XIII BIEG SYLWESTROWY

Organizator:
Hotel Brzoza
Data:
2019-12-31
Miejsce:
Brzoza
Dystans:
10 km
Zgłoszonych:
535
Wystartowało:
461
Nie ukończyło:
6
Ukończyło:
455
Na trasie:
6
Pełne wyniki dla 7.2km:
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 2.5km | 4.85km | 7.2km | 9.55km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | Kobiety | Mężczyźni | Drużynowa | K-1 | M-1 | K-20 | M-20 | K-30 | M-30 | K-40 | M-40 | K-50 | M-50 | K-60 | M-60 | K-70 | M-70

Klasyfikacja wg czasów netto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaDrużynaKlubCzas startuSplit
2.5km
Split
4.85km
Split
7.2km
       
1ZALEWSKI Krystian 1GOLENIÓWM-30 Barnim Goleniów00:00:0000:07:1900:14:1000:21:02
2BRZEZIŃSKI Błażej 3BYDGOSZCZM-30CWZS Zawisza BydgoszczCWZS Zawisza Bydgoszcz00:00:0100:07:3400:15:0200:22:34
3TARASIUK Pawał 88POZNAŃM-3031 Brygada Lotnictwa Polskiego31 Baza LOTNICTWA TAKTYCZNEGO POZNAN-KRZESINY00:00:0000:08:0900:15:5700:23:45
4BRZEZIŃSKA Aleksandra 4BYDGOSZCZK-20MKL ToruńMKL Toruń00:00:0000:08:2600:16:2300:24:26
5ŚWIĄTKOWSKI Paweł 92TRZEMESZNOM-3000:00:0100:08:3800:16:4700:24:52
6PIRÓG Arkadiusz 481SZTUMM-30 PISFAK00:00:0100:08:4200:16:5200:25:03
7POLAŃSKI Tomasz 512NIEMCZM-40The Rychters00:00:0100:08:4200:16:5400:25:19
8ŚLUSARCZYK Mariola 2WARSZAWAK-20 UKS Barnim Goleniów00:00:0100:08:4500:17:0700:25:32
9TUCZYŃSKI Sylwester Leon 249BYDGOSZCZM-20Bydgoskie OkonieBydgoskie Okonie00:00:0200:09:0200:17:3500:26:05
10WIWATOWSKI Michał 279PRZYŁĘKIM-4000:00:0100:09:0400:17:3500:26:07
11MRUK Tomasz 246BYDGOSZCZM-40Czarne StopyCzarne Stopy.SM00:00:0200:09:0300:17:3900:26:16
12DĄBROWSKI Paweł 27TORUŃM-20Start Team Wąbrzeźno00:00:0100:09:1700:17:5400:26:36
13SZLINGER Jakub 280TUR/BYDGOSZCZM-30TEAMOCHALTEAMOCHAL00:00:0200:09:2700:17:5600:26:36
14MAĆKOWSKI Maciej 74BYDGOSZCZM-30TEAMOCHALUps Bydgoszcz/TEAMOCHAL00:00:0100:09:2200:18:0000:26:37
15ŁAZ Kamil 79BYDGOSZCZM-30Bydgoskie OkonieBydgoskie Okonie00:00:0100:09:2000:18:0300:26:44
16ŚLUSARSKI Przemysław 455BYDGOSZCZM-30 RUN PASJA00:00:0300:09:2300:17:5900:26:44
17KUŁAKOWSKI Krzysztof 89BYDGOSZCZM-30RUN PASJA00:00:0300:09:2300:18:0000:26:45
18KRAIŃSKI Michał 415ŚLIWICEM-3000:00:0100:09:2000:18:0200:26:53
19NOWAK Dawid 473TRAWERS TEAM NAKŁOSADKIM-30TRAWERS TEAM NAKŁOTRAWERS TEAM NAKŁO00:00:0300:09:0300:17:5200:26:56
20ORCHOLSKI Witold 10TORUNM-40T.S. Opatrunki ToruńT.S. Opatrunki Toruń00:00:0100:09:3600:18:1500:26:57
21PIOTROWSKI Radosław 61PRZYSIERSKM-3000:00:0500:09:1500:18:0400:26:59
22LENC Sebastian 128LASKOWICEM-40TKKF Kolejarz BydgoszczTKKF Kolejarz Bydgoszcz00:00:0100:09:1800:18:0700:27:03
23MAIK Daria 456MROCZAK-20  00:00:0100:09:1800:18:0800:27:03
24KOWALCZYK Marek 9Brzoza BiegaBYDGOSZCZM-40Brzoza BiegaBrzoza Biega00:00:0100:09:1900:18:0400:27:03
25CHRZĄSZCZ Bartosz 238PAKOŚĆM-20BRZEZIŃSKI RUN CLUB00:00:0100:09:0900:18:0500:27:06
26MOKRZYCKI Rafał 368INOWROCŁAWM-40TG SOKÓŁ GNIEWKOWO00:00:0100:09:3100:18:2100:27:14
27TOMASZEWSKI Maciej 488TORUŃM-30  00:00:0100:08:4200:17:3100:27:14
28KLINIEWSKI Maciej 134BYDGOSZCZM-20Sylwester OsielskoSylwester Osielsko00:00:0200:09:2200:18:1700:27:20
29BIAŁEK Dawid 474NAKŁO NAD NOTECIĄM-30TRAWERS TEAM NAKŁOTRAWERS TEAM NAKŁO00:00:0200:09:3100:18:2400:27:21
30SOBIERALSKI Rafał 69BRZOZAM-4000:00:0300:09:2900:18:2400:27:23
31GROCHOWIAK Piotr 137BARCINM-3000:00:0200:09:2900:18:2500:27:24
32ŻYCZIŃSKI Michał 178BYDGOSZCZM-30TEAMOCHALTEAMOCHAL00:00:0200:09:3000:18:2400:27:24
33MACZYŃSKI Grzegorz 274BYDGOSZCZM-50TKKF Kolejarz BydgoszczTKKF Kolejarz Bydgoszcz00:00:0100:09:3100:18:2600:27:25
34BĄK Oskar 434MĄKOWARSKOM-3000:00:0200:09:2600:18:2200:27:25
35SENGER Michał 337GĄSAWAM-30Pałuki Running TeamPałuki Running Team00:00:0300:09:2800:18:2200:27:25
36JAGODZIŃSKI Mateusz 42BYDGOSZZCM-20Bydgoskie OkonieBydgoskie Okonie00:00:0200:09:2900:18:2300:27:42
37STACHOWICZ Wiesław 366BYDGOSZCZM-40Brzoza BiegaBrzoza Biega00:00:0300:09:4100:18:4300:27:43
38GONDEK Rafał 283WYSTĘPM-30TRAWERS TEAM NAKŁO00:00:0500:09:3500:18:3100:27:57
39DUCHIŃSKI Wojciech 174OSIELSKOM-50Brzoza BiegaBrzoza Biega00:00:0300:09:5000:18:5400:28:01
40KUBANEK Łukasz 144NIEMCZM-30TEAMOCHALTEAMOCHAL00:00:0300:09:4300:18:5200:28:06
41JAROSZEWSKI Jan 336TRYSZCZYNM-100:00:0200:09:3200:18:4500:28:07
42RYCHTER Karol 210NIEMCZM-40The Rychters00:00:0300:09:2700:18:4200:28:10
43WESIORA Mariusz 170DRZYCIMM-50Diabelskie PiorunyDiabelskie Pioruny00:00:0100:09:3100:18:4300:28:11
44GUBAŃSKI Szymon 285DRZYCIMM-20Diabelskie PiorunyDiabelskie Pioruny00:00:0200:09:3000:18:4200:28:12
45ŚWIERCZYŃSKI Julian 222RADZIEJÓWM-1KS ZRYW RADZIEJÓWKS ZRYW RADZIEJÓW00:00:0000:08:3500:19:1200:28:18
46MAGDZIARZ Jakub 252PRZYŁĘKIM-3000:00:0300:09:4100:18:5500:28:20
47KWIATKOWSKI Daniel 482SZKOCJAM-30  00:00:0500:09:5700:19:0600:28:21
48MATUSZEWSKI Karol 11KOSZALINM-30Wilki KoszalinWilki Koszalin00:00:0300:09:5400:19:0400:28:24
49RZESZOTARSKI Daniel 160BYDGOSZCZM-3000:00:0300:09:4700:19:0500:28:35
50RUCIŃSKI Marcin 321BARCINM-40TRIBA Bosir Barcin00:00:0200:09:2900:18:2400:28:36
51MARCHEL Tomasz 96SOLEC KUJAWSKIM-3000:00:0100:09:4900:19:1300:28:46
52SZCZEPANIAK Cezary 489BYDGOSZCZM-40  00:00:0200:09:5000:19:1000:28:46
52KRUPA Piotr 153BYDGOSZCZM-30Woodrunners00:00:0300:09:4900:19:1000:28:46
54WARSZAWSKI Przemysław 330BYDGOSZCZM-308 K-P BOT8 K-P BOT00:00:0100:09:5300:19:1300:28:47
55KRZYWDZIŃSKI Dominik 442SZUBINM-1UKB Szubin00:00:0400:10:0500:19:1900:28:56
56SZOCH Tomasz 293BYDGOSZCZM-40Mrozbike Team00:00:0400:10:0300:19:3200:29:06
57JASTRZĘBSKI Krzysztof 375TORUŃM-4000:00:0300:10:1200:19:4200:29:10
58KALACZYŃSKI Miłosz 13BYDGOSZCZM-20Polonia Bydgoszcz SLA00:00:0400:10:1400:19:4100:29:10
59RYCHTER Marcin 483The RychtersNIEMCZM-40The Rychters 00:00:0900:10:0300:19:3000:29:10
60RACZYŃSKI Krzysztof 49BYDGOSZCZM-50Biegający Filozof Team00:00:0300:10:1100:19:4200:29:14
61CZUK Marek 370TORUŃM-6000:00:0200:10:1100:19:4300:29:15
62CHMURZYŃSKI Tomasz 241BYDGOSZCZM-50TKKF Kolejarz BydgoszczTKKF Kolejarz Bydgoszcz00:00:0100:09:4200:19:2400:29:19
63KUNZ Mieczysław 244TORUŃM-40UMK Toruń00:00:0200:09:5700:19:4200:29:25
64GĄSIOROWSKI Grzegorz 229BYTOŃM-40WKB Maratończyk Włocławek00:00:1500:10:0100:19:3500:29:30
65MICHALSKI Adam 405INOWROCLAWM-4000:00:0500:10:0200:19:4000:29:40
66OLKOWSKI Jurek 265ŚWIECIEM-60The Runners Świecie00:00:0300:10:1000:19:4300:29:43
67PRĄDZYŃSKI Marcin 40BYDGOSZCZM-40AMS Triathlon00:00:0400:10:2700:20:0000:29:43
68BŁASZAK Łukasz 359SOLEC KUJAWSKIM-30'BUBA' Solec Kujawski00:00:0300:10:2700:20:0900:29:49
69TOMASZEWSKI Mirosław 122CHEŁMNOM-4000:00:0100:09:5400:19:4400:29:52
70NOWOSIELSKI Piotr 477ZAJEZIERZEM-40 LKS ZANTYR SZTUM00:00:0600:10:1800:20:0500:29:59
71ZIENKIEWICZ Janusz 364BYDGOSZCZM-40TRISPACE/TREKTRISPACE/TREK00:00:0300:10:3000:20:2500:30:05
72KRZEŚNIAK Wojciech 175GRÓDEKM-30Diabelskie PiorunyDiabelskie Pioruny00:00:0300:09:4800:19:5300:30:06
73LEWANDOWSKI Tomasz 346BYDGOSZCZM-3000:00:1600:10:1600:20:0500:30:07
74GÓRNY Wojciech 294ŁOCHOWOM-40TRISPACE/TREK00:00:0300:10:0000:19:1900:30:08
75BOMBICKI Miłosz 255SZUBINM-3000:00:0700:10:3900:20:2700:30:15
76FURTAK Tomasz 15188-300 MOGILNOM-4056. Baza Lotnicza56. Baza Lotnicza00:00:0600:10:4300:20:2900:30:16
77WOŹNIAKOWSKA Agata 105BYDGOSZCZK-30Bydgoskie OkonieBydgoskie Okonie00:00:0300:10:4100:20:3000:30:23
78SAWIEŁAJC Jakub 65BYDGOSZCZM-20FUJI KRYSPORT TEAM00:00:0900:10:3500:20:2300:30:23
79GŁOGOWSKI Krzysztof 66KORONOWOM-4000:00:0000:10:1400:20:1300:30:26
80WIĘCKOWSKI Dariusz 18BYDGOSZCZM-30AMS Triathlon00:00:0400:10:2500:20:1800:30:30
81KOWALSKA Angelika 322PRZYŁĘKIK-30TRISPACE/TREKTRISPACE/TREK00:00:0400:10:3900:20:3400:30:31
82BARCZAK Piotr 176BIAŁE BŁOTAM-50Brzoza BiegaBrzoza Biega00:00:0400:10:4100:20:3500:30:32
83KOWALSKI Jacek 356BYDGOSZCZM-4000:00:0600:10:3500:20:2900:30:42
84MROTEK Anna 426SĘPÓLNO KRAJEŃSKIEK-2000:00:0600:10:4000:20:4000:30:53
85BARTOSZ Marek 31KIKÓŁM-4000:00:0300:10:0800:20:1600:30:54
86ŚWITAL Leszek 448MARGONINM-40 Morsy Margonin-TAZAR00:00:0900:10:5900:20:5700:30:56
87KŁOSOWSKI Marcin 140BYDGOSZCZM-40Grupa Bankietowa Specjal00:00:0300:10:5800:21:0000:31:00
88HIRT Tomasz 328BYDGOSZCZM-30Endurance Coaching System CB16300:00:1000:10:4900:20:5100:31:01
89LEWANDOWSKI Bartłomiej 374WYRZYSKM-20TSK Orzeł Osiek00:00:0600:10:3000:20:3200:31:02
90WERNER Katarzyna 203MALANÓWK-30TEAM WERNER00:00:0600:10:5900:20:5200:31:04
91WIŚNIEWSKI Zbigniew 29OLIMPINM-50Brzoza BiegaBrzoza Biega00:00:0100:10:3000:20:4600:31:06
92BUZALSKI Robert 75BYDGOSZCZM-40Orange Polska00:00:0300:10:1600:20:3300:31:09
93CHUDECKI Robert 233GRÓDEKM-40Diabelskie Pioruny00:00:0200:10:0200:20:2400:31:12
94HERMELIN Wojciech 253BYDGOSZCZM-40Kancelaria HMM00:00:0400:10:2900:20:4100:31:16
95SZULC Andrzej 440ŁOCHOWOM-4000:00:0800:10:3700:20:4800:31:16
96WACHOWSKI Karol 123WARSZAWAM-4000:00:0700:10:5700:21:1300:31:18
97MOGILNICKI Dominik 206KONSTANTOWOM-2000:00:1100:10:5400:21:0800:31:19
98WIERZBOWSKI Piotr 248BRZOZÓWKAM-40TEAM KOPEĆ00:00:1000:10:4200:20:5400:31:22
99BOŁKA Szymon 53BYDGOSZCZM-3000:00:1100:10:4900:20:5400:31:23
100KOŁAKOWSKI Tomasz 508BYDGOSZCZM-30 00:00:1100:10:4800:20:5400:31:23
101WIŚNIEWSKI Leszek 231BRZOZAM-50Brzoza Brzoza00:00:0800:10:3600:20:4900:31:25
102BEDRA Robert 254BYDGOSZCZM-30Czarne StopyCzarne Stopy00:00:0600:10:5900:21:1400:31:26
103CZAJKOWSKA Sylwia 181BYDGOSZCZK-40Bydgoskie OkonieBydgoskie Okonie00:00:0400:10:4200:21:0100:31:30
104KOSZOWSKI Rafał 273Katolik TeamTRYSZCZYNM-40Katolik Team00:00:0400:10:2800:20:5000:31:30
105GIERACH Marcin 372NIEMCZM-40Damian Rudnik Team00:00:0400:10:4300:21:0000:31:30
106KAZUBOWSKI Jacek 110BIAŁE BŁOTAM-50TriDarKo00:00:0400:10:5800:21:1200:31:35
107NAPIERAŁA Mikołaj 28BYDGOSZCZM-20SBRT Bydgoszcz00:00:0500:10:2800:20:2500:31:36
108MONDRY Waldemar 191BYDGOSZCZM-5000:00:0700:10:5100:21:1000:31:39
109RYBCZYŃSKI Łukasz 93BARCINM-20Triathlon Konsulting- Dariusz Olewiński00:00:0900:10:5600:21:1000:31:41
110MACIŃSKI Waldemar 108BYDGOSZCZM-3000:00:0300:10:3100:20:5900:31:43
111MARĆ Robert 421Katolik TeamBYDGOSZCZM-40Katolik Team00:00:1200:11:0300:21:2200:31:46
112CZEPEK Aleksander 209BYDGOSZCZM-60Brzoza BiegaBrzoza Biega00:00:0500:11:0200:21:3400:31:51
113CZARNECKI Piotr 510Brzoza BiegaBYDGOSZCZM-40Brzoza Biega 00:00:0600:10:3900:20:5900:31:54
114KOŁACKI Jarosław 492BYDGOSZCZM-30 00:00:1300:10:4500:21:0500:31:54
115BALCEREK Mateusz 400BYDGOSZCZM-3000:00:0500:10:4700:21:1800:31:56
116JUREK Piotr 15289-200 SZUBINM-50BBL Szubin00:00:1200:11:1300:21:3800:31:57
117GABRYCH Maciej 245BYDGOSZCZM-30Czarne StopyCzarne Stopy00:00:0500:11:0500:21:3500:32:01
118MICHALEWSKI Bartosz 349BYDGGOSZCZM-40LUCKY LUCK00:00:1000:11:1700:21:3700:32:01
119DAWIDOWICZ Maciej 188BRZOZAM-40TRISPACE/TREK00:00:0800:11:1600:21:4000:32:10
120LEWANDOWSKI Rafał 84TORUŃM-30SPC00:00:1200:10:4000:21:1500:32:10
121WIŚNIEWSKI Maciej 342ŚWIECIEM-4000:00:2100:11:2200:21:4000:32:10
122NAMIEŚNIK Krzysztof 80INOWROCŁAWM-4056. Baza LotniczaKrzysieKN00:00:1500:11:1200:21:3300:32:11
123NAGOW Michał 385BYDGOSZCZM-4000:00:1500:11:2300:21:4900:32:12
124HENDRZAK Sylwester 388ŁUBIANKAM-30MISYL three sport00:00:2000:11:0900:21:3400:32:21
125WINIARSKI Grzegorz 263ŚWIECIEM-40The Runners ŚwiecieThe Runners Świecie00:00:0900:11:3200:21:5400:32:22
126DĘBIEC Andrzej 107NIEMCZM-3000:00:0700:11:1700:21:4600:32:26
127KANIA Krzysztof 334INOWROCŁAWM-2056. Baza Lotnicza00:00:0600:11:1000:21:4200:32:28
128SOBCZAK Monika 329ZAMOSCK-3000:00:0400:11:1300:21:4400:32:29
129JAGODZIŃSKA Magdalena 41BYDGOSZCZK-20Bydgoskie OkonieBydgoskie Okonie00:00:0500:11:0300:21:3500:32:31
130PŁACZKIEWICZ Robert 44BYDGOSZCZM-30Polonia Bydgoszcz SLAPolonia Bydgoszcz SLA00:00:1100:11:0800:21:4500:32:31
131KOWALIKOWSKI Daniel 331CHOJNICEM-2000:00:0500:11:3400:22:0500:32:34
132GRZEGOCKI Piotr 449STRZELNOM-30 Strzelno00:00:0600:11:0100:21:3400:32:39
133BYRTEK Marcin 462BYDGOSZCZM-40  00:00:1400:11:2700:22:0400:32:47
134TRYT Maciej 509M-30 00:00:0600:10:4000:21:2300:32:52
135STROMCZYŃSKI Wiesław 465BYDGOSZCZM-60 Tuptuś Borówno00:00:3700:11:3500:22:1600:32:57
136RATAJ Zuzanna 16POZNAŃK-30Polonia Bydgoszcz SLA00:00:1200:11:2200:22:0700:33:09
137RENC Patryk 291BYDGOSZCZM-30Serce Tybetu00:00:0800:11:4600:22:2700:33:13
138KANARKOWSKI Stanisław 169CZARNOWOM-5000:00:1000:11:4000:22:2500:33:15
139KUJAWA Daniel 32INOWROCŁAWM-3056. Baza Lotnicza00:00:0600:11:1200:21:5900:33:16
140STEMPNIAK Krzysztof 50INOWROCŁAWM-4000:00:0500:11:2700:22:1500:33:18
141PUCHACZ Marcin 142BYDGOSZCZM-3000:00:1100:11:1900:22:0800:33:20
142SOBAŃSKI Michał 267BYDGOSZCZM-3000:00:1600:11:0700:22:0700:33:20
143ZIMNY Marek 438BYDGOSZCZM-5000:00:0800:11:1500:22:0200:33:21
144PILAKOWSKA Angelika 439ŁOCHOWOK-3000:00:0800:11:1500:22:0200:33:21
145KRUBER Karolina 386BYDGOSZCZK-2000:00:0800:11:2300:22:1500:33:22
146WASILEWSKA Martyna 111BYDGOSZCZK-30AMS Triathlon Bydgoszcz Akademia Mistrzów Sportu00:00:2400:11:4900:22:4700:33:27
147JUSCZYK Mirosław 459OSÓWIECM-20  00:00:2100:12:0400:22:5100:33:32
148WASILEWSKA MICHALAK Agata 112BYDGOSZCZK-30AMS Triathlon Bydgoszcz Akademia Mistrzów Sportu00:00:2400:11:4900:22:4600:33:32
149BŁAŻEJAK Krzysztofa 155BYDGOSZCZK-40RUN BYDGOSZCZRUN BYDGOSZCZ00:00:0400:11:4800:22:4200:33:36
150PASTWA Donata 384BYDGOSZCZK-40TRISPACE/TREK00:00:0400:11:4900:22:4500:33:37
151RYDLEWSKI Marek 26CIELEM-40RUN BYDGOSZCZRUN BYDGOSZCZ00:00:1200:12:1500:23:1300:33:42
152TROJAK Jakub 387KOSZALINM-100:00:0400:11:4300:22:5000:33:43
153GROTA Artur 257SOLEC KUJAWSKIM-4000:00:0400:11:2900:22:2600:33:44
154MORITZ Rafał 33BARCINM-40#slimakibarcin#slimakibarcin00:00:1900:12:0500:22:5000:33:44
155SKRZECZEWSKI Bartosz 243BYDGOSZCZM-3000:00:1100:11:2600:22:2800:33:45
156RYMARKIEWICZ Małgorzata 208BYDGOSZCZK-30KLINIKA TRIATHLONU BYDGOSZCZ00:00:0600:11:4500:22:4000:33:46
157GLIWKA Artur 325INOWROCŁAWM-3056. Baza Lotnicza1 BLWL00:00:1400:11:3000:22:2300:33:46
158TOMTAS Konrad 433INOWROCŁAWM-4056. Baza Lotnicza56 BLot00:00:1500:11:3300:22:2600:33:46
159ADAMIEC Marek 135SŁUPSKM-20W.P.K. Słoń Team Ustka00:00:1800:11:4700:22:4400:33:53
160GACKOWSKI Krzysztof 35BYDGOSZCZM-40IRON & ONE TEAM00:00:0700:11:1900:22:2500:33:55
161ANDRZEJEWSKI Paweł 22186-060 NOWA WIEŚ WIELKAM-40Ultra Szaleńcy00:00:0700:11:3100:22:4200:33:58
162WILLMA Jarosław 8BYDGOSZCZM-50Brzoza BiegaBrzoza Biega00:00:3500:12:0000:22:5300:34:01
163ŚWIĘCICKI Andrzej 106BYDGOSZCZM-4000:00:1400:11:5000:22:5200:34:04
164GRZEGORZEWSKI Rafał 341NIEMCZM-4000:00:1000:12:0200:23:0000:34:08
165SZEWS Marek 113KORONOWOM-40AMS Triathlon Bydgoszcz Akademia Mistrzów Sportu00:00:2400:11:4900:22:4700:34:11
166PAWŁOWSKI Radosław 339ZIELONKAM-5000:00:2100:12:0600:23:1300:34:16
167PAWLACZYK Szymon 48BYDGOSZCZM-3000:00:3600:12:4800:23:3700:34:17
168KUNKE Tomasz 97GRUDZIĄDZM-4013WOG Grudziądz00:00:1700:11:4900:22:5100:34:18
169STARSZAK Paweł 479DĄBROWA CHEŁMIŃSKAM-40  00:00:0800:11:3700:22:4900:34:20
170KRAWISZ Maciej 354ŁOCHOWOM-40LP 50000:00:1200:12:1500:23:2400:34:22
171KANTORSKI Zbysław 207BYDGOSZCZM-50Coca-Cola Runners00:00:1800:12:2100:23:2200:34:25
172KOLMAJER Rafał 25BYDGOSZCZM-30ForsportPolska Team00:00:2300:12:1300:23:1500:34:26
173SOBCZAK Krzysztof 394BYDGOSZCZM-40Kris Team00:00:2300:12:1400:23:1500:34:27
174KRUSZYNA Adam 99BYDGOSZCZM-5000:00:0300:11:4200:23:0600:34:30
175RÓŻYCKI Waldemar 272Katolik TeamBYDGOSZCZM-40Katolik Team00:00:1200:11:3700:23:0200:34:30
176WIŚNIEWSKI Jakub 284BRZOZAM-20Tornado00:00:0800:11:4400:23:0900:34:38
177JASINIECKI Wojciech 60BYDGOSZCZM-40Żółtokrólewscy00:00:0500:11:4300:23:0800:34:41
178CZERWIAKOWSKI Sebastian 264BYDGOSZCZM-40Wataha łączy nas bieganie00:00:0700:11:4900:23:1000:34:45
179SŁOMA Maciej 464PRZYŁĘKIM-40 CB 16300:00:1300:11:5200:23:0400:34:46
180CZARNECKI Marek 428CHEŁMNOM-4000:00:0700:11:4000:22:5900:34:54
181MALEC Karol 199BYDGOSZCZM-40BIUEL TEAM BYDGOSZCZ00:00:1700:11:5500:23:1400:34:55
182ŁATKA Marcin 224BYDGOSZCZM-4000:00:1800:11:5400:23:1400:34:55
183FORBOT Piotr 179BYDGOSZCZM-20Tornado00:00:0800:11:4700:23:1300:34:57
184STAWCZYK Dariusz 36BYDGOSZCZM-4000:00:1400:12:1400:23:3200:34:57
185BISKUPIAK Robert 410ŁOBŻENICAM-4000:00:2100:12:0100:23:2700:35:00
186MAŚLIŃSKI Mirosław 146SZUBINM-5000:00:1200:12:1400:23:3400:35:01
187BADOWSKI Krzysztof 194BYDGOSZCZM-50KSN ŁUCZNICZKA OCULUS BYDGOSZCZ00:00:0700:12:0500:23:2100:35:02
188ŻYWICA Adam 383BYDGOSZCZM-40Brzoza Biega00:00:2200:12:3300:24:0100:35:02
189RÓG Adam 351BALINM-4000:00:0400:11:4000:23:0400:35:04
190RÓG Radosław 377BALINM-100:00:0400:11:1200:23:0700:35:04
191STĘPIEŃ Tomasz 52JARUŻYNM-4000:00:2100:11:5500:23:3700:35:06
192ŻYŁA Magdalena 379ŁABISZYNK-30amator - niezrzeszony00:00:0800:12:1900:23:4100:35:08
193GABARKIEWICZ Łukasz 427LIPKA KRAJEŃSKAM-3000:00:0700:12:1200:23:4300:35:09
194MATYSZCZAK Damian 130INOWROCŁAWM-4056. Baza Lotnicza00:00:1600:12:0500:23:3400:35:09
195BEDNAREK Marta 121WTELNOK-40Czarne StopyCzarne Stopy00:00:1800:12:2200:23:4200:35:09
196KRZYZANOWSKI Robert 20BYDGOSZCZM-50RUN PASJA00:00:1600:12:0700:23:3100:35:11
197SZŁYK Maciej 73INOWROCŁAWM-4000:00:1000:12:1900:23:4300:35:14
198MAJEWSKA Ryszarda 295OSIELSKOK-6000:00:1200:12:2000:23:3700:35:14
199KRZYMIŃSKI Jarek 156BYDGOSZCZM-3000:00:2300:12:2300:23:4900:35:16
200ŚWIĄTKOWSKI Marcin 461SŁUŻEWOM-40  00:00:1400:12:0200:23:3800:35:19
201PAWLUCZEK Piotr 149BYDGOSZCZM-40ZAWISZA-FANSZAWISZA-FANS00:00:2800:12:2600:23:4600:35:19
202LACHOWICZ Robert 150BYDGOSZCZM-40ZAWISZA-FANSZAWISZA-FANS00:00:2700:12:2700:23:4700:35:20
203BARSZCZEWSKI Sebastian 414BYDGOSZCZM-4000:00:1900:12:0600:23:4200:35:30
204KOSIARSKI Tomasz 457BYDGOSZCZM-40  00:00:1900:12:2100:23:4100:35:31
205WŁOCH Tomasz 441DRZYCIMM-30Diabelskie Pioruny00:00:0600:11:3600:23:2400:35:32
206DRZEWIECKI Rafał 302NIEMCZM-40Run4Fun www.bytpak.pl00:00:1700:12:2500:23:5100:35:33
207WIECZOREK Łukasz 305BYDGOSZCZM-30Run4Fun www.bytpak.pl00:00:1700:12:2400:23:5100:35:33
208BĄKOWSKI Dawid 103BYDGOSZCZM-3000:00:1800:12:2800:23:5900:35:34
209KUNZ Marta 242TORUŃK-1Liceum Akademickie Toruń00:00:0200:11:4700:23:3600:35:37
210SAK Joanna 467INOWROCŁAWK-30 Drużyna Szpiku00:00:0700:12:0900:23:5000:35:37
211ARACH Przemysław 494BYDGOSZCZM-30 00:00:1300:12:0100:23:3400:35:37
212BAŁA Artur 353BYDGOSZCZM-30może i powoli‚ ale za to byle jak00:00:2800:12:3800:24:1500:35:37
213STRZAŁKA Robert 466BYDGOSZCZM-30  00:00:1300:12:1500:23:3400:35:38
214SZOPIŃSKA Agnieszka 355BYDGOSZCZK-3000:00:2300:12:2600:23:5800:35:38
215SZYMCZAK Monika 261PIŁAK-40Króliki w plecaku00:00:0900:12:0600:23:3600:35:40
216SZCZECIŃSKI Mariusz 260PIŁAM-40Króliki w plecaku00:00:0900:12:0700:23:3600:35:41
217TARASKA Marcin 417BARCINM-40#slimakibarcin00:00:1800:12:3500:24:0900:35:42
218DOMALSKA Gracjana 403OBUDNOK-30#slimakibarcin00:00:1800:12:3500:24:0800:35:42
219RÓŻYCKI Sławomir 228BYDGOSZCZM-50TKKF Kolejarz BydgoszczTKKF Kolejarz Bydgoszcz00:00:0700:11:3100:23:2200:35:44
220GODZIUK Roman 185TORUŃM-5000:00:1000:11:4900:23:3700:35:44
221GÓRSKI Marian 258SOLEC KUJAWSKIM-6000:00:0200:12:1500:23:5800:35:48
222TARANOWSKI Wojciech 247Sylwester OsielskoBYDGOSZCZM-20Sylwester Osielsko00:00:2200:13:2400:25:2000:35:51
223KOBYLIŃSKI Mateusz 376BRZOZAM-100:00:1500:12:3200:24:2200:36:00
224LICA Krzysztof 392BYDGOSZCZM-507SI OWB rowertour.com00:00:2100:12:2200:24:0200:36:00
225TOCZKIEWICZ Piotr 234BRZOZAM-4000:00:0500:12:2000:24:0800:36:02
226KABACIŃSKI Jarosław 132BYDGOSZCZM-3000:00:1700:12:2900:24:1000:36:03
227KUŹMIŃSKA Maryla 5BYDGOSZCZK-30Brzoza BiegaBrzoza Biega00:00:2200:12:3400:24:0600:36:03
228SYPNIEWSKI Marek 168JANOWIEC WIELKOPOLSKIM-4000:00:1800:12:2800:24:0900:36:04
229PODLEWSKA Michalina 126UNISŁĄWK-2000:00:0700:12:3400:24:1700:36:08
230SIKORA Antoni 299GĄSAWAM-70Żniński Klub Biegacza 199200:00:0600:12:2000:24:0700:36:13
231DERING Tomasz 491Bydgoskie ŻółwieBYDGOSZCZM-30Bydgoskie Żółwie 00:00:2300:12:1600:24:0100:36:16
232SZEWCZYKOWSKI Grzegorz 100BYDGOSZCZM-30Bydgoskie Żółwie00:00:2200:12:1700:24:0200:36:17
233POLSAŃSKA Beata 190NIEMCZK-40The Rychters00:00:1500:12:2900:24:1700:36:18
234ŻUCHELKOWSKI Rafał 371BYDGOSZCZM-3000:00:1900:11:4900:23:5200:36:21
235KWIATKOWSKI Piotr 211BYDGOSZCZM-3000:00:1100:12:5100:24:3900:36:22
236DROŻDŻ Andrzej 425INOWROCŁAWM-4056. Baza Lotnicza00:00:1600:12:2000:24:1300:36:22
237KLOSKOWSKI Adam 225CHOJNICEM-30JW1515 Bydgoszcz00:00:2700:12:4500:24:3100:36:22
238MIKOŁAJCZAK Mieczysław 276WRZEŚNIAM-50KB Kosynier Września00:00:0800:12:1200:24:0300:36:24
239PACZKOWSKI Mirosław 344BYDGOSZCZM-40CB 16300:00:1600:12:2700:24:2000:36:24
240DOMAN Janusz 350BRZOZAM-60UKS Szabla BRZOZA00:00:2200:12:3500:24:2400:36:26
241WALIGÓRA Karolina 424KOBYLARNIAK-4000:00:2200:12:3500:24:2400:36:26
242POBIEDZIŃSKI Robert 38BYDGOSZCZM-20Polonia Bydgoszcz SLAPolonia Bydgoszcz SLA00:00:1100:12:2200:24:0700:36:31
243KLATECKI Adam 78PRUSZCZM-3000:00:3800:13:1700:24:5200:36:31
244WARCZAK Damian 408BYDGOSZCZM-2000:00:2500:12:5900:24:4700:36:34
245SZULC Edmund 300ZIELONKAM-5000:00:2600:12:3300:24:1900:36:36
246BOŻEK Mariusz 500BRZOZAM-50Brzoza BiegaBrzoza Biega00:00:2600:12:5100:24:4600:36:44
247FERENS Paweł 475INOWROCŁAWM-4056. Baza Lotnicza 00:00:1600:12:4300:24:3700:36:47
248GACKOWSKA Barbara 443BRZOZAK-100:00:1400:12:0500:23:5800:36:50
249KOZIOŁ Łukasz 418BYDGOSZCZM-2000:00:1600:12:1400:24:1100:36:51
250KOWALSKI Wojciech 216KLECZEWM-30Mogilno Team00:00:0500:12:1700:24:2300:36:54
251GUDANIEC Krzysztof 72BYDGOSZCZM-3000:00:2000:12:2800:24:2800:36:54
252TOMCZAK Zbigniew 58GNIEZNOM-60Altom Gniezno00:00:2400:13:0500:25:0000:37:04
253NOWAK Waldemar 67BIAŁE BŁOTAM-50Tri-Amator00:00:2000:12:5100:24:5800:37:06
254KAPŁANOWSKI Marcin 292Sylwester OsielskoPOZNAŃM-20Sylwester Osielsko00:00:2200:13:0500:25:0200:37:09
255KONIEC Krzysztof 451WIĘCBORKM-40  00:00:1100:12:5300:24:5700:37:10
256JURSKI Robert 43BYDGOSZCZM-4000:00:1400:12:4900:24:5200:37:10
257KLINIEWSKA Aleksandra 133WARSZAWAK-20Sylwester OsielskoSylwester Osielsko00:00:2200:13:2400:25:2000:37:10
258ZARZYKA Bartosz 487Sylwester OsielskoBYDGOSZCZM-20Sylwester OsielskoSylwester Osielsko00:00:2200:13:2400:25:2000:37:10
259KOMISARCZYK Iwona 14588-100 INOWROCŁAWK-4000:00:0200:12:2700:24:4200:37:14
260RYGIEWICZ Wojciech 202WOLWARKM-50J&W00:00:0800:12:2500:24:3200:37:15
261KRZEMIŃSKA Jolanta 201BYDGOSZCZK-30J&W00:00:0700:12:2600:24:3300:37:16
262ANDRZEJEWSKI Ryszard 21BYDGOSZCZM-70Żółtokrólewscy00:00:0500:12:2800:24:4200:37:19
263BYRTEK Grzegorz 205BYDGOSZCZM-4000:00:1400:11:5900:24:0200:37:19
264PRZYBYLSKI Jacek 56BRZOZAM-3000:00:3100:12:5400:25:0500:37:22
265KUŹMA Anna 268ŚWIECIEK-40The Runners ŚwiecieThe Runners Świecie00:00:1800:12:5600:25:0800:37:23
266NOWAK Kacper 505BRZOZAM-1 00:00:2300:12:0100:24:1900:37:36
267ZAULUB Jakub 506BRZOZAM-1 00:00:2300:12:0000:23:5800:37:37
268GRALAK Jacek 393BYDGOSZCZM-408 K-P BOT8 K-P BOT00:00:2100:13:0500:25:2200:37:42
269REDLAK Tomasz 164WITKOWOM-4000:00:0800:12:4700:25:1300:37:44
270BRATEK Andrzej 380BYDGOSZCZM-60TKKF Kolejarz Bydgoszcz00:00:1000:13:0900:25:2900:37:44
271DOBAK Stefan 507SZAMOTUŁYM-70 00:00:1600:13:0000:25:2400:37:48
272WINKLEWSKI Krzysztof 266SOLEC KUJAWSKIM-40MIELCAR TEAM00:00:2400:13:1600:25:2700:37:48
273KUCZEK Monika 166RADZIEJÓWK-30KS ZRYW RADZIEJÓW00:00:0700:13:2300:25:3500:37:50
274TURZYŃSKI Jacek 311PRZYŁĘKIM-5000:00:3300:12:2300:24:3300:37:50
275WOŹNIAK Marek 204KOŁOM-50Florian Chojnice00:00:0500:12:5000:25:1000:37:52
276ĆWIKLIŃSKA Anna 182BYDGOSZCZK-40AMS TriathlonAMS Triathlon00:00:1700:12:2700:25:0800:37:54
277DROŻDŻ Małgorzata 116SADKIK-40AMS TriathlonAMS Triathlon00:00:1700:12:2500:25:0700:37:54
278KUREK Paweł 298INOWROCŁAWM-30PKP CARGO00:00:0700:12:3300:25:0500:37:56
279BRYL Tomasz 310TORUŃM-3000:00:1900:13:1000:25:3100:37:58
280OSIŃSKI Adam 453BYDGOSZCZM-40 OSINY00:00:0700:12:1200:24:5500:37:59
281KAMIŃSKA Agnieszka 296BYDGOSZCZK-407SI OWB rowertour.com00:00:3400:13:0800:25:2300:38:02
282GRUBBA Marek 297KORONOWOM-40Mrozbike Team00:00:3400:13:0800:25:2400:38:02
283MAŁKIŃSKA-BIĘGA Dorota 301BYDGOSZCZK-3000:00:1900:13:0100:25:2200:38:06
284GOŁĘBIEWSKI Krzysztof 493Just 5M-30Just 5 00:00:2700:13:1000:25:3700:38:07
285WIŚNIEWSKI Włodzimierz 271TORUŃM-50SPC00:00:3200:12:5900:25:2400:38:10
286MALAK Robert 30PRZYŁĘKIM-4000:00:3200:12:5400:25:2900:38:12
287NURKIEWICZ Jarosław 6BYDGOSZCZM-40Kung fu Pandy 3Kung fu Pandy 300:00:2200:13:1500:25:3500:38:15
288MRÓWCZYŃSKI Tomek 85SARBINOWOM-3000:00:3200:13:3900:26:0100:38:18
289KRYSKE Mariusz 362BIAŁE BŁOTAM-30SPÓJNIA BIAŁE BŁOTA00:00:3600:13:3900:25:4700:38:18
290WARCZAK Katarzyna 333BYDGOSZCZK-30TEAMOCHAL00:00:2600:13:2200:25:5200:38:25
291PIOTROWSKA Marzena 343BYDGOSZCZK-3000:00:2700:13:2200:25:5400:38:25
292WOJCIECHOWSKA Emilia 286BYDGOSZCZK-4000:00:2800:13:2600:25:5800:38:25
293WOJCIECHOWSKI Jarosław 288BYDGOSZCZM-4000:00:2800:13:2600:25:5800:38:25
294DUTKIEWICZ Gracjan 501BYDGOSZCZM-40 00:00:1000:12:5100:25:2700:38:27
295WARCZAK Piotr 332BYDGOSZCZM-40TEAMOCHAL00:00:2600:13:2300:25:5400:38:28
296CZYŻEWSKA Justyna 47BRZOZAK-3000:00:1500:13:0100:25:3700:38:29
297NOWACZYK Zygmunt 389TRZEMESZNOM-50BOLT Trzemeszno00:00:2800:13:1700:25:4200:38:30
298TOMCZYK Agata 12BYDGOSZCZK-30Polonia Bydgoszcz SLA00:00:1700:13:5300:26:1400:38:31
299MENDEL Patryk 14BYDGOSZCZM-20Polonia Bydgoszcz SLA00:00:1700:13:5300:26:1500:38:31
300ZUPA Wojciech 218BYDGOSZCZM-507Si-OWB rowertour.com7SI OWB rowertour.com00:00:2000:12:4000:25:2700:38:31
301BRYJA Robert 308BYDGOSZCZM-5000:00:3300:13:0300:25:3800:38:33
302KRAWCZUK Andrzej 71Team Karaś ElblągGDAŃSKM-60Team Karaś Elbląg00:00:0200:13:0100:25:4600:38:37
303KALACZYŃSKI Grzegorz 22BYDGOSZCZM-4000:00:1800:13:3500:26:0100:38:39
304KURS Jarosław 200BYDGOSZCZM-50TKKF Kolejarz Bydgoszcz00:00:2400:13:1100:25:4700:38:39
305ANASZEWICZ Marzena 259PRZYŁĘKIK-4000:00:0600:13:0000:25:4800:38:41
306FARBICKA-ŻYWICA Paulina 382BYDGOSZCZK-40Brzoza Biega00:00:2200:13:1100:25:5200:38:41
307RATAJ Krzysztof 39POZNAŃM-30Polonia Bydgoszcz SLAPolonia Bydgoszcz SLA00:00:1100:12:5500:25:4300:38:46
308RÓŻYCZKA Joanna 127BYDGOSZCZK-3000:00:1300:13:1600:26:0200:38:55
309NITKA Dominika 198BYDGOSZCZCZK-2000:00:1700:13:1300:26:0200:38:56
310NALEWALSKA Justyna 290BYDGOSZCZK-30Wkurw_team/ Serce Tybetu00:00:2000:13:1100:25:5900:38:59
311WODZIŃSKA Daria 282SZUBINK-2000:00:2000:13:2900:26:1400:39:02
312KASPROWICZ Piotr 46BYDGOSZCZM-30JW1515 Bydgoszcz00:00:2700:13:2300:26:0200:39:03
313RYBAK Mariusz 429MAŁE RUDYM-407Si-OWB rowertour.com7SI OWB rowertour.com00:00:2100:12:4000:25:2700:39:04
314UGOREK Mirek 469BYDGOSZCZ 85=320M-30  00:00:0900:12:5600:25:5300:39:05
315MIAZGA Adam 91BRZOZAM-3000:00:1400:13:5200:26:1700:39:06
316BOROWIEC Wioleta 109SZUBINK-30BBL Szubin00:00:2000:13:2900:26:1400:39:10
317JAROSZEWSKA Anna 335TRYSZCZYNK-4000:00:1200:13:1600:26:0300:39:12
318RUDOWICZ Marcin 447BYDGOSZCZM-30  00:00:3000:12:4300:25:4200:39:14
319JAMNY Miłosz 57BYDGOSZCZM-60Miłosz Jamny00:00:2500:13:3300:26:2200:39:17
320STRABEL Piotr 143BYDGOSZCZM-6000:00:0800:13:4200:26:3600:39:19
321ŠWIATOWY Ryszard 180BYDGOSZCZM-40Dawca krwi A Rh+00:00:0900:12:4200:25:5800:39:19
322ZAKOŚCIELNY Krzysztof 452WIĘCBORKM-50 TKKF WODNIK WIĘBORK00:00:1200:13:3900:26:2900:39:19
323DANKOWSKI Rafał 256POTULICEM-4000:00:1900:13:2800:26:1700:39:19
324CABAŃSKA Kayarzyna 34BARCINK-40#slimakibarcin00:00:1800:13:2700:26:2700:39:23
325MAŁKIŃSKI Józef 396BYDGOSZCZM-6000:00:2000:14:0200:26:5400:39:23
326BRZOZOWSKI Jarosław 17BRZOZAM-50BRZOZA TRI TEAM00:00:2600:13:3000:26:2000:39:29
327MOYS Tomasz 104KOLINCZM-5000:00:1600:13:3100:26:3400:39:30
328REPKA Marek 317BYDGOSZCZM-40Lupus Team00:00:1800:13:4500:26:4100:39:30
329TRZCIŃSKI Eugeniusz 289BYDGOSZCZM-6000:00:2500:13:5100:26:4000:39:30
330PORAZINSKA Viktoria 215BYDGOSZCZK-40Bydgoszcz na startBydgoszcz na start.00:00:2500:13:5100:26:4000:39:30
331REPKA Anna 316BYDGOSZCZK-40Lupus Team00:00:1700:13:4700:26:4300:39:31
332CZYZAK Joanna 186NOWY DWÓRK-40AMS TriathlonAMS Triathlon00:00:2500:13:3600:26:3100:39:34
333MISUN-NOWAK Katarzyna 114OSÓWIECK-30AMS Triathlon00:00:2400:13:3800:26:3300:39:35
334SKIERA Krzysztof 490BYDGOSZCZM-40Kris TeamKris Team00:00:2300:12:1800:25:3400:39:38
335SPYCHAJ Piotr 503InfluenceBYDGOSZCZM-30Influence 00:00:2000:14:1400:27:0400:39:40
336KOSZOWSKI Antoni 269Katolik TeamWTELNOM-1Katolik Team00:00:1200:12:3600:25:4700:39:44
337GOŁCZYŃSKI Tomasz 141BYDGOSZCZM-4000:00:2500:13:2900:26:2600:39:44
338JENDRZEJCZAK Robert 324BARCINM-2000:00:1700:13:0200:25:5900:39:45
339PIONTEK Elżbieta 86BYDGOSZCZK-6000:00:1500:13:4100:26:4100:39:46
340SMYK Piotr 138BARCINM-3000:00:2100:13:3700:26:3600:39:55
341NOWAK Ewa 303DRZYCIMK-40Diabelskie Pioruny00:00:1000:13:4500:26:4900:40:00
342MAŁKOWSKI Sebastian 358POTULICEM-3000:00:1900:13:4100:27:0000:40:02
343PAWLUCZEK Marcin 148BYDGOSZCZM-30ZAWISZA-FANSZAWISZA-FANS00:00:2700:12:4100:26:1700:40:04
344SKOPOWSKI Krzysztof 450BYDGOSZCZM-40 Salus00:00:3500:13:3700:26:3700:40:04
345JASKULSKI Bartosz 239ŁOCHOWOM-4000:00:2100:14:1000:27:1300:40:17
346ZIELIŃSKI Andrzej 338TORUŃM-4000:00:1500:14:1200:27:1600:40:19
347TRUSZCZYŃSKA Joanna 412GDYNIAK-4000:00:2600:14:2400:27:2200:40:21
348DRÓŻDŻ Małgosia 83BRZOZAK-3000:00:2900:14:0900:27:1600:40:21
349WEGNER Roman 101NIEMCZM-5000:00:1600:13:5100:26:5800:40:24
350FOGT Maciej 369KRUSZYNM-30CB 16300:00:2700:14:1000:27:0800:40:24
351MAGDZIARZ Katarzyna 45PRZYŁĘKIK-3000:00:3200:14:2300:27:2700:40:26
352FOGT Katarzyna 373KRUSZYNK-30ASSECO ACTIVE TEAMCB 16300:00:2700:14:1000:27:1000:40:29
353TRENDEWICZ Marcin 409SICIENKOM-30Bydgoskie Morsy00:00:1000:14:2200:28:1600:40:44
354PAWLACZYK-MATELA Emilia 119BYDGOSZCZK-30Polonia Bydgoszcz SLA00:00:2400:14:0900:27:1300:40:45
355JENDRZEJCZAK Dawid 323BARCINM-3000:00:2400:13:5800:27:1600:40:56
356DĘBSKI Jan 214SUCHARZEWO 6M-6000:00:1800:13:4800:27:1900:41:03
357KRYSZTOFIAK Robert 131BRZOZAM-4000:00:1800:13:4800:27:1100:41:05
358GADOMSKA Maria 217BYDGOSZCZK-60RUN BYDGOSZCZ00:00:1200:13:5400:27:1900:41:11
359DOBOSZ Kamil 161BYDGOSZCZM-3000:00:2500:13:5900:27:3700:41:35
360MAKUCH-DOBOSZ Urszula 162BYDGOSZCZK-4000:00:2500:13:5900:27:3700:41:35
361MARCYJANIAK Krzysztof 223RADZIEJÓWM-40KS ZRYW RADZIEJÓW00:00:3200:14:4700:28:1000:41:46
362BUTOWSKI Michał 27085-450 BYDGOSZCZM-4000:00:2500:14:1000:27:5400:41:53
363SCHMIDT Marcin 347BYDGOSZCZM-3000:00:1700:13:5500:27:3000:41:58
364KNASINSKI Sławomir 167BRZOZAM-4000:00:1400:13:3000:27:3600:42:03
365JULLY Arkadiusz 120BRZOZAM-4000:00:3400:14:1900:28:1300:42:03
366TOCZKIEWICZ Kaja 235BRZOZAK-100:00:1600:14:5800:28:3200:42:09
367STARSZAK Seweryn 480DĄBROWA CHEŁMIŃSKAM-1  00:00:1600:14:5800:28:3200:42:09
368SZNAJDROWSKA-KNASINSKA Ewa 117BRZOZAK-4000:00:0400:13:4000:27:4500:42:13
369BRZEZIŃSKI Igor 472BYDGOSZCZ 85=320M-1  00:00:1000:13:1900:27:1200:42:16
370BŁAŻEK Kasia 124BIAŁE BŁOTAK-3000:00:1300:14:3200:28:2800:42:20
371KOSTRZEWSKA Jolanta 399ALEKSANDRÓW KUJAWSKIK-30#Bieganienawesoło00:00:0000:14:1900:28:1400:42:39
372TRELA Jolanta 423BYDGOSZCZK-3000:00:2300:14:5300:28:4900:42:45
373RUDNICKI Michał 250NOWA WIEŚ WIELKAM-30ASSECO ACTIVE TEAMASSECO ACTIVE TEAM00:00:2000:14:5300:28:5100:42:47
374SPYCHAJ Anna 251BYDGOSZCZK-20ASSECO ACTIVE TEAM00:00:2000:14:5300:28:5100:42:48
375TYSZKIEWICZ Małgorzata 391ZŁOTÓWK-30Lill Sport00:00:2300:14:2200:28:0700:42:51
376TRZYMKOWSKI Adrian 183BYDGOSZCZM-2000:00:2100:14:2300:28:1400:42:52
377BERKA Wiktoria 478ŁABISZYNK-1 AMS Triathlon00:00:1100:14:0600:28:1700:42:58
378TOMAS - RÓŻYCKA Marzena 227BYDGOSZCZK-30Sterem Żeglarzem Okrętem SŻO00:00:1500:13:5400:28:0900:42:59
379WESOŁOWSKA Aleksandra Ewa 407BYDGOSZCZK-4000:00:1500:14:0600:28:1500:43:00
380WOŹNIAK Jagoda 398TRZEMESZNOK-2000:00:2800:14:3400:28:3800:43:00
381NADRAJKOWSKA Joanna 68INOWROCŁAWK-30Dzikie Kuny00:00:1500:14:4500:28:4100:43:01
382JAGIEŁO Radek 147INOWROCLAWM-4000:00:1500:14:4500:28:4100:43:01
383KOŁCON Remigiusz 378ŁOCHOWOM-4000:00:2200:14:3600:28:4600:43:03
384RADZIEJEWSKA Grażyna 381BYDGOSZCZK-5000:00:1000:14:2200:28:1700:43:04
385SAK Anna 484INOWROCŁAWK-30 Inowrocław biega00:00:2100:14:5800:28:5200:43:10
386MIAZGA Katarzyna 90BRZOZAK-3000:00:1400:14:4500:28:3300:43:11
387HOLC Radosław 173BYDGOSZCZM-20Tornado00:00:2800:14:4600:28:5200:43:12
388STOSIK Przemysław 184PĘPOWOM-20Tornado00:00:2800:14:4600:28:5200:43:12
389CUKRAS Marek 81BYDGOSZCZM-20Tornado00:00:2800:14:4700:28:5300:43:13
390SZNAJDROWSKI Marek 115BYDGOSZCZM-4000:00:0000:14:4300:29:2000:43:18
391PIECZKA Sylwia 23NIEMCZK-3000:00:1300:15:2100:29:2500:43:21
392SKRZĄTEK Anna 352PRZYŁĘKIK-4000:00:3100:14:4800:29:0400:43:23
393MALATYŃSKA Barbara 219PRZYŁĘKIK-4000:00:2700:15:0000:29:0800:43:27
394SKIBIŃSKA Paulina 431BYDGOSZCZK-3000:00:2000:14:2500:28:4000:43:31
395MASŁYSZ Marcin 136TORUŃM-30wkurw_team00:00:3300:14:0400:27:1500:43:48
396LENC Janusz 94BYDGOSZCZM-60TKKF Kolejarz BydgoszczTKKF Kolejarz Bydgoszcz00:00:3600:15:4700:29:5300:43:54
397ZĘBIK Mirosław 95ŚWIECIEM-50TKKF Kolejarz BydgoszczTKKF Kolejarz Bydgoszcz00:00:3500:15:4700:29:5400:43:55
398LEWANDOWSKA Sylwia 125BYDGOSZCZK-4000:00:1300:15:1800:29:4000:44:14
399WYKRZYKOWSKI Andrzej 19586 200 CHEŁMNOM-6000:00:2700:14:4900:29:3100:44:14
400BACZYŃSKI Maciej 154BYDGOSZCZM-4000:00:3000:15:3300:29:5000:44:15
401GROBELNA Angelika 226NIEMCZK-40Bydgoszcz na start.00:00:3000:15:3300:29:4900:44:15
402GAJZLER Jerzy 55BYDGOSZCZM-6000:00:1800:14:2700:29:0800:44:16
403SALITA Lech 6362-200M-50ALTOM GNIEZNO00:00:3300:15:1600:29:4400:44:26
404BRYWCZYŃSKA Justyna 1988-192 PIECHCINK-40#slimakibarcin00:00:1900:15:1900:29:5500:44:33
405KUJAWA Roger 401BARCINM-40Ślimaki Barcin00:00:1900:15:2200:29:5700:44:34
406KUCHARSKI Jarosław 435BARCINM-40# Ślimaki Barcin00:00:1900:15:2200:29:5600:44:34
407MORITZ Monika 59BARCINK-3000:00:1900:15:2200:29:5700:44:35
408JURECKA Ewa 365JABLONOWO POMORSKIEK-5000:00:1600:14:5700:29:4400:44:37
409KLONOWSKA - BRZESKA Marta 476BYDGOSZCZK-30  00:00:1200:15:2800:30:0400:44:42
410MICHALSKA Katarzyna 406INOWROCLAWK-3000:00:1300:14:4000:29:0200:44:44
411KWAS Piotr 390ŁOCHOWOM-4000:00:0400:13:3000:28:1900:44:45
412ANDRYSZAK Vanessa 230NOWA WIEŚ WIELKAK-1Rowerowa Brzoza00:00:0900:14:3700:29:1500:44:51
413GUMIENNY Maciej 413BYDGOSZCZM-4000:00:2600:15:1900:29:5000:44:54
414BOROWIEC Michał 402BRZOZAM-3000:00:3500:15:0000:30:0600:45:14
415SYBILA Michał 404BYDGOSZCZM-3000:00:3500:15:0000:30:0600:45:14
416NOWICKA Tatiana 313ŚWIECIEK-4000:00:1400:15:2500:30:1600:45:32
417CHUDECKA Beata 232GRÓDEKK-40Diabelskie Pioruny00:00:1400:15:2600:30:1600:45:33
418SAWIEŁAJC Michał 76BYDGOSZCZM-40BIZON TEAM00:00:1100:15:0100:30:0700:45:53
419GONCIARCZYK Piotr 444KRUSZWICAM-3000:00:2900:15:4100:30:4600:45:57
420GRODEK Roksana 445GRUDZIADZK-2000:00:2900:15:4100:30:4600:45:57
421ŚLESIŃSKA Ewa 157BRZOZA BYDGOSKAK-4000:00:1000:15:0600:30:2200:45:58
422RATAJ Maciej 15ŁOCHOWOM-4000:00:1200:13:5000:29:1300:46:01
423ZAWISZEWSKI Adam 158BRZOZA BYDGOSKAM-3000:00:1000:15:0600:30:2200:46:02
424AWIZEN Antoni 98BYDGOSZCZM-7000:00:0500:14:4100:29:5800:46:03
425WRZESIŃSKA Anna 468BYDGOSZCZ 85=320K-30  00:00:0900:15:0600:30:4700:46:03
426MARĆ Agnieszka 420BYDGOSZCZK-4000:00:1300:16:0500:31:1700:46:50
427OKONSKA Malgorzata 320INOWROCLAWK-5000:00:1200:15:4200:31:1100:46:52
428ŁOŻYCA Karolina 486GDAŃSKK-20 Sylwester Osielsko00:00:2200:15:5200:31:2000:47:14
429KOWALCZYK Łukasz 485BYDGOSZCZM-20 Sylwester Osielsko00:00:2200:15:5200:31:2100:47:15
430SZYMAŃSKA Adrianna 159BYDGOSZCZK-3000:00:1700:15:5000:31:3200:47:33
431KAPELIŃSKI Stanisław 193BYDGOSZCZM-50RODOS Team00:00:2000:15:2400:31:2400:47:36
432ROŻYŃSKA Monika 287BYDGOSZCZK-2000:00:2000:15:5900:31:4900:48:08
433CIEŚLICKI Krzysztof 220BYDGOSZCZM-30SISU Team00:00:3800:16:4000:32:1900:48:12
434OBORSKI Łukasz 460KRUSZWICAM-30  00:00:3400:16:4100:32:5400:49:11
435CENTKOWSKA Ewelina 163CIECHOCINEKK-40SPC00:00:1600:17:0000:33:1100:49:24
436NOSKOWIAK-BAJNO Alicja 348BORÓWNOK-40ChołeKłóliki00:00:2400:16:3000:32:1700:49:29
437BŁASZKIEWICZ Marzena 196BORÓWNOK-4000:00:2400:16:3100:32:1700:49:31
438PILECKI Gustaw 458BYDGOSZCZM-70  00:00:2000:17:1300:33:1900:49:32
439SZULC-MIKOŁAJCZAK Lidia 277WRZEŚNIAK-4000:00:2500:17:1200:34:0100:50:43
440UCIŃSKI Edward 262SZUBINM-70TKKF Instalator Pelikan Szubin00:00:0800:16:3400:33:2100:50:46
441TERLECKI Filip 177BRZOZAM-20Tornado00:00:0000:26:2200:38:4900:51:19
442PAŚ Katarzyna 318GNIEZNOK-40CHARTY SZELEJEWO00:00:3100:17:2900:34:1400:51:23
443ŁABENDA Piotr 51BYDGOSZCZM-40Terenowa Masakra Team00:00:2800:26:0200:38:3600:51:35
444PISKORSKA Marta 454SOLEC KUJAWSKIK-30  00:00:3000:18:0600:35:0900:52:40
445JAKUBIEC Adrianna 304SOLEC KUJAWSKIK-2000:00:3100:18:0500:35:0900:52:40
446PÓŁGĘSEK Rafał 171SOLEC KUJAWSKIM-4000:00:3000:18:0700:35:1100:52:41
447KUBIAK Małgorzata 118SOLEC KUJAWSKIK-4000:00:3000:18:0600:35:1000:52:42
448WIERZCHOWSKA Angelika 504BRZOZAK-30 00:00:3300:18:1200:35:0800:52:44
449WADOWSKI Bartosz 172BYDGOSZCZM-4000:00:2900:17:1800:34:3600:52:59
450WADOWSKI Wojciech 422BYDGOSZCZM-100:00:2800:17:1900:34:3800:53:01
451NOWAK-WIECZOREK Elwira 212KRAKÓWK-3000:05:3600:17:5100:35:5400:54:05
452WIECZOREK Sebastian 213KRAKÓWM-2000:05:3600:17:5100:35:5400:54:05
453PASZKOWSKA Katarzyna 345BYDGOSZCZK-40CB 16300:00:3000:19:5500:38:1100:56:56
454SZYCZYK Adam 192ŚWIECIEM-70A. Szymczyk Świecie00:00:1100:18:2400:36:3800:57:19
455WOLNY Piotr 70BYDGOSZCZM-50Brzoza BiegaBrzoza Biega00:00:0200:10:00
456SZYTTENHOLM Oliwier 419BYDGOSZCZM-30TRISPACE/TREK00:00:0400:10:3000:20:25
457UGOREK Marcel 471BYDGOSZCZ 85=320M-1  00:00:0900:15:22
458UGOREK Darek 470BYDGOSZCZ 52=320M-40 00:00:1000:15:2000:30:57
459BONALSKA Magdalena 139BYDGOSZCZK-30RUN BYDGOSZCZ00:00:1800:14:1800:28:03
460GRABOWSKI Piotr 315CIELEM-50Brzoza Biega00:00:3500:16:3600:32:54
NOWAK Felicja 437BARCINK-70DNF00:47:36 DNF01:13:23 DNF DNF
Znaleziono 461 wynik(ów)