XIII BIEG SYLWESTROWY

Organizator:
Hotel Brzoza
Data:
2019-12-31
Miejsce:
Brzoza
Dystans:
10 km
Zgłoszonych:
535
Wystartowało:
461
Nie ukończyło:
6
Ukończyło:
455
Na trasie:
6
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 2.5km | 4.85km | 7.2km | 9.55km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | Kobiety | Mężczyźni | Drużynowa | K-1 | M-1 | K-20 | M-20 | K-30 | M-30 | K-40 | M-40 | K-50 | M-50 | K-60 | M-60 | K-70 | M-70

Klasyfikacja wg czasów netto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MDrużynaKlubCzas startuSplit
2.5km
Split
4.85km
Split
7.2km
Split
9.55km
Czas
netto
10km
Czas
brutto
10km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
             
1WOŹNIAKOWSKA Agata 105BYDGOSZCZK-301K 4Bydgoskie OkonieBydgoskie Okonie00:00:0300:10:4100:20:3000:30:2300:40:1800:42:11.3000:42:15.15 4:1314.2
2KOWALSKA Angelika 322PRZYŁĘKIK-302K 5TRISPACE/TREKTRISPACE/TREK00:00:0400:10:3900:20:3400:30:3100:40:3100:42:26.3500:42:31.10+00:00:154:1414.1
3WERNER Katarzyna 203MALANÓWK-303K 7TEAM WERNER00:00:0600:10:5900:20:5200:31:0400:41:2600:43:25.3000:43:31.45+00:01:144:2013.8
4SOBCZAK Monika 329ZAMOSCK-304K 900:00:0400:11:1300:21:4400:32:2900:43:2500:45:22.3000:45:26.40+00:03:114:3213.2
5WASILEWSKA Martyna 111BYDGOSZCZK-305K 11AMS Triathlon Bydgoszcz Akademia Mistrzów Sportu00:00:2400:11:4900:22:4700:33:2700:43:4300:45:41.0000:46:05.30+00:03:294:3413.1
6RATAJ Zuzanna 16POZNAŃK-306K 12Polonia Bydgoszcz SLA00:00:1200:11:2200:22:0700:33:0900:44:0600:46:11.7500:46:23.85+00:04:004:3713
7PILAKOWSKA Angelika 439ŁOCHOWOK-307K 1300:00:0800:11:1500:22:0200:33:2100:44:0900:46:12.6000:46:21.05+00:04:014:3713
8WASILEWSKA MICHALAK Agata 112BYDGOSZCZK-308K 14AMS Triathlon Bydgoszcz Akademia Mistrzów Sportu00:00:2400:11:4900:22:4600:33:3200:44:2100:46:27.5000:46:51.50+00:04:164:3812.9
9RYMARKIEWICZ Małgorzata 208BYDGOSZCZK-309K 18KLINIKA TRIATHLONU BYDGOSZCZ00:00:0600:11:4500:22:4000:33:4600:45:0300:47:11.9000:47:18.10+00:05:004:4312.7
10ŻYŁA Magdalena 379ŁABISZYNK-3010K 19amator - niezrzeszony00:00:0800:12:1900:23:4100:35:0800:46:3400:48:46.0500:48:54.75+00:06:344:5212.3
11DOMALSKA Gracjana 403OBUDNOK-3011K 20#slimakibarcin00:00:1800:12:3500:24:0800:35:4200:46:4800:48:51.1000:49:09.95+00:06:394:5312.3
12SZOPIŃSKA Agnieszka 355BYDGOSZCZK-3012K 2400:00:2300:12:2600:23:5800:35:3800:47:2100:49:31.8000:49:55.25+00:07:204:5712.1
13SAK Joanna 467INOWROCŁAWK-3013K 25 Drużyna Szpiku00:00:0700:12:0900:23:5000:35:3700:47:2300:49:35.6000:49:42.90+00:07:244:5712.1
14KUŹMIŃSKA Maryla 5BYDGOSZCZK-3014K 28Brzoza BiegaBrzoza Biega00:00:2200:12:3400:24:0600:36:0300:48:3900:50:48.9500:51:11.55+00:08:375:0411.8
15KRZEMIŃSKA Jolanta 201BYDGOSZCZK-3015K 34J&W00:00:0700:12:2600:24:3300:37:1600:50:2200:52:33.6000:52:41.45+00:10:225:1511.4
16KUCZEK Monika 166RADZIEJÓWK-3016K 35KS ZRYW RADZIEJÓW00:00:0700:13:2300:25:3500:37:5000:50:2200:52:43.5000:52:51.15+00:10:325:1611.4
17PIOTROWSKA Marzena 343BYDGOSZCZK-3017K 3800:00:2700:13:2200:25:5400:38:2500:50:5100:53:06.7000:53:34.00+00:10:555:1811.3
18WARCZAK Katarzyna 333BYDGOSZCZK-3018K 39TEAMOCHAL00:00:2600:13:2200:25:5200:38:2500:50:5000:53:09.9500:53:36.45+00:10:585:1911.3
19MAŁKIŃSKA-BIĘGA Dorota 301BYDGOSZCZK-3019K 4300:00:1900:13:0100:25:2200:38:0600:51:1000:53:35.5500:53:54.70+00:11:245:2111.2
20TOMCZYK Agata 12BYDGOSZCZK-3020K 45Polonia Bydgoszcz SLA00:00:1700:13:5300:26:1400:38:3100:51:2900:53:57.6000:54:14.95+00:11:465:2311.1
21CZYŻEWSKA Justyna 47BRZOZAK-3021K 4900:00:1500:13:0100:25:3700:38:2900:51:3700:54:08.1000:54:23.90+00:11:565:2411.1
22NALEWALSKA Justyna 290BYDGOSZCZK-3022K 50Wkurw_team/ Serce Tybetu00:00:2000:13:1100:25:5900:38:5900:51:5400:54:08.9500:54:29.50+00:11:575:2411.1
23BOROWIEC Wioleta 109SZUBINK-3023K 52BBL Szubin00:00:2000:13:2900:26:1400:39:1000:52:0800:54:32.6500:54:52.95+00:12:215:2711
24MISUN-NOWAK Katarzyna 114OSÓWIECK-3024K 53AMS Triathlon00:00:2400:13:3800:26:3300:39:3500:52:2000:54:43.6000:55:08.35+00:12:325:2811
25RÓŻYCZKA Joanna 127BYDGOSZCZK-3025K 5500:00:1300:13:1600:26:0200:38:5500:52:1500:54:43.8500:54:57.35+00:12:325:2811
26DRÓŻDŻ Małgosia 83BRZOZAK-3026K 5900:00:2900:14:0900:27:1600:40:2100:52:5900:55:19.1500:55:48.85+00:13:075:3110.8
27FOGT Katarzyna 373KRUSZYNK-3027K 62ASSECO ACTIVE TEAMCB 16300:00:2700:14:1000:27:1000:40:2900:53:2700:56:01.5000:56:29.05+00:13:505:3610.7
28MAGDZIARZ Katarzyna 45PRZYŁĘKIK-3028K 6400:00:3200:14:2300:27:2700:40:2600:53:4000:56:30.4500:57:02.70+00:14:195:3910.6
29PAWLACZYK-MATELA Emilia 119BYDGOSZCZK-3029K 65Polonia Bydgoszcz SLA00:00:2400:14:0900:27:1300:40:4500:54:3400:57:07.5000:57:32.10+00:14:565:4210.5
30BŁAŻEK Kasia 124BIAŁE BŁOTAK-3030K 6900:00:1300:14:3200:28:2800:42:2000:56:1300:58:53.8500:59:07.55+00:16:425:5310.2
31TRELA Jolanta 423BYDGOSZCZK-3031K 7000:00:2300:14:5300:28:4900:42:4500:56:3200:58:59.3500:59:23.05+00:16:485:5410.2
32PIECZKA Sylwia 23NIEMCZK-3032K 7100:00:1300:15:2100:29:2500:43:2100:56:5600:59:14.9500:59:28.10+00:17:035:5510.1
33SAK Anna 484INOWROCŁAWK-3033K 74 Inowrocław biega00:00:2100:14:5800:28:5200:43:1000:57:1800:59:53.9001:00:15.70+00:17:425:5910
34TYSZKIEWICZ Małgorzata 391ZŁOTÓWK-3034K 77Lill Sport00:00:2300:14:2200:28:0700:42:5100:57:2801:00:11.4501:00:35.25+00:18:006:0110
35TOMAS - RÓŻYCKA Marzena 227BYDGOSZCZK-3035K 80Sterem Żeglarzem Okrętem SŻO00:00:1500:13:5400:28:0900:42:5900:57:3601:00:19.5501:00:35.35+00:18:086:029.9
36NADRAJKOWSKA Joanna 68INOWROCŁAWK-3036K 82Dzikie Kuny00:00:1500:14:4500:28:4100:43:0100:57:4201:00:32.3501:00:47.60+00:18:216:039.9
37SKIBIŃSKA Paulina 431BYDGOSZCZK-3037K 8400:00:2000:14:2500:28:4000:43:3100:58:2901:01:19.9501:01:40.85+00:19:086:089.8
38KLONOWSKA - BRZESKA Marta 476BYDGOSZCZK-3038K 87  00:00:1200:15:2800:30:0400:44:4200:59:0701:01:52.3501:02:04.40+00:19:416:119.7
39MIAZGA Katarzyna 90BRZOZAK-3039K 8800:00:1400:14:4500:28:3300:43:1100:59:0301:01:55.6001:02:09.80+00:19:446:119.7
40MORITZ Monika 59BARCINK-3040K 9000:00:1900:15:2200:29:5700:44:3500:59:1901:02:04.4501:02:23.75+00:19:536:129.7
41MICHALSKA Katarzyna 406INOWROCLAWK-3041K 9200:00:1300:14:4000:29:0200:44:4401:00:1501:03:16.4501:03:29.85+00:21:056:199.5
42WRZESIŃSKA Anna 468BYDGOSZCZ 85=320K-3042K 96  00:00:0900:15:0600:30:4700:46:0301:01:0701:03:57.5501:04:06.60+00:21:466:239.4
43KOSTRZEWSKA Jolanta 399ALEKSANDRÓW KUJAWSKIK-3043K 98#Bieganienawesoło00:00:0000:14:1900:28:1400:42:3901:01:2801:04:25.5001:04:26.35+00:22:146:269.3
44SZYMAŃSKA Adrianna 159BYDGOSZCZK-3044K 10300:00:1700:15:5000:31:3200:47:3301:04:2401:07:40.6501:07:57.80+00:25:296:468.9
45PISKORSKA Marta 454SOLEC KUJAWSKIK-3045K 110  00:00:3000:18:0600:35:0900:52:4001:10:1301:13:30.1501:14:01.10+00:31:187:218.2
46WIERZCHOWSKA Angelika 504BRZOZAK-3046K 113 00:00:3300:18:1200:35:0800:52:4401:10:2801:13:47.5501:14:21.10+00:31:367:228.1
47NOWAK-WIECZOREK Elwira 212KRAKÓWK-3047K 11400:05:3600:17:5100:35:5400:54:0501:10:5401:14:04.2001:19:40.20+00:31:527:248.1
48BONALSKA Magdalena 139BYDGOSZCZK-3048K 116RUN BYDGOSZCZ00:00:1800:14:1800:28:03+00:07:335:4710.4
Znaleziono 48 wynik(ów)