XIII BIEG SYLWESTROWY

Organizator:
Hotel Brzoza
Data:
2019-12-31
Miejsce:
Brzoza
Dystans:
10 km
Zgłoszonych:
535
Wystartowało:
461
Nie ukończyło:
6
Ukończyło:
455
Na trasie:
6
Pełne wyniki dla 2.5km:
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 2.5km | 4.85km | 7.2km | 9.55km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | Kobiety | Mężczyźni | Drużynowa | K-1 | M-1 | K-20 | M-20 | K-30 | M-30 | K-40 | M-40 | K-50 | M-50 | K-60 | M-60 | K-70 | M-70

Klasyfikacja wg czasów netto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaDrużynaKlubCzas startuSplit
2.5km
     
1KOWALSKA Angelika 322PRZYŁĘKIK-30TRISPACE/TREKTRISPACE/TREK00:00:0400:10:39
2WOŹNIAKOWSKA Agata 105BYDGOSZCZK-30Bydgoskie OkonieBydgoskie Okonie00:00:0300:10:41
3WERNER Katarzyna 203MALANÓWK-30TEAM WERNER00:00:0600:10:59
4SOBCZAK Monika 329ZAMOSCK-3000:00:0400:11:13
5PILAKOWSKA Angelika 439ŁOCHOWOK-3000:00:0800:11:15
6RATAJ Zuzanna 16POZNAŃK-30Polonia Bydgoszcz SLA00:00:1200:11:22
7RYMARKIEWICZ Małgorzata 208BYDGOSZCZK-30KLINIKA TRIATHLONU BYDGOSZCZ00:00:0600:11:45
8WASILEWSKA MICHALAK Agata 112BYDGOSZCZK-30AMS Triathlon Bydgoszcz Akademia Mistrzów Sportu00:00:2400:11:49
9WASILEWSKA Martyna 111BYDGOSZCZK-30AMS Triathlon Bydgoszcz Akademia Mistrzów Sportu00:00:2400:11:49
10SAK Joanna 467INOWROCŁAWK-30 Drużyna Szpiku00:00:0700:12:09
11ŻYŁA Magdalena 379ŁABISZYNK-30amator - niezrzeszony00:00:0800:12:19
12KRZEMIŃSKA Jolanta 201BYDGOSZCZK-30J&W00:00:0700:12:26
13SZOPIŃSKA Agnieszka 355BYDGOSZCZK-3000:00:2300:12:26
14KUŹMIŃSKA Maryla 5BYDGOSZCZK-30Brzoza BiegaBrzoza Biega00:00:2200:12:34
15DOMALSKA Gracjana 403OBUDNOK-30#slimakibarcin00:00:1800:12:35
16CZYŻEWSKA Justyna 47BRZOZAK-3000:00:1500:13:01
17MAŁKIŃSKA-BIĘGA Dorota 301BYDGOSZCZK-3000:00:1900:13:01
18NALEWALSKA Justyna 290BYDGOSZCZK-30Wkurw_team/ Serce Tybetu00:00:2000:13:11
19RÓŻYCZKA Joanna 127BYDGOSZCZK-3000:00:1300:13:16
20WARCZAK Katarzyna 333BYDGOSZCZK-30TEAMOCHAL00:00:2600:13:22
21PIOTROWSKA Marzena 343BYDGOSZCZK-3000:00:2700:13:22
22KUCZEK Monika 166RADZIEJÓWK-30KS ZRYW RADZIEJÓW00:00:0700:13:23
23BOROWIEC Wioleta 109SZUBINK-30BBL Szubin00:00:2000:13:29
24MISUN-NOWAK Katarzyna 114OSÓWIECK-30AMS Triathlon00:00:2400:13:38
25TOMCZYK Agata 12BYDGOSZCZK-30Polonia Bydgoszcz SLA00:00:1700:13:53
26TOMAS - RÓŻYCKA Marzena 227BYDGOSZCZK-30Sterem Żeglarzem Okrętem SŻO00:00:1500:13:54
27PAWLACZYK-MATELA Emilia 119BYDGOSZCZK-30Polonia Bydgoszcz SLA00:00:2400:14:09
28DRÓŻDŻ Małgosia 83BRZOZAK-3000:00:2900:14:09
29FOGT Katarzyna 373KRUSZYNK-30ASSECO ACTIVE TEAMCB 16300:00:2700:14:10
30BONALSKA Magdalena 139BYDGOSZCZK-30RUN BYDGOSZCZ00:00:1800:14:18
31KOSTRZEWSKA Jolanta 399ALEKSANDRÓW KUJAWSKIK-30#Bieganienawesoło00:00:0000:14:19
32TYSZKIEWICZ Małgorzata 391ZŁOTÓWK-30Lill Sport00:00:2300:14:22
33MAGDZIARZ Katarzyna 45PRZYŁĘKIK-3000:00:3200:14:23
34SKIBIŃSKA Paulina 431BYDGOSZCZK-3000:00:2000:14:25
35BŁAŻEK Kasia 124BIAŁE BŁOTAK-3000:00:1300:14:32
36MICHALSKA Katarzyna 406INOWROCLAWK-3000:00:1300:14:40
37MIAZGA Katarzyna 90BRZOZAK-3000:00:1400:14:45
38NADRAJKOWSKA Joanna 68INOWROCŁAWK-30Dzikie Kuny00:00:1500:14:45
39TRELA Jolanta 423BYDGOSZCZK-3000:00:2300:14:53
40SAK Anna 484INOWROCŁAWK-30 Inowrocław biega00:00:2100:14:58
41WRZESIŃSKA Anna 468BYDGOSZCZ 85=320K-30  00:00:0900:15:06
42PIECZKA Sylwia 23NIEMCZK-3000:00:1300:15:21
43MORITZ Monika 59BARCINK-3000:00:1900:15:22
44KLONOWSKA - BRZESKA Marta 476BYDGOSZCZK-30  00:00:1200:15:28
45SZYMAŃSKA Adrianna 159BYDGOSZCZK-3000:00:1700:15:50
46NOWAK-WIECZOREK Elwira 212KRAKÓWK-3000:05:3600:17:51
47PISKORSKA Marta 454SOLEC KUJAWSKIK-30  00:00:3000:18:06
48WIERZCHOWSKA Angelika 504BRZOZAK-30 00:00:3300:18:12
Znaleziono 48 wynik(ów)