XIII BIEG SYLWESTROWY

Organizator:
Hotel Brzoza
Data:
2019-12-31
Miejsce:
Brzoza
Dystans:
10 km
Zgłoszonych:
535
Wystartowało:
461
Nie ukończyło:
6
Ukończyło:
455
Na trasie:
6
Pełne wyniki dla 2.5km:
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 2.5km | 4.85km | 7.2km | 9.55km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | Kobiety | Mężczyźni | Drużynowa | K-1 | M-1 | K-20 | M-20 | K-30 | M-30 | K-40 | M-40 | K-50 | M-50 | K-60 | M-60 | K-70 | M-70

Klasyfikacja wg czasów netto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaDrużynaKlubCzas startuSplit
2.5km
     
1CZAJKOWSKA Sylwia 181BYDGOSZCZK-40Bydgoskie OkonieBydgoskie Okonie00:00:0400:10:42
2BŁAŻEJAK Krzysztofa 155BYDGOSZCZK-40RUN BYDGOSZCZRUN BYDGOSZCZ00:00:0400:11:48
3PASTWA Donata 384BYDGOSZCZK-40TRISPACE/TREK00:00:0400:11:49
4SZYMCZAK Monika 261PIŁAK-40Króliki w plecaku00:00:0900:12:06
5BEDNAREK Marta 121WTELNOK-40Czarne StopyCzarne Stopy00:00:1800:12:22
6DROŻDŻ Małgorzata 116SADKIK-40AMS TriathlonAMS Triathlon00:00:1700:12:25
7KOMISARCZYK Iwona 14588-100 INOWROCŁAWK-4000:00:0200:12:27
8ĆWIKLIŃSKA Anna 182BYDGOSZCZK-40AMS TriathlonAMS Triathlon00:00:1700:12:27
9POLSAŃSKA Beata 190NIEMCZK-40The Rychters00:00:1500:12:29
10WALIGÓRA Karolina 424KOBYLARNIAK-4000:00:2200:12:35
11KUŹMA Anna 268ŚWIECIEK-40The Runners ŚwiecieThe Runners Świecie00:00:1800:12:56
12ANASZEWICZ Marzena 259PRZYŁĘKIK-4000:00:0600:13:00
13KAMIŃSKA Agnieszka 296BYDGOSZCZK-407SI OWB rowertour.com00:00:3400:13:08
14FARBICKA-ŻYWICA Paulina 382BYDGOSZCZK-40Brzoza Biega00:00:2200:13:11
15JAROSZEWSKA Anna 335TRYSZCZYNK-4000:00:1200:13:16
16WOJCIECHOWSKA Emilia 286BYDGOSZCZK-4000:00:2800:13:26
17CABAŃSKA Kayarzyna 34BARCINK-40#slimakibarcin00:00:1800:13:27
18CZYZAK Joanna 186NOWY DWÓRK-40AMS TriathlonAMS Triathlon00:00:2500:13:36
19SZNAJDROWSKA-KNASINSKA Ewa 117BRZOZAK-4000:00:0400:13:40
20NOWAK Ewa 303DRZYCIMK-40Diabelskie Pioruny00:00:1000:13:45
21REPKA Anna 316BYDGOSZCZK-40Lupus Team00:00:1700:13:47
22PORAZINSKA Viktoria 215BYDGOSZCZK-40Bydgoszcz na startBydgoszcz na start.00:00:2500:13:51
23MAKUCH-DOBOSZ Urszula 162BYDGOSZCZK-4000:00:2500:13:59
24WESOŁOWSKA Aleksandra Ewa 407BYDGOSZCZK-4000:00:1500:14:06
25TRUSZCZYŃSKA Joanna 412GDYNIAK-4000:00:2600:14:24
26SKRZĄTEK Anna 352PRZYŁĘKIK-4000:00:3100:14:48
27MALATYŃSKA Barbara 219PRZYŁĘKIK-4000:00:2700:15:00
28ŚLESIŃSKA Ewa 157BRZOZA BYDGOSKAK-4000:00:1000:15:06
29LEWANDOWSKA Sylwia 125BYDGOSZCZK-4000:00:1300:15:18
30BRYWCZYŃSKA Justyna 1988-192 PIECHCINK-40#slimakibarcin00:00:1900:15:19
31NOWICKA Tatiana 313ŚWIECIEK-4000:00:1400:15:25
32CHUDECKA Beata 232GRÓDEKK-40Diabelskie Pioruny00:00:1400:15:26
33GROBELNA Angelika 226NIEMCZK-40Bydgoszcz na start.00:00:3000:15:33
34MARĆ Agnieszka 420BYDGOSZCZK-4000:00:1300:16:05
35NOSKOWIAK-BAJNO Alicja 348BORÓWNOK-40ChołeKłóliki00:00:2400:16:30
36BŁASZKIEWICZ Marzena 196BORÓWNOK-4000:00:2400:16:31
37CENTKOWSKA Ewelina 163CIECHOCINEKK-40SPC00:00:1600:17:00
38SZULC-MIKOŁAJCZAK Lidia 277WRZEŚNIAK-4000:00:2500:17:12
39PAŚ Katarzyna 318GNIEZNOK-40CHARTY SZELEJEWO00:00:3100:17:29
40KUBIAK Małgorzata 118SOLEC KUJAWSKIK-4000:00:3000:18:06
41PASZKOWSKA Katarzyna 345BYDGOSZCZK-40CB 16300:00:3000:19:55
Znaleziono 41 wynik(ów)