XIII BIEG SYLWESTROWY

Organizator:
Hotel Brzoza
Data:
2019-12-31
Miejsce:
Brzoza
Dystans:
10 km
Zgłoszonych:
535
Wystartowało:
461
Nie ukończyło:
6
Ukończyło:
455
Na trasie:
6
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 2.5km | 4.85km | 7.2km | 9.55km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | Kobiety | Mężczyźni | Drużynowa | K-1 | M-1 | K-20 | M-20 | K-30 | M-30 | K-40 | M-40 | K-50 | M-50 | K-60 | M-60 | K-70 | M-70

Klasyfikacja wg czasów netto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MDrużynaKlubCzas startuSplit
2.5km
Split
4.85km
Split
7.2km
Split
9.55km
Czas
netto
10km
Czas
brutto
10km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
             
1CZAJKOWSKA Sylwia 181BYDGOSZCZK-401K 8Bydgoskie OkonieBydgoskie Okonie00:00:0400:10:4200:21:0100:31:3000:42:0000:43:58.9500:44:03.40 4:2313.6
2PASTWA Donata 384BYDGOSZCZK-402K 15TRISPACE/TREK00:00:0400:11:4900:22:4500:33:3700:44:2500:46:28.1500:46:32.65+00:02:294:3812.9
3BŁAŻEJAK Krzysztofa 155BYDGOSZCZK-403K 17RUN BYDGOSZCZRUN BYDGOSZCZ00:00:0400:11:4800:22:4200:33:3600:44:3800:46:43.9500:46:48.10+00:02:454:4012.8
4BEDNAREK Marta 121WTELNOK-404K 21Czarne StopyCzarne Stopy00:00:1800:12:2200:23:4200:35:0900:46:4800:49:03.8000:49:22.10+00:05:044:5412.2
5SZYMCZAK Monika 261PIŁAK-405K 23Króliki w plecaku00:00:0900:12:0600:23:3600:35:4000:47:1400:49:25.6500:49:34.65+00:05:264:5612.1
6WALIGÓRA Karolina 424KOBYLARNIAK-406K 2900:00:2200:12:3500:24:2400:36:2600:48:3900:50:53.4500:51:16.10+00:06:545:0511.8
7POLSAŃSKA Beata 190NIEMCZK-407K 30The Rychters00:00:1500:12:2900:24:1700:36:1800:48:4100:50:58.3500:51:14.05+00:06:595:0511.8
8KOMISARCZYK Iwona 14588-100 INOWROCŁAWK-408K 3200:00:0200:12:2700:24:4200:37:1400:49:4000:51:57.0500:51:59.20+00:07:585:1111.5
9KUŹMA Anna 268ŚWIECIEK-409K 33The Runners ŚwiecieThe Runners Świecie00:00:1800:12:5600:25:0800:37:2300:49:4100:51:57.6500:52:16.20+00:07:585:1111.5
10DROŻDŻ Małgorzata 116SADKIK-4010K 36AMS TriathlonAMS Triathlon00:00:1700:12:2500:25:0700:37:5400:50:3700:52:57.1500:53:14.30+00:08:585:1711.3
11ĆWIKLIŃSKA Anna 182BYDGOSZCZK-4011K 37AMS TriathlonAMS Triathlon00:00:1700:12:2700:25:0800:37:5400:50:3800:52:58.2000:53:15.20+00:08:595:1711.3
12KAMIŃSKA Agnieszka 296BYDGOSZCZK-4012K 417SI OWB rowertour.com00:00:3400:13:0800:25:2300:38:0200:50:5900:53:28.4000:54:02.75+00:09:295:2011.2
13WOJCIECHOWSKA Emilia 286BYDGOSZCZK-4013K 4200:00:2800:13:2600:25:5800:38:2500:51:0400:53:29.6500:53:57.85+00:09:305:2011.2
14ANASZEWICZ Marzena 259PRZYŁĘKIK-4014K 4600:00:0600:13:0000:25:4800:38:4100:51:3700:53:59.0500:54:05.35+00:10:005:2311.1
15FARBICKA-ŻYWICA Paulina 382BYDGOSZCZK-4015K 48Brzoza Biega00:00:2200:13:1100:25:5200:38:4100:51:4000:54:04.3000:54:26.65+00:10:055:2411.1
16REPKA Anna 316BYDGOSZCZK-4016K 51Lupus Team00:00:1700:13:4700:26:4300:39:3100:52:0700:54:23.0500:54:40.65+00:10:245:2611
17CZYZAK Joanna 186NOWY DWÓRK-4017K 54AMS TriathlonAMS Triathlon00:00:2500:13:3600:26:3100:39:3400:52:2000:54:43.6500:55:08.80+00:10:445:2811
18JAROSZEWSKA Anna 335TRYSZCZYNK-4018K 5600:00:1200:13:1600:26:0300:39:1200:52:1800:54:47.5500:54:59.85+00:10:485:2811
19CABAŃSKA Kayarzyna 34BARCINK-4019K 57#slimakibarcin00:00:1800:13:2700:26:2700:39:2300:52:2800:54:50.0000:55:08.00+00:10:515:2910.9
20PORAZINSKA Viktoria 215BYDGOSZCZK-4020K 58Bydgoszcz na startBydgoszcz na start.00:00:2500:13:5100:26:4000:39:3000:52:3600:54:59.3500:55:25.15+00:11:005:3010.9
21NOWAK Ewa 303DRZYCIMK-4021K 60Diabelskie Pioruny00:00:1000:13:4500:26:4900:40:0000:53:2200:55:51.5000:56:02.35+00:11:525:3510.7
22TRUSZCZYŃSKA Joanna 412GDYNIAK-4022K 6300:00:2600:14:2400:27:2200:40:2100:53:3400:56:08.7000:56:35.20+00:12:095:3610.7
23MAKUCH-DOBOSZ Urszula 162BYDGOSZCZK-4023K 6800:00:2500:13:5900:27:3700:41:3500:55:4700:58:28.6000:58:54.35+00:14:295:5010.3
24SZNAJDROWSKA-KNASINSKA Ewa 117BRZOZAK-4024K 7300:00:0400:13:4000:27:4500:42:1300:56:4000:59:19.9500:59:24.15+00:15:215:5610.1
25SKRZĄTEK Anna 352PRZYŁĘKIK-4025K 7500:00:3100:14:4800:29:0400:43:2300:57:3201:00:04.1501:00:35.65+00:16:056:0010
26MALATYŃSKA Barbara 219PRZYŁĘKIK-4026K 7600:00:2700:15:0000:29:0800:43:2700:57:3601:00:10.0001:00:37.25+00:16:116:0110
27WESOŁOWSKA Aleksandra Ewa 407BYDGOSZCZK-4027K 7900:00:1500:14:0600:28:1500:43:0000:57:3701:00:14.7001:00:30.00+00:16:156:0110
28GROBELNA Angelika 226NIEMCZK-4028K 83Bydgoszcz na start.00:00:3000:15:3300:29:4900:44:1500:58:3501:01:11.0501:01:41.25+00:17:126:079.8
29LEWANDOWSKA Sylwia 125BYDGOSZCZK-4029K 8500:00:1300:15:1800:29:4000:44:1400:58:4001:01:22.5501:01:36.40+00:17:236:089.8
30BRYWCZYŃSKA Justyna 1988-192 PIECHCINK-4030K 89#slimakibarcin00:00:1900:15:1900:29:5500:44:3300:59:1801:02:04.0001:02:23.70+00:18:056:129.7
31NOWICKA Tatiana 313ŚWIECIEK-4031K 9400:00:1400:15:2500:30:1600:45:3201:00:4801:03:35.6001:03:50.15+00:19:366:219.4
32CHUDECKA Beata 232GRÓDEKK-4032K 95Diabelskie Pioruny00:00:1400:15:2600:30:1600:45:3301:01:0201:03:57.0501:04:11.75+00:19:586:239.4
33ŚLESIŃSKA Ewa 157BRZOZA BYDGOSKAK-4033K 9900:00:1000:15:0600:30:2200:45:5801:02:1101:05:19.1501:05:30.10+00:21:206:329.2
34MARĆ Agnieszka 420BYDGOSZCZK-4034K 10000:00:1300:16:0500:31:1700:46:5001:02:5001:05:57.5001:06:11.00+00:21:586:359.1
35CENTKOWSKA Ewelina 163CIECHOCINEKK-4035K 105SPC00:00:1600:17:0000:33:1100:49:2401:05:4701:08:50.3501:09:06.85+00:24:516:538.7
36BŁASZKIEWICZ Marzena 196BORÓWNOK-4036K 10600:00:2400:16:3100:32:1700:49:3101:07:1601:10:18.1501:10:42.75+00:26:197:018.5
37NOSKOWIAK-BAJNO Alicja 348BORÓWNOK-4037K 107ChołeKłóliki00:00:2400:16:3000:32:1700:49:2901:07:1401:10:18.7501:10:43.10+00:26:197:018.5
38SZULC-MIKOŁAJCZAK Lidia 277WRZEŚNIAK-4038K 10800:00:2500:17:1200:34:0100:50:4301:07:4701:10:51.4001:11:16.55+00:26:527:058.5
39PAŚ Katarzyna 318GNIEZNOK-4039K 109CHARTY SZELEJEWO00:00:3100:17:2900:34:1400:51:2301:09:0001:12:12.0501:12:43.75+00:28:137:138.3
40KUBIAK Małgorzata 118SOLEC KUJAWSKIK-4040K 11100:00:3000:18:0600:35:1000:52:4201:10:1301:13:30.2001:14:01.15+00:29:317:218.2
41PASZKOWSKA Katarzyna 345BYDGOSZCZK-4041K 115CB 16300:00:3000:19:5500:38:1100:56:5601:15:2501:18:50.3001:19:20.55+00:34:517:537.6
Znaleziono 41 wynik(ów)