XIII BIEG SYLWESTROWY

Organizator:
Hotel Brzoza
Data:
2019-12-31
Miejsce:
Brzoza
Dystans:
10 km
Zgłoszonych:
535
Wystartowało:
461
Nie ukończyło:
6
Ukończyło:
455
Na trasie:
6
Pełne wyniki dla 2.5km:
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 2.5km | 4.85km | 7.2km | 9.55km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | Kobiety | Mężczyźni | Drużynowa | K-1 | M-1 | K-20 | M-20 | K-30 | M-30 | K-40 | M-40 | K-50 | M-50 | K-60 | M-60 | K-70 | M-70

Klasyfikacja wg czasów netto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaDrużynaKlubCzas startuSplit
2.5km
     
1BRZEZIŃSKA Aleksandra 4BYDGOSZCZK-20MKL ToruńMKL Toruń00:00:0000:08:26
2ŚLUSARCZYK Mariola 2WARSZAWAK-20 UKS Barnim Goleniów00:00:0100:08:45
3MAIK Daria 456MROCZAK-20  00:00:0100:09:18
4KOWALSKA Angelika 322PRZYŁĘKIK-30TRISPACE/TREKTRISPACE/TREK00:00:0400:10:39
5MROTEK Anna 426SĘPÓLNO KRAJEŃSKIEK-2000:00:0600:10:40
6WOŹNIAKOWSKA Agata 105BYDGOSZCZK-30Bydgoskie OkonieBydgoskie Okonie00:00:0300:10:41
7CZAJKOWSKA Sylwia 181BYDGOSZCZK-40Bydgoskie OkonieBydgoskie Okonie00:00:0400:10:42
8WERNER Katarzyna 203MALANÓWK-30TEAM WERNER00:00:0600:10:59
9JAGODZIŃSKA Magdalena 41BYDGOSZCZK-20Bydgoskie OkonieBydgoskie Okonie00:00:0500:11:03
10SOBCZAK Monika 329ZAMOSCK-3000:00:0400:11:13
11PILAKOWSKA Angelika 439ŁOCHOWOK-3000:00:0800:11:15
12RATAJ Zuzanna 16POZNAŃK-30Polonia Bydgoszcz SLA00:00:1200:11:22
13KRUBER Karolina 386BYDGOSZCZK-2000:00:0800:11:23
14RYMARKIEWICZ Małgorzata 208BYDGOSZCZK-30KLINIKA TRIATHLONU BYDGOSZCZ00:00:0600:11:45
15KUNZ Marta 242TORUŃK-1Liceum Akademickie Toruń00:00:0200:11:47
16BŁAŻEJAK Krzysztofa 155BYDGOSZCZK-40RUN BYDGOSZCZRUN BYDGOSZCZ00:00:0400:11:48
17PASTWA Donata 384BYDGOSZCZK-40TRISPACE/TREK00:00:0400:11:49
18WASILEWSKA MICHALAK Agata 112BYDGOSZCZK-30AMS Triathlon Bydgoszcz Akademia Mistrzów Sportu00:00:2400:11:49
19WASILEWSKA Martyna 111BYDGOSZCZK-30AMS Triathlon Bydgoszcz Akademia Mistrzów Sportu00:00:2400:11:49
20GACKOWSKA Barbara 443BRZOZAK-100:00:1400:12:05
21SZYMCZAK Monika 261PIŁAK-40Króliki w plecaku00:00:0900:12:06
22SAK Joanna 467INOWROCŁAWK-30 Drużyna Szpiku00:00:0700:12:09
23ŻYŁA Magdalena 379ŁABISZYNK-30amator - niezrzeszony00:00:0800:12:19
24MAJEWSKA Ryszarda 295OSIELSKOK-6000:00:1200:12:20
25BEDNAREK Marta 121WTELNOK-40Czarne StopyCzarne Stopy00:00:1800:12:22
26DROŻDŻ Małgorzata 116SADKIK-40AMS TriathlonAMS Triathlon00:00:1700:12:25
27KRZEMIŃSKA Jolanta 201BYDGOSZCZK-30J&W00:00:0700:12:26
28SZOPIŃSKA Agnieszka 355BYDGOSZCZK-3000:00:2300:12:26
29KOMISARCZYK Iwona 14588-100 INOWROCŁAWK-4000:00:0200:12:27
30ĆWIKLIŃSKA Anna 182BYDGOSZCZK-40AMS TriathlonAMS Triathlon00:00:1700:12:27
31POLSAŃSKA Beata 190NIEMCZK-40The Rychters00:00:1500:12:29
32PODLEWSKA Michalina 126UNISŁĄWK-2000:00:0700:12:34
33KUŹMIŃSKA Maryla 5BYDGOSZCZK-30Brzoza BiegaBrzoza Biega00:00:2200:12:34
34DOMALSKA Gracjana 403OBUDNOK-30#slimakibarcin00:00:1800:12:35
35WALIGÓRA Karolina 424KOBYLARNIAK-4000:00:2200:12:35
36KUŹMA Anna 268ŚWIECIEK-40The Runners ŚwiecieThe Runners Świecie00:00:1800:12:56
37ANASZEWICZ Marzena 259PRZYŁĘKIK-4000:00:0600:13:00
38CZYŻEWSKA Justyna 47BRZOZAK-3000:00:1500:13:01
39MAŁKIŃSKA-BIĘGA Dorota 301BYDGOSZCZK-3000:00:1900:13:01
40KAMIŃSKA Agnieszka 296BYDGOSZCZK-407SI OWB rowertour.com00:00:3400:13:08
41NALEWALSKA Justyna 290BYDGOSZCZK-30Wkurw_team/ Serce Tybetu00:00:2000:13:11
42FARBICKA-ŻYWICA Paulina 382BYDGOSZCZK-40Brzoza Biega00:00:2200:13:11
43NITKA Dominika 198BYDGOSZCZCZK-2000:00:1700:13:13
44JAROSZEWSKA Anna 335TRYSZCZYNK-4000:00:1200:13:16
45RÓŻYCZKA Joanna 127BYDGOSZCZK-3000:00:1300:13:16
46WARCZAK Katarzyna 333BYDGOSZCZK-30TEAMOCHAL00:00:2600:13:22
47PIOTROWSKA Marzena 343BYDGOSZCZK-3000:00:2700:13:22
48KUCZEK Monika 166RADZIEJÓWK-30KS ZRYW RADZIEJÓW00:00:0700:13:23
49KLINIEWSKA Aleksandra 133WARSZAWAK-20Sylwester OsielskoSylwester Osielsko00:00:2200:13:24
50WOJCIECHOWSKA Emilia 286BYDGOSZCZK-4000:00:2800:13:26
51CABAŃSKA Kayarzyna 34BARCINK-40#slimakibarcin00:00:1800:13:27
52WODZIŃSKA Daria 282SZUBINK-2000:00:2000:13:29
53BOROWIEC Wioleta 109SZUBINK-30BBL Szubin00:00:2000:13:29
54CZYZAK Joanna 186NOWY DWÓRK-40AMS TriathlonAMS Triathlon00:00:2500:13:36
55MISUN-NOWAK Katarzyna 114OSÓWIECK-30AMS Triathlon00:00:2400:13:38
56SZNAJDROWSKA-KNASINSKA Ewa 117BRZOZAK-4000:00:0400:13:40
57PIONTEK Elżbieta 86BYDGOSZCZK-6000:00:1500:13:41
58NOWAK Ewa 303DRZYCIMK-40Diabelskie Pioruny00:00:1000:13:45
59REPKA Anna 316BYDGOSZCZK-40Lupus Team00:00:1700:13:47
60PORAZINSKA Viktoria 215BYDGOSZCZK-40Bydgoszcz na startBydgoszcz na start.00:00:2500:13:51
61TOMCZYK Agata 12BYDGOSZCZK-30Polonia Bydgoszcz SLA00:00:1700:13:53
62GADOMSKA Maria 217BYDGOSZCZK-60RUN BYDGOSZCZ00:00:1200:13:54
63TOMAS - RÓŻYCKA Marzena 227BYDGOSZCZK-30Sterem Żeglarzem Okrętem SŻO00:00:1500:13:54
64MAKUCH-DOBOSZ Urszula 162BYDGOSZCZK-4000:00:2500:13:59
65BERKA Wiktoria 478ŁABISZYNK-1 AMS Triathlon00:00:1100:14:06
66WESOŁOWSKA Aleksandra Ewa 407BYDGOSZCZK-4000:00:1500:14:06
67PAWLACZYK-MATELA Emilia 119BYDGOSZCZK-30Polonia Bydgoszcz SLA00:00:2400:14:09
68DRÓŻDŻ Małgosia 83BRZOZAK-3000:00:2900:14:09
69FOGT Katarzyna 373KRUSZYNK-30ASSECO ACTIVE TEAMCB 16300:00:2700:14:10
70BONALSKA Magdalena 139BYDGOSZCZK-30RUN BYDGOSZCZ00:00:1800:14:18
71KOSTRZEWSKA Jolanta 399ALEKSANDRÓW KUJAWSKIK-30#Bieganienawesoło00:00:0000:14:19
72RADZIEJEWSKA Grażyna 381BYDGOSZCZK-5000:00:1000:14:22
73TYSZKIEWICZ Małgorzata 391ZŁOTÓWK-30Lill Sport00:00:2300:14:22
74MAGDZIARZ Katarzyna 45PRZYŁĘKIK-3000:00:3200:14:23
75TRUSZCZYŃSKA Joanna 412GDYNIAK-4000:00:2600:14:24
76SKIBIŃSKA Paulina 431BYDGOSZCZK-3000:00:2000:14:25
77BŁAŻEK Kasia 124BIAŁE BŁOTAK-3000:00:1300:14:32
78WOŹNIAK Jagoda 398TRZEMESZNOK-2000:00:2800:14:34
79ANDRYSZAK Vanessa 230NOWA WIEŚ WIELKAK-1Rowerowa Brzoza00:00:0900:14:37
80MICHALSKA Katarzyna 406INOWROCLAWK-3000:00:1300:14:40
81MIAZGA Katarzyna 90BRZOZAK-3000:00:1400:14:45
82NADRAJKOWSKA Joanna 68INOWROCŁAWK-30Dzikie Kuny00:00:1500:14:45
83SKRZĄTEK Anna 352PRZYŁĘKIK-4000:00:3100:14:48
84SPYCHAJ Anna 251BYDGOSZCZK-20ASSECO ACTIVE TEAM00:00:2000:14:53
85TRELA Jolanta 423BYDGOSZCZK-3000:00:2300:14:53
86JURECKA Ewa 365JABLONOWO POMORSKIEK-5000:00:1600:14:57
87TOCZKIEWICZ Kaja 235BRZOZAK-100:00:1600:14:58
88SAK Anna 484INOWROCŁAWK-30 Inowrocław biega00:00:2100:14:58
89MALATYŃSKA Barbara 219PRZYŁĘKIK-4000:00:2700:15:00
90WRZESIŃSKA Anna 468BYDGOSZCZ 85=320K-30  00:00:0900:15:06
91ŚLESIŃSKA Ewa 157BRZOZA BYDGOSKAK-4000:00:1000:15:06
92LEWANDOWSKA Sylwia 125BYDGOSZCZK-4000:00:1300:15:18
93BRYWCZYŃSKA Justyna 1988-192 PIECHCINK-40#slimakibarcin00:00:1900:15:19
94PIECZKA Sylwia 23NIEMCZK-3000:00:1300:15:21
95MORITZ Monika 59BARCINK-3000:00:1900:15:22
96NOWICKA Tatiana 313ŚWIECIEK-4000:00:1400:15:25
97CHUDECKA Beata 232GRÓDEKK-40Diabelskie Pioruny00:00:1400:15:26
98KLONOWSKA - BRZESKA Marta 476BYDGOSZCZK-30  00:00:1200:15:28
99GROBELNA Angelika 226NIEMCZK-40Bydgoszcz na start.00:00:3000:15:33
100GRODEK Roksana 445GRUDZIADZK-2000:00:2900:15:41
101OKONSKA Malgorzata 320INOWROCLAWK-5000:00:1200:15:42
102SZYMAŃSKA Adrianna 159BYDGOSZCZK-3000:00:1700:15:50
103ŁOŻYCA Karolina 486GDAŃSKK-20 Sylwester Osielsko00:00:2200:15:52
104ROŻYŃSKA Monika 287BYDGOSZCZK-2000:00:2000:15:59
105MARĆ Agnieszka 420BYDGOSZCZK-4000:00:1300:16:05
106NOSKOWIAK-BAJNO Alicja 348BORÓWNOK-40ChołeKłóliki00:00:2400:16:30
107BŁASZKIEWICZ Marzena 196BORÓWNOK-4000:00:2400:16:31
108CENTKOWSKA Ewelina 163CIECHOCINEKK-40SPC00:00:1600:17:00
109SZULC-MIKOŁAJCZAK Lidia 277WRZEŚNIAK-4000:00:2500:17:12
110PAŚ Katarzyna 318GNIEZNOK-40CHARTY SZELEJEWO00:00:3100:17:29
111NOWAK-WIECZOREK Elwira 212KRAKÓWK-3000:05:3600:17:51
112JAKUBIEC Adrianna 304SOLEC KUJAWSKIK-2000:00:3100:18:05
113KUBIAK Małgorzata 118SOLEC KUJAWSKIK-4000:00:3000:18:06
114PISKORSKA Marta 454SOLEC KUJAWSKIK-30  00:00:3000:18:06
115WIERZCHOWSKA Angelika 504BRZOZAK-30 00:00:3300:18:12
116PASZKOWSKA Katarzyna 345BYDGOSZCZK-40CB 16300:00:3000:19:55
NOWAK Felicja 437BARCINK-70DNF00:47:36 DNF
Znaleziono 117 wynik(ów)