XIII BIEG SYLWESTROWY

Organizator:
Hotel Brzoza
Data:
2019-12-31
Miejsce:
Brzoza
Dystans:
10 km
Zgłoszonych:
535
Wystartowało:
461
Nie ukończyło:
6
Ukończyło:
455
Na trasie:
6
Pełne wyniki dla 0km:
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 2.5km | 4.85km | 7.2km | 9.55km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | Kobiety | Mężczyźni | Drużynowa | K-1 | M-1 | K-20 | M-20 | K-30 | M-30 | K-40 | M-40 | K-50 | M-50 | K-60 | M-60 | K-70 | M-70

Klasyfikacja wg czasów netto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaDrużynaKlubCzas startuSplit
2.5km
Split
4.85km
Split
7.2km
Split
9.55km
        
1KOSTRZEWSKA Jolanta 399ALEKSANDRÓW KUJAWSKIK-30#Bieganienawesoło00:00:0000:14:1900:28:1400:42:3901:01:28
2WOŹNIAKOWSKA Agata 105BYDGOSZCZK-30Bydgoskie OkonieBydgoskie Okonie00:00:0300:10:4100:20:3000:30:2300:40:18
3KOWALSKA Angelika 322PRZYŁĘKIK-30TRISPACE/TREKTRISPACE/TREK00:00:0400:10:3900:20:3400:30:3100:40:31
4SOBCZAK Monika 329ZAMOSCK-3000:00:0400:11:1300:21:4400:32:2900:43:25
5WERNER Katarzyna 203MALANÓWK-30TEAM WERNER00:00:0600:10:5900:20:5200:31:0400:41:26
6RYMARKIEWICZ Małgorzata 208BYDGOSZCZK-30KLINIKA TRIATHLONU BYDGOSZCZ00:00:0600:11:4500:22:4000:33:4600:45:03
7KUCZEK Monika 166RADZIEJÓWK-30KS ZRYW RADZIEJÓW00:00:0700:13:2300:25:3500:37:5000:50:22
8KRZEMIŃSKA Jolanta 201BYDGOSZCZK-30J&W00:00:0700:12:2600:24:3300:37:1600:50:22
9SAK Joanna 467INOWROCŁAWK-30 Drużyna Szpiku00:00:0700:12:0900:23:5000:35:3700:47:23
10ŻYŁA Magdalena 379ŁABISZYNK-30amator - niezrzeszony00:00:0800:12:1900:23:4100:35:0800:46:34
11PILAKOWSKA Angelika 439ŁOCHOWOK-3000:00:0800:11:1500:22:0200:33:2100:44:09
12WRZESIŃSKA Anna 468BYDGOSZCZ 85=320K-30  00:00:0900:15:0600:30:4700:46:0301:01:07
13RATAJ Zuzanna 16POZNAŃK-30Polonia Bydgoszcz SLA00:00:1200:11:2200:22:0700:33:0900:44:06
14KLONOWSKA - BRZESKA Marta 476BYDGOSZCZK-30  00:00:1200:15:2800:30:0400:44:4200:59:07
15PIECZKA Sylwia 23NIEMCZK-3000:00:1300:15:2100:29:2500:43:2100:56:56
16BŁAŻEK Kasia 124BIAŁE BŁOTAK-3000:00:1300:14:3200:28:2800:42:2000:56:13
17RÓŻYCZKA Joanna 127BYDGOSZCZK-3000:00:1300:13:1600:26:0200:38:5500:52:15
18MICHALSKA Katarzyna 406INOWROCLAWK-3000:00:1300:14:4000:29:0200:44:4401:00:15
19MIAZGA Katarzyna 90BRZOZAK-3000:00:1400:14:4500:28:3300:43:1100:59:03
20CZYŻEWSKA Justyna 47BRZOZAK-3000:00:1500:13:0100:25:3700:38:2900:51:37
21NADRAJKOWSKA Joanna 68INOWROCŁAWK-30Dzikie Kuny00:00:1500:14:4500:28:4100:43:0100:57:42
22TOMAS - RÓŻYCKA Marzena 227BYDGOSZCZK-30Sterem Żeglarzem Okrętem SŻO00:00:1500:13:5400:28:0900:42:5900:57:36
23TOMCZYK Agata 12BYDGOSZCZK-30Polonia Bydgoszcz SLA00:00:1700:13:5300:26:1400:38:3100:51:29
24SZYMAŃSKA Adrianna 159BYDGOSZCZK-3000:00:1700:15:5000:31:3200:47:3301:04:24
25BONALSKA Magdalena 139BYDGOSZCZK-30RUN BYDGOSZCZ00:00:1800:14:1800:28:03
26DOMALSKA Gracjana 403OBUDNOK-30#slimakibarcin00:00:1800:12:3500:24:0800:35:4200:46:48
27MORITZ Monika 59BARCINK-3000:00:1900:15:2200:29:5700:44:3500:59:19
28MAŁKIŃSKA-BIĘGA Dorota 301BYDGOSZCZK-3000:00:1900:13:0100:25:2200:38:0600:51:10
29BOROWIEC Wioleta 109SZUBINK-30BBL Szubin00:00:2000:13:2900:26:1400:39:1000:52:08
30NALEWALSKA Justyna 290BYDGOSZCZK-30Wkurw_team/ Serce Tybetu00:00:2000:13:1100:25:5900:38:5900:51:54
31SKIBIŃSKA Paulina 431BYDGOSZCZK-3000:00:2000:14:2500:28:4000:43:3100:58:29
32SAK Anna 484INOWROCŁAWK-30 Inowrocław biega00:00:2100:14:5800:28:5200:43:1000:57:18
33KUŹMIŃSKA Maryla 5BYDGOSZCZK-30Brzoza BiegaBrzoza Biega00:00:2200:12:3400:24:0600:36:0300:48:39
34SZOPIŃSKA Agnieszka 355BYDGOSZCZK-3000:00:2300:12:2600:23:5800:35:3800:47:21
35TYSZKIEWICZ Małgorzata 391ZŁOTÓWK-30Lill Sport00:00:2300:14:2200:28:0700:42:5100:57:28
36TRELA Jolanta 423BYDGOSZCZK-3000:00:2300:14:5300:28:4900:42:4500:56:32
37PAWLACZYK-MATELA Emilia 119BYDGOSZCZK-30Polonia Bydgoszcz SLA00:00:2400:14:0900:27:1300:40:4500:54:34
38WASILEWSKA MICHALAK Agata 112BYDGOSZCZK-30AMS Triathlon Bydgoszcz Akademia Mistrzów Sportu00:00:2400:11:4900:22:4600:33:3200:44:21
39MISUN-NOWAK Katarzyna 114OSÓWIECK-30AMS Triathlon00:00:2400:13:3800:26:3300:39:3500:52:20
40WASILEWSKA Martyna 111BYDGOSZCZK-30AMS Triathlon Bydgoszcz Akademia Mistrzów Sportu00:00:2400:11:4900:22:4700:33:2700:43:43
41WARCZAK Katarzyna 333BYDGOSZCZK-30TEAMOCHAL00:00:2600:13:2200:25:5200:38:2500:50:50
42PIOTROWSKA Marzena 343BYDGOSZCZK-3000:00:2700:13:2200:25:5400:38:2500:50:51
43FOGT Katarzyna 373KRUSZYNK-30ASSECO ACTIVE TEAMCB 16300:00:2700:14:1000:27:1000:40:2900:53:27
44DRÓŻDŻ Małgosia 83BRZOZAK-3000:00:2900:14:0900:27:1600:40:2100:52:59
45PISKORSKA Marta 454SOLEC KUJAWSKIK-30  00:00:3000:18:0600:35:0900:52:4001:10:13
46MAGDZIARZ Katarzyna 45PRZYŁĘKIK-3000:00:3200:14:2300:27:2700:40:2600:53:40
47WIERZCHOWSKA Angelika 504BRZOZAK-30 00:00:3300:18:1200:35:0800:52:4401:10:28
48NOWAK-WIECZOREK Elwira 212KRAKÓWK-3000:05:3600:17:5100:35:5400:54:0501:10:54
Znaleziono 48 wynik(ów)