XIII BIEG SYLWESTROWY

Organizator:
Hotel Brzoza
Data:
2019-12-31
Miejsce:
Brzoza
Dystans:
10 km
Zgłoszonych:
535
Wystartowało:
461
Nie ukończyło:
6
Ukończyło:
455
Na trasie:
6
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 2.5km | 4.85km | 7.2km | 9.55km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | Kobiety | Mężczyźni | Drużynowa | K-1 | M-1 | K-20 | M-20 | K-30 | M-30 | K-40 | M-40 | K-50 | M-50 | K-60 | M-60 | K-70 | M-70

Klasyfikacja wg czasów netto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MDrużynaKlubCzas startuSplit
2.5km
Split
4.85km
Split
7.2km
Split
9.55km
Czas
netto
10km
Czas
brutto
10km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
             
1TUCZYŃSKI Sylwester Leon 249BYDGOSZCZM-201M 7Bydgoskie OkonieBydgoskie Okonie00:00:0200:09:0200:17:3500:26:0500:34:4300:36:19.4500:36:21.60 3:3716.5
2DĄBROWSKI Paweł 27TORUŃM-202M 12Start Team Wąbrzeźno00:00:0100:09:1700:17:5400:26:3600:35:1900:37:00.8000:37:02.50+00:00:413:4216.2
3KLINIEWSKI Maciej 134BYDGOSZCZM-203M 20Sylwester OsielskoSylwester Osielsko00:00:0200:09:2200:18:1700:27:2000:36:0800:37:42.7500:37:44.95+00:01:233:4615.9
4CHRZĄSZCZ Bartosz 238PAKOŚĆM-204M 23BRZEZIŃSKI RUN CLUB00:00:0100:09:0900:18:0500:27:0600:36:1800:37:53.0500:37:54.75+00:01:333:4715.8
5JAGODZIŃSKI Mateusz 42BYDGOSZZCM-205M 34Bydgoskie OkonieBydgoskie Okonie00:00:0200:09:2900:18:2300:27:4200:37:0900:38:54.1500:38:56.35+00:02:343:5315.4
6GUBAŃSKI Szymon 285DRZYCIMM-206M 50Diabelskie PiorunyDiabelskie Pioruny00:00:0200:09:3000:18:4200:28:1200:38:1000:40:05.8500:40:08.10+00:03:464:0015
7KALACZYŃSKI Miłosz 13BYDGOSZCZM-207M 54Polonia Bydgoszcz SLA00:00:0400:10:1400:19:4100:29:1000:38:3500:40:18.7500:40:23.60+00:03:594:0114.9
8SAWIEŁAJC Jakub 65BYDGOSZCZM-208M 75FUJI KRYSPORT TEAM00:00:0900:10:3500:20:2300:30:2300:40:3100:42:26.5500:42:35.75+00:06:074:1414.1
9MOGILNICKI Dominik 206KONSTANTOWOM-209M 8200:00:1100:10:5400:21:0800:31:1900:41:1800:43:10.6000:43:21.70+00:06:514:1913.9
10LEWANDOWSKI Bartłomiej 374WYRZYSKM-2010M 93TSK Orzeł Osiek00:00:0600:10:3000:20:3200:31:0200:41:5000:43:49.7000:43:56.20+00:07:304:2313.7
11NAPIERAŁA Mikołaj 28BYDGOSZCZM-2011M 104SBRT Bydgoszcz00:00:0500:10:2800:20:2500:31:3600:42:3100:44:20.7000:44:26.65+00:08:014:2613.5
12RYBCZYŃSKI Łukasz 93BARCINM-2012M 106Triathlon Konsulting- Dariusz Olewiński00:00:0900:10:5600:21:1000:31:4100:42:2100:44:23.1000:44:32.70+00:08:034:2613.5
13KOWALIKOWSKI Daniel 331CHOJNICEM-2013M 11600:00:0500:11:3400:22:0500:32:3400:42:5400:45:01.0500:45:06.70+00:08:414:3013.3
14KANIA Krzysztof 334INOWROCŁAWM-2014M 11856. Baza Lotnicza00:00:0600:11:1000:21:4200:32:2800:43:2300:45:17.4500:45:24.25+00:08:584:3113.2
15JUSCZYK Mirosław 459OSÓWIECM-2015M 127  00:00:2100:12:0400:22:5100:33:3200:43:4700:45:46.1500:46:07.65+00:09:264:3413.1
16ADAMIEC Marek 135SŁUPSKM-2016M 141W.P.K. Słoń Team Ustka00:00:1800:11:4700:22:4400:33:5300:44:4500:46:56.4000:47:14.40+00:10:364:4112.8
17WIŚNIEWSKI Jakub 284BRZOZAM-2017M 154Tornado00:00:0800:11:4400:23:0900:34:3800:45:4700:47:45.5500:47:53.80+00:11:264:4612.6
18FORBOT Piotr 179BYDGOSZCZM-2018M 189Tornado00:00:0800:11:4700:23:1300:34:5700:47:1200:49:33.9000:49:42.80+00:13:144:5712.1
19WARCZAK Damian 408BYDGOSZCZM-2019M 19700:00:2500:12:5900:24:4700:36:3400:47:5700:50:07.2000:50:33.15+00:13:475:0012
20KAPŁANOWSKI Marcin 292Sylwester OsielskoPOZNAŃM-2020M 213Sylwester Osielsko00:00:2200:13:0500:25:0200:37:0900:48:5000:50:54.3500:51:16.50+00:14:345:0511.8
21ZARZYKA Bartosz 487Sylwester OsielskoBYDGOSZCZM-2021M 214Sylwester OsielskoSylwester Osielsko00:00:2200:13:2400:25:2000:37:1000:48:5000:50:54.5000:51:17.10+00:14:355:0511.8
22POBIEDZIŃSKI Robert 38BYDGOSZCZM-2022M 215Polonia Bydgoszcz SLAPolonia Bydgoszcz SLA00:00:1100:12:2200:24:0700:36:3100:48:4200:50:55.2500:51:06.75+00:14:355:0511.8
23TARANOWSKI Wojciech 247Sylwester OsielskoBYDGOSZCZM-2023M 216Sylwester Osielsko00:00:2200:13:2400:25:2000:35:5100:48:5000:50:55.3500:51:17.45+00:14:355:0511.8
24KOZIOŁ Łukasz 418BYDGOSZCZM-2024M 22800:00:1600:12:1400:24:1100:36:5100:49:4100:51:57.5500:52:14.50+00:15:385:1111.5
25TERLECKI Filip 177BRZOZAM-2025M 253Tornado00:00:0000:26:2200:38:4900:51:1900:53:42.5500:53:42.55+00:17:235:2211.2
26MENDEL Patryk 14BYDGOSZCZM-2026M 261Polonia Bydgoszcz SLA00:00:1700:13:5300:26:1500:38:3100:51:2900:53:57.7000:54:15.00+00:17:385:2311.1
27JENDRZEJCZAK Robert 324BARCINM-2027M 27300:00:1700:13:0200:25:5900:39:4500:52:2700:54:45.9500:55:03.30+00:18:265:2811
28STOSIK Przemysław 184PĘPOWOM-2028M 301Tornado00:00:2800:14:4600:28:5200:43:1200:56:3100:58:46.1500:59:14.85+00:22:265:5210.2
29HOLC Radosław 173BYDGOSZCZM-2029M 303Tornado00:00:2800:14:4600:28:5200:43:1200:56:3100:58:46.7500:59:15.15+00:22:275:5210.2
30TRZYMKOWSKI Adrian 183BYDGOSZCZM-2030M 31000:00:2100:14:2300:28:1400:42:5200:57:2700:59:59.6001:00:21.55+00:23:406:0010
31CUKRAS Marek 81BYDGOSZCZM-2031M 317Tornado00:00:2800:14:4700:28:5300:43:1300:59:3201:02:09.6501:02:37.95+00:25:506:129.7
32KOWALCZYK Łukasz 485BYDGOSZCZM-2032M 328 Sylwester Osielsko00:00:2200:15:5200:31:2100:47:1501:03:4401:06:39.7001:07:02.40+00:30:206:409
33WIECZOREK Sebastian 213KRAKÓWM-2033M 33800:05:3600:17:5100:35:5400:54:0501:10:5401:14:04.3001:19:40.30+00:37:447:248.1
Znaleziono 33 wynik(ów)