoza BiegaBrzoza Biega00:00:0100:10:3000:20:46
93SZULC Andrzej 440ŁOCHOWOM-4000:00:0800:10:3700:20:48
94WIŚNIEWSKI Leszek 231BRZOZAM-50Brzoza Brzoza00:00:0800:10:3600:20:49
95KOSZOWSKI Rafał 273Katolik TeamTRYSZCZYNM-40Katolik Team00:00:0400:10:2800:20:50
96HIRT Tomasz 328BYDGOSZCZM-30Endurance Coaching System CB16300:00:1000:10:4900:20:51
97WERNER Katarzyna 203MALANÓWK-30TEAM WERNER00:00:0600:10:5900:20:52
98WIERZBOWSKI Piotr 248BRZOZÓWKAM-40TEAM KOPEĆ00:00:1000:10:4200:20:54
99BOŁKA Szymon 53BYDGOSZCZM-3000:00:1100:10:4900:20:54
100KOŁAKOWSKI Tomasz 508BYDGOSZCZM-30 00:00:1100:10:4800:20:54
101ŚWITAL Leszek 448MARGONINM-40 Morsy Margonin-TAZAR00:00:0900:10:5900:20:57
102MACIŃSKI Waldemar 108BYDGOSZCZM-3000:00:0300:10:3100:20:59
103CZARNECKI Piotr 510Brzoza BiegaBYDGOSZCZM-40Brzoza Biega 00:00:0600:10:3900:20:59
104KŁOSOWSKI Marcin 140BYDGOSZCZM-40Grupa Bankietowa Specjal00:00:0300:10:5800:21:00
105GIERACH Marcin 372NIEMCZM-40Damian Rudnik Team00:00:0400:10:4300:21:00
106CZAJKOWSKA Sylwia 181BYDGOSZCZK-40Bydgoskie OkonieBydgoskie Okonie00:00:0400:10:4200:21:01
107KOŁACKI Jarosław 492BYDGOSZCZM-30 00:00:1300:10:4500:21:05
108MOGILNICKI Dominik 206KONSTANTOWOM-2000:00:1100:10:5400:21:08
109MONDRY Waldemar 191BYDGOSZCZM-5000:00:0700:10:5100:21:10
110RYBCZYŃSKI Łukasz 93BARCINM-20Triathlon Konsulting- Dariusz Olewiński00:00:0900:10:5600:21:10
111KAZUBOWSKI Jacek 110BIAŁE BŁOTAM-50TriDarKo00:00:0400:10:5800:21:12
112WACHOWSKI Karol 123WARSZAWAM-4000:00:0700:10:5700:21:13
113BEDRA Robert 254BYDGOSZCZM-30Czarne StopyCzarne Stopy00:00:0600:10:5900:21:14
114LEWANDOWSKI Rafał 84TORUŃM-30SPC00:00:1200:10:4000:21:15
115BALCEREK Mateusz 400BYDGOSZCZM-3000:00:0500:10:4700:21:18
116MARĆ Robert 421Katolik TeamBYDGOSZCZM-40Katolik Team00:00:1200:11:0300:21:22
117TRYT Maciej 509M-30 00:00:0600:10:4000:21:23
118NAMIEŚNIK Krzysztof 80INOWROCŁAWM-4056. Baza LotniczaKrzysieKN00:00:1500:11:1200:21:33
119CZEPEK Aleksander 209BYDGOSZCZM-60Brzoza BiegaBrzoza Biega00:00:0500:11:0200:21:34
120GRZEGOCKI Piotr 449STRZELNOM-30 Strzelno00:00:0600:11:0100:21:34
121HENDRZAK Sylwester 388ŁUBIANKAM-30MISYL three sport00:00:2000:11:0900:21:34
122JAGODZIŃSKA Magdalena 41BYDGOSZCZK-20Bydgoskie OkonieBydgoskie Okonie00:00:0500:11:0300:21:35
123GABRYCH Maciej 245BYDGOSZCZM-30Czarne StopyCzarne Stopy00:00:0500:11:0500:21:35
124MICHALEWSKI Bartosz 349BYDGGOSZCZM-40LUCKY LUCK00:00:1000:11:1700:21:37
125JUREK Piotr 15289-200 SZUBINM-50BBL Szubin00:00:1200:11:1300:21:38
126DAWIDOWICZ Maciej 188BRZOZAM-40TRISPACE/TREK00:00:0800:11:1600:21:40
127WIŚNIEWSKI Maciej 342ŚWIECIEM-4000:00:2100:11:2200:21:40
128KANIA Krzysztof 334INOWROCŁAWM-2056. Baza Lotnicza00:00:0600:11:1000:21:42
129SOBCZAK Monika 329ZAMOSCK-3000:00:0400:11:1300:21:44
130PŁACZKIEWICZ Robert 44BYDGOSZCZM-30Polonia Bydgoszcz SLAPolonia Bydgoszcz SLA00:00:1100:11:0800:21:45
131DĘBIEC Andrzej 107NIEMCZM-3000:00:0700:11:1700:21:46
132NAGOW Michał 385BYDGOSZCZM-4000:00:1500:11:2300:21:49
133WINIARSKI Grzegorz 263ŚWIECIEM-40The Runners ŚwiecieThe Runners Świecie00:00:0900:11:3200:21:54
134KUJAWA Daniel 32INOWROCŁAWM-3056. Baza Lotnicza00:00:0600:11:1200:21:59
135ZIMNY Marek 438BYDGOSZCZM-5000:00:0800:11:1500:22:02
136PILAKOWSKA Angelika 439ŁOCHOWOK-3000:00:0800:11:1500:22:02
137BYRTEK Marcin 462BYDGOSZCZM-40  00:00:1400:11:2700:22:04
138KOWALIKOWSKI Daniel 331CHOJNICEM-2000:00:0500:11:3400:22:05
139RATAJ Zuzanna 16POZNAŃK-30Polonia Bydgoszcz SLA00:00:1200:11:2200:22:07
140SOBAŃSKI Michał 267BYDGOSZCZM-3000:00:1600:11:0700:22:07
141PUCHACZ Marcin 142BYDGOSZCZM-3000:00:1100:11:1900:22:08
142STEMPNIAK Krzysztof 50INOWROCŁAWM-4000:00:0500:11:2700:22:15
143KRUBER Karolina 386BYDGOSZCZK-2000:00:0800:11:2300:22:15
144STROMCZYŃSKI Wiesław 465BYDGOSZCZM-60 Tuptuś Borówno00:00:3700:11:3500:22:16
145GLIWKA Artur 325INOWROCŁAWM-3056. Baza Lotnicza1 BLWL00:00:1400:11:3000:22:23
146GACKOWSKI Krzysztof 35BYDGOSZCZM-40IRON & ONE TEAM00:00:0700:11:1900:22:25
147KANARKOWSKI Stanisław 169CZARNOWOM-5000:00:1000:11:4000:22:25
148GROTA Artur 257SOLEC KUJAWSKIM-4000:00:0400:11:2900:22:26
149TOMTAS Konrad 433INOWROCŁAWM-4056. Baza Lotnicza56 BLot00:00:1500:11:3300:22:26
150RENC Patryk 291BYDGOSZCZM-30Serce Tybetu00:00:0800:11:4600:22:27
151SKRZECZEWSKI Bartosz 243BYDGOSZCZM-3000:00:1100:11:2600:22:28
152RYMARKIEWICZ Małgorzata 208BYDGOSZCZK-30KLINIKA TRIATHLONU BYDGOSZCZ00:00:0600:11:4500:22:40
153BŁAŻEJAK Krzysztofa 155BYDGOSZCZK-40RUN BYDGOSZCZRUN BYDGOSZCZ00:00:0400:11:4800:22:42
154ANDRZEJEWSKI Paweł 22186-060 NOWA WIEŚ WIELKAM-40Ultra Szaleńcy00:00:0700:11:3100:22:42
155ADAMIEC Marek 135SŁUPSKM-20W.P.K. Słoń Team Ustka00:00:1800:11:4700:22:44
156PASTWA Donata 384BYDGOSZCZK-40TRISPACE/TREK00:00:0400:11:4900:22:45
157WASILEWSKA MICHALAK Agata 112BYDGOSZCZK-30AMS Triathlon Bydgoszcz Akademia Mistrzów Sportu00:00:2400:11:4900:22:46
158SZEWS Marek 113KORONOWOM-40AMS Triathlon Bydgoszcz Akademia Mistrzów Sportu00:00:2400:11:4900:22:47
159WASILEWSKA Martyna 111BYDGOSZCZK-30AMS Triathlon Bydgoszcz Akademia Mistrzów Sportu00:00:2400:11:4900:22:47
160STARSZAK Paweł 479DĄBROWA CHEŁMIŃSKAM-40  00:00:0800:11:3700:22:49
161TROJAK Jakub 387KOSZALINM-100:00:0400:11:4300:22:50
162MORITZ Rafał 33BARCINM-40#slimakibarcin#slimakibarcin00:00:1900:12:0500:22:50
163KUNKE Tomasz 97GRUDZIĄDZM-4013WOG Grudziądz00:00:1700:11:4900:22:51
164JUSCZYK Mirosław 459OSÓWIECM-20  00:00:2100:12:0400:22:51
165ŚWIĘCICKI Andrzej 106BYDGOSZCZM-4000:00:1400:11:5000:22:52
166WILLMA Jarosław 8BYDGOSZCZM-50Brzoza BiegaBrzoza Biega00:00:3500:12:0000:22:53
167CZARNECKI Marek 428CHEŁMNOM-4000:00:0700:11:4000:22:59
168GRZEGORZEWSKI Rafał 341NIEMCZM-4000:00:1000:12:0200:23:00
169RÓŻYCKI Waldemar 272Katolik TeamBYDGOSZCZM-40Katolik Team00:00:1200:11:3700:23:02
170RÓG Adam 351BALINM-4000:00:0400:11:4000:23:04
171SŁOMA Maciej 464PRZYŁĘKIM-40 CB 16300:00:1300:11:5200:23:04
172KRUSZYNA Adam 99BYDGOSZCZM-5000:00:0300:11:4200:23:06
173RÓG Radosław 377BALINM-100:00:0400:11:1200:23:07
174JASINIECKI Wojciech 60BYDGOSZCZM-40Żółtokrólewscy00:00:0500:11:4300:23:08
175WIŚNIEWSKI Jakub 284BRZOZAM-20Tornado00:00:0800:11:4400:23:09
176CZERWIAKOWSKI Sebastian 264BYDGOSZCZM-40Wataha łączy nas bieganie00:00:0700:11:4900:23:10
177FORBOT Piotr 179BYDGOSZCZM-20Tornado00:00:0800:11:4700:23:13
178RYDLEWSKI Marek 26CIELEM-40RUN BYDGOSZCZRUN BYDGOSZCZ00:00:1200:12:1500:23:13
179PAWŁOWSKI Radosław 339ZIELONKAM-5000:00:2100:12:0600:23:13
180MALEC Karol 199BYDGOSZCZM-40BIUEL TEAM BYDGOSZCZ00:00:1700:11:5500:23:14
181ŁATKA Marcin 224BYDGOSZCZM-4000:00:1800:11:5400:23:14
182KOLMAJER Rafał 25BYDGOSZCZM-30ForsportPolska Team00:00:2300:12:1300:23:15
183SOBCZAK Krzysztof 394BYDGOSZCZM-40Kris Team00:00:2300:12:1400:23:15
184BADOWSKI Krzysztof 194BYDGOSZCZM-50KSN ŁUCZNICZKA OCULUS BYDGOSZCZ00:00:0700:12:0500:23:21
185RÓŻYCKI Sławomir 228BYDGOSZCZM-50TKKF Kolejarz BydgoszczTKKF Kolejarz Bydgoszcz00:00:0700:11:3100:23:22
186KANTORSKI Zbysław 207BYDGOSZCZM-50Coca-Cola Runners00:00:1800:12:2100:23:22
187WŁOCH Tomasz 441DRZYCIMM-30Diabelskie Pioruny00:00:0600:11:3600:23:24
188KRAWISZ Maciej 354ŁOCHOWOM-40LP 50000:00:1200:12:1500:23:24
189BISKUPIAK Robert 410ŁOBŻENICAM-4000:00:2100:12:0100:23:27
190KRZYZANOWSKI Robert 20BYDGOSZCZM-50RUN PASJA00:00:1600:12:0700:23:31
191STAWCZYK Dariusz 36BYDGOSZCZM-4000:00:1400:12:1400:23:32
192MAŚLIŃSKI Mirosław 146SZUBINM-5000:00:1200:12:1400:23:34
193ARACH Przemysław 494BYDGOSZCZM-30 00:00:1300:12:0100:23:34
194STRZAŁKA Robert 466BYDGOSZCZM-30  00:00:1300:12:1500:23:34
195MATYSZCZAK Damian 130INOWROCŁAWM-4056. Baza Lotnicza00:00:1600:12:0500:23:34
196KUNZ Marta 242TORUŃK-1Liceum Akademickie Toruń00:00:0200:11:4700:23:36
197SZCZECIŃSKI Mariusz 260PIŁAM-40Króliki w plecaku00:00:0900:12:0700:23:36
198SZYMCZAK Monika 261PIŁAK-40Króliki w plecaku00:00:0900:12:0600:23:36
199GODZIUK Roman 185TORUŃM-5000:00:1000:11:4900:23:37
200MAJEWSKA Ryszarda 295OSIELSKOK-6000:00:1200:12:2000:23:37
201STĘPIEŃ Tomasz 52JARUŻYNM-4000:00:2100:11:5500:23:37
202PAWLACZYK Szymon 48BYDGOSZCZM-3000:00:3600:12:4800:23:37
203ŚWIĄTKOWSKI Marcin 461SŁUŻEWOM-40  00:00:1400:12:0200:23:38
204ŻYŁA Magdalena 379ŁABISZYNK-30amator - niezrzeszony00:00:0800:12:1900:23:41
205KOSIARSKI Tomasz 457BYDGOSZCZM-40  00:00:1900:12:2100:23:41
206BEDNAREK Marta 121WTELNOK-40Czarne StopyCzarne Stopy00:00:1800:12:2200:23:42
207BARSZCZEWSKI Sebastian 414BYDGOSZCZM-4000:00:1900:12:0600:23:42
208GABARKIEWICZ Łukasz 427LIPKA KRAJEŃSKAM-3000:00:0700:12:1200:23:43
209SZŁYK Maciej 73INOWROCŁAWM-4000:00:1000:12:1900:23:43
210PAWLUCZEK Piotr 149BYDGOSZCZM-40ZAWISZA-FANSZAWISZA-FANS00:00:2800:12:2600:23:46
211LACHOWICZ Robert 150BYDGOSZCZM-40ZAWISZA-FANSZAWISZA-FANS00:00:2700:12:2700:23:47
212KRZYMIŃSKI Jarek 156BYDGOSZCZM-3000:00:2300:12:2300:23:49
213SAK Joanna 467INOWROCŁAWK-30 Drużyna Szpiku00:00:0700:12:0900:23:50
214DRZEWIECKI Rafał 302NIEMCZM-40Run4Fun www.bytpak.pl00:00:1700:12:2500:23:51
215WIECZOREK Łukasz 305BYDGOSZCZM-30Run4Fun www.bytpak.pl00:00:1700:12:2400:23:51
216ŻUCHELKOWSKI Rafał 371BYDGOSZCZM-3000:00:1900:11:4900:23:52
217GÓRSKI Marian 258SOLEC KUJAWSKIM-6000:00:0200:12:1500:23:58
218GACKOWSKA Barbara 443BRZOZAK-100:00:1400:12:0500:23:58
219SZOPIŃSKA Agnieszka 355BYDGOSZCZK-3000:00:2300:12:2600:23:58
220ZAULUB Jakub 506BRZOZAM-1 00:00:2300:12:0000:23:58
221BĄKOWSKI Dawid 103BYDGOSZCZM-3000:00:1800:12:2800:23:59
222ŻYWICA Adam 383BYDGOSZCZM-40Brzoza Biega00:00:2200:12:3300:24:01
223DERING Tomasz 491Bydgoskie ŻółwieBYDGOSZCZM-30Bydgoskie Żółwie 00:00:2300:12:1600:24:01
224BYRTEK Grzegorz 205BYDGOSZCZM-4000:00:1400:11:5900:24:02
225LICA Krzysztof 392BYDGOSZCZM-507SI OWB rowertour.com00:00:2100:12:2200:24:02
226SZEWCZYKOWSKI Grzegorz 100BYDGOSZCZM-30Bydgoskie Żółwie00:00:2200:12:1700:24:02
227MIKOŁAJCZAK Mieczysław 276WRZEŚNIAM-50KB Kosynier Września00:00:0800:12:1200:24:03
228KUŹMIŃSKA Maryla 5BYDGOSZCZK-30Brzoza BiegaBrzoza Biega00:00:2200:12:3400:24:06
229SIKORA Antoni 299GĄSAWAM-70Żniński Klub Biegacza 199200:00:0600:12:2000:24:07
230POBIEDZIŃSKI Robert 38BYDGOSZCZM-20Polonia Bydgoszcz SLAPolonia Bydgoszcz SLA00:00:1100:12:2200:24:07
231TOCZKIEWICZ Piotr 234BRZOZAM-4000:00:0500:12:2000:24:08
232DOMALSKA Gracjana 403OBUDNOK-30#slimakibarcin00:00:1800:12:3500:24:08
233SYPNIEWSKI Marek 168JANOWIEC WIELKOPOLSKIM-4000:00:1800:12:2800:24:09
234TARASKA Marcin 417BARCINM-40#slimakibarcin00:00:1800:12:3500:24:09
235KABACIŃSKI Jarosław 132BYDGOSZCZM-3000:00:1700:12:2900:24:10
236KOZIOŁ Łukasz 418BYDGOSZCZM-2000:00:1600:12:1400:24:11
237DROŻDŻ Andrzej 425INOWROCŁAWM-4056. Baza Lotnicza00:00:1600:12:2000:24:13
238BAŁA Artur 353BYDGOSZCZM-30może i powoli‚ ale za to byle jak00:00:2800:12:3800:24:15
239PODLEWSKA Michalina 126UNISŁĄWK-2000:00:0700:12:3400:24:17
240POLSAŃSKA Beata 190NIEMCZK-40The Rychters00:00:1500:12:2900:24:17
241NOWAK Kacper 505BRZOZAM-1 00:00:2300:12:0100:24:19
242SZULC Edmund 300ZIELONKAM-5000:00:2600:12:3300:24:19
243PACZKOWSKI Mirosław 344BYDGOSZCZM-40CB 16300:00:1600:12:2700:24:20
244KOBYLIŃSKI Mateusz 376BRZOZAM-100:00:1500:12:3200:24:22
245KOWALSKI Wojciech 216KLECZEWM-30Mogilno Team00:00:0500:12:1700:24:23
246DOMAN Janusz 350BRZOZAM-60UKS Szabla BRZOZA00:00:2200:12:3500:24:24
247WALIGÓRA Karolina 424KOBYLARNIAK-4000:00:2200:12:3500:24:24
248GUDANIEC Krzysztof 72BYDGOSZCZM-3000:00:2000:12:2800:24:28
249KLOSKOWSKI Adam 225CHOJNICEM-30JW1515 Bydgoszcz00:00:2700:12:4500:24:31
250RYGIEWICZ Wojciech 202WOLWARKM-50J&W00:00:0800:12:2500:24:32
251KRZEMIŃSKA Jolanta 201BYDGOSZCZK-30J&W00:00:0700:12:2600:24:33
252TURZYŃSKI Jacek 311PRZYŁĘKIM-5000:00:3300:12:2300:24:33
253FERENS Paweł 475INOWROCŁAWM-4056. Baza Lotnicza 00:00:1600:12:4300:24:37
254KWIATKOWSKI Piotr 211BYDGOSZCZM-3000:00:1100:12:5100:24:39
255KOMISARCZYK Iwona 14588-100 INOWROCŁAWK-4000:00:0200:12:2700:24:42
256ANDRZEJEWSKI Ryszard 21BYDGOSZCZM-70Żółtokrólewscy00:00:0500:12:2800:24:42
257BOŻEK Mariusz 500BRZOZAM-50Brzoza BiegaBrzoza Biega00:00:2600:12:5100:24:46
258WARCZAK Damian 408BYDGOSZCZM-2000:00:2500:12:5900:24:47
259JURSKI Robert 43BYDGOSZCZM-4000:00:1400:12:4900:24:52
260KLATECKI Adam 78PRUSZCZM-3000:00:3800:13:1700:24:52
261OSIŃSKI Adam 453BYDGOSZCZM-40 OSINY00:00:0700:12:1200:24:55
262KONIEC Krzysztof 451WIĘCBORKM-40  00:00:1100:12:5300:24:57
263NOWAK Waldemar 67BIAŁE BŁOTAM-50Tri-Amator00:00:2000:12:5100:24:58
264TOMCZAK Zbigniew 58GNIEZNOM-60Altom Gniezno00:00:2400:13:0500:25:00
265KAPŁANOWSKI Marcin 292Sylwester OsielskoPOZNAŃM-20Sylwester Osielsko00:00:2200:13:0500:25:02
266KUREK Paweł 298INOWROCŁAWM-30PKP CARGO00:00:0700:12:3300:25:05
267PRZYBYLSKI Jacek 56BRZOZAM-3000:00:3100:12:5400:25:05
268DROŻDŻ Małgorzata 116SADKIK-40AMS TriathlonAMS Triathlon00:00:1700:12:2500:25:07
269ĆWIKLIŃSKA Anna 182BYDGOSZCZK-40AMS TriathlonAMS Triathlon00:00:1700:12:2700:25:08
270KUŹMA Anna 268ŚWIECIEK-40The Runners ŚwiecieThe Runners Świecie00:00:1800:12:5600:25:08
271WOŹNIAK Marek 204KOŁOM-50Florian Chojnice00:00:0500:12:5000:25:10
272REDLAK Tomasz 164WITKOWOM-4000:00:0800:12:4700:25:13
273KLINIEWSKA Aleksandra 133WARSZAWAK-20Sylwester OsielskoSylwester Osielsko00:00:2200:13:2400:25:20
274TARANOWSKI Wojciech 247Sylwester OsielskoBYDGOSZCZM-20Sylwester Osielsko00:00:2200:13:2400:25:20
275ZARZYKA Bartosz 487Sylwester OsielskoBYDGOSZCZM-20Sylwester OsielskoSylwester Osielsko00:00:2200:13:2400:25:20
276MAŁKIŃSKA-BIĘGA Dorota 301BYDGOSZCZK-3000:00:1900:13:0100:25:22
277GRALAK Jacek 393BYDGOSZCZM-408 K-P BOT8 K-P BOT00:00:2100:13:0500:25:22
278KAMIŃSKA Agnieszka 296BYDGOSZCZK-407SI OWB rowertour.com00:00:3400:13:0800:25:23
279DOBAK Stefan 507SZAMOTUŁYM-70 00:00:1600:13:0000:25:24
280WIŚNIEWSKI Włodzimierz 271TORUŃM-50SPC00:00:3200:12:5900:25:24
281GRUBBA Marek 297KORONOWOM-40Mrozbike Team00:00:3400:13:0800:25:24
282DUTKIEWICZ Gracjan 501BYDGOSZCZM-40 00:00:1000:12:5100:25:27
283ZUPA Wojciech 218BYDGOSZCZM-507Si-OWB rowertour.com7SI OWB rowertour.com00:00:2000:12:4000:25:27
284RYBAK Mariusz 429MAŁE RUDYM-407Si-OWB rowertour.com7SI OWB rowertour.com00:00:2100:12:4000:25:27
285WINKLEWSKI Krzysztof 266SOLEC KUJAWSKIM-40MIELCAR TEAM00:00:2400:13:1600:25:27
286BRATEK Andrzej 380BYDGOSZCZM-60TKKF Kolejarz Bydgoszcz00:00:1000:13:0900:25:29
287MALAK Robert 30PRZYŁĘKIM-4000:00:3200:12:5400:25:29
288BRYL Tomasz 310TORUŃM-3000:00:1900:13:1000:25:31
289SKIERA Krzysztof 490BYDGOSZCZM-40Kris TeamKris Team00:00:2300:12:1800:25:34
290KUCZEK Monika 166RADZIEJÓWK-30KS ZRYW RADZIEJÓW00:00:0700:13:2300:25:35
291NURKIEWICZ Jarosław 6BYDGOSZCZM-40Kung fu Pandy 3Kung fu Pandy 300:00:2200:13:1500:25:35
292CZYŻEWSKA Justyna 47BRZOZAK-3000:00:1500:13:0100:25:37
293GOŁĘBIEWSKI Krzysztof 493Just 5M-30Just 5 00:00:2700:13:1000:25:37
294BRYJA Robert 308BYDGOSZCZM-5000:00:3300:13:0300:25:38
295NOWACZYK Zygmunt 389TRZEMESZNOM-50BOLT Trzemeszno00:00:2800:13:1700:25:42
296RUDOWICZ Marcin 447BYDGOSZCZM-30  00:00:3000:12:4300:25:42
297RATAJ Krzysztof 39POZNAŃM-30Polonia Bydgoszcz SLAPolonia Bydgoszcz SLA00:00:1100:12:5500:25:43
298KRAWCZUK Andrzej 71Team Karaś ElblągGDAŃSKM-60Team Karaś Elbląg00:00:0200:13:0100:25:46
299KOSZOWSKI Antoni 269Katolik TeamWTELNOM-1Katolik Team00:00:1200:12:3600:25:47
300KURS Jarosław 200BYDGOSZCZM-50TKKF Kolejarz Bydgoszcz00:00:2400:13:1100:25:47
301KRYSKE Mariusz 362BIAŁE BŁOTAM-30SPÓJNIA BIAŁE BŁOTA00:00:3600:13:3900:25:47
302ANASZEWICZ Marzena 259PRZYŁĘKIK-4000:00:0600:13:0000:25:48
303FARBICKA-ŻYWICA Paulina 382BYDGOSZCZK-40Brzoza Biega00:00:2200:13:1100:25:52
304WARCZAK Katarzyna 333BYDGOSZCZK-30TEAMOCHAL00:00:2600:13:2200:25:52
305UGOREK Mirek 469BYDGOSZCZ 85=320M-30  00:00:0900:12:5600:25:53
306WARCZAK Piotr 332BYDGOSZCZM-40TEAMOCHAL00:00:2600:13:2300:25:54
307PIOTROWSKA Marzena 343BYDGOSZCZK-3000:00:2700:13:2200:25:54
308ŠWIATOWY Ryszard 180BYDGOSZCZM-40Dawca krwi A Rh+00:00:0900:12:4200:25:58
309WOJCIECHOWSKA Emilia 286BYDGOSZCZK-4000:00:2800:13:2600:25:58
310WOJCIECHOWSKI Jarosław 288BYDGOSZCZM-4000:00:2800:13:2600:25:58
311JENDRZEJCZAK Robert 324BARCINM-2000:00:1700:13:0200:25:59
312NALEWALSKA Justyna 290BYDGOSZCZK-30Wkurw_team/ Serce Tybetu00:00:2000:13:1100:25:59
313KALACZYŃSKI Grzegorz 22BYDGOSZCZM-4000:00:1800:13:3500:26:01
314MRÓWCZYŃSKI Tomek 85SARBINOWOM-3000:00:3200:13:3900:26:01
315RÓŻYCZKA Joanna 127BYDGOSZCZK-3000:00:1300:13:1600:26:02
316NITKA Dominika 198BYDGOSZCZCZK-2000:00:1700:13:1300:26:02
317KASPROWICZ Piotr 46BYDGOSZCZM-30JW1515 Bydgoszcz00:00:2700:13:2300:26:02
318JAROSZEWSKA Anna 335TRYSZCZYNK-4000:00:1200:13:1600:26:03
319TOMCZYK Agata 12BYDGOSZCZK-30Polonia Bydgoszcz SLA00:00:1700:13:5300:26:14
320WODZIŃSKA Daria 282SZUBINK-2000:00:2000:13:2900:26:14
321BOROWIEC Wioleta 109SZUBINK-30BBL Szubin00:00:2000:13:2900:26:14
322MENDEL Patryk 14BYDGOSZCZM-20Polonia Bydgoszcz SLA00:00:1700:13:5300:26:15
323MIAZGA Adam 91BRZOZAM-3000:00:1400:13:5200:26:17
324DANKOWSKI Rafał 256POTULICEM-4000:00:1900:13:2800:26:17
325PAWLUCZEK Marcin 148BYDGOSZCZM-30ZAWISZA-FANSZAWISZA-FANS00:00:2700:12:4100:26:17
326BRZOZOWSKI Jarosław 17BRZOZAM-50BRZOZA TRI TEAM00:00:2600:13:3000:26:20
327JAMNY Miłosz 57BYDGOSZCZM-60Miłosz Jamny00:00:2500:13:3300:26:22
328GOŁCZYŃSKI Tomasz 141BYDGOSZCZM-4000:00:2500:13:2900:26:26
329CABAŃSKA Kayarzyna 34BARCINK-40#slimakibarcin00:00:1800:13:2700:26:27
330ZAKOŚCIELNY Krzysztof 452WIĘCBORKM-50 TKKF WODNIK WIĘBORK00:00:1200:13:3900:26:29
331CZYZAK Joanna 186NOWY DWÓRK-40AMS TriathlonAMS Triathlon00:00:2500:13:3600:26:31
332MISUN-NOWAK Katarzyna 114OSÓWIECK-30AMS Triathlon00:00:2400:13:3800:26:33
333MOYS Tomasz 104KOLINCZM-5000:00:1600:13:3100:26:34
334STRABEL Piotr 143BYDGOSZCZM-6000:00:0800:13:4200:26:36
335SMYK Piotr 138BARCINM-3000:00:2100:13:3700:26:36
336SKOPOWSKI Krzysztof 450BYDGOSZCZM-40 Salus00:00:3500:13:3700:26:37
337TRZCIŃSKI Eugeniusz 289BYDGOSZCZM-6000:00:2500:13:5100:26:40
338PORAZINSKA Viktoria 215BYDGOSZCZK-40Bydgoszcz na startBydgoszcz na start.00:00:2500:13:5100:26:40
339PIONTEK Elżbieta 86BYDGOSZCZK-6000:00:1500:13:4100:26:41
340REPKA Marek 317BYDGOSZCZM-40Lupus Team00:00:1800:13:4500:26:41
341REPKA Anna 316BYDGOSZCZK-40Lupus Team00:00:1700:13:4700:26:43
342NOWAK Ewa 303DRZYCIMK-40Diabelskie Pioruny00:00:1000:13:4500:26:49
343MAŁKIŃSKI Józef 396BYDGOSZCZM-6000:00:2000:14:0200:26:54
344WEGNER Roman 101NIEMCZM-5000:00:1600:13:5100:26:58
345MAŁKOWSKI Sebastian 358POTULICEM-3000:00:1900:13:4100:27:00
346SPYCHAJ Piotr 503InfluenceBYDGOSZCZM-30Influence 00:00:2000:14:1400:27:04
347FOGT Maciej 369KRUSZYNM-30CB 16300:00:2700:14:1000:27:08
348FOGT Katarzyna 373KRUSZYNK-30ASSECO ACTIVE TEAMCB 16300:00:2700:14:1000:27:10
349KRYSZTOFIAK Robert 131BRZOZAM-4000:00:1800:13:4800:27:11
350BRZEZIŃSKI Igor 472BYDGOSZCZ 85=320M-1  00:00:1000:13:1900:27:12
351JASKULSKI Bartosz 239ŁOCHOWOM-4000:00:2100:14:1000:27:13
352PAWLACZYK-MATELA Emilia 119BYDGOSZCZK-30Polonia Bydgoszcz SLA00:00:2400:14:0900:27:13
353MASŁYSZ Marcin 136TORUŃM-30wkurw_team00:00:3300:14:0400:27:15
354ZIELIŃSKI Andrzej 338TORUŃM-4000:00:1500:14:1200:27:16
355JENDRZEJCZAK Dawid 323BARCINM-3000:00:2400:13:5800:27:16
356DRÓŻDŻ Małgosia 83BRZOZAK-3000:00:2900:14:0900:27:16
357GADOMSKA Maria 217BYDGOSZCZK-60RUN BYDGOSZCZ00:00:1200:13:5400:27:19
358DĘBSKI Jan 214SUCHARZEWO 6M-6000:00:1800:13:4800:27:19
359TRUSZCZYŃSKA Joanna 412GDYNIAK-4000:00:2600:14:2400:27:22
360MAGDZIARZ Katarzyna 45PRZYŁĘKIK-3000:00:3200:14:2300:27:27
361SCHMIDT Marcin 347BYDGOSZCZM-3000:00:1700:13:5500:27:30
362KNASINSKI Sławomir 167BRZOZAM-4000:00:1400:13:3000:27:36
363DOBOSZ Kamil 161BYDGOSZCZM-3000:00:2500:13:5900:27:37
364MAKUCH-DOBOSZ Urszula 162BYDGOSZCZK-4000:00:2500:13:5900:27:37
365SZNAJDROWSKA-KNASINSKA Ewa 117BRZOZAK-4000:00:0400:13:4000:27:45
366BUTOWSKI Michał 27085-450 BYDGOSZCZM-4000:00:2500:14:1000:27:54
367BONALSKA Magdalena 139BYDGOSZCZK-30RUN BYDGOSZCZ00:00:1800:14:1800:28:03
368TYSZKIEWICZ Małgorzata 391ZŁOTÓWK-30Lill Sport00:00:2300:14:2200:28:07
369TOMAS - RÓŻYCKA Marzena 227BYDGOSZCZK-30Sterem Żeglarzem Okrętem SŻO00:00:1500:13:5400:28:09
370MARCYJANIAK Krzysztof 223RADZIEJÓWM-40KS ZRYW RADZIEJÓW00:00:3200:14:4700:28:10
371JULLY Arkadiusz 120BRZOZAM-4000:00:3400:14:1900:28:13
372KOSTRZEWSKA Jolanta 399ALEKSANDRÓW KUJAWSKIK-30#Bieganienawesoło00:00:0000:14:1900:28:14
373TRZYMKOWSKI Adrian 183BYDGOSZCZM-2000:00:2100:14:2300:28:14
374WESOŁOWSKA Aleksandra Ewa 407BYDGOSZCZK-4000:00:1500:14:0600:28:15
375TRENDEWICZ Marcin 409SICIENKOM-30Bydgoskie Morsy00:00:1000:14:2200:28:16
376RADZIEJEWSKA Grażyna 381BYDGOSZCZK-5000:00:1000:14:2200:28:17
377BERKA Wiktoria 478ŁABISZYNK-1 AMS Triathlon00:00:1100:14:0600:28:17
378KWAS Piotr 390ŁOCHOWOM-4000:00:0400:13:3000:28:19
379BŁAŻEK Kasia 124BIAŁE BŁOTAK-3000:00:1300:14:3200:28:28
380TOCZKIEWICZ Kaja 235BRZOZAK-100:00:1600:14:5800:28:32
381STARSZAK Seweryn 480DĄBROWA CHEŁMIŃSKAM-1  00:00:1600:14:5800:28:32
382MIAZGA Katarzyna 90BRZOZAK-3000:00:1400:14:4500:28:33
383WOŹNIAK Jagoda 398TRZEMESZNOK-2000:00:2800:14:3400:28:38
384SKIBIŃSKA Paulina 431BYDGOSZCZK-3000:00:2000:14:2500:28:40
385NADRAJKOWSKA Joanna 68INOWROCŁAWK-30Dzikie Kuny00:00:1500:14:4500:28:41
386JAGIEŁO Radek 147INOWROCLAWM-4000:00:1500:14:4500:28:41
387KOŁCON Remigiusz 378ŁOCHOWOM-4000:00:2200:14:3600:28:46
388TRELA Jolanta 423BYDGOSZCZK-3000:00:2300:14:5300:28:49
389RUDNICKI Michał 250NOWA WIEŚ WIELKAM-30ASSECO ACTIVE TEAMASSECO ACTIVE TEAM00:00:2000:14:5300:28:51
390SPYCHAJ Anna 251BYDGOSZCZK-20ASSECO ACTIVE TEAM00:00:2000:14:5300:28:51
391SAK Anna 484INOWROCŁAWK-30 Inowrocław biega00:00:2100:14:5800:28:52
392HOLC Radosław 173BYDGOSZCZM-20Tornado00:00:2800:14:4600:28:52
393STOSIK Przemysław 184PĘPOWOM-20Tornado00:00:2800:14:4600:28:52
394CUKRAS Marek 81BYDGOSZCZM-20Tornado00:00:2800:14:4700:28:53
395MICHALSKA Katarzyna 406INOWROCLAWK-3000:00:1300:14:4000:29:02
396SKRZĄTEK Anna 352PRZYŁĘKIK-4000:00:3100:14:4800:29:04
397GAJZLER Jerzy 55BYDGOSZCZM-6000:00:1800:14:2700:29:08
398MALATYŃSKA Barbara 219PRZYŁĘKIK-4000:00:2700:15:0000:29:08
399RATAJ Maciej 15ŁOCHOWOM-4000:00:1200:13:5000:29:13
400ANDRYSZAK Vanessa 230NOWA WIEŚ WIELKAK-1Rowerowa Brzoza00:00:0900:14:3700:29:15
401SZNAJDROWSKI Marek 115BYDGOSZCZM-4000:00:0000:14:4300:29:20
402PIECZKA Sylwia 23NIEMCZK-3000:00:1300:15:2100:29:25
403WYKRZYKOWSKI Andrzej 19586 200 CHEŁMNOM-6000:00:2700:14:4900:29:31
404LEWANDOWSKA Sylwia 125BYDGOSZCZK-4000:00:1300:15:1800:29:40
405JURECKA Ewa 365JABLONOWO POMORSKIEK-5000:00:1600:14:5700:29:44
406SALITA Lech 6362-200M-50ALTOM GNIEZNO00:00:3300:15:1600:29:44
407GROBELNA Angelika 226NIEMCZK-40Bydgoszcz na start.00:00:3000:15:3300:29:49
408GUMIENNY Maciej 413BYDGOSZCZM-4000:00:2600:15:1900:29:50
409BACZYŃSKI Maciej 154BYDGOSZCZM-4000:00:3000:15:3300:29:50
410LENC Janusz 94BYDGOSZCZM-60TKKF Kolejarz BydgoszczTKKF Kolejarz Bydgoszcz00:00:3600:15:4700:29:53
411ZĘBIK Mirosław 95ŚWIECIEM-50TKKF Kolejarz BydgoszczTKKF Kolejarz Bydgoszcz00:00:3500:15:4700:29:54
412BRYWCZYŃSKA Justyna 1988-192 PIECHCINK-40#slimakibarcin00:00:1900:15:1900:29:55
412KUCHARSKI Jarosław 435BARCINM-40# Ślimaki Barcin00:00:1900:15:2200:29:56
414MORITZ Monika 59BARCINK-3000:00:1900:15:2200:29:57
415KUJAWA Roger 401BARCINM-40Ślimaki Barcin00:00:1900:15:2200:29:57
416AWIZEN Antoni 98BYDGOSZCZM-7000:00:0500:14:4100:29:58
417KLONOWSKA - BRZESKA Marta 476BYDGOSZCZK-30  00:00:1200:15:2800:30:04
418BOROWIEC Michał 402BRZOZAM-3000:00:3500:15:0000:30:06
419SYBILA Michał 404BYDGOSZCZM-3000:00:3500:15:0000:30:06
420SAWIEŁAJC Michał 76BYDGOSZCZM-40BIZON TEAM00:00:1100:15:0100:30:07
421NOWICKA Tatiana 313ŚWIECIEK-4000:00:1400:15:2500:30:16
422CHUDECKA Beata 232GRÓDEKK-40Diabelskie Pioruny00:00:1400:15:2600:30:16
423ŚLESIŃSKA Ewa 157BRZOZA BYDGOSKAK-4000:00:1000:15:0600:30:22
424ZAWISZEWSKI Adam 158BRZOZA BYDGOSKAM-3000:00:1000:15:0600:30:22
425GONCIARCZYK Piotr 444KRUSZWICAM-3000:00:2900:15:4100:30:46
426GRODEK Roksana 445GRUDZIADZK-2000:00:2900:15:4100:30:46
427WRZESIŃSKA Anna 468BYDGOSZCZ 85=320K-30  00:00:0900:15:0600:30:47
428UGOREK Darek 470BYDGOSZCZ 52=320M-40 00:00:1000:15:2000:30:57
429OKONSKA Malgorzata 320INOWROCLAWK-5000:00:1200:15:4200:31:11
430MARĆ Agnieszka 420BYDGOSZCZK-4000:00:1300:16:0500:31:17
431ŁOŻYCA Karolina 486GDAŃSKK-20 Sylwester Osielsko00:00:2200:15:5200:31:20
432KOWALCZYK Łukasz 485BYDGOSZCZM-20 Sylwester Osielsko00:00:2200:15:5200:31:21
433KAPELIŃSKI Stanisław 193BYDGOSZCZM-50RODOS Team00:00:2000:15:2400:31:24
434SZYMAŃSKA Adrianna 159BYDGOSZCZK-3000:00:1700:15:5000:31:32
435ROŻYŃSKA Monika 287BYDGOSZCZK-2000:00:2000:15:5900:31:49
436BŁASZKIEWICZ Marzena 196BORÓWNOK-4000:00:2400:16:3100:32:17
437NOSKOWIAK-BAJNO Alicja 348BORÓWNOK-40ChołeKłóliki00:00:2400:16:3000:32:17
438CIEŚLICKI Krzysztof 220BYDGOSZCZM-30SISU Team00:00:3800:16:4000:32:19
439OBORSKI Łukasz 460KRUSZWICAM-30  00:00:3400:16:4100:32:54
440GRABOWSKI Piotr 315CIELEM-50Brzoza Biega00:00:3500:16:3600:32:54
441CENTKOWSKA Ewelina 163CIECHOCINEKK-40SPC00:00:1600:17:0000:33:11
442PILECKI Gustaw 458BYDGOSZCZM-70  00:00:2000:17:1300:33:19
443UCIŃSKI Edward 262SZUBINM-70TKKF Instalator Pelikan Szubin00:00:0800:16:3400:33:21
444SZULC-MIKOŁAJCZAK Lidia 277WRZEŚNIAK-4000:00:2500:17:1200:34:01
445PAŚ Katarzyna 318GNIEZNOK-40CHARTY SZELEJEWO00:00:3100:17:2900:34:14
446WADOWSKI Bartosz 172BYDGOSZCZM-4000:00:2900:17:1800:34:36
447WADOWSKI Wojciech 422BYDGOSZCZM-100:00:2800:17:1900:34:38
448WIERZCHOWSKA Angelika 504BRZOZAK-30 00:00:3300:18:1200:35:08
449PISKORSKA Marta 454SOLEC KUJAWSKIK-30  00:00:3000:18:0600:35:09
450JAKUBIEC Adrianna 304SOLEC KUJAWSKIK-2000:00:3100:18:0500:35:09
451KUBIAK Małgorzata 118SOLEC KUJAWSKIK-4000:00:3000:18:0600:35:10
452PÓŁGĘSEK Rafał 171SOLEC KUJAWSKIM-4000:00:3000:18:0700:35:11
453NOWAK-WIECZOREK Elwira 212KRAKÓWK-3000:05:3600:17:5100:35:54
454WIECZOREK Sebastian 213KRAKÓWM-2000:05:3600:17:5100:35:54
455SZYCZYK Adam 192ŚWIECIEM-70A. Szymczyk Świecie00:00:1100:18:2400:36:38
456PASZKOWSKA Katarzyna 345BYDGOSZCZK-40CB 16300:00:3000:19:5500:38:11
457ŁABENDA Piotr 51BYDGOSZCZM-40Terenowa Masakra Team00:00:2800:26:0200:38:36
458TERLECKI Filip 177BRZOZAM-20Tornado00:00:0000:26:2200:38:49
NOWAK Felicja 437BARCINK-70DNF00:47:36 DNF01:13:23 DNF
460WOLNY Piotr 70BYDGOSZCZM-50Brzoza BiegaBrzoza Biega00:00:0200:10:00
461UGOREK Marcel 471BYDGOSZCZ 85=320M-1  00:00:0900:15:22
Znaleziono 461 wynik(ów)