XIII BIEG SYLWESTROWY

Organizator:
Hotel Brzoza
Data:
2019-12-31
Miejsce:
Brzoza
Dystans:
10 km
Zgłoszonych:
535
Wystartowało:
461
Nie ukończyło:
6
Ukończyło:
455
Na trasie:
6
Pełne wyniki dla 0km:
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 2.5km | 4.85km | 7.2km | 9.55km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | Kobiety | Mężczyźni | Drużynowa | K-1 | M-1 | K-20 | M-20 | K-30 | M-30 | K-40 | M-40 | K-50 | M-50 | K-60 | M-60 | K-70 | M-70

Klasyfikacja wg czasów netto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaDrużynaKlubCzas startuSplit
2.5km
Split
4.85km
Split
7.2km
Split
9.55km
        
1KOSTRZEWSKA Jolanta 399ALEKSANDRÓW KUJAWSKIK-30#Bieganienawesoło00:00:0000:14:1900:28:1400:42:3901:01:28
2BRZEZIŃSKA Aleksandra 4BYDGOSZCZK-20MKL ToruńMKL Toruń00:00:0000:08:2600:16:2300:24:2600:32:41
3MAIK Daria 456MROCZAK-20  00:00:0100:09:1800:18:0800:27:0300:36:03
4ŚLUSARCZYK Mariola 2WARSZAWAK-20 UKS Barnim Goleniów00:00:0100:08:4500:17:0700:25:3200:33:56
5KOMISARCZYK Iwona 14588-100 INOWROCŁAWK-4000:00:0200:12:2700:24:4200:37:1400:49:40
6KUNZ Marta 242TORUŃK-1Liceum Akademickie Toruń00:00:0200:11:4700:23:3600:35:3700:47:54
7WOŹNIAKOWSKA Agata 105BYDGOSZCZK-30Bydgoskie OkonieBydgoskie Okonie00:00:0300:10:4100:20:3000:30:2300:40:18
8CZAJKOWSKA Sylwia 181BYDGOSZCZK-40Bydgoskie OkonieBydgoskie Okonie00:00:0400:10:4200:21:0100:31:3000:42:00
9SZNAJDROWSKA-KNASINSKA Ewa 117BRZOZAK-4000:00:0400:13:4000:27:4500:42:1300:56:40
10PASTWA Donata 384BYDGOSZCZK-40TRISPACE/TREK00:00:0400:11:4900:22:4500:33:3700:44:25
11KOWALSKA Angelika 322PRZYŁĘKIK-30TRISPACE/TREKTRISPACE/TREK00:00:0400:10:3900:20:3400:30:3100:40:31
12SOBCZAK Monika 329ZAMOSCK-3000:00:0400:11:1300:21:4400:32:2900:43:25
13BŁAŻEJAK Krzysztofa 155BYDGOSZCZK-40RUN BYDGOSZCZRUN BYDGOSZCZ00:00:0400:11:4800:22:4200:33:3600:44:38
14JAGODZIŃSKA Magdalena 41BYDGOSZCZK-20Bydgoskie OkonieBydgoskie Okonie00:00:0500:11:0300:21:3500:32:3100:43:34
15ANASZEWICZ Marzena 259PRZYŁĘKIK-4000:00:0600:13:0000:25:4800:38:4100:51:37
16MROTEK Anna 426SĘPÓLNO KRAJEŃSKIEK-2000:00:0600:10:4000:20:4000:30:5300:41:05
17WERNER Katarzyna 203MALANÓWK-30TEAM WERNER00:00:0600:10:5900:20:5200:31:0400:41:26
18RYMARKIEWICZ Małgorzata 208BYDGOSZCZK-30KLINIKA TRIATHLONU BYDGOSZCZ00:00:0600:11:4500:22:4000:33:4600:45:03
19PODLEWSKA Michalina 126UNISŁĄWK-2000:00:0700:12:3400:24:1700:36:0800:47:58
20KUCZEK Monika 166RADZIEJÓWK-30KS ZRYW RADZIEJÓW00:00:0700:13:2300:25:3500:37:5000:50:22
21KRZEMIŃSKA Jolanta 201BYDGOSZCZK-30J&W00:00:0700:12:2600:24:3300:37:1600:50:22
22SAK Joanna 467INOWROCŁAWK-30 Drużyna Szpiku00:00:0700:12:0900:23:5000:35:3700:47:23
23KRUBER Karolina 386BYDGOSZCZK-2000:00:0800:11:2300:22:1500:33:2200:44:28
24ŻYŁA Magdalena 379ŁABISZYNK-30amator - niezrzeszony00:00:0800:12:1900:23:4100:35:0800:46:34
25PILAKOWSKA Angelika 439ŁOCHOWOK-3000:00:0800:11:1500:22:0200:33:2100:44:09
26ANDRYSZAK Vanessa 230NOWA WIEŚ WIELKAK-1Rowerowa Brzoza00:00:0900:14:3700:29:1500:44:5101:00:46
27SZYMCZAK Monika 261PIŁAK-40Króliki w plecaku00:00:0900:12:0600:23:3600:35:4000:47:14
28WRZESIŃSKA Anna 468BYDGOSZCZ 85=320K-30  00:00:0900:15:0600:30:4700:46:0301:01:07
29ŚLESIŃSKA Ewa 157BRZOZA BYDGOSKAK-4000:00:1000:15:0600:30:2200:45:5801:02:11
30NOWAK Ewa 303DRZYCIMK-40Diabelskie Pioruny00:00:1000:13:4500:26:4900:40:0000:53:22
31RADZIEJEWSKA Grażyna 381BYDGOSZCZK-5000:00:1000:14:2200:28:1700:43:0400:57:41
32BERKA Wiktoria 478ŁABISZYNK-1 AMS Triathlon00:00:1100:14:0600:28:1700:42:5800:59:07
33RATAJ Zuzanna 16POZNAŃK-30Polonia Bydgoszcz SLA00:00:1200:11:2200:22:0700:33:0900:44:06
34GADOMSKA Maria 217BYDGOSZCZK-60RUN BYDGOSZCZ00:00:1200:13:5400:27:1900:41:1100:55:03
35MAJEWSKA Ryszarda 295OSIELSKOK-6000:00:1200:12:2000:23:3700:35:1400:47:05
36JAROSZEWSKA Anna 335TRYSZCZYNK-4000:00:1200:13:1600:26:0300:39:1200:52:18
37KLONOWSKA - BRZESKA Marta 476BYDGOSZCZK-30  00:00:1200:15:2800:30:0400:44:4200:59:07
38OKONSKA Malgorzata 320INOWROCLAWK-5000:00:1200:15:4200:31:1100:46:5201:02:51
39PIECZKA Sylwia 23NIEMCZK-3000:00:1300:15:2100:29:2500:43:2100:56:56
40BŁAŻEK Kasia 124BIAŁE BŁOTAK-3000:00:1300:14:3200:28:2800:42:2000:56:13
41LEWANDOWSKA Sylwia 125BYDGOSZCZK-4000:00:1300:15:1800:29:4000:44:1400:58:40
42RÓŻYCZKA Joanna 127BYDGOSZCZK-3000:00:1300:13:1600:26:0200:38:5500:52:15
43MICHALSKA Katarzyna 406INOWROCLAWK-3000:00:1300:14:4000:29:0200:44:4401:00:15
44MARĆ Agnieszka 420BYDGOSZCZK-4000:00:1300:16:0500:31:1700:46:5001:02:50
45NOWICKA Tatiana 313ŚWIECIEK-4000:00:1400:15:2500:30:1600:45:3201:00:48
46MIAZGA Katarzyna 90BRZOZAK-3000:00:1400:14:4500:28:3300:43:1100:59:03
47GACKOWSKA Barbara 443BRZOZAK-100:00:1400:12:0500:23:5800:36:5000:50:56
48CHUDECKA Beata 232GRÓDEKK-40Diabelskie Pioruny00:00:1400:15:2600:30:1600:45:3301:01:02
49CZYŻEWSKA Justyna 47BRZOZAK-3000:00:1500:13:0100:25:3700:38:2900:51:37
50NADRAJKOWSKA Joanna 68INOWROCŁAWK-30Dzikie Kuny00:00:1500:14:4500:28:4100:43:0100:57:42
51PIONTEK Elżbieta 86BYDGOSZCZK-6000:00:1500:13:4100:26:4100:39:4600:53:14
52POLSAŃSKA Beata 190NIEMCZK-40The Rychters00:00:1500:12:2900:24:1700:36:1800:48:41
53TOMAS - RÓŻYCKA Marzena 227BYDGOSZCZK-30Sterem Żeglarzem Okrętem SŻO00:00:1500:13:5400:28:0900:42:5900:57:36
54WESOŁOWSKA Aleksandra Ewa 407BYDGOSZCZK-4000:00:1500:14:0600:28:1500:43:0000:57:37
55TOCZKIEWICZ Kaja 235BRZOZAK-100:00:1600:14:5800:28:3200:42:0900:55:37
56JURECKA Ewa 365JABLONOWO POMORSKIEK-5000:00:1600:14:5700:29:4400:44:3700:59:33
57CENTKOWSKA Ewelina 163CIECHOCINEKK-40SPC00:00:1600:17:0000:33:1100:49:2401:05:47
58TOMCZYK Agata 12BYDGOSZCZK-30Polonia Bydgoszcz SLA00:00:1700:13:5300:26:1400:38:3100:51:29
59REPKA Anna 316BYDGOSZCZK-40Lupus Team00:00:1700:13:4700:26:4300:39:3100:52:07
60ĆWIKLIŃSKA Anna 182BYDGOSZCZK-40AMS TriathlonAMS Triathlon00:00:1700:12:2700:25:0800:37:5400:50:38
61DROŻDŻ Małgorzata 116SADKIK-40AMS TriathlonAMS Triathlon00:00:1700:12:2500:25:0700:37:5400:50:37
62NITKA Dominika 198BYDGOSZCZCZK-2000:00:1700:13:1300:26:0200:38:5600:51:34
63SZYMAŃSKA Adrianna 159BYDGOSZCZK-3000:00:1700:15:5000:31:3200:47:3301:04:24
64BEDNAREK Marta 121WTELNOK-40Czarne StopyCzarne Stopy00:00:1800:12:2200:23:4200:35:0900:46:48
65BONALSKA Magdalena 139BYDGOSZCZK-30RUN BYDGOSZCZ00:00:1800:14:1800:28:03
66KUŹMA Anna 268ŚWIECIEK-40The Runners ŚwiecieThe Runners Świecie00:00:1800:12:5600:25:0800:37:2300:49:41
67DOMALSKA Gracjana 403OBUDNOK-30#slimakibarcin00:00:1800:12:3500:24:0800:35:4200:46:48
68CABAŃSKA Kayarzyna 34BARCINK-40#slimakibarcin00:00:1800:13:2700:26:2700:39:2300:52:28
69BRYWCZYŃSKA Justyna 1988-192 PIECHCINK-40#slimakibarcin00:00:1900:15:1900:29:5500:44:3300:59:18
70MORITZ Monika 59BARCINK-3000:00:1900:15:2200:29:5700:44:3500:59:19
71MAŁKIŃSKA-BIĘGA Dorota 301BYDGOSZCZK-3000:00:1900:13:0100:25:2200:38:0600:51:10
72WODZIŃSKA Daria 282SZUBINK-2000:00:2000:13:2900:26:1400:39:0200:51:43
73BOROWIEC Wioleta 109SZUBINK-30BBL Szubin00:00:2000:13:2900:26:1400:39:1000:52:08
74NALEWALSKA Justyna 290BYDGOSZCZK-30Wkurw_team/ Serce Tybetu00:00:2000:13:1100:25:5900:38:5900:51:54
75SKIBIŃSKA Paulina 431BYDGOSZCZK-3000:00:2000:14:2500:28:4000:43:3100:58:29
76SPYCHAJ Anna 251BYDGOSZCZK-20ASSECO ACTIVE TEAM00:00:2000:14:5300:28:5100:42:4800:56:40
77ROŻYŃSKA Monika 287BYDGOSZCZK-2000:00:2000:15:5900:31:4900:48:0801:05:46
78SAK Anna 484INOWROCŁAWK-30 Inowrocław biega00:00:2100:14:5800:28:5200:43:1000:57:18
79KLINIEWSKA Aleksandra 133WARSZAWAK-20Sylwester OsielskoSylwester Osielsko00:00:2200:13:2400:25:2000:37:1000:48:56
80FARBICKA-ŻYWICA Paulina 382BYDGOSZCZK-40Brzoza Biega00:00:2200:13:1100:25:5200:38:4100:51:40
81WALIGÓRA Karolina 424KOBYLARNIAK-4000:00:2200:12:3500:24:2400:36:2600:48:39
82KUŹMIŃSKA Maryla 5BYDGOSZCZK-30Brzoza BiegaBrzoza Biega00:00:2200:12:3400:24:0600:36:0300:48:39
83ŁOŻYCA Karolina 486GDAŃSKK-20 Sylwester Osielsko00:00:2200:15:5200:31:2000:47:1401:03:44
84SZOPIŃSKA Agnieszka 355BYDGOSZCZK-3000:00:2300:12:2600:23:5800:35:3800:47:21
85TYSZKIEWICZ Małgorzata 391ZŁOTÓWK-30Lill Sport00:00:2300:14:2200:28:0700:42:5100:57:28
86TRELA Jolanta 423BYDGOSZCZK-3000:00:2300:14:5300:28:4900:42:4500:56:32
87PAWLACZYK-MATELA Emilia 119BYDGOSZCZK-30Polonia Bydgoszcz SLA00:00:2400:14:0900:27:1300:40:4500:54:34
88WASILEWSKA MICHALAK Agata 112BYDGOSZCZK-30AMS Triathlon Bydgoszcz Akademia Mistrzów Sportu00:00:2400:11:4900:22:4600:33:3200:44:21
89MISUN-NOWAK Katarzyna 114OSÓWIECK-30AMS Triathlon00:00:2400:13:3800:26:3300:39:3500:52:20
90WASILEWSKA Martyna 111BYDGOSZCZK-30AMS Triathlon Bydgoszcz Akademia Mistrzów Sportu00:00:2400:11:4900:22:4700:33:2700:43:43
91BŁASZKIEWICZ Marzena 196BORÓWNOK-4000:00:2400:16:3100:32:1700:49:3101:07:16
92NOSKOWIAK-BAJNO Alicja 348BORÓWNOK-40ChołeKłóliki00:00:2400:16:3000:32:1700:49:2901:07:14
93MAKUCH-DOBOSZ Urszula 162BYDGOSZCZK-4000:00:2500:13:5900:27:3700:41:3500:55:47
94CZYZAK Joanna 186NOWY DWÓRK-40AMS TriathlonAMS Triathlon00:00:2500:13:3600:26:3100:39:3400:52:20
95PORAZINSKA Viktoria 215BYDGOSZCZK-40Bydgoszcz na startBydgoszcz na start.00:00:2500:13:5100:26:4000:39:3000:52:36
96SZULC-MIKOŁAJCZAK Lidia 277WRZEŚNIAK-4000:00:2500:17:1200:34:0100:50:4301:07:47
97WARCZAK Katarzyna 333BYDGOSZCZK-30TEAMOCHAL00:00:2600:13:2200:25:5200:38:2500:50:50
98TRUSZCZYŃSKA Joanna 412GDYNIAK-4000:00:2600:14:2400:27:2200:40:2100:53:34
99MALATYŃSKA Barbara 219PRZYŁĘKIK-4000:00:2700:15:0000:29:0800:43:2700:57:36
100PIOTROWSKA Marzena 343BYDGOSZCZK-3000:00:2700:13:2200:25:5400:38:2500:50:51
101FOGT Katarzyna 373KRUSZYNK-30ASSECO ACTIVE TEAMCB 16300:00:2700:14:1000:27:1000:40:2900:53:27
102WOJCIECHOWSKA Emilia 286BYDGOSZCZK-4000:00:2800:13:2600:25:5800:38:2500:51:04
103WOŹNIAK Jagoda 398TRZEMESZNOK-2000:00:2800:14:3400:28:3800:43:0000:57:32
104DRÓŻDŻ Małgosia 83BRZOZAK-3000:00:2900:14:0900:27:1600:40:2100:52:59
105GRODEK Roksana 445GRUDZIADZK-2000:00:2900:15:4100:30:4600:45:5701:01:18
106GROBELNA Angelika 226NIEMCZK-40Bydgoszcz na start.00:00:3000:15:3300:29:4900:44:1500:58:35
107KUBIAK Małgorzata 118SOLEC KUJAWSKIK-4000:00:3000:18:0600:35:1000:52:4201:10:13
108PISKORSKA Marta 454SOLEC KUJAWSKIK-30  00:00:3000:18:0600:35:0900:52:4001:10:13
109PASZKOWSKA Katarzyna 345BYDGOSZCZK-40CB 16300:00:3000:19:5500:38:1100:56:5601:15:25
110SKRZĄTEK Anna 352PRZYŁĘKIK-4000:00:3100:14:4800:29:0400:43:2300:57:32
111PAŚ Katarzyna 318GNIEZNOK-40CHARTY SZELEJEWO00:00:3100:17:2900:34:1400:51:2301:09:00
112JAKUBIEC Adrianna 304SOLEC KUJAWSKIK-2000:00:3100:18:0500:35:0900:52:4001:10:13
113MAGDZIARZ Katarzyna 45PRZYŁĘKIK-3000:00:3200:14:2300:27:2700:40:2600:53:40
114WIERZCHOWSKA Angelika 504BRZOZAK-30 00:00:3300:18:1200:35:0800:52:4401:10:28
115KAMIŃSKA Agnieszka 296BYDGOSZCZK-407SI OWB rowertour.com00:00:3400:13:0800:25:2300:38:0200:50:59
116NOWAK-WIECZOREK Elwira 212KRAKÓWK-3000:05:3600:17:5100:35:5400:54:0501:10:54
NOWAK Felicja 437BARCINK-70DNF00:47:36 DNF01:13:23 DNF DNF DNF
Znaleziono 117 wynik(ów)