XIII BIEG SYLWESTROWY

Organizator:
Hotel Brzoza
Data:
2019-12-31
Miejsce:
Brzoza
Dystans:
10 km
Zgłoszonych:
535
Wystartowało:
461
Nie ukończyło:
6
Ukończyło:
455
Na trasie:
6
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 2.5km | 4.85km | 7.2km | 9.55km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | Kobiety | Mężczyźni | Drużynowa | K-1 | M-1 | K-20 | M-20 | K-30 | M-30 | K-40 | M-40 | K-50 | M-50 | K-60 | M-60 | K-70 | M-70

Klasyfikacja wg czasów netto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MDrużynaKlubCzas startuSplit
2.5km
Split
4.85km
Split
7.2km
Split
9.55km
Czas
netto
10km
Czas
brutto
10km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
             
1BRZEZIŃSKA Aleksandra 4BYDGOSZCZK-201K 1MKL ToruńMKL Toruń00:00:0000:08:2600:16:2300:24:2600:32:4100:34:16.2000:34:17.05 3:2517.5
2ŚLUSARCZYK Mariola 2WARSZAWAK-202K 2 UKS Barnim Goleniów00:00:0100:08:4500:17:0700:25:3200:33:5600:35:32.0000:35:33.10+00:01:153:3316.9
3MAIK Daria 456MROCZAK-203K 3  00:00:0100:09:1800:18:0800:27:0300:36:0300:37:44.8000:37:46.20+00:03:283:4615.9
4MROTEK Anna 426SĘPÓLNO KRAJEŃSKIEK-204K 600:00:0600:10:4000:20:4000:30:5300:41:0500:43:01.4500:43:08.15+00:08:454:1813.9
5JAGODZIŃSKA Magdalena 41BYDGOSZCZK-205K 10Bydgoskie OkonieBydgoskie Okonie00:00:0500:11:0300:21:3500:32:3100:43:3400:45:39.7000:45:45.30+00:11:234:3413.1
6KRUBER Karolina 386BYDGOSZCZK-206K 1600:00:0800:11:2300:22:1500:33:2200:44:2800:46:30.4500:46:38.60+00:12:144:3912.9
7PODLEWSKA Michalina 126UNISŁĄWK-207K 2700:00:0700:12:3400:24:1700:36:0800:47:5800:50:12.5000:50:20.45+00:15:565:0111.9
8KLINIEWSKA Aleksandra 133WARSZAWAK-208K 31Sylwester OsielskoSylwester Osielsko00:00:2200:13:2400:25:2000:37:1000:48:5600:51:06.6500:51:28.85+00:16:505:0611.7
9NITKA Dominika 198BYDGOSZCZCZK-209K 4400:00:1700:13:1300:26:0200:38:5600:51:3400:53:55.8500:54:13.40+00:19:395:2311.1
10WODZIŃSKA Daria 282SZUBINK-2010K 4700:00:2000:13:2900:26:1400:39:0200:51:4300:54:02.3500:54:22.35+00:19:465:2411.1
11SPYCHAJ Anna 251BYDGOSZCZK-2011K 72ASSECO ACTIVE TEAM00:00:2000:14:5300:28:5100:42:4800:56:4000:59:16.5000:59:37.10+00:25:005:5510.1
12WOŹNIAK Jagoda 398TRZEMESZNOK-2012K 7800:00:2800:14:3400:28:3800:43:0000:57:3201:00:12.1001:00:40.30+00:25:556:0110
13GRODEK Roksana 445GRUDZIADZK-2013K 9700:00:2900:15:4100:30:4600:45:5701:01:1801:04:20.8501:04:50.25+00:30:046:269.3
14ŁOŻYCA Karolina 486GDAŃSKK-2014K 102 Sylwester Osielsko00:00:2200:15:5200:31:2000:47:1401:03:4401:06:39.9001:07:02.55+00:32:236:409
15ROŻYŃSKA Monika 287BYDGOSZCZK-2015K 10400:00:2000:15:5900:31:4900:48:0801:05:4601:08:47.4501:09:08.00+00:34:316:528.7
16JAKUBIEC Adrianna 304SOLEC KUJAWSKIK-2016K 11200:00:3100:18:0500:35:0900:52:4001:10:1301:13:30.3001:14:01.45+00:39:147:218.2
Znaleziono 16 wynik(ów)